Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános netszemét

Go down 
+12
ceu
Bula
Bolyhos
Sith Lord
Kiccsidzson
Joii
bundas01
eszgé
Bodo
Balthier
stealth
rolmanus
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 17:23

Bula írta:
r
BUNDA, te vagy a péescés helytartó, elvárnám, hogy észnél légy, de ahogy olvasom, neked sem esett le a tantusz.
Nem esett le. Miről is van szó?
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 17:16

A gémerportál kicsit felzavarta az állóvizet. Épp a péescét nézegettem ezügyben, marci az oldal statisztikáit hírezi, és blogol mint a gép, kell a pörgés.
Ha már marci blogol: bedobott egy kopi bejegyzést a modorosblogról, aminek a témája az, hogy a szerző miért nem adja át az ülőhelyét a tömegközlekedésben. A problémák:
- Oké, hogy forrásjelöléssel csinálja, de az milyen már, hogy egy blogban, aminek a lényege az, hogy naplózd az élményeidet, gondolataidat, másokét teszed közzé, ráadásul kommentár nélkül? Mindezt úgy, hogy elméletileg író emberről beszélünk, aki ebből él. Hogy modoros legyek, más tollával ékeskedik. Érted, más szellemi termékével próbál forgalmat generálni, ezáltal pénzhez jutni.
- Marci utóbbi blogjai szociális témákat feszegető, mindenkit érintő dolgokról szólnak. Ez is hasonló, viszont vagy nem fogja föl, hogy a modorosblog lényege nem a tartalom, hanem a stílus, a nyelv használata, vagy felfogja, de azt hiszi, hogy az olvasói nem, nekik a tartalom a lényeg, nem a nyelvi, fogalmazásbeli játék. Fától az erdőt. Mindkét eset minimum ciki.
- Bármi is volt a főnök célja, a remek péescés közönséghez természetesen nem jutott el az, amit fentebb említettem, hogy a modorosblog írásainak mi is a lényege. Örömmel látnék legalább egy hozzászólást, ami rávilágít arra, hogy tukképpen miről is van szó.

BUNDA, te vagy a péescés helytartó, elvárnám, hogy észnél légy, de ahogy olvasom, neked sem esett le a tantusz. Égő. Persze betudom annak, hogy korpa közé keveredtél.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 16:43

Amugy a mashova is jarok dobjanak linket ha valami vicces van mas oldalakon a Csipicommunityrol.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 16:18

Mondom hogy trendi.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 15:32

Sith Lord írta:
Kiccsidzson írta:

Az mi?
http://gamerportal.hu/
Ez most nagyon trendi.

Már be is regóztam.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 14:48

Bodo írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:

Nem vagyunk trendik basszus! Sad
ti
Cool

Má' én is!!!! Amúgy jó?
Regiztem. Csináljunk egy ku klux klánt? Smile
Adom!
rabbit
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 14:45

bundas01 írta:
Bodo írta:

Nem vagyunk trendik basszus! Sad
ti
Cool

Má' én is!!!! Amúgy jó?
Regiztem. Csináljunk egy ku klux klánt? Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 14:27

Bodo írta:

Nem vagyunk trendik basszus! Sad
ti
Cool
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 14:20

Sith Lord írta:
Kiccsidzson írta:

Az mi?
http://gamerportal.hu/
Ez most nagyon trendi.

Annyira, hogy itt most hall róla először mindenki. Smile
Nem vagyunk trendik basszus! Sad
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 13:10

Kiccsidzson írta:

Az mi?
http://gamerportal.hu/
Ez most nagyon trendi.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 12:44

Sith Lord írta:
Látom majd' mindenki ott van a gamerportal-on.
Vélemény?
Az mi?
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 11:31

Sith Lord írta:
Látom majd' mindenki ott van a gamerportal-on.
Vélemény?
Az valami uj oldal?


Mindjart megsasolom mi van ott...
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-12, 03:43

Látom majd' mindenki ott van a gamerportal-on.
Vélemény?
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 23:31

bundas01 írta:

Én is csak azokat ismerem.
Én meg azokat se.
"Ignorance is bliss." [Bulának.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 21:43

Bula írta:
A legtöbben nem ismerik a melóit, csak a hírhedteket.
Én is csak azokat ismerem.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 21:41

Nyilván ízlés kérdése, meg ismereté, összességében nekem tetszett amit csinált, vagy csinál. A legtöbben nem ismerik a melóit, csak a hírhedteket.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 21:38

Bula írta:
bundas01 írta:

(kerestem, de nem találom sehol)
Amúgy krvajó kezdeményezés az egész, csak Tomcat dolgaival és viselkedésével nem igazán értek egyet

Kitörölte.
Nincs bajom vele, ő sem teljesen az, vagy olyan, amilyennek az onlájnon keresztül látszik. Jó arc, csak kissé dramatizáltan fogalmaz. Annyi baja van, hogy a kritikát-kérdéseket nehezen tűri.
Amit régebben csinált az nem volt szimpi. És ez a diktátor stílusa sem jön be. De amit most csinál az jó.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 21:35

bundas01 írta:

(kerestem, de nem találom sehol)
Amúgy krvajó kezdeményezés az egész, csak Tomcat dolgaival és viselkedésével nem igazán értek egyet

Kitörölte.
Nincs bajom vele, ő sem teljesen az, vagy olyan, amilyennek az onlájnon keresztül látszik. Jó arc, csak kissé dramatizáltan fogalmaz. Annyi baja van, hogy a kritikát-kérdéseket nehezen tűri.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 21:34

Bula írta:
Tyler írta:
Mi a bánatos fasznak?

Ezt kérdeztem Csipitől én is. Pontosabban, hogy Kifasznak? Látják benne a potenciált, optimisták. Kicsit én is, de nem zsoltiban látom a lehetőséget, így aztán...
Be fogok regelni hozzájuk, de semmi extrára nem számítok.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 21:33

Tyler írta:
Mi a bánatos fasznak?

Ezt kérdeztem Csipitől én is. Pontosabban, hogy Kifasznak? Látják benne a potenciált, optimisták. Kicsit én is, de nem zsoltiban látom a lehetőséget, így aztán...
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 21:31

Bula írta:
Tomcat bedobta a gyűjtést a saját számlájára. Később jelezte, hogy arra a számra ne menjen pénz, mert valami behajtó cég az apeh (nav) felé való tartozása miatt leszipkázza a lóvét pár milla miatt, ami szerinte jogtalan követelés. Rákérdeztem, hogy akkor a Tolvajkergetők atyja adócsaló, vagy mi? Az eredmény letiltás, illetve becsületsértési eljárással fenyítés, ha folytatnám a feszegetést. Nem feszegetem.
Ettől függetlenül hajrá neki. De tényleg.
Muhaha Very Happy
(kerestem, de nem találom sehol)
Amúgy krvajó kezdeményezés az egész, csak Tomcat dolgaival és viselkedésével nem igazán értek egyet
Vissza az elejére Go down
Tyler
easy
easy



Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. May. 01.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 21:28

Bula írta:
Alig várom a zsoltcsipi kombó szájtot, ami egy olyan párosítás, amit életemben nem tudtam volna elképzelni.

Engem nem lepett meg túlságosan a dolog, mert Zsolt engem is megkeresett, hogy lenne-e kedvem csatlakozni. Nem volt, de ez nem a személyének szól (nyilván nem: asse tudtam, ki az), de pont leszarom a játéksajtót, hazait is, külföldit is, vastagon. Idejét se tudom, hogy mikor olvastam utoljára játéktesztet. Mi a bánatos fasznak? Néha írok egy-egy privjút az 576-ra, ha van kedvem, az elég, de elolvasni azt se szoktam: régen sokáig szerkesztettem a cikkeket, most meg írok egy vázlatot a tényekből, aztán húsz perc alatt bekalapálom a komplett cikket.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 21:25

Tomcat bedobta a gyűjtést a saját számlájára. Később jelezte, hogy arra a számra ne menjen pénz, mert valami behajtó cég az apeh (nav) felé való tartozása miatt leszipkázza a lóvét pár milla miatt, ami szerinte jogtalan követelés. Rákérdeztem, hogy akkor a Tolvajkergetők atyja adócsaló, vagy mi? Az eredmény letiltás, illetve becsületsértési eljárással fenyítés, ha folytatnám a feszegetést. Nem feszegetem.
Ettől függetlenül hajrá neki. De tényleg.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 20:28

Bula írta:
Újabb csapás: le lettem tiltva a Tolvajkergetők fészbuk szájtjáról.
Kezdem magam netidegennek érezni. A megtestesült netganéjnak.

Alig várom a zsoltcsipi kombó szájtot, ami egy olyan párosítás, amit életemben nem tudtam volna elképzelni.

Netikett, faszom.
"A megtestesült netganéjnak. "
Twisted Evil

Amúgy miért báztak ki a Tolvajkergetők?
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 19:42

Újabb csapás: le lettem tiltva a Tolvajkergetők fészbuk szájtjáról.
Kezdem magam netidegennek érezni. A megtestesült netganéjnak.

Alig várom a zsoltcsipi kombó szájtot, ami egy olyan párosítás, amit életemben nem tudtam volna elképzelni.

Netikett, faszom.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-02, 00:01

Magyarul írj baszki, így a felét nem értem.

Eredetileg a kérdés nem is a büntetés volt, hanem a feloldozás, csak elkalandoztunk. Szal ha elbaszol valamit, aztán bánnád (tegyük fel jóhiszemmel), melyik vezet célra? Nyilván egyénfüggő, egyetemes megoldást nem látok. Ezért faszság az elhatárolódás bármelyik megoldástól is. Végül persze a közösség szuperdemokratikus vélekedése lesz a döntő. Amivel azért vannak gondok, lássuk be. Mondom mindezt idealista rendpártiként.
Vissza az elejére Go down
Tyler
easy
easy



Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. May. 01.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-01, 23:47

Bula írta:
Vagy ülünk egy tízest, oszt úgy is okés.

Ahol seggbekúrnak minket, és a pápa majd bocsánatot kér. What goes around, comes around.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-01, 23:46

Vagy ülünk egy tízest, oszt úgy is okés.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-01, 23:39

Bula írta:
Embert ölni nem szoktunk. Még viccből sem.
De lehet hogy az aldozatunk a mennybe jut, mi meg meggyonjuk, azt minden okes.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime2013-05-01, 22:02

Embert ölni nem szoktunk. Még viccből sem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános netszemét - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános netszemét
Vissza az elejére 
8 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Net-shit-
Ugrás: