Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat

Go down 
+8
danny2008
Sith Lord
Joii
bundas01
ceu
stealth
Bodo
Kiccsidzson
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-08-07, 12:05

Joii írta:
van: kutya, macska, házisárkány, szülők.
volt: másik kutya, hal, aranyhörcsög, zebrapinty.

szeretem az állatokat.

Hörcsög volt, tenyésztettük őket. De nem értettünk hozzá, egyet bele is dobtunk a kukába, mert azt hittük, hogy megdöglött. Pedig csak téli álmot aludt. Ott mozgott a kuka alján. Utána kivettük, a lába kicsit megsérült, de rekord ideig élt.
Pedig bökdöstük a kukába vágás előtt meg minden, de nem reagált semmire. Elneveztük Kukának.

Szóval a hörik is alszanak téli álmot, ha hideg helyen tartja őket az ember.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-08-07, 08:58

van: kutya, macska, házisárkány, szülők.
volt: másik kutya, hal, aranyhörcsög, zebrapinty.

szeretem az állatokat.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-08-02, 21:55

stealth írta:

Az úgy volt hogy valami súlyos cuccot diagnosztizáltak nála, először rák, majd azt kizárva auto-immun betegség volt a következő gyanú. Egy hétig infúzióztuk, az elsőt én kötöttem be, fasza volt... Mivel nem javult, a saját immunrendszere bontotta szét a saját vérét, végül az lett a megállapodás hogy felnyitják, körülnéznek és ha olyat találnak, ha szakmailag úgy látja az arc (aki régi ismerős, szóval tényleg nem basz át) akkor nem ébreszti fel. Mert hogy pl ha talált volna daganatot, azt kivéve elmúlt volna, mert ezt az auto-szart mindig gerjeszti valami. Sajna végül nem kelt fel. Ez a legszarabb az állattartásban. Amúgy 10 éves volt de kb olyan energikus mint egy 5 éves. A végén lábra sem tudott állni.

Ejjj haver, ez de szar. RIP Sad

De a franciát nagyon tudom ajánlani. De csak jó tenyésztőtől.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-31, 21:59

stealth írta:


Az úgy volt hogy valami súlyos cuccot diagnosztizáltak nála, először rák, majd azt kizárva auto-immun betegség volt a következő gyanú. Egy hétig infúzióztuk, az elsőt én kötöttem be, fasza volt... Mivel nem javult, a saját immunrendszere bontotta szét a saját vérét, végül az lett a megállapodás hogy felnyitják, körülnéznek és ha olyat találnak, ha szakmailag úgy látja az arc (aki régi ismerős, szóval tényleg nem basz át) akkor nem ébreszti fel. Mert hogy pl ha talált volna daganatot, azt kivéve elmúlt volna, mert ezt az auto-szart mindig gerjeszti valami. Sajna végül nem kelt fel. Ez a legszarabb az állattartásban. Amúgy 10 éves volt de kb olyan energikus mint egy 5 éves. A végén lábra sem tudott állni.
Micsoda szar. A miénket 12 év után kellett elaltatni, mert vérrákot vagy miafaszt diagnosztizáltak nála.
Vissza az elejére Go down
stealth
easy
easy
stealth


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 28.

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-31, 21:55

Bodo írta:
stealth írta:
Bazzeg ez te magad vagy Bodo?
Csak mert először azt hittem tükörbe nézek. Mondjuk nem körszakállal tolom hanem fullal.
A blökik aranyosak. Faterék most fogadtak be egy újat, az előd sajnos brutál beteg volt azt nem ébresztették föl. Majd ha egyszer lehet linkelni dobok képet, halálos forma.

Ja, az manus az én lennék. Akkor te sir-tar kobót tolod?

Már,hogy megoperálták és nem ébresztették fel az altatásból? Amúgy alapból ez a legszarabb része az állattartásnak, hogy pl. egy kutya 10-14 évet él, és ha oda kerül a sor, az nagyon megviseli az embert. Aztán ez ember azon gondolkodik, hogy inkább nem is kell többet. De aztán rájön, hogy dehogynem.
Jaja, azaz igazi.

Az úgy volt hogy valami súlyos cuccot diagnosztizáltak nála, először rák, majd azt kizárva auto-immun betegség volt a következő gyanú. Egy hétig infúzióztuk, az elsőt én kötöttem be, fasza volt... Mivel nem javult, a saját immunrendszere bontotta szét a saját vérét, végül az lett a megállapodás hogy felnyitják, körülnéznek és ha olyat találnak, ha szakmailag úgy látja az arc (aki régi ismerős, szóval tényleg nem basz át) akkor nem ébreszti fel. Mert hogy pl ha talált volna daganatot, azt kivéve elmúlt volna, mert ezt az auto-szart mindig gerjeszti valami. Sajna végül nem kelt fel. Ez a legszarabb az állattartásban. Amúgy 10 éves volt de kb olyan energikus mint egy 5 éves. A végén lábra sem tudott állni.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-31, 20:06

Bodo írta:
Ja, francia buldog. Jajj Drazséka, de szerettem. Meghalt szegény.

Szegény Drazsi... Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-31, 07:22

ceu írta:

Én is, abszolút.
De az utóbbi időben folyton macskákat fotózok, azok esnek útba. Meg bogár, meg madár.
Lövök majd képet a vezérszöcskéről, amit montiban lőttem.

Ja, lövök majd képet montiról!

Vérkatica fotókra marha vevő lennék.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-31, 07:18

stealth írta:
Bazzeg ez te magad vagy Bodo?
Csak mert először azt hittem tükörbe nézek. Mondjuk nem körszakállal tolom hanem fullal.
A blökik aranyosak. Faterék most fogadtak be egy újat, az előd sajnos brutál beteg volt azt nem ébresztették föl. Majd ha egyszer lehet linkelni dobok képet, halálos forma.

Ja, az manus az én lennék. Akkor te sir-tar kobót tolod?

Már,hogy megoperálták és nem ébresztették fel az altatásból? Amúgy alapból ez a legszarabb része az állattartásnak, hogy pl. egy kutya 10-14 évet él, és ha oda kerül a sor, az nagyon megviseli az embert. Aztán ez ember azon gondolkodik, hogy inkább nem is kell többet. De aztán rájön, hogy dehogynem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-30, 22:10

Bodo írta:
Ja,kutyapárti vagyok!

Én is, abszolút.
De az utóbbi időben folyton macskákat fotózok, azok esnek útba. Meg bogár, meg madár.
Lövök majd képet a vezérszöcskéről, amit montiban lőttem.

Ja, lövök majd képet montiról!
Vissza az elejére Go down
stealth
easy
easy
stealth


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 28.

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-30, 21:15

Bazzeg ez te magad vagy Bodo?
Csak mert először azt hittem tükörbe nézek. Mondjuk nem körszakállal tolom hanem fullal.
A blökik aranyosak. Faterék most fogadtak be egy újat, az előd sajnos brutál beteg volt azt nem ébresztették föl. Majd ha egyszer lehet linkelni dobok képet, halálos forma.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-30, 21:11

Ja, francia buldog. Jajj Drazséka, de szerettem. Meghalt szegény.
De basszus akkora egyéniség volt, meg full fani.
Hiányzik nagyon!!! Crying or Very sad

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-30, 21:04

Bodo írta:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Romantika.

Ja,kutyapárti vagyok!

Fani kutya, de hol vannak azok a gyűrött fejű buldogok vagy masztifok vagy mik? cat
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-30, 20:53

[You must be registered and logged in to see this image.]

Romantika.

Ja,kutyapárti vagyok!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-30, 20:44

Itt is vagyok!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime2012-07-30, 20:31

Állatok, ide gyertek!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat   Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kutya, macska, sirály, bogár, ló és minden egyéb állat
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Élőlény topik-
Ugrás: