Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával

Go down 
+9
Balthier
Bula
bundas01
Sith Lord
Joii
Bodo
Johnny1
ceu
Kiccsidzson
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
SzerzőÜzenet
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-24, 19:10

Bodo írta:

Bejácskát pl.
Na Őt pl hogy érjük el? nem olvasom a blogját de úgy hallottam ott sem aktív, Tyler meg a Zsindexen osztja a népet. (iddqd)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-24, 18:57

Joii írta:
Van olyan akit hiányoltok innen a fórumról? részemről a PSOnline haveroknak szóltam (Danny, Coldy, Rolmi...) de ha ilyen van, érjük már el őket valahogy!

Bejácskát pl.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-24, 18:14

Van olyan akit hiányoltok innen a fórumról? részemről a PSOnline haveroknak szóltam (Danny, Coldy, Rolmi...) de ha ilyen van, érjük már el őket valahogy!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-22, 17:19

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Bula írta:
Kösz az inviteket, de inkább nem.

B.

Szia B! Örülök, hogy visszajöttél.
ööö azt írta, hogy nem jön vissza...
rabbit

De hisz itt a kommentje, tehát visszajött. A többi csak mellébeszélés.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-22, 15:41

bundas01 írta:


ööö azt írta, hogy nem jön vissza...
rabbit
[Pszt! Ne hivd fel a figyelmet a kezdodo diszlexiajara..!]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-22, 13:26

Kiccsidzson írta:
Bula írta:
Kösz az inviteket, de inkább nem.

B.

Szia B! Örülök, hogy visszajöttél.
ööö azt írta, hogy nem jön vissza...
rabbit
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-22, 12:24

Bula írta:
Kösz az inviteket, de inkább nem.

B.

Szia B! Örülök, hogy visszajöttél.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-22, 12:24

Vagyok én, csak sokasodnak a teendők.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-22, 11:17

bundas01 írta:
Mindenki meghalt innen?
Főleg Dzsonni. A méhész topik pörög, ő meg nem... Neutral

Már a forumx se volt olyan aktív egy idő után.
Jók voltak azok a régi 576-os idők, blogokkal meg chattel...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-22, 07:13

részemről vagyok, naponta többször is, csak mivel eléggé ingerszegény ez a betegállomány nem nagyon tudok miről irkálni.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-22, 02:16

Dzsoni a mehesz zombi.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-21, 22:05

Mindenki meghalt innen?
Főleg Dzsonni. A méhész topik pörög, ő meg nem... Neutral
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-17, 21:44

Bula írta:
Kösz az inviteket, de inkább nem.

B.
okcsá
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-17, 16:06

Kösz az inviteket, de inkább nem.

B.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-16, 21:06

bundas01 írta:
Bodo írta:

A rakott tésztát hogy csinálod?
Megcsinálom a szószt, jó nagy gombákkal (paradicsomos, darálthusos), összekeverem olyan tekerős tésztával és elkezdem kivajazott jénaiba átpakolni, közé jó nagy sajtkockák aztán megy a sütőbe.

Aha, szóval gomba? Amúgy én is nagyjából így tolom, csak gomba nélkül. Szoktam a sajtra, még szeletelt főtt füstölt tarját rakni, meg ügye tejfölt középre, meg a tetejére. Ezt a gombás verzát a héten próbálom is!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-16, 20:32

Bodo írta:

A rakott tésztát hogy csinálod?
Megcsinálom a szószt, jó nagy gombákkal (paradicsomos, darálthusos), összekeverem olyan tekerős tésztával és elkezdem kivajazott jénaiba átpakolni, közé jó nagy sajtkockák aztán megy a sütőbe.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-16, 20:24

bundas01 írta:
Mostam, főztem (pácolt sült hús salival, rakott tészta és kenyeret sütöttem), mosogattam, takarítottam, hátsó defektet javítottam, teregettem. Korrekt nap volt a mai.

Olyan cajosz nap volt picit?

A rakott tésztát hogy csinálod?
Csináljuk már egy gaszto topikot is! Én is szeretek főzni, meg enni is főleg.
A legutóbbi ámokfutásom a tarhonyás lecsó volt, basszus de fasza lett!!!!!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-16, 19:52

Mostam, főztem (pácolt sült hús salival, rakott tészta és kenyeret sütöttem), mosogattam, takarítottam, hátsó defektet javítottam, teregettem. Korrekt nap volt a mai.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-15, 09:26

Sith Lord írta:
Bodo írta:
Én ilyen felfedező fajta vagyok sajnos, ki kell próbálnom mindent. OK a heroinra nem tudtak rábeszélni. Még jó, hogy bekristályosodott a fecskendőbe, és mint később kiderült arany volt. De ez más történet.
Na ez meg engem erdekel. Meg bundit is tuti. Cool
Szigorúan csak mint laikust érdekel....
Cool
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-15, 08:56

Sith Lord írta:
Bodo írta:
Én ilyen felfedező fajta vagyok sajnos, ki kell próbálnom mindent. OK a heroinra nem tudtak rábeszélni. Még jó, hogy bekristályosodott a fecskendőbe, és mint később kiderült arany volt. De ez más történet.
Na ez meg engem erdekel. Meg bundit is tuti. Cool

Semmi extra, csak volt egy ilyen korszakom is, a kidobós korszak.
Aztán a nagy szeszelések mellett néha jött egy pár újdonság is.
A gyorsítók abszolúte nem jöttek be.
A rakéta letaglózott, jó, mindig tök mákosan szívtam és olyan beteg voltam ettől a kombótól. A másnaposságot is rühelltem már, de ez így valami iszonyú volt,úgy hogy maradtam a szesznél.
Rendesen olyanokat haluztam, megtámadott a villanyoszlop, meg ment velem a flerszék a hóban. Kell ez nekem?
Jó ez egy olyan havannai szivar méretű cucc volt, egy osztrák gyúrós csávó hozta a bárba szilveszterkor.
Voltunk rá vagy 4-en, de mindenki megkészült.
A szuri annyi volt, hogy volt egy gyerekkori barátom, aki nemrég szabadult.
Amúgy is érdekes körökben mozgott, de sitten ezt még fokozta. A miskolci alvilág nagyembereivel is lebratyizott, mert ahogy ő mondta, egy VW-t még a faszával is kinyit 2-3 perc alatt. (megjegyzem Londonban él már több éve)
Amikor friss civil volt, néha hívtuk magunkkal melózni és éjfél körül valahogy előjött ezzel. De még mákosan is fostam.
Aztán azt akarta, hogy akkor adjam be neki az egészet. Aztán meg utána nem győzte megköszönni, hogy nem tudott rábeszélni.
Maradtunk a sörnél.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-09-15, 08:35

Bodo írta:
Én ilyen felfedező fajta vagyok sajnos, ki kell próbálnom mindent. OK a heroinra nem tudtak rábeszélni. Még jó, hogy bekristályosodott a fecskendőbe, és mint később kiderült arany volt. De ez más történet.
Na ez meg engem erdekel. Meg bundit is tuti. Cool
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-08-22, 08:49

Joii írta:
Johnny1 írta:

Joii segített Razz

jahh, szorri amiért csak ilyen sokára olvastam el a mélt, nem nagyon használom már azt a mélcímet. de itt vagy, ez a lényeg Smile

No para!
Szabin voltam, aztán amikor visszajöttem, nem volt sehol a régi Razz
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-08-18, 08:31

Johnny1 írta:

Joii segített Razz

jahh, szorri amiért csak ilyen sokára olvastam el a mélt, nem nagyon használom már azt a mélcímet. de itt vagy, ez a lényeg Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-08-17, 12:00

ceu írta:
Akartam már linkelni, csak elfelejtettem - ez a legkedvesebb hír, amit az utóbbi időben olvastam: [You must be registered and logged in to see this link.].
Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-08-17, 11:34

Bodo írta:
Johnny1 írta:
Üdv emberek, csak megtaláltalak titeket Smile

Cső Johnny. Üdv a fedélzeten. Már mi is kerestünk! Smile
Jó, alakul lassan a banda!
Amúgy, hogy találtál ide?

Joii segített Razz
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-08-17, 10:36

Johnny1 írta:
Üdv emberek, csak megtaláltalak titeket Smile

Cső Johnny. Üdv a fedélzeten. Már mi is kerestünk! Smile
Jó, alakul lassan a banda!
Amúgy, hogy találtál ide?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-08-17, 09:21

Üdv emberek, csak megtaláltalak titeket Smile
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-08-16, 09:44

Akartam már linkelni, csak elfelejtettem - ez a legkedvesebb hír, amit az utóbbi időben olvastam: [You must be registered and logged in to see this link.].
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime2012-08-02, 20:23

Avagy mondjad, ha már nem bírod befogni a pofádat.
bounce
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 25 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával
Vissza az elejére 
25 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: