Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita

Go down 
+12
danny2008
skyboi81
eszgé
Zioncsabi
Sith Lord
bundas01
Johnny1
Joii
rolmanus
ceu
Kiccsidzson
Bodo
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-09-04, 06:37

Amúgy meg a magyar sztór nem fogadja el a kártyámat bmeg. Dugják fel maguknak a ps-pluszukat.

A Maestro nem ugyanaz mint a Mastercard?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-09-04, 06:35

Sith Lord írta:
Kiccsidzson írta:
Gondolkodom egy ps+-on.
Mi a rak az egyaltalan?

Kapsz egy csomó ingyen gammát egyszeri befizetés (évi kb 15e ft) után.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-09-04, 01:29

Kiccsidzson írta:
Gondolkodom egy ps+-on.
Mi a rak az egyaltalan?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-09-03, 12:44

Gondolkodom egy ps+-on. Mert varezolnék is én, de az macera, meg agy is kell hozzá. Meg annyit nem játszom, tehát varez=ps+

Milyen gyakran lőnek fel oda teljes gammákat? Lehet tudni, hogy mit dobnak legközelebb és mikor?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-23, 12:28

Bodo írta:

A másodikba is ilyesmi van nem? Valami rokona ennek. Az hogy is pusztul el HC DS fan kiccsi?

Erről beszélek bakker, hogy azt sehogy. Nem lehet megölni. Halhatatlan. Örökéletű. Mármit a 2. DS játékban a regenerátor. Kérdeztem is itt, hogy nem e murdáltatható e meg valahogy, de nem. Kész idegbaj. Végig is futottam a Dead Space 2 utolsó szakaszán, mert ha már egy szörny, a regenerátor életben marad, akkor úgyis fuccs a tiszta játéknak, had éljen a többi nekromorf is, mert úgysem lehet szép tisztára öldökölni a pályát.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-23, 08:25

Kiccsidzson írta:

Na de azt ki lehet nyírni bakker, szétégetem a (Emó ne nézz ide!!!!) hajtóművel. Ellentétben a DS2 hasonló szörnyével, ami tényleg kinyírhatatlan, jön utánam végig, legfeljebb le lehet hagyni futásban.

Bodó: Uncsártidet tényleg ki kéne próbálnod, bár ezen a fórumon nem nagyon népszerű, de kb egy könnyített, továbbfejlesztett, tartalmasabb Max 3-at kell elképzelni. Amiben rendes fegyverek vannak Cool
De amíg odáig eljutsz bazmeg, tiszta idegbaj. Az a menekülés.......para, lelassítgatod, de csak kevés időre és faszán használja az ajtókat a vuzi. Sőt, szerintem még rövidebb utakat is tud. OK így belegondolva egész hangulatos, de áááááááááá kibaszott idegesítő.

A másodikba is ilyesmi van nem? Valami rokona ennek. Az hogy is pusztul el HC DS fan kiccsi?

Valakivel cserélni kéne konzolt!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-23, 07:42

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Egyrészt mert magyar, másrészt mert abban nincsen leölhetetlen ellenfél. Mert én azt szeretem, ha minden szörny szép tisztára le van ölve.
És a reanimátor? Az a DSben kinyírhatatlan...
Amúgy tényleg az a jó amikor minden szörny le van ölve becsületesen.

Na de azt ki lehet nyírni bakker, szétégetem a (Emó ne nézz ide!!!!) hajtóművel. Ellentétben a DS2 hasonló szörnyével, ami tényleg kinyírhatatlan, jön utánam végig, legfeljebb le lehet hagyni futásban.

Bodó: Uncsártidet tényleg ki kéne próbálnod, bár ezen a fórumon nem nagyon népszerű, de kb egy könnyített, továbbfejlesztett, tartalmasabb Max 3-at kell elképzelni. Amiben rendes fegyverek vannak Cool

Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-23, 06:51

Bodo írta:
bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Egyrészt mert magyar, másrészt mert abban nincsen leölhetetlen ellenfél. Mert én azt szeretem, ha minden szörny szép tisztára le van ölve.
És a reanimátor? Az a DSben kinyírhatatlan...
Amúgy tényleg az a jó amikor minden szörny le van ölve becsületesen.

Ja, csatlakozom. A szörny legyen leölhető. Basszus mennyire frusztráló volt az a rohangászás a regenerátor elől.
Mer' az volt a neve, nem?
Amúgy az xbokszos létből Kratos marhára hiányzik, na jó, meg az uncsirkét is kipróbálnám szívesen.
ööö tényleg regenerátor
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-23, 06:46

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Egyrészt mert magyar, másrészt mert abban nincsen leölhetetlen ellenfél. Mert én azt szeretem, ha minden szörny szép tisztára le van ölve.
És a reanimátor? Az a DSben kinyírhatatlan...
Amúgy tényleg az a jó amikor minden szörny le van ölve becsületesen.

Ja, csatlakozom. A szörny legyen leölhető. Basszus mennyire frusztráló volt az a rohangászás a regenerátor elől.
Mer' az volt a neve, nem?
Amúgy az xbokszos létből Kratos marhára hiányzik, na jó, meg az uncsirkét is kipróbálnám szívesen.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-22, 22:36

Kiccsidzson írta:
Egyrészt mert magyar, másrészt mert abban nincsen leölhetetlen ellenfél. Mert én azt szeretem, ha minden szörny szép tisztára le van ölve.
És a reanimátor? Az a DSben kinyírhatatlan...
Amúgy tényleg az a jó amikor minden szörny le van ölve becsületesen.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-22, 20:09

Góv 2 kivégezve. Másodjára, hidraruhában, előfejlesztett fegyókkal. De így sem volt olyan könnyű.
Most Dead Space eggyeznem kéne. Egyrészt mert magyar, másrészt mert abban nincsen leölhetetlen ellenfél. Mert én azt szeretem, ha minden szörny szép tisztára le van ölve.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-18, 20:00

Most vagyok ott, hogy Kratos szétkente egy faszi fejét a kőkönyvön, mert nem tud olvasni. Mármint Kratos nem tud, nem a faszi. Bunkó, műveletlen Kratos.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-18, 08:28

akkor a harmadik pedig olyan mint egy legénybúcsú egy drága bérnővel Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-17, 11:57

Johnny1 írta:
Kitoltam az Uncharted 2-t. Jobb volt, mint az első rész, néhol kifejezetten izgalmas.
Igazából olyan, mint egy fasza egyéjszakás kaland, elvagy vele, intenzív, aztán lassan elfelejted, de elő többet nem veszed.
Most viszont GOW 2. része van terítéken, Kratos azért odab*sz Smile

De oda ám! Twisted Evil

U2-t ötezerszer ki fogom még játszni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-17, 09:24

Kitoltam az Uncharted 2-t. Jobb volt, mint az első rész, néhol kifejezetten izgalmas.
Igazából olyan, mint egy fasza egyéjszakás kaland, elvagy vele, intenzív, aztán lassan elfelejted, de elő többet nem veszed.
Most viszont GOW 2. része van terítéken, Kratos azért odab*sz Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-12, 08:06

ni, 4 év után kapott trófeákat a MGS4.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-06, 17:47

rolmanus írta:
Kiccsidzson írta:
Dead Space Extraction demó ("fénypisztolyos" cucc, amin sínen húznak, tehát mozogni nem nagyon lehet benne, csak lőni). Meglepően jó konstrukció, műkszik! Még a DS2 lemezen volt rajta a demó, csak eddig nem vettem észre. És kezelhető kontrollerrel is.
Bár pénzt nem adnék érte What a Face

Mivel a limitedhez ajándék volt, így nekem jó lesz... de én halál aszittem ez csak move-al megy, így még el se indítottam.

Asszem csak a demó ajándék. A teljesért fizetsz mint a katonatiszt.

Szerk: vagy a limitedhez lehet, hogy teljes jár, most néztem, nekem nem olyan van Cool
Vissza az elejére Go down
rolmanus
easy
easy
rolmanus


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Jul. 28.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-06, 00:50

Kiccsidzson írta:
Dead Space Extraction demó ("fénypisztolyos" cucc, amin sínen húznak, tehát mozogni nem nagyon lehet benne, csak lőni). Meglepően jó konstrukció, műkszik! Még a DS2 lemezen volt rajta a demó, csak eddig nem vettem észre. És kezelhető kontrollerrel is.
Bár pénzt nem adnék érte What a Face

Mivel a limitedhez ajándék volt, így nekem jó lesz... de én halál aszittem ez csak move-al megy, így még el se indítottam.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-04, 20:41

Dead Space Extraction demó ("fénypisztolyos" cucc, amin sínen húznak, tehát mozogni nem nagyon lehet benne, csak lőni). Meglepően jó konstrukció, műkszik! Még a DS2 lemezen volt rajta a demó, csak eddig nem vettem észre. És kezelhető kontrollerrel is.
Bár pénzt nem adnék érte What a Face
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-02, 22:41

ceu írta:
Kiccsidzson írta:
Ma fölmásztam a psn-re. Bakker, egy év vip tagság 50 dolcsi, és millió teljes, az 50 dodó leszurkolása után ingyenes gém jár mellé. És a ps+ lista napról napra frissül. Nem éri meg varezolni bakker, ingyen infamous2, ingyen saint row 2 meg még pár cucc. Ha nem jönne a 2 magyar cucc ősszel, tuti beruháznék rá. Sőt, talán még így is.

D Dogma: tolom, tologatom, de még mindig csak közepes.

Azt olvastam valahol - aztán max átbasztak -, hogy ha megszünteted a tagságot, bukod az addig ingyen kapott játékaidat.

Ez valóban így van: mikor egy éve volt az a botrány a szonival, és cserébe adta a 4 ingyen gémet meg a 2 hónap ps+ tagságot (ps+ : Burnout Paradise - 5. ingyen gém), na, akkor is az volt, hogy sietnem kellett a Burnouttal, mert elveszik. El is vették két hónap múlva, de így is elgondolkodtató a dolog.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-02, 22:34

Kiccsidzson írta:
Ma fölmásztam a psn-re. Bakker, egy év vip tagság 50 dolcsi, és millió teljes, az 50 dodó leszurkolása után ingyenes gém jár mellé. És a ps+ lista napról napra frissül. Nem éri meg varezolni bakker, ingyen infamous2, ingyen saint row 2 meg még pár cucc. Ha nem jönne a 2 magyar cucc ősszel, tuti beruháznék rá. Sőt, talán még így is.

D Dogma: tolom, tologatom, de még mindig csak közepes.

Azt olvastam valahol - aztán max átbasztak -, hogy ha megszünteted a tagságot, bukod az addig ingyen kapott játékaidat.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-08-02, 22:01

Ma fölmásztam a psn-re. Bakker, egy év vip tagság 50 dolcsi, és millió teljes, az 50 dodó leszurkolása után ingyenes gém jár mellé. És a ps+ lista napról napra frissül. Nem éri meg varezolni bakker, ingyen infamous2, ingyen saint row 2 meg még pár cucc. Ha nem jönne a 2 magyar cucc ősszel, tuti beruháznék rá. Sőt, talán még így is.

D Dogma: tolom, tologatom, de még mindig csak közepes.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-07-27, 12:45

Bodo írta:
Jogos, megnézem!

De talán ha nem ide.......
Van segítség topik.
Csinálok egy "próba" topicot, jóóóó?

(többet nem szólok egy k*rva szót se..)
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-07-27, 10:16

Bodo írta:
Jogos, megnézem!

De talán ha nem ide.......
Van segítség topik.
Csinálok egy "próba" topicot, jóóóó?

Oké.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-07-27, 07:31

Jogos, megnézem!

De talán ha nem ide.......
Van segítség topik.
Csinálok egy "próba" topicot, jóóóó?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-07-27, 07:26

Asszem itt meg pont fordítva van basszus. Nem lehetne megfordítani, Bodó? Hogy mindig fölé menjen az új üzenet, ne alá. Invert kamera? Hee?Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-07-27, 07:23

Kiccsidzson írta:
EEEEEEEEEEEEE

Jól van, még csak próbágatom a dógokat:)
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-07-27, 07:22

EEEEEEEEEEEEE
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime2012-07-26, 12:12

Ha a Sony valamelyik gépén tolod.


A hozzászólást Bodo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-07-27, 07:36-kor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 25 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita
Vissza az elejére 
25 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: