Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 eszem-iszom

Go down 
+6
Balthier
ceu
Johnny1
Bodo
bundas01
Joii
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-10, 23:15

bundas01 írta:
Ma nincs itthon a csajom.
Kellemesen telik a nap..
Nehogy veletlenul idenezzen forumra.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-10, 14:58

Ma nincs itthon a csajom.
Reggel óta főzőcskézek, sült oldalas, almás párolt cékla és almás párolt lilakáposztát kotyvasztottam.
Megittam pár sört, meg miegymás alien .
Kellemesen telik a nap, asszem tolok egy kis TR-t.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-10, 14:05

Joii írta:
van olyanom, hogy: Mozart csokipárlat. 40%, 7 deka.

és finom.
*sorbaállabejáratnálcsorgónyállalszmájli* Laughing Cool
Basszus most gondolkoztam, számolok, hogy nem ittam már több mint egy hónapja semmi alkoholt, mostmár kezdek "szomjas" lenni. Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-09, 08:48

van olyanom, hogy: Mozart csokipárlat. 40%, 7 deka.

és finom.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-05, 07:41

Bula írta:
Baszki, nem vagy te beteg?

csak kicsit.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-04, 13:24

Közérdekű információ: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-04, 08:12

Baszki, nem vagy te beteg?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-04, 07:25

nem is álltam fejre de idén először végre aludtam egy rendeset, vagyis 7 óránál többet.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-04, 02:18

Egy cigit mindenre illik tolni.


Igaz a ma esti kalap fos volt.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-03, 17:41

Joii írta:
akkor a mai végleges:
- 2 üveg (pint) Magners, éhgyomorra.
- 2 dl unikum (ahogy én hívom: tarack)
- 1 flakon (1 lityós) Soproni

kicsit dülöngéltem de semmi komoly, inkább csak a szokásos folyadékbevitelem hiánya miatt..
..mi ez, egy vicces cigi?!
vicces cigit illik erre tolni...
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-03, 17:40

Joii írta:
akkor a mai végleges:
- 2 üveg (pint) Magners, éhgyomorra.
- 2 dl unikum (ahogy én hívom: tarack)
- 1 flakon (1 lityós) Soproni

kicsit dülöngéltem de semmi komoly, inkább csak a szokásos folyadékbevitelem hiánya miatt..
..mi ez, egy vicces cigi?!

De hát még messze a nap vége! Very Happy drunken drunken
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-03, 17:36

akkor a mai végleges:
- 2 üveg (pint) Magners, éhgyomorra.
- 2 dl unikum (ahogy én hívom: tarack)
- 1 flakon (1 lityós) Soproni

kicsit dülöngéltem de semmi komoly, inkább csak a szokásos folyadékbevitelem hiánya miatt..
..mi ez, egy vicces cigi?!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-03-03, 09:01

ma inni fogok.
el is kezdtem, most bontom a második Magners-t.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-02-14, 08:16

Balthier írta:

Hát, nem tudom. Ha nekem elállítódik, akkor annyi az egész, hogy a képernyő jobb sarkában rátenyerelek a HU-ra ENG helyett, de ha nem ott lenne a probléma, én is vakargatnám a fejem.
jaja, csak ott nálam két lehetőség van: magyar és 101 gombos magyar. de asszem megoldódott.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-02-13, 23:08

Joii írta:
ha már visszamentem dolgoyni akkor már néyegettem ay árakat is, és hoytam egz üveg (fél lityós) Jameson-t, ami tán a kedvenc whiskez-m. kettőeyerháromhatvanér' kurtára pipa.

(bocs, de nem találom a z=y beállítást)

Hát, nem tudom. Ha nekem elállítódik, akkor annyi az egész, hogy a képernyő jobb sarkában rátenyerelek a HU-ra ENG helyett, de ha nem ott lenne a probléma, én is vakargatnám a fejem.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-02-13, 18:59

ha már visszamentem dolgoyni akkor már néyegettem ay árakat is, és hoytam egz üveg (fél lityós) Jameson-t, ami tán a kedvenc whiskez-m. kettőeyerháromhatvanér' kurtára pipa.

(bocs, de nem találom a z=y beállítást)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-02-09, 15:31

Bula írta:
Tegnap kaptam két kilónyi őzhúst. Az őz íze speckó, érdemes pácolgatni, így is tettem. Szal ez eddig kész, most pedig baszok belőle egy szimpla pörköltet. Uborkasaláta (fasza hagymásan), krumpli, sör. Ez ilyen hagyományos lesz.
Korrekt.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-02-09, 15:25

Tegnap kaptam két kilónyi őzhúst. Az őz íze speckó, érdemes pácolgatni, így is tettem. Szal ez eddig kész, most pedig baszok belőle egy szimpla pörköltet. Uborkasaláta (fasza hagymásan), krumpli, sör. Ez ilyen hagyományos lesz.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-02-04, 16:40

Balthier írta:

Kinek mi Smile..
Decemberben Erasmus-osokkal ittam egy német leányzónál. Aznap volt krémlikőr, valami észt lötty német kávéba keverve (istenem, ilyen rossz piát még soha nem ittam), és a házigazda megmutatta a kevert házipáleszét, amit szuvenírbe vitt haza - a szagától is rosszul voltam. Másnap semmi bajom nem volt, de azóta megtörtént megint, hogy minimális mennyiség után rosszul voltam, szóval lassan-lassan lemondok a rövidről, nem sok értelmét látom. Jó, múltkor hozott Cy abszintot, azt még kipróbáltam Smile.

Én lemondtam arról, hogy összekeverjem az italokat, mondjuk úgy általában az ivásról is - szinte nem is megyek mostanában sehová. Havonta egyszer-kétszer elnézek valami partiba, és akkor dzsintonik, vagy valami ilyesmi, amíg meg nem unom. De pl hogy mikor viselt meg szesz bármilyen szinten, arra nem is emlékszem. Vagy talán de, karácsonykor, a boldog családommal :]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-02-04, 14:51

ceu írta:
Balthier írta:
ceu írta:
Most látom, hogy topikot tévesztettem a reteksalátámmal.

Nemtom, pálinkából én boltit nem iszok. Általában valami 40 van ráírva, az meg mi?

Fok?

Ja, csak kevés :]

Kinek mi Smile..
Decemberben Erasmus-osokkal ittam egy német leányzónál. Aznap volt krémlikőr, valami észt lötty német kávéba keverve (istenem, ilyen rossz piát még soha nem ittam), és a házigazda megmutatta a kevert házipáleszét, amit szuvenírbe vitt haza - a szagától is rosszul voltam. Másnap semmi bajom nem volt, de azóta megtörtént megint, hogy minimális mennyiség után rosszul voltam, szóval lassan-lassan lemondok a rövidről, nem sok értelmét látom. Jó, múltkor hozott Cy abszintot, azt még kipróbáltam Smile.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-02-04, 11:48

Balthier írta:
ceu írta:
Most látom, hogy topikot tévesztettem a reteksalátámmal.

Nemtom, pálinkából én boltit nem iszok. Általában valami 40 van ráírva, az meg mi?

Fok?

Ja, csak kevés :]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-02-04, 11:40

ceu írta:
Most látom, hogy topikot tévesztettem a reteksalátámmal.

Nemtom, pálinkából én boltit nem iszok. Általában valami 40 van ráírva, az meg mi?

Fok?
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-02-04, 10:33

Most látom, hogy topikot tévesztettem a reteksalátámmal.

Nemtom, pálinkából én boltit nem iszok. Általában valami 40 van ráírva, az meg mi?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-02-02, 08:18

a legutóbbi drinkeléskor eldöntöttem, a hónapban többet nem iszom mert az nemjó nekem. ja, tegnap már február volt, így ittam...
Delirium kékszölö törköly pálinka. vagyis (elvben) rendes pálinka, rá van írva, pálinka zárjegy meg minden.
kezdjük ott, van valami fémes vagy nem tudom milyen de rohadt szar utóíze. kb 3 deciig bírtam aztán olyan szintű fejfájás jött rám mintha nagyon másnapos lennék. pedig még csak részeg se lettem (ez amolyan 1-es szintről egyből a 4-re ugrás féle vudu-dolog)
a furcsa az, hogy ugye a másnapi(!) fejfájás leginkább a szar minőségű itókától illetve a kevés folyadéktól következik be. nos, a kb 3 deci pálesz(?) mellé legurítottam majdnem két liter üdítőt is így utóbbi kilőve..
konklúzió: lehet, hogy migrénem van, lehet, hogy telihold, meg időjárás változás vagy még ki tudja mi, de...
aki nem szeretne 2-3 órát magzatpózban fetrengeni fél józanul az kerülje e terméket!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-01-31, 13:55

Sith Lord írta:
ceu írta:
..csak rettenetes büdöset csinál..
Erdekes, en sose lennek kepes a szamba tenni olyat, ami budos.. silent

De az íze más, mint a szaga.
A múltkor volt olyan, hogy azt hittem, rohad az egész hűtő, közben meg csak egy darab gorgonzola volt...
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-01-31, 11:09

ceu írta:
..csak rettenetes büdöset csinál..
Erdekes, en sose lennek kepes a szamba tenni olyat, ami budos.. silent
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-01-31, 10:29

Reteksaláta: a fekete retket pucold meg, reszeld le, sózd le, csöpögtess rá citromot, és keverj hozzá tejfölt. Ez utóbbi opcionális - a fekete retek maróan erős, a tejföl pedig lágyítja, ha túl sok kerül bele ez utóbbiból, pont a lényeg veszik el.
Hát ez kurva jó cucc, egy csomó mindenhez lehet enni, csak rettenetes büdöset csinál, úgyhogy nem szabad sokáig elöl hagyni.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-01-19, 19:45

Mazsola (Tomzon) meg hozzá mandulabél. Utóbbit célszerű beáztatni, úgy lejön a héja.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2013-01-07, 09:57

megfogadtam, idén kevesebbet piálok.
most: 50%-os háziszilva és sör.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime2012-12-22, 16:49

Sith Lord írta:
Joii írta:
karácsonyi "menü"
En valami gombas megoldason gondolkozom. clown
Shocked
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





eszem-iszom - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: eszem-iszom   eszem-iszom - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
eszem-iszom
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Kultúra-
Ugrás: