Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Adok-Veszek-Cserélek

Go down 
+5
ceu
eszgé
Kiccsidzson
Sith Lord
Bodo
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-03-09, 13:41

Kiccsidzson írta:
Deni, ha kimész angolba mindenképpen audi tt-t vegyélXD
Most láttam egy epizòdot az Autòkereskedőkből, első genes audi tt, 200+ ezer kmrel, 1est 2est nem veszi be, de csöpp javítással és egy "z"-s anyával megoldották a helyzetet.
225 lóerő, full bőr, aszt szarér hugyér vannak a tt-k angliában. 1500 font-tól.
Szal fogj ki egy jót, mondd, h milyen, azt veszek én is egy első genest itthon másfélért.
Aszt majd èlőben csapatjuk a gran turismót.

A legrégebbi és legolcsóbb, a saját keresési szűrővel, nos 2700 font. És ahogy írtad, osztom, a legelső elég randa.
A másodiktól szép. Ez az egyik.
A másik viszont, hogy volt a mosóba vadi új TT, S vagy RS, nem tudom, megkeresem a fotót róla majd a külső vinyón. Annak a kormány alja tört volt, ergo nem kerek, ami atomkúl, nálam pláne bejön, persze lehet vkinek nem. Viszont mivel mentem vele nem egyszer köröket a garázsban (mindegyikkel kellett Rolling Eyes ), rájöttem, hogy az nem az én méretem. Nekem kicsi belül, de nem csak ez. Mint a TT, ugyanez a BMW Z osztály, Merci SL.

Egyébként erre jó volt ez a "mosós" állás, hogy több fajta gyártmányú és típusú kocsival lehetett menni "próbakört". Illetve láttál bele a belsejébe, kialakításába, például a műanyag minősége és strapabírása, beszélni az autótulajokkal milyen hibái vannak az adott autónak ha vannak.
Szóval minitesztre, illetve arra, ha kocsivásárlásra adja a fejét az ember arra jó volt, hogy jobban rálásson az adott márkákra.

Persze ettől még kupét nézek, nem csak egy típust, csak nem TT-t. (addig babonából nem mondok semmit, majd ha meglesz az első jobb kormányos, akkor leírom miket néztem Wink )

Meglátjuk mire fussa majd induláskor, meg mit tudok/lehet intézni. What a Face
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-03-07, 20:53

Deni, ha kimész angolba mindenképpen audi tt-t vegyélXD
Most láttam egy epizòdot az Autòkereskedőkből, első genes audi tt, 200+ ezer kmrel, 1est 2est nem veszi be, de csöpp javítással és egy "z"-s anyával megoldották a helyzetet.
225 lóerő, full bőr, aszt szarér hugyér vannak a tt-k angliában. 1500 font-tól.
Szal fogj ki egy jót, mondd, h milyen, azt veszek én is egy első genest itthon másfélért.
Aszt majd èlőben csapatjuk a gran turismót.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-03-04, 14:33

Kiccsidzson írta:
Bengásat mindenképpen Deni. Egy autó bengával menjen.
Ezt az autotrèder keresőt meglesem.

Benzin a fasza!  Cool
Az Autotrader-t felesleges szerintem, én az uk-st nézem. Mivel előre nézek, és azt nézem, kint milyen kocsit vegyek. Neked meg gondolom nem kell jobb kormányos.  Wink A .com-os az amcsi, a .hu-s ugyan magyar, de annál jobb a használtautó, egyéni vélemény. Ezt lesem:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ha valakit érdekel van app-ja, bár én jól megszívtam mire leszedtem, mivel a magyar App Store-ban nincs ez az app, nem lehet letölteni nálunk. Így ki kellett cselezni az App Store-t, de leszedtem.  Laughing Lehet, hogy Play áruházban nincs ilyen kikötés.

Viszont én a helyedben inkább a mobile.de-t nézném, annak is van telós app-ja, az is rajta van telómon, mert mielőtt jött volna az angliai ötlet, csak azt néztem. Behozni + regadóval lehet jobban jössz ki a dologból, drágábban csak nem, de ha egy ár is, akkor is jobb annak a kocsinak a lengője ami a kinti utakon futott, mint az itthoniaknak, ami csak kátyúkban driftelt, a karbantartásról nem is beszélve. Persze mókolások kint is vannak tuti, csak nem annyira mint itt nálunk (sikerült a korrupciós listán 2 helyet lejjebb csúszni, ugye, így romániával egy szintre süllyedtünk, de magyarország jobban teljesít, köszönjük).

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vagy nézz osztrák oldalt ha érdekel és ha már a határ mellett vagy:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-03-04, 11:04

Bengásat mindenképpen Deni. Egy autó bengával menjen.
Ezt az autotrèder keresőt meglesem.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-03-03, 21:53

Kiccsidzson írta:
Skoda favoritot hajtottam az astra előtt. 66 paci, na de az egész gép volt 700 kilò össz vissz. Ment mint golyó, sportcsík a szélén, vmi extra verza lehetett.

Látod, a favorit az kimaradt.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-03-02, 16:54

Kiccsidzson írta:
Deni, nemtom az évjáratot, ugye lényeg, h a 2.szériás tt legyen. Az első ronda, a 3. drága. Szal kb 4 milla a határ, egy pesti nő árul is egy megkíméltet.

Vasárnap elnéztem a kereskedésbe, a tt-t elvitték, viszont van egy merci kupé, napfénytetővel, na ebben hátul is elül 2 felnőtt. No de 3 literes motor? Meg 6 milla, szal azért okosan a bolond ésszel ahogy fater mondaná.

Azt 2008-tól gyártják, ha jól vágom, akkor jött a szériaújítás.
Az mondjuk tényleg megkímélt volt, és korához képest elég kevés km-rel (már ha ebben az országban lehet annak ma még hinni). De még csak foglalózva van, ne mondj le róla amíg a hirdetés van, hátha.

Na jó, baszki fehér merci kupé! Iszonyat szép az "új" E-Coupe, azt is 2009-től gyártották, de megvan az ára. A 3ezres moci meg dízel, okés a köbcentit is nézni kell, de a TT 7,7-et eszik benzinből a 2ezres motorral, a merci 6,8-at gázolajból (kombinált, legalább is ezt hazudják a hivatalos adatok). Abba a merdzsóba az tetszik, hogy a hátsó ablak is leengedhető, nincs B oszlop. Az nem, hogy 19-es kerék nem fér alá. Laughing
Járt egy a mosóba, a tulajsrác mondta,, hogy max a 18. De ja, drága.

De ha jól látom neked mindegy, hogy dízel vagy benzin? Mert akkor te könnyebb helyzetben vagy. What a Face
Nálam az Autotrader keresőszűkítőbe alapból ezek vannak: Coupe, Petrol, Automatic Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-03-01, 20:50

Skoda favoritot hajtottam az astra előtt. 66 paci, na de az egész gép volt 700 kilò össz vissz. Ment mint golyó, sportcsík a szélén, vmi extra verza lehetett.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-03-01, 20:48

Skoda állat Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-03-01, 20:48

Deni, nemtom az évjáratot, ugye lényeg, h a 2.szériás tt legyen. Az első ronda, a 3. drága. Szal kb 4 milla a határ, egy pesti nő árul is egy megkíméltet.

Vasárnap elnéztem a kereskedésbe, a tt-t elvitték, viszont van egy merci kupé, napfénytetővel, na ebben hátul is elül 2 felnőtt. No de 3 literes motor? Meg 6 milla, szal azért okosan a bolond ésszel ahogy fater mondaná.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-03-01, 11:22

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Nekem egy egyes vagy hármas Golf GTI lenne az álom, vagy a Skoda Rapid,a régi, a 120-as szoci verza. Ez:
[You must be registered and logged in to see this link.]
ez állat, csak a farmotor miatt szar
Ja, szoci életérzés, a seggedben tolja a motor, meg szembe-szélben jól megemelkedik az eleje, forr a víz hamar (bár azt már anno is megoldották egy plusz ventilátorral). De olyan szééép Smile
meg elcsúszik az orra kanyarban
Jaja, könnyen túlkormányzottá válhatott, ha nem figyeltél oda.

Egy cementes zsák előre a csomiba, oszt' jóvan! Wink

Ja, vagy tégla Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-28, 15:46

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Nekem egy egyes vagy hármas Golf GTI lenne az álom, vagy a Skoda Rapid,a régi, a 120-as szoci verza. Ez:
[You must be registered and logged in to see this link.]
ez állat, csak a farmotor miatt szar
Ja, szoci életérzés, a seggedben tolja a motor, meg szembe-szélben jól megemelkedik az eleje, forr a víz hamar (bár azt már anno is megoldották egy plusz ventilátorral). De olyan szééép Smile
meg elcsúszik az orra kanyarban
Jaja, könnyen túlkormányzottá válhatott, ha nem figyeltél oda.

Egy cementes zsák előre a csomiba, oszt' jóvan! Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-28, 15:44

Balthier írta:
Nekem ilyen eggyel ezelőtti Honda Civic volt az álmom (aminek ilyen plexi takarja a logóját), de még egy Dacia Duster/Stepwayre is nemtom meddig kéne gyűjtögetnem Rolling Eyes

Az a Civic a 3szög alakú kipufogóvéges széria. Annak a belseje és a műszerfala szép. Olyan volt a "mosóban", tetszett a műszerfal kialakítása.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-28, 15:35

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
Audi tt-ket nèzegetek ràèrő időmben, na nem mintha lenne rà keret. Ez pölö pont jò lenne, benzines, 200 lò, fehèr (csak fehèret), az àràt elèg jòl tartja.
Amùgy tök praktikàtlan, külön matrica van, nehogy a 2. sorban ülők fejère b.sszàk a csomagtèrajtòt, mert kb 150 centis embereknek van hàtul elèg fejtèr.

Nekem egy egyes vagy hármas Golf GTI lenne az álom, vagy a Skoda Rapid,a régi, a 120-as szoci verza. Ez:
[You must be registered and logged in to see this link.]
ez állat, csak a farmotor miatt szar

Ja, szoci életérzés, a seggedben tolja a motor, meg szembe-szélben jól megemelkedik az eleje, forr a víz hamar (bár azt már anno is megoldották egy plusz ventilátorral). De olyan szééép Smile
meg elcsúszik az orra kanyarban

Jaja, könnyen túlkormányzottá válhatott, ha nem figyeltél oda.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-28, 10:36

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
Audi tt-ket nèzegetek ràèrő időmben, na nem mintha lenne rà keret. Ez pölö pont jò lenne, benzines, 200 lò, fehèr (csak fehèret), az àràt elèg jòl tartja.
Amùgy tök praktikàtlan, külön matrica van, nehogy a 2. sorban ülők fejère b.sszàk a csomagtèrajtòt, mert kb 150 centis embereknek van hàtul elèg fejtèr.

Nekem egy egyes vagy hármas Golf GTI lenne az álom, vagy a Skoda Rapid,a régi, a 120-as szoci verza. Ez:
[You must be registered and logged in to see this link.]
ez állat, csak a farmotor miatt szar

Ja, szoci életérzés, a seggedben tolja a motor, meg szembe-szélben jól megemelkedik az eleje, forr a víz hamar (bár azt már anno is megoldották egy plusz ventilátorral). De olyan szééép Smile
meg elcsúszik az orra kanyarban
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-28, 07:45

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
Audi tt-ket nèzegetek ràèrő időmben, na nem mintha lenne rà keret. Ez pölö pont jò lenne, benzines, 200 lò, fehèr (csak fehèret), az àràt elèg jòl tartja.
Amùgy tök praktikàtlan, külön matrica van, nehogy a 2. sorban ülők fejère b.sszàk a csomagtèrajtòt, mert kb 150 centis embereknek van hàtul elèg fejtèr.

Nekem egy egyes vagy hármas Golf GTI lenne az álom, vagy a Skoda Rapid,a régi, a 120-as szoci verza. Ez:
[You must be registered and logged in to see this link.]
ez állat, csak a farmotor miatt szar

Ja, szoci életérzés, a seggedben tolja a motor, meg szembe-szélben jól megemelkedik az eleje, forr a víz hamar (bár azt már anno is megoldották egy plusz ventilátorral). De olyan szééép Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-27, 23:41

Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
Audi tt-ket nèzegetek ràèrő időmben, na nem mintha lenne rà keret. Ez pölö pont jò lenne, benzines, 200 lò, fehèr (csak fehèret), az àràt elèg jòl tartja.
Amùgy tök praktikàtlan, külön matrica van, nehogy a 2. sorban ülők fejère b.sszàk a csomagtèrajtòt, mert kb 150 centis embereknek van hàtul elèg fejtèr.

Nekem egy egyes vagy hármas Golf GTI lenne az álom, vagy a Skoda Rapid,a régi, a 120-as szoci verza. Ez:
[You must be registered and logged in to see this link.]
ez állat, csak a farmotor miatt szar
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-27, 20:54

Balthier írta:
danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
Audi tt-ket nèzegetek ràèrő időmben, na nem mintha lenne rà keret. Ez pölö pont jò lenne, benzines, 200 lò, fehèr (csak fehèret), az àràt elèg jòl tartja.
Amùgy tök praktikàtlan, külön matrica van, nehogy a 2. sorban ülők fejère b.sszàk a csomagtèrajtòt, mert kb 150 centis embereknek van hàtul elèg fejtèr.

Audi TT jó, az nagyon baba. Mikori évjárat körül leselkedsz?
Hátra 150? Még annyi se. Reklámülés, hogy 4 személyes, na jó, két 8 éves gyermek befér oda. De ez sportkocsi basszákmeg, nem családi autó. Wink

Én is nézegetek, verda után... Rolling Eyes

Nekem ilyen eggyel ezelőtti Honda Civic volt az álmom (aminek ilyen plexi takarja a logóját), de még egy Dacia Duster/Stepwayre is nemtom meddig kéne gyűjtögetnem Rolling Eyes

Az új Daciak jó kis autók lettek, nálunk a Skoda mellett az is játszik majd következő autónak, mert akkor már családi kocsit veszünk, ahol elférnek a cuccaink normálisan.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-27, 18:35

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
Audi tt-ket nèzegetek ràèrő időmben, na nem mintha lenne rà keret. Ez pölö pont jò lenne, benzines, 200 lò, fehèr (csak fehèret), az àràt elèg jòl tartja.
Amùgy tök praktikàtlan, külön matrica van, nehogy a 2. sorban ülők fejère b.sszàk a csomagtèrajtòt, mert kb 150 centis embereknek van hàtul elèg fejtèr.

Audi TT jó, az nagyon baba. Mikori évjárat körül leselkedsz?
Hátra 150? Még annyi se. Reklámülés, hogy 4 személyes, na jó, két 8 éves gyermek befér oda. De ez sportkocsi basszákmeg, nem családi autó. Wink

Én is nézegetek, verda után... Rolling Eyes

Nekem ilyen eggyel ezelőtti Honda Civic volt az álmom (aminek ilyen plexi takarja a logóját), de még egy Dacia Duster/Stepwayre is nemtom meddig kéne gyűjtögetnem Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-27, 13:44

Kiccsidzson írta:
Audi tt-ket nèzegetek ràèrő időmben, na nem mintha lenne rà keret. Ez pölö pont jò lenne, benzines, 200 lò, fehèr (csak fehèret), az àràt elèg jòl tartja.
Amùgy tök praktikàtlan, külön matrica van, nehogy a 2. sorban ülők fejère b.sszàk a csomagtèrajtòt, mert kb 150 centis embereknek van hàtul elèg fejtèr.

Audi TT jó, az nagyon baba. Mikori évjárat körül leselkedsz?
Hátra 150? Még annyi se. Reklámülés, hogy 4 személyes, na jó, két 8 éves gyermek befér oda. De ez sportkocsi basszákmeg, nem családi autó. Wink

Én is nézegetek, verda után... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-27, 13:41

Johnny1 írta:
Nekem egy egyes vagy hármas Golf GTI lenne az álom, vagy a Skoda Rapid,a régi, a 120-as szoci verza. Ez:
[You must be registered and logged in to see this link.]

A 3-as Golf GTI pöpec. No meg a VR6, ami az R32 elődje. Wink
Nekem VW-ből, akkori időből a Corrado a zIsten, ja persze a G60-as. Laughing
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-27, 07:30

Kiccsidzson írta:
Audi tt-ket nèzegetek ràèrő időmben, na nem mintha lenne rà keret. Ez pölö pont jò lenne, benzines, 200 lò, fehèr (csak fehèret), az àràt elèg jòl tartja.
Amùgy tök praktikàtlan, külön matrica van, nehogy a 2. sorban ülők fejère b.sszàk a csomagtèrajtòt, mert kb 150 centis embereknek van hàtul elèg fejtèr.

Nekem egy egyes vagy hármas Golf GTI lenne az álom, vagy a Skoda Rapid,a régi, a 120-as szoci verza. Ez:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2017-02-24, 12:34

Audi tt-ket nèzegetek ràèrő időmben, na nem mintha lenne rà keret. Ez pölö pont jò lenne, benzines, 200 lò, fehèr (csak fehèret), az àràt elèg jòl tartja.
Amùgy tök praktikàtlan, külön matrica van, nehogy a 2. sorban ülők fejère b.sszàk a csomagtèrajtòt, mert kb 150 centis embereknek van hàtul elèg fejtèr.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2015-09-16, 18:44

Bodo írta:
bundas01 írta:
Azt hittem, te is véresszájú nowarez vagy Very Happy

Most megint az vagyok, úgy hogy sunyuljál kis warez pujáró!! pirat 

Bazmeg, el se hiszem, hogy 18K-ért rendeltem 1db  gammát!!!  Hová jut ez a világ?!  No 

18e ? melyik volt az a szerencsés játék? Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2014-05-19, 07:55

Bodo írta:
Skacok! Van még 3 PS3 gammám, Resistance1-2, meg FIF09. Nem kell valakinek 4K-ba? Vagy nem tudtok valakit, aki gyűjtő, pótoló, vagy mittom én. Mi a fasz csináljak vele, fogják a port.

Más, és nem is ide való, de még is. Smile
Kértem az iwiw kapszulát és ott találtam egy jó régi, NO warez boxos képet.
Volt termés!!! Razz Razz gamer 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ahh de komoly Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2014-05-17, 13:44

danny2008 írta:
bundas01 írta:

jajbazmeg, emlékszem amikor még annyira nem ismertük egymást, valami játékot akartál csereberélni és nem tudtam, hogy mondjam meg, hogy warezolok. Azt hittem, te is véresszájú nowarez vagy Very Happy

"I think this is the beginning of a beautiful friendship"  Cool 
Kezdeti para ugyan volt...  What a Face 

Júúúúj, ti wárezóltok. Ejnye-bejnye, bannt nekik!!!44négy!!  What a Face Laughing bannplease Laughing What a Face 
 pacsi 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2014-05-17, 13:11

bundas01 írta:

jajbazmeg, emlékszem amikor még annyira nem ismertük egymást, valami játékot akartál csereberélni és nem tudtam, hogy mondjam meg, hogy warezolok. Azt hittem, te is véresszájú nowarez vagy Very Happy

"I think this is the beginning of a beautiful friendship"  Cool 
Kezdeti para ugyan volt...  What a Face 

Júúúúj, ti wárezóltok. Ejnye-bejnye, bannt nekik!!!44négy!!  What a Face Laughing bannplease Laughing What a Face 
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2014-05-17, 11:33

Bodo írta:
bundas01 írta:
Azt hittem, te is véresszájú nowarez vagy Very Happy

Most megint az vagyok, úgy hogy sunyuljál kis warez pujáró!! pirat 

Bazmeg, el se hiszem, hogy 18K-ért rendeltem 1db  gammát!!!  Hová jut ez a világ?!  No 
18K? Jól tele vagy more
 rabbit 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2014-05-17, 07:30

bundas01 írta:
Azt hittem, te is véresszájú nowarez vagy Very Happy

Most megint az vagyok, úgy hogy sunyuljál kis warez pujáró!! pirat 

Bazmeg, el se hiszem, hogy 18K-ért rendeltem 1db  gammát!!! Hová jut ez a világ?!  No 
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2014-05-16, 22:49

Bodo írta:

Kértem az iwiw kapszulát és ott találtam egy jó régi, NO warez boxos képet.
Volt termés!!! Razz Razz gamer 
[You must be registered and logged in to see this image.]
jajbazmeg, emlékszem amikor még annyira nem ismertük egymást, valami játékot akartál csereberélni és nem tudtam, hogy mondjam meg, hogy warezolok. Azt hittem, te is véresszájú nowarez vagy Very Happy
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime2014-05-16, 18:06

Bodo írta:
danny2008 írta:
Bodo írta:
Skacok! Van még 3 PS3 gammám, Resistance1-2, meg FIF09. Nem kell valakinek 4K-ba? Vagy nem tudtok valakit, aki gyűjtő, pótoló, vagy mittom én. Mi a fasz csináljak vele, fogják a port.

Más, és nem is ide való, de még is. Smile
Kértem az iwiw kapszulát és ott találtam egy jó régi, NO warez boxos képet.
Volt termés!!! Razz Razz gamer 

Mijaza iwiw-kapszula?? Mint a mátrix-bogyó? Illetve kijé ez a kép, a tied?  Cool 

Mivel bezárnak, lehet kérni egy kapszulát. Összeállítják a feltöltött képeidből, kontaktokból, stb. és letöltheted.
A kép az enyém, a kezdeti box korszakból.

Na, nem kell 3 gamma 4K ba? Mi he? Shocked 

Nem is gond, hogy bezárnak. Én anno nem voltam olyan nagy "közösségi"-fan. Mondták a haverok, hogy "iwiw" így-úgy. Meghívtak olyan 2006 körül, bár ez is milyen, közösségépítés zártan, LOL. Na mindegy. Senkit nem jelöltem be, engem jelölgettek, akit ismertem visszaigazoltam. Aztán gyütt a facse. Megnéztem, na végre, freereg, szabadságérzés. A facsén már jelölgettem közeli ismiket. Aztán jöttek régebbi-távolabbiak is, illetve fórumokról pajtások, oszt ennyi. Kábé 2 hete voltam a facsén, minekután egy szép kattal töröltem az iwiwprofilomat, azt amit nem is néztem már jó rég.  What a Face 

A kép fasza, No warez!!!  lol! 

Ajánlatod jó, az ár is semmiség, köszönöm, de engem ezek nem érintenek. A Resi 1 bár kimaradt, a Resi 2-t végigtoltam, megvolt, visszacseréltem. Bejönnek a jó fps-ek, mindegy, hogy sci-fi (KZ) vagy régi háborós (MEdal of Honor), bejön a horror is (Dead Space), de valahogy nekem a Resi 2 nem tetszett, ez a petecsomag illetve tojás lövöldözés valahogy nem hatott meg. FIFA-val meg utoljára istenigazából a '96-ossal toltam még SNES-en. SNES rulez!!!  Wink Cool Laughing 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Adok-Veszek-Cserélek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adok-Veszek-Cserélek   Adok-Veszek-Cserélek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Adok-Veszek-Cserélek
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: