Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nintendo WII-U-Cube-DS stb.

Go down 
+8
bundas01
MoombaSP
Sith Lord
Szputnyik
eszgé
Zioncsabi
Kiccsidzson
Bodo
12 posters
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2017-01-05, 07:58

Tegnap végre megérkezett a NES Mini. Nagyon cukor kis gadget, és a kontroller zsinórja tényleg olyan rövid, mint amilyennek írták. 30 játék van rajta, olyan klasszikusok, mint aSMB 1-3., Castlevania, első két Zelda stb. Nagyon fasza, hogy a manual elérhető minden játékhoz a főmenüben (ugye a Zelda első része esetében olyan nagy lett a játék, hogy a térkép már nem fért rá a cartridge-re, így azt külön adták hozzá papír formában, ami meg már szinte senkinek nincs meg), lehet választani 3 megjelenítési mód közül: 4:3, pixel perfect és crt filter, én utóbbi kettőt próbáltam ki, a pixel perfect tényleg olyan, mintha ma rajzolták volna meg a játékokat, gyönyörű, de az én szívem a crt filtreres megjelenítéshez húz, nagyon fasza, hogy kicsit csíkoz és vibrál a képernyő (pont annyira, hogy nem legyen zavaró). Lehet menteni, minden játékhoz tartozik 4 slot, oda tudsz savelni, ez egy igazán fasza újítás. A kontroller egy-az-egyben a NES kontrollere, nem hibáztak. HDMI kimenet van, úgyhogy tadááá nincs input lag, minden tökéletesen játszható.
Szóval az első benyomás abszolúte pozitív, elleszek ezzel a 30 játékkal azt hiszem, főleg, hogy nekem elég sok NES játék kimaradt, mert nem volt NES, '93-ban meg SNES-t kaptam már.
Ja igen, szóval amekkora sikere van ennek a kis kütyünek, remélem lesz SNES és N64 mini is, én vevő vagyok rá.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2016-10-21, 08:43

reggel elolvastam Tyler írását de sokat nem tudtam meg belőle. tetszik, hogy merészen állnak a dolgokhoz kissé formabontó lett a cumó.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2016-10-21, 08:16

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Új Nintendo konzolhoz mit szóltok? Igazak lettek a pletykák, tényleg handheld- asztali hibrid. Nekem nagyon bejött, szeretném megvenni launchkor. Ja, és nem NX, hanem Switch.

Hááát öööö, most néztem a reklámját. Egy kicsit érdekes. Ez a ki-be pattintom, szétszedem darabjaira, csinálok belőle 2 pléjernek kontrollert. De majd kiderül eszi-e a nép. Wink

Nekem pont ez tetszett benne Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2016-10-21, 08:16

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Új Nintendo konzolhoz mit szóltok? Igazak lettek a pletykák, tényleg handheld- asztali hibrid. Nekem nagyon bejött, szeretném megvenni launchkor. Ja, és nem NX, hanem Switch.

Még mindig tartom magam ahhoz, hogy ez is bukta lesz mint a Wii U, kivéve ha elég olcsón adják. Amúgy meg feltekered a fényerejét a telódnak, beizzítasz valami combosabb fps-t, és meddig fogja bírni az akksija? Kíváncsi vagyok, hogy meddig tolja ki a konzol a működési idejét, mert elég röhejes lenne Switcheket látni rácsatlakoztatott powerbankekkel.

Plusz nálam a handheld játékok még mindig a párperces meneteket jelentik, amikor épp unatkozom. Akar a faszom Witcher 3-azni pl. egy kis képernyőn, amikor utazok a négyeshatoson, vagy vonaton. Néha vonatutakon megpróbáltam laptopon pár komolyabb játékot tolni, de felesleges volt, én úgy érzem, hogy otthon van az ideális környezet arra, hogy a "nagy" gammákat toljam, handheldre meg elég a szaladgálós Lara Croft meg a Tetris.

De ettől függetlenül drukkolok nekik, hátha ezt is vinni fogják mint a Wii-t.


Szerintem megvan benne a potenciál, mert van annyira merész és formabontó. Aztán meglátjuk, mindenesetre én is drukkolok, mert félek, hogy ha ez is bukta, akkor a jó öreg N nagy bajban lesz, a handheld cuccok nem fogják örökre eltartani a céget, a mobil játékok meg nálam annyira nem pálya.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2016-10-21, 00:00

Johnny1 írta:
Új Nintendo konzolhoz mit szóltok? Igazak lettek a pletykák, tényleg handheld- asztali hibrid. Nekem nagyon bejött, szeretném megvenni launchkor. Ja, és nem NX, hanem Switch.

Hááát öööö, most néztem a reklámját. Egy kicsit érdekes. Ez a ki-be pattintom, szétszedem darabjaira, csinálok belőle 2 pléjernek kontrollert. De majd kiderül eszi-e a nép. Wink
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2016-10-20, 21:48

Johnny1 írta:
Új Nintendo konzolhoz mit szóltok? Igazak lettek a pletykák, tényleg handheld- asztali hibrid. Nekem nagyon bejött, szeretném megvenni launchkor. Ja, és nem NX, hanem Switch.

Még mindig tartom magam ahhoz, hogy ez is bukta lesz mint a Wii U, kivéve ha elég olcsón adják. Amúgy meg feltekered a fényerejét a telódnak, beizzítasz valami combosabb fps-t, és meddig fogja bírni az akksija? Kíváncsi vagyok, hogy meddig tolja ki a konzol a működési idejét, mert elég röhejes lenne Switcheket látni rácsatlakoztatott powerbankekkel.

Plusz nálam a handheld játékok még mindig a párperces meneteket jelentik, amikor épp unatkozom. Akar a faszom Witcher 3-azni pl. egy kis képernyőn, amikor utazok a négyeshatoson, vagy vonaton. Néha vonatutakon megpróbáltam laptopon pár komolyabb játékot tolni, de felesleges volt, én úgy érzem, hogy otthon van az ideális környezet arra, hogy a "nagy" gammákat toljam, handheldre meg elég a szaladgálós Lara Croft meg a Tetris.

De ettől függetlenül drukkolok nekik, hátha ezt is vinni fogják mint a Wii-t.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2016-10-20, 21:08

Új Nintendo konzolhoz mit szóltok? Igazak lettek a pletykák, tényleg handheld- asztali hibrid. Nekem nagyon bejött, szeretném megvenni launchkor. Ja, és nem NX, hanem Switch.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2014-01-30, 07:46

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
GTAV SNES-en

Hatalmas!
A jó öreg SNES, nekem azért hiányzik, az egyik legjobb konzol volt szerintem., utána meg a PS2.

Szerintem is nagyon jó volt. Nekem az volt az első minőségi konzolom. De van, hogy eszembe jut, hogy kár volt eladni. Mert jókat toltam rajta...  Rolling Eyes 
Mondjuk ha megengedhetnék két konzolt fenntartani akkor bizti, hogy a PS mellé egy Wii U beszereznék, gondolkodás nélkül.  Cool 

Wii U nekem is böki a csőröm, el kellene kezdenem spórolni rá.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2014-01-29, 20:46

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
GTAV SNES-en

Hatalmas!
A jó öreg SNES, nekem azért hiányzik, az egyik legjobb konzol volt szerintem., utána meg a PS2.

Szerintem is nagyon jó volt. Nekem az volt az első minőségi konzolom. De van, hogy eszembe jut, hogy kár volt eladni. Mert jókat toltam rajta...  Rolling Eyes 
Mondjuk ha megengedhetnék két konzolt fenntartani akkor bizti, hogy a PS mellé egy Wii U beszereznék, gondolkodás nélkül.  Cool 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2014-01-29, 20:42

bundas01 írta:
GTAV SNES-en


Jó ötlet.  What a Face 
Bár azért ennyire rossz grafikára nem emlékszem. Lehet rég volt már??  scratch 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2014-01-29, 07:41

bundas01 írta:
GTAV SNES-en


Hatalmas!
A jó öreg SNES, nekem azért hiányzik, az egyik legjobb konzol volt szerintem., utána meg a PS2.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2014-01-28, 22:22

GTAV SNES-en

Vissza az elejére Go down
MoombaSP
easy
easy
MoombaSP


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 28.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2013-05-09, 21:25

Fragile. Wii. Kihalt föld, Silent Hill szerű ghostbusterkedés (fapálcával), macskaidomítás, lejárt szavatosságú levesporevés, kissé önérzetes elektromos hátizsákkal való társalgás, lányzóhajkurászás.
Meg ez...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-09-13, 17:03

Super Street Fighter 4 3DSre ha kell valakinek. Bontatlan, 5000ert.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-22, 14:39

Sith Lord írta:
Zioncsabi írta:

Monygya az, aki eleteben nem fogott a kezebe egy Zelda jatekot pl...
De igen, meg hanyingerem is lett tole. [Wind Waker]
Csak tengeribeteg lettél
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-22, 13:06

Zioncsabi írta:

Monygya az, aki eleteben nem fogott a kezebe egy Zelda jatekot pl...
De igen, meg hanyingerem is lett tole. [Wind Waker]
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-22, 00:32

Sith Lord írta:
Tanulj minden nap egy új kifejezést!

fasza Wii-s címek = paradoxon
Monygya az, aki eleteben nem fogott a kezebe egy Zelda jatekot pl...
Vissza az elejére Go down
Szputnyik

Szputnyik


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Aug. 15.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-21, 17:58

Sith Lord írta:
Tanulj minden nap egy új kifejezést!

fasza Wii-s címek = paradoxon


Örülök, hogy ma is tanulhattál tőlem valamit Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-21, 17:34

Tanulj minden nap egy új kifejezést!

fasza Wii-s címek = paradoxon
Vissza az elejére Go down
Szputnyik

Szputnyik


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Aug. 15.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-21, 04:12

Szóval eszgé ( meg akárki más aki vágja a témát) kérlek írjatok le nekem fasza Wii-s címeket amik must-have kategória vagy csak simán ellevős és megér egy próbát.

(Sose volt nintendos gépem ezelött, csak a xenoblade és a Last Story miatt vettem 1 éve a gépet amiket már jó ideje ki is pörgettem.
Zeldákat, és Mariokat is vágom azokat a címeket sem kell írni.)
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-05, 13:46

Bodo írta:
Zioncsabi írta:
Bodo írta:


Ki az a fasz aki kádban játszi? Tényleg van ilyen?
Van. Lehet ismered is esetleg még a régi 576- ról.

Wilson?!
Canissa- rol tudom, hogy mindent bevisz a kadba a macbooktol kezdve a 3Ds- ig.
De ha lenne en is tolnam a kadban
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-05, 11:14

Bodo írta:
Zioncsabi írta:
Bodo írta:


Ki az a fasz aki kádban játszi? Tényleg van ilyen?
Van. Lehet ismered is esetleg még a régi 576- ról.

Wilson?!

Ömm, bevallom a régi DS-el én is... de csak néha. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-05, 06:39

Zioncsabi írta:
Bodo írta:


Ki az a fasz aki kádban játszi? Tényleg van ilyen?
Van. Lehet ismered is esetleg még a régi 576- ról.

Wilson?!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-04, 18:02

Bodo írta:


Ki az a fasz aki kádban játszi? Tényleg van ilyen?
Van. Lehet ismered is esetleg még a régi 576- ról.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-04, 13:28

Kiccsidzson írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Tyler cikk a dagi 3DS-ről. Amihez nem adnak töltőt. Oké, bunkóság, hogy nem adnak, de egy érvet találtam e mellett: nevezetesen, hogy mi a rossebnek a töltőhalmozás? Nekem még a nokia korszakomból van vagy 3 töltőm, mert minden telefon mellé adtak. Egyet használtam, a többi zsír új. Éppen ezért én még a telókhoz sem adnék töltőt, akinek kell, az majd vesz. A töltő környezetszennyező, nehezen bomlik le. Ja, és illő lenne már szabványosítani a töltőket, mindenre.

2. megjegyzés: ha a kádban tolom a 3DS-sel, nem b*sz agyon az áram ha a vízbe ejtem, mint ahogy a hajszárítóval is van?

Teljesen jogos!!
Ezért is akarják szabványosítani a töltőket mobiloknál. Mondjuk az okosoknál a mikro usb már ez az irány.

Ki az a fasz aki kádban játszik? Tényleg van ilyen?


A hozzászólást Bodo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-08-05, 06:39-kor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-08-04, 12:51

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tyler cikk a dagi 3DS-ről. Amihez nem adnak töltőt. Oké, bunkóság, hogy nem adnak, de egy érvet találtam e mellett: nevezetesen, hogy mi a rossebnek a töltőhalmozás? Nekem még a nokia korszakomból van vagy 3 töltőm, mert minden telefon mellé adtak. Egyet használtam, a többi zsír új. Éppen ezért én még a telókhoz sem adnék töltőt, akinek kell, az majd vesz. A töltő környezetszennyező, nehezen bomlik le. Ja, és illő lenne már szabványosítani a töltőket, mindenre.

2. megjegyzés: ha a kádban tolom a 3DS-sel, nem b*sz agyon az áram ha a vízbe ejtem, mint ahogy a hajszárítóval is van?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime2012-07-26, 14:28

Ha megrögzött szamuráj vagy.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nintendo WII-U-Cube-DS stb.   Nintendo WII-U-Cube-DS stb. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nintendo WII-U-Cube-DS stb.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: