Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Feketelista

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-02-15, 19:00

Műszaki cikkeknèl direkt kerülöm az akciòkat. Nekem rendes àron adjàk ne ilyen megtèpàzott fèlárakon.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-02-14, 15:40

Elenyésző a pár rossz vélemény, én azt vettem észre, hogy új hájpolják magukat, hogy a sok parasztnak betolnak megosztós játékokat. Mittomén, 10% kedvezmény, alákommentel 100 ember minimum, hogy OSZTVA vagy LÁJK. Lol.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-02-14, 15:07

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
A Radium PC pl így trükközik laptopokkal.

És ez megéri nekik?

Persze, hogy megéri. De trükközik mindenki, van egy olyan érzésem, hogy az eddigi laptopjaim se voltak zsír újak, tekintve, hogy a Toshibámnak gondjai vannak a képernyővel, az előző HP-m meg elszállt alaplappal 3 év után.

Ezt is a Tékozló Homáron találtam, elég tanulságos:

Szeretném saját tapasztalataimat megosztani veletek, a "Használt notebookot adott el az Electro World" című poszt által inspirálva.

Én dolgoztam 2*1 évet az EW-ben. Egy évet a kezdetekkor, és egyet már így az áruház "döglődése" végén. Ez, amit a posztoló leírt egyáltalán nem egyedi eset, hanem bevett szokás volt az EW-ben, a régi időkben az első nyitások körül nem tapasztaltam ilyet.
Elmondom mikre kell figyelni és hogyan kell kezelni az EW-ben az előző posztban leírt dolgokat:
-  Ha akció van az áruházakban, ne legyen illúziónk, a meghírdetett termékekből kb 5-10 db van áruházanként készleten, ebből 1-2 kikerül mintának a polcokra, 1-2 kézen-közön a raktárban eltűnik, tehát ha jól számoltam marad jó esetben 2-3 db a 10-ből.
-  Sajnos az, hogy be van egy laptop csomagolva nem jelenti azt, hogy az teljesen új. Létezik az úgynevezett renew kategória. Ez jelenthet javított vagy 3 napos gariban visszavett és újracsomagolt cuccot is.
  A javított masinákat honnan lehet felismerni? Kitöltött gari levél van már benne, esetleg benne marad a munkalap a dobozban, ugyanis teljesen jól újracsomagolják. Dől belőle a szervízben terjengő dohány füst    szag, ez van. Az eladók, de sokszor még az osztályvezető sem tudják melyik gépnek milyen előzménye van, kivéve, ha a 3 napos gariból visszahozva csomagolják ők ott helyben újra a terméket, vagy ők küldik el javításra. Ezt ők pontosan nyomon követik sorozatszám alapján- Ezt többnyire a mintának kirakott termék fóliáiból oldottuk meg mi, például.
-  Az, hogy melyik laptop esetleg kakukk tojás, az a vevőszolgálaton derülhet ki leghamarabb, mivel a "pókot" az eladó nem tudja levenni, csak a kasszás. Figyelem!!! Mindenki csomagoltassa ki és kapcsoltassa be a gépet a vevőszolgálaton, még azt is amelyiken nincs operációs rendszer. Ha valaki ezt elfelejti, azonnal hívja fel a magyarországi márkaszervízt és a sorozatszám alapján tájékozódjon, hogy volt-e már a cucc szervízben, vagy nem.
-  Az akcióban résztvevő termékek darabszámról a mindenkori területért felelős Sales Manager ad utasításokat kizárólagosan. Arra is utasítást adnak közvetlenül az osztályvezetőknek, hogy milyen szövegekkel kell az elégedetlenkedő vásárlókat megpuhítani, esetleg átbeszélni egy másik termékre. Mit jelent ez? Az akciós termék többnyire csak a vásárló csalogatásra kell, nem azért mert kedvesek vagyunk a vásárlókkal. Az akciós termék nem mindig, sőt az esetek 90%-ban nem WIN termék. Ez azt jelenti, hogy rettentően szar a beszerzési ára, vagyis veszteséges az áruház számára. Éppen azért vállalják be ezeket az áruházak, hogy az eladók, meg az osztályvezetők a hátukat tartva a vásárlók felé, majd a nem akciós, de nagy árréssel bekerülő termékekre beszélik át a vevőket! Mondjuk érdekük is mert ez a havi jutalékukba beleszámít.
-  Nyugodtan reklamáljunk, sőt hisztizzunk ha már az első napon elfogyott a termék. Az EW-k a számítógépen LÁTJÁK a másik áruház termék készletét, sőt rá is tudnak foglalni egymáséira. Szóval elvileg le lehet zsírozni, hogy a frekventált helyeken lévő áruházak (Budaörs, Budakeszi, Aréna) készletéből, az eladó foglaljon egyet, persze előbb egyeztetve a másik áruház egyik eladójával. Egy kis pénz sokat segíthet. 4-5000 Ft. Egy-egy jó akciónál segíteni szokott.
-  A termék átszállításáról az osztályvezető is dönthet, de az áruházvezetőnek is természetesen. Ha nincs az áruház vezetője bent, akkor kérje az ügyeletes áruház vezetőt, aki mindig valamelyik áruosztály osztályvezetője és neki sírjon, vagy fenyegesse meg GVH-val, Homárral.

Remélem sokat segítettem eligazodni mindenkinek. Ja és ez minden osztályra vonatkozik.
Üdv:
X. Y.

Én csak arra gondoltam, hogy ha szar híre megy egy boltnak, ott nem vásárol az ember, nem?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-02-14, 14:34

Johnny1 írta:
Balthier írta:
A Radium PC pl így trükközik laptopokkal.

És ez megéri nekik?

Persze, hogy megéri. De trükközik mindenki, van egy olyan érzésem, hogy az eddigi laptopjaim se voltak zsír újak, tekintve, hogy a Toshibámnak gondjai vannak a képernyővel, az előző HP-m meg elszállt alaplappal 3 év után.

Ezt is a Tékozló Homáron találtam, elég tanulságos:

Szeretném saját tapasztalataimat megosztani veletek, a "Használt notebookot adott el az Electro World" című poszt által inspirálva.

Én dolgoztam 2*1 évet az EW-ben. Egy évet a kezdetekkor, és egyet már így az áruház "döglődése" végén. Ez, amit a posztoló leírt egyáltalán nem egyedi eset, hanem bevett szokás volt az EW-ben, a régi időkben az első nyitások körül nem tapasztaltam ilyet.
Elmondom mikre kell figyelni és hogyan kell kezelni az EW-ben az előző posztban leírt dolgokat:
- Ha akció van az áruházakban, ne legyen illúziónk, a meghírdetett termékekből kb 5-10 db van áruházanként készleten, ebből 1-2 kikerül mintának a polcokra, 1-2 kézen-közön a raktárban eltűnik, tehát ha jól számoltam marad jó esetben 2-3 db a 10-ből.
- Sajnos az, hogy be van egy laptop csomagolva nem jelenti azt, hogy az teljesen új. Létezik az úgynevezett renew kategória. Ez jelenthet javított vagy 3 napos gariban visszavett és újracsomagolt cuccot is.
A javított masinákat honnan lehet felismerni? Kitöltött gari levél van már benne, esetleg benne marad a munkalap a dobozban, ugyanis teljesen jól újracsomagolják. Dől belőle a szervízben terjengő dohány füst szag, ez van. Az eladók, de sokszor még az osztályvezető sem tudják melyik gépnek milyen előzménye van, kivéve, ha a 3 napos gariból visszahozva csomagolják ők ott helyben újra a terméket, vagy ők küldik el javításra. Ezt ők pontosan nyomon követik sorozatszám alapján- Ezt többnyire a mintának kirakott termék fóliáiból oldottuk meg mi, például.
- Az, hogy melyik laptop esetleg kakukk tojás, az a vevőszolgálaton derülhet ki leghamarabb, mivel a "pókot" az eladó nem tudja levenni, csak a kasszás. Figyelem!!! Mindenki csomagoltassa ki és kapcsoltassa be a gépet a vevőszolgálaton, még azt is amelyiken nincs operációs rendszer. Ha valaki ezt elfelejti, azonnal hívja fel a magyarországi márkaszervízt és a sorozatszám alapján tájékozódjon, hogy volt-e már a cucc szervízben, vagy nem.
- Az akcióban résztvevő termékek darabszámról a mindenkori területért felelős Sales Manager ad utasításokat kizárólagosan. Arra is utasítást adnak közvetlenül az osztályvezetőknek, hogy milyen szövegekkel kell az elégedetlenkedő vásárlókat megpuhítani, esetleg átbeszélni egy másik termékre. Mit jelent ez? Az akciós termék többnyire csak a vásárló csalogatásra kell, nem azért mert kedvesek vagyunk a vásárlókkal. Az akciós termék nem mindig, sőt az esetek 90%-ban nem WIN termék. Ez azt jelenti, hogy rettentően szar a beszerzési ára, vagyis veszteséges az áruház számára. Éppen azért vállalják be ezeket az áruházak, hogy az eladók, meg az osztályvezetők a hátukat tartva a vásárlók felé, majd a nem akciós, de nagy árréssel bekerülő termékekre beszélik át a vevőket! Mondjuk érdekük is mert ez a havi jutalékukba beleszámít.
- Nyugodtan reklamáljunk, sőt hisztizzunk ha már az első napon elfogyott a termék. Az EW-k a számítógépen LÁTJÁK a másik áruház termék készletét, sőt rá is tudnak foglalni egymáséira. Szóval elvileg le lehet zsírozni, hogy a frekventált helyeken lévő áruházak (Budaörs, Budakeszi, Aréna) készletéből, az eladó foglaljon egyet, persze előbb egyeztetve a másik áruház egyik eladójával. Egy kis pénz sokat segíthet. 4-5000 Ft. Egy-egy jó akciónál segíteni szokott.
- A termék átszállításáról az osztályvezető is dönthet, de az áruházvezetőnek is természetesen. Ha nincs az áruház vezetője bent, akkor kérje az ügyeletes áruház vezetőt, aki mindig valamelyik áruosztály osztályvezetője és neki sírjon, vagy fenyegesse meg GVH-val, Homárral.

Remélem sokat segítettem eligazodni mindenkinek. Ja és ez minden osztályra vonatkozik.
Üdv:
X. Y.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-02-14, 14:12

Bodo írta:
Ez jó volt, már szinte láttam is a történteket!!
150 GB zsinórban? Very Happy  Very Happy  Very Happy

Naná, hogy zsinórban! Abból lesz igazán a fehér öntet!! Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-02-14, 11:54

Balthier írta:
A Radium PC pl így trükközik laptopokkal.

És ez megéri nekik?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-02-14, 09:57

Valszeg Speedshop is feketelista nálam, a náluk vásárolt, most 5 hónapos, originált Samsung akksi egyik napról a másikra leromlott, egy éjszaka alatt veszít 50%ot, pedig csak gyári appok mennek a telón. Lehet, hogy ujracsomagolnak használt akksikat? A Radium PC pl így trükközik laptopokkal.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-02-12, 10:19

Ez jó volt, már szinte láttam is a történteket!!
150 GB zsinórban? Very Happy Very Happy Very Happy


danny2008 írta:
Na összeszedem gondolataim, mert van bőven, én mint utcai zabás szingli.

Mondjuk ami beugrik a Sugárban, felül a kajálda részén lévő gyros-os. Az egy dolog, hogy a két cigó-török gyerek úgy nyomkodta mobilját, hogy majdnem én kértem elnézést. A kiszolgáló picsának annyi életkedve volt, mint aki 150-es gangbang parti után van, pedig aztán akkora forgalom nincs. Akivel mentem csajszi, azt a a két török úgy bámulta, mint akik most ki 25 év után a sittről, és ez az első nő akit megláttak. Sok nem kellett egy civakodáshoz, mert az ilyenre ugrottam mindig régebben is.
Emellé körítve a köret, mint rizs, kihűlt és félkemény, vagy félig főtt, a hús fűszerezetlen és félig nyers, ott voltam, hogy visszadobom tányérostól az egész gyros vagy dönertálat. Irgalmatlan szar. Pénzt oda ne vigyetek!!! Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-02-10, 20:40

Na összeszedem gondolataim, mert van bőven, én mint utcai zabás szingli.

Mondjuk ami beugrik a Sugárban, felül a kajálda részén lévő gyros-os. Az egy dolog, hogy a két cigó-török gyerek úgy nyomkodta mobilját, hogy majdnem én kértem elnézést. A kiszolgáló picsának annyi életkedve volt, mint aki 150-es gangbang parti után van, pedig aztán akkora forgalom nincs. Akivel mentem csajszi, azt a a két török úgy bámulta, mint akik most ki 25 év után a sittről, és ez az első nő akit megláttak. Sok nem kellett egy civakodáshoz, mert az ilyenre ugrottam mindig régebben is.
Emellé körítve a köret, mint rizs, kihűlt és félkemény, vagy félig főtt, a hús fűszerezetlen és félig nyers, ott voltam, hogy visszadobom tányérostól az egész gyros vagy dönertálat. Irgalmatlan szar. Pénzt oda ne vigyetek!!! Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-02-03, 21:01

Kiccsidzson írta:
Szar kiszolgàlàs a sormàsi ill. bànokszentgyörgyi fatelep. Előbbi helyen sokszor nem mèltóztatnak megmozdulni, utóbbin szèttèpnek a malamut kutyàk.

hopsz, ezt észbe tartom Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-01-31, 19:20

Szar kiszolgàlàs a sormàsi ill. bànokszentgyörgyi fatelep. Előbbi helyen sokszor nem mèltóztatnak megmozdulni, utóbbin szèttèpnek a malamut kutyàk.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-01-31, 19:17

Inkább törtfehér, mint fekete:

Biopiacròl rendeltem cuccokat. Vmiből nem volt kèszlet ìgy egy hétig várattak. Rizspehely zacskòja kiszakadva jött, viszont szezàmpehelyből dupla adagot adtak 1 àràèrt. Àrban kb a legjobbak között vannak összesègèben. Fogok még tőlük rendelni.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Feketelista   Feketelista Icon_minitime2017-01-31, 18:22

Figyelmeztessük egymást szar kiszolgálásra/termékekre/boltokra, bármilyen területen, legfőképp Budapestre korlátozva. Főképp személyes tapasztalatok alapján, ne úgy, hogy "haverom másodunokatestvére szar kaját kapott a...". Kicsit olyannak képzelem el a topikot, mint a Tékozló Homár, csak rövidebben. A lényeg, hogy ha már valahol szarul jártunk, írjuk meg ide, hogy a fórum látogatói nehogy elkövessenek hasonló hibákat.

Akkor kezdem én, feketelistázok pár éttermet és kávézót:

Haller Gardens Cafe

nem rossz kávé, de katasztrófa a kiszolgálás, 5 esetből 2-szer biztos elbasszák a rendelést.

Imperial Pub (a Keletinél)

bár az is megér egy misét, hogy miért kávéztem a Keletinél (vidéki haver nagyon sietett amúgy), de Pesten itt részesültem a lehető legbunkóbb kiszolgálásban (morgás, szakadt visszajáró pénz, megint morgás, közben telefonon diskurál arról valamilyen ismerősével, hogy napok óta nem tud szarni) és legrosszabb kávéjában, konkrétan nem tudtam meginni.

Mevlana Kebab (Allee)

Túlárazott gyrostál és csirkesaláta, mindkettő ehetetlenül rosszra megcsinálva, a krumplinak konkrétan nem is volt krumpliíze, a saláta meg úgy nézett ki mintha egy tálba belelocsoltak volna vízet, és abba belebasztak pár zöldséget és húsdarabot. Talán a legrosszabb fastfood-élmény Pesten.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Feketelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketelista   Feketelista Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Feketelista
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: