Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 tekerjünk egy jót

Go down 
+7
Bodo
ceu
danny2008
Kiccsidzson
Joii
Sith Lord
bundas01
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-06-08, 20:29

Hát kábé Very Happy
Csak engem azèrt megfog a nap.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-06-08, 15:59

Kiccsidzson írta:
Nagykanizsa - Lendva 125 km, voltunk vagy 11en, rájöttem, csapatban menni jó. Tán nem is vagyok annyira antiszociális.
A lendvai kilátó üvegkabinjával érdemes liftezni pár kört, nagyobb élmény mint a kilátás a tetejéről vagy a szlovén bor. Bár odafentről egy lecsúszó drótkötélpálya adná.

Az szép táv, grat!

Antiszoci?? What a Face
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-06-06, 22:13

Nagykanizsa - Lendva 125 km, voltunk vagy 11en, rájöttem, csapatban menni jó. Tán nem is vagyok annyira antiszociális.
A lendvai kilátó üvegkabinjával érdemes liftezni pár kört, nagyobb élmény mint a kilátás a tetejéről vagy a szlovén bor. Bár odafentről egy lecsúszó drótkötélpálya adná.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-28, 09:59

Kiccsidzson írta:
Smile

Ktm jó bringában. Amúgy meg bringagyártás: mindenki behozza a cuccot Tajvanból, csak másképp matricázza:)
bizony Wink
egyik ismerősöm kint dolgozott ausztriában a ktm bicaj gyárában, 3-4 éve a kínaiak akiktől a vázt vették felvásárolták az egész ktm gyárat
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-27, 20:34

Smile

Ktm jó bringában. Amúgy meg bringagyártás: mindenki behozza a cuccot Tajvanból, csak másképp matricázza:)
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-27, 12:40

úgytudom a KTM elsősorban mocikat gyárt, emellett persze bringákat is de annyira azért nem vesztem el bennük.
valószínűleg inkább mocisok dudáltak volna rád, hogy mivan apa elvették a jogsid?

Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-26, 13:34

Leoltom a parasztokat, de vagyok vagy 65 kilós. Na jó, 70. Szal egy elhízott etióp XD
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-26, 13:19

Kiccsidzson írta:
De nem mertem megvenni, tuti lerúgnak a bringáról, h itt megy a ktm buzi hülyegyerek. Soknak éreztem na, nem adta. Falura meg pláne nem. Főleg nem a pizsamaalsóhoz, mert rendes, jól álló gatyám még mindig nincs. Szal inkább vettem egy Benger mezt.

Ha azért nem vetted meg mert te érezted soknak az okés. De ha azért, mert más ki mit szól, vagy mert falu, na arra nagy ívben kell szarni. Amit feldobtál facsére (lehet tavaly volt) bringás kép alapján, ha emlékem nem csal, akkor te sem vagy egy 30 kilós kákabelű etiópgyerek, akinek ha beszólnak, ne oltaná le a parasztokat. Laughing
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-25, 20:33

Kaptam 12ezres hervis bónt ugye a tavalyi bringavásárlás után.
Hétvégén próbálgattam a mezeket, h vesszen a bón. Nos, a ktm ruci rohadt fasza, mit fasza: kúl, rohadt jó szabás, remekül áll, atomkirály a festése v miarákja. Szal minden passzol.
De nem mertem megvenni, tuti lerúgnak a bringáról, h itt megy a ktm buzi hülyegyerek. Soknak éreztem na, nem adta. Falura meg pláne nem. Főleg nem a pizsamaalsóhoz, mert rendes, jól álló gatyám még mindig nincs. Szal inkább vettem egy Benger mezt.
Hozzá túrtam egy sierra nevada v milyen kesztyűt, amit 5e-ért is vittem volna, de a pénztárnál kiderült, csak 2.500- Fasza. Ilyen kapaszkodós lehúzója van, na mondom, ilyet soha, csak hát mikor próbálgattam a többi kesztyűt amiket alig tudtam levenni, rájöttem milyen hasznos is ez.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-08, 12:36

Hétfőn megint lesznek bringás cuccok a Lidlben, ha esetleg valaki be akar vásárolni.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-06, 05:09

Balthier írta:

Oksa! Akkor te ezek szerint Óbudán laksz?
békáson,
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-05, 20:45

Joii írta:
Balthier írta:
Hétker - Római - Szentendre, aztán vissza.
muhha, nekünk is mostanság ez a kirándulási alap, vagyis római is volt meg szentendre is, ha erre jártok csörgess meg nyugodtan Smile

Oksa! Akkor te ezek szerint Óbudán laksz?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-03, 18:37

Balthier írta:
Hétker - Római - Szentendre, aztán vissza.
muhha, nekünk is mostanság ez a kirándulási alap, vagyis római is volt meg szentendre is, ha erre jártok csörgess meg nyugodtan Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-03, 14:02

Balthier írta:
Hétker - Római - Szentendre, aztán vissza.
mi múlthétvégén mentünk szentendrére, csípek oda bicajozni
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-03, 08:40

Hétker - Római - Szentendre, aztán vissza.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-02, 20:21

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
Emó deréktól lefelé túlmozgásos mint Gyurcsány. Ezért kell a fixi.

Megvolt az idei első Kanizsa-Zalakaros kör.
50km
De jólesett.

Nem kell bele sokkal több energiát rakni mint egy normál bringába. Szerintem a fogaskerék is pont úgy van kiválasztva, hogy kényelmesen lehet hajtani, de ha sietni kell, nagyon jó sebességet ki lehet pörgetni belőle. Tegnap össz-vissz 53 km-t mentünk (a telefon memóriakezelője amúgy faszán kilőtte az Endomondót mérés közben, így nem tudtam egyben lemérni a távot), szerintem egy normál bringán ugyanúgy kifáradtam volna. Most inkább a nyerget éreztem szarnak, de ahogy elkezdem megint a heti szintű bringázást (csak adják már meg az engedélyt a kicseszett mélygarázshoz a melóban...), valszeg ahhoz is hozzászokok. Az út elég szar minőségű volt, belementem egy csomó kátyúba, de egyszer se lett defektem. Max a megállás trükkös (eléggé szar már a fék, azzal is kéne kezdeni valamit), és kész, ennyi a különbség egy sima bringához képest. Amúgy mivel még sose próbáltam, pár hónap erejéig single speed-ben is megnézem, milyen vele suhanni, aztán ha hiányzik a fixi, visszacserélem a hátsó kereket.

Nem divatból vettem, nem hipszterségből, ahhoz amúgy is elég hétköznapinak néz ki, hogy vagánykodni lehessen vele. Se koskormány, se barna bandázs, csak kopott fehér-piros váz meg a bringa stílusához nem illő kormány. Már rég szerettem volna egy ilyen típusú bringát, és ahogy felajánlotta valaki megvételre, megnéztem és úgy gondoltam, a felajánlott árért nem hagyom ott. Nem kell ezt túlgondolni szerintem, mindenki hajtson neki tetszőt, én speciel pl. az MTB-ket nem kultiválom.
Bundás építés-kérdésére se tudok válaszolni, a méretét se vágom a bringának. Valszeg 58-60, mert még nekem is elég nagy a váz (179 cm vagyok). Bulgáriában gyártották, a váz elég masszív. Szegeden az egyik menő kerékpárbolt árulta, gondolom az eredeti tulaja is onnan vette.
merre voltál bicajozni?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-02, 19:58

Kiccsidzson írta:
Emó deréktól lefelé túlmozgásos mint Gyurcsány. Ezért kell a fixi.

Megvolt az idei első Kanizsa-Zalakaros kör.
50km
De jólesett.

Nem kell bele sokkal több energiát rakni mint egy normál bringába. Szerintem a fogaskerék is pont úgy van kiválasztva, hogy kényelmesen lehet hajtani, de ha sietni kell, nagyon jó sebességet ki lehet pörgetni belőle. Tegnap össz-vissz 53 km-t mentünk (a telefon memóriakezelője amúgy faszán kilőtte az Endomondót mérés közben, így nem tudtam egyben lemérni a távot), szerintem egy normál bringán ugyanúgy kifáradtam volna. Most inkább a nyerget éreztem szarnak, de ahogy elkezdem megint a heti szintű bringázást (csak adják már meg az engedélyt a kicseszett mélygarázshoz a melóban...), valszeg ahhoz is hozzászokok. Az út elég szar minőségű volt, belementem egy csomó kátyúba, de egyszer se lett defektem. Max a megállás trükkös (eléggé szar már a fék, azzal is kéne kezdeni valamit), és kész, ennyi a különbség egy sima bringához képest. Amúgy mivel még sose próbáltam, pár hónap erejéig single speed-ben is megnézem, milyen vele suhanni, aztán ha hiányzik a fixi, visszacserélem a hátsó kereket.

Nem divatból vettem, nem hipszterségből, ahhoz amúgy is elég hétköznapinak néz ki, hogy vagánykodni lehessen vele. Se koskormány, se barna bandázs, csak kopott fehér-piros váz meg a bringa stílusához nem illő kormány. Már rég szerettem volna egy ilyen típusú bringát, és ahogy felajánlotta valaki megvételre, megnéztem és úgy gondoltam, a felajánlott árért nem hagyom ott. Nem kell ezt túlgondolni szerintem, mindenki hajtson neki tetszőt, én speciel pl. az MTB-ket nem kultiválom.
Bundás építés-kérdésére se tudok válaszolni, a méretét se vágom a bringának. Valszeg 58-60, mert még nekem is elég nagy a váz (179 cm vagyok). Bulgáriában gyártották, a váz elég masszív. Szegeden az egyik menő kerékpárbolt árulta, gondolom az eredeti tulaja is onnan vette.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-02, 17:23

Emó deréktól lefelé túlmozgásos mint Gyurcsány. Ezért kell a fixi.

Megvolt az idei első Kanizsa-Zalakaros kör.
50km
De jólesett.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-02, 15:37

Balthier írta:
Bunder, ezt már akkor megdumáltuk,amikor vettem a bringát, keress vissza a topikban, tavaly március környéke.

(Mivel már elmúlt a fixi-divat szerintem bőven nem hipszterkedés ilyet venni, főleg annak tükrében, hogy a hipszterség full önellentmondás)
lusta vagyok visszakeresni Sad
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-02, 11:53

Bunder, ezt már akkor megdumáltuk,amikor vettem a bringát, keress vissza a topikban, tavaly március környéke.

(Mivel már elmúlt a fixi-divat szerintem bőven nem hipszterkedés ilyet venni, főleg annak tükrében, hogy a hipszterség full önellentmondás)
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-02, 05:36

Balthier írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]
miből lett építve ez a szingli?
illetve mi a jó a szingliben a hipszterkedésen kívül?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-02, 05:35

Balthier írta:
Soroksári út 30-hoz a Wesselényiből a körút járdáján bringázzak el, vagy válasszam inkább a nagyon szűk utakat? Mert az utóbbit ajánlotta fel a Bringamánia app, de félek, hogy valami idegbeteg le akar szorítani. Lassan elkezdenék bringával bejárni melóba, de nekem a körút azért nem szimpi, mert hatalmas nagy embertömeg van a járdákon.
lemehetsz az útra, de én járdáznék
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-04-01, 21:15

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-03-19, 13:07

Soroksári út 30-hoz a Wesselényiből a körút járdáján bringázzak el, vagy válasszam inkább a nagyon szűk utakat? Mert az utóbbit ajánlotta fel a Bringamánia app, de félek, hogy valami idegbeteg le akar szorítani. Lassan elkezdenék bringával bejárni melóba, de nekem a körút azért nem szimpi, mert hatalmas nagy embertömeg van a járdákon.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-02-10, 08:25

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
bazzeg vehetek új gumikat a bicajra, a régi gumiban tojás van és nem fér be az új telóba
basztatok már ilyet, hogy tojás van a GUMIBAN?

Mármint tojás alakú deformáció?
aha
drótperemes a gumi és valszeg a perem ment el

Ja, az szívás.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-02-09, 13:50

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
bazzeg vehetek új gumikat a bicajra, a régi gumiban tojás van és nem fér be az új telóba
basztatok már ilyet, hogy tojás van a GUMIBAN?

Mármint tojás alakú deformáció?
aha
drótperemes a gumi és valszeg a perem ment el
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-02-09, 13:35

bundas01 írta:
bazzeg vehetek új gumikat a bicajra, a régi gumiban tojás van és nem fér be az új telóba
basztatok már ilyet, hogy tojás van a GUMIBAN?

Mármint tojás alakú deformáció?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-02-09, 13:29

bazzeg vehetek új gumikat a bicajra, a régi gumiban tojás van és nem fér be az új telóba
basztatok már ilyet, hogy tojás van a GUMIBAN?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-02-09, 05:42

tegnapi:
30 perc,
16 km,
~ 440 kcal
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime2017-02-08, 21:50

Kiccsidzson írta:
Ha làbnap utàn màsnap tudok menni, akkor egy hitvàny ingyenèlőnek tartom magam aki ellazàzta az edzèst.

Természetesen! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





tekerjünk egy jót Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
tekerjünk egy jót
Vissza az elejére 
1 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Sport-
Ugrás: