Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 tekerjünk egy jót

Go down 
+7
Bodo
ceu
danny2008
Kiccsidzson
Joii
Sith Lord
bundas01
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-02-08, 17:00

Ha làbnap utàn màsnap tudok menni, akkor egy hitvàny ingyenèlőnek tartom magam aki ellazàzta az edzèst.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-02-08, 13:41

Joii írta:
mai:
45 perc
26 km
~ 660 kcal
eddig csak a felső testem fájt, holnapra már az alsó is fog. de hát F.N.N.F. !

Jó az, a fájdalom a barátunk. Szuszááá
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-02-07, 17:39

mai:
45 perc
26 km
~ 660 kcal
eddig csak a felső testem fájt, holnapra már az alsó is fog. de hát F.N.N.F. !
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-02-03, 17:48

Balthier írta:
Igen, az lesz az! Ma annyit toltam, hogy végig is néztem közben egy GITS SAC epizódot.

Amúgy ha már bringázás: találtam egy Meki által fejlesztett appot (Bringamánia),.
na ezt én is leszedem
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-02-01, 19:49

Joii, bratyó is térdfájással küzdött mikor bringázott, idővel az egyre nagyobb terhelés hatására magától elmúlt. Azért persze óvatosan.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-01-31, 13:49

Balthier írta:
Igen, az lesz az! Ma annyit toltam, hogy végig is néztem közben egy GITS SAC epizódot.

Amúgy ha már bringázás: találtam egy Meki által fejlesztett appot (Bringamánia), ami Budapesten megmutatja, hogy választott helyekre milyen úton-módon lehet eljutni. Én pl kíváncsi voltam, hogy a körutakat hogyan tudnám kikerülni melóhelyre, és mutatott az app egy olyan útvonalat, ami egész biztonságosnak tűnik, úgyhogy már csak egy városi bukót akarok beszerezni (hogy ne úgy nézzen ki a fejem mint egy kibaszott gomba), és feb végétől szerintem cangával fogok oda járni.
Amúgy elég bugos sajna a program, pár funkciója nem működik. Amire kíváncsi vagyok még, hogy tényleg csörög-e, amikor kanyarodnod kéne (mert ez is nagyban megkönnyíti a tájékozódást).

az ellipszis jó dolog, ha jól van belőve a cél-->hogyan kell akkor hatásos az is.

sajna bringa témában már nem vagyok otthon, még a félmilkás Speckóm is a volt asszonyomnál maradt. (lehet ezt tavasszal el is kéne hoznom végre) a bukó az tényleg fontos, pláne a belvárosban ahol általában mindenki hülye/nem figyel. most nincs szezon biztos találsz jó árban.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-01-31, 13:13

Igen, az lesz az! Ma annyit toltam, hogy végig is néztem közben egy GITS SAC epizódot.

Amúgy ha már bringázás: találtam egy Meki által fejlesztett appot (Bringamánia), ami Budapesten megmutatja, hogy választott helyekre milyen úton-módon lehet eljutni. Én pl kíváncsi voltam, hogy a körutakat hogyan tudnám kikerülni melóhelyre, és mutatott az app egy olyan útvonalat, ami egész biztonságosnak tűnik, úgyhogy már csak egy városi bukót akarok beszerezni (hogy ne úgy nézzen ki a fejem mint egy kibaszott gomba), és feb végétől szerintem cangával fogok oda járni.
Amúgy elég bugos sajna a program, pár funkciója nem működik. Amire kíváncsi vagyok még, hogy tényleg csörög-e, amikor kanyarodnod kéne (mert ez is nagyban megkönnyíti a tájékozódást).
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-01-31, 04:26

Balthier írta:


Én mostanában azt a gépet tolom a kondiban, aminek faszán elfelejtettem a nevét, viszont nagy lépéseket imitálsz vele, és közben két rúdba kapaszkodsz, és így a karodat is átmozgatja. Nem lépcsőzőgép, de nem is futásra való. Na, az 20 perc alatt teljesen kikészít, ha váltogatom a nehézséget, a vége kb olyan, mintha hegyre másznál fel.

elipszis trénerre gondolsz? (öreg arcoknak sífutópad) vigyázz azzal még Bill Murray is beszívta az Elveszett Jelentésben Smile

5.
45 perc
24 km
~640 kcal

(azt megemlíteném, ha két egymás utáni napon cangázok azt eléggé megérzi a térdem)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-01-30, 13:27

Joii írta:
4. (közben eltelt pár nap, nem volt időm)

45 perc,
25 km
~ 650 kcal

Én mostanában azt a gépet tolom a kondiban, aminek faszán elfelejtettem a nevét, viszont nagy lépéseket imitálsz vele, és közben két rúdba kapaszkodsz, és így a karodat is átmozgatja. Nem lépcsőzőgép, de nem is futásra való. Na, az 20 perc alatt teljesen kikészít, ha váltogatom a nehézséget, a vége kb olyan, mintha hegyre másznál fel.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-01-30, 09:25

4. (közben eltelt pár nap, nem volt időm)

45 perc,
25 km
~ 650 kcal
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-01-24, 07:09

egy nap szünet-aztán a harmadik:

40 perc,
24 km,
~ 650 kcal
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-01-24, 04:41

Johnny1 írta:

Az jó, nekem is kéne már, csak mondjuk futni jobban szeretek Smile

jó is az, meg hát az a lényeg bármilyen mozgás jobb mint a semmi.

második nap:
jéé, nincs is izomlázam! ja de, csak fel kellett ülnöm a tekerőre.
20 perc,
11 km
~290 kcal
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-01-23, 14:10

Joii írta:
hahá, végre lett szobabiciklim!
bakker el nem tudom mondani mennyire hiányzott már a mozgás.
első nap:

40 perc tekerés, 19 km, kb 500 kcal

Az jó, nekem is kéne már, csak mondjuk futni jobban szeretek Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2017-01-23, 10:50

hahá, végre lett szobabiciklim!
bakker el nem tudom mondani mennyire hiányzott már a mozgás.
első nap:

40 perc tekerés, 19 km, kb 500 kcal
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-09-15, 10:09

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Múltkor még gyalogosként is kaptunk egy jó hangos "szopd le a faszomat"-ot, azért mert nem voltunk hajlandóak a zebrán szaladni Smile
az akár én is lehettem Very Happy
ha én voltam bocsesz rabbit

Máskor ne tolj Monsterre speedet Very Happy Very Happy
speedre szoktam tolni a monstert tesa Wink Very Happy

Ja oks, akkor minden rendben Smile

rabbit
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-09-15, 07:45

bundas01 írta:
Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Múltkor még gyalogosként is kaptunk egy jó hangos "szopd le a faszomat"-ot, azért mert nem voltunk hajlandóak a zebrán szaladni Smile
az akár én is lehettem Very Happy
ha én voltam bocsesz rabbit

Máskor ne tolj Monsterre speedet Very Happy Very Happy
speedre szoktam tolni a monstert tesa Wink Very Happy

Ja oks, akkor minden rendben Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-09-14, 22:06

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Múltkor még gyalogosként is kaptunk egy jó hangos "szopd le a faszomat"-ot, azért mert nem voltunk hajlandóak a zebrán szaladni Smile
az akár én is lehettem Very Happy
ha én voltam bocsesz rabbit

Máskor ne tolj Monsterre speedet Very Happy Very Happy
speedre szoktam tolni a monstert tesa Wink Very Happy
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-09-14, 15:07

bundas01 írta:
Balthier írta:
Múltkor még gyalogosként is kaptunk egy jó hangos "szopd le a faszomat"-ot, azért mert nem voltunk hajlandóak a zebrán szaladni Smile
az akár én is lehettem Very Happy
ha én voltam bocsesz rabbit

Máskor ne tolj Monsterre speedet Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-09-10, 23:22

Balthier írta:
Múltkor még gyalogosként is kaptunk egy jó hangos "szopd le a faszomat"-ot, azért mert nem voltunk hajlandóak a zebrán szaladni Smile
az akár én is lehettem Very Happy
ha én voltam bocsesz rabbit
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-09-10, 18:13

bundas01 írta:
emó bicajútvonal Wink

[You must be registered and logged in to see this link.]

Köszi, köv. hétvégére tervezünk valamit, bár érdekes lesz majd, barátnőm még nem tolta itt a forgalomban, én meg apránként próbálom magam hozzászoktatni, ami azt jelenti, hogy rövidebb kerékpározásokat tolok a Rottenbiller környékén az utakon - de már 5 perc után a halál faszára kívánom a sok idegbeteget, az a baj. Múltkor még gyalogosként is kaptunk egy jó hangos "szopd le a faszomat"-ot, azért mert nem voltunk hajlandóak a zebrán szaladni Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-09-10, 15:11

emó bicajútvonal Wink

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-08-15, 13:48

[You must be registered and logged in to see this link.]

Wink
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-08-08, 22:42

Mire TV-hez jutnék, vége lenne az olimpiának. Neten meg nem tudom nézni, mert a lakásban egyelőre csak UPC Wi-free van, az meg 10 percenként elmegy.

A tököm kivan viszont azzal, hogy mindenhol Hosszút meg az antipatikus férjét tolják orrba-szájba. Kurvára unom már.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-08-08, 20:21

Èn követem. Bàr tudom, h gyógyszertárak versenye folyik. Legyen szò akàrkiről. Dopping nèlkül semmi esélye senkinek.
Ennek ellenére szorítok a magyaroknak.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-08-07, 18:23

Akkor annyira nem szarok, jól van! Wink

OFF: Valaki nézi az olimpiát? Én bevallom most vagyok vele úgy először, hogy abszolút hidegen hagy.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-08-06, 18:35

Csapatnàm mindkettővel. Elsővel éjjel a cigánysoron. H hàny fordulò utàn szednènek le ròla.

A 2. màr annyira ebicaj, h szinte motor. Vàrom, h megjelenjenek a benzines e bringàk.

Àlmom egy biancsi orszàgùti. Mert jòl nèz ki.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-08-05, 22:39

A Tron-os bejönne, de nagyon hülye a váza. Egy sima fekete versenybringa kerekein nagyon jól nézne ki ez a kék megvilágítás mondjuk.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-08-04, 22:25

danny2008 írta:
Bár én nem vagyok cangás, de belefutottam kettőbe, amitől tátva maradt a szám.

Az elsőnél az E-Gear és ez a "Tron"-os forma, meg a világítás fogott meg (igaz, mintha kicsit instabil lenne). A második meg böszme állat!! Laughing

Vélemény, ti mint hozzáértők?
jópofák, de túl scifi nekem.
egy sima fatbike slick gumikkal a vágyam
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-08-04, 22:10

Bár én nem vagyok cangás, de belefutottam kettőbe, amitől tátva maradt a szám.

Az elsőnél az E-Gear és ez a "Tron"-os forma, meg a világítás fogott meg (igaz, mintha kicsit instabil lenne). A második meg böszme állat!! Laughing

Vélemény, ti mint hozzáértők?

Cycletron


Moto Parilla Carbon SUV eBike
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime2016-08-01, 08:36

Kiccsidzson írta:
Marcali kör

Bszentgyörgyön tettük le az autót, onnan vmi romatelep, majd még egy, vmi sámsonfalu, Marcali, Öreglak, Lengyeltóti, Csisztapuszta a fürdővel-gyermekkorom szép emléke, majd Fonyód, leszáll az éj, a part mentén vissza Berényig, onnan Szentgyörgyig az autóhoz.
89 km
Selle royal nyereg lehet, jó lesz. Mintha a túra végén se törne jobban mint az elején. Sőt. A ktm nyergen már meghaltam volna.
Lidl ledes lámpa szintén bevált. Haver lámpája meghalt, bratyónak ezer éves dinamósa van, szal az én szettemet szétosztottuk, bratyò hátul a hátsóval, én elöl a reflektorral. Nem is kellet a legerősebb, a középső fényerő is fasza volt éjjel a kivilágítatlan úton.
És az irány is szerencsés volt, a cigányfalvakat nappal letudtuk.

Ez így egy szép kör azért! Bakker, Marcaliban utoljára két éve voltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





tekerjünk egy jót - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: tekerjünk egy jót   tekerjünk egy jót - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
tekerjünk egy jót
Vissza az elejére 
2 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Sport-
Ugrás: