Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak

Go down 
+4
Joii
Bodo
Kiccsidzson
bundas01
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2015-10-27, 09:56

Kiccsidzson írta:
várom a pillanatot mikor robottá műttetitek magatokat Smile


Jajj ne, akkor olyan lennék mint Cyber Sad Sad Sad
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2015-10-27, 08:56

Kiccsidzson írta:
várom a pillanatot mikor robottá műttetitek magatokat Smile

Lehet, hogy az lenne a jó megoldás Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2015-10-26, 19:00

várom a pillanatot mikor robottá műttetitek magatokat Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2015-10-26, 15:21

Balthier írta:
TinyDeal-en vagy Geekbuying-on 4-5 ezer között, itthon a duplája általában. Ebay-en viszont nem szabad venni, mert ott sok a hamisítvány, amik nem is a Mi Fit appot használják.

Köcce!
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2015-10-26, 10:30

TinyDeal-en vagy Geekbuying-on 4-5 ezer között, itthon a duplája általában. Ebay-en viszont nem szabad venni, mert ott sok a hamisítvány, amik nem is a Mi Fit appot használják.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2015-10-26, 08:43

Balthier írta:
No, ez a Mi Band egész jó dolog. Méri a napi aktivitásodat meg az alvásodat, bár az alvásmérés nem annyira pontos, mert mittomén, ha este 11-kor megyek ágyba, akkor azt jelzi ki, hogy pont akkor is aludtam el, ami meg nem igaz. Több appal használható, nekem az alap Mi Fit jön be, a Google Fitness-szel is össze lehet kötni, de az elég gyökér módon számítgat. Van még pár, azokat nem próbáltam ki. Remélem, motiválni fog arra, hogy többet sétálgassak meg fussak, mert főleg a téli séták jók az immunrendszernek. A sportkarkötőt még rezgős jelzésekre (email, messenger, hívás) is lehet használni, meg van ilyen ébresztője is. Külön poén, hogy a barátnőm hamarabb érzékeli, mint én, és hülyét kap tőle.


Érdekes. Mennyibe fáj egy ilyen cucc?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2015-10-25, 15:05

No, ez a Mi Band egész jó dolog. Méri a napi aktivitásodat meg az alvásodat, bár az alvásmérés nem annyira pontos, mert mittomén, ha este 11-kor megyek ágyba, akkor azt jelzi ki, hogy pont akkor is aludtam el, ami meg nem igaz. Több appal használható, nekem az alap Mi Fit jön be, a Google Fitness-szel is össze lehet kötni, de az elég gyökér módon számítgat. Van még pár, azokat nem próbáltam ki. Remélem, motiválni fog arra, hogy többet sétálgassak meg fussak, mert főleg a téli séták jók az immunrendszernek. A sportkarkötőt még rezgős jelzésekre (email, messenger, hívás) is lehet használni, meg van ilyen ébresztője is. Külön poén, hogy a barátnőm hamarabb érzékeli, mint én, és hülyét kap tőle.

Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2015-10-22, 13:07

Vettem egy Mi Band aktivitásmérőt. Majd mondom pár nap múlva, milyen.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-11-11, 17:36

Joii írta:
bundas01 írta:

De én szeretek zabálni pig
a kérdés itt a micsodát Suspect
Ami van.Csak fincsi legyen.
pig
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-11-11, 17:29

bundas01 írta:

De én szeretek zabálni pig
a kérdés itt a micsodát Suspect
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-11-11, 17:27

Joii írta:

ha kondi a cél (fogyás?) akkor a mozgás mellet a táplálékra kell odafigyelni.
De én szeretek zabálni pig
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-11-11, 17:14

bundas01 írta:

jó, thai box, szarul (öreg vagyok má'), kondi.
ha kondi a cél (fogyás?) akkor a mozgás mellet a táplálékra kell odafigyelni..keress rá a Sárga Kapszulára esetleg Arnold enciklopédiájára, mindkettő tartalmazza a testösszetétel változtatás alapjait, a Norbi féle kamuk nélkül ;-)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-11-11, 17:11

Joii írta:
bundas01 írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

ez tök jó, esetleg valami beszámoló róla? milyen a terem, mire jársz, hogy fejlődsz, mik a célok...stb?
jó, thai box, szarul (öreg vagyok má'), kondi.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-11-11, 16:52

bundas01 írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

ez tök jó, esetleg valami beszámoló róla? milyen a terem, mire jársz, hogy fejlődsz, mik a célok...stb?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-11-11, 16:47

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-17, 16:59

ceu írta:
Bodo írta:
A mai agyammal nem is csinálnám, az tuti.

Szóval akkor ez nem olyan dolog, hogy lehet okosan csinálni? Mindenképpen káros?
Amúgy fura, hogy a lányok legálisan kaphatnak hormont, a fiúk meg nem.

De, azért lehet okosan, viszont kockázat akkor is van, nem kicsi.

Mert a fiúknak fütyijük van a lányoknak meg puncijuk.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-17, 16:10

Bodo írta:
A mai agyammal nem is csinálnám, az tuti.

Szóval akkor ez nem olyan dolog, hogy lehet okosan csinálni? Mindenképpen káros?
Amúgy fura, hogy a lányok legálisan kaphatnak hormont, a fiúk meg nem.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-15, 11:44

Joii írta:
ennyit a káros hatásokról! Very Happy
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-15, 11:37

ennyit a káros hatásokról! Very Happy

viszlát Bundi!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-15, 11:29

bundas01 írta:
Bodo írta:
[
Nem, de ha bizonygatnom kell........ bringás gatyó...........női parfüm........lányos test......
Gyere má' el!
Indulok tigris!
I love you

<3
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-15, 10:39

Bodo írta:
[
Nem, de ha bizonygatnom kell........ bringás gatyó...........női parfüm........lányos test......
Gyere má' el!
Indulok tigris!
I love you
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-15, 10:38

bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:

Nem hormont de szteroidot igen.
Áll még a bré, fater?

Ha elég kíváncsi vagy, borotválkozz meg rendesen, vedd fel azt a szexi bringás gatyód, fújd be magad az asszony parfümjével és adom a címet.
Meg is buzultál tőle?
Shocked

Nem, de ha bizonygatnom kell........ bringás gatyó...........női parfüm........lányos test......
Gyere má' el!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-15, 09:22

Bodo írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:

Nem hormont de szteroidot igen.
Áll még a bré, fater?

Ha elég kíváncsi vagy, borotválkozz meg rendesen, vedd fel azt a szexi bringás gatyód, fújd be magad az asszony parfümjével és adom a címet.
Meg is buzultál tőle?
Shocked
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-15, 05:55

Kiccsidzson írta:
Te Bádi, a szteroid meg a hormon nem ugyanaz? Anabolikus szteroid=növekedési hormon. Asszem, de nem akarok túl okos lenni, mert a végén még szájon csapsz. Meg ehhez én nem értek Rolling Eyes

Nem szedtem soha semmi sz*rt, hiszen még kávét sem iszok.

Végül is a HGH(növekedési hormon) az anabolikus szteroid "nagy tesója".
Míg a szteroidok szintetikusak általában és arra találták ki, hogy a beteg, leépült szervezetet roborálják.
A HGH- az agyalapi mirigyből vonják ki és konkrétan, a növekedés serkentése a célja. OK már van szintetikus is, de az gagyi. Smile

NEKED VAN IGAZAD! Azóta én is lebeszélek mindenkit az ilyesmiről. Rám sem ez volt a jellemző. 25 éves bádis pályafutásom alatt, asszem olyan 3-4 év volt ilyen. Én ilyen felfedező fajta vagyok sajnos, ki kell próbálnom mindent. OK a heroinra nem tudtak rábeszélni. Még jó, hogy bekristályosodott a fecskendőbe, és mint később kiderült arany volt. De ez más történet.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-15, 05:38

bundas01 írta:
Bodo írta:

Nem hormont de szteroidot igen.
Áll még a bré, fater?

Ha elég kíváncsi vagy, borotválkozz meg rendesen, vedd fel azt a szexi bringás gatyód, fújd be magad az asszony parfümjével és adom a címet.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-15, 05:36

Joii írta:
veszélyes dolgok ezek. nem csak azért mert a legtöbb szteroid sajnos elég vacak minőségű hanem inkább az információ hiány miatt. a legtöbben nem tudják mit kell és mire, pedig van pár könyv a témában például magyarul is.
itt egy friss példa: egy ismerősöm (havernak azért nem mondanám) kb fél év gyurma után úgy döntött kipróbálja a sötét oldalt. hiába mondtam neki, hogy ennyi idő alatt még az alapokat se nagyon sajátítja el de neki ez kell, nőni akar. van vagy 25 éves, még simán tök jól reagál a szervezete de sajna az ember türelmetlen és nem mindenki fogja fel, hogy a top testépítők nem hetek alatt lettek ilyenek hanem súlyos évek de inkább évtizedek munkája van ebben.
a lényeg: a fasz vett tutit, persze öltözőben valami okostól. aztán büszkélkedik, hogy ez milyen meg máris érzi. kérdem mi az, nos, a gyereknek azt a cumót adták el amit a profik a verseny előtti víztelenítéshez használnak. de ő (persze) nő majd ettől is.
visszatérve a kérdésre, részemről nem szedek semmit.

Na pont ezt mondom, az átlag ez, vagy hasonló. Igen, veszélyes nagyon, tök laikusként meg akár halálos is.
Én asszem már majd 10 éve sportoltam, amikor kipróbáltam és használtam egy darabig.
Az is laikus, aki azt hiszi, hogy ilyesmik nélkül lehet valami komolyat elérni. Mármint igazán komolyat!
A nagyok mind tolják,TUDOMÁNYOSAN!


A hozzászólást Bodo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-15, 06:18-kor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-14, 22:43

Te Bádi, a szteroid meg a hormon nem ugyanaz? Anabolikus szteroid=növekedési hormon. Asszem, de nem akarok túl okos lenni, mert a végén még szájon csapsz. Meg ehhez én nem értek Rolling Eyes

Nem szedtem soha semmi sz*rt, hiszen még kávét sem iszok.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-14, 21:41

Bodo írta:

Nem hormont de szteroidot igen.
Áll még a bré, fater?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-14, 21:30

Bodo írta:

Nem hormont de szteroidot igen. Nem kezelem tabukén, akkor sem kezeltem, amikor toltam. Sőt, akkor ez rajság is volt kicsit. OK ez nem most volt, és amit akkor toltunk, arra azt hittük, hogy komoly és kemény. Aztán a mai testépítő és erőemelő, meg sztongmen cimbik elmondták, hogy ők manapság két kúra közt tolják azt, amit mi anno kúrának neveztünk. Pedig akkor is volt szuri, gyógyszer mindenféle. De növekedési hormon, amiből egy kúra több 100E ft, na az nem volt! Manapság ilyeneket tolnak és nem ám szintetikus, ha lehet állati, és ha lehet majom. Smile Tényleg.
Szal volt volt pár év a több évtizedes vasas pályafutásom alatt, amikor cuccoltam, kipróbáltam. Jó az, amikor a kúra csúcsán vagy és rendesen félistennek érzed magad. Nyőssz, erősödsz mint a gomba. Simogatja az egódat, meg mások is. De nem tartós, ha nincs stabil alap, meg ha ész nélkül csinálod. Amúgy meg manapság, ha lehet lebeszélek mindenkit az ilyesmiről, mert azért nem igazán egészséges. A mai agyammal nem is csinálnám, az tuti.

mesélj, mester! Very Happy
viccen kívül, veszélyes dolgok ezek. nem csak azért mert a legtöbb szteroid sajnos elég vacak minőségű hanem inkább az információ hiány miatt. a legtöbben nem tudják mit kell és mire, pedig van pár könyv a témában például magyarul is.
itt egy friss példa: egy ismerősöm (havernak azért nem mondanám) kb fél év gyurma után úgy döntött kipróbálja a sötét oldalt. hiába mondtam neki, hogy ennyi idő alatt még az alapokat se nagyon sajátítja el de neki ez kell, nőni akar. van vagy 25 éves, még simán tök jól reagál a szervezete de sajna az ember türelmetlen és nem mindenki fogja fel, hogy a top testépítők nem hetek alatt lettek ilyenek hanem súlyos évek de inkább évtizedek munkája van ebben.
a lényeg: a fasz vett tutit, persze öltözőben valami okostól. aztán büszkélkedik, hogy ez milyen meg máris érzi. kérdem mi az, nos, a gyereknek azt a cumót adták el amit a profik a verseny előtti víztelenítéshez használnak. de ő (persze) nő majd ettől is.
visszatérve a kérdésre, részemről nem szedek semmit.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime2012-09-14, 20:29

ceu írta:
Ömmm... vannak ezek a hormonok, amiket a fiúk esznek, hogy nagyobbra nőjenek. De mintha ez tabu téma lenne, mármint aki hirtelen nagyra gyúrja magát, tagadja, hogy ilyet használna, vagy kerüli a témát.
És csak kíváncsi lennék, használtatok ti valaha ilyesmit?

Nem hormont de szteroidot igen. Nem kezelem tabukén, akkor sem kezeltem, amikor toltam. Sőt, akkor ez rajság is volt kicsit. OK ez nem most volt, és amit akkor toltunk, arra azt hittük, hogy komoly és kemény. Aztán a mai testépítő és erőemelő, meg sztongmen cimbik elmondták, hogy ők manapság két kúra közt tolják azt, amit mi anno kúrának neveztünk. Pedig akkor is volt szuri, gyógyszer mindenféle. De növekedési hormon, amiből egy kúra több 100E ft, na az nem volt! Manapság ilyeneket tolnak és nem ám szintetikus, ha lehet állati, és ha lehet majom. Smile Tényleg.
Szal volt volt pár év a több évtizedes vasas pályafutásom alatt, amikor cuccoltam, kipróbáltam. Jó az, amikor a kúra csúcsán vagy és rendesen félistennek érzed magad. Nyőssz, erősödsz mint a gomba. Simogatja az egódat, meg mások is. De nem tartós, ha nincs stabil alap, meg ha ész nélkül csinálod. Amúgy meg manapság, ha lehet lebeszélek mindenkit az ilyesmiről, mert azért nem igazán egészséges. A mai agyammal nem is csinálnám, az tuti.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak   kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
kiegészítők nem vuzi gyúrósoknak
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Sport-
Ugrás: