Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános netszemét

Go down 
+12
ceu
Bula
Bolyhos
Sith Lord
Kiccsidzson
Joii
bundas01
eszgé
Bodo
Balthier
stealth
rolmanus
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2016-01-02, 22:11

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Cukit nem is lehet bejelolni. Nagykepu taho. Ha irni akarsz neki akkor is perceket kell varni. Viszont 50millioan kovetik. Csak mert ellopott es felfuttatott egy otletet. Fasza
cuki?

cukkerberg
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2016-01-02, 22:08

Kiccsidzson írta:
Cukit nem is lehet bejelolni. Nagykepu taho. Ha irni akarsz neki akkor is perceket kell varni. Viszont 50millioan kovetik. Csak mert ellopott es felfuttatott egy otletet. Fasza
cuki?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2016-01-02, 21:05

Cukit nem is lehet bejelolni. Nagykepu taho. Ha irni akarsz neki akkor is perceket kell varni. Viszont 50millioan kovetik. Csak mert ellopott es felfuttatott egy otletet. Fasza
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2016-01-02, 20:52

No, mindenkit megfészeltem akit tudtam, még Larát is megtalaltam. Asszem most rakeresek cukkerbergre
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-12-10, 07:50

Joii írta:
Johnny1 írta:


Eddig nekem sem.

Én most a Konzolok Szervizére vagyok kiakadva. Rendeltem tőlük két játékot karira ajándékba, mindkettőre azt írták, hogy raktáron. Erre hív a csávó, hogy egyik sincsen ám. Megkérdeztem tőle, hogy akkor mi a faszért rakják ki, ha nincs. Hát elfogyott közben. Na köszi, csá.

sajna ez annyira mindennapos sztori már, kb az összes nagyboltban eljátszották velem is ezt. nem is nagyon vettem idén dobozos gémet.

Ez a kis történet jó volt arra, hogy megállapítsam: marad a zavvi, az ebay és az eisenstadti second-hand bolt.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-12-10, 06:00

Johnny1 írta:


Eddig nekem sem.

Én most a Konzolok Szervizére vagyok kiakadva. Rendeltem tőlük két játékot karira ajándékba, mindkettőre azt írták, hogy raktáron. Erre hív a csávó, hogy egyik sincsen ám. Megkérdeztem tőle, hogy akkor mi a faszért rakják ki, ha nincs. Hát elfogyott közben. Na köszi, csá.

sajna ez annyira mindennapos sztori már, kb az összes nagyboltban eljátszották velem is ezt. nem is nagyon vettem idén dobozos gémet.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-12-07, 15:44

Kiccsidzson írta:
40-50 füles? nem semmi, film alatt nassolod őket, vagy mi?

Mindegyik elromlott, akármennyire próbáltam vigyázni rájuk. Volt olyanom, ami egy hónapot bírt, volt olyanom, ami két évet, viszont elhagytam valahol ( = elnyelte a fekete lyuk a szobámban). Volt egy Skullcandy Uprockom, vigyáztam rá mint a hímes tojásra, utcán kb. 10-szer lehetett, mégis elromlott másfél év után.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-12-07, 08:04

Kiccsidzson írta:
40-50 füles? nem semmi, film alatt nassolod őket, vagy mi?

Én kb. ennyit az agybadugós fülhallgatókból használtam már el Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-12-07, 08:04

bundas01 írta:
Balthier írta:
Elég szar sztori az Edigitalról:

http://homar.blog.hu/2015/12/01/hasznalt_mobilt_kuldott_vasarlojanak_az_ed#more8129842

Én is vettem már tőlük cuccokat, most pl. egy leértékelt Marley fülhallgatót. Újnak nézett ki, de a dobozban nem volt egy plusz pár gumiharang, csak egy darabka, ami azért így elég LÖL, ha nem akciósan vettem volna a fülest, akkor nyolc kilóba kerülne alapból, és még ezt is kispórolják belőle.
Másik kedvenc sztorim, hogy csórikám vett egy olyan Mi Band aktivitásmérőt, mint nekem van, de nem nézett be a dobozába, és csak otthon látta, hogy csupán a karszalagot rakták be a dobozba, magát az aktivitásmérőt már kihagyták onnan.

Úgyhogy vigyázzatok velük, ha esetleg tőlük vásároltok. Mondom, nekem még nem volt problémám, de ezek után kétszer meggondolom, hogy betérjek-e hozzájuk.
homár televan edigitalos sztorikkal, nekem eddig még nem gondom velük, pedig többször vásároltam onnan.

Eddig nekem sem.

Én most a Konzolok Szervizére vagyok kiakadva. Rendeltem tőlük két játékot karira ajándékba, mindkettőre azt írták, hogy raktáron. Erre hív a csávó, hogy egyik sincsen ám. Megkérdeztem tőle, hogy akkor mi a faszért rakják ki, ha nincs. Hát elfogyott közben. Na köszi, csá.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-12-06, 22:01

40-50 füles? nem semmi, film alatt nassolod őket, vagy mi?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-12-01, 21:46

bundas01 írta:

homár televan edigitalos sztorikkal, nekem eddig még nem gondom velük, pedig többször vásároltam onnan.

Egyszer a szolnoki üzletben rákérdeztem, hogy ugye ti is levásárolhatóvá teszitek az elromlott fülesek árát? A faszi erre full felháborodott, hogy nem, ha egy éven belül romlik el, akkor szervizbe küldik. Hát oké, eddigi életemben volt már vagy 40-50 fül- és fejhallgatóm, és csak egyszer próbálták el szervizbe küldeni a Skullcandymet a krakkói Saturnban, annak is az lett a vége, hogy le lehetett vásárolni az árát. Itthon meg a Media Markt csinálja ugyanezt, így volt "ingyen" fülhallgatóm több éven keresztül, mert amikor újhoz jutsz hozzá megint, akkor ugye a garancia is megújul. De nem, az edigital szervizeltet. Remélem, nem is fog elromlani egyhamar ez a Marley cucc, van valami védőcucc még a vezetékén is.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-12-01, 21:02

Balthier írta:
Elég szar sztori az Edigitalról:

http://homar.blog.hu/2015/12/01/hasznalt_mobilt_kuldott_vasarlojanak_az_ed#more8129842

Én is vettem már tőlük cuccokat, most pl. egy leértékelt Marley fülhallgatót. Újnak nézett ki, de a dobozban nem volt egy plusz pár gumiharang, csak egy darabka, ami azért így elég LÖL, ha nem akciósan vettem volna a fülest, akkor nyolc kilóba kerülne alapból, és még ezt is kispórolják belőle.
Másik kedvenc sztorim, hogy csórikám vett egy olyan Mi Band aktivitásmérőt, mint nekem van, de nem nézett be a dobozába, és csak otthon látta, hogy csupán a karszalagot rakták be a dobozba, magát az aktivitásmérőt már kihagyták onnan.

Úgyhogy vigyázzatok velük, ha esetleg tőlük vásároltok. Mondom, nekem még nem volt problémám, de ezek után kétszer meggondolom, hogy betérjek-e hozzájuk.
homár televan edigitalos sztorikkal, nekem eddig még nem gondom velük, pedig többször vásároltam onnan.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-12-01, 20:48

Elég szar sztori az Edigitalról:

http://homar.blog.hu/2015/12/01/hasznalt_mobilt_kuldott_vasarlojanak_az_ed#more8129842

Én is vettem már tőlük cuccokat, most pl. egy leértékelt Marley fülhallgatót. Újnak nézett ki, de a dobozban nem volt egy plusz pár gumiharang, csak egy darabka, ami azért így elég LÖL, ha nem akciósan vettem volna a fülest, akkor nyolc kilóba kerülne alapból, és még ezt is kispórolják belőle.
Másik kedvenc sztorim, hogy csórikám vett egy olyan Mi Band aktivitásmérőt, mint nekem van, de nem nézett be a dobozába, és csak otthon látta, hogy csupán a karszalagot rakták be a dobozba, magát az aktivitásmérőt már kihagyták onnan.

Úgyhogy vigyázzatok velük, ha esetleg tőlük vásároltok. Mondom, nekem még nem volt problémám, de ezek után kétszer meggondolom, hogy betérjek-e hozzájuk.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-10-22, 12:33

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
Vajon forgatták az új évadot ennyi idő után még áprilisban, vagy csak simán akcióztak?

http://www.origo.hu/itthon/20151021-megvertek-a-biciklitolvajt-birosag-ele-allnak.html

Szerintem csak simán akcióztak.

Ezzel nagyon elbaszták a dolgot. Asszem TomCat volt már házi őrizetben pár éve a Tolvajkergetők miatt, úgyhogy simán elképzelem, hogy most pár évig a hűvösön lesz.
Már többször volt előzetesben. Ez pedig sima akciózás volt. Valamelyik bicajosfelvonulás alatt.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-10-22, 10:51

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Vajon forgatták az új évadot ennyi idő után még áprilisban, vagy csak simán akcióztak?

http://www.origo.hu/itthon/20151021-megvertek-a-biciklitolvajt-birosag-ele-allnak.html

Szerintem csak simán akcióztak.

Ezzel nagyon elbaszták a dolgot. Asszem TomCat volt már házi őrizetben pár éve a Tolvajkergetők miatt, úgyhogy simán elképzelem, hogy most pár évig a hűvösön lesz.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-10-22, 09:24

Balthier írta:
Vajon forgatták az új évadot ennyi idő után még áprilisban, vagy csak simán akcióztak?

http://www.origo.hu/itthon/20151021-megvertek-a-biciklitolvajt-birosag-ele-allnak.html

Szerintem csak simán akcióztak.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-10-21, 09:57

Vajon forgatták az új évadot ennyi idő után még áprilisban, vagy csak simán akcióztak?

http://www.origo.hu/itthon/20151021-megvertek-a-biciklitolvajt-birosag-ele-allnak.html
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-10-02, 15:38

Kiccsidzson írta:


a mi közös kapcsolatunk a Bulával nem más, mint az élet örök körforgásának egy szimbolikája.

Cool

Vagy egy abuzív párkapcsolaté...
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-10-01, 22:49

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
nekem is hiányzik Bu. már csak így vagyok vele, Bu. de rendesen, mardos belülről meg minden, vki szóljon neki h mi is élünk még.


Joii fórumán elküldött mindenkit a picsába anno, akkor Dzsó kirúgta. Ide is visszatért, eleinte tök normális volt, aztán a véleményét már mindenkire megpróbálta rákenyszeríteni, összeveszett ceuval, bundással, lényegében mindenkivel. Kibaszott magas lóról osztott ki minket, és azzal példálózott, hogy neki milyen példamutató-keresztény élete van. Az uccsó hozzászólása az volt, hogy néha majd visszanéz, mert kell neki a negatív példa. Ja, Cybert pl. csak azért küldte el a picsába többször is, mert van pofája magyarként külföldön élni.

Tehát ennek tükrében szerintem én megtartom a véleményem róla a réginek, azaz hogy elmehet a bús picsába, ha ennyire lenéz minket. És szerintem ugyanazt a műsort adná elő, ha visszajönne ide.
Én nem vesztem vele össze, engem szórakoztatott az akkori énje. Persze oltogatott, de nem nagyon érdekelt Very Happy
Egyébként facebookon ismerősöm, vettem már tőle bicajra váltót és kerekeket.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-10-01, 20:24

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
nekem is hiányzik Bu. már csak így vagyok vele, Bu. de rendesen, mardos belülről meg minden, vki szóljon neki h mi is élünk még.


Joii fórumán elküldött mindenkit a picsába anno, akkor Dzsó kirúgta. Ide is visszatért, eleinte tök normális volt, aztán a véleményét már mindenkire megpróbálta rákenyszeríteni, összeveszett ceuval, bundással, lényegében mindenkivel. Kibaszott magas lóról osztott ki minket, és azzal példálózott, hogy neki milyen példamutató-keresztény élete van. Az uccsó hozzászólása az volt, hogy néha majd visszanéz, mert kell neki a negatív példa. Ja, Cybert pl. csak azért küldte el a picsába többször is, mert van pofája magyarként külföldön élni.

Tehát ennek tükrében szerintem én megtartom a véleményem róla a réginek, azaz hogy elmehet a bús picsába, ha ennyire lenéz minket. És szerintem ugyanazt a műsort adná elő, ha visszajönne ide.

persze, h ugyanazt, de azért valljuk be, h bennünk is van némi mazohizmus, hogy állandóan megbocsátunk neki és visszavárjuk. mert ha most beregizne újra, és megígérné, h jó lesz, mi megbocsátanánk neki (mint megannyi Jézus), és ő persze pár hónap múlva elküldene minket a csába, mi meg vágnánk egy ilyen arcot: Shocked

a mi közös kapcsolatunk a Bulával nem más, mint az élet örök körforgásának egy szimbolikája.

Cool
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-10-01, 13:53

Kiccsidzson írta:
nekem is hiányzik Bu. már csak így vagyok vele, Bu. de rendesen, mardos belülről meg minden, vki szóljon neki h mi is élünk még.


Joii fórumán elküldött mindenkit a picsába anno, akkor Dzsó kirúgta. Ide is visszatért, eleinte tök normális volt, aztán a véleményét már mindenkire megpróbálta rákenyszeríteni, összeveszett ceuval, bundással, lényegében mindenkivel. Kibaszott magas lóról osztott ki minket, és azzal példálózott, hogy neki milyen példamutató-keresztény élete van. Az uccsó hozzászólása az volt, hogy néha majd visszanéz, mert kell neki a negatív példa. Ja, Cybert pl. csak azért küldte el a picsába többször is, mert van pofája magyarként külföldön élni.

Tehát ennek tükrében szerintem én megtartom a véleményem róla a réginek, azaz hogy elmehet a bús picsába, ha ennyire lenéz minket. És szerintem ugyanazt a műsort adná elő, ha visszajönne ide.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-09-30, 21:20

nekem is hiányzik Bu. már csak így vagyok vele, Bu. de rendesen, mardos belülről meg minden, vki szóljon neki h mi is élünk még.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-09-29, 15:01

Balthier írta:
Bula most már a 444 fácsés kommentszekcióját boldogítja, minden egyes kurva hírhez odaböffent valami okosságot, szokás szerint. Amikor kijön valami hír, rögtön elkezdem pörgetni a kommenteket, hogy szembejöjjön az önelégült feje. Istenem, de jó, hogy már nincs itt Very Happy
Nekem hiányzik! Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-09-29, 10:34

Bula most már a 444 fácsés kommentszekcióját boldogítja, minden egyes kurva hírhez odaböffent valami okosságot, szokás szerint. Amikor kijön valami hír, rögtön elkezdem pörgetni a kommenteket, hogy szembejöjjön az önelégült feje. Istenem, de jó, hogy már nincs itt Very Happy
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-09-04, 07:46

Balthier írta:
Általános netszemét - Page 2 WfzZ4
Általános netszemét - Page 2 Fw0gs
Általános netszemét - Page 2 8P1VEbg
Általános netszemét - Page 2 9lJC8A7

Azért ez az egyenruhás srác így, ebben a formában hátőőőőőőő....
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2015-09-03, 12:18

Általános netszemét - Page 2 WfzZ4
Általános netszemét - Page 2 Fw0gs
Általános netszemét - Page 2 8P1VEbg
Általános netszemét - Page 2 9lJC8A7
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2014-08-12, 21:39

bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
a PSC új reklámarca..  18+ os kép

http://kepfeltoltes.hu/140809/cigopsc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ezek kik? Amúgy.
asszem a csöcsös, kencsi...

 rabbit 

 What a Face Cool 
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2014-08-11, 21:13

Bodo írta:
bundas01 írta:
a PSC új reklámarca..  18+ os kép

http://kepfeltoltes.hu/140809/cigopsc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ezek kik? Amúgy.
asszem a csöcsös, kencsi...

 rabbit 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2014-08-11, 08:23

bundas01 írta:
a PSC új reklámarca..  18+ os kép

http://kepfeltoltes.hu/140809/cigopsc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ezek kik? Amúgy.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime2014-08-11, 08:05

bundas01 írta:
a PSC új reklámarca..  18+ os kép

http://kepfeltoltes.hu/140809/cigopsc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Komoly Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános netszemét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános netszemét
Vissza az elejére 
2 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Net-shit-
Ugrás: