Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános netszemét

Go down 
+12
ceu
Bula
Bolyhos
Sith Lord
Kiccsidzson
Joii
bundas01
eszgé
Bodo
Balthier
stealth
rolmanus
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-21, 21:26

Bula írta:


Ugyanakkor hosszabb távú fogadásokat köthetnénk, hogy vajon a két új kisállam közül melyik húzná tovább: a befogadó és elfogadó liberál értelmiségi vezetésű, jobb kezében a melegekkel, a balján a romákkal tartva a fényes egyesült jövőbe, vagy a konzerv vaskalapos nácik, akiknek ugyan nem lenne ki ellen náciskodniuk, de azért még azok maradnának.
nabazz akkor inkább a vaskalapos nácik mint a libsi-zsidi-cigó-ratyi kombó
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-21, 21:19

Kiccsidzson írta:
És akkor itt lenne középeurópa közepén egy fekete folt, ahová eztán a nyugati demokrácia hordaná égetni a szemetet.

Nabazmeg, nem jó a terv, mert most is itt tartunk.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-21, 21:17

Bula írta:
A képen kb. 150 000 hazánkfia és lánya látható, vagy nem látható. De hogy ott vannak, az tuti. Legtöbbjük pénzért - ügyesek...

http://btlondon2012.co.uk/pano.html

Arra gondoltam, hogy jobb is, ha kihullik a férgese - milyen jogon marasztalna bárki bárkit? A maradék meg meg lett osztva két szép nagy táborra. A megoldás az lehet, ha az egyik fél a Duna egyik, amíg a másik a Duna másik oldalára költözik. Saját kis államot alapítva. A semlegeseknek meg mindegy, azok maradhatnak a seggükön, és: PÍSZ.
Ugyanakkor hosszabb távú fogadásokat köthetnénk, hogy vajon a két új kisállam közül melyik húzná tovább: a befogadó és elfogadó liberál értelmiségi vezetésű, jobb kezében a melegekkel, a balján a romákkal tartva a fényes egyesült jövőbe, vagy a konzerv vaskalapos nácik, akiknek ugyan nem lenne ki ellen náciskodniuk, de azért még azok maradnának.

Netszemét. Világszemét.
Mindkét állam tovább osztódna a Duna mindkét felén. A ballib tábor egész addig osztódna, míg létre nem jönne az 5millió önálló állam (1fő/állam). A jobboldali tábor kettéosztódna és elkezdenék utálni egymást, lennének új nemzetiek és új komcsik (a legkevésbé nemzetiek lennének a komcsik). Majd a szomszédaink (szlovák felbújtásra) ránk gyújtanák az országot. És akkor itt lenne középeurópa közepén egy fekete folt, ahová eztán a nyugati demokrácia hordaná égetni a szemetet.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-21, 19:59

A képen kb. 150 000 hazánkfia és lánya látható, vagy nem látható. De hogy ott vannak, az tuti. Legtöbbjük pénzért - ügyesek...

http://btlondon2012.co.uk/pano.html

Arra gondoltam, hogy jobb is, ha kihullik a férgese - milyen jogon marasztalna bárki bárkit? A maradék meg meg lett osztva két szép nagy táborra. A megoldás az lehet, ha az egyik fél a Duna egyik, amíg a másik a Duna másik oldalára költözik. Saját kis államot alapítva. A semlegeseknek meg mindegy, azok maradhatnak a seggükön, és: PÍSZ.
Ugyanakkor hosszabb távú fogadásokat köthetnénk, hogy vajon a két új kisállam közül melyik húzná tovább: a befogadó és elfogadó liberál értelmiségi vezetésű, jobb kezében a melegekkel, a balján a romákkal tartva a fényes egyesült jövőbe, vagy a konzerv vaskalapos nácik, akiknek ugyan nem lenne ki ellen náciskodniuk, de azért még azok maradnának.

Netszemét. Világszemét.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-19, 11:32

Bula írta:
bundas01 írta:
Bula írta:
A pánikrohamom viszont még tart.
tolj el egy spanglit

Nem vagyok se hippi, se kisgyerek. Cöpihernyó nyaki vénába, mint a nagyok. Felnőhetnél már.
pale
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-19, 11:31

bundas01 írta:
Bula írta:
A pánikrohamom viszont még tart.
tolj el egy spanglit

Nem vagyok se hippi, se kisgyerek. Cöpihernyó nyaki vénába, mint a nagyok. Felnőhetnél már.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-19, 11:27

Bula írta:
A pánikrohamom viszont még tart.
tolj el egy spanglit
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-19, 11:25

Közben megjavult. A pánikrohamom viszont még tart.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-19, 11:18

Bula írta:
Jutyubbal mi van? Csak linkről megy, könyvjelzőből, vagy gugliból nem.
"A hiba az On keszulekeben van."
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-19, 09:50

Jutyubbal mi van? Csak linkről megy, könyvjelzőből, vagy gugliból nem.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-12, 19:33

Bodo írta:
OK, nem netszemét. Csak csodálkozok, hogy még meg van. Véletlen akadtam rá. Emlék.
http://576gamers.5mp.eu/web.php?a=576gamers&o=QU7nabwktQ

Valaki?
OMFG
rabbit
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-12, 18:38

Bula írta:
Szal rendeltetésszerű, de ha mindenki hasonlóan csinálná (semmi megosztás, mert nincs kinek), bedőlne a szájt.

Ja, ja, ez igaz.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-12, 16:32

Balthier írta:
Bodo írta:
OK, nem netszemét. Csak csodálkozok, hogy még meg van. Véletlen akadtam rá. Emlék.
http://576gamers.5mp.eu/web.php?a=576gamers&o=QU7nabwktQ

Valaki?

Ja, ez még beugrik.
Ha néha unatkozni fogok, akkor meg lehetne beszélni, hogy páran felmenjünk a chat-re.
Kb. fél-egy éve belinkeltem a régi 576 online-nak egy tárolt változatát, de sajna nem mentettem el a linket, mielőtt a forumx beadta volna a kulcsot. Azóta ütöm a fejem.


Kár, hogy olyan üzidobozt nem lehet csinálni ide.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-12, 15:58

Bodo írta:
OK, nem netszemét. Csak csodálkozok, hogy még meg van. Véletlen akadtam rá. Emlék.
http://576gamers.5mp.eu/web.php?a=576gamers&o=QU7nabwktQ

Valaki?

Ja, ez még beugrik.
Ha néha unatkozni fogok, akkor meg lehetne beszélni, hogy páran felmenjünk a chat-re.
Kb. fél-egy éve belinkeltem a régi 576 online-nak egy tárolt változatát, de sajna nem mentettem el a linket, mielőtt a forumx beadta volna a kulcsot. Azóta ütöm a fejem.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-12, 15:22

Bodo írta:
OK, nem netszemét. Csak csodálkozok, hogy még meg van. Véletlen akadtam rá. Emlék.
http://576gamers.5mp.eu/web.php?a=576gamers&o=QU7nabwktQ
Valaki?
scratch
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-12, 15:19

OK, nem netszemét. Csak csodálkozok, hogy még meg van. Véletlen akadtam rá. Emlék.
http://576gamers.5mp.eu/web.php?a=576gamers&o=QU7nabwktQ

Valaki?


A hozzászólást Bodo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-12, 16:31-kor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-11, 12:16

ceu írta:

Ez teljesen rendeltetésszerű használat, én is így csináltam eddig.[/quote]

Hat ismerősöm van, ebből egy valós, a többiek aktorok, akik érdekelnek, de valamiért szimpla porfillal működnek (író, zenész). Az egy ismerősöm folyamatosan kapja a popápot, hogy segítsen nekem ismerősökre lelni. Szal rendeltetésszerű, de ha mindenki hasonlóan csinálná (semmi megosztás, mert nincs kinek), bedőlne a szájt. És mivel erre is gondoltak, toboroznak ismerőst. Próbálnak toborozni.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-11, 11:03

Bula írta:
a sokat szidott fészbuk meglepően jól használható, ha másképp közelíted meg, mint amire kitalálták. Ismerős nem kell, vagy nem ott. Kiválóan használható viszont egyébre. Olyan, mint egy könyvjelző. Megjelölöd az általad érdekesnek tartott szájtokat, szt kapod amit akarsz. Kifejezetten előnyös.

Ez teljesen rendeltetésszerű használat, én is így csináltam eddig.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-10, 07:49

Bula írta:
Ezt kapd ki gecc: http://index.hu/tech/2013/01/29/bejartuk_a_web_sotet_oldalat/
ez a nemsemmi. ráadásul pont egy indexen ahol nem is tudom mikor olvastam utoljára értelmes cikket.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-09, 16:51

Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-02-08, 19:55

Tudom lerágott csont, de meg kell említsem a péescét. Több, mint egy éve nem néztem rá, pár napja viszont beleolvasgattam. Baszod, ott semmi nem változott, ami minden szempontból döbbenetes.

Ugyanakkor a sokat szidott fészbuk meglepően jól használható, ha másképp közelíted meg, mint amire kitalálták. Ismerős nem kell, vagy nem ott. Kiválóan használható viszont egyébre. Olyan, mint egy könyvjelző. Megjelölöd az általad érdekesnek tartott szájtokat, szt kapod amit akarsz. Kifejezetten előnyös.
Vissza az elejére Go down
Bolyhos
easy
easy
Bolyhos


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Aug. 10.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2013-01-10, 13:49

Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2012-11-09, 20:30

Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2012-11-07, 11:58

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2012-11-03, 12:12

Az egyik feltörekvő fotós ismerősöm kivarratta magát. Nem értek az ilyen dolgokhoz, de amellett, hogy a mondat nyelvtanilag helytelen, kb. ez lenne az utolsó font, amit szöveges tetováláshoz el tudnék képzelni...

Általános netszemét - Page 14 615702990tattoo_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2012-10-28, 10:52

Kiccsidzson írta:
..valóban antiszemita e az, aki cigányozik?
Nem, az nem. Mert az mast jelent. What a Face
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2012-10-27, 21:57

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:


ha antiszemita lennék.
Én egyre inkább az vagyok...

Én is antiszemitalizálódom rendesen, csak ki ne derüljön rólunk, hogy mi is cigányok vagyunk, mert ilyenkor az szokott lenni. Meg az Orbán is megmondta, hogy a magyar úgyis csak egy félázsiai cigánybanda aki csak az ostorból ért, vagy hogy mondta már nem emlékszem.

De kérdezem én, ha minden második cigány lop/öl/csal/hazudik, akkor valóban antiszemita e az, aki cigányozik? Vagy hol van az a számbeli határ ami fölött már jogos cigányozni?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2012-10-27, 20:32

Kiccsidzson írta:


ha antiszemita lennék.
Én egyre inkább az vagyok...
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2012-10-27, 20:20

bundas01 írta:
http://www.hir24.hu/baleset-bunugy/2012/10/27/elkaptak-a-levideozott-metros-rablot/

Azt kéne csinálni, mint Csársz Bronzon: egy üres fényképezőgéptokot a vállunkra, majd miután a delikvens lekapta onnan, elő a magnumot és hátbalőni.

A cigány nem a barátod, írtsd ki ha látod. Mondanám, ha antiszemita lennék.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime2012-10-27, 20:05

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános netszemét - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános netszemét   Általános netszemét - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános netszemét
Vissza az elejére 
14 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Net-shit-
Ugrás: