Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával

Go down 
+9
Balthier
Bula
bundas01
Sith Lord
Joii
Bodo
Johnny1
ceu
Kiccsidzson
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-20, 07:18

Balthier írta:
Bunder: Jah, minden be van állítva már, tavaly szeptember óta nem tudom mennyit szenvedtem vele, de aztán ráhagytam, egyszerűen ilyen a teló, folyamatosan próbál ramot felszabadítani. Az Endomondoval is ezt csinálja. Melót meg sajnálom, tavaly én is toltam a melókeresést.

Johnny: csak én vettem fel, 10 évre most regisztrációs díj nélkül, de előbb ki akarom majd venni. Ezeket a hiteles cuccokat sajna nem értem, meghaladják az értelmi képességeimet.

Nem csodálom, nekem is több év közjegyzőhelyettesi munka után állt össze nagyjából a dolog.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 17:51

Balthier írta:
Bunder: Jah, minden be van állítva már, tavaly szeptember óta nem tudom mennyit szenvedtem vele, de aztán ráhagytam, egyszerűen ilyen a teló, folyamatosan próbál ramot felszabadítani. Az Endomondoval is ezt csinálja. Melót meg sajnálom, tavaly én is toltam a melókeresést.
.
jut eszembe, csajomnak sincs folyamatos kapcsolatban, napi egyszer kell szinkronizálni asszem
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 14:28

Bunder: Jah, minden be van állítva már, tavaly szeptember óta nem tudom mennyit szenvedtem vele, de aztán ráhagytam, egyszerűen ilyen a teló, folyamatosan próbál ramot felszabadítani. Az Endomondoval is ezt csinálja. Melót meg sajnálom, tavaly én is toltam a melókeresést.

Johnny: csak én vettem fel, 10 évre most regisztrációs díj nélkül, de előbb ki akarom majd venni. Ezeket a hiteles cuccokat sajna nem értem, meghaladják az értelmi képességeimet.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 13:17

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
6 év után kereshetek melót. fasza.

Mi történt? Ez még a szaniter-cuccos meló volt?
aha
idén behalt a bolt, januártól kb lófasz megrendelésünk sincs

Az szar akkor.
eléggé
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 13:16

danny2008 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
6 év után kereshetek melót. fasza.

Mi történt? Ez még a szaniter-cuccos meló volt?
aha
idén behalt a bolt, januártól kb lófasz megrendelésünk sincs

Az fasza. Akkor bezár a dolog teljesen vagy ez amolyan első lépcsős megszorítás??
30 napos felmondási időd van???
kicsit lazábban vesszük. ki vagyok jelentve, így kapok munkanélkülit ami jót tesz a fizumnak ami forgalomfüggő. ez már amolyan utolsó elötti lépcső.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 13:14

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
6 év után kereshetek melót. fasza.

Mi történt? Ez még a szaniter-cuccos meló volt?
aha
idén behalt a bolt, januártól kb lófasz megrendelésünk sincs

Az szar akkor.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 12:40

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
6 év után kereshetek melót. fasza.

Mi történt? Ez még a szaniter-cuccos meló volt?
aha
idén behalt a bolt, januártól kb lófasz megrendelésünk sincs

Az fasza. Akkor bezár a dolog teljesen vagy ez amolyan első lépcsős megszorítás??
30 napos felmondási időd van???
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 12:16

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
6 év után kereshetek melót. fasza.

Mi történt? Ez még a szaniter-cuccos meló volt?
aha
idén behalt a bolt, januártól kb lófasz megrendelésünk sincs
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 10:24

bundas01 írta:
6 év után kereshetek melót. fasza.

Mi történt? Ez még a szaniter-cuccos meló volt?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 10:18

Balthier írta:
Én a sajátomat már nem is hordom, egyrészt a Huawei mindig kilövi az appot a memóriából, másrészt mióta megvan, egy kilót se fogytam, tehát már rég nem motivál több mozgásra.
De a kettes elég jól néz ki, főleg, hogy van benne már óra. Lehet, hogy amiatt még én is rendelek, bár most meg kell tanulni spórolni, mert már a lakástakarék is viszi a gempát.
a védett alkalmazások között van?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 10:17

6 év után kereshetek melót. fasza.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 07:15

Balthier írta:
Én a sajátomat már nem is hordom, egyrészt a Huawei mindig kilövi az appot a memóriából, másrészt mióta megvan, egy kilót se fogytam, tehát már rég nem motivál több mozgásra.
De a kettes elég jól néz ki, főleg, hogy van benne már óra. Lehet, hogy amiatt még én is rendelek, bár most meg kell tanulni spórolni, mert már a lakástakarék is viszi a gempát.

Befizettetek lakástakarékra?
Nekünk is van, abból fogjuk a hitel fennmaradó részét végtörleszteni, mert az díjmentes. 10 évre vettük fel a hitelt, 5 évig kamattámogatot, 5 év sima, kötöttünk mellé lakástakarékot, úgy, hogy a befizetett összeg annyi legyen, mint az utolsó 5 évre fennmaradó összeg, így 5 év alatt megszabadulunk a hiteltől. Remélem, már csak 11 hónap van hátra Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 07:12

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Bunda, te vettél a párodnak okos órát? Úgy rémlik te voltál.
honnan rendelted, milyet vettél?
aha
[You must be registered and logged in to see this link.]
csak akkor még 15 volt, a csajom csípi

köszi szépen!

nm Wink

Meg is rendeltem asszonynak szülinapra.
én is arra vettem Very Happy

rendelj aliról kijelzővédő fóliát rá Wink

Jó ötlet. Tegnap meg is jött, nagyon kis fasza cucc, nekem is tetszik.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-16, 06:57

Én a sajátomat már nem is hordom, egyrészt a Huawei mindig kilövi az appot a memóriából, másrészt mióta megvan, egy kilót se fogytam, tehát már rég nem motivál több mozgásra.
De a kettes elég jól néz ki, főleg, hogy van benne már óra. Lehet, hogy amiatt még én is rendelek, bár most meg kell tanulni spórolni, mert már a lakástakarék is viszi a gempát.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-15, 10:51

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Bunda, te vettél a párodnak okos órát? Úgy rémlik te voltál.
honnan rendelted, milyet vettél?
aha
[You must be registered and logged in to see this link.]
csak akkor még 15 volt, a csajom csípi

köszi szépen!

nm Wink

Meg is rendeltem asszonynak szülinapra.
én is arra vettem Very Happy

rendelj aliról kijelzővédő fóliát rá Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-15, 07:53

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Bunda, te vettél a párodnak okos órát? Úgy rémlik te voltál.
honnan rendelted, milyet vettél?
aha
[You must be registered and logged in to see this link.]
csak akkor még 15 volt, a csajom csípi

köszi szépen!

nm Wink

Meg is rendeltem asszonynak szülinapra.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-14, 16:03

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Bunda, te vettél a párodnak okos órát? Úgy rémlik te voltál.
honnan rendelted, milyet vettél?
aha
[You must be registered and logged in to see this link.]
csak akkor még 15 volt, a csajom csípi

köszi szépen!

nm Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-14, 13:01

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Bunda, te vettél a párodnak okos órát? Úgy rémlik te voltál.
honnan rendelted, milyet vettél?
aha
[You must be registered and logged in to see this link.]
csak akkor még 15 volt, a csajom csípi

köszi szépen!
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-14, 12:03

Johnny1 írta:
Bunda, te vettél a párodnak okos órát? Úgy rémlik te voltál.
honnan rendelted, milyet vettél?
aha
[You must be registered and logged in to see this link.]
csak akkor még 15 volt, a csajom csípi
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-14, 07:47

Bunda, te vettél a párodnak okos órát? Úgy rémlik te voltál.
honnan rendelted, milyet vettél?
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-14, 07:29

Joii írta:
Kiccsidzson írta:
Csipi M Lee podkeszt nincsen?
Wilsont amúgy bírtam addig míg az ős 576 fórumon ügyködött. Bár kicsit merev volt az tény a kedvenc protagonistánk.

kicsit merev? Smile hát lehet így is fogalmazni.
én már az újságban sem bírtam, voltak ugye Tyler agymenései aztán utána meg Wilikeh próbálkozott valami elgondolkodtatóval, asszem erre mondják zongorázni lehetett a különbséget. a fórumos picsogásai meg már csak hab volt a tortán, járt neki a lila méretes kékeres.
azt hiszem némi önértékelési zavarral küzd(-ött?) amit a képeit látva maximálisan meg is értek.

Én anno bírtam Wilsont, egész addig, amíg nem jött az új 576 kbyte és el nem kezdte tolni azt, hogy eddig minden szar volt, de most majd ők megmutatják. Mondjuk az adás nem volt rossz.
Nekem Grath volt az elején nagyon unszimpatikus, de most már egész jófejnek tűnik a podcast és az írásai alapján. Patrónusa is lettem az iddqd-nek Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-13, 12:11

Balthier írta:
Csipivel nem podkesztet kéne csinálni, hanem kibaszni egy repülőről, ejtőernyő nélkül.
de szép volt amikor eszgé úgy beoltotta a trollcsászárt, hogy besírt és letiltotta Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-10, 13:14

Meg ez miatt emigrálni? Basszus Emó..
Ki nem sz rja le ki az elnök.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-10, 13:13

Annak ellenére, h vszájú fideszes vagyok sok libsi ismerősöm van. El nem tudnám képzelni, h vkivel azért balhézzak össze, mert komcsi/náci/libsi v köcsög fideszes. Megfelelő távolságból nézve a politika nevetséges és kisszerű.
Nem ér annyit az egész h az ember ezen húzza fel magát.

Egyébként mióta nem foglalkozom politikával még az orbán is idegesít. Ahogy meghallom a hangját akárhol, menekülök. De a többi sem kivétel.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-10, 12:55

Még jó, hogy én egyiket se olvasom! Laughing Cool
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-10, 12:51

Nem tudom, miről beszélsz. Értem, hogy leváltanak/elmegy pár újságíró, de kötve hiszem, hogy az Index liberális/polgárpukkasztó stílusa megváltozna. Amíg van, ami ellensúlyozza ezt a szájbatett kormányt meg a Jobbikot (ami annyira szalonképes lett, hogy az az alelnöke gyerekgyilkos körmendi zsidókról írt egyszer uszító cikket), addig rendben van nekem, hogy Simicskáé vagy akárkié. Felőlem aztán Sorosé is lehet, amíg felbasszák a feleségverő Orbán agyát, addig olvasom őket. Bár Soros is verte már el valamelyik modell csaját. Jelenleg egyetlen párt vagy ideológia felé se vagyok elkötelezett, de 2010 óta viszonylag sok Fideszes ismerőssel leépítettem a kapcsolatot, főleg azokkal, akik libsiztek engem, mert kritizálni mertem a kormányt. Lol. Jellemzően olyan emberekről van szó, akiknek fingjuk nincs arról, hogy már a visegrádi országok is ezerszer jobban teljesítenek, mint Mo.

Amúgy hallottam egyszer egy ilyet, hogy Áder után lehet Balog Zoltán lesz az elnök. Ha ez bekövetkezik, nálam ez instant emigrációt jelent.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-10, 10:27

Szinte az egész politikával foglalkozó újságírógarnitúrát lecserélték v fogják cserélni az indexnél Emó. Bizonyára nem véletlenül.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-10, 09:08

Az Index semmit se változott, mióta Simicskáé. Direkt kerestem valami változást, de semmi, a Fideszt és mára már teljesen okafogyottá, lényegtelenné vált Jobbikot még mindig következetesen fikázzák. Az origo ellenben... Én maradok a HVG.hu-nál.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-10, 06:08

Szoktam én is Tillert olvasni, jókat ír. Bár az nem áll jól neki mikor pl egy balesetről kell írni 2 mondatot. Persze azt is meg kell csinálni. Remêlem a politikába nem fog belefolyni még érintőlegesen sem. Mióta a Simáé az Index egyre kevesebbet megyek arrafelé.

Valahol vicc, és az országot minősíti, h a 2 nagy híroldalt így bedarálták (origo + index).
Vmi anyázásról meg gyilkossággal fenyegetőző honatyáról olvastam tegnap az origón. Asszem ennyi kultúrákt és mély politika elég is volt erre az évre.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime2017-06-10, 04:36

Kiccsidzson írta:
Lehetőleg a B helyszín felett Very Happy

Milyen érdekes.. az ő emlőiken nevelkedtük az 576 konzolt olvasva, most meg beleharapunk a csecsbe ami táplált minket.

Asszem Reikert nem utálom. De lehet csak azért, mert már nincs a köztudatban.

tán mert nincs már újság amit lehetne szeretni, csak a sok megkapó személyiségű író maradt. már aki.
de ellenpéldaként Ricsit az Indexen mindig elolvasom, bármiről is ír.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával   Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kerekasztal beszélgetés bármiről, természetesen az etikai szabályok maradéktalan betartásával
Vissza az elejére 
2 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: