Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Flyerek, plakátok, képek

Go down 
+3
Sith Lord
ceu
Kiccsidzson
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-17, 15:58

ceu írta:
Kiccsidzson írta:
Én is dobok egyet, bár nem flyer.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ezeket amúgy te tervezed?

Nem sajátíthatom ki magamnak az érdemet, ezt már ketten terveztük a bratyóval. Régen egyedül tervezgettem, de ketten jobb, több az ötlet, jobb, szebb a végeredmény. De a vadhajtásokat általában lemetszegetem, hogy sorozatgyártható legyen a cucc.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-17, 15:35

Kiccsidzson írta:
Én is dobok egyet, bár nem flyer.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ezeket amúgy te tervezed?
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-17, 15:27

Bula írta:
Annyit, hogy a végtermék nagyon rideg lett, baljós.

Hát... szét is baszták a rendőrök a bulit reggel.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-17, 15:15

ceu írta:
az első verzió

Mutimá!
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-17, 15:14

ceu írta:


Igen, hogy ne legyen túl idilli. Eddig senkinek nem tűnt fel.

Feltűnt, már korábban láttam asszem a fészbukon, vagy valahol. Akkor kitárgyaltam magamban, szal nálam már nem aktuális erről ontani az agyat, főleg nem olyan részletességgel. Annyit, hogy a végtermék nagyon rideg lett, baljós.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-17, 15:11

Bula írta:
ceu írta:
aki szereti :]

Az első erős. Fasza.

Jeeee. Eddig mindenki dicsérte, én nem vagyok vele százasan megelégedve, de hát ez ilyen.
Merész volt amúgy a totemoszlopos téma, mert itt a szimbólumokkal nagyon mellé lehet nyúlni, úgyhogy sokat kellett vacakolni vele, meg eléggé meg is változott az első verzióhoz képest (ami nekem sokkal inkább...)
Ma pakolta ki a fesztivál a facebook oldalára a [You must be registered and logged in to see this link.].

Ez nem a flyer egyébként, mert az hajtogatós, és nem annyira képernyőbarát, de ugyanez a design van a belső oldalán.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-17, 15:04

Kiccsidzson írta:
Csak közben a háttérben felépült egy veszteltorony.

Igen, hogy ne legyen túl idilli. Eddig senkinek nem tűnt fel.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-17, 14:56

Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
Én is dobok egyet, bár nem flyer.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Te csináltad?

Aha.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-17, 13:47

Kiccsidzson írta:
Én is dobok egyet, bár nem flyer.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Te csináltad?
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-17, 11:22

ceu írta:
aki szereti :]

Az első erős. Fasza.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-16, 15:56

Én is dobok egyet, bár nem flyer.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-16, 15:52

Na, látom azért a sapkás gólyamadarak is elkeltek valahová. Csak közben a háttérben felépült egy veszteltorony.
Smile
Szépek.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-05-16, 14:28

Itt van néhány színes kép, mindenkinek, aki szereti :]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-09, 13:22

Bula írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Hajra ceu!
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-09, 11:12

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-09, 00:05

ceu írta:
sokszor nem tudom objektíven ítélni a saját cuccaimat

Azért ez mégis csak art, lófasz köze nincs az objektivitáshoz. Csináld ahogy tetszik, aztá cső.
A slendriánságról annyit, hogy van (volt, mert sajna meghalt) egy befutott festő haverom, Müller Árpi, akit talán említettem már neked, ő pl. úgy festett, hogy volt egy krájzlere, ilyen busz jellegű, amiben össze lehetett csukni az üléseket. Mivel volt egy olyan kattja, hogy maga hordozgatta a képeit, soha nem festett nagyobbat annál, mint ami a kocsiba befért. ...mindegy, ez nem túl szorosan kapcsolódik a témához.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-08, 22:21

Kiccsidzson írta:
Nekem tetszik mindegyik, csont nélkül átmegy.

A kritikáról meg annyit, hogy az ember sokszor azért kritizál, hogy ne csak mindig dícsérjen.
Vagy hozol egy magas színvonalat, és ha már csak nagyon jó és nem tökéletes, már le vagy teremtve.

Lényeg, hogy magas szinten űzöd az ipart, változatosan, mindig megújulóan, a többi nem számít.

Ez borzalmasan kedves. De a negatív kritika sem gáz, én sokszor nem tudom objektíven ítélni a saját cuccaimat. Ha valamelyik elemét tökéletesnek érzem, egy csomószor hajlamos vagyok beleszarni a többibe. Ezen asszem változtatnom kellene.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-05, 19:44

Nekem tetszik mindegyik, csont nélkül átmegy.

A kritikáról meg annyit, hogy az ember sokszor azért kritizál, hogy ne csak mindig dícsérjen.
Vagy hozol egy magas színvonalat, és ha már csak nagyon jó és nem tökéletes, már le vagy teremtve.

Lényeg, hogy magas szinten űzöd az ipart, változatosan, mindig megújulóan, a többi nem számít.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-05, 17:27

Ti olyan szigorúak vagytok....
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-05, 13:41

ceu írta:

De a házzal mi a baj, a hallal mi a baj? Milyen arányokkal mi a baj?

A házzal van egy szubjektív problémám, amivel nyilván nem kell semmit kezdened, és mindössze annyi, hogy unalmas a pagoda dizájn. Mint tetkóban a kínai, vagy japó írásjel. Objektíven pedig az arányai problémásak, túl nagy a hegyhez mérten. Mint ahogy az eszdéesz madárraj is túl nagy, hacsak nem griffek. A hal pedig olyan, mintha csak azért lenne ott, hogy kitöltse a teret.
Viszont jó a kép elosztása, meg a koncepció is tetszik, de a kevesebb több lenne. Ház, madárraj és hal nélkül. Persze ez csak az én véleményem.
Ja, meg még annyi gecizést, hogy a hegység és a gázlómadár nem egy pálya, de ez csak szőrszálhasogatás. Hacsak nem ez a disszonancia volt az egyik cél.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-05, 12:53

ceu írta:

Szerintem igen, a színei pl abszolút az enyémek, meg amúgy az egész, de végül is inkább ozorásnak kellene lennie, szóval ha nem ceus, az sem baj.
Inkabb olyan semmilyen. Szepnek szep, de nem otletes. De gondolom ilyet akartak.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-05, 08:23

Sith Lord írta:
ceu írta:
Ozora plakát pedig ilyen:
Ez szerintem nem eleg ceus.

Szerintem igen, a színei pl abszolút az enyémek, meg amúgy az egész, de végül is inkább ozorásnak kellene lennie, szóval ha nem ceus, az sem baj.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-05, 08:17

Kiccsidzson írta:
ez ilyen jó képzelős kép.

Ez tök jó.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-05, 08:08

Bula írta:
Kiccsidzson írta:


FA! SZA!

NE! MAZ!

Az egész kép darabokban van, nem áll össze. A kecó mi, az arányokkal mi van, a hal mi, a papírmasé főtyúk kétdében mi, a színvilág mi (oké, ez szubjektív), az egész mi? Nem jó, sajna ez van.

Nem értem ezt a kritikát. Mondjuk azt tudom, hogy ezt a képet előbb fejeztem be, mint hogy kész lett volna, valószínűleg még javítok is rajta ezt-azt, csak elteltem a színeivel (mert azok szerintem nagyon szépek). A főtyúk kicsit kiugrik, az pl tudom, hogy félkész.
De a házzal mi a baj, a hallal mi a baj? Milyen arányokkal mi a baj?
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-04, 22:18

Kiccsidzson írta:


Ne legyél már ekkora egypont vázz.

Azt majd én tudom, Dzsó. Má elnézést.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-04, 22:13

Bula írta:
Kiccsidzson írta:


FA! SZA!

NE! MAZ!

Az egész kép darabokban van, nem áll össze. A kecó mi, az arányokkal mi van, a hal mi, a papírmasé főtyúk kétdében mi, a színvilág mi (oké, ez szubjektív), az egész mi? Nem jó, sajna ez van.

Ne legyél már ekkora egypont vázz. Művészi szabadság van, a gólya kapott sérót meg kalapot aszt kész. De nem ez a lényeg. Azt az ember képzeli mögé. És ez ilyen jó képzelős kép.

----------------------------

Mindig is szerettem a mütyűröket a képeken. Mindig autót kerestem a mamutfenyő mellett, meg a biciklistát a szfinx lábánál. Már ha valaki emlékszik még arra a régi, képes világatlaszra.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-04, 20:42

Sith Lord írta:

Ez szerintem nem eleg ceus.

Még annyit, hogy épp anyira szeci mint a korábbiak, a jóval korábbiak, csak ez (ezek) kevéssé dárkerek.
No meg nyilván bérmeló, ez sem mindegy.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-04, 19:06

Kiccsidzson írta:


FA! SZA!

NE! MAZ!

Az egész kép darabokban van, nem áll össze. A kecó mi, az arányokkal mi van, a hal mi, a papírmasé főtyúk kétdében mi, a színvilág mi (oké, ez szubjektív), az egész mi? Nem jó, sajna ez van.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-04, 18:54

ceu írta:
Ez készült legutóbb. (Lesz belőle flyer is valószínűleg.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

FA! SZA!
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime2013-04-04, 13:50

Sith Lord írta:
ceu írta:
Ozora plakát pedig ilyen:
Ez szerintem nem eleg ceus.

Nekem tetszik, nagyon fasza.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Flyerek, plakátok, képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Flyerek, plakátok, képek
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Kultúra-
Ugrás: