Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Flyerek, plakátok, képek

Go down 
+3
Sith Lord
ceu
Kiccsidzson
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-10-01, 09:45

Szivííí! bounce
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-28, 20:11

ceu írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] Dzsonnak 1600x1200-as méretben.

Köszikösziköszi cyclops
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-28, 10:05

[You must be registered and logged in to see this link.] Dzsonnak 1600x1200-as méretben.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-24, 20:24

ceu írta:
Kiccsidzson írta:
Durvafasza mindkettő. Na, azt a várat is kitenném háttérnek, de hát én csak álmodozok az ilyenekről.. Rolling Eyes

Köszönöm, és örülök, hogy tetszik :]
Ha megnézed azt a monitor felbontást, küldök neked háttérképet. Jobb klikk az asztalon, onnantól fogva magadtól is megtalálod, mit kell keresni.

Méretre vágom majd én, jöjjön mondjuk 1 megapixelben. Nem találtam sehol egy számot sem, jobb egérgomb ide vagy oda. bounce
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-24, 09:53

Kiccsidzson írta:
Durvafasza mindkettő. Na, azt a várat is kitenném háttérnek, de hát én csak álmodozok az ilyenekről.. Rolling Eyes

Köszönöm, és örülök, hogy tetszik :]
Ha megnézed azt a monitor felbontást, küldök neked háttérképet. Jobb klikk az asztalon, onnantól fogva magadtól is megtalálod, mit kell keresni.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-24, 09:50

Kiccsidzson írta:
De hogyan kaptál le így egy madarat?! Vagy gyűjtött fotó?

A netről szedtem, ez volt az (csak nagyobb méretben): [You must be registered and logged in to see this link.].

Közben teljes lett a line-up, így kész lett a flyer is:

[You must be registered and logged in to see this image.]


A hozzászólást ceu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-10-25, 11:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-22, 17:25

Kiccsidzson írta:
ceu írta:
Sith Lord írta:
Fasza, de jobban nezne ki ha nem ennyire humanoid lenne a madarijeszto, hanem az a hagyomanyos, karora tuzott fajta. Szerintem.
A madar az fotobol van?

Aha, fotó.

Durvafasza mindkettő. Na, azt a várat is kitenném háttérnek, de hát én csak álmodozok az ilyenekről.. Rolling Eyes

Vagyis hát nem vár az, inkább valami kúria vagy mi, de akkor is fasza.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-22, 17:24

ceu írta:
Sith Lord írta:
Fasza, de jobban nezne ki ha nem ennyire humanoid lenne a madarijeszto, hanem az a hagyomanyos, karora tuzott fajta. Szerintem.
A madar az fotobol van?

Aha, fotó.

De hogyan kaptál le így egy madarat?! Vagy gyűjtött fotó?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-22, 17:23

ceu írta:
Sith Lord írta:
Fasza, de jobban nezne ki ha nem ennyire humanoid lenne a madarijeszto, hanem az a hagyomanyos, karora tuzott fajta. Szerintem.
A madar az fotobol van?

Aha, fotó.

Durvafasza mindkettő. Na, azt a várat is kitenném háttérnek, de hát én csak álmodozok az ilyenekről.. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-19, 10:38

Sith Lord írta:
Fasza, de jobban nezne ki ha nem ennyire humanoid lenne a madarijeszto, hanem az a hagyomanyos, karora tuzott fajta. Szerintem.
A madar az fotobol van?

Aha, fotó.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-18, 02:01

ceu írta:


Flyer lesz, de úgy érzem, önmagában is megállja a helyét:

Fasza, de jobban nezne ki ha nem ennyire humanoid lenne a madarijeszto, hanem az a hagyomanyos, karora tuzott fajta. Szerintem.
A madar az fotobol van?
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-17, 15:35

Addig is... :]
Készüljünk a szeretet ünnepére, a halloween-re! What a Face

Flyer lesz, de úgy érzem, önmagában is megállja a helyét:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-17, 15:32

Sith Lord írta:
Csini, de gyakorolnal mar robotcsigaval..

Oké, majd azt is, bár kicsit keményebb falat... nem annyira értek a fémmegmunkáláshoz... még.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-14, 16:37

ceu írta:
Gyakoroltam madárral


Csini, de gyakorolnal mar robotcsigaval..
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-14, 14:04

Gyakoroltam madárral:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Közeli:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-11, 10:10

Querox flyer A oldal:

[You must be registered and logged in to see this image.]

B oldal:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-11, 10:08

Na megnéztem, nálam úgy van, hogy jobb klikk az asztalon, és a felugró menüben eleve van egy olyan, hogy screen resolution. Fura, mert nem így emlékeztem, biztos windows-a válogatja.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-07, 07:25

Kiccsidzson írta:
ceu írta:
Ja, majd mentek neked egy szövegmentes verziót.
Addig esetleg nézd meg a monitorod felbontását, hogy tudjam, milyen méretűre vágjam.

Húha, azt hol lehet megnézni? Franc tudja, olyan 1288X718 asszem, vagy vmi ilyesmi, szóval ami ehhez a legközelebb van Rolling Eyes

Most így hirtelen nem tudom, mert nem pc előtt ülök.
Jobb klikk az asztalon, és utána.... tulajdonságok talán...? Majd a melóban megnézem.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-07, 07:11

ceu írta:
Ja, majd mentek neked egy szövegmentes verziót.
Addig esetleg nézd meg a monitorod felbontását, hogy tudjam, milyen méretűre vágjam.

Húha, azt hol lehet megnézni? Franc tudja, olyan 1288X718 asszem, vagy vmi ilyesmi, szóval ami ehhez a legközelebb van Rolling Eyes

Az űrös hátterűt kérném ha lehet, a másik túl hideg. Jobb az űrös. A másik is jó, de az űrös jobb.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-07, 06:41

Ja, majd mentek neked egy szövegmentes verziót.
Addig esetleg nézd meg a monitorod felbontását, hogy tudjam, milyen méretűre vágjam.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-07, 06:40

Kiccsidzson írta:
ceu írta:
Az első flyerem, amit nem kellett telerondítani szponzorlogókkal :]

És az ilyeneket egyébként hogy kezded el rajzolni? Le lett véve valahonnan ez a paca (nem bántásból mondom, mert tök fasza, csak nem találok rá más szót, izének meg mégsem hívhatom), vagy saját gyártmány? Sztem saját.

Szóval tetszik, be is tenném háttérnek, ha nem teher az átküldése. De Álá nátúrban ha lehet, partiszövegmentesen. A hatszögek viszont kellenek, a wipeoutfíling miatt bounce

Hát, is-is.
Ez a kép egy neten talált renderből indult ki. Behúztam a Photoshop-ban egy üres dokumentumba, aztán agyaltam, mi legyen.
Először összepancsoltam egy hátteret, és elkezdtem játszani a színekkel - meglett a színvilág: szürke, fehér, türkiz.
Aztán elkezdtem átalakítani magát az objektumot, törölgettem belőle, máshol hozzárajzoltam, bizonyos részeit máshová helyeztem, ezzel együtt pedig effektezgettem is: rárajzoltam azokat a vékony vonalakat, a fényfoltokat, és amikor nagyjából összeállt a kép, akkor a hátteret is kidíszítettem a négyzetrácsokkal, hexagonokkal, meg az egyebekkel - ezek egy részét én rajzoltam Illustratorban, más részüket a netről töltöttem le ecset (brush) formájában. (Ecsetet amúgy én is szoktam csinálni, a gyakran ismétlődő elemeket sokkal könnyebben, és rugalmasabban lehet ebben a formában használni.)
Ezután tettem rá a feliratokat, és azoknak megfelelően alakítottam még a grafikán, hogy minden összhangban legyen.
Amikor azt gondoltam, hogy ez így kurva jó, akkor kaptam a telefont, hogy lesz dark terem a buliban, úgyhogy a hűvös progi színvilágot dobhattam a kukába :] ([You must be registered and logged in to see this link.])
Leszedtem egy világűrös fotót, és beleépítettem a képbe, hogy sötétebb tónusú legyen az egész.

Hasonlóan készült az összes többi is, amiket láttál. Különálló elemeket alakítgatok, vagdosok, színezek, retusálok, rajzolok, és olvasztok egybe.
A végére lesz több tíz, akár 100+ réteg, és akár több száz megás psd fájl (ez a mostani elég kicsi, mindössze 60-70 MB, de volt már egy giga fölötti is). A munkaidőt soha sem mértem, volt olyan, amin napokig dolgoztam, ennek a képnek az első verziója meglett egy este alatt. Persze el tudnék vele pepecselni a végtelenségig, csak most több határidő is szorít.

Ezzel a melóval kapcsolatban az idő nagy része a stock anyagok begyűjtésével megy... nagyon nehéz jó minőségű cuccokat szerezni a neten, az okosabbak pénzért árulják a dolgaikat, ezért is szereztem fényképezőgépet, meg próbálok szabadidőmben elmélyedni a 3d-ben (a gond, hogy rengeteg másban is el akarok mélyedni, és ilyenkor jövök rá, hogy milyen kevés az időm, és pl ezért nem is játszom - bocs ezért a kitérőért). De vannak olyan dolgok, amiket nem tudnék magam lefotózni, vagy előállítani, úgyhogy muszáj egy csomó időt azzal töltenem, hogy a netet böngészem - és ezt utálom a legjobban ebben az egészben. Viszont amikor rábukkanok valami jóra, az olyan öröm. Mintha kincset találnék.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-06, 20:53

ceu írta:
Az első flyerem, amit nem kellett telerondítani szponzorlogókkal :]

És az ilyeneket egyébként hogy kezded el rajzolni? Le lett véve valahonnan ez a paca (nem bántásból mondom, mert tök fasza, csak nem találok rá más szót, izének meg mégsem hívhatom), vagy saját gyártmány? Sztem saját.

Szóval tetszik, be is tenném háttérnek, ha nem teher az átküldése. De Álá nátúrban ha lehet, partiszövegmentesen. A hatszögek viszont kellenek, a wipeoutfíling miatt bounce
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-06, 18:55

Az első flyerem, amit nem kellett telerondítani szponzorlogókkal :]
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-09-06, 18:51

Progi, és killer egyben:

A oldal:

[You must be registered and logged in to see this image.]

B oldal:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-08-15, 12:34

Kiccsidzson írta:
Szép.

Hát ja, mint amikor egy székhez hozzá nem illő asztalt kérnek. Én megcsinálom, de magamban elmondom az illetőt mindenféle ízlésnélküli parasztnak.

Kösz.

Az ilyesmi örök probléma, és kivédhetetlen, ha az ember pénzt akar keresni.
De hát ha csenget érte a megrendelő, megcsinálom én olyan rondára, amilyenre csak akarja, max kihagyom a portfóliómból. A többi meg az ő baja :]
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-08-10, 12:26

ceu írta:
Az első kontaktom a house scénával:

Amúgy füstbe ment, de amit helyette kértek, olyan fos lett, hogy soha nem fogom felvállalni. Hú, de szar érzés parancsra tré munkát kiadni a kezem közül.

Szép.

Hát ja, mint amikor egy székhez hozzá nem illő asztalt kérnek. Én megcsinálom, de magamban elmondom az illetőt mindenféle ízlésnélküli parasztnak.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-08-09, 22:38

bundas01 írta:
ceu írta:
de amit helyette kértek, olyan fos lett, hogy soha nem fogom felvállalni. Hú, de szar érzés parancsra tré munkát kiadni a kezem közül.
Ezt?
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nem, ez az előző bulijuk flyere, nincs hozzá közöm.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-08-09, 22:33

ceu írta:
de amit helyette kértek, olyan fos lett, hogy soha nem fogom felvállalni. Hú, de szar érzés parancsra tré munkát kiadni a kezem közül.
Ezt?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-08-09, 22:24

Az első kontaktom a house scénával:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Amúgy füstbe ment, de amit helyette kértek, olyan fos lett, hogy soha nem fogom felvállalni. Hú, de szar érzés parancsra tré munkát kiadni a kezem közül.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime2012-08-06, 23:29

ceu írta:

Úgy képzeld el, mintha én nyitnék neked egy topikot székek, asztalok címmel.
Nyissnyissnyiss!!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flyerek, plakátok, képek   Flyerek, plakátok, képek - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Flyerek, plakátok, képek
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Kultúra-
Ugrás: