Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Labdarúgás

Go down 
+5
Zioncsabi
Bula
Joii
Sith Lord
Kiccsidzson
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2018-07-06, 06:37

Johnny1 írta:


most már, hogy az Internationalelf kiesett, én sem Smile
na ja, azon is meglepődtem.
most igazából nem nagyon van kinek szurkolni, a Franszuáktól láttam egy jó meccset és ennyi, Uruguay szintén. ja meg a jappók is szimpatikusak voltak, már játékilag.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2018-07-05, 15:36

Joii írta:
Johnny1 írta:
Joii írta:
kivételesen néztem meccseket: a Francia - Argentin elég komoly volt. az Uruguay - Portugália már kevésbé mindenesetre nem sámli, hogy a két legnagyobb sztár már a nyolcad döntőnél kihullott.

Hát ugye mindkét válogatott gyakorlatilag az egy-egy húzóemberre épít, és ha őket nem szolgálják ki (mint teszik azt a Real Madridban illetve a Barcelonában), vagy nem megy nekik, akkor bukta. CR legnagyobb tragédiája az, hogy soha nem lesz világbajnok, ezt nehezen tudja feldolgozni.
nos nem vagyok már focinéző de ilyesmikre gondoltam én is, szóval osztom.

néztem azóta is pár meccset, de annyi maradt meg, volt egy iszonyat hosszú nap (mindkét meccsen hosszabbítás aztán 11-esek), maguk a meccsek kevésbé. szurkolni nem szurkolok senkinek (nincsenek Hollandok).

most már, hogy az Internationalelf kiesett, én sem Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2018-07-05, 08:42

Johnny1 írta:
Joii írta:
kivételesen néztem meccseket: a Francia - Argentin elég komoly volt. az Uruguay - Portugália már kevésbé mindenesetre nem sámli, hogy a két legnagyobb sztár már a nyolcad döntőnél kihullott.

Hát ugye mindkét válogatott gyakorlatilag az egy-egy húzóemberre épít, és ha őket nem szolgálják ki (mint teszik azt a Real Madridban illetve a Barcelonában), vagy nem megy nekik, akkor bukta. CR legnagyobb tragédiája az, hogy soha nem lesz világbajnok, ezt nehezen tudja feldolgozni.
nos nem vagyok már focinéző de ilyesmikre gondoltam én is, szóval osztom.

néztem azóta is pár meccset, de annyi maradt meg, volt egy iszonyat hosszú nap (mindkét meccsen hosszabbítás aztán 11-esek), maguk a meccsek kevésbé. szurkolni nem szurkolok senkinek (nincsenek Hollandok).
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2018-07-04, 10:43

Joii írta:
kivételesen néztem meccseket: a Francia - Argentin elég komoly volt. az Uruguay - Portugália már kevésbé mindenesetre nem sámli, hogy a két legnagyobb sztár már a nyolcad döntőnél kihullott.

Hát ugye mindkét válogatott gyakorlatilag az egy-egy húzóemberre épít, és ha őket nem szolgálják ki (mint teszik azt a Real Madridban illetve a Barcelonában), vagy nem megy nekik, akkor bukta. CR legnagyobb tragédiája az, hogy soha nem lesz világbajnok, ezt nehezen tudja feldolgozni.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2018-07-01, 06:06

kivételesen néztem meccseket: a Francia - Argentin elég komoly volt. az Uruguay - Portugália már kevésbé mindenesetre nem sámli, hogy a két legnagyobb sztár már a nyolcad döntőnél kihullott.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2018-06-23, 20:49

Kritikán aluli a Nationalelf szereplése, komolyan, most is mennek a svédek.
A belgák viszont ügyesek.
Viszont az eddig látottak alapján nem tudnám jóérzéssel megtippelni, hogy ki nyeri meg a VB-t.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2018-06-15, 16:02

oké, elindult a VB

nézitek, érdekel?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-06-16, 13:16

bundas01 írta:
danny2008 írta:
[
Amúgy ugyanezen véleményen vagyok, bár nem kedvenc Dzsu, de tehetséges. És ez a baj, hogy elpazarolja a tehetségét, az idő megy, fiatalabb meg ő se lesz, itt meg a korhatár max 40. Wink

már így is szarrákereste magát

Igen, ez meg a màsik, ô szakmailag nem akar fejlodni, pénzmeg igy is van.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-06-16, 12:27

danny2008 írta:
[
Amúgy ugyanezen véleményen vagyok, bár nem kedvenc Dzsu, de tehetséges. És ez a baj, hogy elpazarolja a tehetségét, az idő megy, fiatalabb meg ő se lesz, itt meg a korhatár max 40. Wink

már így is szarrákereste magát
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-06-16, 12:17

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Johnny1 írta:
anyagilag nyilván érthető, node szakmailag... a német Bundesliga a top 3 labdarúgó-bajnokságban benne van, ott fejlődik az ember. Ő tudja...

Én már a ruszkikat se értettem anno. Pénzen kívül persze. Na de én legyek a gonosz, aki Dzsudzsi tudását fikázza... Rolling Eyes Laughing

Nem volt egy tehetségtelen gyerek, sőt, de ezekben a bajnokságokban, ahol játszik, nem fog fejlődni, mert nem kell neki, elég, ahogy van. Közben meg a világ elmegy mellette. Én Gerát nem nagyon kedvelem, de ő kiment Angliába és felküzdötte magát a kis csapatoktól a nagyokig, mert rájött, hogy nyomni kell, ha valamit el akar érni.

Ja, azt akartam írni, hogy: na de NE én legyek a gonosz....

Amúgy ugyanezen véleményen vagyok, bár nem kedvenc Dzsu, de tehetséges. És ez a baj, hogy elpazarolja a tehetségét, az idő megy, fiatalabb meg ő se lesz, itt meg a korhatár max 40. Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-06-16, 07:11

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
anyagilag nyilván érthető, node szakmailag... a német Bundesliga a top 3 labdarúgó-bajnokságban benne van, ott fejlődik az ember. Ő tudja...

Én már a ruszkikat se értettem anno. Pénzen kívül persze. Na de én legyek a gonosz, aki Dzsudzsi tudását fikázza... Rolling Eyes Laughing

Nem volt egy tehetségtelen gyerek, sőt, de ezekben a bajnokságokban, ahol játszik, nem fog fejlődni, mert nem kell neki, elég, ahogy van. Közben meg a világ elmegy mellette. Én Gerát nem nagyon kedvelem, de ő kiment Angliába és felküzdötte magát a kis csapatoktól a nagyokig, mert rájött, hogy nyomni kell, ha valamit el akar érni.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-06-15, 17:06

Johnny1 írta:
anyagilag nyilván érthető, node szakmailag... a német Bundesliga a top 3 labdarúgó-bajnokságban benne van, ott fejlődik az ember. Ő tudja...

Én már a ruszkikat se értettem anno. Pénzen kívül persze. Na de én legyek a gonosz, aki Dzsudzsi tudását fikázza... Rolling Eyes Laughing
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-06-15, 07:52

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Joii írta:
Kiccsidzson írta:
Andorra megb.sz minket.

nem néztem, most olvasom kikaptunk 0:1-re. na ennyit a magyar fociról.

Akár mekkora volt a Portugál 3:3-as magyar csapat, ez mára már/megint a béka segge színvonal. Andorra? LOL

nagyon gyenge volt, ezzel így semmire nem megyünk, nade mit akarunk: Puskásból jött a védő, aki az NB2-ben sem volt mindig kezdő, Dzusudzsi meg az araboknál nem fejlődik, elvan jól, pénzt meg sokat kap, így jól is érzi magát, pedig a Dárdai hívta a Herthába. Ja, csak ott teljesíteni is kell, a Bundesliga kemény hely.

Évi 1 milliárdért tityi-tötyi az jó dolog. Naná, hogy nem megy oda, ahol futni is kell, illetve lapátra raknak.  Wink

anyagilag nyilván érthető, node szakmailag... a német Bundesliga a top 3 labdarúgó-bajnokságban benne van, ott fejlődik az ember. Ő tudja...
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-06-14, 20:49

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Joii írta:
Kiccsidzson írta:
Andorra megb.sz minket.

nem néztem, most olvasom kikaptunk 0:1-re. na ennyit a magyar fociról.

Akár mekkora volt a Portugál 3:3-as magyar csapat, ez mára már/megint a béka segge színvonal. Andorra? LOL

nagyon gyenge volt, ezzel így semmire nem megyünk, nade mit akarunk: Puskásból jött a védő, aki az NB2-ben sem volt mindig kezdő, Dzusudzsi meg az araboknál nem fejlődik, elvan jól, pénzt meg sokat kap, így jól is érzi magát, pedig a Dárdai hívta a Herthába. Ja, csak ott teljesíteni is kell, a Bundesliga kemény hely.

Évi 1 milliárdért tityi-tötyi az jó dolog. Naná, hogy nem megy oda, ahol futni is kell, illetve lapátra raknak. Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-06-14, 07:24

danny2008 írta:
Joii írta:
Kiccsidzson írta:
Andorra megb.sz minket.

nem néztem, most olvasom kikaptunk 0:1-re. na ennyit a magyar fociról.

Akár mekkora volt a Portugál 3:3-as magyar csapat, ez mára már/megint a béka segge színvonal. Andorra? LOL

nagyon gyenge volt, ezzel így semmire nem megyünk, nade mit akarunk: Puskásból jött a védő, aki az NB2-ben sem volt mindig kezdő, Dzusudzsi meg az araboknál nem fejlődik, elvan jól, pénzt meg sokat kap, így jól is érzi magát, pedig a Dárdai hívta a Herthába. Ja, csak ott teljesíteni is kell, a Bundesliga kemény hely.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-06-10, 12:52

Joii írta:
Kiccsidzson írta:
Andorra megb.sz minket.

nem néztem, most olvasom kikaptunk 0:1-re. na ennyit a magyar fociról.

Akár mekkora volt a Portugál 3:3-as magyar csapat, ez mára már/megint a béka segge színvonal. Andorra? LOL
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-06-10, 04:29

Kiccsidzson írta:
Andorra megb.sz minket.

nem néztem, most olvasom kikaptunk 0:1-re. na ennyit a magyar fociról.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-06-09, 21:28

Andorra megb.sz minket.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-04-21, 19:55

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Na, tegnap szuper Kassai bebizonyította, hogy nem való nemzetközi labdarúgó szintérre. Szanaszét fújta a Real-Bayern meccset, a magyarok meg megint égnek, hogy képtelenek vagyunk kiállítan egy normális bírót. Nevetséges...

Nem azt mondom, hogy miatta ment csak el a meccs, de vastagon benne volt. A szaksajtó szanaszét szedte Viktorkát.

Nem követem a focit, de ez a faszi konkrétan nem a kurva nagy égéseiről híres amúgy is?


Mostanàban nemigen jön össze neki a dolog, se nemzetközi szinten, se itthon. A Fradi kérelmet is nyújtott be az MLSZ-hez, hogy többet ne vezessen nekik Kassai :-)
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-04-21, 19:54

Kiccsidzson írta:
De, miatta ment el a meccs.

Viszont ha rossz biro lenne, nem vezetne ilyen szintu meccseket. Mindenki tevedhet, nagy meccsen a nyomas is nagy. Videobiro kene mar..

Nagyon kéne màr!!
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-04-20, 14:50

Kiccsidzson írta:
De, miatta ment el a meccs.

Viszont ha rossz biro lenne, nem vezetne ilyen szintu meccseket. Mindenki tevedhet, nagy meccsen a nyomas is nagy. Videobiro kene mar..

Azért az milyen ha te vagy a bíró, és felteszel külföldi fogadóirodában a tippmixen 10milcsit juróban, aztán halványan de úgy fújod a meccset, hogy te tuti nyerjél! Cool
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-04-19, 23:04

Johnny1 írta:
Na, tegnap szuper Kassai bebizonyította, hogy nem való nemzetközi labdarúgó szintérre. Szanaszét fújta a Real-Bayern meccset, a magyarok meg megint égnek, hogy képtelenek vagyunk kiállítan egy normális bírót. Nevetséges...

Nem azt mondom, hogy miatta ment csak el a meccs, de vastagon benne volt. A szaksajtó szanaszét szedte Viktorkát.

Nem követem a focit, de ez a faszi konkrétan nem a kurva nagy égéseiről híres amúgy is?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-04-19, 21:17

De, miatta ment el a meccs.

Viszont ha rossz biro lenne, nem vezetne ilyen szintu meccseket. Mindenki tevedhet, nagy meccsen a nyomas is nagy. Videobiro kene mar..
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2017-04-19, 19:50

Na, tegnap szuper Kassai bebizonyította, hogy nem való nemzetközi labdarúgó szintérre. Szanaszét fújta a Real-Bayern meccset, a magyarok meg megint égnek, hogy képtelenek vagyunk kiállítan egy normális bírót. Nevetséges...

Nem azt mondom, hogy miatta ment csak el a meccs, de vastagon benne volt. A szaksajtó szanaszét szedte Viktorkát.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2016-07-06, 07:32

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Joii írta:
azért igyekszem nézni a többit is, nagyon heppi lennék ha a portugálokat elpicsáznák ma.

Hát nem továbbmentek ezek? Rolling Eyes

Az milyen már, hogy anglia cumizott, erre a belgákat meg lealázták a walesi bárdok? Laughing

Na ma:  német - olasz 3:0 tipp Wink

Nehezen, de a németek nyertek, franciák ellen nehéz lesz. Bár én nagyon rühellem őket, de azt el kell ismerni, hogy jók.

Hááát, kemény volt. Svejni nagyot köszönthet Neuer-nek az utolsó védésért, illetve az utána lövő fiatal csapattársának. Mert neki, 5.-ként akkor ott kellett volna döntenie a továbbjutást. Én megijedtem, hogy miatta kiesnek. Izgalmas és történelembe illő 11-esek voltak. Ennyit kihagyni, megannyi milliójurót érő lábaknak...Rolling Eyes
És én még Roberto Baggio-t röhögöm a mai napig, amikor a '94-es vb-döntőben a 11-eseknél kirúgta a labdát a stadionból. Na most ezek is olyanok voltak, és nem csak az olaszok.

Remélem német-wales döntő lesz Wink

Német-wales döntő atom lenne, csak nem tudnék dönteni, hogy kinek szurkoljak Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2016-07-05, 19:01

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Joii írta:
azért igyekszem nézni a többit is, nagyon heppi lennék ha a portugálokat elpicsáznák ma.

Hát nem továbbmentek ezek? Rolling Eyes

Az milyen már, hogy anglia cumizott, erre a belgákat meg lealázták a walesi bárdok? Laughing

Na ma:  német - olasz 3:0 tipp Wink

Nehezen, de a németek nyertek, franciák ellen nehéz lesz. Bár én nagyon rühellem őket, de azt el kell ismerni, hogy jók.

Hááát, kemény volt. Svejni nagyot köszönthet Neuer-nek az utolsó védésért, illetve az utána lövő fiatal csapattársának. Mert neki, 5.-ként akkor ott kellett volna döntenie a továbbjutást. Én megijedtem, hogy miatta kiesnek. Izgalmas és történelembe illő 11-esek voltak. Ennyit kihagyni, megannyi milliójurót érő lábaknak...Rolling Eyes
És én még Roberto Baggio-t röhögöm a mai napig, amikor a '94-es vb-döntőben a 11-eseknél kirúgta a labdát a stadionból. Na most ezek is olyanok voltak, és nem csak az olaszok.

Remélem német-wales döntő lesz Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2016-07-04, 08:45

danny2008 írta:
Joii írta:
azért igyekszem nézni a többit is, nagyon heppi lennék ha a portugálokat elpicsáznák ma.

Hát nem továbbmentek ezek? Rolling Eyes

Az milyen már, hogy anglia cumizott, erre a belgákat meg lealázták a walesi bárdok? Laughing

Na ma:  német - olasz 3:0 tipp Wink

Nehezen, de a németek nyertek, franciák ellen nehéz lesz. Bár én nagyon rühellem őket, de azt el kell ismerni, hogy jók.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2016-07-02, 19:47

Joii írta:
azért igyekszem nézni a többit is, nagyon heppi lennék ha a portugálokat elpicsáznák ma.

Hát nem továbbmentek ezek? Rolling Eyes

Az milyen már, hogy anglia cumizott, erre a belgákat meg lealázták a walesi bárdok? Laughing

Na ma: német - olasz 3:0 tipp Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2016-06-30, 15:21

Joii írta:
szépet ment a csapat, bemelegítésnek jó volt ez így.
oké, a belgák egy más szint volt, bakker mikor náluk volt a labda mintha beletekert volna valaki a mérkőzésbe olyan gyorsak voltak.
de ami igazán tetszett végre látszott a boldogság az embereken is. mármint lent az utcán, a téren, a boltban, bárhol.
nem érdemeltük meg azt a 4-est, már ha lehet ilyet mondani sportban.

azért igyekszem nézni a többit is, nagyon heppi lennék ha a portugálokat elpicsáznák ma.

Jók voltak, ez már nagyon szép eredmény, talán elkezdődött valami.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime2016-06-30, 06:18

szépet ment a csapat, bemelegítésnek jó volt ez így.
oké, a belgák egy más szint volt, bakker mikor náluk volt a labda mintha beletekert volna valaki a mérkőzésbe olyan gyorsak voltak.
de ami igazán tetszett végre látszott a boldogság az embereken is. mármint lent az utcán, a téren, a boltban, bárhol.
nem érdemeltük meg azt a 4-est, már ha lehet ilyet mondani sportban.

azért igyekszem nézni a többit is, nagyon heppi lennék ha a portugálokat elpicsáznák ma.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Labdarúgás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Labdarúgás
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Sport-
Ugrás: