Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Labdarúgás

Go down 
+5
Zioncsabi
Bula
Joii
Sith Lord
Kiccsidzson
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2016-04-20, 07:53

Na, Bayern a német kupa döntőjében.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2016-04-07, 18:40

Khmm.. WolFsburg, akarom mondani..
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2016-04-07, 18:39

Èn meg Barcelona drukker, ha vàlasztani kell. De hajrà Wolsburg!!!
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2016-04-07, 07:59

Kiccsidzson írta:
Wolsburg-Real Madrid
Lejött falura a Madrid, mintha csak egy Nagykanizsa ellel jàtszana, màr ha a települès mèretèből indulunk ki. De èn a Wolsburgnak drukkolok.

Meg is csapták a Madridot kettővel. Szép eredmény, de ez még így is necces lehet majd, a farkasokra nagy menet vár majd Madridban. De ofkorz hajrá Wolfsburg!!
Meg Bayern, én Bayern szurkoló vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2016-04-06, 20:50

Wolsburg-Real Madrid
Lejött falura a Madrid, mintha csak egy Nagykanizsa ellel jàtszana, màr ha a települès mèretèből indulunk ki. De èn a Wolsburgnak drukkolok.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2015-11-18, 08:08

Kiccsidzson írta:
Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
én sem hittem bennük, nem is néztem a meccset, valszeg betésztáztak a norvégok Smile

Fiatal csapat még a norvég válogatott és nem is annyira rutinosak, mint mi, ugyanakkor a norvég válogatott értéke jóval több, mint a magyaré és jobb csapatokban is játszanak a játékosaik. Mégis sikerült, ez azért nem rossz, bár sok esélyt nem adok annak, hogy a csoportból tovább megyünk.

én nem tom, de ott az EB-n már nem lesz rajtuk teher. és ugye a 3. kalapban vagyunk, tehát kaphatunk egy "könnyebb" csapatot is. remélem az északíreket, h törleszthessünk.

Ez igaz. Ja, az észak-írekneknek jót tenne egy magyar pofon.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2015-11-17, 19:47

Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
én sem hittem bennük, nem is néztem a meccset, valszeg betésztáztak a norvégok Smile

Fiatal csapat még a norvég válogatott és nem is annyira rutinosak, mint mi, ugyanakkor a norvég válogatott értéke jóval több, mint a magyaré és jobb csapatokban is játszanak a játékosaik. Mégis sikerült, ez azért nem rossz, bár sok esélyt nem adok annak, hogy a csoportból tovább megyünk.

én nem tom, de ott az EB-n már nem lesz rajtuk teher. és ugye a 3. kalapban vagyunk, tehát kaphatunk egy "könnyebb" csapatot is. remélem az északíreket, h törleszthessünk.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2015-11-17, 15:49

Kiccsidzson írta:
én sem hittem bennük, nem is néztem a meccset, valszeg betésztáztak a norvégok Smile

Fiatal csapat még a norvég válogatott és nem is annyira rutinosak, mint mi, ugyanakkor a norvég válogatott értéke jóval több, mint a magyaré és jobb csapatokban is játszanak a játékosaik. Mégis sikerült, ez azért nem rossz, bár sok esélyt nem adok annak, hogy a csoportból tovább megyünk.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2015-11-16, 19:03

én sem hittem bennük, nem is néztem a meccset, valszeg betésztáztak a norvégok Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2015-11-16, 14:39

Kiccsidzson írta:
Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaja. Meglepődtem, őszintén, én nem adtam volna egy lyukas garast sem azért, hogy sikerül. De aztán csoda történt. Szóval hajrá Magyarország!!
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2015-11-16, 08:01

Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2015-04-07, 11:49

Újabb focis élmény: apóssal kimentünk a Haladás- Bp. Honvéd rangadóra. Nagyon hideg volt, és a színvonal sem fűtött be. Ez kb. olyan volt, mint egy soproni NB2-es meccs.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-10-20, 08:05

Kimentünk a srácokkal az SVSE Sopron - Csákvár FC hatalmas NB2 rangadóra. Nyertünk, de gyerekek, ide kell járni, nem moziba, ez sokkal jobb, sört is ihatsz és nagyon jól lehet szórakozni a vén flekkek beszólásain.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-09-10, 08:03

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
mi vezettünk, aztán elkúrtuk, ahogy szoktuk.

Gondolom ahogy szoktuk, nem kicsit, nagyon. Laughing

Jepp Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-09-09, 20:47

Johnny1 írta:
mi vezettünk, aztán elkúrtuk, ahogy szoktuk.

Gondolom ahogy szoktuk, nem kicsit, nagyon. Laughing
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-09-09, 07:36

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Nohát, nem sikerült legyűrnünk az észak-íreket Smile
Vicces volt...

Nem is tudtam, hogy játszottunk velük. Bár ezekszerint ők játszottak velünk. Wink

Ki kell elemezni a meccset, mondotta Pintér Attila Smile
Nem voltak jók az észak-írek, mi vezettünk, aztán elkúrtuk, ahogy szoktuk. Következő meccs a románok ellen idegenben. Valószínűleg ott fogjuk majd megszerezni az első pontot ugye... Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-09-08, 18:15

Johnny1 írta:
Nohát, nem sikerült legyűrnünk az észak-íreket Smile
Vicces volt...

Nem is tudtam, hogy játszottunk velük. Bár ezekszerint ők játszottak velünk. Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-09-08, 07:36

Nohát, nem sikerült legyűrnünk az észak-íreket Smile
Vicces volt...
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-17, 21:50

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
danny2008 írta:
A mai tippem, 4-0. A németeknek persze.  Cool 
Hàt egy szenvedös 1-0 lett, de megérdemelték a gyözelmet.

Hááát, néha bennem vigyázzba állt a szar, hogy most cumi. A lesgólnál pölö, illetve kezdtem egyre jobban rosálni, amikor egyre jobban húzódott az idő, gól sehol, lassan vége a hooszabításnak is, mert tartottam a 11-esektől.  Rolling Eyes 
Szerintem 11es rúgàssal kikaptak volna, de ennek így kellett lennie  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-17, 18:17

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
A mai tippem, 4-0. A németeknek persze.  Cool 
Hàt egy szenvedös 1-0 lett, de megérdemelték a gyözelmet.

Hááát, néha bennem vigyázzba állt a szar, hogy most cumi. A lesgólnál pölö, illetve kezdtem egyre jobban rosálni, amikor egyre jobban húzódott az idő, gól sehol, lassan vége a hooszabításnak is, mert tartottam a 11-esektől.  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-16, 09:29

danny2008 írta:
A mai tippem, 4-0. A németeknek persze.  Cool 
Hàt egy szenvedös 1-0 lett, de megérdemelték a gyözelmet.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-13, 19:56

A mai tippem, 4-0. A németeknek persze.  Cool 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-12, 22:20

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Tipp a mai és holnapi meccsre???  Cool 
Részemről a mai, Brazil - Holland 1:3
[You must be registered and logged in to see this image.]

Brazil-Holland 1:2
Nemet-Argentin 3:2

Na az első gól hamar jött, függetlenül attól, hogy nem volt legális.  Cool 

Na már 2. Ezeknek a braziloknak csengettek...
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-12, 22:09

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Tipp a mai és holnapi meccsre???  Cool 
Részemről a mai, Brazil - Holland 1:3
[You must be registered and logged in to see this image.]

Brazil-Holland 1:2
Nemet-Argentin 3:2

Na az első gól hamar jött, függetlenül attól, hogy nem volt legális.  Cool 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-12, 20:56

danny2008 írta:
Tipp a mai és holnapi meccsre???  Cool 
Részemről a mai, Brazil - Holland 1:3
[You must be registered and logged in to see this image.]

Brazil-Holland 1:2
Nemet-Argentin 3:2
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-12, 16:27

Tipp a mai és holnapi meccsre???  Cool 
Részemről a mai, Brazil - Holland 1:3
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-10, 15:33

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
A mai Argentín-Holland meccsre ki mit tippel itt??  Rolling Eyes 

Azért egy Német-Holland döntő jó lenne... Cool 

Hát német-argentin lett belőle Smile

Ebből meg remélem német lesz!  Wink Cool What a Face 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-10, 12:16

danny2008 írta:
A mai Argentín-Holland meccsre ki mit tippel itt??  Rolling Eyes 

Azért egy Német-Holland döntő jó lenne... Cool 

Hát német-argentin lett belőle Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-09, 13:50

A mai Argentín-Holland meccsre ki mit tippel itt??  Rolling Eyes 

Azért egy Német-Holland döntő jó lenne... Cool 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime2014-07-09, 12:54

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Ez szép volt a németek részéről, örülök, hogy a brazilok kiestek (tényleg, az ő esetükben lehet arról beszélni, hogy haza küldték őket?).
Bár attól félek, hogy a németek megint csak ezüstöt szereznek, egyszer jók, egyszer szarok...

Ráadásul ha a döntő is éjszaka lesz, akkor kurva jó lesz nekem felkelni 4-kor reggel, de mindegy, muszáj lesz megnézni.

Este kilenckor kezdődik vasárnap szerencsére!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Labdarúgás  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Labdarúgás    Labdarúgás  - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Labdarúgás
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Sport-
Ugrás: