Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sorozatok LÖLÖLÖLÖ

Go down 
+7
bundas01
Balthier
Bolyhos
Sith Lord
Zioncsabi
momotaro
Bodo
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-08-24, 21:13

Johnny: nálam sajna ezek a no go kategóriák, nem az én világom.
Most egyedül a Breaking Bad-et nézzük, negyedik évad elején vagyunk, és átérzem, miért mondták régen, hogy ez a világ legjobb sorozata. Kíváncsi vagyok a spinoff sorozatra is (Better Call Saul).
És amik jönnek idén: Man in the high castle, Aranyélet

Úgy tűnik, a Stranger Things S03 és Dark S02 csak 2019ben lesz.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-08-24, 07:42

A Final Space-t nézi mvalaki? Netflixes rajzfilm, én dramedy-nek moindanám, űrben játszódik, főhősünk egy szabadságvesztés büntetésre ítélt pali, amit egy űrhajón kell töltenie. Aztán persze beindulnak az események.

Santa Clarita Diet: zombis vígjáték, Drew Barrymore a főhősnő, ő lesz a zombi. Nekem tetszik, érdekes, a magyar IGN 1/10-et adott neki, külföldön viszont zabálják. Én az utóbbi kategóriába tartozom. Érdekes egyébként, hogy az egész ilyen sunny-feeling, ugyanakkor van benne gore is rendesen.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-07-27, 04:53

Balthier írta:
Azért valljuk be, az HBO-nak nagy tehetsége van a második évadok elkúrásában, a True Detective-t a mai napig nem tudtam nekik megbocsátani.
van benne valami. igaz majdnem rávágtam, hogy Trónok de ott ugye könyvből dolgoztak, nem a nézői reakciók alapján variálgattak (legalábbis nem annyira).
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-07-26, 12:10

Azért valljuk be, az HBO-nak nagy tehetsége van a második évadok elkúrásában, a True Detective-t a mai napig nem tudtam nekik megbocsátani.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-07-25, 04:27

Johnny1 írta:


Még nem vettem rá magam a második évadra, pedig kéne.
kiváncsi leszek hogy tetszik
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-07-24, 07:27

Joii írta:
Westworld első évad repeta:
ismerve már mire megy ki a játék át lehetett csoportosítani a figyelmet más dolgokra. tetszik nagyon a látvány, a részletek (meg egy rakat női mell). összességében 80%.

Westworld második évad:
a látvány még mindig, de itt már eléggé elmentek egy irányba ami vagy bejön vagy nem. valahogy úgy, ahogy annó a Mátrixnál történt: az első rész bedobott egy jó alapot ahonnan ezer irányba lehetett (volna) menni ebből az alkotók választottak egyet. ami vagy tetszett vagy nem. gyanítom a fejek hülyét kaptak attól, kb mindent kitalált a net népe előre így most nem ezen volt a hangsúly ugyanakkor nem is értem vadafakknak kuszálták össze ennyire a dolgokat. több idősík, oké, ez most megtörtént vagy csak álom, ezek miatt nem is igazán van már tétje hisz bármikor vissza lehet csinálni mindent. pár szereplővel eléggé elbántak (konkrétan Dolores karaktere nevetséges volt kb végig)  de amit muszáj kiemelnem volt kettő darab iszonyatosan erős rész. vagyishát nekem az a kettő tetszett a leginkább és volt mellette kettő érdekesebb, többi pedig csak úgy volt. összességében jó a cucc még mindig, jó elveszni a világban de kissé már fárasztó volt itt-ott.
60%

Még nem vettem rá magam a második évadra, pedig kéne.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-07-21, 07:31

Westworld első évad repeta:
ismerve már mire megy ki a játék át lehetett csoportosítani a figyelmet más dolgokra. tetszik nagyon a látvány, a részletek (meg egy rakat női mell). összességében 80%.

Westworld második évad:
a látvány még mindig, de itt már eléggé elmentek egy irányba ami vagy bejön vagy nem. valahogy úgy, ahogy annó a Mátrixnál történt: az első rész bedobott egy jó alapot ahonnan ezer irányba lehetett (volna) menni ebből az alkotók választottak egyet. ami vagy tetszett vagy nem. gyanítom a fejek hülyét kaptak attól, kb mindent kitalált a net népe előre így most nem ezen volt a hangsúly ugyanakkor nem is értem vadafakknak kuszálták össze ennyire a dolgokat. több idősík, oké, ez most megtörtént vagy csak álom, ezek miatt nem is igazán van már tétje hisz bármikor vissza lehet csinálni mindent. pár szereplővel eléggé elbántak (konkrétan Dolores karaktere nevetséges volt kb végig) de amit muszáj kiemelnem volt kettő darab iszonyatosan erős rész. vagyishát nekem az a kettő tetszett a leginkább és volt mellette kettő érdekesebb, többi pedig csak úgy volt. összességében jó a cucc még mindig, jó elveszni a világban de kissé már fárasztó volt itt-ott.
60%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-07-06, 06:36

Johnny1 írta:


Még nem volt időm megnézni, talán szabi alatt. Érdemes egyébként?
szerintem mindenképpen ha még nem láttad. viszont nagyban rontja az élményt az utána olvasgatás, az első évadot eléggé rejtélyessé tették, így pikk-pakk tele volt a net teóriákkal (és köztük a megfejtésekkel is).
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-07-05, 15:34

Joii írta:
Westworld S01 repeta

összessgében, darálva nézve, tetszett. persze, lehetett volna más irányba vinni, illetve itt-ott vannak benne minimum furi dolgok de akkoris oké. ja és a kupis zongorálás az ébresztő hangom, hogy tudjam mekkora szívás a hétköznapi 4-kor kelés Very Happy
80%

a másodikból még 2 rész nincs meg, de amúgy hasonló az elsőhöz: az első pár rész még egy irányba tart aztán mintha lenne egy váltás. a 2x07 meg ku*vajó volt.

Még nem volt időm megnézni, talán szabi alatt. Érdemes egyébként?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-07-05, 08:40

Westworld S01 repeta

összessgében, darálva nézve, tetszett. persze, lehetett volna más irányba vinni, illetve itt-ott vannak benne minimum furi dolgok de akkoris oké. ja és a kupis zongorálás az ébresztő hangom, hogy tudjam mekkora szívás a hétköznapi 4-kor kelés Very Happy
80%

a másodikból még 2 rész nincs meg, de amúgy hasonló az elsőhöz: az első pár rész még egy irányba tart aztán mintha lenne egy váltás. a 2x07 meg ku*vajó volt.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-06-17, 09:30

Szenvedős darálás:

Westworld

megnéztem a hatodik részig, ahogy sejtettem, egy kalap szar az egész, egyedül a Shogun World meg az a rövid indiai téma volt jó, az összes többi jelenet meg érvágósan unalmas, főleg a Dolores-szál, jézusom, miért erőltetik azt a csajt vezetői szerepben, ha annyira érdektelen a történetszáluk?

TWD

Utolsó epizód is megnézve. Felesleges mondanom, ez az évad is negatív csúcspont volt, egyedül a finálé ért nekem valamit. Ahogy hallom, a következő évadból kiírják Ricket, úgyhogy megint nulláznak egy főszereplőt.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-05-28, 10:31

Joii írta:
Johnny1 írta:


Én most olvasom a sorozat ötödik kötetét, a hatodikat már megvettem, nyáron jelenik meg a hetedik. Szerintem a hatodik és a hetedik között nekiállok, mert egyre jobban tetszik ez az univerzum.

a könyvekre kíváncsi vagyok, le is szedegettem őket de valahogy még nem jutottam el az olvasásig.

Érdemes nekiállni, nagyon visz magával.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-05-25, 19:51

Bates Motel letudva. Egyértelműen nem az A-kategóriás sorozatok közé tartozik (lásd még: Ember a fellegvárban), de Vera Farmiga annyira jól adta a néha aranyos, de gyakran agyahagyott Normát, hogy öröm volt nézni, néha már-már szappanoperába mentek át a sok üvöltözéssel. A srác is jól hozta Norman manírjait a Psychoból, külsőleg nem volt tökéletesen Anthony Perkins, de jól betanulta a szerepét. Nem akarok spoilerezni, de kiemelkedő volt az utolsó évad, meg a végén a vacsorajelenet, fú baszki, ott majdnem visszajött a sör meg a chips (nem Resi 7-féle gusztustalankodás, de elég megterhelő volt így is). Öt évad, ötven rész, úgyhogy ledaráltuk hamar, majdnem minden nap néztük.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-05-18, 06:25

Johnny1 írta:


Én most olvasom a sorozat ötödik kötetét, a hatodikat már megvettem, nyáron jelenik meg a hetedik. Szerintem a hatodik és a hetedik között nekiállok, mert egyre jobban tetszik ez az univerzum.

a könyvekre kíváncsi vagyok, le is szedegettem őket de valahogy még nem jutottam el az olvasásig.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-05-17, 13:37

Joii írta:
Expanse S03 01-03

na, így kell folytatni a dolgokat! egy pillanat alatt visszaránt a filing és relatíve gyorsan fel is lehet venni a fonalat (azért csak relatíve mert elég nagy szünet volt a sorozat két évada közt plusz elég sok szereplőt mozgatnak, nekem nem is ugrott be mindig elsőre a neve alapján éppen kiről beszélnek). ha minden igaz még mindig a második könyvnél járunk de ami fontosabb a színvonal is maradt. jó ez.

Én most olvasom a sorozat ötödik kötetét, a hatodikat már megvettem, nyáron jelenik meg a hetedik. Szerintem a hatodik és a hetedik között nekiállok, mert egyre jobban tetszik ez az univerzum.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-05-17, 06:28

Expanse S03 01-03

na, így kell folytatni a dolgokat! egy pillanat alatt visszaránt a filing és relatíve gyorsan fel is lehet venni a fonalat (azért csak relatíve mert elég nagy szünet volt a sorozat két évada közt plusz elég sok szereplőt mozgatnak, nekem nem is ugrott be mindig elsőre a neve alapján éppen kiről beszélnek). ha minden igaz még mindig a második könyvnél járunk de ami fontosabb a színvonal is maradt. jó ez.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-05-16, 07:03

csak nem bírtuk megállni, és elkezdtük a Westworld második etapját.

és hát azt kell mondjam, ez most így nem jött be. kicsit olyan Hannibal harmadik évad érzésem van, ráadásul a második részt pont az rendezte aki abból az évadból is elég sokat.

nehéz volt felvenni a fonalat, mi mikor játszódik, ez most miért fiatal stb. adok még neki esélyt de két rész után eléggé csalódás.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-05-15, 06:35

Balthier írta:
A Bates Motel-t daráljuk még mindig, a negyedik évad két uccsó epizódja még az eredeti film ismeretében is elég meglepő volt. Nézi valaki rajtam kívül?
én nem, de pont mostanság agyalok melyik sorozatokat vegyek még fel a listára.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-05-13, 14:35

A Bates Motel-t daráljuk még mindig, a negyedik évad két uccsó epizódja még az eredeti film ismeretében is elég meglepő volt. Nézi valaki rajtam kívül?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-05-01, 13:06

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Megnéztem tegnap én is a Westworld-öt. Hát nem volt egy nagy eresztés, de remélem, van még ebben a sztoriban elég puskapor. Ha végig az lesz, hogy torzulnak a hostok, az nekem nem túl szórakoztató.

az első rész tetszett, a második kicsit langyi volt nekem. De szerintem van még benne kraft, csak nem akarték ellőni az elején.

Szerintem pont a második bizonyítja, hogy vége van, mint a Trónok Harcának ezer éve. De ne nekem legyen igazam. Még megnézek kettő epizódot, aztán erősen elgondolkodom rajta, hogy van-e még értelme folytatni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-05-01, 09:02

Balthier írta:
Megnéztem tegnap én is a Westworld-öt. Hát nem volt egy nagy eresztés, de remélem, van még ebben a sztoriban elég puskapor. Ha végig az lesz, hogy torzulnak a hostok, az nekem nem túl szórakoztató.

az első rész tetszett, a második kicsit langyi volt nekem. De szerintem van még benne kraft, csak nem akarték ellőni az elején.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-05-01, 06:45

Balthier írta:


Most direkt megnéztem HBO GO-n, és nincs hozzá szinkron. Ha van egy sorozat, amire rá vagyok állva, akkor nagyon lehozna, ha folyamatosan be kéne várni a szinkront, úgyhogy magyar hangsáv max tévében vagy moziban. A Tomb Raider pl. le volt szinkronizálva múltkor, amit nem is értettem, nem gondolhatták komolyan, hogy itthon sokan meg fogják nézni.
kerestem, de nem találtam infót mikortól lesz szinkronnal. szerencsére már sikeresen ráálltam a spoiler-mentes netezésre, mind filmeknél mind sorozatoknál (ami érdekel) sosem olvasok el róluk semmi infót előre.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-04-28, 12:53

Joii írta:
Balthier írta:
Megnéztem tegnap én is a Westworld-öt. Hát nem volt egy nagy eresztés, de remélem, van még ebben a sztoriban elég puskapor. Ha végig az lesz, hogy torzulnak a hostok, az nekem nem túl szórakoztató.

van már szinkronosba?
viszont, baszki, tök véletlen vettem észre megy már az Expanse harmadik évad!

Most direkt megnéztem HBO GO-n, és nincs hozzá szinkron. Ha van egy sorozat, amire rá vagyok állva, akkor nagyon lehozna, ha folyamatosan be kéne várni a szinkront, úgyhogy magyar hangsáv max tévében vagy moziban. A Tomb Raider pl. le volt szinkronizálva múltkor, amit nem is értettem, nem gondolhatták komolyan, hogy itthon sokan meg fogják nézni.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-04-27, 04:25

Balthier írta:
Megnéztem tegnap én is a Westworld-öt. Hát nem volt egy nagy eresztés, de remélem, van még ebben a sztoriban elég puskapor. Ha végig az lesz, hogy torzulnak a hostok, az nekem nem túl szórakoztató.

van már szinkronosba?
viszont, baszki, tök véletlen vettem észre megy már az Expanse harmadik évad!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-04-26, 19:57

Megnéztem tegnap én is a Westworld-öt. Hát nem volt egy nagy eresztés, de remélem, van még ebben a sztoriban elég puskapor. Ha végig az lesz, hogy torzulnak a hostok, az nekem nem túl szórakoztató.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-04-25, 04:43

Johnny1 írta:
Joii írta:
srácok indul a Westworld második etap!

jaja, csak időm nem lesz Smile

de a francért nem rakták még fel a kölcsönzőbe?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-04-24, 12:46

Joii írta:
srácok indul a Westworld második etap!

jaja, csak időm nem lesz Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-04-24, 04:43

srácok indul a Westworld második etap!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-02-23, 18:11

befejeztük a Black Mirror 4. évadát. összességében tetszett, még mindig a legokosabb sorozatnak tartom. (a Jodie Foster rendezte rész pedig a leggyengébb volt az évadban)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime2018-02-22, 11:19

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
The End of the Fucking World valami vészesen zseniális. Netflixes fekete humor, 8 darab húszperces epizód, inkább olyan az egész, mintha egy hosszabb filmet vágtak volna több kisebb részre. Nézzétek, tényleg megéri!

Végre egy olyan sorozat, aminek nem egy órás egy epizódja Smile

Mi is ledaráltuk pár nap alatt.
A soundtrackje nagyon jó. Szerinted lenne értelme folytatni? Ha ugyanezt a minőséget tartanák, én nézném.

Még nem láttam, csak olvastam róla, jövő pénteken vizsgázom, addig nem is lesz nagyon időm a tanuláson kívül másra, utána tervezem megnézni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sorozatok LÖLÖLÖLÖ
Vissza az elejére 
2 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: