Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sorozatok LÖLÖLÖLÖ

Go down 
+7
bundas01
Balthier
Bolyhos
Sith Lord
Zioncsabi
momotaro
Bodo
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-11-11, 12:17

Tolvajkergetők

Webes minisorozat Tomcattel (Őt eddig nem komáltam).
Egy csapat bicajossal olyan bicajokat raknak ki a városban amiben jelkövető van.
Ha ellopták akkor a tolvaj után mennek.

Teljesen fasza.
A Magyar kerékpáros szövetség és a CM nem volt hajlanldó támogatni, így az adóm 1%-át jövőre nem Ők, hanem inkább az edzőterem kapja, ahova járok.

Nézzétek meg, meglepő módon az eddig elkapottak javarésze mokka.

tolvajkergetok.hu
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-11-10, 07:15

Joii írta:
asszem már csak a héten van Charlie a Két pasi..-ban. nézős.

hát...viszlát Charlie, viszlát Kés pasi meg egy kicsi.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-11-08, 08:26

asszem már csak a héten van Charlie a Két pasi..-ban. nézős.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-22, 20:16

Balthier írta:
Ma Terápia este 9-kor a kódolatlan Hobón.

Az fasza, de hát tv-t kéne hangolnom hozzá, arra meg lusta vagyok. Majd elalszom az rtl-es Betmenen.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-22, 14:47

Ma Terápia este 9-kor a kódolatlan Hobón.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-02, 22:20

Sith Lord írta:
ZCS, mi ez a galambember avatar?
JÁTSZD MÁR VÉGIG AZT A KIBASZOTT METAL GEAR SOLID 1- ET!!!
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-02, 21:20

ZCS, mi ez a galambember avatar?
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-02, 19:09

Bodo írta:
Zioncsabi írta:
Ed Oneal???
Nemi volt Al Bundy?

DE-de!
Örülök, hogy nem tűnt el a süllyesztőben( ezt meg hogy a faszomba kell írni? 2x átírtam, de sehogy sem tetszik a 'kinézete' Smile). Legutoljára valami nyomozós sorozatban láttam 2006 körüli készítésű lehetett, ráadásul nem is volt rossz sem ő, sem a forgatókönyv.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-02, 18:51

Sith Lord írta:
Balthier írta:
Cyber, van Tron-os animációs sorozat, nézzed
Cim?
Es te hogy allsz a 7es Futuramaval?
Es kepzeld, megvan a Princess of Persia: [You must be registered and logged in to see this link.]
Semmi koze a Prince-hez, nem egy Asylum szintu remek remake ahogy hittuk. Meg az is lehet hogy egesz jo, es a szereplogarda is rendben van. De hogy mi a faszert az van a boritojan ami, es a rendes cim meg sehol..?

Ez most tuti az a film? Mert így már annyira nem érdekel Sad.
A sorozatnak Tron: Uprising a címe. A karakterek mondjuk elég gyökér módon néznek ki, de a sztori jó, a hangok is (Lance Henriksen a gonosz), meg hát a Rács így is fasza.
Futuramaval egyelőre sehogy nem állok, de pont a napokban gondolkodtam, hogy meg kéne már nézni a többi részt is. Majd holnap tőtök.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-02, 17:03

Balthier írta:
Cyber, van Tron-os animációs sorozat, nézzed
Cim?
Es te hogy allsz a 7es Futuramaval?
Es kepzeld, megvan a Princess of Persia: [You must be registered and logged in to see this link.]
Semmi koze a Prince-hez, nem egy Asylum szintu remek remake ahogy hittuk. Meg az is lehet hogy egesz jo, es a szereplogarda is rendben van. De hogy mi a faszert az van a boritojan ami, es a rendes cim meg sehol..?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-02, 12:15

Cyber, van Tron-os animációs sorozat, nézzed
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-02, 11:42

Zioncsabi írta:
Ed Oneal???
Nemi volt Al Bundy?

DE-de!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-02, 10:37

Ed Oneal???
Nemi volt Al Bundy?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-02, 08:51

Johnny1 írta:
The Big Bang Theory 5. évad
Kicsit úgy éreztem az elején, hogy elfáradt a sorozat, eléggé eltértek a geek vonaltól és a párkapcsolati részt erőltették, de az évad felénél kezd visszaállni a dolog, remélem így marad, még van hátra belőle 10 rész.

HIMYM
Érdekes volt az évadkezdés (8. évad), szerintem lassan be kellene fejezni. Azt olvastam valahol, hogy akkor lesz 9., ha minden szereplő aláír, ha nem, akkor ezzel vége.

Modern Family
Ez számomra még mindig az egyik legviccesebb sorozat, itt is fasza volt az évadkezdés.

TBBT: imádom, 4 évad letudva. OK voltak punnyadtab részek, de alapvetően, nekem ez a vígjáték sorozatok high endje-

Modern family: asszem 2 évadot néztem meg és szeressük ezt is, nem kicsit.
Ed O'neillnek meg respect!!!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-01, 13:17

The Big Bang Theory 5. évad
Kicsit úgy éreztem az elején, hogy elfáradt a sorozat, eléggé eltértek a geek vonaltól és a párkapcsolati részt erőltették, de az évad felénél kezd visszaállni a dolog, remélem így marad, még van hátra belőle 10 rész.

HIMYM
Érdekes volt az évadkezdés (8. évad), szerintem lassan be kellene fejezni. Azt olvastam valahol, hogy akkor lesz 9., ha minden szereplő aláír, ha nem, akkor ezzel vége.

Modern Family
Ez számomra még mindig az egyik legviccesebb sorozat, itt is fasza volt az évadkezdés.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-10-01, 08:45

Megnéztem az amcsi Sherlock-ot. Nem volt túl jó (Holmes nem elég stílusos, Watson olyan semmilyen), de a brit verzió harmadik évadáig megnézek pár részt azért.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-09-25, 08:11

Balthier írta:
Megnéztem a Sarah Connor Chronicles első részét. Szerintem le is darálom a következő két hónapban a többit, mert egész jó sorozatnak tűnik (vajh' miért nem folytatták?).

Az első évad tényleg fasza, a második évad eleje is jó, viszont a közepén a tizenvalahány rész gáz, a vége meg megint jó. Szerintem.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-09-25, 07:01

Balthier írta:
(vajh' miért nem folytatták?).
Mert nyilván annyira mégsem volt jó és a kutya se nézte.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-09-25, 06:58

Megnéztem a Sarah Connor Chronicles első részét. Szerintem le is darálom a következő két hónapban a többit, mert egész jó sorozatnak tűnik (vajh' miért nem folytatták?).
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-09-03, 13:40

Zioncsabi írta:
Nem lesz olyan vészes a minőségesés, mint a How i met your mother- ben. A big bang- en még mindig nyerítve kacagog néha, a how...-on meg legtöbbször el sem mosolyodok.
Egyébként nekem Sheldon volt a favorit, de mostanában Raj a befutó.
Meg Howard anyja:)
Sheldon karakterét nagyon eltalálták!
Nálam a másik favorit Howard Wolowitz Smile
Remélem tényleg nem lesz gáz a 4. évad, mert lassan végek a harmadikkal.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-09-01, 01:04

Nem lesz olyan vészes a minőségesés, mint a How i met your mother- ben. A big bang- en még mindig nyerítve kacagog néha, a how...-on meg legtöbbször el sem mosolyodok.
Egyébként nekem Sheldon volt a favorit, de mostanában Raj a befutó.
Meg Howard anyja:)
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-08-31, 10:01

Johnny1 írta:
Felfedeztem a The Big Bang Theory-t. Hát ez valami fergeteges, már a 3. évadot nyomom.

Állítólag onnantól kezdve rendesen alábmegy a színvonal.
Nekem tavaly decemberben ajánlotta egy havercsaj, és azóta is csak az első felénél tartok. Jó kis sorozat, csak valahogy nem tudom rávenni magam. A karakterek közül mondjuk Howard jó arc.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-08-31, 09:43

Felfedeztem a The Big Bang Theory-t. Hát ez valami fergeteges, már a 3. évadot nyomom.
Vissza az elejére Go down
momotaro




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Ismeretlen

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Ami tuti, az tuti itt van.   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-08-30, 18:44

Britt sorozat...

Misfits. Mostanában kezdik majd el nyomni a Viasat 6-on, Kívülállók néven. Erősen ajánlott eredeti hanggal, és felirattal nézni. Kár hogy a tejekinézises végén abbahagytam, de pletykák azt mondták Nathan nem lesz, így meg se próbáltam.

Sherlock elég jó. M1 nyomja, nézzétek.

Ömérikön:
Breaking Bad mindent visz. Azt se magyar szinkronnal. Magyar címét ki se ejtjük. Sok jó zene.
Bocs, linkelni majd egy hét múlva. Smile

Walking Deadel lemaradtam. De jó volt az első évad.

Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-08-07, 10:07

Bodo írta:
Being human.

Ezt lehet bepróbálom idén; bírom, hogy az angolok nem nyújtják a sorozataikat, mint a rétestésztát, ez is tök kevés részből áll.

Közben végignéztem a Wallander első évadját, és nyugodt szívvel jelentem ki, hogy a magába fordulós krimik közül ez viszi a prímet. Kenneth Branagh hihetetlenül jól adja azt a fajta nyomozót, aki átérzi minden egyes igazságtalanul meggyilkolt ember sorsát + a lassú tempóra sem lehet panasz, gyönyörű helyszíneken forgattak.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-08-07, 09:33

Being human.

Magyar címe:a vámpír a szellem és a vérfarkas! kúúúrva frappáns, gratula!

Ez az angol, eredeti verzió, amúgy.

Nagyon jó kis sorozat,ami egy vámpír, egy szellem és egy vérfarkas hétköznapjairól szól meglepően, akik együtt élnek, egy lakásban és próbálnak beilleszkedni, kisebb-nagyobb sikerrel. Van benne vér, humor, jó sztori és sok jó színész.
Akikre a legjobb szó,hogy olyan átlagosak, de a szó jó értelmében. Tehát nem azok a hálivúdi szép arcok, viszont tök hitelesek.
10/9

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime2012-08-03, 12:33

(10 karakter a minimum topikcímnek, bocs...)

Nyomat valaki valamit idén nyáron? Én a Wallandert kezdtem el nézni, és nem csalódtam, a britek csinálják a legjobb krimiket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 25 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sorozatok LÖLÖLÖLÖ
Vissza az elejére 
25 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: