Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sorozatok LÖLÖLÖLÖ

Go down 
+7
bundas01
Balthier
Bolyhos
Sith Lord
Zioncsabi
momotaro
Bodo
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-05-23, 07:46

Bodo írta:
Johnny1 írta:

Na, rácuppantam a Misfits-re. Nagyon komoly, levertem az első évadból 4 részt. Asszem meglesz a szórakozás az elkövetkező hetekre.

Hehe.... nem fogod megbánni!

A Kelly-t alakító csaj akcentusa brutál, komolyan oda kell figyelnem néha, hogy megértsem. De ettől függetlenül zseniális.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-05-21, 09:20

Johnny1 írta:

Na, rácuppantam a Misfits-re. Nagyon komoly, levertem az első évadból 4 részt. Asszem meglesz a szórakozás az elkövetkező hetekre.

Hehe.... nem fogod megbánni!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-05-21, 09:03

Bodo írta:
Bula, ezt már láttad? Az első két évad kurva jó.
Csak a közmunkáról ugrott be. Smile

Na, rácuppantam a Misfits-re. Nagyon komoly, levertem az első évadból 4 részt. Asszem meglesz a szórakozás az elkövetkező hetekre.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-05-15, 09:52

Bula, ezt már láttad? Az első két évad kurva jó.
Csak a közmunkáról ugrott be. Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-05-15, 08:22

Nem tudom ki követi a How I Met Your Mother c. sorozatot többé-kevésbé naprakészen. Hétfőn ment le USA-ban a 8. évad záró epizódja, ami egész komolyra sikeredett, jó kis cliffhangerrel zárult természetesen, de érdekes lett. Elvileg a 9. lesz az utolsó évad, szóval remélem összekapják magukat a készítők és emlékezetes lesz a vége, mert már szerintem megérett a befejezésre a dolog.

Spoiler
Mutatták a sárga esernyős lányt Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-04-05, 16:38

Sith Lord írta:
Balthier írta:

És hogy tetszik?
Nem rossz, ha nem tetszene, feladtam volna 3 resz utan.
A torpe a legjobb figura.
Én a második évadban meguntam.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-04-05, 12:50

Balthier írta:

És hogy tetszik?
Nem rossz, ha nem tetszene, feladtam volna 3 resz utan.
A torpe a legjobb figura.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-04-05, 07:42

Joii írta:
Balthier írta:
Na, megvolt mindenkinek az új Game of Thrones? Kíváncsi vagyok, mikor magyarázzák el, hogy ki támadta Derest az előző évadban.

nem láttam még, majd egyben leszedem. a jégdémonokot vagy miket meg tuti a dagi flesselte Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-04-05, 07:37

Balthier írta:
Na, megvolt mindenkinek az új Game of Thrones? Kíváncsi vagyok, mikor magyarázzák el, hogy ki támadta Derest az előző évadban.

nem láttam még, majd egyben leszedem. a jégdémonokot vagy miket meg tuti a dagi flesselte Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-04-05, 07:26

Sith Lord írta:
Balthier írta:
Na, megvolt mindenkinek az új Game of Thrones? Kíváncsi vagyok, mikor magyarázzák el, hogy ki támadta Derest az előző évadban.
En meg csak az 1. felenel tartok. Ev vegere talan eljutok a 2ig.

És hogy tetszik?
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-04-04, 13:34

Balthier írta:
Na, megvolt mindenkinek az új Game of Thrones? Kíváncsi vagyok, mikor magyarázzák el, hogy ki támadta Derest az előző évadban.
En meg csak az 1. felenel tartok. Ev vegere talan eljutok a 2ig.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-04-04, 11:09

Na, megvolt mindenkinek az új Game of Thrones? Kíváncsi vagyok, mikor magyarázzák el, hogy ki támadta Derest az előző évadban.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-03-27, 08:34

Az új How I Met Your Mother rész (8. évad 20. rész) egyszerűen zseniális volt, 20 years from now Barney, 20 years from now Ted, 20 minutes from now Barney Smile Régen röhögtem ilyen jókat ezen a sorozaton, ráfért már egy ilyen rész, kicsit kezdett bepunnyadni a dolog. Gondolom most a végére felpörgetik a dolgot, már nincs sok hátra az évadból.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-03-16, 23:20

Amerikai horror sztori második évad

Még csak az első kettő rész volt meg, de nagyon jó eddig.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-02-03, 08:03

Misfits: Angol sorozat és zseniális.
Az alap sztori nem olyan nagy vasziszdasz, de a történések, karakterek, humor, iszonyat odabaszós.
Basszus annyira jók, ezek a "nem amerikai" arcok!!!!
Imádom!!!
Már egy évad letudva.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-15, 16:15

Bolyhos írta:
bundas01 írta:
Mind az ötöt kiolvastam.

Nekem nem jött be ez a nagyon sok szálon futó cselekmény vezetés. Mire belemélyedtem volna az egyikbe jött a másik és így tovább, majd kb 60-70 oldal után tért vissza csak.
Amúgy a sorozat előtt kezdted el olvasni, vagy annak hatására?
Előbb a könyv. És mindenhol olyanokat olvastam, hogy filmen kurvajó lett, követi a könyvet blablabla.
Pont annyira mint a többi film amit könyvből csináltak.
Vissza az elejére Go down
Bolyhos
easy
easy
Bolyhos


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Aug. 10.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-15, 16:03

bundas01 írta:
Mind az ötöt kiolvastam.

Nekem nem jött be ez a nagyon sok szálon futó cselekmény vezetés. Mire belemélyedtem volna az egyikbe jött a másik és így tovább, majd kb 60-70 oldal után tért vissza csak.
Amúgy a sorozat előtt kezdted el olvasni, vagy annak hatására?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-15, 13:11

Bolyhos írta:

Könyvben eljutottam a harmadik feléig, de ott abbahagytam. Baromi unalmas volt.
Mind az ötöt kiolvastam.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-15, 11:10

Bolyhos írta:

Szerintem úgy jön, mint az előző kettőnél is. 1-2 hét csúszással szinkronosan.


Hosszabbak is lesznek a részek majd, így összességében plusz egy részt kapunk szétosztva az évad alatt.
Könyvben eljutottam a harmadik feléig, de ott abbahagytam. Baromi unalmas volt.

aha, köszi. akkor rosszul emlékeztem miszerint az első elég komoly csúszással ért ide anno. a könyvek (eddig) kimaradtak majd ha veszek végre egy táblát azon tuti rajta lesz.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bolyhos
easy
easy
Bolyhos


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Aug. 10.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-15, 11:09

Joii írta:
Balthier írta:

Egy kicsit tényleg visszavettek, de más sorozatokhoz mérve még így is ötcsillagos szinte minden rész. A harmadik évad március végén debütál, de a Kardok vihara két évados lesz.

tenx, de nálunk is akkor debütál? nem mintha előfizetnék a hobo-ra, de egy szinkronos verzának a "kölcsönzőben", nagyon örülnék.
érdekes, a második évad majd minden része előtt volt egy összefoglaló eredeti nyelven, baszki minden hang amolyan tipikus ízes paréj angol-skót-ír ami a stáblistára pillantva nem meglepő, az viszont az, hogy ezt így lenyomták az amcsik torkán.. azon se lennék meglepve ha ott újra szinkronizálnák.

Szerintem úgy jön, mint az előző kettőnél is. 1-2 hét csúszással szinkronosan.


Hosszabbak is lesznek a részek majd, így összességében plusz egy részt kapunk szétosztva az évad alatt.
Könyvben eljutottam a harmadik feléig, de ott abbahagytam. Baromi unalmas volt.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-14, 22:52

Joii írta:
Trónok harca 2 évad (?) ledarálva. az első nem ütött már akkorát a második pedig elég unalmasan kezd de azért még bőven a jó kategóriában van mindkettő. szeretettel várom a harmadikat..tudja valaki mikor jön?
Én most tolom a kettőt.
Olvasd el könyvben, így filmen lófaszt ér.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-14, 09:19

Balthier írta:

Egy kicsit tényleg visszavettek, de más sorozatokhoz mérve még így is ötcsillagos szinte minden rész. A harmadik évad március végén debütál, de a Kardok vihara két évados lesz.

tenx, de nálunk is akkor debütál? nem mintha előfizetnék a hobo-ra, de egy szinkronos verzának a "kölcsönzőben", nagyon örülnék.
érdekes, a második évad majd minden része előtt volt egy összefoglaló eredeti nyelven, baszki minden hang amolyan tipikus ízes paréj angol-skót-ír ami a stáblistára pillantva nem meglepő, az viszont az, hogy ezt így lenyomták az amcsik torkán.. azon se lennék meglepve ha ott újra szinkronizálnák.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-14, 09:15

Joii írta:
Trónok harca 2 évad (?) ledarálva. az első nem ütött már akkorát a második pedig elég unalmasan kezd de azért még bőven a jó kategóriában van mindkettő. szeretettel várom a harmadikat..tudja valaki mikor jön?

Egy kicsit tényleg visszavettek, de más sorozatokhoz mérve még így is ötcsillagos szinte minden rész. A harmadik évad március végén debütál, de a Kardok vihara két évados lesz.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-14, 08:01

Joii írta:
Trónok harca 2 évad (?) ledarálva. az első nem ütött már akkorát a második pedig elég unalmasan kezd de azért még bőven a jó kategóriában van mindkettő. szeretettel várom a harmadikat..tudja valaki mikor jön?

Nekem az első évad nagyon bejött, néztük is családilag. De másodikból kiírtak minden jó karaktert, meg szerintem vissza is lépett kicsit, mint Spartacus. Úgy hogy, ment a kukába.


Én meg elkezdtem ezt a Bárka sorozatot, ami egy Spanyol nagy költségvetésű mű. Ami nem is volna rossz, de tényleg, meg csajok is nagyon jók benne!!!!!!!, de annyira szappanoperásan tolják a színészek, hogy ezért nézhetetlen kategória nekem.
Két részt bírtam.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-14, 07:31

Trónok harca 2 évad (?) ledarálva. az első nem ütött már akkorát a második pedig elég unalmasan kezd de azért még bőven a jó kategóriában van mindkettő. szeretettel várom a harmadikat..tudja valaki mikor jön?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-09, 22:26

Joii írta:
repeta van a Trónok harcából mert rég láttam. aztán jöhet a második évad.
Elkezdtem nézni, de könyvben SOKKAL jobb volt.
(mondjuk ez nem meglepő, csak annyira fényezték, hogy a könyvet mennyire követi, blablabla....)
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2013-01-09, 07:37

repeta van a Trónok harcából mert rég láttam. aztán jöhet a második évad.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2012-11-16, 09:45

Balthier írta:
Terminátor letudva. Pár idegesítő dolgot kivéve (egy-két gyengébb rész + Connor anyuka és Jessie instant fejfájást okozói jelenetei) jó sorozat volt, és a bizony, nézőszám sem indokolta, hogy megszüntessék. A befejezés sem jött be, meg kicsit érthetetlen is volt (oké, Connor elkerül abba a jövőbe, ahol még nem ismerik őt, de onnan is vissza kell küldenie Reese-t, aztán később Cameron-t? A folyékony fém miért segít John-nak, ha 2027-ben azt mondta, hogy "a válaszom: nem"?). A Cameron és John közötti kapcsolattal még eljátszhattak volna a készítők, az elég béna volt, hogy egy csomó részben csak úgy a háttérbe volt dobva a csaj, pedig hát Summer Glau, na, neki mindig a képernyőn kéne lennie.
Következik a Firefly, aztán a Serenity mozifilm.

[You must be registered and logged in to see this image.]

A Firefly-nak nekifutottam, de két rész után határozatlan időre elhalasztottam a megtekintését. Summer Glau miatt vettem elő, miatta néztem a Terminatort is.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2012-11-15, 15:04

Terminátor letudva. Pár idegesítő dolgot kivéve (egy-két gyengébb rész + Connor anyuka és Jessie instant fejfájást okozói jelenetei) jó sorozat volt, és a bizony, nézőszám sem indokolta, hogy megszüntessék. A befejezés sem jött be, meg kicsit érthetetlen is volt (oké, Connor elkerül abba a jövőbe, ahol még nem ismerik őt, de onnan is vissza kell küldenie Reese-t, aztán később Cameron-t? A folyékony fém miért segít John-nak, ha 2027-ben azt mondta, hogy "a válaszom: nem"?). A Cameron és John közötti kapcsolattal még eljátszhattak volna a készítők, az elég béna volt, hogy egy csomó részben csak úgy a háttérbe volt dobva a csaj, pedig hát Summer Glau, na, neki mindig a képernyőn kéne lennie.
Következik a Firefly, aztán a Serenity mozifilm.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime2012-11-11, 16:37

bundas01 írta:
inkább az edzőterem kapja, ahova járok.
meséljmár, ott a sporttopik.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatok LÖLÖLÖLÖ   Sorozatok LÖLÖLÖLÖ - Page 24 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sorozatok LÖLÖLÖLÖ
Vissza az elejére 
24 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: