Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita

Go down 
+12
danny2008
skyboi81
eszgé
Zioncsabi
Sith Lord
bundas01
Johnny1
Joii
rolmanus
ceu
Kiccsidzson
Bodo
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-05-15, 09:35

Bundi, bővítsd a pc-t, azon legalább megspórolnád a játékok árát. Szerintem már GTA5 is van warezben, csak még nem néztem rá.

Tegnapi: leszedtem az ME3-at 5 gigás ripben. 9-kor kezdett installálni, éjfélkor még nyomta. Akkor lett elegem belőle, ki is lőttem a picsába. Majd később, másik verzió...
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-05-15, 07:03

Bodo írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:


Amúgy meg az Old Blood kurva jó lett!! Sajnos lassan vége. Sad

bazd az miért nincs ncoren?

Már hogyne lenne!!
Ja, vagy 360-ra? rabbit  Azt nemtom!
faszkivan bazd
a végén vehetek ps4-et én is
kurvára érdekelne a GTAV is, a Just cause 3 és leginkább a medmeksz

Sajnos lassan elkerülhetetlen lesz, ha akarsz gémelni bró.
jaja de igazából eddig az újgenre ez a 3 játék érdekel csak
és ebből is csak a gtav van kint, az pedig már végigtoltam csak nem FPSben
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-05-15, 06:48

bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:


Amúgy meg az Old Blood kurva jó lett!! Sajnos lassan vége. Sad

bazd az miért nincs ncoren?

Már hogyne lenne!!
Ja, vagy 360-ra? rabbit  Azt nemtom!
faszkivan bazd
a végén vehetek ps4-et én is
kurvára érdekelne a GTAV is, a Just cause 3 és leginkább a medmeksz

Sajnos lassan elkerülhetetlen lesz, ha akarsz gémelni bró.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-05-14, 21:36

Bodo írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:


Amúgy meg az Old Blood kurva jó lett!! Sajnos lassan vége. Sad

bazd az miért nincs ncoren?

Már hogyne lenne!!
Ja, vagy 360-ra? rabbit  Azt nemtom!
faszkivan bazd
a végén vehetek ps4-et én is
kurvára érdekelne a GTAV is, a Just cause 3 és leginkább a medmeksz
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-05-14, 08:21

bundas01 írta:
Bodo írta:


Amúgy meg az Old Blood kurva jó lett!! Sajnos lassan vége. Sad

bazd az miért nincs ncoren?

Már hogyne lenne!!
Ja, vagy 360-ra? rabbit Azt nemtom!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-05-13, 21:26

Bodo írta:


Amúgy meg az Old Blood kurva jó lett!! Sajnos lassan vége. Sad

bazd az miért nincs ncoren?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-05-13, 07:59

bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
FC4 10500 a storeon

Ez most jó, vagy rossz hír?
De minden esetre tőled fura!! rabbit
azt hittem ennyiért óccó
rabbit

Ja, akcsijós, de lemezesen, használtan, már van olcsóbban.


Amúgy meg az Old Blood kurva jó lett!! Sajnos lassan vége. Sad

A project Car gyönyörű, nekem kicsit szimu az irányítása.
Meg hogy gokarttal kezded karriert? Furi!! De amúgy jó.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-05-11, 23:46

Bodo írta:
bundas01 írta:
FC4 10500 a storeon

Ez most jó, vagy rossz hír?
De minden esetre tőled fura!! rabbit
azt hittem ennyiért óccó
rabbit
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-05-11, 07:37

bundas01 írta:
FC4 10500 a storeon

Ez most jó, vagy rossz hír?
De minden esetre tőled fura!! rabbit
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-05-10, 11:43

FC4 10500 a storeon
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-02-01, 11:33

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Joii írta:
az megvan, hogy a legutóbbi update óta nem viszi az .avi-t a Hármaska? vagy ez csak nálam van?

Én nem szoktam PS-en filmezni, ebben Deni a király.

Tegnap bekapcsoltam a PS-t majd 1 hónap után, nekem nem jött plusz frissítés rá. Az .avi-t meg vitte, mint régen. Az lehet, hogy olyan .avi-ba futottál, ami olyan audio- vagy videokodekkel lett csinálva, amit nem támogat a PS. Ha jól emlékszem a "No1" végű torrentek ilyenek, azokat, amik ők raknak fel a kölcsönzőre, azt én is PC/laptopon nézem. Rolling Eyes

igen, valami ilyesmi lesz mert azóta próbálgattam és visz párat de nem mindent. köszi!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-02-01, 10:37

Johnny1 írta:
Joii írta:
az megvan, hogy a legutóbbi update óta nem viszi az .avi-t a Hármaska? vagy ez csak nálam van?

Én nem szoktam PS-en filmezni, ebben Deni a király.

Tegnap bekapcsoltam a PS-t majd 1 hónap után, nekem nem jött plusz frissítés rá. Az .avi-t meg vitte, mint régen. Az lehet, hogy olyan .avi-ba futottál, ami olyan audio- vagy videokodekkel lett csinálva, amit nem támogat a PS. Ha jól emlékszem a "No1" végű torrentek ilyenek, azokat, amik ők raknak fel a kölcsönzőre, azt én is PC/laptopon nézem. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-01-26, 07:50

Joii írta:
az megvan, hogy a legutóbbi update óta nem viszi az .avi-t a Hármaska? vagy ez csak nálam van?

Én nem szoktam PS-en filmezni, ebben Deni a király.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-01-25, 16:56

az megvan, hogy a legutóbbi update óta nem viszi az .avi-t a Hármaska? vagy ez csak nálam van?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-01-18, 16:31

Én még elvileg versenyben vagyok Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-01-17, 23:25

danny2008 írta:
bundas01 írta:
Baszki elbuktam a psc nyereményjáték lehetőséget. Pedig mekkora móka lett volna ha megnyerem...

Én is, mivel ezt írtam bemutatkozóul: "A felhasználó még nem töltötte ki a bemutatkozóját." Nem hiszem, hogy ezzel tovább mehetnék... Rolling Eyes What a Face
nálam is ez van Very Happy
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-01-17, 22:01

bundas01 írta:
Baszki elbuktam a psc nyereményjáték lehetőséget. Pedig mekkora móka lett volna ha megnyerem...

Én is, mivel ezt írtam bemutatkozóul: "A felhasználó még nem töltötte ki a bemutatkozóját." Nem hiszem, hogy ezzel tovább mehetnék... Rolling Eyes What a Face
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2015-01-17, 18:15

Baszki elbuktam a psc nyereményjáték lehetőséget. Pedig mekkora móka lett volna ha megnyerem...
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-12-24, 00:20

Joii írta:
a Far Cry 3 platinához csak a multis trofik hiányoznak....
Nekem meg a lemez! Cool
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-12-23, 22:36

Hmmmm
Köszke

Valami ilyesmit éreztem a Vitával kapcsolatban, de nem voltam annyira biztos benne, mert nem figyeltem oda annyira a gépre( mondjuk ezek szerint nem is volt okom odafigyelnem rá, mert nem sok mindent tettek le az asztalra ezzel kapcsolatban).
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-12-23, 21:29

Ha ps1-es gammák a léányegesek, akkor mindenképp maradj a psp-nél!!!
PS vitán cak pakk vagy 20 cím van, ami kompatibilis és leszedhető a sztórról. Nagy csalódás ez nekem.
Viszont a vita teljesen jól szinkronizálható a ps3-al is, bár asszem a streames gém játék folytatás ott nincs, mint ps4-nél. Tehát, hogy amit tolsz a nagy gépen, azt folytathatod fekve is vitán. Ennek tök örültem, de utána kipróbáltam és sosem használtam. Amúgy a gép hardverügyileg egy csoda, gecinagy dolgokokat lehetne vele művelni, de a sony kb. nagy ívben szarik rá. Amit kicsit sem értek. Kijött rá pár méltó nagy név, ok, mondtad, hogy pl.uncsirke leszarva, de én ilyesmi kaliberű gémeket gondoltam, egy ilyen vasra. Aztán ami van, az az, hogy jönnek rá az ilyen-olyan indie cuccok szt csá. Sajnos pozitív változás nem is várható, ezt a sony kommunikálta! Sad Ami meg a ps+-on van vitán? Háááát gecc, szánalmas!!! Be is rágtam, oszt eladtam a gecibe mindent. Majd ha fekve akarok játszani ott a telcsi.

Zioncsabi írta:
Srácok

Tanácsot kérnék PSP- PS Vita ügyben.


Az előző részek tartalmából...
Azt nem írtam annak idején, hogy miután nem voltam elégedett a psp-vel( nem lehetett a ps3-al szinkronizálni, hótgyenge lcd), ezért odaadtam annak a barátomnak, aki széttörte idegességében a gépét.

Na

A szori innen folytatódik...

Nem nagyon lehet már kapni psp-t. Legalábbis újat semmiképp, vagy annyiért, amennyit nem akarok érte fizetni( 80 font +, de a jellemző az inkább 100 font felett van). És mostanában kaptam( nyertem egy kompetisönt a cégen belül) 200 fontot, amiből maradt még 75 font, de egy ajándékutalványszerű kártyára van feltöltve és nem lehet nagyon sok helyen felhasználnom, ahol meg fel tudom, ott meg csak PS Vita van.
Őszintén, kicsit birizgálja a fantáziámat, de nem igazán a játékok, hanem a hardver az ami mászt hev érzést okoz, és tudom, hogy leginkább ps1-es címekre használnám a kütyüt leginkább, szóval nem annyira lényeg a hardver, mert nem használnám ki( és nem.... kibaszottul nem vennék rá Unchartedet).

Szóval a kérdésem az, hogy inkább vegyek egy használt de jó állapotű psp-t, vagy inkább mindezek ellenére a Vita mellé tegyem a voksomat?

Ha jól tudoma Vitához kell külön memóriakártya( 4 gigással jón alapból), a psphez meg még megvan. A ps3-al milyen összeköttetésben van a Vita( igazából az a kérdés, hogy a ps4-el tudnám- e jobban kihasználni a gépet,? mert ha igen, akkor ez egy mínusz, mert nem akarok ps4-et egyelőre)? Lebutították-e az összedolgozást a psp-vel, most, hogy a Vitát nyomják a Sonynál, vagy maradt a régiben?

Szóval mindenféle megközelítést szívesen veszek és előre is köszi a hozzászólásokat.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-12-23, 19:03

Srácok

Tanácsot kérnék PSP- PS Vita ügyben.


Az előző részek tartalmából...
Azt nem írtam annak idején, hogy miután nem voltam elégedett a psp-vel( nem lehetett a ps3-al szinkronizálni, hótgyenge lcd), ezért odaadtam annak a barátomnak, aki széttörte idegességében a gépét.

Na

A szori innen folytatódik...

Nem nagyon lehet már kapni psp-t. Legalábbis újat semmiképp, vagy annyiért, amennyit nem akarok érte fizetni( 80 font +, de a jellemző az inkább 100 font felett van). És mostanában kaptam( nyertem egy kompetisönt a cégen belül) 200 fontot, amiből maradt még 75 font, de egy ajándékutalványszerű kártyára van feltöltve és nem lehet nagyon sok helyen felhasználnom, ahol meg fel tudom, ott meg csak PS Vita van.
Őszintén, kicsit birizgálja a fantáziámat, de nem igazán a játékok, hanem a hardver az ami mászt hev érzést okoz, és tudom, hogy leginkább ps1-es címekre használnám a kütyüt leginkább, szóval nem annyira lényeg a hardver, mert nem használnám ki( és nem.... kibaszottul nem vennék rá Unchartedet).

Szóval a kérdésem az, hogy inkább vegyek egy használt de jó állapotű psp-t, vagy inkább mindezek ellenére a Vita mellé tegyem a voksomat?

Ha jól tudoma Vitához kell külön memóriakártya( 4 gigással jón alapból), a psphez meg még megvan. A ps3-al milyen összeköttetésben van a Vita( igazából az a kérdés, hogy a ps4-el tudnám- e jobban kihasználni a gépet,? mert ha igen, akkor ez egy mínusz, mert nem akarok ps4-et egyelőre)? Lebutították-e az összedolgozást a psp-vel, most, hogy a Vitát nyomják a Sonynál, vagy maradt a régiben?

Szóval mindenféle megközelítést szívesen veszek és előre is köszi a hozzászólásokat.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-12-23, 13:35

Joii írta:
a Far Cry 3 platinához csak a multis trofik hiányoznak. ha valakinek van kedve/ingere segíteni előre is köszönöm!
Hát én nem tolom a FC 3-mal, de jó látni újra téged.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-12-23, 06:41

a Far Cry 3 platinához csak a multis trofik hiányoznak. ha valakinek van kedve/ingere segíteni előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-08-05, 11:02

Köszi a támogatást gyerekek.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-08-05, 09:41

Zioncsabi írta:
Nem tudom regisztrálni a psp-t. Ugye wifi nincs, az usb összeköttetésen keresztül meg mindig benyom egy hibakódot. Ennek ellenére a játékokat fel tudom rá telepíteni, de mivel nem tudom a regisztrálást megcsinálni, ezért a játékmentéseket már nem tudom átrakni. Pedig pont amiatt vettem meg ugye, hogy tudjak gémelni akár az asszonka mellet is, de pölö az FF8- as 43 órás mentésemet nem fogom sutba dobni.
Gugli meg nem a barátom ebben az esetben, mert arra a hibakódra szinte semmilyen használható találatot nem dobott ki. Majd még megpróbáljuk holnapután az egyik cimborámmal, hogy ő áthozza az ő pspjét és átrángatjuk a mentéseket az ő gépérede, de az én kártyámra. Ha ez nem megy( sőt ha meg lehet, hogy akkor is, akkor lehet elpasszolom a gépet és veszek egy régebbi, wifis modellt.

Bár nekem lényegtelen, de szerettem volna neked segíteni, így próbáltam az enyémet aktiválni, de nem ment.
Bár nekem OK az usb kapcsolat, de nálam ott a bibi, hogy le kell tölteni egy xpd filet a pc-re, amivel aktiválni tudod, de nem ismeri fel a win8.1. Tehát nem indítja, így nincs aktiválás. FUCK!
Szal bocs, én sem tudtam segíteni.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-08-05, 07:46

Zioncsabi írta:
Nem tudom regisztrálni a psp-t. Ugye wifi nincs, az usb összeköttetésen keresztül meg mindig benyom egy hibakódot. Ennek ellenére a játékokat fel tudom rá telepíteni, de mivel nem tudom a regisztrálást megcsinálni, ezért a játékmentéseket már nem tudom átrakni. Pedig pont amiatt vettem meg ugye, hogy tudjak gémelni akár az asszonka mellet is, de pölö az FF8- as 43 órás mentésemet nem fogom sutba dobni.
Gugli meg nem a barátom ebben az esetben, mert arra a hibakódra szinte semmilyen használható találatot nem dobott ki. Majd még megpróbáljuk holnapután az egyik cimborámmal, hogy ő áthozza az ő pspjét és átrángatjuk a mentéseket az ő gépérede, de az én kártyámra. Ha ez nem megy( sőt ha meg lehet, hogy akkor is, akkor lehet elpasszolom a gépet és veszek egy régebbi, wifis modellt.

Az szívás, sajnos ebben nem tudok segíteni.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-08-05, 00:37

Nem tudom regisztrálni a psp-t. Ugye wifi nincs, az usb összeköttetésen keresztül meg mindig benyom egy hibakódot. Ennek ellenére a játékokat fel tudom rá telepíteni, de mivel nem tudom a regisztrálást megcsinálni, ezért a játékmentéseket már nem tudom átrakni. Pedig pont amiatt vettem meg ugye, hogy tudjak gémelni akár az asszonka mellet is, de pölö az FF8- as 43 órás mentésemet nem fogom sutba dobni.
Gugli meg nem a barátom ebben az esetben, mert arra a hibakódra szinte semmilyen használható találatot nem dobott ki. Majd még megpróbáljuk holnapután az egyik cimborámmal, hogy ő áthozza az ő pspjét és átrángatjuk a mentéseket az ő gépérede, de az én kártyámra. Ha ez nem megy( sőt ha meg lehet, hogy akkor is, akkor lehet elpasszolom a gépet és veszek egy régebbi, wifis modellt.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-07-30, 14:07

Bodo írta:
Johnny1 írta:

Na, ez az átalakító engem is érdekelne.
Mi a neve, vagy hol lehet kapni, tudsz linket lőni?

Tessék, én ezt vettem.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Köszönöm szépen!!!!
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime2014-07-30, 11:47

Találtam az ebayen átalakítót 1.75-ért, ami nem hongkongból van, tehát vállalható időn belül itt lesz.

Amúgy tényleg nem egetverő a wifi hiánya számomra, de mégis kényelmesebb az adatokat átszipkázni a ps3- ról wifin keresztül. Meg még mindig úgy gondolom, hogy csövesség.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita   PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
PlayStation,PS2-PS3-PSP-Vita
Vissza az elejére 
2 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: