Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játék megjelenések.

Go down 
+5
Sith Lord
Zioncsabi
Johnny1
Joii
Bodo
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2018-02-05, 17:48

Balthier írta:
Ezt eléggé tolnám, ha lenne most új gép:

[You must be registered and logged in to see this link.]


Nem tűnik rossznak. Én előrendeltem az új God of War-t, azt már nagyon várom.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2018-02-04, 14:11

Ezt eléggé tolnám, ha lenne most új gép:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-09-21, 21:25

Balthier írta:
Johnny, GOG-on ingyen van még egy napig az Oddworld, szedd le!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Köszi, izzítottam!
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-09-20, 09:41

Johnny, GOG-on ingyen van még egy napig az Oddworld, szedd le!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-08-13, 14:18

Kiccsidzson írta:
Az uncsi 4 Chloe kiegészítője elég frankónak tűnik.

Jaja, remélem lesz majd egy olyan Uncsi 4 kiadás, amihez hozzácsapják, aztán szépen meg is veszem.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-08-12, 16:17

Az uncsi 4 Chloe kiegészítője elég frankónak tűnik.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-06-15, 10:50

Balthier írta:
Idei E3-ról ki mit vár? Engem a Beyond Good and Evil 2 meg az Age of Empires érdekel.
fc5
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-06-15, 07:47

Balthier írta:
Johnny: jelölj be Steam-en, jaszkun a nickem. GOG-on meg asszem Hunspike, bár ott nem nagyon játszom.


Okés
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-06-14, 20:41

Balthier írta:
Idei E3-ról ki mit vár? Engem a Beyond Good and Evil 2 meg az Age of Empires érdekel.

A vgémer messengeren Bundi által tegnap rakott FC5 vidi, ami nekem, mint FC szűznek is bejött, utána erre akadtam. Lehet jobb, ha nem látom.


Meg nem tudom ha kint lesz az E3-on, de a Horizon Zero mellett engem ez a Farpoint is érdekelne.


Aztán ha már GT vidiket néztem, akkor bukkantam (tudom, csak nekem új) erre a Konzolvilág Ricsi gyerekre. Én azt se tudom ki ez. Az, hogy szénné fikázta a GT bétát nem érdekel, de ez egy állat!!!  Laughing Én szétröhögtem magam rajta.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-06-14, 18:26

Johnny: jelölj be Steam-en, jaszkun a nickem. GOG-on meg asszem Hunspike, bár ott nem nagyon játszom.

Joii: ez így oké, de a Bethesda igen csak elkészíthetné az Elder Scrolls újabb részét, mert amennyire fejik már szerencsétlen Skyrim-et... (Legendary Edition, Special Edition, VR, Switch stb)
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-06-14, 07:19

Balthier írta:
Idei E3-ról ki mit vár? Engem a Beyond Good and Evil 2 meg az Age of Empires érdekel.

Hát kb. ezeket, most költöttem el jó pár Eurot a GOG-on, köztük a Beyond good and evil első rését is megvettem, meg az Another World, a KOTOR 1-2, a DOTT remastered, Sam and Max hit the road is belekerült a kosárba. Rám jött a nosztalgia és a summer sale-en jó kis akciók vannak.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-06-14, 05:01

Balthier írta:
Idei E3-ról ki mit vár? Engem a Beyond Good and Evil 2 meg az Age of Empires érdekel.

a Skyrim VR módban, ha jól megcsinálják, komolyság lehet.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-06-13, 20:45

Idei E3-ról ki mit vár? Engem a Beyond Good and Evil 2 meg az Age of Empires érdekel.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-02-17, 13:34

Balthier írta:
Lesz egy ilyen áprilisban, idén ezt a játékot várom a legjobban:

Ja, ez fasza kis game lesz szerintem, nekem is kéne már egy jó kis point'n'click gamét tolni, mondjuk kipörgetni újra a Day of the Tentacle-t, az az egyik alltime favorit.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2017-02-17, 13:31

Lesz egy ilyen áprilisban, idén ezt a játékot várom a legjobban:
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-10-11, 19:43

Bodo írta:
Balthier írta:
Nagyon hangulatos, szívhez szóló point n click kalandjátékokról van szó. Két egybefüggő rész (a második még meg is van PS2-re), az eredeti pc-s megjelenés óta átportolták már mindenre, van mobilon, DS-en satöbbi. A harmadik rész meg már fél évtizede simán készül szerintem, talán több is. De legalább most már tényleg ki fog jönni. Ha bírjátok ezt a stílt, megkerülhetetlen alkotás a Syberia.
A 2-t sokat toltam laptopon, az is megy ezen a laptopon. Sajnos odalattek a mentések valahogy, de nagyon szerettem. Pláne hogy még magyarítás is van hozzá. Ami kell is, mert nem épp egyszerűk benne a megoldások. De nagyon szerethető cucc és tök szép. Kíváncsi vagyok a háromra.


Úhhhh, ne is mondd, a point n click-eket alapból youtube-os segítséggel szoktam tolni, én hülye vagyok az ilyenekhez. A Syberia első részében volt emlékszem egy olyan geci szivatós rész, hogy fel kellett hívni mobilról egy telszámot Kate-nek, de ez a megoldás abszolút nem jutott eszembe, folyamatosan item-eket kerestem a környéken inkább. Anyám leharcolt laptopján toltam a játékot éjszakánként, amikor itt elakadtam (még wifis netünk se volt, hogy ránézzek neten a segítségre), éjfél környékén úgy elkezdtem hangosan kurvaanyázni, mint a kocsis.

Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-10-11, 08:08

Bodo írta:
Balthier írta:
Nagyon hangulatos, szívhez szóló point n click kalandjátékokról van szó. Két egybefüggő rész (a második még meg is van PS2-re), az eredeti pc-s megjelenés óta átportolták már mindenre, van mobilon, DS-en satöbbi. A harmadik rész meg már fél évtizede simán készül szerintem, talán több is. De legalább most már tényleg ki fog jönni. Ha bírjátok ezt a stílt, megkerülhetetlen alkotás a Syberia.
A 2-t sokat toltam laptopon, az is megy ezen a laptopon. Sajnos odalattek a mentések valahogy, de nagyon szerettem. Pláne hogy még magyarítás is van hozzá. Ami kell is, mert nem épp egyszerűk benne a megoldások. De nagyon szerethető cucc és tök szép. Kíváncsi vagyok a háromra.

Akkor ezek szerint egy próbát megérne, kedvelem a point n click cuccokat.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-10-11, 07:52

Balthier írta:
Nagyon hangulatos, szívhez szóló point n click kalandjátékokról van szó. Két egybefüggő rész (a második még meg is van PS2-re), az eredeti pc-s megjelenés óta átportolták már mindenre, van mobilon, DS-en satöbbi. A harmadik rész meg már fél évtizede simán készül szerintem, talán több is. De legalább most már tényleg ki fog jönni. Ha bírjátok ezt a stílt, megkerülhetetlen alkotás a Syberia.
A 2-t sokat toltam laptopon, az is megy ezen a laptopon. Sajnos odalattek a mentések valahogy, de nagyon szerettem. Pláne hogy még magyarítás is van hozzá. Ami kell is, mert nem épp egyszerűk benne a megoldások. De nagyon szerethető cucc és tök szép. Kíváncsi vagyok a háromra.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-10-10, 18:46

Nagyon hangulatos, szívhez szóló point n click kalandjátékokról van szó. Két egybefüggő rész (a második még meg is van PS2-re), az eredeti pc-s megjelenés óta átportolták már mindenre, van mobilon, DS-en satöbbi. A harmadik rész meg már fél évtizede simán készül szerintem, talán több is. De legalább most már tényleg ki fog jönni. Ha bírjátok ezt a stílt, megkerülhetetlen alkotás a Syberia.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-10-10, 07:48

Balthier írta:
Ezt remélem, nem fogják elbaszni.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nekem ezek kimaradtak, milyen stílusú a játék?
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-10-08, 23:10

Balthier írta:
Ezt remélem, nem fogják elbaszni.

[You must be registered and logged in to see this link.]

És ez mi is pontosan? Illetve a címéből kiindulva volt 1. és 2. rész? Vagy most hülyeséget mondtam? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-10-08, 18:24

Ezt remélem, nem fogják elbaszni.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-09-21, 13:26

Végre kijött Dragon Quest VII. 3DS-re. Ráfért már Európára, itt ugyanis ez nem jelent meg anno PS1-re, csak USA-ban és Japánban. Előbbi helyen iszonyat nagy bukta volt (a PS1-PS2 generációváltáskor jelent meg, a japán megjelenéshez képest másfél évet csúszva), utóbbi országban a legnagyobb példányszámban eladott DQ játék volt. A review-k alapján azért nagyjából sikerült kiküszöbölni az eredeti játék hibáit, általában mindenhol jó kis remake-nek értékleték.

Az év folyamán be kell szereznem, de előtte a 6. részt is be kell zsákolni ó, az DS-re jött ki remake-formájában (bár állítólag a SNES verza szebb, Európában az sem jött ki, de emulátoron tolható).
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-09-19, 19:40

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Arról hallottam pletykát, hogy akinek megvannak a Bioschock játékok (1 és 2), azok ingyen megkapják a remaster verzát. És tényleg, tegnap láttam a steam könyvtáramban, hogy ott figyelnek. Nice. Már csak egy gép kéne hozzá, ami elviszi Smile
Bár ahogy hallom, vannak azért ezeknek problémáik...

Egyik nagy bepótolni valóm a harmadik rész, ami állítólag az előző gen. egyik legjobb fps-e. Túl sok játék van a listámon...
hát bennem nem hagyott a 3 mély nyomot. igaz a többi se...
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-09-19, 17:54

Johnny1 írta:
Arról hallottam pletykát, hogy akinek megvannak a Bioschock játékok (1 és 2), azok ingyen megkapják a remaster verzát. És tényleg, tegnap láttam a steam könyvtáramban, hogy ott figyelnek. Nice. Már csak egy gép kéne hozzá, ami elviszi Smile
Bár ahogy hallom, vannak azért ezeknek problémáik...

Egyik nagy bepótolni valóm a harmadik rész, ami állítólag az előző gen. egyik legjobb fps-e. Túl sok játék van a listámon...
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-09-19, 15:49

Arról hallottam pletykát, hogy akinek megvannak a Bioschock játékok (1 és 2), azok ingyen megkapják a remaster verzát. És tényleg, tegnap láttam a steam könyvtáramban, hogy ott figyelnek. Nice. Már csak egy gép kéne hozzá, ami elviszi Smile
Bár ahogy hallom, vannak azért ezeknek problémáik...
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-09-11, 18:13

Balthier írta:

Amúgy nem tudom, idáig inkább az első rész jött be...
valahogy nekem is
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-09-11, 15:24

bundas01 írta:

hópárduc? az nemugrik be, de a halus rész már megvolt...

Halus rész még nem volt meg, most az jön, hogy megérkeztem Jacob táborába. Inkább visszamentem korábbi tábortüzekhez, hogy tápolhassak vadászattal.

Amúgy nem tudom, idáig inkább az első rész jött be...
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-09-08, 13:34

Balthier írta:
Johnny1 írta:


Én még raknék bele bluray írót és ssd-t is az oprendszernek.

Szerintem abszolút nem gáz! Csak már lassan a 8 giga se lesz elég a fullos játékoknak (na jó, pár évig még gondolom ki fogja húzni). Ha nem várod el, hogy ultrán fusson mondjuk a legújabb Doom, szerintem nem rossz konfig ez. Én is max pár tízezerrel költenék többet rá, mert a perifériákat is meg kell még venni.

Köszi!!! Én is úgy láttam, hogy egész jó, de én nem nagyon vagyok otthon ezekben.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime2016-09-08, 12:30

Johnny1 írta:


Én még raknék bele bluray írót és ssd-t is az oprendszernek.

Szerintem abszolút nem gáz! Csak már lassan a 8 giga se lesz elég a fullos játékoknak (na jó, pár évig még gondolom ki fogja húzni). Ha nem várod el, hogy ultrán fusson mondjuk a legújabb Doom, szerintem nem rossz konfig ez. Én is max pár tízezerrel költenék többet rá, mert a perifériákat is meg kell még venni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játék megjelenések. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játék megjelenések.
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: