Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játék megjelenések.

Go down 
+5
Sith Lord
Zioncsabi
Johnny1
Joii
Bodo
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-08, 07:45

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
Johnny1 írta:

Milyen konfigon tolod?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ez a duplája az enyémnek Smile

Az volt a durca, amikor mindenkinek vagánykodtam, hogy milyen kafa gépet fogok venni, erre már a Watchdogs-ot se tudta medium-on meghajtani, és ez volt két éve Smile (jó, mondjuk a Tomb Raider jól nézett ki rajta). Amikor a Witcher 3 nem ment, akkor döbbentem rá, hogy pisigyenge a videokártyája, meg ugye a RAM is kevés már. Ehhez hasonló indokok miatt akarok inkább egy asztali konfigot venni, az kevesebb pénzből kijön, és legalább bővíthető.

Igen, most, hogy az utazgatós időszakom egyelőre véget ért, már nekem sem kell a laptop annyira. Ha meglesz az asztali konfig, tolok egy full formatot a laptopra aztán tényleg csak a legszükségesebb dolgokat rakom vissza rá, hogy ne terheljem feleslegesen.

Ti ezt jobban vágjátok: az ebben a listában megjelölt game2 konfig nagyon gáz?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Én még raknék bele bluray írót és ssd-t is az oprendszernek.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-07, 21:20

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Végre warezolható az "új" tomb raider.

Bunda, te kitoltad anno?
most tolom, király csak kicsit sok benne a lehetőség

Ahhoz képest, hogy csőjáték, egy kicsit tényleg túlspilázzák. Most vállaltam be a Baba Yaga DLC-t, de a hópárduc megszopatott.
hópárduc? az nemugrik be, de a halus rész már megvolt...
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-07, 16:02

bundas01 írta:
Balthier írta:
Végre warezolható az "új" tomb raider.

Bunda, te kitoltad anno?
most tolom, király csak kicsit sok benne a lehetőség

Ahhoz képest, hogy csőjáték, egy kicsit tényleg túlspilázzák. Most vállaltam be a Baba Yaga DLC-t, de a hópárduc megszopatott.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-07, 15:59

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Johnny1 írta:

Milyen konfigon tolod?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ez a duplája az enyémnek Smile

Az volt a durca, amikor mindenkinek vagánykodtam, hogy milyen kafa gépet fogok venni, erre már a Watchdogs-ot se tudta medium-on meghajtani, és ez volt két éve Smile (jó, mondjuk a Tomb Raider jól nézett ki rajta). Amikor a Witcher 3 nem ment, akkor döbbentem rá, hogy pisigyenge a videokártyája, meg ugye a RAM is kevés már. Ehhez hasonló indokok miatt akarok inkább egy asztali konfigot venni, az kevesebb pénzből kijön, és legalább bővíthető.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-07, 14:13

Balthier írta:
Johnny1 írta:

Milyen konfigon tolod?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ez a duplája az enyémnek Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-06, 13:37

Kiccsidzson írta:
Ez az a védelem ami "feltörhetetlen"?

Csak nehogy olyan npc-t szedj ki a witcherből aki továbbgördíti a sztorit.

Konkrétan volt olyan, hogy egy faszit azért nem tudtam megmenteni, mert nem töltődött be a karakter, aztán a párbeszédablak.

Meg volt olyan is, hogy a piroslámpás ház falai sem jelentek meg, az emberek ott kurváztak meg iszogattak a szabadban.

Meg akarom venni amúgy a GOTY verzát (sima játék + mindkét hosszú kiegészítő), de pont ilyenek miatt ezen a gépen nem akarom újrajátszani, majd csak ha lesz új pc-m.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-06, 13:34

Johnny1 írta:

Milyen konfigon tolod?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-06, 10:41

Balthier írta:
Végre warezolható az "új" tomb raider.

Bunda, te kitoltad anno?
most tolom, király csak kicsit sok benne a lehetőség
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-06, 10:41

Bodo írta:
bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Bunda! Jàccasz?? :O
jaja
úgyse lenne baj ha újra rákapnék, mert a műtét után egy darabig se edzés, se party és valamivel le kellene kötnöm magam

Mit műtenek rajtad te gémerállat? Remélem semmi komoly.
baloldali lágyéksérv tesa
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-06, 07:34

Balthier írta:
A kérdés még mindig él, nehogy elvesszen itt a komment-áradat között. Laughing

Szóval nem hittem volna, hogy ezt leírom, de kb. két óra telepítés után felment a Tomb Raider, és hihetetlen, mennyire jófejek voltak a készítők: a gamma nagyon durván skálázható a beállításokban, így mindenféle probléma nélkül elér egy 30 fps-hez közeli szintet még az én laptopomon is, ami legutoljára max az Alien Isolation-t tudta high-on meghajtani. Ez nagy szó (eleve az, hogy kicsit csúnyább grafixért cserébe tudok futtatni egy 2016-os AAA játékot), mert a Witcher-hez már külön kellett egy progit leszednem, hogy belenyúljak az erdőben a fák sűrűségébe (!), és a falukban megjelenő NPC-k számába.

Szóval fasza lesz ez, nem gondoltam volna, hogy feltörik még idén a hiper-szuper védelmét az originált játéknak.

Milyen konfigon tolod?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-06, 06:23

Ez az a védelem ami "feltörhetetlen"?

Csak nehogy olyan npc-t szedj ki a witcherből aki továbbgördíti a sztorit.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-05, 19:15

A kérdés még mindig él, nehogy elvesszen itt a komment-áradat között. Laughing

Szóval nem hittem volna, hogy ezt leírom, de kb. két óra telepítés után felment a Tomb Raider, és hihetetlen, mennyire jófejek voltak a készítők: a gamma nagyon durván skálázható a beállításokban, így mindenféle probléma nélkül elér egy 30 fps-hez közeli szintet még az én laptopomon is, ami legutoljára max az Alien Isolation-t tudta high-on meghajtani. Ez nagy szó (eleve az, hogy kicsit csúnyább grafixért cserébe tudok futtatni egy 2016-os AAA játékot), mert a Witcher-hez már külön kellett egy progit leszednem, hogy belenyúljak az erdőben a fák sűrűségébe (!), és a falukban megjelenő NPC-k számába.

Szóval fasza lesz ez, nem gondoltam volna, hogy feltörik még idén a hiper-szuper védelmét az originált játéknak.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-09-04, 22:05

Végre warezolható az "új" tomb raider.

Bunda, te kitoltad anno?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-21, 06:32

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Bunda! Jàccasz?? :O
jaja
úgyse lenne baj ha újra rákapnék, mert a műtét után egy darabig se edzés, se party és valamivel le kellene kötnöm magam

Mit műtenek rajtad te gémerállat? Remélem semmi komoly.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-19, 15:14

Én meg talán a Dark Souls 3-at majd, ott van tét, van para, van csokifaktor. ha nem lesz túl kezsüel. bár kis könnyítés azért nem esne rosszul.
utoljára a resi nullát toltam, azóta semmi.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-19, 12:23

Kiccsidzson írta:
Bunda! Jàccasz?? :O
jaja
úgyse lenne baj ha újra rákapnék, mert a műtét után egy darabig se edzés, se party és valamivel le kellene kötnöm magam
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-19, 06:07

köszi srácok, erre jutottam én is. (meg arra, rossz topikba írtam)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-17, 19:20

Bodo írta:
Joii írta:
még mindig a Beyond-ot gyűröm, nagyon jól elvagyok vele. 2-3 naponta lenyomok egy fejezetet, így tök hosszúnak tűnik a játék.

aztán itt figyel a GTA V, szintén kölcsönbe mert azt magamtól már a Négyesre vettem volna meg. szóval ezen még hezitálok, nekiessek e vagy majd ha lesz új konzolom.
Javaslom, ha van rá mód, inkább 4-esen nyomd!

Én is azt mondom mint Bodo. Annyi kikötéssel csak ha idén meglesz még az új masina. Nem kell mondjam, hogy 100x szebb a PS4 verza, és az fps-mód mind akciónál, mind autó- repülővezetésnél (kurva) sokat dob rajta. Pont múlthéten néztem róla vidit a jutyúbon, a műszerfalakról, repülőn és autón egyaránt, de aztán nem fájdítottam a szívem, inkább kikapcsoltam.
Meg azért ez nem egy 6-7 órás Uncsirke, még akkor se, ha nem akarod kimaxolni.

Én (is) úgy tervezem, hogy a "legrosszabb" esetben max december, és kell a PS4, de az a max. Nem szívesen, de kimaxolom azon is újra a GTA-t, mert muszáj, nálam GTA-mentés nem lehet a gépen, csak ha 100%-os... Cool
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-17, 18:55

Bunda! Jàccasz?? :O
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-17, 17:19

Folytattam a TR-t kedden, nem is rossz, csak újra kellene kezdenem, mert basztam a gyűjtögetésre eddig és igencsak szükség lenne rá...
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-17, 09:25

Joii írta:
még mindig a Beyond-ot gyűröm, nagyon jól elvagyok vele. 2-3 naponta lenyomok egy fejezetet, így tök hosszúnak tűnik a játék.

aztán itt figyel a GTA V, szintén kölcsönbe mert azt magamtól már a Négyesre vettem volna meg. szóval ezen még hezitálok, nekiessek e vagy majd ha lesz új konzolom.
Javaslom, ha van rá mód, inkább 4-esen nyomd!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-17, 07:24

még mindig a Beyond-ot gyűröm, nagyon jól elvagyok vele. 2-3 naponta lenyomok egy fejezetet, így tök hosszúnak tűnik a játék.

aztán itt figyel a GTA V, szintén kölcsönbe mert azt magamtól már a Négyesre vettem volna meg. szóval ezen még hezitálok, nekiessek e vagy majd ha lesz új konzolom.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-10, 21:26

Most láttam először az új MK klipjét. Nem is szar annyira...

Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-10, 08:52

Gondolom nevetsegesen alacsony peldanyszamban tudtak csak eladni. Nem ezek voltak azok a magazinok amugy, amik tesztpeldanyokkal fizettek ki az irokat? Very Happy mintha eszge mondta volna ezt
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-10, 08:23

Joii írta:


a Controller-t vettem, és nem néztem volna ki Sasából,hogy csak így szó nélkül abbahagyják mint tette azt a Konzol. azóta sem tudom mi történt,

Nem tudom én sem, hogy mi történt, pedig jó kis újság volt.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-10, 06:53

én nem bírtam Grath-ot. nemcsak szétcseszte az egész 576-ot, hanem gusztustalanul promozta is az EA-t. de ez nem csak nekem tűnt fel, mintha a 576-os Hitleres funny videóban is említve lett volna.az írásai sem fogtak meg. de ahogy néztem azóta is sikeres.

a Controller-t vettem, és nem néztem volna ki Sasából,hogy csak így szó nélkül abbahagyják mint tette azt a Konzol. azóta sem tudom mi történt,
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-08, 07:47

Balthier írta:
Nem tudom, hogy mikor kezdték erőltetni azt a fehér design-t a Kbyte-nál (régen CoV alatt elég tiritarka volt), de onnantól folyamatos bukó volt talán minden reboot, nagyon sok főszerkesztő váltotta egymást. A legelvontabb Reiker alatt volt, de nekem pl. nagyon bejött az a minimalista design, amit ő hozott össze. Lényegében megelőzte a több évvel később megérkező trendet. Úgyhogy ezek tükrében Grathnek tuti meg volt kötve a keze.
Amúgy ha sok-sok évvel ezelőtt elkezdenek DVD-mellékletet, majd Steam-kódokat is adni az újsághoz, szerintem sosem buktak volna meg. Bár az is lehet, hogy ez manapság már nem lényeg, én pl. sosem vennék meg egy Gamestar-t, mert mondjuk hozzácsapták a Resident Evil 5-öt (legutóbb mintha az lett volna hozzá).

Nekem hiányzik a papír alapú gamer újság, úgyhogy szoktam venni GameStart. Nem a játék miatt, az bónusz, úgysem tudom futtatni azokat a gépemen Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-08, 06:42

Na igen, Reiker, mikor pár szám erejèig foszerkeszto lett. Tök fekete cimlap a vakoknak az eselyegyenlőség tükrében.
Asszem akkor 2 számot meg is vettem.

Grath meg mindig is jo arc volt. Aki vette anno a Playtimeot es a metamorfozison átesett társait, az tudja.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-07, 16:55

Nem tudom, hogy mikor kezdték erőltetni azt a fehér design-t a Kbyte-nál (régen CoV alatt elég tiritarka volt), de onnantól folyamatos bukó volt talán minden reboot, nagyon sok főszerkesztő váltotta egymást. A legelvontabb Reiker alatt volt, de nekem pl. nagyon bejött az a minimalista design, amit ő hozott össze. Lényegében megelőzte a több évvel később megérkező trendet. Úgyhogy ezek tükrében Grathnek tuti meg volt kötve a keze.
Amúgy ha sok-sok évvel ezelőtt elkezdenek DVD-mellékletet, majd Steam-kódokat is adni az újsághoz, szerintem sosem buktak volna meg. Bár az is lehet, hogy ez manapság már nem lényeg, én pl. sosem vennék meg egy Gamestar-t, mert mondjuk hozzácsapták a Resident Evil 5-öt (legutóbb mintha az lett volna hozzá).
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime2016-03-07, 09:05

Balthier írta:
Asszem tényleg 2007 környékén regiztem Emori néven oda, de kisebb-nagyobb megszakításokkal 2001 óta ott voltam a fórumon. Akkor még az is nagy szám volt, ha valakinek volt avatara (asszem el kellett küldeni mailben a moderátoroknak a kiválasztott képet, és ők rakták oda a nevedhez) Laughing

Kár, hogy elbaszódott teljesen az a kurva jó fórum. Martin ugye belengette a pWC-t, elhúzott a fél fórum, a későbbi designváltás meg teljesen szétzilálta a közösséget. A rebootolt Kbyte is szinte csak a fikkantást kapta, pedig szerintem nem volt rossz magazin, csak DVD-melléklet nélkül halott ötlet volt olyan újságot indítani, ami pc-kkel is foglalkozik.


Az tényleg jó forum volt, szerettem ott lenni.
Nekem az új Kbyte már túl trendi volt, elég lightos cikkek voltak benne. Nem bírta a versenyt a Gamestar PCGuru páros ellen, nem volt hozzá játék és a fele volt az ára: halott dolog. Grath-et akkor ott nagyon utáltam, de most Stökivel a checkpoint podcastet nyomja ugye, és itt meg tök szimpi, jó fej faszinak tűnik. Valszeg a magazinnál meg volt kötve a keze rendesen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játék megjelenések. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék megjelenések.   Játék megjelenések. - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játék megjelenések.
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: