Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 PC-Laptop-netbook

Go down 
+5
Zioncsabi
Sith Lord
bundas01
Kiccsidzson
Joii
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-08-09, 15:57

Balthier írta:
Johnny1 írta:


Grat! Ha szabad érdeklődni, mennyi volt?
Mik a specifikációk?

Érdekes, meg akartam neked nézni a laptop.hu-n, és már nincs is ott az a modell, amit én vettem, hirtelen minden drágább lett. Amúgy  dobok linket, ez van meg nekem SSD nélkül.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tehát 8 giga RAM, tisztán 930 giga ROM (ugye matek így jön ezres vinyónál), geforce gtx 1050TI. Szerintem a videókártya viszi a legtöbb zsét ennél a konfignál, így a képernyő nem annyira jó, hozzászokás kell. De úgyis lesz monitorom, az a home office-hoz is kell, mert a munkahelyi laptopom olyan kis tücsökpöcs, hogy nem látok rajta semmit.

255 kilóért vettem. Úgy dobta most a gép, hogy idén kaptam toborzási bónuszt a munkahelyemen, úgyhogy az a pénzmag volt az alapja a laptopnak + mióta rájöttem, hogy a Witcher 3-mal normálisan akarok játszani, azóta rakom félre a magántanítós gempát Very Happy Kifizetődött a gyűjtögetés, mondjuk haragszom magamra, mert többet is félrerakhattam volna simán, ha nem impulzusvásárolok annyi ruhát meg minden szart az utóbbi két évben.

Jó kis gép ez!
Impulzusvásárlás nekem is volt: akciós 3DS játékok, be is zsákoltam jó párat. Libri: Halo könyvek akciósan, nyilván vettem Smile
Meg hát a gyereknek is megy a vásárlás, főleg nyaraláskor: Mancs Őrjáratos bizbasz, figura, törölköző, poncho, aztán szevasz.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-08-08, 20:40

Johnny1 írta:


Grat! Ha szabad érdeklődni, mennyi volt?
Mik a specifikációk?

Érdekes, meg akartam neked nézni a laptop.hu-n, és már nincs is ott az a modell, amit én vettem, hirtelen minden drágább lett. Amúgy dobok linket, ez van meg nekem SSD nélkül.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tehát 8 giga RAM, tisztán 930 giga ROM (ugye matek így jön ezres vinyónál), geforce gtx 1050TI. Szerintem a videókártya viszi a legtöbb zsét ennél a konfignál, így a képernyő nem annyira jó, hozzászokás kell. De úgyis lesz monitorom, az a home office-hoz is kell, mert a munkahelyi laptopom olyan kis tücsökpöcs, hogy nem látok rajta semmit.

255 kilóért vettem. Úgy dobta most a gép, hogy idén kaptam toborzási bónuszt a munkahelyemen, úgyhogy az a pénzmag volt az alapja a laptopnak + mióta rájöttem, hogy a Witcher 3-mal normálisan akarok játszani, azóta rakom félre a magántanítós gempát Very Happy Kifizetődött a gyűjtögetés, mondjuk haragszom magamra, mert többet is félrerakhattam volna simán, ha nem impulzusvásárolok annyi ruhát meg minden szart az utóbbi két évben.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-08-08, 18:39

Balthier írta:
Sajna muszáj voltam, különben nem lenne most gépem. Ugye Windows eleve nem is volt rajta, a Win 8.1 bőven megfelelt volna nekem, de ahhoz nem voltak driverek.
A régi laptopon én se raktam újra már 2015 óta, de szépen be is lassult a történet...

Grat! Ha szabad érdeklődni, mennyi volt?
Mik a specifikációk?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-08-06, 20:17

Sajna muszáj voltam, különben nem lenne most gépem. Ugye Windows eleve nem is volt rajta, a Win 8.1 bőven megfelelt volna nekem, de ahhoz nem voltak driverek.
A régi laptopon én se raktam újra már 2015 óta, de szépen be is lassult a történet...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-08-04, 07:26

Balthier írta:
Ismét sikerült segget csinálnom a számból, kolléga mondta, hogy vett leakciózva egy gamer laptopot (Lenovo Legion Y520), úgyhogy baszta az agyamat egy hétig, míg én is megvettem. Mivel 1050ti kártya van benne, szerintem egy pár évig jó lesz. Ami viszont felkúrt, hogy tegnap több mint ötször neki kellett állni a win telepítésnek, mert ugye warez megoldáshoz folyamodtam, és a Win 8.1 hiába működik rajta, a Lenovo oldalán csak Win 10-hez vannak driverek. Na, a kurva anyád, akkor hekkeljük meg a 8-at, hogy frissítsen 10-re. Nem megy. Ó, hogy az isten basszon meg, akkor kiírom a 10-et pendrive-ra. Kiírtam, felraktam, na, crackeljük akkor. Ekkor volt este 11 már, és délben vettem meg a laptopot, a mihez tartás végett. Az ám, de az aktiváló KMS Spico vagy mi a fasz telerakta mindenféle dzsunka szar softwarrel a gépet, lásd orosz netrádió stb. Fú, bazmeg, akkor reinstall, és találtam egy másik aktivátor progit - most már minden okésnak tűnik, csak nekem a Win 10 alapból nagyon nem jön be ezekkel a hülye Win Store-os hirdetésekkel, megnyitom a start menüt, és ott virít egy Minecraft reklám pl.
Most töltöm a Witcher 3-at, hogy kipróbáljam, jó-e a kártya drivere, aztán a legelső játék, amit ezen kitolok, az szerintem a Resi 7 lesz, mert szerintem azzal megleszek 1-2 hét alatt, míg a Witcher 3 két DLC-je sacc nekem 3 hónap.
pff hát nem aprózod el. tudom, hogy kellene de én spec nem szoktam újratelepítgetni a gépemet, pont az ilyenek miatt.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-08-02, 10:32

Ismét sikerült segget csinálnom a számból, kolléga mondta, hogy vett leakciózva egy gamer laptopot (Lenovo Legion Y520), úgyhogy baszta az agyamat egy hétig, míg én is megvettem. Mivel 1050ti kártya van benne, szerintem egy pár évig jó lesz. Ami viszont felkúrt, hogy tegnap több mint ötször neki kellett állni a win telepítésnek, mert ugye warez megoldáshoz folyamodtam, és a Win 8.1 hiába működik rajta, a Lenovo oldalán csak Win 10-hez vannak driverek. Na, a kurva anyád, akkor hekkeljük meg a 8-at, hogy frissítsen 10-re. Nem megy. Ó, hogy az isten basszon meg, akkor kiírom a 10-et pendrive-ra. Kiírtam, felraktam, na, crackeljük akkor. Ekkor volt este 11 már, és délben vettem meg a laptopot, a mihez tartás végett. Az ám, de az aktiváló KMS Spico vagy mi a fasz telerakta mindenféle dzsunka szar softwarrel a gépet, lásd orosz netrádió stb. Fú, bazmeg, akkor reinstall, és találtam egy másik aktivátor progit - most már minden okésnak tűnik, csak nekem a Win 10 alapból nagyon nem jön be ezekkel a hülye Win Store-os hirdetésekkel, megnyitom a start menüt, és ott virít egy Minecraft reklám pl.
Most töltöm a Witcher 3-at, hogy kipróbáljam, jó-e a kártya drivere, aztán a legelső játék, amit ezen kitolok, az szerintem a Resi 7 lesz, mert szerintem azzal megleszek 1-2 hét alatt, míg a Witcher 3 két DLC-je sacc nekem 3 hónap.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-02-01, 20:28

danny2008 írta:
Na srácok! Most van freereg a newinsane oldalon. Aztán hogy meddig, azt nem tudom, szóval akit érdekel azért siessen.

Arrow  https://newinsane.info/signup.php

Köszi Deni, egy áránember vagy!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-02-01, 15:26

danny2008 írta:
Na srácok! Most van freereg a newinsane oldalon. Aztán hogy meddig, azt nem tudom, szóval akit érdekel azért siessen.

Arrow  https://newinsane.info/signup.php

bounce bounce yxcde
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-02-01, 11:04

Na srácok! Most van freereg a newinsane oldalon. Aztán hogy meddig, azt nem tudom, szóval akit érdekel azért siessen.

Arrow [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-01-30, 18:01

Joii írta:
most, hogy így mondjátok egy Testről és lélekről engem is érdekelne. (a Kincsemet azóta sem néztem meg, igazából nem is tudom minek szedtem le)

Parancsolj, nézd meg helyettem is. Wink

Arrow [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-01-30, 17:59

Balthier írta:
Én kérnék majd Newinsane-t, ha lesz majd esetleg, cserébe sör vagy akármi, amit megiszol. A Deathlord-ot nézegetem néha, de nagyon szar oldal, csak arra volt jó, hogy a tiltott magyar filmeket leszedjem (Testről és lélekről).

Rendicsek, amint lesz meghivó/freereg szólok azonnal!

Juj a Deathlord, anno azzal kezdtem, olyan 2007 vagy '08 tájékán. Aztán jött a Bithorlo, majd az enkór az elmúlt 5 évben zsinórban, illetve tavaly ősszel regiztem a Newinsane-re, na nem a mozis tartalom miatt, hanem a jövőbeli UHD-s tartalom miatt. Amit nem értek a mai napig az enkórnál, hogy a régi felé bezárta kapuit, haladni kell a korral, viszlát avi, ez okés, de akkor nyitni kéne az új felé. De ő fixen nem engedi az x.265 és társai fájlokat, ami az UHD tartalmakhoz kellene. Ha ő nem, akkor van más, ennyi... Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-01-30, 16:10

most, hogy így mondjátok egy Testről és lélekről engem is érdekelne. (a Kincsemet azóta sem néztem meg, igazából nem is tudom minek szedtem le)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-01-28, 20:50

Én kérnék majd Newinsane-t, ha lesz majd esetleg, cserébe sör vagy akármi, amit megiszol. A Deathlord-ot nézegetem néha, de nagyon szar oldal, csak arra volt jó, hogy a tiltott magyar filmeket leszedjem (Testről és lélekről).

Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2018-01-26, 19:06

Balthier írta:
Joii írta:
Joii írta:


rendben intézem, mivel nem töltögetek fel semmit a felhőbe ezért tuti megvan a 7 giga. illetve közben jelzett Danny, van egy másik "kölcsönző" (Newinsane) ott is fentvan a film megpróbálok meghívókat szerezni.
ha feltöltöttem, írok ide.

szerk:
köszi az infót már töltöm is felfele és még ma feldobom ide a linket mert holnap nem nagyon leszek gépnél.

...

közben feltöltötte, ha minden igaz küldött mail-t is a rendszer, hogy viheted.

Yo! Hatalmas nagy köszi érte!

Ja, szóljatok, ha van bármi olyan film, amit nem lehet felrakni enkórra, vagy folyamatosan törlik. Ezen a Newinsane-en fent van úgyis, letöltöm a torrent fájl, aztán átküldöm, akinek éppen ami kell. Amúgy ott legalább van UHD film, ők nyitottak a jövő felé...Cool (most már csak TV kéne hozzá What a Face )
Ha lesz elég meghívó pontszámom, vagy freereg, akkor szólok nektek!!! Wink
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-12-23, 13:32

Balthier írta:


Yo! Hatalmas nagy köszi érte!
szívesen, ne viccelj.
illetve én kösz a segítségeket.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-12-21, 21:27

Joii írta:
Joii írta:


rendben intézem, mivel nem töltögetek fel semmit a felhőbe ezért tuti megvan a 7 giga. illetve közben jelzett Danny, van egy másik "kölcsönző" (Newinsane) ott is fentvan a film megpróbálok meghívókat szerezni.
ha feltöltöttem, írok ide.

szerk:
köszi az infót már töltöm is felfele és még ma feldobom ide a linket mert holnap nem nagyon leszek gépnél.

...

közben feltöltötte, ha minden igaz küldött mail-t is a rendszer, hogy viheted.

Yo! Hatalmas nagy köszi érte!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-12-21, 17:19

Joii írta:


rendben intézem, mivel nem töltögetek fel semmit a felhőbe ezért tuti megvan a 7 giga. illetve közben jelzett Danny, van egy másik "kölcsönző" (Newinsane) ott is fentvan a film megpróbálok meghívókat szerezni.
ha feltöltöttem, írok ide.

szerk:
köszi az infót már töltöm is felfele és még ma feldobom ide a linket mert holnap nem nagyon leszek gépnél.

...

közben feltöltötte, ha minden igaz küldött mail-t is a rendszer, hogy viheted.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-12-21, 16:37

Balthier írta:



Bocsi, most jutottam csak a mailedhez Gmailen.

Ha van egy gmail-es címed, akkor a következő a legegyszerűbb:
drive.google.com

Itt alapból van kb. 7 gigád, nem tudom, hogy ebből mennyit használtál már fel, de ha van hely, ide fel tudod tölteni, aztán csak megosztod azzal az email címmel, amit küldtem neked (emorispike@gmail.com). Vagy miután feltöltötted, lekéred a linket hozzá, és bedobod a fórumba, ez tőled függ. A folyamat maga full egyszerű, mivel van Gmail-es címed, így a Google Drive a rendelkezesédre áll, és szerintem engedni fogja a feltöltést, mert már én is dobtam fel nagyobb filmeket rá.

rendben intézem, mivel nem töltögetek fel semmit a felhőbe ezért tuti megvan a 7 giga. illetve közben jelzett Danny, van egy másik "kölcsönző" (Newinsane) ott is fentvan a film megpróbálok meghívókat szerezni.
ha feltöltöttem, írok ide.

szerk:
köszi az infót már töltöm is felfele és még ma feldobom ide a linket mert holnap nem nagyon leszek gépnél.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-12-20, 23:35

Joii írta:
nos, torrentet már csináltam, akkor tényleg én állítom be hova kerüljön maga a .torrent fájl, de leszedett dolgoknál gőzöm sincs merre van. a letöltés kezelő annyit ír 'a fájlt áthelyezték vagy megszűnt' illetve ahova a letöltések mennek ott sincsenek a torrentek. utánaolvasva mindenféle rejtett mappa meg appData mappa volt az infó de ezekben sem találtam. a meghajtókon végzett keresés sem vezetett eredményre, szóval Balthi bocs de találjunk ki más variációt az átjuttatásra.
ilyen fájl megosztókról vélemény? feltöltöm valahova aztán akinek kell az vigye (a Kincsemről van egyébként szó amit törölgetnek Ncore-ról de pont elcsíptem és leszedtem egy 1,4 gigás Hyperx verziót).


Bocsi, most jutottam csak a mailedhez Gmailen.

Ha van egy gmail-es címed, akkor a következő a legegyszerűbb:
drive.google.com

Itt alapból van kb. 7 gigád, nem tudom, hogy ebből mennyit használtál már fel, de ha van hely, ide fel tudod tölteni, aztán csak megosztod azzal az email címmel, amit küldtem neked (emorispike@gmail.com). Vagy miután feltöltötted, lekéred a linket hozzá, és bedobod a fórumba, ez tőled függ. A folyamat maga full egyszerű, mivel van Gmail-es címed, így a Google Drive a rendelkezesédre áll, és szerintem engedni fogja a feltöltést, mert már én is dobtam fel nagyobb filmeket rá.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-12-20, 16:00

nos, torrentet már csináltam, akkor tényleg én állítom be hova kerüljön maga a .torrent fájl, de leszedett dolgoknál gőzöm sincs merre van. a letöltés kezelő annyit ír 'a fájlt áthelyezték vagy megszűnt' illetve ahova a letöltések mennek ott sincsenek a torrentek. utánaolvasva mindenféle rejtett mappa meg appData mappa volt az infó de ezekben sem találtam. a meghajtókon végzett keresés sem vezetett eredményre, szóval Balthi bocs de találjunk ki más variációt az átjuttatásra.
ilyen fájl megosztókról vélemény? feltöltöm valahova aztán akinek kell az vigye (a Kincsemről van egyébként szó amit törölgetnek Ncore-ról de pont elcsíptem és leszedtem egy 1,4 gigás Hyperx verziót).
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-12-20, 08:18

Joii írta:
srácok van valakinek ötlete hova vannak lementve a gépen a .torrent fájlok?
vagy,
hogyan lehetne torrent fájlt megosztani?

Nézd meg a böngésződben, hogy hova menti le a cuccokat. Alapból a Letöltés mappa, ahogy Balthi is írta.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-12-19, 18:39

A Letöltések mappában kell lenniük, ha csak nem változtattál a browsered beállításaiban valamit.
Torrentet már csináltam, utorrenten kijelölöd a mappát, amit meg akarsz osztani, és kész, megcsinálja neked a fájlt. Ha nCore-ra töltök fel, valamiért nekem is le kell utána szedni megint, hozzáadni az utorrenthez, aztán beindul a seed.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-12-19, 16:21

srácok van valakinek ötlete hova vannak lementve a gépen a .torrent fájlok?
vagy,
hogyan lehetne torrent fájlt megosztani?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-10-30, 20:15

Johnny1 írta:

Én is úgy vettem észre, hogy mostanában már eltűnt ez a "félévente új gépet kell venni" dolog a PC-gamingből. Mindenesetre én most 4-5 évre tervezek Smile

Uh, hát nekem nem épp ez a tapasztalatom. Az AAA-játékoknak évről évre nő a gépigénye, a Witcher 3-at amikor kiadták, úgy lőtték be, hogy még minimum grafikán is gyönyörűen nézzen ki, cserébe még a 170-180 ezres laptopok se tudták normálisan meghajtani, rettenetes volt a gépigénye. Fejleszteni is kellett egy modot, hogy jobban be lehessen nyúlni a beállításokba.
A Rise of the Tomb Raider nem nézett ki szintén rosszul minimál grafixon, a Resi 7 ehhez képest olyan volt, mintha valami fejlesztés alatt levő bétát játszanál. Nagy lottó az egész, a normálisabb stúdiók gondolnak a kispénzűekre is, mások magasról leszarják a témát.

Kíváncsi vagyok, hogy mikor kiadják a jövőben a Cyberpunk 2077 gépigényét, mennyire fog a fél világ hangosan kurvaanyázni, mert lehet megvenni hozzá a 80 ezres videókártyát Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-10-30, 18:52

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
Megnéztem neked, elméletileg annyi a különbség, hogy a HDMI hangot is szállít. Szerintem az is elég jó képet ad amúgy:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Amúgy grat a géphez! Melyik game-mel fogod kezdeni a kockingot? Very Happy
Én amint meglesz az új laptop, vadállatként vetem majd magam rá a Resi 7-re és a Witcher 3 két DLC-jére.

Köszi, szóval akkor jó lesz a hdmi kimenet is, kicsit megijedtem, amikor először néztem meg a videokártya kimeneteket Smile
Csak kipróbáltam egy-két gamét, hogy milyen, amikor fut is valami normálisan:
Life is strange, illetve Day of the Tentacle HD. Szerintem a LiS-t fogom először játszani, érdekesnek tűnik a koncepciója.
Tesco-ban megvettem 500,- Ft-ért a LEGO Pirates of the Caribbean-t, arra is kíváncsi vagyok, aztán van még Batman Arkham sorozat, Resik, Witcher 3 is érdekelne majd.
Azért PC-re jóval olcsóbbak a játékok, mint PS-re... A PS meg a Nintendo marad az exkluzív címeknek (Uncharted 4, The last guardian, Mario gamék), a multiplatform cuccokat - ha normális a PC-s port - inkább PC-n szeretném tolni, van egy X360 kontrollerem hozzá, azzal prímán muzsikál minden.
Furcsa így közel 10 év után egy olyan PC, ami egyelőre röccenés-mentesen viszi a cuccokat és nem kell perceket várni egy dokumentum megnyitására. Szegény kis laptopom kiszolgálta az árát, amit ki lehetett sajtolni belőle, azt kihoztam. Anno a Halo 2-nél túlmelegedett egy csomószor és újraindult Smile

Én osztottam-szoroztam, és arra jutottam, hogy hiába költözünk saját lakásba jövőre vagy 2019-ben, még nem asztalit veszek magamnak, hanem egy gamer laptopot. Max. 270-et szánok rá, megvárom, hogy karácsony környékén vagy utána lesz-e akció. Fontos, hogy 960M-kártya legyen benne, és 8 giga ram egyúttal, aztán ennyi, originált Windows úgyse lesz rajta, azt magamnak kell majd telepíteni. Most nem követem el azt a hibát, hogy "úgyis csak régebbi gémekkel tolom", és megveszek valamit szar videókarival (a mostanira kajak azt hittem, hogy jó lesz, és ugye a Witcher 3 se futott jól rajta 2015-ben). Ha nem lesz rohamos fejlődés a gamingben, szerintem 4-5 évet ki lehet hozni belőle. Ebből a kis Toshiba-ból hármat sikerül, majd odaadom mutternek netezni.

Én is úgy vettem észre, hogy mostanában már eltűnt ez a "félévente új gépet kell venni" dolog a PC-gamingből. Mindenesetre én most 4-5 évre tervezek Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-10-29, 14:40

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Megnéztem neked, elméletileg annyi a különbség, hogy a HDMI hangot is szállít. Szerintem az is elég jó képet ad amúgy:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Amúgy grat a géphez! Melyik game-mel fogod kezdeni a kockingot? Very Happy
Én amint meglesz az új laptop, vadállatként vetem majd magam rá a Resi 7-re és a Witcher 3 két DLC-jére.

Köszi, szóval akkor jó lesz a hdmi kimenet is, kicsit megijedtem, amikor először néztem meg a videokártya kimeneteket Smile
Csak kipróbáltam egy-két gamét, hogy milyen, amikor fut is valami normálisan:
Life is strange, illetve Day of the Tentacle HD. Szerintem a LiS-t fogom először játszani, érdekesnek tűnik a koncepciója.
Tesco-ban megvettem 500,- Ft-ért a LEGO Pirates of the Caribbean-t, arra is kíváncsi vagyok, aztán van még Batman Arkham sorozat, Resik, Witcher 3 is érdekelne majd.
Azért PC-re jóval olcsóbbak a játékok, mint PS-re... A PS meg a Nintendo marad az exkluzív címeknek (Uncharted 4, The last guardian, Mario gamék), a multiplatform cuccokat - ha normális a PC-s port - inkább PC-n szeretném tolni, van egy X360 kontrollerem hozzá, azzal prímán muzsikál minden.
Furcsa így közel 10 év után egy olyan PC, ami egyelőre röccenés-mentesen viszi a cuccokat és nem kell perceket várni egy dokumentum megnyitására. Szegény kis laptopom kiszolgálta az árát, amit ki lehetett sajtolni belőle, azt kihoztam. Anno a Halo 2-nél túlmelegedett egy csomószor és újraindult Smile

Én osztottam-szoroztam, és arra jutottam, hogy hiába költözünk saját lakásba jövőre vagy 2019-ben, még nem asztalit veszek magamnak, hanem egy gamer laptopot. Max. 270-et szánok rá, megvárom, hogy karácsony környékén vagy utána lesz-e akció. Fontos, hogy 960M-kártya legyen benne, és 8 giga ram egyúttal, aztán ennyi, originált Windows úgyse lesz rajta, azt magamnak kell majd telepíteni. Most nem követem el azt a hibát, hogy "úgyis csak régebbi gémekkel tolom", és megveszek valamit szar videókarival (a mostanira kajak azt hittem, hogy jó lesz, és ugye a Witcher 3 se futott jól rajta 2015-ben). Ha nem lesz rohamos fejlődés a gamingben, szerintem 4-5 évet ki lehet hozni belőle. Ebből a kis Toshiba-ból hármat sikerül, majd odaadom mutternek netezni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-10-24, 10:38

Balthier írta:
Megnéztem neked, elméletileg annyi a különbség, hogy a HDMI hangot is szállít. Szerintem az is elég jó képet ad amúgy:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Amúgy grat a géphez! Melyik game-mel fogod kezdeni a kockingot? Very Happy
Én amint meglesz az új laptop, vadállatként vetem majd magam rá a Resi 7-re és a Witcher 3 két DLC-jére.

Köszi, szóval akkor jó lesz a hdmi kimenet is, kicsit megijedtem, amikor először néztem meg a videokártya kimeneteket Smile
Csak kipróbáltam egy-két gamét, hogy milyen, amikor fut is valami normálisan:
Life is strange, illetve Day of the Tentacle HD. Szerintem a LiS-t fogom először játszani, érdekesnek tűnik a koncepciója.
Tesco-ban megvettem 500,- Ft-ért a LEGO Pirates of the Caribbean-t, arra is kíváncsi vagyok, aztán van még Batman Arkham sorozat, Resik, Witcher 3 is érdekelne majd.
Azért PC-re jóval olcsóbbak a játékok, mint PS-re... A PS meg a Nintendo marad az exkluzív címeknek (Uncharted 4, The last guardian, Mario gamék), a multiplatform cuccokat - ha normális a PC-s port - inkább PC-n szeretném tolni, van egy X360 kontrollerem hozzá, azzal prímán muzsikál minden.
Furcsa így közel 10 év után egy olyan PC, ami egyelőre röccenés-mentesen viszi a cuccokat és nem kell perceket várni egy dokumentum megnyitására. Szegény kis laptopom kiszolgálta az árát, amit ki lehetett sajtolni belőle, azt kihoztam. Anno a Halo 2-nél túlmelegedett egy csomószor és újraindult Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-10-24, 10:14

Megnéztem neked, elméletileg annyi a különbség, hogy a HDMI hangot is szállít. Szerintem az is elég jó képet ad amúgy:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Amúgy grat a géphez! Melyik game-mel fogod kezdeni a kockingot? Very Happy
Én amint meglesz az új laptop, vadállatként vetem majd magam rá a Resi 7-re és a Witcher 3 két DLC-jére.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-10-24, 07:58

Egy nagyon gyökér kérdés lesz, és ebből is látszik, hogy PC szinten mennyire le vagyok maradva:

a videokártyán van DVI és HDMI kimenet. Én HDMI-t használom, mert a monitor/TV-n az van. A DVI jobb képet ad? Csak mert láttam átalakítót, nem vészes az ára.

Egyébként fasza a gép, szépen duruzsol, SSD-ről megy system, van benne egy 2TB HDD, szóval hely van elég. Most már csak a zenéket kellene átpakolni a laptopról, aztán mehet a gyalulás, ráfér már egy reboot.
Mivel kábellel nem tudom összekötni a gyerek miatt a modemmel, így vettem egy ilyen wifi-stick-et. Tök érdekes volt, hogy csak akkor volt hajlandó felismerni a Win10 sticket, ha rá volt kötve a kábellel is a net. Gondolom valami frissítést keresett. Pár pillanat és működött is a cucc, úgyhogy szerencsére nem kell kábel.
Asszony megy húzza a száját, hogy túl nagy a gép Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime2017-10-14, 06:27

danny2008 írta:
Joii írta:
örömködtem itten a torrent végett, pár napja már megint baszakszik.

aztán mintha a nettel is lenne gond, iszonyat lassú. a Baby driver 4 óra volt mire lejött (1,45 giga), a netrádió is szaggatt, faszkivanmár.

Netán UPC??

Csak mert azzal az elmúlt 3 hétben gond van Gödöllő és környékén, ergo a komplett 28-as körzetben. Valami hálózati szar. Vagy megint elharapta valami cápa az óceán alatt futó vezetéket, rácsatlakozott a FishPorn-ra. Laughing

Még jó hogy jött a Digi, és már nem UPC van. Mióta az van, még annyit se kellett csinálni hogy a routert kihúzni meg visszadugni havonta legalább egyszer, mint az UPC-nél.
neem, Téhóm akikről azt kell tudni a 15 megás net az olyan nettó 1,5. egész héten baszakodott, hol ment a net hol nem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





PC-Laptop-netbook Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
PC-Laptop-netbook
Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: