Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 PC-Laptop-netbook

Go down 
+5
Zioncsabi
Sith Lord
bundas01
Kiccsidzson
Joii
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-17, 21:03

Sztem megéri szétverni. Az érzés megfizethetetlen.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-17, 20:46

Kiccsidzson írta:
Egyre közelebb és közelebb van az a pillanat, amikoris fogom a laptopot, kiviszem az udvarra és szétverem a betonjárdán.

Dettó, csak PC. Mondtam már a csajomnak, hogy kiviszim az udvarra, odakúrom a viacolorra, és szétverem a bézbólütővel. Twisted Evil
De nem teszem mert eladható használtként, és jól jön az értéke a "cserénél"

Basszus, mióta akarom ide megfogalmazni az új géptervemet, amiben tech segítség kellene, de olyan hosszú, hogy sosincs időm megfogalmazni. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-17, 19:58

Egyre közelebb és közelebb van az a pillanat, amikoris fogom a laptopot, kiviszem az udvarra és szétverem a betonjárdán. Mert már túl sok van a rovásán, én meg egyre türelmetlenebb vagyok. Még csak ott tartok, hogy ütöm, dobálom, de már nincs messze a vég.
Úgyhogy ha hirtelen megszűnök létezni az nem azért lesz, mert meghaltam (neadjisten megsértődtem), hanem azért, mert a civilizáció egyik legnagyobb vívmányával masszírozom odakünn a járdát.

Érdekes mondjuk, hogy ebből a szempontból a ps egy sokkal megbízhatóbb szerkezet.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-17, 12:38

Tegnap este 3x ki és bekapcsoltam a gépet és közben próbáltam állítgani a billentyűkiosztást meg mindenfélét, ami eszembe jutott. Semmire nem mentem vele és utána írtam a postot...
És miután feladtam, kikapcsoltam a gépet.

És egy egész éjszakás pihenés??? leszarás??? feladás??? után ma minden rendben lett. Mintha meg sem történt volna a tegnapi fiaskó...
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-17, 11:26

Zioncsabi írta:

Szóval, ha valaki tudja a megoldást, hogy hogy tudom helyrehozni, szóljon legyen szíves. Köszi
1. Nem a chrome, hanem a laptopod piros színe a hibás..
2..vagy túl közel volt hozzá az ájfon.

[Nem mondtad, hogy a Szájbernek kuss..]
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-17, 03:07

...és egyszercsak a gugöl krómom elkezdett olyat csinálni, hogy ha mondjuk itt vagyok a főoldalon és meg akarom nyitni az akármelyik topikot( vagz csak akármelyik gombot megnyomom), akkor egy nem odaugrik, hanem egy másik fülön nyitja meg. És nem tudom kikapcsoni sehogy, mert eltünt az a beállítás a chrome- ból, hogy mit csináljon, ha egy linket meg akark nyitni!!!
Mert eddig volt ilyen beállítás, csak eltünk a genyóba, rohaggyon meg...
Azt meg most vettem észre, hogy váltogatja az angol és a magyar büllentyűzetet, de olyannyira, hogy ha például nyonvatartom a shift- et és lenyomom a 9- est többször, akkor vagy a zárójel kezdetét, vagy a zárójel befejezését adja be( magyaron a 8- ason van a kezdete, a 9-esen az angol bill- en van). Ennyire váltogatja...
Szóval, ha valaki tudja a megoldást, hogy hogy tudom helyrehozni, szóljon legyen szíves. Köszi
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-16, 18:46

Balthier írta:
Win8-rol velemeny, valaki?

edit: na, fasza. a hozzászólás megírása után vettem észre, hogy a laptop oldalán be van törve egy kis műanyag rész. Reggel, egyetemre menet leesett a laptop táskám (nem olyan magasról), és hát betört. Ráadásul olcsó szar műanyagból van a borítás, ilyen a HP. Kíváncsi vagyok, hogy valaha meg lehet-e javítani, mert ugyan a gép működik, de utálom az ilyen esztétikai hibákat.

Amúgy már egyszer írtam a win8-ról.
Szerintem max táblagépen lehet előny az update a csempék miatt, sima pc-n frusztráló.
Lehet használni külön homebrew progival, ami csinál start menüt és akkor nincs csempe, de akkor meg inkább már a jó öreg win7, mert még mindig jobban kompatibilisebb bármivel.



[You must be registered and logged in to see this image.]


Vegyél ilyet! Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-16, 09:31

Win8-rol velemeny, valaki?

edit: na, fasza. a hozzászólás megírása után vettem észre, hogy a laptop oldalán be van törve egy kis műanyag rész. Reggel, egyetemre menet leesett a laptop táskám (nem olyan magasról), és hát betört. Ráadásul olcsó szar műanyagból van a borítás, ilyen a HP. Kíváncsi vagyok, hogy valaha meg lehet-e javítani, mert ugyan a gép működik, de utálom az ilyen esztétikai hibákat.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-12, 13:03

Egy kis érdekesség:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Észak-Koreában fejlesztett és használt, Linux-alapú, prosztó oprendszer.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-02, 07:44

Bodo írta:
Joii írta:

Kezdjük az appokkal tán,mit használsz,mire stb

Na szóval: videózni a mobo playert, ez free a playen és szerintem nagyon korrekt lejátszó, nekem ez jött be a legjobban, eddig.
Zenét hallgatni a winamp, persze a pró, ez fizetős, de ingyenes is van a tékába!
Amik vannak még, azok az alap kommunikálós appok, mint a viber, skype, talk, twittwer, facse.
Ügye vannak még az alap progik amik szükségesek telepítgetni, tárolni, ilyen a dropbox, amit imádok, meg van még a google drive, ami szintén jól jön sokszor, mint ingyen online tárhely. Akkor file kezelő: Astro, meg az ES file manager.
Launchernek szigorúan a nova, persze a tékából a fullos!
Billentyűzet swiftkey!!!! legjobb!!!
Amik vannak még, mer' kellenek: super toolbox, elixir,oficeSuite,google keep,CoolReader, shazam, CamScanner stb.
Meg csomó egyéb ami nem olyan fontos, de fani: iránytű, vizszint mérő, időkép, stb.
A csomó játék persze!
És időjárásos widgetnek a beautiful widgets.
Egyenlőre ennyi ugrik be.

huh, kösz haver akkor majd nekiállok csekkolni ezeket.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-01, 18:06

Joii írta:

Kezdjük az appokkal tán,mit használsz,mire stb

Na szóval: videózni a mobo playert, ez free a playen és szerintem nagyon korrekt lejátszó, nekem ez jött be a legjobban, eddig.
Zenét hallgatni a winamp, persze a pró, ez fizetős, de ingyenes is van a tékába!
Amik vannak még, azok az alap kommunikálós appok, mint a viber, skype, talk, twittwer, facse.
Ügye vannak még az alap progik amik szükségesek telepítgetni, tárolni, ilyen a dropbox, amit imádok, meg van még a google drive, ami szintén jól jön sokszor, mint ingyen online tárhely. Akkor file kezelő: Astro, meg az ES file manager.
Launchernek szigorúan a nova, persze a tékából a fullos!
Billentyűzet swiftkey!!!! legjobb!!!
Amik vannak még, mer' kellenek: super toolbox, elixir,oficeSuite,google keep,CoolReader, shazam, CamScanner stb.
Meg csomó egyéb ami nem olyan fontos, de fani: iránytű, vizszint mérő, időkép, stb.
A csomó játék persze!
És időjárásos widgetnek a beautiful widgets.
Egyenlőre ennyi ugrik be.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-01, 17:34

Bodo írta:
Joii írta:
nem tudom mi az de csak be kellett irni és kész.a tábla fasza,azt nyomkodom egy napja.
Ha jól emlékszem neked is van,mehet az eszmecsere.

Jaaaa, szal' alapból aktív volt a wifi a routeren, csak ahogy kell, le volt kódolva wpa-kóddal és azt kellett beírni a tablet wifi kapcsolódásakor és ennyi. OK.
Ja van, ez már a második, de csak ilyen alap 7"-os. Anyának vettem olvasgatni, netezni.
Ha esetleg segítség kell, vagy ilyesmi, csak szólj.
Valami ilyesmi,ja.
Kezdjük az appokkal tán,mit használsz,mire stb
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-01, 16:42

Joii írta:
nem tudom mi az de csak be kellett irni és kész.a tábla fasza,azt nyomkodom egy napja.
Ha jól emlékszem neked is van,mehet az eszmecsere.

Jaaaa, szal' alapból aktív volt a wifi a routeren, csak ahogy kell, le volt kódolva wpa-kóddal és azt kellett beírni a tablet wifi kapcsolódásakor és ennyi. OK.
Ja van, ez már a második, de csak ilyen alap 7"-os. Anyának vettem olvasgatni, netezni.
Ha esetleg segítség kell, vagy ilyesmi, csak szólj.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-01, 15:12

Bodo írta:
Joii írta:
megoldodott,beizzitottam a wifit.:-) ha valaki hasonló problémával küzdene: a routeren levő hosszú kódot kell beirni és kész is.
Tenx a helpet haver!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na ne bassz haver, szal wifis a routered, csak nem volt bekapcsolva? Ezt nem mondtad!! Shocked Very Happy
Az a hosszú kód az nem a router ip címe, amit beírva a böngészőbe jutsz a router beállításához?
Itt bekapcsoltad a wifit és van wifid mi? Derék, grarula!! cheers cheers cheers
Na és milyen a tablet amúgy?
nem tudom mi az de csak be kellett irni és kész.a tábla fasza,azt nyomkodom egy napja.
Ha jól emlékszem neked is van,mehet az eszmecsere.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-01, 14:34

Bodo írta:
Joii írta:
megoldodott,beizzitottam a wifit.:-) ha valaki hasonló problémával küzdene: a routeren levő hosszú kódot kell beirni és kész is.
Tenx a helpet haver!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na ne bassz haver, szal wifis a routered, csak nem volt bekapcsolva? Ezt nem mondtad!! Shocked Very Happy
Az a hosszú kód az nem a router ip címe, amit beírva a böngészőbe jutsz a router beállításához?
Itt bekapcsoltad a wifit és van wifid mi? Derék, grarula!! cheers cheers cheers
rabbit
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-01, 14:28

Joii írta:
megoldodott,beizzitottam a wifit.:-) ha valaki hasonló problémával küzdene: a routeren levő hosszú kódot kell beirni és kész is.
Tenx a helpet haver!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na ne bassz haver, szal wifis a routered, csak nem volt bekapcsolva? Ezt nem mondtad!! Shocked Very Happy
Az a hosszú kód az nem a router ip címe, amit beírva a böngészőbe jutsz a router beállításához?
Itt bekapcsoltad a wifit és van wifid mi? Derék, grarula!! cheers cheers cheers
Na és milyen a tablet amúgy?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-01, 11:29

Bodo írta:
Joii írta:
képes rá a Novum vettem is hozzá,csak nem történik semmi ha rádugom.

Nem lehet, hogy a beállításokban kell valamit állítani?

De amúgy meg haladnod kéne a korral és beruházni egy wifis routerra.
Szerintem 5K altt már találsz N-eset is.

[You must be registered and logged in to see this link.]
közben megoldodott,beizzitottam a wifit.:-) ha valaki hasonló problémával küzdene: a routeren levő hosszú kódot kell beirni és kész is.
Tenx a helpet haver!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-01, 10:36

Joii írta:
képes rá a Novum vettem is hozzá,csak nem történik semmi ha rádugom.

Nem lehet, hogy a beállításokban kell valamit állítani?

De amúgy meg haladnod kéne a korral és beruházni egy wifis routerra.
Szerintem 5K altt már találsz N-eset is.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-04-01, 08:07

Bodo írta:
Joii írta:
Azt vágja valaki a tablethez csatlakoztatott netkábelt hogyan lehet müködésre birni?wifim nincs ethernet csati van de meg se nyekken a gép csak telóról osztott wifivel.

Naaaa, mit vettél végül is?
Kell hozzá egy usb-utp dugó és úgy. Ha képes rá egyáltalán, mert nekem a régi volt olyan, de ahhoz adtak is egy átalakítót.
[You must be registered and logged in to see this image.]
képes rá a Novum vettem is hozzá,csak nem történik semmi ha rádugom.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-03-31, 19:09

Joii írta:
Azt vágja valaki a tablethez csatlakoztatott netkábelt hogyan lehet müködésre birni?wifim nincs ethernet csati van de meg se nyekken a gép csak telóról osztott wifivel.

Naaaa, mit vettél végül is?
Kell hozzá egy usb-utp dugó és úgy. Ha képes rá egyáltalán, mert nekem a régi volt olyan, de ahhoz adtak is egy átalakítót.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-03-31, 14:42

Azt vágja valaki a tablethez csatlakoztatott netkábelt hogyan lehet müködésre birni?wifim nincs ethernet csati van de meg se nyekken a gép csak telóról osztott wifivel.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-03-27, 09:45

Bodo írta:
Joii írta:
na mi legyen, jó nekem a Novum vagy várjam meg a Xtab 100-dci-t?

Nincs sok különbség. Attól függ melyik az óccsóbb.

az Xtab olcsóbb...lesz ha végre megjelenik. meg tudásra is okébb, itt egyedül az aggaszt az első szériás gépeknél elég magas a selejt-faktor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-03-27, 09:00

Joii írta:
na mi legyen, jó nekem a Novum vagy várjam meg a Xtab 100-dci-t?

Nincs sok különbség. Attól függ melyik az óccsóbb.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-03-27, 07:25

na mi legyen, jó nekem a Novum vagy várjam meg a Xtab 100-dci-t?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-03-26, 14:36

Balthier írta:

blablabla
Még sose próbáltam, azért kérdeztem, viszont a skullcandy facse oldalán (asszem) elég sokan szidták, hogy törik.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-03-26, 14:33

bundas01 írta:
Balthier írta:
Most láttam a Saturnban egy Skullcandy Uprock-ot egy 100-asért (kb. 7-8 ezer forint). Bár attól függetlenül, hogy a színe nem tetszik, ennyiért nem akarom otthagyni. Láttam még Atarit is 100-ért, de állítólag annak szar a hangminősége.
Skullcandy jó is vagy csak divatos?

Divatfikázóknak céltábla, pedig tényleg nagyon jó, még az alap fülbedugós JIB is, én azt nyomattam (kb. 5-6 ezer környékén), sőt, még most is olyanom van. Én elég gyakran cserélgetem őket, a JIB előtt volt egy Sennheiserem is, ami kb. a legnagyobb csalódás volt idáig, nem tudott közép- és magas tartományban nyomatni normálisan, pedig direkt odafigyeltem, hogy ne basszuskiemelőst vegyek. Úgyhogy a Skull megváltás volt ehhez képest, ráadásul elég nehezen romlik is el. (tehát martyin skull istenítése nem volt kamu a psc-n)

Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-03-26, 14:14

Balthier írta:
Most láttam a Saturnban egy Skullcandy Uprock-ot egy 100-asért (kb. 7-8 ezer forint). Bár attól függetlenül, hogy a színe nem tetszik, ennyiért nem akarom otthagyni. Láttam még Atarit is 100-ért, de állítólag annak szar a hangminősége.
Skullcandy jó is vagy csak divatos?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-03-26, 14:11

Most láttam a Saturnban egy Skullcandy Uprock-ot egy 100-asért (kb. 7-8 ezer forint). Bár attól függetlenül, hogy a színe nem tetszik, ennyiért nem akarom otthagyni. Láttam még Atarit is 100-ért, de állítólag annak szar a hangminősége.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-03-23, 22:46

Mondjuk ha olyan lesz, mint Mass Effect- ben az omni- tool, akkor van értelme, de egészen addig gecimóon arra gondolok, hogy elhasalnak, mert ki a jó büdös franc akar egy másik androidos- iox-es- symbianos- vagy neaggyisten badás rendszert a karjára sokkal kevesebb lehetőséggel, mert ez egyszerűen akármihez képest kicsi az isten szerelmére, de majdnem ugyanannyiért( ezek csak az én feltevéseim, lehet, hogy tök távol van mindentől...)
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime2013-03-23, 15:05

Sith Lord írta:
Tok jo lesz hogy karoran is lehet majd facebookozni.

Meg dühös madarazni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





PC-Laptop-netbook - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Laptop-netbook   PC-Laptop-netbook - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
PC-Laptop-netbook
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: