Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 poén részleg

Go down 
+8
Johnny1
ceu
Joii
bundas01
Sith Lord
Kiccsidzson
terminator
Bodo
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-04-21, 20:27

Joii írta:
Johnny1 írta:

Feleségem néha

csak néha? mázlista! ( Very Happy )

Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-04-21, 07:35

Johnny1 írta:

Feleségem néha

csak néha? mázlista! ( Very Happy )
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-04-19, 19:51

danny2008 írta:
Joii írta:
poén részleg 17634310

Very Happy Laughing What a Face

Feleségem néha
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-04-19, 19:16

Joii írta:
poén részleg 17634310

Very Happy Laughing What a Face
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-04-18, 18:27

poén részleg 17634310
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-04-14, 13:55

poén részleg 17800210
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-04-14, 13:40

poén részleg IMG_6761

Igaz itt egy "a" betű lemaradt, de attól még érthető Rolling Eyes
poén részleg IMG_6760
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-04-13, 13:54

poén részleg 17629910
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-04-13, 13:05

Joii írta:
https://i.servimg.com/u/f58/19/63/92/87/17760010.jpg

Mondd még egyszer ha mered te faszfej baszd meg! Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-04-13, 06:13

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-25, 13:49

danny2008 írta:

Ahhoz a játékhoz te hoztad meg a kedvet számomra! Cool
akkor nyomasd mert télleg' kurtajó game!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-25, 13:39

bundas01 írta:
Balthier írta:
Nálam a Far Cryok próbálásra se jöttek be, videók alapján pedig annyira bejött a 3, hogy majdnem vettek miatta egy igzbokszot. Aztán belevetettem kb 5-6 órát pc-n és koppantam. A FC Primal még csak nyelvészeti szempontból jó nekem, azt is untam pár óra után. Az első részben meg röhejes a főszereplő. De legalább nem fizettem pénzt a koppanásért Very Happy
pedig a 3 istencsászár bakker

Ahhoz a játékhoz te hoztad meg a kedvet számomra! Cool
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-25, 10:13

Balthier írta:
Nálam a Far Cryok próbálásra se jöttek be, videók alapján pedig annyira bejött a 3, hogy majdnem vettek miatta egy igzbokszot. Aztán belevetettem kb 5-6 órát pc-n és koppantam. A FC Primal még csak nyelvészeti szempontból jó nekem, azt is untam pár óra után. Az első részben meg röhejes a főszereplő. De legalább nem fizettem pénzt a koppanásért Very Happy
pedig a 3 istencsászár bakker
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-24, 16:10

danny2008 írta:
Joii írta:
én a hosszúkat (pl boxoffice) eleve jegyzettömbben írom.

Most már én is.  Wink
Előre megvannak a nézendő filmcímek letöltési idősorrendben, már fórumkóddal együtt (vastag-dőlt-aláhúzott betű), word-ben, és ott írom a filmről a dolgokat, amint megnéztem őket.
Szerencsére elfogynak mindjárt... What a Face

ezesetben mindjárt ajánlok párat Cool
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-24, 16:09

Joii írta:
én a hosszúkat (pl boxoffice) eleve jegyzettömbben írom.

Most már én is. Wink
Előre megvannak a nézendő filmcímek letöltési idősorrendben, már fórumkóddal együtt (vastag-dőlt-aláhúzott betű), word-ben, és ott írom a filmről a dolgokat, amint megnéztem őket.
Szerencsére elfogynak mindjárt... What a Face
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-24, 15:49

én a hosszúkat (pl boxoffice) eleve jegyzettömbben írom.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-24, 15:39

Balthier írta:
Joii írta:
Balthier írta:
Nálam a Far Cryok próbálásra se jöttek be, videók alapján pedig annyira bejött a 3, hogy majdnem vettek miatta egy igzbokszot. Aztán belevetettem kb 5-6 órát pc-n és koppantam. A FC Primal még csak nyelvészeti szempontból jó nekem, azt is untam pár óra után. Az első részben meg röhejes a főszereplő. De legalább nem fizettem pénzt a koppanásért Very Happy

de mi nem tetszett?

Faszom, megírtam egy elég hosszú hozzászólást, erre befagyot a gépem Very Happy Very Happy Very Happy

Nálam is volt, hogy 6 film hosszú leírása után, mikor rányomtam az elküldés gombra, kifagyott az oldal/gépem minden. Na a faszom se írta meg még egyszer ugyanazt, 1 mondat mindegyikről.
Azóta küldés előtt mindig lementem amit írtam. Wink
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-23, 19:48

Joii írta:
Balthier írta:
Nálam a Far Cryok próbálásra se jöttek be, videók alapján pedig annyira bejött a 3, hogy majdnem vettek miatta egy igzbokszot. Aztán belevetettem kb 5-6 órát pc-n és koppantam. A FC Primal még csak nyelvészeti szempontból jó nekem, azt is untam pár óra után. Az első részben meg röhejes a főszereplő. De legalább nem fizettem pénzt a koppanásért Very Happy

de mi nem tetszett?

Faszom, megírtam egy elég hosszú hozzászólást, erre befagyot a gépem Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-23, 19:38

bocsi ám, hogy itt offolunk!

poén részleg 4899ac279ab18b42fbd2c1c10a22bf954914d799d4975a723260c033d5576320
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-23, 19:33

danny2008 írta:


Na majd ha odajutok lehet teszek vele egy próbát, hogy ne csak nézzem. Csak eddig egy Mass Effect résszel se toltam. Lehet azért se mozgat. Nálam a MGS 4 is 1,5órát volt a gépben, ment is levesbe. Előtte egy részével se játszottam, lehet itt bukik el a dolog nálam. Arról is ment a hűdefasza, meg mekkora Réjden (akiről fingom sincs ki, ha csak nem Mortal Kombat-ről van szó), meg hű milyen a vége, meg Masáék vagy kik írták pedosc-n, hogy sírtak a végén. Na mondom mi ez a faszom gém, megpróbálom. Aztán kaptam egy video tömbhalmazt, mert a játék fele film, el is akadtam benne, de ahogy olvastam 5-6 óra alatt kitolható. Én kivettem a gépből 1,5 óra után aztán vittem is cserére, telibeszartam ki mitől zokog, ez nem az én gammám. Laughing

A kölcsönöket köszi, elgondolkozok rajta. Kérdés mennyi ideig leszek még itthon a lábam miatt. Mert ugye akkor tudunk talizni ha már menni is tudok, de ha annyira tudok menni, akkor lehet melózhatok, akkor meg nincs idő játékra. Meglátjuk. Mondjuk pont olyan gammákat mondtál ami érdekel, Skyrim pláne, de ezek (a Fallout) szintén GTA óraszámmal bíró gammák ha jól vágom, szóval a 100 óra közelit bele lehet simán tolni... Wink

na most nem azért de egy Metal Gear-t illik ám nem a negyedik résszel kezdeni Very Happy oké, van akiknek túlzás az az álszerelem amit annó Márton is beletolt az első részbe (ami amúgy tényleg egy iszonyat jó game) ez olyan, hogy vagy elkapod a filinget vagy nem. ha nem akkor sincs baj, senki sem kevesebb mert nem jön be, pusztán van egy réteg akiket ez elkapott, ennyi.
a többi gamét azért is dobtam be, nem kell hozzá japán mangabuzinak lenni meg semmi,tökre befogadható, és akkora flesh mászkáni egy ilyen világban hogy ihaj.
és van választék... mindenféle bolygó saját fajokkal, háttérrel, iszonyat aprólékosan kibontva (Mass effect), különböző letűnt korokban adni a szuperhőst (Assassins Creed), egy komplett kvázi középkori világ legnagyobb császárának lenni (Skyrim) de akár a Mad Max filinget is újra lehet élni (Borderlands) vagy egy alternatív hatvanas években túlélni (Fallout 3). ezek a gamék persze elnagyoltak és sarkítottak de ha játszol velük és csak is akkor de be tud szippantani a világ és akkor máris más az egész, más úgy "benne lenni". mint annó a Dead Space 1 is mekkora filing volt már, jobban hozta az Alien hangulatot mint az azon a néven futó gémek.
azon meg ne agyalj meddig leszel itthon ha kint ezeket a gaméket töredék áron megkapod és tudod is folytatni Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-23, 19:12

Joii írta:
...
de azért azt hiszem a Mass Effect egy más téma. azt nem nézni kell hanem átélni, persze ez is olyan vagy megfog vagy nem. de ha megfog akkor itt a Skyrim, itt a Fallout, vagy akár a Far Cry 3 is bár az sokkal könnyedebb.
megvannak, szívesen kölcsönadom őket, nemár pár videó miatt essél ki (esetleg) egy ekkora élményből. ezeknél tényleg nem a grafika számít hanem hogy a nagy világukkal egy olyan élményt adnak amiket egy csilivivli-de csőpályás uncsirke, vagy killzón sosem fog.
uff. Smile

Na majd ha odajutok lehet teszek vele egy próbát, hogy ne csak nézzem. Csak eddig egy Mass Effect résszel se toltam. Lehet azért se mozgat. Nálam a MGS 4 is 1,5órát volt a gépben, ment is levesbe. Előtte egy részével se játszottam, lehet itt bukik el a dolog nálam. Arról is ment a hűdefasza, meg mekkora Réjden (akiről fingom sincs ki, ha csak nem Mortal Kombat-ről van szó), meg hű milyen a vége, meg Masáék vagy kik írták pedosc-n, hogy sírtak a végén. Na mondom mi ez a faszom gém, megpróbálom. Aztán kaptam egy video tömbhalmazt, mert a játék fele film, el is akadtam benne, de ahogy olvastam 5-6 óra alatt kitolható. Én kivettem a gépből 1,5 óra után aztán vittem is cserére, telibeszartam ki mitől zokog, ez nem az én gammám. Laughing

A kölcsönöket köszi, elgondolkozok rajta. Kérdés mennyi ideig leszek még itthon a lábam miatt. Mert ugye akkor tudunk talizni ha már menni is tudok, de ha annyira tudok menni, akkor lehet melózhatok, akkor meg nincs idő játékra. Meglátjuk. Mondjuk pont olyan gammákat mondtál ami érdekel, Skyrim pláne, de ezek (a Fallout) szintén GTA óraszámmal bíró gammák ha jól vágom, szóval a 100 óra közelit bele lehet simán tolni... Wink
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-23, 18:23

Balthier írta:
Nálam a Far Cryok próbálásra se jöttek be, videók alapján pedig annyira bejött a 3, hogy majdnem vettek miatta egy igzbokszot. Aztán belevetettem kb 5-6 órát pc-n és koppantam. A FC Primal még csak nyelvészeti szempontból jó nekem, azt is untam pár óra után. Az első részben meg röhejes a főszereplő. De legalább nem fizettem pénzt a koppanásért Very Happy

de mi nem tetszett?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-23, 18:22

akkor nem is nyilatkozom arról a Far Cry 3-ból csak a co-op pályák hiányoznak a platinához, a Blood Dragonból pedig asszem a ölj meg 25 sárkányt trófi Very Happy
szóval bírtam őket, na Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-23, 17:59

Nálam a Far Cryok próbálásra se jöttek be, videók alapján pedig annyira bejött a 3, hogy majdnem vettek miatta egy igzbokszot. Aztán belevetettem kb 5-6 órát pc-n és koppantam. A FC Primal még csak nyelvészeti szempontból jó nekem, azt is untam pár óra után. Az első részben meg röhejes a főszereplő. De legalább nem fizettem pénzt a koppanásért Very Happy
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-23, 17:42

danny2008 írta:


Nem az, hogy nem szeretem. hanem nem fog meg. Szép a bolygó, a steril táj, de nekem sok a duma, igazság szerint a sztorit nem vágom, hogy ki-kicsoda, vagy miért vannak ott, mivel soha nem játszottam egy részével se.
Pedig pont én vagyok úgy mindennel, kaja, pia, kocsi, zene, film stb, hogy addig ne ítélj, amíg nem próbáltad, vakon ne fikázd. És bár ezt se fikáztam, de nem is érdekel, és erre nem tudok mivel érvelni, ez belső érzés.
Ránézésre nem fog meg, oké, hogy sci-fi, meg rpg is, de néztem vidiket róla és nem az én világom, nem mondom rá, hogy szar, de nem is fogom megvenni. Mint például a Bioshock gamma, ami elég nagy pontokat kapott, anno PSC-n mindenki ajnározta, az új részét is. Nekem már maga a világa nem tetszett, amiket láttam a videókból, így meg se vettem, soha nem játszottam vele. De például ott a Far Cry, amit Bundi annyira istenített a gém topikban. Utánalestem, néztem vidiket, sose játszottam vele, de azt tudom, ha lesz PS4, az összes részt megveszem rá, mert az már megnyerte annyira tetszésemet, hogy kellenek.
Amolyan első látásra szerelem....  (vagy nem) Laughing

oké, asszem értem mire gondolsz. vannak ilyen gamék, mindenki mondja mekkora királyság azt mégse fog meg. sőt, rosszabb esetben még taszít is, nem? nekem a Dishonored volt ilyen, jobbról -balról mindenki le akarta cidázni a fejlesztőket mekkora gém meg minden, én meg ültem és néztem, hogy mijezaszar. aztán mikor péespluszba' ingyenadták akkor persze leszedtem és becsülettel végigvittem de továbbra sem értettem mi ebben a nagy vasszerdasszer, ez csak egy furcsa stiluskavalkád és kész, de oké akinek ez tetszik az szeresse, nem fikázom. mondom, plusszos volt, ha megvettem volna akkor nyilván megyek végig a kommentelőkön lefejelgetni őket..
de azért azt hiszem a Mass Effect egy más téma. azt nem nézni kell hanem átélni, persze ez is olyan vagy megfog vagy nem. de ha megfog akkor itt a Skyrim, itt a Fallout, vagy akár a Far Cry 3 is bár az sokkal könnyedebb.
megvannak, szívesen kölcsönadom őket, nemár pár videó miatt essél ki (esetleg) egy ekkora élményből. ezeknél tényleg nem a grafika számít hanem hogy a nagy világukkal egy olyan élményt adnak amiket egy csilivivli-de csőpályás uncsirke, vagy killzón sosem fog.
uff. Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-23, 12:28

Joii írta:
danny2008 írta:

Nálam se. Amint veszek PS4-et úgyse veszem meg a Mass Effect-et soha hozzá és kész. Laughing Cool
tényleg, te miért is nem szereted a Mass Effect-et??

Nem az, hogy nem szeretem. hanem nem fog meg. Szép a bolygó, a steril táj, de nekem sok a duma, igazság szerint a sztorit nem vágom, hogy ki-kicsoda, vagy miért vannak ott, mivel soha nem játszottam egy részével se.
Pedig pont én vagyok úgy mindennel, kaja, pia, kocsi, zene, film stb, hogy addig ne ítélj, amíg nem próbáltad, vakon ne fikázd. És bár ezt se fikáztam, de nem is érdekel, és erre nem tudok mivel érvelni, ez belső érzés.
Ránézésre nem fog meg, oké, hogy sci-fi, meg rpg is, de néztem vidiket róla és nem az én világom, nem mondom rá, hogy szar, de nem is fogom megvenni. Mint például a Bioshock gamma, ami elég nagy pontokat kapott, anno PSC-n mindenki ajnározta, az új részét is. Nekem már maga a világa nem tetszett, amiket láttam a videókból, így meg se vettem, soha nem játszottam vele. De például ott a Far Cry, amit Bundi annyira istenített a gém topikban. Utánalestem, néztem vidiket, sose játszottam vele, de azt tudom, ha lesz PS4, az összes részt megveszem rá, mert az már megnyerte annyira tetszésemet, hogy kellenek.
Amolyan első látásra szerelem.... (vagy nem) Laughing
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-22, 19:44

danny2008 írta:

Nálam se. Amint veszek PS4-et úgyse veszem meg a Mass Effect-et soha hozzá és kész. Laughing Cool
tényleg, te miért is nem szereted a Mass Effect-et??
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-22, 19:16

danny2008 írta:
Joii írta:
nálam egy ilyen videó semmit nem tesz hozzá vagy vesz el a Mass Effect-hez való hozzáállásomból. amint veszek PS4-et egyből megveszem mellé és kész.

Nálam se. Amint veszek PS4-et úgyse veszem meg a Mass Effect-et soha hozzá és kész. Laughing Cool

poén részleg 1li1sj
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-22, 19:09

Joii írta:
nálam egy ilyen videó semmit nem tesz hozzá vagy vesz el a Mass Effect-hez való hozzáállásomból. amint veszek PS4-et egyből megveszem mellé és kész.

Nálam se. Amint veszek PS4-et úgyse veszem meg a Mass Effect-et soha hozzá és kész. Laughing Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime2017-03-22, 04:41

Balthier írta:

poén részleg Giphy
Very Happy

sajna nagyítóval kell keresni az olyan A+ játékokat amik premierkor nem hemzsegnek a furcsaságoktól.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





poén részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
poén részleg
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Net-shit-
Ugrás: