Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 poén részleg

Go down 
+8
Johnny1
ceu
Joii
bundas01
Sith Lord
Kiccsidzson
terminator
Bodo
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2017-03-21, 18:50

Joii írta:
nálam egy ilyen videó semmit nem tesz hozzá vagy vesz el a Mass Effect-hez való hozzáállásomból. amint veszek PS4-et egyből megveszem mellé és kész.

poén részleg - Page 2 Giphy
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2017-03-21, 15:19

nálam egy ilyen videó semmit nem tesz hozzá vagy vesz el a Mass Effect-hez való hozzáállásomból. amint veszek PS4-et egyből megveszem mellé és kész.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2017-03-21, 10:40

Balthier írta:
Írhattak volna jó játékot normálisan kinéző karakterekkel Rolling Eyes

Nekem ezek alapján el is ment a kedvem tőle, ME-rajongóként itt fogadom meg, hogy nem fogok vele játszani.

Én azért majd kipróbàlom, ha lesz olyan masinàm, amin elfut
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2017-03-20, 22:49

Írhattak volna jó játékot normálisan kinéző karakterekkel Rolling Eyes

Nekem ezek alapján el is ment a kedvem tőle, ME-rajongóként itt fogadom meg, hogy nem fogok vele játszani.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2017-03-20, 21:57

Balthier írta:


Szegény game, kap hideget-meleget.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2017-03-20, 19:36

Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2017-03-18, 12:24

Joii írta:
danny2008 írta:

A csekkoláshoz egy linket dobj már légyszi Wink

ja, ez ilyen faszbúk oldal vagy mi...asszem csak be kellett írni ott, hogy hardstyle/EDM memes és kidob valami csoportot, az lesz az. Smile (nincs facsém nem tudok linkelni)

köszi Wink
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2017-03-17, 18:28

danny2008 írta:

A csekkoláshoz egy linket dobj már légyszi Wink

ja, ez ilyen faszbúk oldal vagy mi...asszem csak be kellett írni ott, hogy hardstyle/EDM memes és kidob valami csoportot, az lesz az. Smile (nincs facsém nem tudok linkelni)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2017-03-17, 12:43

Joii írta:
találtam egy tök jó kis oldalt, Hardstyle Trolls/Memes névvel azon röhögök már napok óta. sajna elég belterjesek a poénok így nem linkelem de a lényege nagyjából az, hogy trollkodnak ezerrel, szcénán belül. (pl az üvöltözős Gordon Ramsey képhez szöveg: "Ez a szték annyira nyers (raw), hogy B-Front mindjárt beilleszti a szettjébe!" na mindegy.

egyébként van EDM-ben is.

A csekkoláshoz egy linket dobj már légyszi Wink
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2017-03-16, 16:50

találtam egy tök jó kis oldalt, Hardstyle Trolls/Memes névvel azon röhögök már napok óta. sajna elég belterjesek a poénok így nem linkelem de a lényege nagyjából az, hogy trollkodnak ezerrel, szcénán belül. (pl az üvöltözős Gordon Ramsey képhez szöveg: "Ez a szték annyira nyers (raw), hogy B-Front mindjárt beilleszti a szettjébe!" na mindegy.

egyébként van EDM-ben is.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2016-10-10, 07:54

Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2016-10-09, 00:13

Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2016-10-08, 11:30

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2016-04-01, 08:39

Balthier írta:
Miért jó magyarnak lenni?

1. Nem haragszom meg, ha a szomszédom feljelent, mert tegnap én jelentettem fel őt.
2. Van Suzukink.
3. Minden jóban találunk valami rosszat.
4. Mi találtunk fel mindent (a spanyolviaszt is).
5. Vannak dolgok, amiben a világelsők között vagyunk (alkoholisták, öngyilkosok, munkanélküliek. stb.).
6. Mindig van még egy lyuk a nadrágszíjon.
7. A világ bármely táján nyugodtan káromkodhatunk, nyelvünket úgysem érti senki.
8. Nem tér el a véleményünk a körülöttünk lévő országokétól! Egyformán utáljuk egymást!
9. Magyarország nagy volt!
10. A világon a legjobb borunk volt!
11. A focink a világon a legjobb volt! Még az angolokat is megvertük!
12. A napsütésünk a legjobb! Egyre több a barna ember..

Ja, hát van benne igazság Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2016-03-31, 16:49

Miért jó magyarnak lenni?

1. Nem haragszom meg, ha a szomszédom feljelent, mert tegnap én jelentettem fel őt.
2. Van Suzukink.
3. Minden jóban találunk valami rosszat.
4. Mi találtunk fel mindent (a spanyolviaszt is).
5. Vannak dolgok, amiben a világelsők között vagyunk (alkoholisták, öngyilkosok, munkanélküliek. stb.).
6. Mindig van még egy lyuk a nadrágszíjon.
7. A világ bármely táján nyugodtan káromkodhatunk, nyelvünket úgysem érti senki.
8. Nem tér el a véleményünk a körülöttünk lévő országokétól! Egyformán utáljuk egymást!
9. Magyarország nagy volt!
10. A világon a legjobb borunk volt!
11. A focink a világon a legjobb volt! Még az angolokat is megvertük!
12. A napsütésünk a legjobb! Egyre több a barna ember..
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2015-03-05, 12:03

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Bodo írta:
A bundik már csak ilyenek!  rabbit

poén részleg - Page 2 22976.w-800.h0.q100

Bazz Bundi, meg tudod nyalintani a golyeszt?
attól függ, hogy kiét

rabbit

Ahá, látod erre nem gondoltam. Laughing
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2015-03-02, 22:10

Johnny1 írta:
Bodo írta:
A bundik már csak ilyenek!  rabbit

poén részleg - Page 2 22976.w-800.h0.q100

Bazz Bundi, meg tudod nyalintani a golyeszt?
attól függ, hogy kiét

rabbit
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2015-03-02, 13:40

Bodo írta:
A bundik már csak ilyenek!  rabbit

poén részleg - Page 2 22976.w-800.h0.q100

Bazz Bundi, meg tudod nyalintani a golyeszt?
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2015-03-02, 13:40

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
A hangoskefélő hallgató szinte minden esetben lány. Külsejét tekintve ártalmatlan, szolid leányzó (talán éppen egy stréber joghallgató), akin nincs semmi feltűnő. Ha azonban átlépi a kollégiumi szoba küszöbét, és becsukódik mögötte az ajtó, a leányzó egyszeriben vérbő vadmacskává változik át. Azok a hallgatók, akikhez elér a szobájában található csővezeték, csak hangos, ütemes zajokat hallanak, itt-ott hangos „Ohhh”!, „Áhhh!”, „Jaj, Dani, ez szédületes!” vagy „Ez az, keményen!”, esetleg „Ahh, basszál ájulásig, Emánuel!” kiáltásokkal tarkítva. Az akció végét egy hosszú, percekig eltartó sikoly zárja, amibe az egész kollégium valamennyi üvegablaka beleremeg. Szerencse, hogy annak, hogy két hangoskefélő hallgató egyszerre élvezzen el, statisztikailag igen kicsi az esélye, mert ebben az esetben alighanem a kóter valamennyi üvegablaka széjjelrobbanna.
A hangoskefélő hallgatónak soha senki nem mer szólni, mert félnek, hogy rájuk sütik, hogy azért balhéznak, mert ők csak JPG-formátumban látnak pinát. (Akik viszont tényleg, azoknak eszük ágában sincs szólni. Ellenkezőleg, direkt örülnek, hogy ma este nem hentai-ra kell verniük.)


Imádom az Unciklopédiát a mai napig. Ha rossz kedvem van, vagy a lentebb linkelt oldalt ütöm be, vagy beírom, hogy Szolnok, ugyanazokon a leírásokon röhögök, amiket már párszor láttam az évek során.

http://unciklopedia.org/wiki/Egyetemista-hat%C3%A1roz%C3%B3#A_hangoskef.C3.A9l.C5.91_hallgat.C3.B3_.29


Ez kurta jo! A koleszban a szomszed szobaban volt egy parocska, akik kozul a csaj ez a tipus volt. Jokat szorakoztunk rajtuk.  Very Happy 

Én kb. két hétig voltam koleszos, elég is volt. Te meddig toltad ott az ipart?

Nem tudom ezt a kommentet mikor írtad, nekem most jelezte, bocs, hogy korábban nem válaszoltam.
Szóval: egy évet voltak koleszos (3 ember+egy hűtő+ 3 szekrény kb 12 m2-re, és 6 emberenként - két szoba között - egy fürdő, klotyó a folyosó végén). A további évekre az volt a feltétel a maradásra, hogy az első szemeszterben 4,5 felett legyen az átlagod. Mondanom sem kell, hogy ez senkinek sem sikerült. Aztán hívtak a szakkoliba, de ott meg sok lett volna a plusz dolog meg a társaság is ilyen válogatott sznob gyerekekből állt (másodévesként öltönyben+nyakkendőben, stricikopogósban, wundertaschéval járok az egyetemre típusok). Az elszállásolás nem lett volna rossz, havi 15 ropiért két emberre egy apartman. Aztán inkább elmentem egy kedves barátomhoz lakni, az fasza volt. Két szobás lakás, fejenként egy szoba, Nintendo, PC, DVD, gémelés, filmezés, képregényolvasás, melegpanellakásbanestekilencrebebaszás, nomeg nyugodt körülmények között lehetett tanulni.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2015-03-02, 11:06

A bundik már csak ilyenek! rabbit

poén részleg - Page 2 22976.w-800.h0.q100
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2014-08-08, 16:18

Johnny1 írta:
Balthier írta:
A hangoskefélő hallgató szinte minden esetben lány. Külsejét tekintve ártalmatlan, szolid leányzó (talán éppen egy stréber joghallgató), akin nincs semmi feltűnő. Ha azonban átlépi a kollégiumi szoba küszöbét, és becsukódik mögötte az ajtó, a leányzó egyszeriben vérbő vadmacskává változik át. Azok a hallgatók, akikhez elér a szobájában található csővezeték, csak hangos, ütemes zajokat hallanak, itt-ott hangos „Ohhh”!, „Áhhh!”, „Jaj, Dani, ez szédületes!” vagy „Ez az, keményen!”, esetleg „Ahh, basszál ájulásig, Emánuel!” kiáltásokkal tarkítva. Az akció végét egy hosszú, percekig eltartó sikoly zárja, amibe az egész kollégium valamennyi üvegablaka beleremeg. Szerencse, hogy annak, hogy két hangoskefélő hallgató egyszerre élvezzen el, statisztikailag igen kicsi az esélye, mert ebben az esetben alighanem a kóter valamennyi üvegablaka széjjelrobbanna.
A hangoskefélő hallgatónak soha senki nem mer szólni, mert félnek, hogy rájuk sütik, hogy azért balhéznak, mert ők csak JPG-formátumban látnak pinát. (Akik viszont tényleg, azoknak eszük ágában sincs szólni. Ellenkezőleg, direkt örülnek, hogy ma este nem hentai-ra kell verniük.)


Imádom az Unciklopédiát a mai napig. Ha rossz kedvem van, vagy a lentebb linkelt oldalt ütöm be, vagy beírom, hogy Szolnok, ugyanazokon a leírásokon röhögök, amiket már párszor láttam az évek során.

http://unciklopedia.org/wiki/Egyetemista-hat%C3%A1roz%C3%B3#A_hangoskef.C3.A9l.C5.91_hallgat.C3.B3_.29


Ez kurta jo! A koleszban a szomszed szobaban volt egy parocska, akik kozul a csaj ez a tipus volt. Jokat szorakoztunk rajtuk.  Very Happy 

Én kb. két hétig voltam koleszos, elég is volt. Te meddig toltad ott az ipart?
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2014-07-12, 21:01

Balthier írta:
A hangoskefélő hallgató szinte minden esetben lány. Külsejét tekintve ártalmatlan, szolid leányzó (talán éppen egy stréber joghallgató), akin nincs semmi feltűnő. Ha azonban átlépi a kollégiumi szoba küszöbét, és becsukódik mögötte az ajtó, a leányzó egyszeriben vérbő vadmacskává változik át. Azok a hallgatók, akikhez elér a szobájában található csővezeték, csak hangos, ütemes zajokat hallanak, itt-ott hangos „Ohhh”!, „Áhhh!”, „Jaj, Dani, ez szédületes!” vagy „Ez az, keményen!”, esetleg „Ahh, basszál ájulásig, Emánuel!” kiáltásokkal tarkítva. Az akció végét egy hosszú, percekig eltartó sikoly zárja, amibe az egész kollégium valamennyi üvegablaka beleremeg. Szerencse, hogy annak, hogy két hangoskefélő hallgató egyszerre élvezzen el, statisztikailag igen kicsi az esélye, mert ebben az esetben alighanem a kóter valamennyi üvegablaka széjjelrobbanna.
A hangoskefélő hallgatónak soha senki nem mer szólni, mert félnek, hogy rájuk sütik, hogy azért balhéznak, mert ők csak JPG-formátumban látnak pinát. (Akik viszont tényleg, azoknak eszük ágában sincs szólni. Ellenkezőleg, direkt örülnek, hogy ma este nem hentai-ra kell verniük.)


Imádom az Unciklopédiát a mai napig. Ha rossz kedvem van, vagy a lentebb linkelt oldalt ütöm be, vagy beírom, hogy Szolnok, ugyanazokon a leírásokon röhögök, amiket már párszor láttam az évek során.

http://unciklopedia.org/wiki/Egyetemista-hat%C3%A1roz%C3%B3#A_hangoskef.C3.A9l.C5.91_hallgat.C3.B3_.29


Ez kurta jo! A koleszban a szomszed szobaban volt egy parocska, akik kozul a csaj ez a tipus volt. Jokat szorakoztunk rajtuk.  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2014-07-10, 22:24

A hangoskefélő hallgató szinte minden esetben lány. Külsejét tekintve ártalmatlan, szolid leányzó (talán éppen egy stréber joghallgató), akin nincs semmi feltűnő. Ha azonban átlépi a kollégiumi szoba küszöbét, és becsukódik mögötte az ajtó, a leányzó egyszeriben vérbő vadmacskává változik át. Azok a hallgatók, akikhez elér a szobájában található csővezeték, csak hangos, ütemes zajokat hallanak, itt-ott hangos „Ohhh”!, „Áhhh!”, „Jaj, Dani, ez szédületes!” vagy „Ez az, keményen!”, esetleg „Ahh, basszál ájulásig, Emánuel!” kiáltásokkal tarkítva. Az akció végét egy hosszú, percekig eltartó sikoly zárja, amibe az egész kollégium valamennyi üvegablaka beleremeg. Szerencse, hogy annak, hogy két hangoskefélő hallgató egyszerre élvezzen el, statisztikailag igen kicsi az esélye, mert ebben az esetben alighanem a kóter valamennyi üvegablaka széjjelrobbanna.
A hangoskefélő hallgatónak soha senki nem mer szólni, mert félnek, hogy rájuk sütik, hogy azért balhéznak, mert ők csak JPG-formátumban látnak pinát. (Akik viszont tényleg, azoknak eszük ágában sincs szólni. Ellenkezőleg, direkt örülnek, hogy ma este nem hentai-ra kell verniük.)


Imádom az Unciklopédiát a mai napig. Ha rossz kedvem van, vagy a lentebb linkelt oldalt ütöm be, vagy beírom, hogy Szolnok, ugyanazokon a leírásokon röhögök, amiket már párszor láttam az évek során.

http://unciklopedia.org/wiki/Egyetemista-hat%C3%A1roz%C3%B3#A_hangoskef.C3.A9l.C5.91_hallgat.C3.B3_.29
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2014-05-21, 07:48

Balthier írta:
Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Na jólvan, mostmár fel kéne álljak innen, oszt' csinálni valamit!  What a Face Cool 
poén részleg - Page 2 Gamer-s-room

Na ez nálam elképzelhetetlen lenne, gép közelében rendet tartunk Smile

Nálam simán ez megy; a betegség neve, ami kiváltja ezt: vizsgaidőszak.

Smile
Nálam anno a jegyzetek, meg a könyvek voltak szétszórva a szobában. A kaja szigorúan maradt a konyhában. Legalább annyi változatosság volt, hogy kimentem kajálni Razz
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2014-05-20, 20:33

Bodo írta:
Szívesen kipróbálnám!!

De erre VR szemcsire jobban kíváncsi vagyok már!!
Tuti beruházok majd rá.
http://www.gamestar.hu/project-morpheus-sony-vr-szemuveg-gdc-2014.html

Azért kíváncsi vagyok mennyi lesz, de így elolvasva mire lesz jó, nos, már láthatatlanban is király!!!  Cool Cool Cool 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2014-05-20, 20:06

danny2008 írta:
Akkó egy kis FPS...  Cool 
poén részleg - Page 2 Awesome-computer-gaming-stations-9

Szívesen kipróbálnám!!

De erre VR szemcsire jobban kíváncsi vagyok már!!
Tuti beruházok majd rá.
http://www.gamestar.hu/project-morpheus-sony-vr-szemuveg-gdc-2014.html
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2014-05-20, 19:37

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Na jólvan, mostmár fel kéne álljak innen, oszt' csinálni valamit!  What a Face Cool 
poén részleg - Page 2 Gamer-s-room

Na ez nálam elképzelhetetlen lenne, gép közelében rendet tartunk Smile

Nálam simán ez megy; a betegség neve, ami kiváltja ezt: vizsgaidőszak.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2014-05-20, 17:16

Akkó egy kis FPS...  Cool 
poén részleg - Page 2 Awesome-computer-gaming-stations-9
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2014-05-20, 17:11

Bodo írta:


Nice!! Kéne.

Nekem is, csatlakozom!  Cool 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime2014-05-20, 17:10

Johnny1 írta:


Tényleg jól néz ki.
-először azt hittem, hogy a tied Razz

Jó is lenne...  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





poén részleg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: poén részleg   poén részleg - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
poén részleg
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Net-shit-
Ugrás: