Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 testépítés

Go down 
+7
Zioncsabi
Balthier
Bula
ceu
Joii
Kiccsidzson
Sith Lord
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-18, 14:13

Joii írta:


gépeket pedig, hát mire van szükséged? fekvenyomó, huzódzkodó-tolodzkodó, esetleg háthoz egy evező. na meg súlyok, kb ezek a legalapabbak.
...jó, esetleg még egy erőkeret és akkor Bodó is csendben lesz Smile

amúgy 3 kilóból sok minden megoldható, legjobban talán egy profibb, kombinált géppel járnál. nem ilyen 50 kg-s lapsúlyos kis gép hanem egy nagyobb, erősebb, van ami 120-150 kg súlyig pakolható.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-18, 14:04

Kiccsidzson írta:
Na, lògok mèg egy nappal:

Csütörtök:
Hàt vàll hàt (hihi:)

Tarkòhoz hùzàs

Lehet ùjìtok egy kondigèpet, kb 300 körül dobnèk rà, ha vki tud egy bevàlt màrkàt, mondja. Lènyeg, h mellgèp tàrogatò ill ugyanaz lefixàllva fekvenyomòra legyen rajt, + ha ugyanez felbillentve nyakbòl nyomònak is beàllìthatò, az màr csak hab a tortàn.
De lehet maradnak a súlyzók. Az ùj dolgok vétele csak macera.

ööö...valahol azt olvastam a tarkóhoz húzások-nyomásokról bebizonyosodott, nagyon nyírják a vállat. szép rotátor köpeny szakadást lehet vele összehozni. és az nem jó.

gépeket pedig, hát mire van szükséged? fekvenyomó, huzódzkodó-tolodzkodó, esetleg háthoz egy evező. na meg súlyok, kb ezek a legalapabbak.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-18, 13:57

Na, lògok mèg egy nappal:

Csütörtök:
Hàt vàll hàt (hihi:)

Tarkòhoz hùzàs
33kg 1x20
36 1x17
39 1x14
42 1x12
46 1x10
50 3x10

Nincs megvezetve a sùly, ott lòbàlòdik veled szemben, szal finoman, semmi ràngatàs, mert beleng ès fejbeb.sz.

Nyakbòl nyomàs, ülve
19 kg 2x20
25 3x14
Èrdekes, nemrèg vàltottam àllóròl ülvère, àllónàl 41 kilóval hagytam abba, szuperszettben guggolàssal, elèg gyilkos, de ha màr ott a sùly a nyakamban kinyomom pàrszor. Praktikum is van a vilàgon. Szòval ülve mèg szokni kell, szabàlyossàgra kènyszerìt.

"T pados" evezès
Ugyan T padom nincs, csak egy egèrlyukat csinàltam a szekrèny aljàba, oda megy a rùd egyik vège.
Kb 8 sorozat piramisban ahogy szoktam, 38kilò a vège(3×10), de nem lesz jò, cseszi a derekam, marad az egykezes evezès, v a döntött törzsű, fejtámasszal.

Lehet ùjìtok egy kondigèpet, kb 300 körül dobnèk rà, ha vki tud egy bevàlt màrkàt, mondja. Lènyeg, h mellgèp tàrogatò ill ugyanaz lefixàllva fekvenyomòra legyen rajt, + ha ugyanez felbillentve nyakbòl nyomònak is beàllìthatò, az màr csak hab a tortàn.
De lehet maradnak a súlyzók. Az ùj dolgok vétele csak macera.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-18, 13:46

Bodo írta:
Sajnos a ' fantasztikus módszerek' mindig kamuk.
Csak laikusok dőlnek be egyszer egyszer ilyesminek.
Persze fasza a kreatin, meg az aminó savak is faszák, de 10 kg izom egy hónap alatt még növekedési hormonnal sem érhető el. Pláne LIGHT edzéssel.

ilyet max az mond aki nem volt mostanában Kuwaitban egy speciális izomfeltöltő tréningen Wink
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-18, 13:41

B, ha arra a felhúzàsos guggolàsra gondolsz, nem nehèz az, sőt baromi derékkímélő. Épp ezért merev lábú felhùzàst soha:) Sokáig csinàltam, baromi jò combhajlìtòra ès lehet rendesen pakolni a súlyt, de ùgy èrzem nem èri meg, nem bìrja a derekam. Meg ugyanezt mondja sok ismerősöm is.
Egyèbkènt a Dzson felhùzàs lènyege a minèl rövidebb rúd, h azèrt ne kalisztàljon annyira, ugyanakkor elèg hosszùnak kell lennie ahhoz, h ne zavarjon be a tàrcsa, ne èrjen az ember làbàhoz. Ìgy nem kell olyan hülye szèles terpesz, nagyjàbòl guggolòàllàsban lehet vègezni, csak a rùd fogàsa kicsit felemàs. Ezèrt 2 egykezes rudat mòkoltam össze, kb mint a fèszbukra feltett egykezes súlyzò hosszabb nyèllel.
A cèl egyelőre ezt kimaxolni, asszem kb 70-75 kilòt tudok belőle összerakni.
(Emlèkszem mikor anno 75kilòval csinàltam csökkenő guggolàsokat a teremben, majd azonnal le 55re, majd megàllàs nèlkül 40re, majd bementem az öltözőbe hányni).

Ne hagyj ki edzèst B, meg ne tudjam! Nem is tudom mikor hagytam ki utoljàra, talàn 3havonta egy napot. Apròkat edzek de rendszeresen:) Bàr lehet, egy hèt mùlva el kell menni hegyet màszni v hova a rossebbe, de max a làbat veszem vissza pöttyet.
Okè, oldalemelèshez megpròbàlok nagyobb vasat.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-18, 11:36

Nekem az uccsó edzések láb - tricepsz volt ez is ilyen meló utáni 3 óra alvás utáni, szóval csak ésszel, semmi keménykedés, csak hogy még se maradjon ki, meg meglegyen a kcl égetés.

 Kitörés 2 15Kg-ossal 3 x 15 , Guggolás: 50kg 3 x 15, merevlábú 60 Kg 3 x 15, egylábas vádli non-stop 3 x 15- 20
Tricepsz: homlok roppantó 30Kg 3 x 15, dt 2db 15kg.ossal 3x 15, egykezes ülve 5 kg 3 x 20
hasprés : 4 x 20
Alkar ülve: 30 Kg 3 x 20

Mell - váll volt másnap

Fekvenyomás 90Kg 3 x 10, 20 fokos nyomás 2db 30Kg-ossal 3 x 15, 45 fokos, rúddal 50Kg 3 x 15, áthúzás 35Kg 3 x 15

Oldalemelés 15 Kg 3 x 15, mellről nyomás ülve 50Kg 3 x 10, oldalemelés dt 20Kg 3 x 15

térdfelhúzás ülve 4 x 20

Tegnap előtt meg lett egy jó kis idegbecsípődésem a nyakamnál, szóval darabig edzés zéró.
Egy évbe 2 szer mindig bebasz egy ilyen, tudja tököm, hogy miért. De ennyi bajom legyen.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-18, 11:17

Fúúú ez a guggolás gecinehéz!!! Én Kai Greenetől láttam, próbáltam is, de valahogy nem jött be. Na itt a lábnál nem estél túlzásokba haver. Legalább egy kis merevlábút még!

Kiccsidzson írta:
Jó az előtte-utàna kèp, mèg a faszi se ugyanaz, talàn csak az ájfon.
Most agyalok rajta, h kukàzom az összes fehèrjeport, mintha mèrgezèsem lenne tőle, pedig alig csipegettem. De jò, h van itthon 2 kilò.
Zabàlok helyette tojàst, pickszalàmit, a vegánok egyelőre bekaphatjàk.

Kedd: làb+has

Van egy visszamaradt hàborùs sèrülèsem mèg a seregből, egy hülyèskedès miatt megreccsent a bal tèrdem, vmi el is szakadt benne. Sokàig minden aprò ràndulàsra bedagadt, bevizesedett, aztàn egy hètig merev maradt, nem nagyon hajlott. Aztàn idővel helyrejött.
Viszont egy hete elkezdett kicsit rendetlenkedni, szal csak òvatosan:

Dzson felhúzàs (àtlèpsz a rùdon ès a 2 làbad közè veszed, majd összekulcsolt kèzzel felhùzod. De inkàbb guggolàs ez)
- kg 1x20
20kg 1x17
30 1x15
38 1x12
46 4x10

Guggolàs
28kg 3x15

Szuperszettben bicskàval ( v hogyhìvjàk amikor a làbemelèst ès a hasprèst egy mozgàssal csinàlha az ember)
3x20

Vàdli ülve
44 kg 1x120

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-18, 11:14

Korrekt meg minden, bár elég speciális. Wink
Tárogatás helyett oldalemelni olyan, mint ha guggolás helyett inkább hasprést csinálnál. Laughing

Meg 2.5Kg-al dt ódalemelni nem ér!!!!! Very Happy Very Happy Az mi mán?

Kiccsidzson írta:
Csak egy hetet akarok leìrni aszt elhùzok a f.szbe. Izè, faszba.

Hètfő Mell-Vàll (mell vàll mell akart ez lenni,de a vègèn màr nem volt kedvem tàrogatni, oldalemeltem helyette)

Fekvenyomás

21kg 1x20
31 1x17
38 1x14
43 1x12
49 1x10
51,5 (ennyi fért a rúdra) 4x10,9,8,6

A vége majdnem rajtam maradt, jött is egy kis pánik a rossz emlékek miatt.
Gyakrabban kène fekvenyomnom, nem csak kb havonta, a legkirályabb gyakorlat. Csakhàt a kárpitosműhely, ahol a fekpad van k hideg, nemrèg a csap is befagyott, apàm meg gyorsan ment elzàrni a vizet, miàltal szèpen eltörte a földben az elzàròcsapot. Majd àsta a fagyott földet..
Szal hideg a helysèg, most is nagykabàtban toltam. Meg sokszor tele is van pakolva minden rongyokkal. Na de majd tavasszal!

Állò evezès, de inkàbb àllig húzàs, mert szèpen èrintek az àllamhoz minden ismètlèst:

17 1x20
22 1x15
26 1x12
30 1x10
36 2x7

Vàllszèlessègnèl vmivel szűkebben fogva, ìgy kicsit besegìthet a kar is, segìtsen, ha annyira ràèr.

Oldalemelès döntött törzzsel, fej megtámasztva, szabályosan, nem èr röhögni a súlyon:

2×2.5kg (az a pici tárcsa) 5×20

Ez a 100 ismétlés azért durva tud lenni még súly nélkül is ha szabályosan csinálja az ember, főleg ha minden ismétlést kitart kicsit a felső holtponton.

Ennyi.

Edzés után visszatöltés Mega6000szuperglutaminkreatinanabolikprohormon8000-rel. Lóf.szt: egy alma, kb 250g, majd rà egy óràra vacsesz: csicseriborsòkrèm 2 szelet kenyèren + egy adag zabpehely, benne: mák, mazsola, 14g rizsproti. Ez kb 900 kalòria.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-18, 11:10

Sajnos a ' fantasztikus módszerek' mindig kamuk.
Csak laikusok dőlnek be egyszer egyszer ilyesminek.
Persze fasza a kreatin, meg az aminó savak is faszák, de 10 kg izom egy hónap alatt még növekedési hormonnal sem érhető el. Pláne LIGHT edzéssel.

danny2008 írta:
Mivel a jobb lábam fel van pócolva egész nap, neki állok edzeni.
Íme a legújabb edzés tervem, csak szét ne szakadjak:

"Ahogy a legújabb kutatások is bizonyítják, független attól, hogy mennyi a súlyod, milyen gyakran edzel és milyen a testfelépítésed, képes vagy 10 kg tiszta izomra szert tenni és duplájára növelni az erőnléted." LOL

"..zürichi tudósok egyedülálló felfedezése révén érheted el, akik aminosavak és szerves vegyületek különleges keverékét állították."
Ha zürichi, akkor tuti lehet. Úgy látszik gyerekként sokszor nézték az Amerikai Ninját, abba volt említve amino.  Cool

Mennyit vegyek akkor? Elsőre egy dobozzal szériázzak? Vélemény?  Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-15, 18:56

Mèg annyit hozzà, h a vàdli a màsik èrzèkeny pont, ülve tudom csak nyomni a talpemelőt erősìtve. Àllò vàdli àllandòan ingyulladàshoz vezet nàlam, mint anno az èrettsègi ìràsbeli előtti nap, aztàn màsnap meg vègig làbujjhegyen jàrtam mint egy elcseszett balett-tàncos.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-15, 18:51

Jó az előtte-utàna kèp, mèg a faszi se ugyanaz, talàn csak az ájfon.
Most agyalok rajta, h kukàzom az összes fehèrjeport, mintha mèrgezèsem lenne tőle, pedig alig csipegettem. De jò, h van itthon 2 kilò.
Zabàlok helyette tojàst, pickszalàmit, a vegánok egyelőre bekaphatjàk.

Kedd: làb+has

Van egy visszamaradt hàborùs sèrülèsem mèg a seregből, egy hülyèskedès miatt megreccsent a bal tèrdem, vmi el is szakadt benne. Sokàig minden aprò ràndulàsra bedagadt, bevizesedett, aztàn egy hètig merev maradt, nem nagyon hajlott. Aztàn idővel helyrejött.
Viszont egy hete elkezdett kicsit rendetlenkedni, szal csak òvatosan:

Dzson felhúzàs (àtlèpsz a rùdon ès a 2 làbad közè veszed, majd összekulcsolt kèzzel felhùzod. De inkàbb guggolàs ez)
- kg 1x20
20kg 1x17
30 1x15
38 1x12
46 4x10

Guggolàs
28kg 3x15

Szuperszettben bicskàval ( v hogyhìvjàk amikor a làbemelèst ès a hasprèst egy mozgàssal csinàlha az ember)
3x20

Vàdli ülve
44 kg 1x120

Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-14, 14:03

Mivel a jobb lábam fel van pócolva egész nap, neki állok edzeni.
Íme a legújabb edzés tervem, csak szét ne szakadjak:

"Ahogy a legújabb kutatások is bizonyítják, független attól, hogy mennyi a súlyod, milyen gyakran edzel és milyen a testfelépítésed, képes vagy 10 kg tiszta izomra szert tenni és duplájára növelni az erőnléted." LOL

"..zürichi tudósok egyedülálló felfedezése révén érheted el, akik aminosavak és szerves vegyületek különleges keverékét állították."
Ha zürichi, akkor tuti lehet. Úgy látszik gyerekként sokszor nézték az Amerikai Ninját, abba volt említve amino.  Cool

Mennyit vegyek akkor? Elsőre egy dobozzal szériázzak? Vélemény?  Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-14, 11:52

Bodo írta:
Johnny1 írta:
Már várom a jó időt, hogy lehessen vele kimenni focizni.

Ez mondjuk elég brutális, de biztos van rá okod.
Evil or Very Mad rabbit Very Happy

ÁÁÁÁÁÁ bazz, ezen most hangosan felröhögtem az irodában Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-13, 20:35

Csak egy hetet akarok leìrni aszt elhùzok a f.szbe. Izè, faszba.

Hètfő Mell-Vàll (mell vàll mell akart ez lenni,de a vègèn màr nem volt kedvem tàrogatni, oldalemeltem helyette)

Fekvenyomás

21kg 1x20
31 1x17
38 1x14
43 1x12
49 1x10
51,5 (ennyi fért a rúdra) 4x10,9,8,6

A vége majdnem rajtam maradt, jött is egy kis pánik a rossz emlékek miatt.
Gyakrabban kène fekvenyomnom, nem csak kb havonta, a legkirályabb gyakorlat. Csakhàt a kárpitosműhely, ahol a fekpad van k hideg, nemrèg a csap is befagyott, apàm meg gyorsan ment elzàrni a vizet, miàltal szèpen eltörte a földben az elzàròcsapot. Majd àsta a fagyott földet..
Szal hideg a helysèg, most is nagykabàtban toltam. Meg sokszor tele is van pakolva minden rongyokkal. Na de majd tavasszal!

Állò evezès, de inkàbb àllig húzàs, mert szèpen èrintek az àllamhoz minden ismètlèst:

17 1x20
22 1x15
26 1x12
30 1x10
36 2x7

Vàllszèlessègnèl vmivel szűkebben fogva, ìgy kicsit besegìthet a kar is, segìtsen, ha annyira ràèr.

Oldalemelès döntött törzzsel, fej megtámasztva, szabályosan, nem èr röhögni a súlyon:

2×2.5kg (az a pici tárcsa) 5×20

Ez a 100 ismétlés azért durva tud lenni még súly nélkül is ha szabályosan csinálja az ember, főleg ha minden ismétlést kitart kicsit a felső holtponton.

Ennyi.

Edzés után visszatöltés Mega6000szuperglutaminkreatinanabolikprohormon8000-rel. Lóf.szt: egy alma, kb 250g, majd rà egy óràra vacsesz: csicseriborsòkrèm 2 szelet kenyèren + egy adag zabpehely, benne: mák, mazsola, 14g rizsproti. Ez kb 900 kalòria.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 18:25

B te aztán k keményen nyomod, le a kalappal. Szegény bicepszed kapott rendesen :O
Az èn elvem a fenntarthatóság. Úgy próbàlom csinàlni, h hosszabb tàvon se adjam fel. Ugye a munka meg a heti egy két túra a bringával adott, alap, szinte szenvedély (még az a k.rva meló is az X), e mellé kéne pàsszintani a badit.
Ezèrt nem nyomom a kreatint, v a 3 òrànkènti rizscsirkèt, mert ùgyse bìrnàm/csinàlnàm sokàig, szal lènyeg a stabil, lassù fejlődès, tömegelni úgyse nagyon tudok, cèl a brùszliizomzat:)

Emlèkszem, mikor 93ban lementünk a terembe ès kaptunk egy edzèsrervet: 5×5 az elejèn, majd a 4.héten már 8x8, azaz teljes test edzès egy nap alatt 96 sorozattal xD
3 óràn àt nyomtuk. Heti 3x
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 10:05

Na, ez tök jó!!!!!
Íjuk le ki mit szokott.......  meg esetleg hogy, meg miért!
Nem sok gyakorlattal operálsz, de biztos elég még . Te érzed.
De az áthúzás bazijó gyakszi az tuti!! Bár én mindig mellre csinálom, de kétségtelen, hogy bassza a trickót keményen. Nekem kb úgy van, hogy két féle napom van izomcsoportokra, más gyakorlatokkal, és az intenzitással variálok még.

Tegnap nekem is volt bicepsz, de én háttal párosítom. Mert a hát után már elő van dolgozva, melegítve. Nem kellenek olyan nagy súlyok.

Nagyon fáradt voltam, mert este meló volt és nem volt túl sok pihi. Szóval most óvatos edzés volt, sérülések elkerülése végett. Inkább kis súlyól többet.

Szóval hát : sima húzódzkodás 3 szor 12 de ilyen könnyített, a lábfejemet felteszem egy székre, így lejön pár kiló.
Aztán szűk húzódzkodás, fordított fogással, szintén 3szor 12. Utána sima evezés 90ből 3szor 12. Utána T rudas evezés szűken 70ből 3szor12. Felhúzás kimaradt a fáradtság miatt.

Bicepsz: 30ból 20, aztán 40ből 3szor 12. Aztán kalapács 15el 3szor 12. Arnold féle koncentrált 15el 3szor 12. Aztán fordított fogással bicepsz rúddal ( ez inkább alkar) 30ból 3szor 15.
Aztán a végére egy olyan durrantós 3 állású bicepsz, amikor az első 10 lentről félig, kövi 10 féltől fel, kövi 10 egész utas mozgás. Szóval így 30, de geci jó. Még így is bedurrant mint állat.

Has : térdfelhúzás függeszkedve 3szor 15 , forgás 2 perc   szt cső.

Ez kb 1 óra volt.

Kiccsidzson írta:
Péntek-kar

Bicepsz àllva
17kg 1x20
22.5kg(szedett vedett súlyaim vannak:)1×15
28kg 1x10
34.5kg 4x5

Utàna azonnal kalapàcs bicepsz kèt tizessel ülve, nem èrünk rà: 2×18 ismètlès

Tricepsz: egyetlen gyakszi, az egyik kedvenc: àthùzàs (màs nèven pull-over, mellkastàgìtò, anyàmkìnnya..).
De nem àm akàrhogy, egykezessel, de nem a tàrcsàt fogva hanem a fogantyùt összekulcsolt kèzzel, jò nagy mozgàstartomànyban k. sok ismètlèssel. Nekem reped tőle a tricepsz, màsnap ùgy kell gumipòkkal összefogni a karomat:

14kg 1x24
16kg 1x20
18kg 1x18
20kg 1x16
21kg 3x11 - többet kellet volna, mert ìgy nem jön ki a sorminta, de elfogyott a szufla.

Sokszor ötletszerűen edzek, nem bìrom a kötöttsèget, persze vannak visszatèrő gyakorlatok.
Jövő hèten asszem kalapàcs biccel kezdek, megnèzem mit lèp a gèp 2 tizenötössel, majd 2kezes scott bic kicsit sajàtos mòdon. Esetleg hozzà tric fekve homlokhoz egy kis lòrùgàssal (kedvenc "haszontalan" gyakorlatom).
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 09:42

Johnny1 írta:
Már várom a jó időt, hogy lehessen vele kimenni focizni.

Ez mondjuk elég brutális, de biztos van rá okod.
Evil or Very Mad rabbit Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-11, 17:56

Péntek-kar

Bicepsz àllva
17kg 1x20
22.5kg(szedett vedett súlyaim vannak:)1×15
28kg 1x10
34.5kg 4x5

Utàna azonnal kalapàcs bicepsz kèt tizessel ülve, nem èrünk rà: 2×18 ismètlès

Tricepsz: egyetlen gyakszi, az egyik kedvenc: àthùzàs (màs nèven pull-over, mellkastàgìtò, anyàmkìnnya..).
De nem àm akàrhogy, egykezessel, de nem a tàrcsàt fogva hanem a fogantyùt összekulcsolt kèzzel, jò nagy mozgàstartomànyban k. sok ismètlèssel. Nekem reped tőle a tricepsz, màsnap ùgy kell gumipòkkal összefogni a karomat:

14kg 1x24
16kg 1x20
18kg 1x18
20kg 1x16
21kg 3x11 - többet kellet volna, mert ìgy nem jön ki a sorminta, de elfogyott a szufla.

Sokszor ötletszerűen edzek, nem bìrom a kötöttsèget, persze vannak visszatèrő gyakorlatok.
Jövő hèten asszem kalapàcs biccel kezdek, megnèzem mit lèp a gèp 2 tizenötössel, majd 2kezes scott bic kicsit sajàtos mòdon. Esetleg hozzà tric fekve homlokhoz egy kis lòrùgàssal (kedvenc "haszontalan" gyakorlatom).
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-10, 18:07

Ma hatezer kilóval fogok bicózni. Még ha ki is szakad a karom.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-10, 10:20

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Én is a jövő héten kezdek neki komolyabban újra, az elmúlt másfél hónapban volt minden, fullos derékfájás, alapból 3 hétig semmit sem szabadott csinálnom, utána betegségek, szóval ez 6 éve a leghosszabb kihagyásom (ok, háromszor közben voltam edzeni, kétszer futottam 8 km-t és egy szer súlyzóztam), de már mozgáshiányom van, muszáj lesz vmit csinálnom, mert szétb*aszódok.
Én májusban kezdhetném újra a thai boxot, de igazából július óta tolom Very Happy

Egyszer az ember kiesik és nagyon nehéz visszarázódni.
vágom
egy éve ha heti 6 edzésen nem voltam kajak szégyelltem magam, a műtét óta ha heti 4 összejön már a legnagyobb királynak hiszem magam...

Nekem már a heti egy is király lenne Smile
Mondjuk helyette a gyereket emlegetem meg rohangászom utána, az se rossz...
Már várom a jó időt, hogy lehessen vele kimenni focizni.
én meg a bicajosidőt várom
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-10, 08:24

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Én is a jövő héten kezdek neki komolyabban újra, az elmúlt másfél hónapban volt minden, fullos derékfájás, alapból 3 hétig semmit sem szabadott csinálnom, utána betegségek, szóval ez 6 éve a leghosszabb kihagyásom (ok, háromszor közben voltam edzeni, kétszer futottam 8 km-t és egy szer súlyzóztam), de már mozgáshiányom van, muszáj lesz vmit csinálnom, mert szétb*aszódok.
Én májusban kezdhetném újra a thai boxot, de igazából július óta tolom Very Happy

Egyszer az ember kiesik és nagyon nehéz visszarázódni.
vágom
egy éve ha heti 6 edzésen nem voltam kajak szégyelltem magam, a műtét óta ha heti 4 összejön már a legnagyobb királynak hiszem magam...

Nekem már a heti egy is király lenne Smile
Mondjuk helyette a gyereket emlegetem meg rohangászom utána, az se rossz...
Már várom a jó időt, hogy lehessen vele kimenni focizni.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-09, 13:57

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Én is a jövő héten kezdek neki komolyabban újra, az elmúlt másfél hónapban volt minden, fullos derékfájás, alapból 3 hétig semmit sem szabadott csinálnom, utána betegségek, szóval ez 6 éve a leghosszabb kihagyásom (ok, háromszor közben voltam edzeni, kétszer futottam 8 km-t és egy szer súlyzóztam), de már mozgáshiányom van, muszáj lesz vmit csinálnom, mert szétb*aszódok.
Én májusban kezdhetném újra a thai boxot, de igazából július óta tolom Very Happy

Egyszer az ember kiesik és nagyon nehéz visszarázódni.
vágom
egy éve ha heti 6 edzésen nem voltam kajak szégyelltem magam, a műtét óta ha heti 4 összejön már a legnagyobb királynak hiszem magam...
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-09, 13:35

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Én is a jövő héten kezdek neki komolyabban újra, az elmúlt másfél hónapban volt minden, fullos derékfájás, alapból 3 hétig semmit sem szabadott csinálnom, utána betegségek, szóval ez 6 éve a leghosszabb kihagyásom (ok, háromszor közben voltam edzeni, kétszer futottam 8 km-t és egy szer súlyzóztam), de már mozgáshiányom van, muszáj lesz vmit csinálnom, mert szétb*aszódok.
Én májusban kezdhetném újra a thai boxot, de igazából július óta tolom Very Happy

Egyszer az ember kiesik és nagyon nehéz visszarázódni. Igazából az is bejátszik nálam még, hogy a gyerek negyed nyolc fele fürdik és utána megy aludni. Így a 18:00 órás edzésre nem tudok elmenni, mert nem érek haza, 19 órás is kiesik, marad a fél kilences, annak este tízkor van vége, fél tizenegyre hazaérek, az azt jelenti, hogy éjjel 11-re kerülök ágyba full felpörögve, így nem alszom el éjfélig, viszont 3/4 hatkor meg kelés van reggel. Ez így nem jó. Talán majd az óra átállításkor kitolódik kicsit neki az alvás.
Hétvégenként egyszer vigyáz rá egy kiscsaj, akkor lehetne edzeni, de kbell akkor nincs, marad a konditerem, viszont a hétvégi bevásárlást is meg kell ejteni valamikor. Szóval ez így szopás Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-09, 13:30

Johnny1 írta:
Én is a jövő héten kezdek neki komolyabban újra, az elmúlt másfél hónapban volt minden, fullos derékfájás, alapból 3 hétig semmit sem szabadott csinálnom, utána betegségek, szóval ez 6 éve a leghosszabb kihagyásom (ok, háromszor közben voltam edzeni, kétszer futottam 8 km-t és egy szer súlyzóztam), de már mozgáshiányom van, muszáj lesz vmit csinálnom, mert szétb*aszódok.
Én májusban kezdhetném újra a thai boxot, de igazából július óta tolom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-08, 13:40

Én is a jövő héten kezdek neki komolyabban újra, az elmúlt másfél hónapban volt minden, fullos derékfájás, alapból 3 hétig semmit sem szabadott csinálnom, utána betegségek, szóval ez 6 éve a leghosszabb kihagyásom (ok, háromszor közben voltam edzeni, kétszer futottam 8 km-t és egy szer súlyzóztam), de már mozgáshiányom van, muszáj lesz vmit csinálnom, mert szétb*aszódok.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-07, 18:34

Joii írta:
ma jött el a napja, hogy végre újrakezdem az edzést. persze nagyon körültekintően illetve a súlyok is sokadlagosak lesznek, most még annyi a cél szépen visszaszoktatni a szervezetet a terheléshez.
tolom majd a beszámolókat.

Na, végre!

Hajrá.

Jöhetnek a beszámolók! Az első láb után főleg. bounce
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-07, 13:07

Kiccsidzson írta:
Csapassad Joii, inspiráljuk egymást!

megvolt...a jó hír az, mint régen most újból egyből másnap van az izomlázam. tavaly és tavalyelött valamiért 2 nap múlva jött csak elő.
szóval fáj mindenem,
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-07, 10:35

Csapassad Joii, inspiráljuk egymást!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-06, 05:21

ma jött el a napja, hogy végre újrakezdem az edzést. persze nagyon körültekintően illetve a súlyok is sokadlagosak lesznek, most még annyi a cél szépen visszaszoktatni a szervezetet a terheléshez.
tolom majd a beszámolókat.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime2017-02-05, 16:37

Kiccsidzson írta:
Nekem is könnyebb a kétkezessel a 33 kilò mint a beforg bic 2x14 kilóval. Ezt utóbbit inkább ülve, úgy kevésbé tudok csalni.

Te Bodó, míg el nem felejtem: szoktad ajánlani a felhúzást. Neked nem cseszi a derekadat? Mert csomó vidit néztem arról, hogyan kell szuper szabályosan csinálni, de ha kicsit nagyobb a súly, már recsegek.

Finoman edzegetek, minimál edzéstervvel, heti 4 részre bontva (Joii ès a Sàrga kapszula tanàcsait követve), megpróbálok 20 sorozat alatt maradni, és 50 percbe beleférni. Ami nem mindig megy persze. De napi 8 9 óra gálya utân elég. Ebből próbálom a maxot kihozni.

Majd egyszer legépelem a tervet, meg a kaját. Ha egyszer letisztul végre XD

Ezt úgy értettem, hogy könnyeb úgy a 2 kezes, ha előtte letudtam az egykezest.

Nagyon nagyon ráéreztem a felhúzásra ja ja, nagyon megszerettem, pedig az első 25 évben sosem csináltam, csak egyszer, fogadásból felhúztam 200-at. OK, de akkor 160-al eveztem.
Szóval, ha jól csinálod, nagyon jó alapgyakorlat, mint a guggolás, az egész fizikumra pozitívan hat. De nagyon meg kell tanulni jól csinálni.

1 óra max elég szerintem is. Én is úgy csinálom, csak én 3 felé osztottam most.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





testépítés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: testépítés   testépítés - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
testépítés
Vissza az elejére 
2 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Sport-
Ugrás: