Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Most épp ez szól.

Go down 
+10
danny2008
Tyler
Bula
Zioncsabi
Sith Lord
hgabi00
eszgé
Kiccsidzson
ceu
Bodo
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-12-14, 22:53

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Bunder, asszem pár éve te nyomattál nagyon egy olyan breakbeat számot, aminek a klipjében híres filmek szerepeltek összevágva (az elején pl. ott volt a Scanners címűből a felrobbanó fejű öltönyös faszi). Nincs meg ennyi alapján? Kéne valami jó kis zene, mert hangosan kúrnak a szomszédban, nekem meg tanulni kéne...
hubazz nem emlékszem sajna
jó csajt kúrnak? mert ha igen, hagy a 'csába a tanulást és ugorj be harmadiknak...

rabbit rabbit

Nem, az ötvenes éveiben járó Imre tolja a garzonjában valami nőjét. Szerintem néha visszalátogat hozzá a szőke kurvája, aki már régen elköltözött. Legalább odáig eljutott a történet, hogy most már csak havonta egyszer kell hallgatnom a kúrást, és nem hetente többször, mint 10 éve.
rabbit rabbit
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-12-14, 21:08

bundas01 írta:
Balthier írta:
Bunder, asszem pár éve te nyomattál nagyon egy olyan breakbeat számot, aminek a klipjében híres filmek szerepeltek összevágva (az elején pl. ott volt a Scanners címűből a felrobbanó fejű öltönyös faszi). Nincs meg ennyi alapján? Kéne valami jó kis zene, mert hangosan kúrnak a szomszédban, nekem meg tanulni kéne...
hubazz nem emlékszem sajna
jó csajt kúrnak? mert ha igen, hagy a 'csába a tanulást és ugorj be harmadiknak...

rabbit rabbit

Nem, az ötvenes éveiben járó Imre tolja a garzonjában valami nőjét. Szerintem néha visszalátogat hozzá a szőke kurvája, aki már régen elköltözött. Legalább odáig eljutott a történet, hogy most már csak havonta egyszer kell hallgatnom a kúrást, és nem hetente többször, mint 10 éve.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-12-14, 21:01

Balthier írta:
Bunder, asszem pár éve te nyomattál nagyon egy olyan breakbeat számot, aminek a klipjében híres filmek szerepeltek összevágva (az elején pl. ott volt a Scanners címűből a felrobbanó fejű öltönyös faszi). Nincs meg ennyi alapján? Kéne valami jó kis zene, mert hangosan kúrnak a szomszédban, nekem meg tanulni kéne...
hubazz nem emlékszem sajna
jó csajt kúrnak? mert ha igen, hagy a 'csába a tanulást és ugorj be harmadiknak...

rabbit rabbit
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-12-14, 20:43

Bunder, asszem pár éve te nyomattál nagyon egy olyan breakbeat számot, aminek a klipjében híres filmek szerepeltek összevágva (az elején pl. ott volt a Scanners címűből a felrobbanó fejű öltönyös faszi). Nincs meg ennyi alapján? Kéne valami jó kis zene, mert hangosan kúrnak a szomszédban, nekem meg tanulni kéne...
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-12-13, 17:25

Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-11-29, 13:59

danny2008 írta:
Bundi által facséra kirakott Beastie Boys - Sabotage (Alex Metric Re-Edit) tracket húztam most fel maxra. Cool
Ez az a track, ami akármilyen verzióban is üt, illetve ha a kezdbe adnak egy samu-kalapácsot akkor nagy hangerőn egy házat lebontasz a samuval erre a zenére!!!! What a Face Laughing Cool

Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-11-29, 13:48

Bundi által facséra kirakott Beastie Boys - Sabotage (Alex Metric Re-Edit) tracket húztam most fel maxra. Cool
Ez az a track, ami akármilyen verzióban is üt, illetve ha a kezdbe adnak egy samu-kalapácsot akkor nagy hangerőn egy házat lebontasz a samuval erre a zenére!!!! What a Face Laughing Cool
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-11-23, 11:57

Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-11-22, 17:26

Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-11-10, 07:43

bundas01 írta:
Johnny1 írta:


ezt az Ellie Goulding csajt bírom.

sunáznám
rabbit

Ja ja Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-11-09, 19:35

Johnny1 írta:
bundas01 írta:

ezt az Ellie Goulding csajt bírom.

sunáznám
rabbit
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-11-09, 15:32

bundas01 írta:







ezt az Ellie Goulding csajt bírom.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-11-08, 16:00







Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-10-29, 22:52

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-10-24, 16:49

Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-10-12, 16:37

Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-10-11, 00:30

Balthier írta:
Zioncsabi írta:
Ma több hét után rátoltam a telefonra az új Aphex Twin albumot és meghallgattam takarítás közben. Egész fasza. És meglepően visszafogott. Már az eddigi iszonyat "nem tudod mi fog történni 20 mp-vel késöbb' (by Hegyeshalmi Richárd, aka Tyler ugye), akitől pont a takarítás után olvastam egy cikket az indexen,


legnagyobb meglepetésemre az új Aphex Twin albumról.

Amiben megtudtam, hogy ez a pali angol. És eljátszottam a gondolattal, hogy milyen fasza lenne összefutni vele. Mert mondjuk én szolgálom ki, vagy akármi. Ebből meg az jött, hogy lehet, hogy már össze is futottam egy csomó ilyen arccal, csak nem tudtam, hogy kik azok. Mert tuképp nem is olyan nagy ez az Anglia. George Michel-t már kiszolgáltam( az asszonkának kértem is egy valentin napi autogramot tőle). Az Apollo 440 egyik tagja 2 utcára lakott egy előző munkahelyemtől. A munkatársam együtt dolgozott a Prodigy billentyűket és tekerentyűket buzergáló( ő az agy, csak éppen őt ismerik arcról a legkevésbé) palinak a lányával. Az egyik barátom együtt ment át a zebrán John Cleese-el. Amy Winehouse még az ismertté válása elött egy volt főnököm éttermében énekelgetett( most kb 100 méterre van a szobra felállítva). Szóval belegondolva talán az olyanokkal akik nek az arca konkrétan nem annyira ismert, már bőven meg is történhetett.
Vagy nem.

Téjlor már nagyon régóta rá van gyógyulva Aphex-re, amikor megláttam a cikket a címlapon, rögtön tudtam, hogy ő írta. Én csak pár számát ismerem a faszinak - évek óta tervezem, hogy meghallgatok pár albumot teljes egészében, de valahogy mindig elhalasztom.
Asszem nem jött át, hogy abban a pillanatban amikor megláttam a címlapon, én is egyből tudtam, hogy Tyler írta.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-10-11, 00:10

Zioncsabi írta:
Ma több hét után rátoltam a telefonra az új Aphex Twin albumot és meghallgattam takarítás közben. Egész fasza. És meglepően visszafogott. Már az eddigi iszonyat "nem tudod mi fog történni 20 mp-vel késöbb' (by Hegyeshalmi Richárd, aka Tyler ugye), akitől pont a takarítás után olvastam egy cikket az indexen,


legnagyobb meglepetésemre az új Aphex Twin albumról.

Amiben megtudtam, hogy ez a pali angol. És eljátszottam a gondolattal, hogy milyen fasza lenne összefutni vele. Mert mondjuk én szolgálom ki, vagy akármi. Ebből meg az jött, hogy lehet, hogy már össze is futottam egy csomó ilyen arccal, csak nem tudtam, hogy kik azok. Mert tuképp nem is olyan nagy ez az Anglia. George Michel-t már kiszolgáltam( az asszonkának kértem is egy valentin napi autogramot tőle). Az Apollo 440 egyik tagja 2 utcára lakott egy előző munkahelyemtől. A munkatársam együtt dolgozott a Prodigy billentyűket és tekerentyűket buzergáló( ő az agy, csak éppen őt ismerik arcról a legkevésbé) palinak a lányával. Az egyik barátom együtt ment át a zebrán John Cleese-el. Amy Winehouse még az ismertté válása elött egy volt főnököm éttermében énekelgetett( most kb 100 méterre van a szobra felállítva). Szóval belegondolva talán az olyanokkal akik nek az arca konkrétan nem annyira ismert, már bőven meg is történhetett.
Vagy nem.

Téjlor már nagyon régóta rá van gyógyulva Aphex-re, amikor megláttam a cikket a címlapon, rögtön tudtam, hogy ő írta. Én csak pár számát ismerem a faszinak - évek óta tervezem, hogy meghallgatok pár albumot teljes egészében, de valahogy mindig elhalasztom.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-10-11, 00:05

danny2008 írta:
bundas01 írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Érdekes ez a Petőfi, meg az emberben furi is, hogy ilyen zenék vannak rajta, igaz ez már nem a '90 előtti Petőfi.
Anno egy pénteken jöttünk haza péntek éjfélkor, és a Petőfi ment a kocsiban. Ott akkor valami "Shicuka" (nemtom ha jól írom) zenélt, de valami olyan komolyat, hogy még furcsálltam is, hogy (számomra) nóném létére milyen szettet letol. Csaj DJ ha jól vágom.
hát a petőfi már kicsit megújult
egyébként régebben a roxy is fullkorrekt underground cuccokat tolt amikor sunyiban nyomták, aztán amikor nyertek a frekvenciapályázaton, el is adták foshugy adónak, asszem már be is szart
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-10-11, 00:02

Nem mai, de fűrészeltem rá anno... Cool
Örök darab Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-10-10, 23:57

bundas01 írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Érdekes ez a Petőfi, meg az emberben furi is, hogy ilyen zenék vannak rajta, igaz ez már nem a '90 előtti Petőfi.
Anno egy pénteken jöttünk haza péntek éjfélkor, és a Petőfi ment a kocsiban. Ott akkor valami "Shicuka" (nemtom ha jól írom) zenélt, de valami olyan komolyat, hogy még furcsálltam is, hogy (számomra) nóném létére milyen szettet letol. Csaj DJ ha jól vágom.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-10-09, 23:27

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-10-05, 02:33

Ma több hét után rátoltam a telefonra az új Aphex Twin albumot és meghallgattam takarítás közben. Egész fasza. És meglepően visszafogott. Már az eddigi iszonyat "nem tudod mi fog történni 20 mp-vel késöbb' (by Hegyeshalmi Richárd, aka Tyler ugye), akitől pont a takarítás után olvastam egy cikket az indexen,


legnagyobb meglepetésemre az új Aphex Twin albumról.

Amiben megtudtam, hogy ez a pali angol. És eljátszottam a gondolattal, hogy milyen fasza lenne összefutni vele. Mert mondjuk én szolgálom ki, vagy akármi. Ebből meg az jött, hogy lehet, hogy már össze is futottam egy csomó ilyen arccal, csak nem tudtam, hogy kik azok. Mert tuképp nem is olyan nagy ez az Anglia. George Michel-t már kiszolgáltam( az asszonkának kértem is egy valentin napi autogramot tőle). Az Apollo 440 egyik tagja 2 utcára lakott egy előző munkahelyemtől. A munkatársam együtt dolgozott a Prodigy billentyűket és tekerentyűket buzergáló( ő az agy, csak éppen őt ismerik arcról a legkevésbé) palinak a lányával. Az egyik barátom együtt ment át a zebrán John Cleese-el. Amy Winehouse még az ismertté válása elött egy volt főnököm éttermében énekelgetett( most kb 100 méterre van a szobra felállítva). Szóval belegondolva talán az olyanokkal akik nek az arca konkrétan nem annyira ismert, már bőven meg is történhetett.
Vagy nem.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-09-27, 07:23

Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-08-30, 16:44

Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-08-30, 14:35

Illetve itt az egész, kb negyedik számnál járok, eddig tök raj az egész....

Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-08-30, 14:18

Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-08-30, 14:00

Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-08-27, 21:06

Nagyon anno (réges régen, egy messzi messzi galaxisban), amikor voltam biza "rosszkisfiú" (is), akkor erre igencsak megmozgattam minden izomcsoportomat. Ahogy felépül a nóta az 5. percnél jövő "gong"-ig, aztán mindent bele, a stroboszkóp is hasonlóan villogott, egyre sűrűbben, a gong előtt már majdnem telifény volt a tánctéren. Aztán izmozás, csoda, hogy nem változtam át Hulk-á... Cool bounce
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime2014-08-23, 21:00

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Most épp ez szól. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Most épp ez szól.
Vissza az elejére 
11 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Min szól, ami szól? Az audió topik.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Zene-
Ugrás: