Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Most épp ez szól.

Go down 
+10
danny2008
Tyler
Bula
Zioncsabi
Sith Lord
hgabi00
eszgé
Kiccsidzson
ceu
Bodo
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2019-01-27, 19:57

Joii írta:
tavalyi best mjuzikok?

Hát igazából semmi különös nem volt, inkább a régieket hallgatom én is.
Koncertből a VOLT Fesztes Iron Maiden állat volt.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2019-01-13, 09:16

Nekem nem volt ilyen (nem tudom, mikor történt, de egyszer valami átkapcsolódott az agyamban, és azóta nem keresek nagyon új zenéket, nem hallgatok teljes albumokat stb), de az Arctic Monkeys óriási volt a Szigeten. Nagyon jó koncertélmény volt.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2019-01-12, 07:36

tavalyi best mjuzikok?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-07-24, 07:28

Az új Ghost album zseniális, egész nyaralás alatt azt hallgattam.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-07-18, 15:36

fülelem az idei Defqon-t, de annyira semmilyen illetve már a koncepció által sem bejövős, hogy még fel se tettem Ncore-ra.

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-05-29, 21:53

Joii írta:
Johnny1 írta:
Joii írta:
elhunyt Avicii Shocked

Drog?
nincs még hivatalos infó, de nála inkább a pia játszott.

Mára úgy néz ki öngyilkosság...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-04-21, 08:23

Johnny1 írta:
Joii írta:
elhunyt Avicii Shocked

Drog?
nincs még hivatalos infó, de nála inkább a pia játszott.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-04-21, 07:52

Joii írta:
elhunyt Avicii Shocked

Drog?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-04-21, 07:29

elhunyt Avicii Shocked
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-04-12, 20:24

Balthier írta:
Joii írta:
bedobom ide is, hátha valaki meghallgatja:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Általában nem hallgatok ilyen stílust, de ez szerintem adogatja, úgyhogy király vagy! Nekem főleg 1:57-től tetszik, ahogy változik egy kicsit a szám.

Trance-buziként nálam is a melódiás résznél jönnek az érzések, persze kell, hogy "kiállásig" felépüljön egy trekk. Wink Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-04-07, 20:19

Balthier írta:


Tudsz valami fasza ruszki/bármilyen letöltős oldalt? Nálam a Piratebay kiesik Firefox miatt (valamiért nem lehet letölteni ott/magnetezni se, de amúgy Firefox-szal a 4chanre se tudok írni sose), úgyhogy marad az elitetorrent.pl meg a rargb, de ez utóbbi egy kalap szar. Sajnálom, hogy a kedvenc torrent site-jaim már rég megszűntek, de az albis szar netem miatt streamelni se tudok már pl. Popcorn Time-mal.
amiket használok, a fentebb leírt okok miatt nem a legjobbak (rapidshare és társairól leszedés 50kb-el) meg ugye inkább elektronikusak vannak de ime:

gabber.od.ua - jumpstyle-tól industrial-ig, esetenként dnb és breakcore is. havonta 2x frissitik, hó elején és közepén

freshremix.ru - mindenféle zene, naponta frissül de sajna sok a kamu kiadás.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-04-07, 16:51

Joii írta:
Johnny1 írta:


Te ilyen szorgalmas feltöltögető vagy?
annyira azért nem, 18 torrentet töltöttem fel eddig, leginkább a legnevesebbeket és a leghamarabb (Defqon, Qlimax, Q-Base ilyesmik). na ezek felét már törölték ilyen-olyan szövegekkel ráadásul nem is úgy, hogy mint a torrenteknél látható egy felkiáltó jel és a staff szövege, pl: tegyél képet az albumhoz vagy ilyesmi hanem jött egy üzi, hogy ezt a torrentet töröltük mert nem felelt meg a mittudoménminek. tehát nem is szóltak, hogy korrigáljak valamit hanem törölték a picsbe' ami azért bosszantó mert azért tudtam ezeket a leghamarabb feltölteni mert ruszki megosztós oldalakról vadászgatom le őket, ahonnan ilyen 50 kb-el csurognak lefelé, ami egy 1 gigás 4 cd-s válogatásnál olyan nettó 8 óra és folyamatosan gépnél is kell lenni közben mert ha bealszik a laptop vagy akár megakad a net egy másodpercre már bukom is. (letöltés sikertelen, újra lehet próbálkozni x óra múlva)

Tudsz valami fasza ruszki/bármilyen letöltős oldalt? Nálam a Piratebay kiesik Firefox miatt (valamiért nem lehet letölteni ott/magnetezni se, de amúgy Firefox-szal a 4chanre se tudok írni sose), úgyhogy marad az elitetorrent.pl meg a rargb, de ez utóbbi egy kalap szar. Sajnálom, hogy a kedvenc torrent site-jaim már rég megszűntek, de az albis szar netem miatt streamelni se tudok már pl. Popcorn Time-mal.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-04-06, 16:22

Johnny1 írta:


Te ilyen szorgalmas feltöltögető vagy?
annyira azért nem, 18 torrentet töltöttem fel eddig, leginkább a legnevesebbeket és a leghamarabb (Defqon, Qlimax, Q-Base ilyesmik). na ezek felét már törölték ilyen-olyan szövegekkel ráadásul nem is úgy, hogy mint a torrenteknél látható egy felkiáltó jel és a staff szövege, pl: tegyél képet az albumhoz vagy ilyesmi hanem jött egy üzi, hogy ezt a torrentet töröltük mert nem felelt meg a mittudoménminek. tehát nem is szóltak, hogy korrigáljak valamit hanem törölték a picsbe' ami azért bosszantó mert azért tudtam ezeket a leghamarabb feltölteni mert ruszki megosztós oldalakról vadászgatom le őket, ahonnan ilyen 50 kb-el csurognak lefelé, ami egy 1 gigás 4 cd-s válogatásnál olyan nettó 8 óra és folyamatosan gépnél is kell lenni közben mert ha bealszik a laptop vagy akár megakad a net egy másodpercre már bukom is. (letöltés sikertelen, újra lehet próbálkozni x óra múlva)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-04-05, 19:33

Joii írta:
idén úgy döntöttem töltögesse fel Ncore-ra a friss HS/HC megjelenéseket aki akarja, én nem fogom. nem egy torrentemet törölték ilyen-olyan indokkal és a legtöbbnél amit leszedtek mondjuk 200-an, kb 6-7 ember köszönte egyáltalán meg.

viszont megpróbálok ráállni arra, hogy itt "véleményezem" majd őket.
pl van új Gunz 4 Hire ami végre egy kicsit más mint az eddigiek de valahogy nem adja. persze, jó, hogy kicsit változatosabb a zene meg tetszik a kb 4 vagy 5 féle kick is de ebből nálam nem lesz sláger.

Te ilyen szorgalmas feltöltögető vagy?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-04-05, 15:42

idén úgy döntöttem töltögesse fel Ncore-ra a friss HS/HC megjelenéseket aki akarja, én nem fogom. nem egy torrentemet törölték ilyen-olyan indokkal és a legtöbbnél amit leszedtek mondjuk 200-an, kb 6-7 ember köszönte egyáltalán meg.

viszont megpróbálok ráállni arra, hogy itt "véleményezem" majd őket.
pl van új Gunz 4 Hire ami végre egy kicsit más mint az eddigiek de valahogy nem adja. persze, jó, hogy kicsit változatosabb a zene meg tetszik a kb 4 vagy 5 féle kick is de ebből nálam nem lesz sláger.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-03-19, 09:44

köszönöm srácok!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-03-18, 07:46

Balthier írta:
Joii írta:
bedobom ide is, hátha valaki meghallgatja:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Általában nem hallgatok ilyen stílust, de ez szerintem adogatja, úgyhogy király vagy! Nekem főleg 1:57-től tetszik, ahogy változik egy kicsit a szám.

Amíg volt warezolt Spotify-om (ami kb. egy hete már nem hajlandó belogolni...), ilyeneket toltam meló közben:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Róla/róluk még nem is hallottam Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-03-18, 07:45

Joii írta:
bedobom ide is, hátha valaki meghallgatja:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jó lett ez Joii papa, kellemes a hangzása.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-03-17, 17:43

Joii írta:
bedobom ide is, hátha valaki meghallgatja:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Általában nem hallgatok ilyen stílust, de ez szerintem adogatja, úgyhogy király vagy! Nekem főleg 1:57-től tetszik, ahogy változik egy kicsit a szám.

Amíg volt warezolt Spotify-om (ami kb. egy hete már nem hajlandó belogolni...), ilyeneket toltam meló közben:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-03-17, 14:28

Joii írta:
bedobom ide is, hátha valaki meghallgatja:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Már tekerem is. Mármint a hangerőt felfelé Laughing Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-03-17, 13:50

bedobom ide is, hátha valaki meghallgatja:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-03-01, 19:53

Joii írta:
danny2008 írta:


Okés, Kazantip!!!!! Cool Laughing What a Face Shocked

[You must be registered and logged in to see this link.]

áprilisban lesz itt [You must be registered and logged in to see this link.], arra szerintem benézek Smile (kezdőknek spuri ajánlott, Cool )

Aztakurva, nem puha!!! Shocked
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-02-27, 15:30

danny2008 írta:


Okés, Kazantip!!!!! Cool Laughing What a Face Shocked

[You must be registered and logged in to see this link.]

áprilisban lesz itt [You must be registered and logged in to see this link.], arra szerintem benézek Smile (kezdőknek spuri ajánlott, Cool )
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-02-26, 14:41

Joii írta:
danny2008 írta:
Joii írta:
danny2008 írta:


Még ha egy fokkal durvább is a bpm-szám az én kedvenc kategórimhoz képest, mindenesetre a himnusz alatti parti gecikomoly, ott lenni élőben atomfasza lehet Wink Cool
azaz, mostanában egyre többször agyalok rajta lehet ez hiányzik az életemből? Very Happy

Ki tudja? Lehet. Bár én meg azon agyaltam, vajon meddig bírnám ma már egy ilyen partin enerdzsivel. Rolling Eyes What a Face Cool

tavaly voltam Talamasca-n ami ilyen 150-es goa, teljesen jól elvoltam hajnalig. szóval ne így állj hozzá hanem nézzünk ki valami outdoor eseményre nyáron Cool

Okés, Kazantip!!!!! Cool Laughing What a Face Shocked

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-02-14, 15:28

danny2008 írta:
Joii írta:
danny2008 írta:


Még ha egy fokkal durvább is a bpm-szám az én kedvenc kategórimhoz képest, mindenesetre a himnusz alatti parti gecikomoly, ott lenni élőben atomfasza lehet Wink Cool
azaz, mostanában egyre többször agyalok rajta lehet ez hiányzik az életemből? Very Happy

Ki tudja? Lehet. Bár én meg azon agyaltam, vajon meddig bírnám ma már egy ilyen partin enerdzsivel. Rolling Eyes What a Face Cool

tavaly voltam Talamasca-n ami ilyen 150-es goa, teljesen jól elvoltam hajnalig. szóval ne így állj hozzá hanem nézzünk ki valami outdoor eseményre nyáron Cool
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-02-13, 21:59

Joii írta:
danny2008 írta:


Még ha egy fokkal durvább is a bpm-szám az én kedvenc kategórimhoz képest, mindenesetre a himnusz alatti parti gecikomoly, ott lenni élőben atomfasza lehet Wink Cool
azaz, mostanában egyre többször agyalok rajta lehet ez hiányzik az életemből? Very Happy

Ki tudja? Lehet. Bár én meg azon agyaltam, vajon meddig bírnám ma már egy ilyen partin enerdzsivel. Rolling Eyes What a Face Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-02-03, 06:07

danny2008 írta:


Még ha egy fokkal durvább is a bpm-szám az én kedvenc kategórimhoz képest, mindenesetre a himnusz alatti parti gecikomoly, ott lenni élőben atomfasza lehet Wink Cool
azaz, mostanában egyre többször agyalok rajta lehet ez hiányzik az életemből? Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-01-26, 18:59

Joii írta:
van új Hard Bass, és kivételesen valaki megelőzött nem én tettem fel Ncore-ra. igazából én még a leszedésével szüttyögtem (ruszki oldalról, 50 kb-el a 1,3 gigás fájlt..). a lényeg, hogy fülelgetem, itten az anthem:


Még ha egy fokkal durvább is a bpm-szám az én kedvenc kategórimhoz képest, mindenesetre a himnusz alatti parti gecikomoly, ott lenni élőben atomfasza lehet Wink Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-01-26, 16:19

van új Hard Bass, és kivételesen valaki megelőzött nem én tettem fel Ncore-ra. igazából én még a leszedésével szüttyögtem (ruszki oldalról, 50 kb-el a 1,3 gigás fájlt..). a lényeg, hogy fülelgetem, itten az anthem:

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime2018-01-11, 16:49

A tavalyi kedvenc besztof atomfasza fullkúl track nálam a következő volt  cheers


Külön öröm , hogy az "A State Of Trance" év végi, a hallgatók szavazatai alapján készült top 50-ben, úgy van az 5. helyen a fenti én kedvencem, hogy az előtte lévő 4 trekk, ha nem is teljes vokáltrensz, de van benne vokál hang, ergo a kedvencem az első azon trekkek közül, amelyikben "ének/vocal/acapella" nem hangzik el.
Illetve a 8. helyen lévő Ferry Corsten trekk se kutya, ami 3:09:00-nél hallható. Persze az első helyezett joggal megérdemelte a dobogó legfelső fokát, fasza éneklős.  Cool
Íme a 4 órás Top 50:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Most épp ez szól. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Most épp ez szól.
Vissza az elejére 
1 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Min szól, ami szól? Az audió topik.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Zene-
Ugrás: