Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Most épp ez szól.

Go down 
+10
danny2008
Tyler
Bula
Zioncsabi
Sith Lord
hgabi00
eszgé
Kiccsidzson
ceu
Bodo
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-16, 08:13

danny2008 írta:


Ez egy pöppet brutál! Cool

minél többet hallgatom, annál jobban tetszik. mármint az egy perc áttekerés után Very Happy nagyon baba ahogy variálgatják a mélyeket, iszonyat energiát ad hozzá. oké, nincs épp túlbonyolítva a zene, de pont ez a Raw lényege. le is szedtem a klip verziót, megyek headbangelni a békási héven Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-13, 13:03

Joii írta:
Az új Gunz for Hire adja! ..
...ha áttekerjük az első egy percet :/

Ez egy pöppet brutál! Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-13, 10:08

Az új Gunz for Hire adja! ..
...ha áttekerjük az első egy percet :/
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-07, 21:21

Joii írta:
danny2008 írta:
Joii írta:
Smile
na köszi...pedig ez is csak 130 BPM. persze, a tempó csak egy dolog, tényleg kicsit harapósra vettem a figurát.
Ha már (DJ) Dévényi Tibi bácsira lehet venni a figurát, a következő kérésem az lenne, hogy 138-141 bpm legyen! Rolling Eyes Wink What a Face
megnyugtatlak, 100-180 közt kb az összes műfajban van már zeném Cool ha 140 akkor mi legyen? hard techno vagy valami lájtosabb hardstyle? Smile
Jöhet ez is az is... What a Face Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-07, 15:01

danny2008 írta:


Smile
na köszi...pedig ez is csak 130 BPM. persze, a tempó csak egy dolog, tényleg kicsit harapósra vettem a figurát.

Ha már (DJ) Dévényi Tibi bácsira lehet venni a figurát, a következő kérésem az lenne, hogy 138-141 bpm legyen! Rolling Eyes Wink What a Face [/quote]

megnyugtatlak, 100-180 közt kb az összes műfajban van már zeném Cool ha 140 akkor mi legyen? hard techno vagy valami lájtosabb hardstyle? Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-07, 13:34

Joii írta:
danny2008 írta:
Joii írta:
folytassuk a tűréshatár-tesztet ( Cool )

ez egy kicsit keményebb, vagy inkább szigorúbb trekk.

[You must be registered and logged in to see this link.]

jó hallgatózást,

Ez se rossz, bár ez durvább. Lehet nem józanul kéne hallgatni... Cool

Amúgy találtam a FL Studio-ról és az Ableton-ról is Tutorial vidiket, sőt van magyar is YouTube-on, mindkettő fajta 2-2,5 órás videó!! Oké, hogy ez nem egy tükörtojás elkészítése video, meg mér ez se fullra mutatja be, csak amolyan első lépesek, és az is ok, hogy ez hónapok is lehetnek mire beletanul az ember, mert annyira összetett progik ezek. De én most 2,5 órás ilyen vidit nem nézek meg. Majd... Cool

Smile
na köszi...pedig ez is csak 130 BPM. persze, a tempó csak egy dolog, tényleg kicsit harapósra vettem a figurát.

Ha már (DJ) Dévényi Tibi bácsira lehet venni a figurát, a következő kérésem az lenne, hogy 138-141 bpm legyen! Rolling Eyes Wink What a Face
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-07, 05:46

danny2008 írta:
Joii írta:
folytassuk a tűréshatár-tesztet ( Cool )

ez egy kicsit keményebb, vagy inkább szigorúbb trekk.

[You must be registered and logged in to see this link.]

jó hallgatózást,

Ez se rossz, bár ez durvább. Lehet nem józanul kéne hallgatni... Cool

Amúgy találtam a FL Studio-ról és az Ableton-ról is Tutorial vidiket, sőt van magyar is YouTube-on, mindkettő fajta 2-2,5 órás videó!! Oké, hogy ez nem egy tükörtojás elkészítése video, meg mér ez se fullra mutatja be, csak amolyan első lépesek, és az is ok, hogy ez hónapok is lehetnek mire beletanul az ember, mert annyira összetett progik ezek. De én most 2,5 órás ilyen vidit nem nézek meg. Majd... Cool

Smile
na köszi...pedig ez is csak 130 BPM. persze, a tempó csak egy dolog, tényleg kicsit harapósra vettem a figurát.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-06, 19:24

Joii írta:
folytassuk a tűréshatár-tesztet ( Cool )

ez egy kicsit keményebb, vagy inkább szigorúbb trekk.

[You must be registered and logged in to see this link.]

jó hallgatózást,

Ez se rossz, bár ez durvább. Lehet nem józanul kéne hallgatni... Cool

Amúgy találtam a FL Studio-ról és az Ableton-ról is Tutorial vidiket, sőt van magyar is YouTube-on, mindkettő fajta 2-2,5 órás videó!! Oké, hogy ez nem egy tükörtojás elkészítése video, meg mér ez se fullra mutatja be, csak amolyan első lépesek, és az is ok, hogy ez hónapok is lehetnek mire beletanul az ember, mert annyira összetett progik ezek. De én most 2,5 órás ilyen vidit nem nézek meg. Majd... Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-06, 07:13

folytassuk a tűréshatár-tesztet ( Cool )

ez egy kicsit keményebb, vagy inkább szigorúbb trekk.

[You must be registered and logged in to see this link.]

jó hallgatózást,
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-04, 15:12

[quote="danny2008"]
bundas01 írta:
danny2008 írta:

Amúgy érdekes volt, hogy gitár féle hangzás is hallható, szöveg is. Vagy csak számomra érdekes, és mindig ilyen a dnb?



Na ebben a verzióban nem hallottam a Voodoo-t. Ez a Prodigy mindig érdekes klipekkel llt elő, a fő srác, meg mint akit most engedtek ki az intézetből. Bár ez már a No Good óta így van Cool What a Face
ezzel a klippel csak azt akartam szemléltetni (azon kívül, hogy gecijó), hogy dnb-be is bőven belefér a gitár és a szöveg is
amúgy a dnb-nek egymillió féle iránya, fajtája van, én nem tudom és nem is akarom követni, de az tuti, hogy a mostanában divatos jump up vonaltól okádok
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-04, 12:50

bundas01 írta:
danny2008 írta:

Amúgy érdekes volt, hogy gitár féle hangzás is hallható, szöveg is. Vagy csak számomra érdekes, és mindig ilyen a dnb?


Na ebben a verzióban nem hallottam a Voodoo-t. Ez a Prodigy mindig érdekes klipekkel llt elő, a fő srác, meg mint akit most engedtek ki az intézetből. Bár ez már a No Good óta így van Cool What a Face
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-03, 14:01

danny2008 írta:

Amúgy érdekes volt, hogy gitár féle hangzás is hallható, szöveg is. Vagy csak számomra érdekes, és mindig ilyen a dnb?

Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-03, 12:41

Balthier írta:
A Steve Aoki-féle GITS remix megvolt nektek? Nyilván proletár dábtepp, de hallgatható.

Film alatt okés, meg egyszer meghallgatom, de nem erre fogok áttérni. Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-03, 12:40

bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
ez eléggé odabasz
Nem rossz, de ez még dnb, vagy ez már breakbeat?
ez dnb drága buffalós cimbim rabbit Very Happy
Amúgy érdekes volt, hogy gitár féle hangzás is hallható, szöveg is. Vagy csak számomra érdekes, és mindig ilyen a dnb?
Ezt a buffit Isten se mossa le rólam! Laughing
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-03, 12:37

bundas01 írta:
danny2008 írta:
Nálam ez kúrt oda a minap! Kéne itthonra 10.000W!!! What a Face Cool
...
nem tűnik rossznak, de nem az én világom

Vágom én itt kinek mi a világa What a Face Cool
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-02, 15:53

Balthier írta:
A Steve Aoki-féle GITS remix megvolt nektek? Nyilván proletár dábtepp, de hallgatható.
aszittem a dábtepp már rég kifingott
amúgy belenéztem, ez sem az én világom, ráadásul kajak a NOX ugrott be róla
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-02, 12:31

A Steve Aoki-féle GITS remix megvolt nektek? Nyilván proletár dábtepp, de hallgatható.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-01, 18:36

danny2008 írta:
Nálam ez kúrt oda a minap! Kéne itthonra 10.000W!!! What a Face Cool

nem tűnik rossznak, de nem az én világom
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-01, 18:35

danny2008 írta:
bundas01 írta:
ez eléggé odabasz

Nem rossz, de ez még dnb, vagy ez már breakbeat?
ez dnb drága buffalós cimbim rabbit Very Happy
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-01, 15:38

Nálam ez kúrt oda a minap! Kéne itthonra 10.000W!!! What a Face Cool

Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-01, 15:35

bundas01 írta:
ez eléggé odabasz

Nem rossz, de ez még dnb, vagy ez már breakbeat?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-04-01, 12:23

ez eléggé odabasz
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-03-30, 18:40

danny2008 írta:
Joii írta:
mindegyik progi ilyen, ez a lényegük. addig lehet csűrni csavarni míg valami egyedit hoz létre at ember Smile
(viccet félre, tényleg rá kell szánni pár hónapot a "betanulásukra")

Leszedtem az Ableton Live 9-et. Mondom teszek ezzel is egy próbát, meg van még egy oka, hogy ezt próbálom.
Na ez annyiból jobb, hogy ez nem kínai elsőre. Ez japán!!!! Laughing What a Face Cool

na, vajon mi lehet az az ok? Smile
amúgy nem tudom mennyire urban legend de állítólag ezt a progit magának Sasha-nak rakták össze. amúgy meg ha a Reason-t szednéd le abban konkrétan is tudnék segíteni, de gondolom mindegyikhez vannak tutorial videók a youtube-on.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-03-30, 15:00

Joii írta:
mindegyik progi ilyen, ez a lényegük. addig lehet csűrni csavarni míg valami egyedit hoz létre at ember Smile
(viccet félre, tényleg rá kell szánni pár hónapot a "betanulásukra")

Leszedtem az Ableton Live 9-et. Mondom teszek ezzel is egy próbát, meg van még egy oka, hogy ezt próbálom.
Na ez annyiból jobb, hogy ez nem kínai elsőre. Ez japán!!!! Laughing What a Face Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-03-30, 06:45

Johnny1 írta:

Bár ezt a stílust nem igazán vágom, nekem tetszik Joi mester!

köszönöm, örülök.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-03-29, 21:28

Joii írta:
nagylevegő....

[You must be registered and logged in to see this link.]

Wink

messze nincs még kész, illetve ez egy rövidített verzió (ha úgy tetszik Radio Edit) a könnyebb befogadhatóság végett.
ne kíméljetek a véleményetekkel!

szerk: nem csimmbumm zene, sima proggy, 127 BPM,  szóval nyugodtan hallgatható Smile

Bár ezt a stílust nem igazán vágom, nekem tetszik Joi mester!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-03-28, 12:50

danny2008 írta:


Leszedtem a FL 12-t a kölcsönzőből. Igaz, hiába a közel 1,6 giga telepítve és kicsomzva, vmiért ez csak demo.
No de ez csak a kisebb problem. Elsőre, geeecccc, ez kínai!!!!! Laughing  
Na nem a hangszerek meg a szűrők stb, hanem, hogy mit hova hogy lehet berakni, miként csavarni, na minden állítható (minden egyes hang, egy szinti leütés) 40.000(!!!) pozícióba, atyagatya. scratch

Lehet szedek egy Ableton-t, hátha... Rolling Eyes

mindegyik progi ilyen, ez a lényegük. addig lehet csűrni csavarni míg valami egyedit hoz létre at ember Smile
(viccet félre, tényleg rá kell szánni pár hónapot a "betanulásukra")
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-03-28, 12:03

Joii írta:
ezt meglestem, jahajjj élmény hallgatni a hollandusok karattyolását Very Happy (de hiányzik.. Smile )
igen ez a Fruity 12, igazából olyan ordenáré nagy különbség szerintem nincsen, kinek mi esik kézre vagy melyik a kényelmesebb. Fruity Loops, Reason, Ableton live vagy mondjuk Cubase..a progik csak azok amik az elképzeléseket formába öntik. persze attól még ügyes a srác, nem vitatom.
4:47-nél pedig rátett egy kis csavarós hangzást, ilyen van a Reasonben is dögivel.

Leszedtem a FL 12-t a kölcsönzőből. Igaz, hiába a közel 1,6 giga telepítve és kicsomzva, vmiért ez csak demo.
No de ez csak a kisebb problem. Elsőre, geeecccc, ez kínai!!!!! Laughing
Na nem a hangszerek meg a szűrők stb, hanem, hogy mit hova hogy lehet berakni, miként csavarni, na minden állítható (minden egyes hang, egy szinti leütés) 40.000(!!!) pozícióba, atyagatya. scratch

Lehet szedek egy Ableton-t, hátha... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-03-26, 20:09

danny2008 írta:
De pölö a múltkor néztem vidit youtube-on, hogy Martin Garrix élő rádió adásban, 15 perc alatt majdnem készre vágott egy új trakket. Persze neki is kel 20-30 óra hogy fullra csiszolja, ő az FL Studio 12-t használja.

Naa saját trekket olyan hangzással, mint 4:47-nél van valszeg teleraknám. Cool
ezt meglestem, jahajjj élmény hallgatni a hollandusok karattyolását Very Happy (de hiányzik.. Smile )
igen ez a Fruity 12, igazából olyan ordenáré nagy különbség szerintem nincsen, kinek mi esik kézre vagy melyik a kényelmesebb. Fruity Loops, Reason, Ableton live vagy mondjuk Cubase..a progik csak azok amik az elképzeléseket formába öntik. persze attól még ügyes a srác, nem vitatom.
4:47-nél pedig rátett egy kis csavarós hangzást, ilyen van a Reasonben is dögivel.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime2017-03-26, 20:01

Joii írta:
nagylevegő....

[You must be registered and logged in to see this link.]

Wink

képzeljétek, ahhoz képest, hogy tényleg nem reklámoztam sehol már meghallgatták és "lájkolták" páran, mindenféle országból. tök jó az ilyen visszajelzés!

most az jön kicsit még csinosítok az alap számon, adok neki egy címet meg egy covert és felteszem azt is.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Most épp ez szól. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Most épp ez szól.   Most épp ez szól. - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Most épp ez szól.
Vissza az elejére 
3 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Min szól, ami szól? Az audió topik.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Zene-
Ugrás: