Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 PC-Mac-tablet stb.

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2016-02-16, 19:02

Bocs Badi.

Az elso resz fasza, csak trle gyerekbetegsegekkel ami a 2. reszre mind javitva lett.
A 3 egben ropkodese agyonvagta a bezartsag hangulatot. Es unalmas is volt mar harmadjara ugyanaz a jatekmechanika
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2016-02-16, 08:27

Kiccsidzson írta:
Infiniti jo nagy sz@r, mar ha az a 3. Biosokk. A 2. A tuti.
Ezt fejtsd már ki bővebben. Mert nekem speciel nagyon bejött.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2016-02-16, 07:18

Kiccsidzson írta:
Infiniti jo nagy sz@r, mar ha az a 3. Biosokk. A 2. A tuti.

Ja, az a 3. rész. Meglátjuk, az első kettőről tényleg jókat olvastam.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2016-02-16, 07:17

Balthier írta:
Johnny1 írta:


Ez mondjuk annyira rosszul nem hangzik.

Nem is, úgyhogy idén tessék szépen elhúzni gépet venni, aztán majd toljuk együtt Smile

Ha már Steam-en regiztél, vegyél fel havernak, jaszkun néven vagyok ott.

Amúgy a Bioschock Infinite-n nagyon gondolkodtam még tavaly, le is szedtem, hogy majd ez lesz a jól megérdemelt pihenőm játéka, aztán közbejött a Witcher 3 Wink .

Okés, értettem főnök Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2016-02-15, 20:12

Kiccsidzson írta:
Infiniti jo nagy sz@r, mar ha az a 3. Biosokk. A 2. A tuti.

Szokás szerint szembemész a világgal, a másodikról jót még nem nagyon hallottam, viszont a harmadikat az egekbe szokták magasztalni affraid .
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2016-02-15, 18:23

Infiniti jo nagy sz@r, mar ha az a 3. Biosokk. A 2. A tuti.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2016-02-15, 16:07

Johnny1 írta:


Ez mondjuk annyira rosszul nem hangzik.

Nem is, úgyhogy idén tessék szépen elhúzni gépet venni, aztán majd toljuk együtt Smile

Ha már Steam-en regiztél, vegyél fel havernak, jaszkun néven vagyok ott.

Amúgy a Bioschock Infinite-n nagyon gondolkodtam még tavaly, le is szedtem, hogy majd ez lesz a jól megérdemelt pihenőm játéka, aztán közbejött a Witcher 3 Wink .
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2016-02-15, 15:27

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
Na, nen birtam magammal, es megvettem a Ghost in the Shell online fps-t. 3 euro volt. Velemeny kesobb.

Én a Bioshock trilógiát 8 Euróért Smile
Beszámoló nagyon érdekel.

Na, elméletileg már beleraktam másfél órát, úgyhogy:
rövid intró, Batou kérdezi Motokot, hogy milyen az új teste (a game a SAC-kánonban játszódik), aztán betanítás, majd recruitolni kell egy embert. Én egy fehérhajú csajt választottam, később kiderült, hogy full gyökszi a saját képessége (le tud rakni valami védfalat, és kész), de sajna úgy látom, hogy, nem tudok már a döntésemen változtatni, egyelőre fingom nincs miért. Talán a játékban szerzett xp-kért recruitolhatsz több embert, vagy ha a drágább verziót veszed, akkor ez alapból jár.
Maga a játék olyan, hogy kisebb mapeken lődözöl mások ellen, és ez egész jó. Nem a Counter Strike-féle idegroham, hogy 10 másodperc után szétlő egy profi. Tehát el lehet vele lenni, de nem hiszem, hogy mondjuk a későbbiekben bele raknék mondjuk 300-400 órát, mint mások online játékokba (vagy akár többet). Ismerősök nélkül nyilván uncsi egy idő után random arcokat lőni.
Még early access a cucc, biztos lesz több dolog a későbbiekben. Kíváncsi vagyok, mikor teszik meg free2play-é, mert tudtommal az volt a koncepció eredetileg.

Ez mondjuk annyira rosszul nem hangzik.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2016-02-15, 09:30

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Na, nen birtam magammal, es megvettem a Ghost in the Shell online fps-t. 3 euro volt. Velemeny kesobb.

Én a Bioshock trilógiát 8 Euróért Smile
Beszámoló nagyon érdekel.

Na, elméletileg már beleraktam másfél órát, úgyhogy:
rövid intró, Batou kérdezi Motokot, hogy milyen az új teste (a game a SAC-kánonban játszódik), aztán betanítás, majd recruitolni kell egy embert. Én egy fehérhajú csajt választottam, később kiderült, hogy full gyökszi a saját képessége (le tud rakni valami védfalat, és kész), de sajna úgy látom, hogy, nem tudok már a döntésemen változtatni, egyelőre fingom nincs miért. Talán a játékban szerzett xp-kért recruitolhatsz több embert, vagy ha a drágább verziót veszed, akkor ez alapból jár.
Maga a játék olyan, hogy kisebb mapeken lődözöl mások ellen, és ez egész jó. Nem a Counter Strike-féle idegroham, hogy 10 másodperc után szétlő egy profi. Tehát el lehet vele lenni, de nem hiszem, hogy mondjuk a későbbiekben bele raknék mondjuk 300-400 órát, mint mások online játékokba (vagy akár többet). Ismerősök nélkül nyilván uncsi egy idő után random arcokat lőni.
Még early access a cucc, biztos lesz több dolog a későbbiekben. Kíváncsi vagyok, mikor teszik meg free2play-é, mert tudtommal az volt a koncepció eredetileg.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2016-02-15, 07:25

Balthier írta:
Na, nen birtam magammal, es megvettem a Ghost in the Shell online fps-t. 3 euro volt. Velemeny kesobb.

Én a Bioshock trilógiát 8 Euróért Smile
Beszámoló nagyon érdekel.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2016-02-14, 09:50

Na, nen birtam magammal, es megvettem a Ghost in the Shell online fps-t. 3 euro volt. Velemeny kesobb.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2013-01-14, 09:58

Balthier írta:


Nekem most az újdonság erejével hat a dolog, így az Ubuntu előnyére. Lehet, hogy nem adtál neki elég időt anno, de nekem úgy tűnik, szinte minden Windows-os dologra ad alternatívát, a szövegszerkesztő doc-ban is tud menteni, [You must be registered and logged in to see this link.] Kár, hogy nincs itt Tyler, ő biztos jobban el tudná magyarázni.
Amúgy eredetileg a Blackpanther nevű magyar oprendszert akartam felrakni, de annak most elérhetetlen a honlapja, szóval maradt az Ubuntu.
Ami zavar, az az, hogy ugye egyrészt sem játékok, sem az Itunes nem megy rajta, de majd próbálkozok emulációval. (Elég szomorú, hogy Ubuntun nem, bezzeg a legnagyobb konkurenciára, a Windowsra meg elérhető az Apple terméke...)

A Win8 mitől volt rossz, nem tudtad megszokni a csempéket?

Nem hiszem, hogy Ricsi meg tudna győzni. Azzal nem vitatkozok, hogy gyorsan bootol, monnyuk a win8-tól nem gyorsabb az tuti. De mondom, nem tudok jobb szót mondani rá, körülményes számomra. Már egyszer próbálkoztam vele régen, mondom ez a sok millió légy csak nem tévedhet, akkor pár órát kütyüztem és kuka. Most az android faszúságom miatt tettem fel, mer ügye az is linux alapokon nyugszik, hogy megnézzem van-e valami érdekesség. De azok a progik, amiket használok, monnyuk a bootloaderhez, vagy pl. driverek, még csak nincsenek is. Játszani nem játszok PC-n, úgy hogy ez nem mérv adó. De szerintem egy winfos, még mindig sokkal felhasználó barátabb. Egy egész napig kütyüztem vele most, de kuka, nem nekem való ez sajnos. A nyóc is hasonló szindróma nálam. A csempék elsőre jópofák, de utána nem is használtam, csak az asztalt. Startmenű akkor is hiányzik marhára. Nem azt mondom, hogy egy 10" os tableten nem fasza, monnyuk ott meg akkor már droid 4.2 inkább, de itt laptopon ez is nyögvenyelős. Pedig hetekig tesztelgettem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2013-01-14, 08:53

Bodo írta:
Na de melyik előnyére?

Én is felraktam az ubuntut a win7-8 mellé, mert még sosem volt linuxom. Kb. 1 napig próbálgattam, aztán töröltem a picsába, annyira idegesített. De még a nyócat is töröltem, marad a 7 a No1.
OK. ha nem lenne "free" windows" biztos jobb lenne a semmitől, meg biztos megszoknám ha muszáj.
De szerintem alap usernek baszott körülményes.

Nekem most az újdonság erejével hat a dolog, így az Ubuntu előnyére. Lehet, hogy nem adtál neki elég időt anno, de nekem úgy tűnik, szinte minden Windows-os dologra ad alternatívát, a szövegszerkesztő doc-ban is tud menteni, [You must be registered and logged in to see this link.] Kár, hogy nincs itt Tyler, ő biztos jobban el tudná magyarázni.
Amúgy eredetileg a Blackpanther nevű magyar oprendszert akartam felrakni, de annak most elérhetetlen a honlapja, szóval maradt az Ubuntu.
Ami zavar, az az, hogy ugye egyrészt sem játékok, sem az Itunes nem megy rajta, de majd próbálkozok emulációval. (Elég szomorú, hogy Ubuntun nem, bezzeg a legnagyobb konkurenciára, a Windowsra meg elérhető az Apple terméke...)

A Win8 mitől volt rossz, nem tudtad megszokni a csempéket?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2013-01-14, 07:48

Balthier írta:
Felraktam egy Ubuntu-t a gépemre. Zongorázni lehet a különbséget ez és a win7 között.

Na de melyik előnyére?

Én is felraktam az ubuntut a win7-8 mellé, mert még sosem volt linuxom. Kb. 1 napig próbálgattam, aztán töröltem a picsába, annyira idegesített. De még a nyócat is töröltem, marad a 7 a No1.
OK. ha nem lenne "free" windows" biztos jobb lenne a semmitől, meg biztos megszoknám ha muszáj.
De szerintem alap usernek baszott körülményes.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2013-01-13, 19:12

Felraktam egy Ubuntu-t a gépemre. Zongorázni lehet a különbséget ez és a win7 között.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2012-10-25, 11:59

Bodo írta:
Ezt az OnLive-ot próbálta már valaki?
Engem tok hidegen hagy. Keves az idom jatszani, akkor meg csak a nagy tv-n vagyok hajlando. Akkor meg egyszerubb ha az Xen megy a cucc. A szomszed akivel megosztom a netem igy is szokott fintorogni hogy lassu neki, hat meg ezzel hogy menne neki.
Amugy meg ha ez a jovo, akkor majd alkalmazkodom. Akkor, a jovoben.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2012-10-25, 10:01

Bodo írta:
Ezt az OnLive-ot próbálta már valaki?
Ez az a felhő alapú játék szolgáltatás, ahol a legnagyobb cuccok is mennek a leggagyibb laptopon is, vagy okos tellón, tableten. Mert itt nem a te gépeden futnak a játékok, te csak egy steam képet kapsz és az irányítod realtimeban.
A gammák egy baszott szerver hálózaton mennek, úgy hogy normális net viszont kell hozzá.
Regelsz, letöltesz egy appot és minden gammát ingyé ki is próbálhatsz. Persze a fullosak fizetősek, de nagyon fáni pl. a darksiderst tolni tableten, vagy a dirtöt ha csak demóban is. Jópofa dolog, van ám benne fantázia.


Nézegettem már, az ötlet nem rossz, csak valahogy idegenkedem tőle egyelőre. Meg a minőség a kérdés, az, hogy pl. fel tudja e venni egy hdtv nyújtotta látvánnyal a versenyt + nyilván az kell hozzá, hogy a net se szarakodjon. De ki fogom próbálni.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2012-10-24, 14:36

Ezt az OnLive-ot próbálta már valaki?
Ez az a felhő alapú játék szolgáltatás, ahol a legnagyobb cuccok is mennek a leggagyibb laptopon is, vagy okos tellón, tableten. Mert itt nem a te gépeden futnak a játékok, te csak egy steam képet kapsz és az irányítod realtimeban.
A gammák egy baszott szerver hálózaton mennek, úgy hogy normális net viszont kell hozzá.
Regelsz, letöltesz egy appot és minden gammát ingyé ki is próbálhatsz. Persze a fullosak fizetősek, de nagyon fáni pl. a darksiderst tolni tableten, vagy a dirtöt ha csak demóban is. Jópofa dolog, van ám benne fantázia.

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime2012-07-26, 14:24

Ha épp nem konzolon nyomulsz.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





PC-Mac-tablet stb. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PC-Mac-tablet stb.   PC-Mac-tablet stb. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
PC-Mac-tablet stb.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ebook olvasó vs tablet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: