Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ebook olvasó vs tablet

Go down 
+8
bundas01
Sith Lord
hgabi00
Zioncsabi
stealth
Kiccsidzson
Bodo
Balthier
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-11-21, 15:14

Johnny1 írta:

Az nem jó, nekem ez volt a Maxell tabletemmel, de az totál tönkrement, nem is cserélték, visszaadták a pénzt. Örülök, hogy neked jobban sült el a dolog!
Köszi Wink 
Én is örülök egyelőre. Pláne ameddig még garis, és ingyen van a javíttatás.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-11-21, 15:12

Bodo írta:
danny2008 írta:
Augusztusban vett Tab 2-m beszart a múlthéten csütörtökön.
Háááát ez nem fasza. Ebben ki lehet venni az akkut? Mert az ilyenkor segíthet. Vagy a kikapcs gombot kell nyomni jó sokáig és rebootol a gép. Hardveres gondja nincs igaz?
Élből rögtön a boltban rávágták, hogy szoftveres gondja lehet. Aztán amikor felhívtak - illetve bent az üzletben is amikor rákérdeztem átvételkor - azt mondták mikor megkérdeztem, hogy szoftveres hibája volt. Mondjuk ez így szép meg jó, csak azért vmi konkrétabb választ vártam amikor kétszer megkérdezem egymás után. Mert ez nekem kb olyan mint amikor nem indul az autó, és megkérdi az ember: Mi a baja? Elektromos baja van. De mi a gond? Elektromos. Kösz bazmeg, de a generátor, az aksi vagy az önindító netán kábel vagy mifaszom mondj már vmi konkrétat. Érted?

A hosszan nyomás is felejtős volt, mert nyomtam én is 10-20mp-ig a bekapcsot arra se reagált. Ezért is kérdeztem a boltba, hogy hogyan hoztak bele életet? Rárakták gépre, jött a válasz. És mondom hogyan, amikor se töltésre, ergo usb-kábelre, az egyetlen (külső) bemeneti lehetőségre, illetve a gombokra se reagált. Jött a válasz, hogy nekik van egy speciális műszerük. Aha. Szerintem a boltba se volt fingjuk se, hogyan működik ilyenkor a téma, mindegy kész van, műxik az a lényeg.

Az aksi érdekes, mert kívűlről nem találok sehol egy nyílást-pöcköt-mélyedést mint a telóknál, hogy ott levehető a hátulja, "ópenhere" felirat meg pláne nincs. Laughing Szóval én még nem is próbáltam szétszedni, feszegetni a hátulját, az aksit nem láttam még benne.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-11-20, 07:53

danny2008 írta:
Augusztusban vett Tab 2-m beszart a múlthéten csütörtökön. Este használat közben egyszer csak off, se kép, se hang. Azt hittem lemerült, de a töltésre se reagált, se a bekapcsgombra. Pénteken vissza vittem a boltba ahol vettem, otthagytam, azt mondták max 1 hét, ha tudják javítani akkor megcsinálják a szervízesek, ha nem, kapok másikat.
Tegnap délelőtt már jött a hívás, kész van, mehetek érte. Igaz csak ma volt időm elmenni érte, de megvan. És ami jó, hogy amikor beadtam azt mondták, hogy minden ami rajta van/volt az leves, mert valszeg újra lesz rakva a szoftver. Erre bekapcsolom az üzletben, hál' Istennek minden rajta van ami rajta volt, képek, +programok, filmek. Ennek örültem. Rolling Eyes 
Az nem jó, nekem ez volt a Maxell tabletemmel, de az totál tönkrement, nem is cserélték, visszaadták a pénzt. Örülök, hogy neked jobban sült el a dolog!
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-11-20, 07:20

danny2008 írta:
Augusztusban vett Tab 2-m beszart a múlthéten csütörtökön.
Háááát ez nem fasza. Ebben ki lehet venni az akkut? Mert az ilyenkor segíthet. Vagy a kikapcs gombot kell nyomni jó sokáig és rebootol a gép. Hardveres gondja nincs igaz?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-11-19, 20:42

Augusztusban vett Tab 2-m beszart a múlthéten csütörtökön. Este használat közben egyszer csak off, se kép, se hang. Azt hittem lemerült, de a töltésre se reagált, se a bekapcsgombra. Pénteken vissza vittem a boltba ahol vettem, otthagytam, azt mondták max 1 hét, ha tudják javítani akkor megcsinálják a szervízesek, ha nem, kapok másikat.
Tegnap délelőtt már jött a hívás, kész van, mehetek érte. Igaz csak ma volt időm elmenni érte, de megvan. És ami jó, hogy amikor beadtam azt mondták, hogy minden ami rajta van/volt az leves, mert valszeg újra lesz rakva a szoftver. Erre bekapcsolom az üzletben, hál' Istennek minden rajta van ami rajta volt, képek, +programok, filmek. Ennek örültem. Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-10-23, 13:45

Balthier írta:
A budget árú (30-40) tabletek közül melyik az a márka, amelyik jó ár-érték arányban van, és nem megy azonnal tönkre?
Csemegézzé'.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-10-23, 11:30

A budget árú (30-40) tabletek közül melyik az a márka, amelyik jó ár-érték arányban van, és nem megy azonnal tönkre?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-09-18, 08:50

Johnny1 írta:
No megjött a tok a Kindle-hez, Igen faszányosan néz ki benne, asszem jó vétel volt.
Én is gondolkodtam már a Samu Glaxy Mini 2 rootolásán, de egyelőre parázok tőle, hogy tönkre vágom, nem vagyok egy nagy informatikai huszár.
Amíg van download mode, meg odin, addig no para! De tényleg, egy samut általában még direkt is nehéz téglásítani.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-09-18, 07:45

No megjött a tok a Kindle-hez, Igen faszányosan néz ki benne, asszem jó vétel volt.
Én is gondolkodtam már a Samu Glaxy Mini 2 rootolásán, de egyelőre parázok tőle, hogy tönkre vágom, nem vagyok egy nagy informatikai huszár.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-09-17, 21:09

Balthier írta:
Bodo írta:

Minit rootoltad már?
Ami késik, nem múlik Very Happy...

Viszont decemberben lejár a két éves hűségem a Telenornál, és ezek a mobilok eléggé érdekelnének:

HTC Windows 8S

Huwawei Mate

Ebből a w8-as HTC-t pont nemrég nyomorgattam meg egyet kicsit, mert egy barátomnak ez az egyik mobilja s4 mellet, de nekem nagyon tetszett. Jó ez a letisztult megjelenés, de a gond az, már akinek, mint az ios-nél is, hogy elég kötött rendszer. Nem nagyon tudod személyre szabni sem.  De ezen felül fasza.


A hozzászólást Bodo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-09-18, 08:49-kor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-09-17, 20:57

Bodo írta:

Minit rootoltad már?
Ami késik, nem múlik Very Happy...

Viszont decemberben lejár a két éves hűségem a Telenornál, és ezek a mobilok eléggé érdekelnének:

HTC Windows 8S

Huwawei Mate

Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-09-16, 09:00

Bodo írta:
Balthier írta:
Bodo írta:
Johnny1 írta:
Rendeltem a Kindle-re tokot meg hálózati töltőt, remélem a jövő hét elején megjön, kellett már, mert egyrészről gyorsan porosodott, másrészről macerás volt a töltése.
Mer nem adnak hozzá tőttőt, vagy mi? Na neee mááááá......
USB töltőt adnak hozzá. Az enyém mondjuk egy hónap alatt SE merül le, csak akkor, ha olyan pdf-eket olvasok, amiket gyakran kell lapozni meg zoomolni. Akkor is kitart három hétig Smile.
De usb-s hálózati, vagy csak pc-ről lehet ?
Az az üzemidő elég korrekt amúgy!! Remélem egyszer okostelcsiknél is elérik, vagy megközelítik.
Minit rootoltad már?
Eredetileg PC-s USB töltő van hozzá, hálózati USB-t külön kell venni sajnos. Egyébként tényleg kurta sokáig bírja az aksija, csak most megint sokat fogok utazni, aztán macera lenne a töltögetés, így egyszerűbb.Kindle után az okostelefon üzemideje tiszta csalódás Smile
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-09-13, 11:00

Balthier írta:
Bodo írta:
Johnny1 írta:
Rendeltem a Kindle-re tokot meg hálózati töltőt, remélem a jövő hét elején megjön, kellett már, mert egyrészről gyorsan porosodott, másrészről macerás volt a töltése.
Mer nem adnak hozzá tőttőt, vagy mi? Na neee mááááá......
USB töltőt adnak hozzá. Az enyém mondjuk egy hónap alatt SE merül le, csak akkor, ha olyan pdf-eket olvasok, amiket gyakran kell lapozni meg zoomolni. Akkor is kitart három hétig Smile.
De usb-s hálózati, vagy csak pc-ről lehet ?
Az az üzemidő elég korrekt amúgy!! Remélem egyszer okostelcsiknél is elérik, vagy megközelítik.
Minit rootoltad már?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-09-13, 09:11

Bodo írta:
Johnny1 írta:
Rendeltem a Kindle-re tokot meg hálózati töltőt, remélem a jövő hét elején megjön, kellett már, mert egyrészről gyorsan porosodott, másrészről macerás volt a töltése.
Mer nem adnak hozzá tőttőt, vagy mi? Na neee mááááá......
USB töltőt adnak hozzá. Az enyém mondjuk egy hónap alatt SE merül le, csak akkor, ha olyan pdf-eket olvasok, amiket gyakran kell lapozni meg zoomolni. Akkor is kitart három hétig Smile.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-09-13, 08:42

Johnny1 írta:
Rendeltem a Kindle-re tokot meg hálózati töltőt, remélem a jövő hét elején megjön, kellett már, mert egyrészről gyorsan porosodott, másrészről macerás volt a töltése.
Mer nem adnak hozzá tőttőt, vagy mi? Na neee mááááá......
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-09-13, 07:46

Rendeltem a Kindle-re tokot meg hálózati töltőt, remélem a jövő hét elején megjön, kellett már, mert egyrészről gyorsan porosodott, másrészről macerás volt a töltése.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-09-02, 16:27

Na megtaláltam ez emukat. Akérdésem az itt jelenlévőkhöz: melyik a jobb snes emu? A SuperGNES vagy a Snes9x EX+?

Az igazság az, hogy anno Ace-en próbáltam a GNES Lite verziót, a PC-n meg a Snes 9x-et, ahhoz mondjuk van egy teli cd-m, rajta többszáz játékkal, rar fájlokkal.

Más. Az valahogy megoldható, hogy a tábla felismerje a PS3-joy-t bluetooth-on keresztül (vagy másképp)?? Mert akkor jó volna az emukhoz... Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-30, 20:50

Bodo írta:
danny2008 írta:

PSX illetve SNES emu jól fut az ICS-es gépeken???
Jaaaa, hát persze, a psx emu! Ja, az ePSXe-t használom sokat én is, és igen, jól fut jégkrém szendvicsen is.
Inkább a kakaó kell neki, tehát  2 maggal már hibátlanul mennek a gammák.
Na akkor azt is felpappintom majd. Most feltettem az FB appot, végre nem akad az "Életemnek" a facse. Laughing 
Felpattintottam a Crazy Taxit, néha kicsit érdekes, olyan GTA SA fílingje, mert van, hogy hamarább kirajzolódnak az épületek, minthogy odérnék. Szóval nem tökély.
Viszont az NBA Jam az sirály. Igaz én imádtam még anno SNES-en is. Majd írok róla a "Mit tolsz" topikba. Még leszedem az RTL Most appot is, asszonypajti nehommá lemaradjon a bariköztrű meg az ikszfaktorrú. Cool
Akkor az emuknak utánalesek, ha tökéletesen szuperálnak. Wink  
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-29, 06:41

danny2008 írta:

PSX illetve SNES emu jól fut az ICS-es gépeken???
Jaaaa, hát persze, a psx emu! Ja, az ePSXe-t használom sokat én is, és igen, jól fut jégkrém szendvicsen is.
Inkább a kakaó kell neki, tehát 2 maggal már hibátlanul mennek a gammák.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-28, 20:39

Bodo írta:
Szívesen!

Szal fájlkezelőnek ES csak is. Zenéhez winamp pro, videóhoz mobo player, én böngészni az operát használom ott, de az enyém csak egymagos és az a legkisebb rendszerigényű.

Dropbox, imádom, használom rendszeresen.
Google fordító, ebay app, paypal app, időkép, beautiful widget, Super aTool Box. Ennyi ugrik be nagyjából.
Na akkor feltettem az ES-t. Ráraktam a winamp pro-t, ami jó volt mert rögtön rákerestem azokra a rádiókra amiket még '02-09-ig hallgattam. Cool 
Rátettem a VLC-t, amin elindítottam a gyárilag rajtalevő Samu-videot, ami MPEG-4 formátum, őszintén megvallva, eléggé pixelesen tolta a VLC, ennél a gyárilag rajtalevő videolejátszó szebben, hiba nélkül leadja. De rajtahagyom, mert még avikat, x264-et, mkv-kat kipróbálok vele. Ezt a Mobo-t is rárakom amit mondtál Bodo, meg az MX Player-t is, aztán mindegyiket letesztelem, aztán amelyik a legakadozásmentesebb, az marad, a többit majd lekukázom. Rolling Eyes 
Leszedtem a Chrome-ot, igazság szerint azért akartam egy másik böngészőt, mert asszonypajti nagy faszbúkfan, és a gyárin van, hogy ugrálnak az üzenetablakok/miegyebek. Na hát ez a Krómon se lett jobb, szóval nem vágom, miért nem nézhető nagygépes verzióban a táblán normálisan a faszbúk, no meg miért folyton azt reklámozza a belépésnél, hogy töltsd le a FB-appot, ami azért ápdét verza a normálhoz képest. Na mindegy, leszedem majd a FB-appot, örüljenek.
Ráraktam a Crazy Labyrinth 3D-t, nemrossz gamma, de szerintem ICS-es telón jobb játszani vele, mint táblán, szerintem a giroszkóp másképp reagál, meg hát egyszerűbb egy S2/3/4 méretű telót billegtetni, mint egy 10-es táblát. Azért végigszenvedem majd, jó gémerhez illően. Cool 

PSX illetve SNES emu jól fut az ICS-es gépeken???
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-27, 12:42

danny2008 írta:


Na ez jól jött, itt aztán van minden írva, nagyon köszönöm. yxcde 
Viszont azt szívesen venném ha az itteni táblások/4.0-ás androidosok leírnák milyen fájlkezelőt, videolejátszót, böngészőt használnak, részesítenek előnyben. Mert holnap mostmár nekiesek a táblának, rátölteni minden pluszt ami kell.
Fájlkezelőnek ezt raknám: ES File Manager
video: MX Player
böngésző: Chrome

Illetve hasznos programajánlásokat is szívesen veszek! Wink 
Szívesen!

Szal fájlkezelőnek ES csak is. Zenéhez winamp pro, videóhoz mobo player, én böngészni az operát használom ott, de az enyém csak egymagos és az a legkisebb rendszerigényű.

Dropbox, imádom, használom rendszeresen.
Google fordító, ebay app, paypal app, időkép, beautiful widget, Super aTool Box. Ennyi ugrik be nagyjából.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-27, 07:54

danny2008 írta:
Bodo írta:
danny2008 írta:

Köszi a tippet. Igaz, hogy 7-es táblára van írva a link, mindegy, utánajárva, bizti meglelném a 10-est is, de bevallom őszintén első olvasásra kicsit kínai a téma, persze ha jobban belemélyedek majd akkor nem lesz egy nagy "vászisztdász". No majd meglátjuk, ahogy a vak is mondta. Mindenesetre ez a rom meg rút csere/átírás még merésznek tűnik... Wink 
Amúgy van különbség a kettő közt, a méreten kívül?

Itt egy másik kisokos.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Na ez jól jött, itt aztán van minden írva, nagyon köszönöm. yxcde 
Viszont azt szívesen venném ha az itteni táblások/4.0-ás androidosok leírnák milyen fájlkezelőt, videolejátszót, böngészőt használnak, részesítenek előnyben. Mert holnap mostmár nekiesek a táblának, rátölteni minden pluszt ami kell.
Fájlkezelőnek ezt raknám: ES File Manager
video: MX Player
böngésző: Chrome



Illetve hasznos programajánlásokat is szívesen veszek! Wink 

Nálam is ES File Manager volt, videónak VLC player, böngészőnek meg Dolphin.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-26, 20:33

Bodo írta:
danny2008 írta:

Köszi a tippet. Igaz, hogy 7-es táblára van írva a link, mindegy, utánajárva, bizti meglelném a 10-est is, de bevallom őszintén első olvasásra kicsit kínai a téma, persze ha jobban belemélyedek majd akkor nem lesz egy nagy "vászisztdász". No majd meglátjuk, ahogy a vak is mondta. Mindenesetre ez a rom meg rút csere/átírás még merésznek tűnik... Wink 
Amúgy van különbség a kettő közt, a méreten kívül?

Itt egy másik kisokos.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Na ez jól jött, itt aztán van minden írva, nagyon köszönöm. yxcde 
Viszont azt szívesen venném ha az itteni táblások/4.0-ás androidosok leírnák milyen fájlkezelőt, videolejátszót, böngészőt használnak, részesítenek előnyben. Mert holnap mostmár nekiesek a táblának, rátölteni minden pluszt ami kell.
Fájlkezelőnek ezt raknám: ES File Manager
video: MX Player
böngésző: Chrome

Illetve hasznos programajánlásokat is szívesen veszek! Wink 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-26, 14:40

Zioncsabi írta:

En ugy emlekszem, hogy hardveresen is van difi boven. Erosebb a proci meg a 'videokartya'. Ezaltal mas a szoftverkornyezet is.
Hááát.....nem mondanám nagy különbségnek.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-26, 13:44

Bodo írta:
danny2008 írta:

Köszi a tippet. Igaz, hogy 7-es táblára van írva a link, mindegy, utánajárva, bizti meglelném a 10-est is, de bevallom őszintén első olvasásra kicsit kínai a téma, persze ha jobban belemélyedek majd akkor nem lesz egy nagy "vászisztdász". No majd meglátjuk, ahogy a vak is mondta. Mindenesetre ez a rom meg rút csere/átírás még merésznek tűnik... Wink 
Amúgy van különbség a kettő közt, a méreten kívül?

Itt egy másik kisokos.
[You must be registered and logged in to see this link.]
En ugy emlekszem, hogy hardveresen is van difi boven. Erosebb a proci meg a 'videokartya'. Ezaltal mas a szoftverkornyezet is.
De nem vagyok tok biztos benne.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-26, 13:44

Bodo írta:
danny2008 írta:

Köszi a tippet. Igaz, hogy 7-es táblára van írva a link, mindegy, utánajárva, bizti meglelném a 10-est is, de bevallom őszintén első olvasásra kicsit kínai a téma, persze ha jobban belemélyedek majd akkor nem lesz egy nagy "vászisztdász". No majd meglátjuk, ahogy a vak is mondta. Mindenesetre ez a rom meg rút csere/átírás még merésznek tűnik... Wink 
Amúgy van különbség a kettő közt, a méreten kívül?

Itt egy másik kisokos.
[You must be registered and logged in to see this link.]
En ugy emlekszem, hogy hardveresen is van difi boven. Erosebb a proci meg a 'videokartya'. Ezaltal mas a szoftverkornyezet is.
De nem vagyok tok biztos benne.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-26, 13:06

Bodo írta:
danny2008 írta:

Köszi a tippet. Igaz, hogy 7-es táblára van írva a link, mindegy, utánajárva, bizti meglelném a 10-est is, de bevallom őszintén első olvasásra kicsit kínai a téma, persze ha jobban belemélyedek majd akkor nem lesz egy nagy "vászisztdász". No majd meglátjuk, ahogy a vak is mondta. Mindenesetre ez a rom meg rút csere/átírás még merésznek tűnik... Wink 
Amúgy van különbség a kettő közt, a méreten kívül?

Itt egy másik kisokos.
[You must be registered and logged in to see this link.]
En ugy emlekszem, hogy hardveresen is van difi boven. Erosebb a proci meg a 'videokartya'. Ezaltal mas a szoftverkornyezet is.
De nem vagyok tok biztos benne.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-26, 08:37

danny2008 írta:

Köszi a tippet. Igaz, hogy 7-es táblára van írva a link, mindegy, utánajárva, bizti meglelném a 10-est is, de bevallom őszintén első olvasásra kicsit kínai a téma, persze ha jobban belemélyedek majd akkor nem lesz egy nagy "vászisztdász". No majd meglátjuk, ahogy a vak is mondta. Mindenesetre ez a rom meg rút csere/átírás még merésznek tűnik... Wink 
Amúgy van különbség a kettő közt, a méreten kívül?

Itt egy másik kisokos.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-25, 16:07

Bodo írta:
Okossal szolgálni tudok. Vagy is az van,hogy ez a hiány tényleg nem az 1024-es váltás miatt van, hanem olyasmiért, amit ZCsabi is mond lentebb. Sajnos a samu ilyen módon szabja személyre a jó kis androidot. Erre csak egy megoldás van, romot kell cserélni. Mondtam, hogy nekem az s2-n 12-GB ram van(belső sd), ebből felhasználható 11,50, ami teljesen rendben van. Full gyárival itt sem így van, szal akinek van esze és zavarja az ilyesmi, az romot cserél. Ezzel jön akkor már a root is, ami szintén egy kibaszott jó dolog, sokszor kell. Ja, és persze a gari nem ugrik, mindent vissza lehet állítani gyári állapotba könnyen, ha valami hardwares gond van esetleg a gari idő alatt. Innen sok okosat megtudhatsz esetleg.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Köszi a tippet. Igaz, hogy 7-es táblára van írva a link, mindegy, utánajárva, bizti meglelném a 10-est is, de bevallom őszintén első olvasásra kicsit kínai a téma, persze ha jobban belemélyedek majd akkor nem lesz egy nagy "vászisztdász". No majd meglátjuk, ahogy a vak is mondta. Mindenesetre ez a rom meg rút csere/átírás még merésznek tűnik... Wink 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime2013-08-25, 06:28

danny2008 írta:
 
Amin egy kicsit furcsálkodok viszont az a tárhely. Vettem egy 16GB-os táblát, ugye. Nos, az általános matek az az, hogy vegyél bármit, vinyót, külső merevlemezt, pendrive-ot, akármekkorát is veszel, a szokásos, hogy 4GB-onként elvész 300MB-t. Anno a 40GB-os PS3-mamon is a felhasználható terület 37GB volt, a 8GB-os pendrive-on 7,4GB. Ez tiszta sor, de akkor a tábla miért azt írja ki a Beállítások/Tárhely menüben, hogy összes terület 11,87GB, és ebből elérhető 11,24GB most, mert vannak Alkalmazások (még csak 260MB), Képek 11MB, Vegyes fájlok 75MB. Elviekben, ha a szokásos matekot nézem, akkor a 16GB-nál 14,8GB-nak kéne lennie az összterületnek. Vagy a 4.0-ás Android elfoglalna 3 gigát?? Nanemááár! Ebbe tudsz vmi okossal szolgálni?? scratch

Okossal szolgálni tudok. Vagy is az van,hogy ez a hiány tényleg nem az 1024-es váltás miatt van, hanem olyasmiért, amit ZCsabi is mond lentebb. Sajnos a samu ilyen módon szabja személyre a jó kis androidot. Erre csak egy megoldás van, romot kell cserélni. Mondtam, hogy nekem az s2-n 12-GB ram van(belső sd), ebből felhasználható 11,50, ami teljesen rendben van. Full gyárival itt sem így van, szal akinek van esze és zavarja az ilyesmi, az romot cserél. Ezzel jön akkor már a root is, ami szintén egy kibaszott jó dolog, sokszor kell. Ja, és persze a gari nem ugrik, mindent vissza lehet állítani gyári állapotba könnyen, ha valami hardwares gond van esetleg a gari idő alatt. Innen sok okosat megtudhatsz esetleg.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Ebook olvasó vs tablet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ebook olvasó vs tablet
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» PC-Mac-tablet stb.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: