Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ebook olvasó vs tablet

Go down 
+8
bundas01
Sith Lord
hgabi00
Zioncsabi
stealth
Kiccsidzson
Bodo
Balthier
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-08, 10:22

Johnny1 írta:
Egy kérdésem lenne az android tudorok felé.
Szeretném leszedni a dimag olvasót androidra, de ugye a tabletemen nincs gplay, viszont a dimag oldala a play áruházra mutat. Esetleg valakinek ötlete lenne ehhez, vagy valakinek megvan az apk file és elküldené nekem emilben?
Tessék. Nincs mit.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-08, 09:58

Egy kérdésem lenne az android tudorok felé.
Szeretném leszedni a dimag olvasót androidra, de ugye a tabletemen nincs gplay, viszont a dimag oldala a play áruházra mutat. Esetleg valakinek ötlete lenne ehhez, vagy valakinek megvan az apk file és elküldené nekem emilben?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-07, 07:21

Bodo írta:

Azt nem mondtad, hogy a pénz is számít?! Shocked

jaa...akkor mondom: olyan 50 körül. Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-06, 07:49

Joii írta:
Bodo írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] :O

[You must be registered and logged in to see this link.]

Talán?!

aha, ezt is néztem...de az árát is Bro Smile

Azt nem mondtad, hogy a pénz is számít?! Shocked
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-06, 07:15

Balthier írta:

Asszem' Cold írt anno arról, hogy a MyAudio mp3 lejátszó megvétele után nem tudta beleszuszakolni az SD kártyát, mert szűkebb volt a nyílás a "szabványnál". Azóta ha meghallom ennek a márkának a nevét, mindig ez az eset jut az eszembe Very Happy.
na igen...plusz asszem az is egy MyAudio tablet aminél nem megy bele a miniHDMI csatlakozó, faragni kell Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-05, 20:35

Joii írta:

50 körül már láttam érdekeseket, igaz nekem ilyen noname gyártóknak tűnnek amivel max az a baj, milyen szerviz van mögötte na meg mennyire gagyi. pl láttam egy MyAudio-t ennyiért, dicsérik is..de azoktól volt egy mp3 lejátszóm és az valami hihetetlenül ótvar volt.
sajna ennyiért a kékfog még nincs benne de az legyen a legnagyobb baj.

Asszem' Cold írt anno arról, hogy a MyAudio mp3 lejátszó megvétele után nem tudta beleszuszakolni az SD kártyát, mert szűkebb volt a nyílás a "szabványnál". Azóta ha meghallom ennek a márkának a nevét, mindig ez az eset jut az eszembe Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-05, 15:24

Bodo írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] :O

[You must be registered and logged in to see this link.]

Talán?!

aha, ezt is néztem...de az árát is Bro Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-05, 09:02

[You must be registered and logged in to see this link.] :O

[You must be registered and logged in to see this link.]

Talán?!






Joii írta:
Bodo írta:

A shift használat hiányát nem lehet megszokni! Very Happy Very Happy

Figyu, 20+-ért már veszel normális, alap tabletet 7"-osban, alap konfiggal(4-8GB/512RAM_ROM,meg1-1.5GHZproc).
Totál jók még olvasgatni, gémelni, netezni stb.-re.
30-40K ért már egész komolyat veszel, persze még messze nem Ipad minőség, de itt már befigyel a 9"-is akár.
Ilyen nagyobb fajtában 10", egy Ipad2 volt nálam, az a retina kijelzős, 200+K-ért. Soha a büdös életben nem adnék ennyit érte! Sarkítva, nem sok különbség van monnyuk hüvejhez képest egy átlag usernek. Meg szerintem a 10" már nem az a mobil, ahhoz már tatyó kell hurcolászni. A 7" szerintem tök elég, még filmezni is szerintem. Én még a 4.3-as telcsimen is tök élvezem a filmnézést, nem zavaró, vagy ilyesmi. Az aksi idő viszont itt kényes téma, talán ez az a pont, amiért meg éri a kicsit drágábbat venni.
annyira nem is kell mobilnak lennie, mondjuk muszáj előbb rendesen megnéznem őket mert eddig az jött le a 7-esekkel annyira nem jó olvasgatni. persze a nagyobb böszmékkel meg valszeg kényelmetlen..tehát...
50 körül már láttam érdekeseket, igaz nekem ilyen noname gyártóknak tűnnek amivel max az a baj, milyen szerviz van mögötte na meg mennyire gagyi. pl láttam egy MyAudio-t ennyiért, dicsérik is..de azoktól volt egy mp3 lejátszóm és az valami hihetetlenül ótvar volt.
sajna ennyiért a kékfog még nincs benne de az legyen a legnagyobb baj.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-05, 07:19

Bodo írta:

A shift használat hiányát nem lehet megszokni! Very Happy Very Happy

Figyu, 20+-ért már veszel normális, alap tabletet 7"-osban, alap konfiggal(4-8GB/512RAM_ROM,meg1-1.5GHZproc).
Totál jók még olvasgatni, gémelni, netezni stb.-re.
30-40K ért már egész komolyat veszel, persze még messze nem Ipad minőség, de itt már befigyel a 9"-is akár.
Ilyen nagyobb fajtában 10", egy Ipad2 volt nálam, az a retina kijelzős, 200+K-ért. Soha a büdös életben nem adnék ennyit érte! Sarkítva, nem sok különbség van monnyuk hüvejhez képest egy átlag usernek. Meg szerintem a 10" már nem az a mobil, ahhoz már tatyó kell hurcolászni. A 7" szerintem tök elég, még filmezni is szerintem. Én még a 4.3-as telcsimen is tök élvezem a filmnézést, nem zavaró, vagy ilyesmi. Az aksi idő viszont itt kényes téma, talán ez az a pont, amiért meg éri a kicsit drágábbat venni.
annyira nem is kell mobilnak lennie, mondjuk muszáj előbb rendesen megnéznem őket mert eddig az jött le a 7-esekkel annyira nem jó olvasgatni. persze a nagyobb böszmékkel meg valszeg kényelmetlen..tehát...
50 körül már láttam érdekeseket, igaz nekem ilyen noname gyártóknak tűnnek amivel max az a baj, milyen szerviz van mögötte na meg mennyire gagyi. pl láttam egy MyAudio-t ennyiért, dicsérik is..de azoktól volt egy mp3 lejátszóm és az valami hihetetlenül ótvar volt.
sajna ennyiért a kékfog még nincs benne de az legyen a legnagyobb baj.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-04, 10:29

Joii írta:

köszi Bro, összeszedem a gondolataimat aztán kérdezek. előjáróban annyit, max ilyen hobbi szintű gép elég, hiába gyönyörű mondjuk az Xperia S, vesz a fa..labda 100+-ért gépet. nem, e-book olvasásra, nyaraláskor zenét hallgatni (eddig úgy oldottam meg csurig töltöttem az összes kis mp3 playeremet plusz kishangfalak), böngészés, ilyesmik. ahogy nézegetem a 7-esek picik, inkább 9-10 colban gondolkodom.

A shift használat hiányát nem lehet megszokni! Very Happy Very Happy

Figyu, 20+-ért már veszel normális, alap tabletet 7"-osban, alap konfiggal(4-8GB/512RAM_ROM,meg1-1.5GHZproc).
Totál jók még olvasgatni, gémelni, netezni stb.-re.
30-40K ért már egész komolyat veszel, persze még messze nem Ipad minőség, de itt már befigyel a 9"-is akár.
Ilyen nagyobb fajtában 10", egy Ipad2 volt nálam, az a retina kijelzős, 200+K-ért. Soha a büdös életben nem adnék ennyit érte! Sarkítva, nem sok különbség van monnyuk hüvejhez képest egy átlag usernek. Meg szerintem a 10" már nem az a mobil, ahhoz már tatyó kell hurcolászni. A 7" szerintem tök elég, még filmezni is szerintem. Én még a 4.3-as telcsimen is tök élvezem a filmnézést, nem zavaró, vagy ilyesmi. Az aksi idő viszont itt kényes téma, talán ez az a pont, amiért meg éri a kicsit drágábbat venni.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-04, 07:51

Bodo írta:

Igen, van, meg szinte minden kollégám, cimbim vett egyet mostanság és hát szinte mind nekem kellett beállítgatni, meg telepítgetni appokat, meg elmagyarázni, hogy merre hány col.
Ha van valami kvescsön tedd fel nyugodtan, remélem tudok segíteni.
köszi Bro, összeszedem a gondolataimat aztán kérdezek. előjáróban annyit, max ilyen hobbi szintű gép elég, hiába gyönyörű mondjuk az Xperia S, vesz a fa..labda 100+-ért gépet. nem, e-book olvasásra, nyaraláskor zenét hallgatni (eddig úgy oldottam meg csurig töltöttem az összes kis mp3 playeremet plusz kishangfalak), böngészés, ilyesmik. ahogy nézegetem a 7-esek picik, inkább 9-10 colban gondolkodom.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-03, 18:13

Joii írta:
elkezdtem pörögni a Tablet témán. valakinek tapasztalat?
régebben mintha Bodo írt volna egy beszámolót de azt nem találom.

Igen, van, meg szinte minden kollégám, cimbim vett egyet mostanság és hát szinte mind nekem kellett beállítgatni, meg telepítgetni appokat, meg elmagyarázni, hogy merre hány col.
Ha van valami kvescsön tedd fel nyugodtan, remélem tudok segíteni.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2013-01-03, 13:08

elkezdtem pörögni a Tablet témán. valakinek tapasztalat?
régebben mintha Bodo írt volna egy beszámolót de azt nem találom.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-12-16, 09:24

bundas01 írta:
Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
No, én is Kindle tulaj lettem.
Mennyibe kerül egy Kindle?
Mert már egy ideje gondolkozom valami ebook olvasón...

35 körül hazai forgalmazásban.
Annyiból már egy viszonylag normális tablet is kijön.Miben jobb egy ebook olvasó?

Pedig tényleg elég nyomós indok, ha napi 1+ óránál többet olvasol. Tab-re bámulni (mivel elég közel fogod a szemedhez) annál tovább meg elég természetellenes és szemrontó hatású. Persze ez egyénfüggő is, ismerek egy olyan csajt, aki ha nem magic mushroom-ozik, egész nap a gép előtt ül (PS, Skype, Tumblr, ilyesmik), és még a szemüvegviselés közelségébe sem került soha.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-12-16, 00:27

Sith Lord írta:
bundas01 írta:

Annyiból már egy viszonylag normális tablet is kijön.Miben jobb egy ebook olvasó?
Nem roncsa a szemet. Shocked
elég nyomós indok
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-12-16, 00:19

bundas01 írta:

Annyiból már egy viszonylag normális tablet is kijön.Miben jobb egy ebook olvasó?
Nem roncsa a szemet. Shocked
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-12-15, 22:23

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
No, én is Kindle tulaj lettem.
Mennyibe kerül egy Kindle?
Mert már egy ideje gondolkozom valami ebook olvasón...

35 körül hazai forgalmazásban.
Annyiból már egy viszonylag normális tablet is kijön.Miben jobb egy ebook olvasó?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-12-15, 21:28

bundas01 írta:
Balthier írta:
No, én is Kindle tulaj lettem.
Mennyibe kerül egy Kindle?
Mert már egy ideje gondolkozom valami ebook olvasón...

35 körül hazai forgalmazásban.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-12-15, 20:05

Balthier írta:
No, én is Kindle tulaj lettem.
Mennyibe kerül egy Kindle?
Mert már egy ideje gondolkozom valami ebook olvasón...
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-12-15, 19:57

No, én is Kindle tulaj lettem.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-08-19, 13:56

Balthier írta:


Ennek a történetnek nem az lett a vége, hogy a gép végül megjavult napokon belül?

Nemtom most mi van vele, eladtam havernak, asszem mukodik. Vettem helyette masikat ebayrol, ebayes garival, 2 evig most nem lesz para.
Engem az amazon tett valamiert feketelistara, mondtak hogy csinaltam regen rosszat [asse tudtam hogy regeltem oda], de hogy mit, azt nem mondjak meg. Es hogy a jovoben legyek szives nem probalkozni semmilyen mas accounttal, mert utalnak. Account nelkul meg nincs gari.
Ugyhogy az amazon szopogasson szart.

Azt ajanlom, olyat vegyel amit itthon forgalmaznak. En azert maradtam a kindlenel, mert az birja a legtobb formatumot, es azt a 10k konyvet amit letoltottem, nem akartam konvertalgatni.
Vissza az elejére Go down
hgabi00

hgabi00


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Aug. 08.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-08-13, 11:32

Kindle garival nekem csak pozitív tapasztalatom van.
Repülős utazás során berepedt a kijelző és sikerült gariban cseréltetni.
(csak telefonálni kellett usa-ba, meg elküldeni a hibásat)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-08-13, 10:50

Zioncsabi írta:
1
A Sith Lord vett az édesanyjának karácsonyra egy Kindle- t és egy kicsit befürdött vele és a garanciával is problémái vannak.

Ennek a történetnek nem az lett a vége, hogy a gép végül megjavult napokon belül?

Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-08-13, 01:59

1
Mindenképp e- olvasó, hogy a háttérvilágítás ne kúrja a szemet.

2
A Sith Lord vett az édesanyjának karácsonyra egy Kindle- t és egy kicsit befürdött vele és a garanciával is problémái vannak. Már nem emlékszem, hogy pontosan mi a probléma a garival, majd ha bejelentkezik bővebb felvilágosítást tud adni. Ezt most azért mondom, mert ha jól tudom az amazon- os garancia még nehezebben érvényesíthető Mo.- ról, szóval ha valakinek ezt nem veszi be a szervezete( jogosan), akkor lehet egy Kobo- val vagy akármi mással jobban is járhat.
Vissza az elejére Go down
stealth
easy
easy
stealth


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 28.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-08-12, 21:25

Szerintem, ha tényleg nagy könyvfaló vagy, akkor ebook-olvasó, iszonyat jó az e-ink kijelző. Szart nem érdemes venni, mint általában semmiből. Asszonynak vettem tavaly Kindlit, nem győzöm tölteni hozzá az anyagot. Most a forint is Hulk üzemmódban fut, talán nem is lenne drága.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-08-12, 21:20

Kiccsidzson írta:
Az ebuknak az a lényege, hogy tényleg nem cseszi szét az ember szemét, tök olyan, mintha papírt olvasnál. Legalábbis ezt hallottam. Szóval én is az e-bukra szavazok a más kütyükkel szemben, vigyázzunk Emó fórumtársunk szeme világára. Shocked

Így a 3,5/3-as pár kontaktlencséimmel tényleg nem akarom tovább rontani a helyzetet Very Happy...
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-08-12, 21:15

Az ebuknak az a lényege, hogy tényleg nem cseszi szét az ember szemét, tök olyan, mintha papírt olvasnál. Legalábbis ezt hallottam. Szóval én is az e-bukra szavazok a más kütyükkel szemben, vigyázzunk Emó fórumtársunk szeme világára. Shocked
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-08-12, 21:07

Bodo írta:
Balthier írta:

Kösz, de itt pont az lenne a lényeg, hogy olyan gépet vegyek, ami nem rongálja a szemet, ha mondjuk passzióból 4-5 órát olvasok egyhuzamban.

Távol álljon, hogy rábeszélni akarjalak, de mint mondtam, nekem is volt és vannak komoly androidos olvasó progik.
Van pl. olyan beállítási lehetőség, hogy ha este olvasol, háttér fény nélkül sokáig, akkor az egész háttér matt fekete, csak a betűk fehérek, vagy akár más színűek. Nagyon kellemes. De ha érdekel, lehet tudok egy kindl-t használtan, annak háttérvilágítása sincs.

Kösz, még szétnézek ez ügyben. Igazából idáig telón is próbáltam olvasni, de úgy halál. Ha több mint félóráig bámulom a képernyőjét, kurvára elfárad a szemem. Mondjuk az egyik tanárom elolvasta a Jég és Tűz dala összes eddigi kötetét a Galaxy Mini-jén Very Happy...
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-08-12, 21:03

Balthier írta:

Kösz, de itt pont az lenne a lényeg, hogy olyan gépet vegyek, ami nem rongálja a szemet, ha mondjuk passzióból 4-5 órát olvasok egyhuzamban.

Távol álljon, hogy rábeszélni akarjalak, de mint mondtam, nekem is volt és vannak komoly androidos olvasó progik.
Van pl. olyan beállítási lehetőség, hogy ha este olvasol, háttér fény nélkül sokáig, akkor az egész háttér matt fekete, csak a betűk fehérek, vagy akár más színűek. Nagyon kellemes. De ha érdekel, lehet tudok egy kindl-t használtan, annak háttérvilágítása sincs.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime2012-08-12, 20:09

Bodo írta:
Balthier írta:
Óccó' e-book olvasóval mennyi az esélye a befürdésnek? Vagy alapból Kindle-lel kéne kezdenem?

Vegyél olcsó tabletet. Az volt nekem is és ebook olvasónak tökéletes, de másra is jó.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kösz, de itt pont az lenne a lényeg, hogy olyan gépet vegyek, ami nem rongálja a szemet, ha mondjuk passzióból 4-5 órát olvasok egyhuzamban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebook olvasó vs tablet   Ebook olvasó vs tablet - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ebook olvasó vs tablet
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» PC-Mac-tablet stb.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: