Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mobil games

Go down 
+5
Zioncsabi
Johnny1
Sith Lord
Kiccsidzson
Bodo
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2017-02-17, 13:35

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
Totál ráfüggtem a Fire Emblem Heroes-ra. Leegyszerűsített taktikai rpg, vagy nem tudom minek hívjam. Johnny, told te is!

Jaja, ma elkummantottam vele fél órát a munkaidőmből, fasza kis game Smile

Amúgy elméletileg fel tudjuk venni egymást játékon belül, én Emori néven vagyok ott.

Okés, rákeresek, én gabezmccolish néven futok.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2017-02-17, 13:31

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Totál ráfüggtem a Fire Emblem Heroes-ra. Leegyszerűsített taktikai rpg, vagy nem tudom minek hívjam. Johnny, told te is!

Jaja, ma elkummantottam vele fél órát a munkaidőmből, fasza kis game Smile

Amúgy elméletileg fel tudjuk venni egymást játékon belül, én Emori néven vagyok ott.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2017-02-17, 13:16

Balthier írta:
Totál ráfüggtem a Fire Emblem Heroes-ra. Leegyszerűsített taktikai rpg, vagy nem tudom minek hívjam. Johnny, told te is!

Jaja, ma elkummantottam vele fél órát a munkaidőmből, fasza kis game Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2017-02-17, 13:05

Totál ráfüggtem a Fire Emblem Heroes-ra. Leegyszerűsített taktikai rpg, vagy nem tudom minek hívjam. Johnny, told te is!
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2016-11-22, 07:34

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Gyerekek, Időrégész tölthető andoidra, egy kis c64 nosztalgia!

Hát ez valami rettenetesnek néz ki, szerintem az ilyen játékok már nem állják meg a helyüket 2016-ban, akár nosztalgia, akár nem.

Hát klasszik szöveges kalandjáték, nyilván nincs piaca, egy csávó portolta hobbiból. Mai szemmel bénácska, de nálam a nosztalgiafaktor miatt egy végigjátszást meg fog érni.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2016-11-21, 19:54

Johnny1 írta:
Gyerekek, Időrégész tölthető andoidra, egy kis c64 nosztalgia!

Hát ez valami rettenetesnek néz ki, szerintem az ilyen játékok már nem állják meg a helyüket 2016-ban, akár nosztalgia, akár nem.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2016-11-21, 08:54

Gyerekek, Időrégész tölthető andoidra, egy kis c64 nosztalgia!
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2016-11-20, 15:27

bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
plant vs zombies 2
olyan mint az 1, fasza

Ugyan olyan hamar meg is lehet unni?

Mondjuk annál a nagygépes résznél biztos jobb, warfare vagy mi volt a címe?
nagygépen volt az egy, végig is toltam, a warfare egy faszság Wink
és már töröltem is, már valahogy nem adja...
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2016-11-06, 21:44

Bodo írta:
bundas01 írta:
plant vs zombies 2
olyan mint az 1, fasza

Ugyan olyan hamar meg is lehet unni?

Mondjuk annál a nagygépes résznél biztos jobb, warfare vagy mi volt a címe?
nagygépen volt az egy, végig is toltam, a warfare egy faszság Wink
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2016-11-06, 16:18

bundas01 írta:
plant vs zombies 2
olyan mint az 1, fasza

Ugyan olyan hamar meg is lehet unni?

Mondjuk annál a nagygépes résznél biztos jobb, warfare vagy mi volt a címe?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2016-11-06, 12:13

plant vs zombies 2
olyan mint az 1, fasza
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2016-10-30, 21:45

Balthier írta:
Gyerekek, toltátok a Google ma kirakott halloween-es játékát? Nagyon szórakoztató meg jópofa kis cucc, kattintsatok a rajzra, ha pont a gúglin vagytok, és el is indul (holnap gondolom már nem lesz ott).


Tényleg jópofa, én is toltam vele.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2016-10-30, 12:36

Gyerekek, toltátok a Google ma kirakott halloween-es játékát? Nagyon szórakoztató meg jópofa kis cucc, kattintsatok a rajzra, ha pont a gúglin vagytok, és el is indul (holnap gondolom már nem lesz ott).
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2015-10-15, 15:17

Balthier írta:
Ha esetleg bírjátok az ilyet: Only One

Hangulatos kis pixel-arénaharc, jó chiptune zene, nem lehúzás (vannak inapp purchase-k, de nem muszáj őket vásárolgatni, ha előre akarsz haladni). Buszon tök jó nyomni egyetemre menet, kb. egy hete már teljesen rá vagyok gyógyulva amúgy, és még mindig csak a felénél vagyok.


Ezt kipróbálom, elég jónak tűnik, olyan C64 feeling, az meg jó Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2015-10-14, 20:26

Ha esetleg bírjátok az ilyet: Only One

Hangulatos kis pixel-arénaharc, jó chiptune zene, nem lehúzás (vannak inapp purchase-k, de nem muszáj őket vásárolgatni, ha előre akarsz haladni). Buszon tök jó nyomni egyetemre menet, kb. egy hete már teljesen rá vagyok gyógyulva amúgy, és még mindig csak a felénél vagyok.

Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2015-09-21, 07:59

Balthier írta:
Valaki tolja rajtam kivult az agyonhypeolt Fallout Sheltert? Eleg szorakoztato menedzsmentes Fallout jatek, csak nagyon lama vagyok hozza.

Mobilon csak a Dragon Quest 1-et toltam ki. Most a második részt kéne nyomni, majd a konferenciákon lesz rá időm Smile
Egyébként mobilon a DQ-n kívül utoljára a Snake fogott meg Razz
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2015-09-19, 19:37

Valaki tolja rajtam kivult az agyonhypeolt Fallout Sheltert? Eleg szorakoztato menedzsmentes Fallout jatek, csak nagyon lama vagyok hozza.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2014-07-09, 14:02

Frissült a táblán a Droid, már vagy úgy 1-1,5 hónapja kábé. Gondoltam, hátha mostmár jobb lesz a Colin. Még csak be sem töltött, szóval érzékeny búcsút vettünk egymástól, viszlát (mátékrisztásan).

Viszont tegnap, mert az 8Ball-on annyira tolja a Miniclip az új játékjának reklámját, a Soccer Stars-t, hogy leszedtem. Nagyon baró!!!!
Nem kell hozzá a focit szeretni, egy egyszerű, nagyon jól játsztható gombfoci progi, a labda sosincs kinnt, az ellenfél lökésével is tudod a labdát a hálóba tenni, fain. Nekem bejön, igaz a Miniclip is jól időzített, hiszen most van a VB.

Tegye fel a kezét a gombfocizott gyerekkorában! Szerintem a mai skacok azt se tudják mi az, vagy csak én nem tudom, hogy lehet-e kapni ma még...  Rolling Eyes 

Mindenestre én felteszem a kezem!  cheers 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2014-05-04, 22:11

Bodo írta:


Nekem küldte a telefon jelzést, hogy kihívtak. Te voltál az, de itt melóban olyan szar néha a wifi, hogy nem sikerült kapcsolódnom. Amúgy tegnap toltam orosz gyerekkel is.

Nekem nem írt ugyan ki semmit, ha küldtél az előző napokban invitet, igaz a tábla nincs mindig használva, szal, azonnal nem látnám ha küldesz is, hacsak akkor éppen nincs a kezemben.  Wink 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2014-05-04, 20:40

danny2008 írta:
Bodo írta:


Én ennyire még nem mélyedtem bele a colinba, de hiszek neked!

A biliárdos gammát viszont leszedtem és nyomtam is vele csomó meccset. Meg ki is hívtalak téged is!!! De semmi válasz.  Sad  Vagy hogy megy ez?

Na most, hogy írtál meglestem ezt a biliárdot, nos én is küldtem invitet, de akkor szerintem ez csak a kkor él, ha mindketten fenn vagyunk éppen, és toljuk.  Wink 
Az előző két napban igaz fel se mentem rá, rástartoltam a GT6-ban az S kategóriára, de majd arról írok hosszabban.

Tényleg vki nyomja a Zynga féle Texas Hold' Em-et? Vagy póker nem játszik??   What a Face 

Nekem küldte a telefon jelzést, hogy kihívtak. Te voltál az, de itt melóban olyan szar néha a wifi, hogy nem sikerült kapcsolódnom. Amúgy tegnap toltam orosz gyerekkel is.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2014-05-04, 19:28

Bodo írta:


Én ennyire még nem mélyedtem bele a colinba, de hiszek neked!

A biliárdos gammát viszont leszedtem és nyomtam is vele csomó meccset. Meg ki is hívtalak téged is!!! De semmi válasz.  Sad  Vagy hogy megy ez?

Na most, hogy írtál meglestem ezt a biliárdot, nos én is küldtem invitet, de akkor szerintem ez csak a kkor él, ha mindketten fenn vagyunk éppen, és toljuk.  Wink 
Az előző két napban igaz fel se mentem rá, rástartoltam a GT6-ban az S kategóriára, de majd arról írok hosszabban.

Tényleg vki nyomja a Zynga féle Texas Hold' Em-et? Vagy póker nem játszik??  What a Face 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2014-05-04, 12:20

danny2008 írta:
Viszont ez a Colin elég trágya. Leszedtem, okés, hogy először elbasztam a telepítést, mert csak az obb-fájlt raktam az Android/obb mappába, míg azt mappástul kellett volna, no mindegy rájöttem, mappástul irány az android-éba. Telepít, megvan, hurrá, egész jó Colin2-esnek tűnő grafika.
Elkezdem a Championgombát, nos nem mint anno finnel kezdünk, nincs is rajta finn, hanem ausztrál, sebaj azt is komáztam anno, jöhet. Okés, leverem a CPU-t, mindig 2 szakaszt tolsz le egymás után és azután van Szervízpark, ahol ugye az időből (60perc) javíthatod a kopott verdád tulajdonságait, ahogy ez anno is volt.
De a gond nálam ott van, hogy nem bírok csak egy szakaszt lemenni, mert a következőn már a rajtnál fehér lapkák vannak a fák helyén, be van lassulva a játék, Nicky kommentátorunk hangja is, szal minden. Ki kell lépni, és újból vissza, okés, hogy onnan folytatod, és aztán betölti, és bejön a pálya. Végigmész, de a kövin megint nem tudsz végigmenni. És ki- be lépegetni minden szakasz után, úgy, hogy bevallom a "loading" képernyőt elég hosszasan kell nézned, nem mértem, de van 1 perc szerintem, így ez nem nyerő.
Aztán, hogy a Samu Tab 2 ~600RAM-ja a kevés vagy bármi más szempontból a TAB 2, vagy ez programozói hiba nem vágom, de ez így idegesítő, szóval még egy párszor megpróbálom, de aztán repül az ikon az asztalról, tuti.
Sajnálom, mert amúgy élvezhető, amíg megy, tisztára visszahozza a régi fílinget. De az idő az drága és nem végtelen...  Cool

Én ennyire még nem mélyedtem bele a colinba, de hiszek neked!

A biliárdos gammát viszont leszedtem és nyomtam is vele csomó meccset. Meg ki is hívtalak téged is!!! De semmi válasz.  Sad  Vagy hogy megy ez?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2014-05-02, 13:11

Viszont ez a Colin elég trágya. Leszedtem, okés, hogy először elbasztam a telepítést, mert csak az obb-fájlt raktam az Android/obb mappába, míg azt mappástul kellett volna, no mindegy rájöttem, mappástul irány az android-éba. Telepít, megvan, hurrá, egész jó Colin2-esnek tűnő grafika.
Elkezdem a Championgombát, nos nem mint anno finnel kezdünk, nincs is rajta finn, hanem ausztrál, sebaj azt is komáztam anno, jöhet. Okés, leverem a CPU-t, mindig 2 szakaszt tolsz le egymás után és azután van Szervízpark, ahol ugye az időből (60perc) javíthatod a kopott verdád tulajdonságait, ahogy ez anno is volt.
De a gond nálam ott van, hogy nem bírok csak egy szakaszt lemenni, mert a következőn már a rajtnál fehér lapkák vannak a fák helyén, be van lassulva a játék, Nicky kommentátorunk hangja is, szal minden. Ki kell lépni, és újból vissza, okés, hogy onnan folytatod, és aztán betölti, és bejön a pálya. Végigmész, de a kövin megint nem tudsz végigmenni. És ki- be lépegetni minden szakasz után, úgy, hogy bevallom a "loading" képernyőt elég hosszasan kell nézned, nem mértem, de van 1 perc szerintem, így ez nem nyerő.
Aztán, hogy a Samu Tab 2 ~600RAM-ja a kevés vagy bármi más szempontból a TAB 2, vagy ez programozói hiba nem vágom, de ez így idegesítő, szóval még egy párszor megpróbálom, de aztán repül az ikon az asztalról, tuti.
Sajnálom, mert amúgy élvezhető, amíg megy, tisztára visszahozza a régi fílinget. De az idő az drága és nem végtelen...  Cool
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2014-05-01, 07:31

danny2008 írta:
Mostanában táblán rákattantam a Miniclip féle 8 Ball Pool-ra. Egész kellemes kis játék annak aki szereti a biliárdot. Van egy Guest nickem, illetve regeltem a facsés regemmel, szóval ha vki netán nyomná felvehetjük egymást.  Wink Aztán mindenki foghatja a dákóját és a golyóit és megmutathatja mit tud vele. Laughing Cool 

Most utánalesek enkóron az előttem említett Colin-nak...  What a Face 

Na, majd rákeresek minnyá.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2014-04-30, 14:19

Mostanában táblán rákattantam a Miniclip féle 8 Ball Pool-ra. Egész kellemes kis játék annak aki szereti a biliárdot. Van egy Guest nickem, illetve regeltem a facsés regemmel, szóval ha vki netán nyomná felvehetjük egymást.  Wink Aztán mindenki foghatja a dákóját és a golyóit és megmutathatja mit tud vele. Laughing Cool 

Most utánalesek enkóron az előttem említett Colin-nak...  What a Face 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2014-02-24, 07:46

Bodo írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Már próbáltam, és tényleg egész korrekt lett!

Na, ez jó hír, ha lesz rá időm, csekkolom.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2014-02-24, 07:24

[You must be registered and logged in to see this link.]

Már próbáltam, és tényleg egész korrekt lett!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2013-12-16, 07:40

Bodo írta:
Balthier írta:
A TV-okosító jobban érdekel Very Happy
Ez az, amit a myaudio honlapján is lehet kapni? Tehát rákúrod a tévére, és android-ot használhatsz rajta? Billentyűzetet kell hozzá venni, vagy adnak hozzá külön irányítót?

Na, azon meg megy röhögve! Reccenés nélkül 30FpS-el simán.

Még így 32"-on is faszán néz ki. Beszarás milyen faszán megcsinálták.
Csak VS-t hiányolom, vagy valami online mókát.

A tv okosítóm az ilyen:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja, és innen is vettem!

Még mindig az egyik legjobb, bár már vannak sokkal komolyabbak is.
De ár/érték arányban verhetetlen, na meg módolásban.  Very Happy 
Csak egy rádiós egér kell hozzá. De én összehoztam az x kontrollerrel is, tuti ami biztos.
Nagyon fasza, én imádom!
Már geciolcsó!

Na, ez engem is érdekel. Ha lesz zsé, beruházok rá.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2013-12-15, 09:15

Módosítok, megy faszán S2-n is, ahogy kell. Este gémeltem kicsit elalvás előtt és semmi lassulás.
Gondolom telepítés után egyből, amikor próbáltam, valami mehetett a háttérben.

Amúgy kajak élvezetes. Majdnem olyan, mint DC-n.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime2013-12-14, 14:56

Balthier írta:
A TV-okosító jobban érdekel Very Happy
Ez az, amit a myaudio honlapján is lehet kapni? Tehát rákúrod a tévére, és android-ot használhatsz rajta? Billentyűzetet kell hozzá venni, vagy adnak hozzá külön irányítót?

Na, azon meg megy röhögve! Reccenés nélkül 30FpS-el simán.

Még így 32"-on is faszán néz ki. Beszarás milyen faszán megcsinálták.
Csak VS-t hiányolom, vagy valami online mókát.

A tv okosítóm az ilyen:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja, és innen is vettem!

Még mindig az egyik legjobb, bár már vannak sokkal komolyabbak is.
De ár/érték arányban verhetetlen, na meg módolásban.  Very Happy 
Csak egy rádiós egér kell hozzá. De én összehoztam az x kontrollerrel is, tuti ami biztos.
Nagyon fasza, én imádom!
Már geciolcsó!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mobil games - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil games   Mobil games - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mobil games
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mobil. Software-hardware.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: