Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mobil. Software-hardware.

Go down 
+8
ceu
Kiccsidzson
Bula
Balthier
Joii
stealth
Zioncsabi
Sith Lord
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2019-02-12, 22:03

Balthier írta:
Johnny1 írta:

Szintén Sony mp3 lejátszóm volt, 2 gigás, több mint 5 évig bírta napi kb. 1,5 óra használattal.
Amikor elromlott, akartam venni, de én is drágállottam, kevés a tárhely.
Szóval azóta telefonon. Előfizettem az amazon music unlimitedre és azt nyomatom. Vettem egy jó kis összehajthatós Sony fülest, vége az agybadugós korszaknak Smile

Még egyetemista koromban vettem egy Maxell Retro DJ-t, azóta is használom, habár ez kb havi pár alkalmat jelent. Nekem zajkiszűrésre egyszerűen elengedhetetlen az agybadugós (melóhely pl, ha tömegek dumálnak körülöttem, meg mindenki püföli a gépét)

Én egyedül vagyok az irodámban hála Istennek, de nagypapám régi mini hifi-jét bevittem rádiót hallgatni, meg a telefont rákötöm és onnan zenét nyomatni. Én agybadugóssal nem tudok dolgozni, pedig próbáltam Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2019-02-04, 21:20

Johnny1 írta:

Szintén Sony mp3 lejátszóm volt, 2 gigás, több mint 5 évig bírta napi kb. 1,5 óra használattal.
Amikor elromlott, akartam venni, de én is drágállottam, kevés a tárhely.
Szóval azóta telefonon. Előfizettem az amazon music unlimitedre és azt nyomatom. Vettem egy jó kis összehajthatós Sony fülest, vége az agybadugós korszaknak Smile

Még egyetemista koromban vettem egy Maxell Retro DJ-t, azóta is használom, habár ez kb havi pár alkalmat jelent. Nekem zajkiszűrésre egyszerűen elengedhetetlen az agybadugós (melóhely pl, ha tömegek dumálnak körülöttem, meg mindenki püföli a gépét)
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2019-01-27, 20:01

Joii írta:
bár nem mobil téma de ide írom.
szóval kezd lehalni az mp3 lejátszóm, ideje váltani: Sony lejátszó, 2 gigás, basszus kiemelés, valami 17.000 körülbe került és olyan 7 évet bírta, napi 2,5-3 órát használva. újkorában olyan 15-20 órát bírt egy töltéssel, manapság már kb 2-t.

és ahogy nézegetem, még mindig ennyibe fáj egy rendesebb player nem is csodálom ha már mindenki a mobilján hallgat zenét. viszont ez a megoldás nekem nagyon nem szimpatikus, maradnék a lejátszónál na de milyennel? ötletek? ki min hallgat zenét és az miért jó?

Szintén Sony mp3 lejátszóm volt, 2 gigás, több mint 5 évig bírta napi kb. 1,5 óra használattal.
Amikor elromlott, akartam venni, de én is drágállottam, kevés a tárhely.
Szóval azóta telefonon. Előfizettem az amazon music unlimitedre és azt nyomatom. Vettem egy jó kis összehajthatós Sony fülest, vége az agybadugós korszaknak Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2019-01-23, 04:30

Balthier írta:

Ezt a nem szimpatikus részt amúgy nem értem, főleg egy Sony mobilnak elég jó a hangminősége, nem?
azaz, az enyém is tekerős, de müködik rendesen. igen, jól szól a Sony teló is de azért nem annyira mint az mp3.
volt gagyi noname kínaim is, na az csak pár hónapig bírta és ugyanúgy szólt mint a telefon, szóval az pénzkidobás. nem szimpi a telós dologban, például azzal nem tudnám elrejteni a madzagot, a legtöbb emberkén is ezt látom kezükben a teló, kint lóg szabadon a (általában) fehér zsinór, csodálom, hogy utazás közben nem akadnak bele mindenbe. meg eleve ez a folyamatos teló tapizás, utcán, séta közben, persze semmi másra nem figyelnek..na, ez már nem ide tartozik de mint jelenség meglehetősen taszít.
amit nem értek miért kerülnek még mindig ennyibe a rendesebb lejátszók, pláne, hogy a tárhelyük se valami nagy. jóó nyilván másféle hátteret használnak (egyszer egy szaki elmagyarázta, ezekben sokkal gyorsabb rendszer van mint a sima sd kártyás, vagyis nem belső memóriás lejátszóknak) de akkoris drágállom a dolgot.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2019-01-22, 20:56

Joii írta:
bár nem mobil téma de ide írom.
szóval kezd lehalni az mp3 lejátszóm, ideje váltani: Sony lejátszó, 2 gigás, basszus kiemelés, valami 17.000 körülbe került és olyan 7 évet bírta, napi 2,5-3 órát használva. újkorában olyan 15-20 órát bírt egy töltéssel, manapság már kb 2-t.

és ahogy nézegetem, még mindig ennyibe fáj egy rendesebb player nem is csodálom ha már mindenki a mobilján hallgat zenét. viszont ez a megoldás nekem nagyon nem szimpatikus, maradnék a lejátszónál na de milyennel? ötletek? ki min hallgat zenét és az miért jó?

Volt régen egy Sony mp3-mam, az faszán kitartott nagyon sokáig, valami öt év. Aztán elromlott, és márkahűség miatt 2010 végén kaptam már egy jobb Sony-t, aminek ilyen tekerője volt előre/hátra gombnak. Na, az egyik irány meg is adta magát jó hamar, de akkora már amúgy is mindenki mobilon hallgatott zenét. Egy idő után már csak usb tárhelynek használtam. Próbáltam bekapcsolni, de azt érzékeli, mintha a hold gomb be lenne kattanva, úgyhogy nem lehet zenét hallgatni rajta többé.
Ha kéne valaha egy mp3 lejátszóm, egy olcsó kínait vennék, kijelző nélkülit, ami nem tragédia, hogy elromlik, mert nem 20 ezerbe került.
Ja, utoljára akkor gondolkodtam el mp3 lejátszón még, amikor eljártam mindennap úszni. Vannak ilyen víz alatt használhatók de egy jobb fajta nagyon drága sajnos.

Ezt a nem szimpatikus részt amúgy nem értem, főleg egy Sony mobilnak elég jó a hangminősége, nem?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2019-01-22, 19:26

bár nem mobil téma de ide írom.
szóval kezd lehalni az mp3 lejátszóm, ideje váltani: Sony lejátszó, 2 gigás, basszus kiemelés, valami 17.000 körülbe került és olyan 7 évet bírta, napi 2,5-3 órát használva. újkorában olyan 15-20 órát bírt egy töltéssel, manapság már kb 2-t.

és ahogy nézegetem, még mindig ennyibe fáj egy rendesebb player nem is csodálom ha már mindenki a mobilján hallgat zenét. viszont ez a megoldás nekem nagyon nem szimpatikus, maradnék a lejátszónál na de milyennel? ötletek? ki min hallgat zenét és az miért jó?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-10-02, 10:30

Balthier írta:
Elég baszó teló ez, grat Joii.
(és most látom, hogy lapozgatok a régi hozzászólások közt, hogy ezt már kitárgyaltuk egyszer Very Happy)

köszönöm-köszönöm, úgy szoktam lenni ezzel a teló témával, amikor aktuális akkor utánaolvasgatok, kinézek valamit aztán ha már megvan akkor hidegen hagy a téma míg aktuális nem lesz megint. amúgy az elöző M5 is 23 mp-s volt, ennél meg nem akartam lejjebb menni hiába ez csak egy szám és marhásan nem a kamera minőségét jelöli.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-09-29, 18:53

Elég baszó teló ez, grat Joii.

Én letettem a telóvásárlásról, mégpedig azért, mert kirakták céges yammere, hogy gyerekek, ha régi céges telefonotok van (Samsung A3 vagy Hüvely P8 Lite), akkor cseréljük Hüvely P Smart-ra. Na, erre felspanoltam magam, meg sacc 800 dolgozó a több mint kétezerből, de végül is lett ilyen telóm a munkahelyről, csak mivel a Vodafone-nal szerződtek, így sajna lemondhatok a dual simről, így nem lesz egy telefon két SIM felállás.

Nagyon jó telefon ez, viszem is majd turistáskodásra fotózni, mert hátul duplakamerás, és olyan bokeh effektust tud, hogy leesik az állam. Képernyő is nagyon szép, úgyhogy meg vagyok vele elégedve, csak hát mondom, nem épp a legideálisabb folyamatosan két telót vinni magammal.

Amúgy az én telefonjaim eddig:

- Alcatel 302 (ezt még család közösen használta)
- Nokia 3330
- Siemens M65
- Nokia N73
- Samsung Galaxy Mini (első okostelefonom, 2011 karácsony)
- Huawei Y300
- Samsung S3 Neo (kétszer is, az elsőt agyon nyomta az ágyneműtartó véletlenül)
- Huawei P9 Lite

Cégesek:
- Huawei P8 Lite
- Huawei P Smart

(és most látom, hogy lapozgatok a régi hozzászólások közt, hogy ezt már kitárgyaltuk egyszer Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-09-28, 09:25

Joii írta:
tegnap megjött az új telóm.

elég régóta Sony párti vagyok, persze nem mindenben (a tv-k azért rendesen túlárazottak) de telefonban, mp3 lejátszóban na meg konzolban mindenképp. Smile
szóval ilyenek fordultak meg nálam az elmúlt, nem is tudom majd' 20 évben: [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], majd az [You must be registered and logged in to see this link.], (sanszosan kihagytam valamit de nem is lényeg) hanem, hogy az utolsó az M5 volt az egyetlen ami pont a 2 év lejárta után elkezdett "hülyéskedni". nem örültem ennek mert épp nem volt betervezve a telócsere, na meg annyira nem is érdekel a téma. amikor telót veszek elötte szétnézek mik mennek mostanában, elolvasok egy rahedli tesztet de ennyi. nahh, elvben meg lehetett volna ezt is szervizelni, meg szerettem is ezt a telót de végül úgy döntöttem lépjünk tovább. elkezdtem megint olvasgatni, mik vannak a piacon, mi a jó-mi nem, persze ilyenkor nézegetek ám más gyártókat is tehát annyira nem vagyok fanboy még ha a fenti lista alapján ez nem így tünne Very Happy.
mint látható a közép- felsőközép kategóriából szoktam szemezgetni, már ha van épp miből. merthát Sony most nem sok van a piacon. nálam Samsung meg Apple elvből kilőve, Xianomi, HTC, ilyesmiket nézegettem. közben megjelent egy olyan teló is ami már nagyjából tetszett is de az ára akkor még olyan 120 körül mozgott.
jaa, egyébként Telenoros vagyok már elég régóta, volt számom a másik két szolgáltatónál is de azokból elég volt.
oké, lássuk mit tud ez a teló ami a tesztek alapján nem rossz, és azért nincs is lejebb mint az elöző. aha, hiába vagyok Telenoros, amilyen díjcsomagom van, na olyan már nincs tehát elöször azt kell módosítani. jólvanbazdmeg, bekucorodtam egy babakék boltba és jól módosíttattam a díjcsomagomat (amúgy ez is milyen már, megszünik az adott csomag de nem szolnak, miért is szólnának mikor ami helyette van és kb ugyanaz sőt még jobb is az majd egy ezressel olcsóbb havonta). heppiség, rátérhetünk a telefonokra, amiből az egyik kinézett már nincs is a kínálatban. egy héttel késöbb megint. aztán megint nem. ekkor már nyár volt és ugye realizálódott a nyaralás így a teló kérdést elnapoltam, meg hát addig is jöjjenek csak szépen az új modellek. nyaralás után, megintcsak böngészés, babakék eladólányokkal smúzolás (szinte mindegyikük szerint a P20 a beszt mostanában - nem ez nem Sony), Telenor központos span basztatása (mekkora a meghibásodási ráta, miért nincs a kínálatban, mikor lesz stb) szóval sok-sok huzavona után letettem a voksomat egy XA2 mellett. aha, boltban most nincs, online van. két nap múlva meg már ott sincs, boltban is csak 1..amúgy mennyi is ez boltban, részletre? - kérdem. a kezdőrészlet a telefon 20-30%-a szokott lenni - mondják az eladók. ne már, most nyaraltam nincs egy vasam se. közben végre átállt a díjcsomagom így láthattam az online ajánlatokat. máris más a helyzet, épp van is a telóból és valami 70 alatt merthát régi ügyfél vagyok és a kezdőrészlet is csak valami 7200 pénz. oké, legyen ez, szállítási idő tegnap, megadott időpont 8-12, 11:57-kor meg is hozták szóval most heppiség Smile

ja, egy teszt a telcsiről: [You must be registered and logged in to see this link.] de aki nem akarja végigolvasni a 6 oldalt csak címszavakban: 5,2 ', 32g, 3g ram, 23 mp, ujjlenyomat, HDR rögzités, ilyesmik. ha még vízálló is lenne teljesen elégedett lennék.
itt tartok most, belakom a telcsit aztán majd dobom a beszámolókat.

Jó kis telónak tűnik egyébként.
Én mondjuk most a xiaomi telefonmmal meg vagyok elégedve, úgyhogy egy ideig még marad.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-09-28, 06:39

tegnap megjött az új telóm.

elég régóta Sony párti vagyok, persze nem mindenben (a tv-k azért rendesen túlárazottak) de telefonban, mp3 lejátszóban na meg konzolban mindenképp. Smile
szóval ilyenek fordultak meg nálam az elmúlt, nem is tudom majd' 20 évben: [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], majd az [You must be registered and logged in to see this link.], (sanszosan kihagytam valamit de nem is lényeg) hanem, hogy az utolsó az M5 volt az egyetlen ami pont a 2 év lejárta után elkezdett "hülyéskedni". nem örültem ennek mert épp nem volt betervezve a telócsere, na meg annyira nem is érdekel a téma. amikor telót veszek elötte szétnézek mik mennek mostanában, elolvasok egy rahedli tesztet de ennyi. nahh, elvben meg lehetett volna ezt is szervizelni, meg szerettem is ezt a telót de végül úgy döntöttem lépjünk tovább. elkezdtem megint olvasgatni, mik vannak a piacon, mi a jó-mi nem, persze ilyenkor nézegetek ám más gyártókat is tehát annyira nem vagyok fanboy még ha a fenti lista alapján ez nem így tünne Very Happy.
mint látható a közép- felsőközép kategóriából szoktam szemezgetni, már ha van épp miből. merthát Sony most nem sok van a piacon. nálam Samsung meg Apple elvből kilőve, Xianomi, HTC, ilyesmiket nézegettem. közben megjelent egy olyan teló is ami már nagyjából tetszett is de az ára akkor még olyan 120 körül mozgott.
jaa, egyébként Telenoros vagyok már elég régóta, volt számom a másik két szolgáltatónál is de azokból elég volt.
oké, lássuk mit tud ez a teló ami a tesztek alapján nem rossz, és azért nincs is lejebb mint az elöző. aha, hiába vagyok Telenoros, amilyen díjcsomagom van, na olyan már nincs tehát elöször azt kell módosítani. jólvanbazdmeg, bekucorodtam egy babakék boltba és jól módosíttattam a díjcsomagomat (amúgy ez is milyen már, megszünik az adott csomag de nem szolnak, miért is szólnának mikor ami helyette van és kb ugyanaz sőt még jobb is az majd egy ezressel olcsóbb havonta). heppiség, rátérhetünk a telefonokra, amiből az egyik kinézett már nincs is a kínálatban. egy héttel késöbb megint. aztán megint nem. ekkor már nyár volt és ugye realizálódott a nyaralás így a teló kérdést elnapoltam, meg hát addig is jöjjenek csak szépen az új modellek. nyaralás után, megintcsak böngészés, babakék eladólányokkal smúzolás (szinte mindegyikük szerint a P20 a beszt mostanában - nem ez nem Sony), Telenor központos span basztatása (mekkora a meghibásodási ráta, miért nincs a kínálatban, mikor lesz stb) szóval sok-sok huzavona után letettem a voksomat egy XA2 mellett. aha, boltban most nincs, online van. két nap múlva meg már ott sincs, boltban is csak 1..amúgy mennyi is ez boltban, részletre? - kérdem. a kezdőrészlet a telefon 20-30%-a szokott lenni - mondják az eladók. ne már, most nyaraltam nincs egy vasam se. közben végre átállt a díjcsomagom így láthattam az online ajánlatokat. máris más a helyzet, épp van is a telóból és valami 70 alatt merthát régi ügyfél vagyok és a kezdőrészlet is csak valami 7200 pénz. oké, legyen ez, szállítási idő tegnap, megadott időpont 8-12, 11:57-kor meg is hozták szóval most heppiség Smile

ja, egy teszt a telcsiről: [You must be registered and logged in to see this link.] de aki nem akarja végigolvasni a 6 oldalt csak címszavakban: 5,2 ', 32g, 3g ram, 23 mp, ujjlenyomat, HDR rögzités, ilyesmik. ha még vízálló is lenne teljesen elégedett lennék.
itt tartok most, belakom a telcsit aztán majd dobom a beszámolókat.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-08-01, 04:15

tegnap találtam egy Szifont.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-07-30, 21:16

Joii írta:
tegnap végre sikerült annyira bekapcsolni az M5-öst, hogy nyomjak neki egy system restartot. hát remegett a kezem rendesen, mert már gépre kötve sem tudtam belenyúlni, ilyen felhős dolgokat meg nem használok.
szóval restart és...ahogy nézem ugyanazokat a hibákat produkálja.

f*szom

Sajnálom.
Cserébe most az én mobilom is elkezdett baszkódni, dadog az egész rendszer - pont mióta feltettem a sima Messengert megint, mert haver arra a gyökér dekázós játékra hívott ki engem, és ahhoz az kell, hogy fenn legyen. Azelőtt csak Lite Messenger volt, attól nem akadozott a teló, de lehet, hogy most túl sok az üziküldős app, és kikészíti a ramot.
Mivel idén mást terveztem vásárolni, én kövi telónak megvárom, hogy a Honor 10-nek vagy egy jobb Xiaominak (Redmi Note 5) még menjen le az ára, aztán vagy év végén, vagy év elején csere.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-07-06, 06:41

tegnap végre sikerült annyira bekapcsolni az M5-öst, hogy nyomjak neki egy system restartot. hát remegett a kezem rendesen, mert már gépre kötve sem tudtam belenyúlni, ilyen felhős dolgokat meg nem használok.
szóval restart és...ahogy nézem ugyanazokat a hibákat produkálja.

f*szom
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-07-05, 15:49

Balthier írta:
Johnny1 írta:

Nekem Redmi Note 4 van és nagyon szeretem, ár/érték arányban is fasza a cucc, nem bántam meg.

Nekem ez teljesen új, hogy Sáomid van, esetleg egy hosszabb vélemény? A saját androidja nem idegel ki?

Decemberben váltottam, ugye a Sony Xperia telóm bemondta az unalmast, így a nejem volt Apple 4S-ét használtam, amitől kihullott a hajam. mivel nem akartam 200.000,- Ft körül költeni telefonra, utána olvasgattam a témának és a Xiaomi mellett döntöttem: Redmi Note 4.

Nekem tetszik a teló: az androidja egy csupasz robot, szóval semmi előretelepített letörölhetetlen faszság. 64 GB tárkapacitás egyelőre elég, dualsimes. A kijelző szerintem kategóriájában jónak számít, nyilván nem csúcs, de szép képe van. Az aksija folyamatos mobilnet kapcsolattal 2,5 napig bírja, gyors, eddig egyszer sem fagyott.
Ami talán gyengébb, az talán a hangszórója, de vettem hozzá most egy Xiaomi bluetooth hangfalat és semmi gond.
Szóval szerintem ár/érték kategóriában nagyon megéri. ha csak két évet bír ki, mint egy átlag okostelefon, már akkor is megérte.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-07-04, 21:01

Johnny1 írta:

Nekem Redmi Note 4 van és nagyon szeretem, ár/érték arányban is fasza a cucc, nem bántam meg.

Nekem ez teljesen új, hogy Sáomid van, esetleg egy hosszabb vélemény? A saját androidja nem idegel ki?
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-06-23, 20:43

Balthier írta:
Joii írta:
hoo, nem is meséltem: 2 év és 1 hónap után feladta a telefonom. sajnálom mert amúgy nem akartam még lecserélni, illetve 100+-ért venni egy hasonló tudásút. elég sokat szívtam ezzel mostanában, de úgy néz ki találtam egy szervizt, hátha tudnak segíteni a dolgon.

ja, konkrétumok: Sony M5-ről van szó, ami először csak elkezdett kikapcsolni-újraindulgatni utána pedig már a sim kártyát sem érzékelni illetve nettó 10 perc alatt nullára lemerülni.

most egy régebbi telefonomat használom (Sony SP) és hát ég és föld, de ez legalább 2 év pihi után is müködik. csak hát lassabb. meg nem annyira jó a fotó. na meg a több ablakos kezelésnél és beretten. satöbbi.

Hardveresen sajna nem értek hozzájuk. Resetet próbáltál már? Tehát gyári beállítások visszaállítása. Nyilván előtte ments el minden fontos adatot a felhőbe (Google Drive vagy Dropbox), aztán radírozd le a telót gyári beállítások visszaállításával, hátha akkor nem hülyül meg.
Ezekkel a Sonykkal csak baj van sokszor, barátnőm Xperia L-je már vásárlás után pár hónappal betorzult, és néha csengőhang helyett olyan sátáni visítást csapott (főleg éjszakánként), hogy csak kikapcsolással lehetett elhalkítani.

Én is telót cserélek idén, ugye most két Huawei-m van, van egy túlságosan alap céges, meg a 2016-ban vett P9 Lite-om, amivel az a baj, hogy nehezen hall mindenki, ha hívnak, meg az iránytű/GPS is behülyül, Google Maps-en az ikon pl nem tud megállapodni egy irányba, folyamatosan mozog össze-vissza. Venni akarok egy Xiaomi Redmi Note 5-öt év vége felé, 64 gigás, dualsim, tehát mindkettő számomat belerakhatom anélkül, hogy memóriakártya miatt kéne aggódnom. Akksi is kibír másfél-két napot, egyedül az zavar, hogy NFC nincs benne, pedig mobiltárcát eléggé szeretem használni.

Nekem Redmi Note 4 van és nagyon szeretem, ár/érték arányban is fasza a cucc, nem bántam meg.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-06-19, 04:43

Balthier írta:
Joii írta:
hoo, nem is meséltem: 2 év és 1 hónap után feladta a telefonom. sajnálom mert amúgy nem akartam még lecserélni, illetve 100+-ért venni egy hasonló tudásút. elég sokat szívtam ezzel mostanában, de úgy néz ki találtam egy szervizt, hátha tudnak segíteni a dolgon.

ja, konkrétumok: Sony M5-ről van szó, ami először csak elkezdett kikapcsolni-újraindulgatni utána pedig már a sim kártyát sem érzékelni illetve nettó 10 perc alatt nullára lemerülni.

most egy régebbi telefonomat használom (Sony SP) és hát ég és föld, de ez legalább 2 év pihi után is müködik. csak hát lassabb. meg nem annyira jó a fotó. na meg a több ablakos kezelésnél és beretten. satöbbi.

Hardveresen sajna nem értek hozzájuk. Resetet próbáltál már? Tehát gyári beállítások visszaállítása. Nyilván előtte ments el minden fontos adatot a felhőbe (Google Drive vagy Dropbox), aztán radírozd le a telót gyári beállítások visszaállításával, hátha akkor nem hülyül meg.
Ezekkel a Sonykkal csak baj van sokszor, barátnőm Xperia L-je már vásárlás után pár hónappal betorzult, és néha csengőhang helyett olyan sátáni visítást csapott (főleg éjszakánként), hogy csak kikapcsolással lehetett elhalkítani.

Én is telót cserélek idén, ugye most két Huawei-m van, van egy túlságosan alap céges, meg a 2016-ban vett P9 Lite-om, amivel az a baj, hogy nehezen hall mindenki, ha hívnak, meg az iránytű/GPS is behülyül, Google Maps-en az ikon pl nem tud megállapodni egy irányba, folyamatosan mozog össze-vissza. Venni akarok egy Xiaomi Redmi Note 5-öt év vége felé, 64 gigás, dualsim, tehát mindkettő számomat belerakhatom anélkül, hogy memóriakártya miatt kéne aggódnom. Akksi is kibír másfél-két napot, egyedül az zavar, hogy NFC nincs benne, pedig mobiltárcát eléggé szeretem használni.
nem próbáltam még, köszi, szerintem kipróbálom.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-06-17, 10:28

Joii írta:
hoo, nem is meséltem: 2 év és 1 hónap után feladta a telefonom. sajnálom mert amúgy nem akartam még lecserélni, illetve 100+-ért venni egy hasonló tudásút. elég sokat szívtam ezzel mostanában, de úgy néz ki találtam egy szervizt, hátha tudnak segíteni a dolgon.

ja, konkrétumok: Sony M5-ről van szó, ami először csak elkezdett kikapcsolni-újraindulgatni utána pedig már a sim kártyát sem érzékelni illetve nettó 10 perc alatt nullára lemerülni.

most egy régebbi telefonomat használom (Sony SP) és hát ég és föld, de ez legalább 2 év pihi után is müködik. csak hát lassabb. meg nem annyira jó a fotó. na meg a több ablakos kezelésnél és beretten. satöbbi.

Hardveresen sajna nem értek hozzájuk. Resetet próbáltál már? Tehát gyári beállítások visszaállítása. Nyilván előtte ments el minden fontos adatot a felhőbe (Google Drive vagy Dropbox), aztán radírozd le a telót gyári beállítások visszaállításával, hátha akkor nem hülyül meg.
Ezekkel a Sonykkal csak baj van sokszor, barátnőm Xperia L-je már vásárlás után pár hónappal betorzult, és néha csengőhang helyett olyan sátáni visítást csapott (főleg éjszakánként), hogy csak kikapcsolással lehetett elhalkítani.

Én is telót cserélek idén, ugye most két Huawei-m van, van egy túlságosan alap céges, meg a 2016-ban vett P9 Lite-om, amivel az a baj, hogy nehezen hall mindenki, ha hívnak, meg az iránytű/GPS is behülyül, Google Maps-en az ikon pl nem tud megállapodni egy irányba, folyamatosan mozog össze-vissza. Venni akarok egy Xiaomi Redmi Note 5-öt év vége felé, 64 gigás, dualsim, tehát mindkettő számomat belerakhatom anélkül, hogy memóriakártya miatt kéne aggódnom. Akksi is kibír másfél-két napot, egyedül az zavar, hogy NFC nincs benne, pedig mobiltárcát eléggé szeretem használni.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2018-06-13, 15:34

hoo, nem is meséltem: 2 év és 1 hónap után feladta a telefonom. sajnálom mert amúgy nem akartam még lecserélni, illetve 100+-ért venni egy hasonló tudásút. elég sokat szívtam ezzel mostanában, de úgy néz ki találtam egy szervizt, hátha tudnak segíteni a dolgon.

ja, konkrétumok: Sony M5-ről van szó, ami először csak elkezdett kikapcsolni-újraindulgatni utána pedig már a sim kártyát sem érzékelni illetve nettó 10 perc alatt nullára lemerülni.

most egy régebbi telefonomat használom (Sony SP) és hát ég és föld, de ez legalább 2 év pihi után is müködik. csak hát lassabb. meg nem annyira jó a fotó. na meg a több ablakos kezelésnél és beretten. satöbbi.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2017-07-24, 20:31

bundas01 írta:

azt hogyan?

Ez nekem már túl magas, annyit tudok, hogy különböző böngészők különböző rendszerekre épülnek, az Opera meg a Brave pl. Chrome-alapú, de az Operán mégis enged a Facebook üzenetet küldeni. Mozillán nem próbáltam ki.
Amikor elbaszódott a Chrome a gépemen (amit a mai napig nem lehet megjavítani), akkor az Operának és a Steam kliensnek is ugyanaz volt a problémája. Emiatt kellett ráfanyalodnom a Firefox-ra, ami egy... szar sajna.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2017-07-24, 19:49

bundas01 írta:
Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Kaptam céges Huawei P8 Lite-ot. Végül is nem rossz kis teló, bár az akksiját nagyon hamar le lehet meríteni. A saját P9 Lite-omat ha nem baszogatom, elég másfél-két naponta tölteni. Kb. 50 körül adják ezt most, ennyit megér.
frissítetted p9lite-on az emuit?
nekem a gyári beállítások visszaállítása is megvolt, de akadozik, fagy azóta a kurva anyját....

Jaja, lejött pár héttel ezelőtt az új Android (egyúttal az új EMUI), nekem nincs bajom vele. Sőt, mintha most az akksi is többet bírná. Fingom sincs, mi lehet a tiédnek a baja, nem lehet, hogy kevés a hely a belső memóriában? Esetleg valami olyan app, ami nagyon lefogja a RAM-ot? Én nem vettem észre akadozást a frissítés óta, talán a kamera vacakol néha, de ennyi.
nekem a facebook gecizik pl

Fácse nálam kuka, az eszi kb a legjobban az akksit és a RAM-ot. Ha leszeded az Opera böngészőt, és ott használod, akkor ott még üziket is tudsz küldeni. Chrome-on ez ügye le van tiltva, meg Fácse appban is.
azt hogyan?

A recept a következő:

1. végy egy új telót
2. főzd a romot Bodo módra

Kész is. Laughing Wink Cool
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2017-07-24, 13:24

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Kaptam céges Huawei P8 Lite-ot. Végül is nem rossz kis teló, bár az akksiját nagyon hamar le lehet meríteni. A saját P9 Lite-omat ha nem baszogatom, elég másfél-két naponta tölteni. Kb. 50 körül adják ezt most, ennyit megér.
frissítetted p9lite-on az emuit?
nekem a gyári beállítások visszaállítása is megvolt, de akadozik, fagy azóta a kurva anyját....

Jaja, lejött pár héttel ezelőtt az új Android (egyúttal az új EMUI), nekem nincs bajom vele. Sőt, mintha most az akksi is többet bírná. Fingom sincs, mi lehet a tiédnek a baja, nem lehet, hogy kevés a hely a belső memóriában? Esetleg valami olyan app, ami nagyon lefogja a RAM-ot? Én nem vettem észre akadozást a frissítés óta, talán a kamera vacakol néha, de ennyi.
nekem a facebook gecizik pl

Fácse nálam kuka, az eszi kb a legjobban az akksit és a RAM-ot. Ha leszeded az Opera böngészőt, és ott használod, akkor ott még üziket is tudsz küldeni. Chrome-on ez ügye le van tiltva, meg Fácse appban is.
azt hogyan?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2017-07-12, 18:45

bundas01 írta:
Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Kaptam céges Huawei P8 Lite-ot. Végül is nem rossz kis teló, bár az akksiját nagyon hamar le lehet meríteni. A saját P9 Lite-omat ha nem baszogatom, elég másfél-két naponta tölteni. Kb. 50 körül adják ezt most, ennyit megér.
frissítetted p9lite-on az emuit?
nekem a gyári beállítások visszaállítása is megvolt, de akadozik, fagy azóta a kurva anyját....

Jaja, lejött pár héttel ezelőtt az új Android (egyúttal az új EMUI), nekem nincs bajom vele. Sőt, mintha most az akksi is többet bírná. Fingom sincs, mi lehet a tiédnek a baja, nem lehet, hogy kevés a hely a belső memóriában? Esetleg valami olyan app, ami nagyon lefogja a RAM-ot? Én nem vettem észre akadozást a frissítés óta, talán a kamera vacakol néha, de ennyi.
nekem a facebook gecizik pl

Fácse nálam kuka, az eszi kb a legjobban az akksit és a RAM-ot. Ha leszeded az Opera böngészőt, és ott használod, akkor ott még üziket is tudsz küldeni. Chrome-on ez ügye le van tiltva, meg Fácse appban is.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2017-07-12, 11:11

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Kaptam céges Huawei P8 Lite-ot. Végül is nem rossz kis teló, bár az akksiját nagyon hamar le lehet meríteni. A saját P9 Lite-omat ha nem baszogatom, elég másfél-két naponta tölteni. Kb. 50 körül adják ezt most, ennyit megér.
frissítetted p9lite-on az emuit?
nekem a gyári beállítások visszaállítása is megvolt, de akadozik, fagy azóta a kurva anyját....

Jaja, lejött pár héttel ezelőtt az új Android (egyúttal az új EMUI), nekem nincs bajom vele. Sőt, mintha most az akksi is többet bírná. Fingom sincs, mi lehet a tiédnek a baja, nem lehet, hogy kevés a hely a belső memóriában? Esetleg valami olyan app, ami nagyon lefogja a RAM-ot? Én nem vettem észre akadozást a frissítés óta, talán a kamera vacakol néha, de ennyi.
nekem a facebook gecizik pl
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2017-07-11, 21:55

bundas01 írta:
Balthier írta:
Kaptam céges Huawei P8 Lite-ot. Végül is nem rossz kis teló, bár az akksiját nagyon hamar le lehet meríteni. A saját P9 Lite-omat ha nem baszogatom, elég másfél-két naponta tölteni. Kb. 50 körül adják ezt most, ennyit megér.
frissítetted p9lite-on az emuit?
nekem a gyári beállítások visszaállítása is megvolt, de akadozik, fagy azóta a kurva anyját....

Jaja, lejött pár héttel ezelőtt az új Android (egyúttal az új EMUI), nekem nincs bajom vele. Sőt, mintha most az akksi is többet bírná. Fingom sincs, mi lehet a tiédnek a baja, nem lehet, hogy kevés a hely a belső memóriában? Esetleg valami olyan app, ami nagyon lefogja a RAM-ot? Én nem vettem észre akadozást a frissítés óta, talán a kamera vacakol néha, de ennyi.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2017-07-10, 10:52

Balthier írta:
Kaptam céges Huawei P8 Lite-ot. Végül is nem rossz kis teló, bár az akksiját nagyon hamar le lehet meríteni. A saját P9 Lite-omat ha nem baszogatom, elég másfél-két naponta tölteni. Kb. 50 körül adják ezt most, ennyit megér.
frissítetted p9lite-on az emuit?
nekem a gyári beállítások visszaállítása is megvolt, de akadozik, fagy azóta a kurva anyját....
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2017-07-10, 07:31

Nekem négy év után végleg megdöglött az Xperia Z1, de úgy fullosan. Kuka. Most a nejem régi iphone 4s-ét használom átmenetileg, amíg lesz pénz újra, szóval karácsonyig kb. Hamar merül az aksi és lassabb, mint a sony volt, egyébként elmegy.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2017-07-09, 15:42

Bodo írta:
Eladtam azt a fos Z2-t, ami életem legnagyobb csalódása volt mobilban. Nem buktam rajta, szóval még hozzá se kellet pótolni nagyon és vettem egy LG G4-et, ami tökéletes lenne, ha kicsit nagyobb aksi lenne benne. Szóval nincs tökéletes mobil faszom. De amúgy ezen kívül odabasz. 5.5" qhd (1440 x 2560) ezért kicsi az akku!! Nem is értem minek ilyen kijelző. Egy sima hd is doszt elég , már azon se látod ekkorában a pixeleket. 6mag, 32GB, meg 3 RAM, szóval van minden benne. Na meg ahogy szól! Na ilyen telcsim tuti nem volt még, nem hiába arcoltak az LG mérnökök ezzel. A Z2 hiába volt sztereó, faszba se volt a buzi szigetelések miatt, amik amúgy igazából szart se értek, csak parasztvakítás. A bűr hátlap is fasza amúgy, meg a hátsó gombok már a G2-n is nagyon bejöttek. Szóval darabig marad.

Grat hozzá! Wink
Sima hádé elég vóna??? Haladjunk már a korral, 4k-s UHD-s 1500HDR-s hajlítható QLED/Amoled kijelzős képernyő kell, ami egy kapcsolásra átalakítható VR nézetre vagy Holografikus 3D-t tudjon felfelé vetítve (mint a Star Wars-ban Leia hercegnő üzenete), hogy a sok tinimajom a wi-fis vécén tudjon a mobilpornóra rejszolni... Laughing Cool Wink
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2017-07-08, 11:30

Eladtam azt a fos Z2-t, ami életem legnagyobb csalódása volt mobilban. Nem buktam rajta, szóval még hozzá se kellet pótolni nagyon és vettem egy LG G4-et, ami tökéletes lenne, ha kicsit nagyobb aksi lenne benne. Szóval nincs tökéletes mobil faszom. De amúgy ezen kívül odabasz. 5.5" qhd (1440 x 2560) ezért kicsi az akku!! Nem is értem minek ilyen kijelző. Egy sima hd is doszt elég , már azon se látod ekkorában a pixeleket. 6mag, 32GB, meg 3 RAM, szóval van minden benne. Na meg ahogy szól! Na ilyen telcsim tuti nem volt még, nem hiába arcoltak az LG mérnökök ezzel. A Z2 hiába volt sztereó, faszba se volt a buzi szigetelések miatt, amik amúgy igazából szart se értek, csak parasztvakítás. A bűr hátlap is fasza amúgy, meg a hátsó gombok már a G2-n is nagyon bejöttek. Szóval darabig marad.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime2017-05-24, 08:15

Balthier írta:
Kaptam céges Huawei P8 Lite-ot. Végül is nem rossz kis teló, bár az akksiját nagyon hamar le lehet meríteni. A saját P9 Lite-omat ha nem baszogatom, elég másfél-két naponta tölteni. Kb. 50 körül adják ezt most, ennyit megér.

Az azért nem rossz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mobil. Software-hardware. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mobil. Software-hardware.
Vissza az elejére 
1 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Mobil games

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: