Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mobil. Software-hardware.

Go down 
+8
ceu
Kiccsidzson
Bula
Balthier
Joii
stealth
Zioncsabi
Sith Lord
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28
SzerzőÜzenet
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 19:51

Joii írta:
Bodo írta:

Na igen, ilyen is van benne!
Van olyan alkalmazás, ami 4.0 alatt el sem indul, pl. ezek a guglis cuccok.
De ezek az új gammák, meg igénylik a nagy vasakat, tehát ez meg azt eredményezi, hogy erősebb gépeket csinálnak, ahhoz meg kell má' egy új oprendszer. Ördögi kör ez bazmeg.

jó, a gémeket még meg is értem...bár nem vágom a piacot de ezekszerint biztos vannak játékok amikhez ilyen vas kell (naiv szmájli)...
inkább az appok aggasztanak ilyen téren,

Azért az appok 95 %-a nem annyira érzékeny erre az upgrade mizériára.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 19:48

Bodo írta:

Na igen, ilyen is van benne!
Van olyan alkalmazás, ami 4.0 alatt el sem indul, pl. ezek a guglis cuccok.
De ezek az új gammák, meg igénylik a nagy vasakat, tehát ez meg azt eredményezi, hogy erősebb gépeket csinálnak, ahhoz meg kell má' egy új oprendszer. Ördögi kör ez bazmeg.

jó, a gémeket még meg is értem...bár nem vágom a piacot de ezekszerint biztos vannak játékok amikhez ilyen vas kell (naiv szmájli)...
inkább az appok aggasztanak ilyen téren,
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 19:39

Joii írta:
szóval ez ilyen tipikus direkt uszításnak (bezzeg az enyém tudja a tied meg nem bár azt nem tudjuk pontosan mit is) tűnik innen.

Na igen, ilyen is van benne!
Van olyan alkalmazás, ami 4.0 alatt el sem indul, pl. ezek a guglis cuccok.
De ezek az új gammák, meg igénylik a nagy vasakat, tehát ez meg azt eredményezi, hogy erősebb gépeket csinálnak, ahhoz meg kell má' egy új oprendszer. Ördögi kör ez bazmeg.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 19:17

Bodo írta:

Pl. Google navigáció, vagy keresés. Csak bemondod amit kel és keres és talál is faszányosan. A google keresőbe meg lehet kézzel is írni a képernyőre, az meg felismeri és úgy keres. Magyarul!!
Azért van ennyi verziója az androidnak, mer 1: nyilt forráskódú és verziókon belül is lehet vele makkerkodni a hardver gyártóknak. 2: ennyi verzió meg azért van, mert a telefonok ennyi félék, ennyire fejlődnek. Új hardverek új drivereket igényelnek, új kernernelt. Ki akarják használni a több magos procikat is. Az almánál van 5 féle telefon, ott nem nagyon kell variálni a IOS-el.
na tenx, erre ránézek.
ezt értem de szerintem nincs akkora különbség a telefonok közt, plusz nemár, hogy a processzor számít milyen droid fut, érted, azért ez tré...szóval ez ilyen tipikus direkt uszításnak (bezzeg az enyém tudja a tied meg nem bár azt nem tudjuk pontosan mit is) tűnik innen.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 19:12

Joii írta:
Bodo írta:

Vannak olyan appok, amiket érdemes inkább az ncore-ról leszedni, mert az full és no reklám.
De amúgy ezek az élő háttérképek eszik csak igazán az aksit.
A go launchert én is sokat használtam, nekem nem volt vele bajom, de az apex launcher kicsit jobban bejött.
Meg amúgy az se mindegy, hogy android 2.3, vagy 4.0, vagy akár 4.1, mert 4.0-tól az alap appok, pl. gmail is faszább. Meg ezek az új hangvezérléses-kéz írásos dolgok sem mentek nekem 2.3 nál.

milyen nem mentek, aztse tom' mik ezek, he.
ezt se nagyon értem minek ez a sokféle droid variáció, oké nyilván más kell a tabletekre de akkor is ez a ezen a telón ilyen van a másikon meg még olyan...ehhh.
mit tud ez a apex?

Pl. Google navigáció, vagy keresés. Csak bemondod amit kel és keres és talál is faszányosan. A google keresőbe meg lehet kézzel is írni a képernyőre, az meg felismeri és úgy keres. Magyarul!!
Azért van ennyi verziója az androidnak, mer 1: nyilt forráskódú és verziókon belül is lehet vele makkerkodni a hardver gyártóknak. 2: ennyi verzió meg azért van, mert a telefonok ennyi félék, ennyire fejlődnek. Új hardverek új drivereket igényelnek, új kernernelt. Ki akarják használni a több magos procikat is. Az almánál van 5 féle telefon, ott nem nagyon kell variálni a IOS-el.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 18:39

Bodo írta:

Vannak olyan appok, amiket érdemes inkább az ncore-ról leszedni, mert az full és no reklám.
De amúgy ezek az élő háttérképek eszik csak igazán az aksit.
A go launchert én is sokat használtam, nekem nem volt vele bajom, de az apex launcher kicsit jobban bejött.
Meg amúgy az se mindegy, hogy android 2.3, vagy 4.0, vagy akár 4.1, mert 4.0-tól az alap appok, pl. gmail is faszább. Meg ezek az új hangvezérléses-kéz írásos dolgok sem mentek nekem 2.3 nál.

milyen nem mentek, aztse tom' mik ezek, he.
ezt se nagyon értem minek ez a sokféle droid variáció, oké nyilván más kell a tabletekre de akkor is ez a ezen a telón ilyen van a másikon meg még olyan...ehhh.
mit tud ez a apex?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 18:35

Joii írta:
részemről (droid 2.3- SE Neo) próbáltam barátkozni a GO Launcherrel de annyira nem jött be. oké, jól néznek ki az ikonok de mintha jobban zabálná az aksit és nincs benne annyi plusz, hogy megérné. (pedig áradoznak az ismerősök)
van Időkép illetve 3D Flip Clock and Weather widget, ezen nagyjából arra jók, tudjam épp milyen idő várható.
játéknak Angry Birds és mellékágai
képek, témák letöltésére Zedge. de hozzátenném soha nem értettem ezeket a letöltős dolgokat..ha kell valami (háttérkép, zene mint csengőhang) azt megcsinálom gépen és egyszerűen átteszem a mobilra
ami még problémám, oké, élő háttérkép ami sajna nem azt jelenti, hogy mozog hanem, hogy naponta 2x baztat mindenféle "nyertél egy Szifont" reklámmal. célszerű ezeket leállítani az Alkalmazásokban.
futottak még: IMDb, Youtube, zseblámpa de ezek alig-alig illetve, nem tudom teljesen letörölni a faszbúk/twitter applikációkat a telefonról.

Vannak olyan appok, amiket érdemes inkább az ncore-ról leszedni, mert az full és no reklám.
De amúgy ezek az élő háttérképek eszik csak igazán az aksit.
A go launchert én is sokat használtam, nekem nem volt vele bajom, de az apex launcher kicsit jobban bejött.
Meg amúgy az se mindegy, hogy android 2.3, vagy 4.0, vagy akár 4.1, mert 4.0-tól az alap appok, pl. gmail is faszább. Meg ezek az új hangvezérléses-kéz írásos dolgok sem mentek nekem 2.3 nál.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 18:10

részemről (droid 2.3- SE Neo) próbáltam barátkozni a GO Launcherrel de annyira nem jött be. oké, jól néznek ki az ikonok de mintha jobban zabálná az aksit és nincs benne annyi plusz, hogy megérné. (pedig áradoznak az ismerősök)
van Időkép illetve 3D Flip Clock and Weather widget, ezen nagyjából arra jók, tudjam épp milyen idő várható.
játéknak Angry Birds és mellékágai
képek, témák letöltésére Zedge. de hozzátenném soha nem értettem ezeket a letöltős dolgokat..ha kell valami (háttérkép, zene mint csengőhang) azt megcsinálom gépen és egyszerűen átteszem a mobilra
ami még problémám, oké, élő háttérkép ami sajna nem azt jelenti, hogy mozog hanem, hogy naponta 2x baztat mindenféle "nyertél egy Szifont" reklámmal. célszerű ezeket leállítani az Alkalmazásokban.
futottak még: IMDb, Youtube, zseblámpa de ezek alig-alig illetve, nem tudom teljesen letörölni a faszbúk/twitter applikációkat a telefonról.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 17:06

bundas01 írta:

Sport Tracker - sportolós GPS-es, adattároló cumó
Időkép - alap
Barcode Scanner - vonalkód csekkoló
Googles - minden csekkoló

tenx, fasza
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 16:45

Joii írta:


aha ilyesmikre vagyok kiváncsi, tenx brader
Sport Tracker - sportolós GPS-es, adattároló cumó
Időkép - alap
Barcode Scanner - vonalkód csekkoló
Googles - minden csekkoló
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 15:03

Bodo írta:
Joii írta:
mondjatok jó alkalmazásokat srácok. ki mit használ, mire, miért jó, mi a szar...stb.

Amiket én szerettem és használtam, vagy is néhány azok közül:

Dropbox- ad asszem 2GB ingyen tárhelyet a neten, ahová tehetsz bármit, meg is oszthatod és ha telepítve van a telefonon és a pc-n is, akkor ha fényképezel a telcsivel, már tölti is fel a fotót és elérheted pc-n is.

Elixir- megmutatja a telefonod hardware eszközeit,szoftware adatokat listáz stb.

AnTuTu- ez egy benchmark, teszteli a telefon grafikus és egyéb tulajdonságait.

Shazam- valami szól a rádióban, vagy bár hol, ez megadja az előadót, szám címét stb.

Simple mp3 Downloader- beírsz egy zenekart, szám címet, ez listáz és ami kell azt le is töltheted mp3-ban.

Super aTool Box- ez ilyen sok in one. Installer, unistaller, app2sd, filemanager, task killer stb.

Viber- net telefon, de elég fasza.

OpenOffice- mindenes, ingyenes docu kezelő, olvasó.

Fancy Widgets- a kedvenc időjárásos óra widgetem.

aha ilyesmikre vagyok kiváncsi, tenx brader
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 13:08

Joii írta:
mondjatok jó alkalmazásokat srácok. ki mit használ, mire, miért jó, mi a szar...stb.

Amiket én szerettem és használtam, vagy is néhány azok közül:

Dropbox- ad asszem 2GB ingyen tárhelyet a neten, ahová tehetsz bármit, meg is oszthatod és ha telepítve van a telefonon és a pc-n is, akkor ha fényképezel a telcsivel, már tölti is fel a fotót és elérheted pc-n is.

Elixir- megmutatja a telefonod hardware eszközeit,szoftware adatokat listáz stb.

AnTuTu- ez egy benchmark, teszteli a telefon grafikus és egyéb tulajdonságait.

Shazam- valami szól a rádióban, vagy bár hol, ez megadja az előadót, szám címét stb.

Simple mp3 Downloader- beírsz egy zenekart, szám címet, ez listáz és ami kell azt le is töltheted mp3-ban.

Super aTool Box- ez ilyen sok in one. Installer, unistaller, app2sd, filemanager, task killer stb.

Viber- net telefon, de elég fasza.

OpenOffice- mindenes, ingyenes docu kezelő, olvasó.

Fancy Widgets- a kedvenc időjárásos óra widgetem.



Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 10:00

stealth írta:

Wow. Miért ez?

A htc-ben csalódtam, vagy is mint kiderült, van valami széria hibája, ami bosszantott nagyon. Eladtam egy root betyárnak gyakorolni. Akartam egy kicsit erősebet, de anyagilag elég be voltam határolva. 40K +- állt rendelkezésemre. Hetekig böngésztem a netet, és rájöttem, hogy márkás készüléket nem fogok tudni venni. Mert előfizuval nem fogok belemenni valami részlet bigyóba, amúgy meg 100K +- egy normális, ami már viszi a JB-nt is. Valahogy a nagy tájékozódási mizériám közepedet akadtam bele ezekbe a klón kütyükbe és meglepődve tapasztaltam, hogy sok különbség nem is nagyon van a márkás és ezek között, tán csak a logó meg az áruk.
Olvastam rengeteg leírást, néztem csomó youtube-os tesztet és így döntöttem e mellett.
Majd leírom a tapasztalataimat. De volt már nekem egy ipad klónom és az sem volt gáz egyáltalán, ott csak a képernyő volt szar, illetve rezisztív és nem kapacitív, de amúgy szerettem.

És ez válasz Robotnak is.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-24, 07:58

mondjatok jó alkalmazásokat srácok. ki mit használ, mire, miért jó, mi a szar...stb.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-23, 21:50

Sith Lord írta:

Ez a Star valami marka..? Hatarozottan gagyibbnak tunik mint egy THC.
Ugyanúgy gyerekmunkások rakják össze napi tizensok órát robotolva mint az összes többit.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-23, 21:32

Bodo írta:


A következő ez lesz ni.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ez a Star valami marka..? Hatarozottan gagyibbnak tunik mint egy THC.
Vissza az elejére Go down
stealth
easy
easy
stealth


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 28.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-23, 18:28

Bodo írta:
Sith Lord írta:
Bodo írta:
Eladtam a htc-met, és rendeltem egy másik telefont. Addig a régi buta samum van.
Nemreg 1 honapig en is a butus samumat hasznaltam, amig a masik szervizben volt. Kicsit hianyoztak a kepessegei, de hamar visszaszoktam az alapfunkciokra. Es meg tobbet is jatszottam rajta, mint a playen szoktam..
Mi a kovetkezo aldozatod?

De az enyém olyan buta, hogy snake típusú játékok futnak csak rajta.

A következő ez lesz ni.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Wow. Miért ez?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-23, 12:00

Sith Lord írta:
Bodo írta:
Eladtam a htc-met, és rendeltem egy másik telefont. Addig a régi buta samum van.
Nemreg 1 honapig en is a butus samumat hasznaltam, amig a masik szervizben volt. Kicsit hianyoztak a kepessegei, de hamar visszaszoktam az alapfunkciokra. Es meg tobbet is jatszottam rajta, mint a playen szoktam..
Mi a kovetkezo aldozatod?

De az enyém olyan buta, hogy snake típusú játékok futnak csak rajta.

A következő ez lesz ni.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-23, 11:27

Sith Lord írta:


Nemreg 1 honapig en is a butus samumat hasznaltam, amig a masik szervizben volt
Lehet megint egy hónapig be kéne adnod a telódat( mifaszt csinálnak vele addig egyáltalán?), mert tegnap óta hívlak, hogy nézzük meg a Rezi animét( ha már mondtad, hogy várjalak meg vele), de mintha ki lennél kapcsolva és gyak a gépi hang mondogatja a magáét.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-23, 11:10

Bodo írta:
Eladtam a htc-met, és rendeltem egy másik telefont. Addig a régi buta samum van.
Nemreg 1 honapig en is a butus samumat hasznaltam, amig a masik szervizben volt. Kicsit hianyoztak a kepessegei, de hamar visszaszoktam az alapfunkciokra. Es meg tobbet is jatszottam rajta, mint a playen szoktam..
Mi a kovetkezo aldozatod?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-23, 08:10

Eladtam a htc-met, és rendeltem egy másik telefont. Addig a régi buta samum van.
Már hiányzik az okosság a zsebemből. Könnyen meg lehet szokni a jót az tuti.
De viszont, ami aladin, hogy nem kell két naponta a töltőn lógatni a telefont(vagy ha gémelsz is, akkor naponta)
ez a kis szar samu több mint egy hétig kibírja. Na jó, nem is prüntyögtetem, mer' minek? Mi a fófaszt csináljak vele?
Beállítom az ébresztőt, meg néha drótolok.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime2012-09-23, 08:03

Ami a telefonokkal kapcsolatos.
Legyen okos, vagy nem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mobil. Software-hardware. - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 28 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mobil. Software-hardware.
Vissza az elejére 
28 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28
 Similar topics
-
» Mobil games

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: