Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mobil. Software-hardware.

Go down 
+8
ceu
Kiccsidzson
Bula
Balthier
Joii
stealth
Zioncsabi
Sith Lord
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-29, 19:57

Joii írta:
Bodo írta:

[You must be registered and logged in to see this link.] lett.
.

igy ránézésre korrekt, gratu!
Tényleg jónak tűnnek az adatai.
Hogyhogy csak 40? Annyi a normál ára vagy volt valami huncutság?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-29, 07:54

Joii írta:
Bodo írta:

[You must be registered and logged in to see this link.] lett.
.

igy ránézésre korrekt, gratu!

THX Bró! Tényleg az 40Kért.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-29, 07:51

Bodo írta:

[You must be registered and logged in to see this link.] lett.
.

igy ránézésre korrekt, gratu!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-29, 07:31

Na, pár napja meglett az új telefonom! bounce bounce
Már lemondhatom a pszichiátert.

Végül is nem az lett amit mondtam, hogy miért az hosszú.
[You must be registered and logged in to see this link.] lett.
Így pár nap tesztelgetés, rootolás, flesselés után, mondhatom jó választás volt, ár érték
arányban mindenképp. Megy rajta minden szépen, és a 4.3"-os kijelző miatt egész élvezetesen is.
Filmezni, e-bookozni, pxs emuzni is kellemes vele.
Ajánlós.

Ja, asszem telefonálni is lehet vele.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-25, 10:10

Sith Lord írta:
Bodo írta:


Akkor lehetne megoldani a playt, ha rootolva lenne a tablet.
Ezt amugy miert? Mifele otlettol vezerelve nem megy alapbol?

Ahogy Bodo is írta, van egy saját boltjuk, SLide Market, amin felesleges, használhatatlan és szar cuccok tömkelege van.
Viszont a tört app-ok mennek, szóval olyan nagy baj nincsen.

Bodo: Dolphin is fenn van, az is használható. Köszi a segítséget!
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-25, 10:08

Tegnap fölpakoltam a tabletre a walking dead képregényeket, és igen faszásan lehet olvasgatni rajta, úgyhogy megnyílt egy új dimenzió. (A magyar képregényeket természetesen továbbra is veszem, ennyivel hozzájárulok a fennmaradásukhoz).
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-25, 06:27

Sith Lord írta:
Bodo írta:


Akkor lehetne megoldani a playt, ha rootolva lenne a tablet.
Ezt amugy miert? Mifele otlettol vezerelve nem megy alapbol?

Mert agyártó nem akarja, hogy mennyen. Itt pl. ahogy Johnny is írta, a saját boltjukat erőltetnék, legyen az bármilyen szar is.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-25, 00:44

Bodo írta:


Akkor lehetne megoldani a playt, ha rootolva lenne a tablet.
Ezt amugy miert? Mifele otlettol vezerelve nem megy alapbol?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-24, 14:29

Johnny1 írta:
Sikerült a tabletre felraknom egy normális böngészőt (firefox) és egykét app-ot is. A google play változatlanul nem akar működni, viszont ha csak simán leszedek egy alkalmazást és felrakom, akkor tökéletesen megy.

Na, az is valami, ha mennek tört cuccok.
Az operát, vagy a dolphint nem próbáltad? Jó nagyon mindkettő.

Akkor lehetne megoldani a playt, ha rootolva lenne a tablet.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-24, 10:53

Sikerült a tabletre felraknom egy normális böngészőt (firefox) és egykét app-ot is. A google play változatlanul nem akar működni, viszont ha csak simán leszedek egy alkalmazást és felrakom, akkor tökéletesen megy.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-21, 15:49

Bodo írta:


Én is. pirat
En meg az egesz enkort. What a Face
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-21, 14:55

bundas01 írta:
Balthier írta:
Nem tudom, miért, de ncore-on mindig elkúrom a hit n runokat. Valaki szokott így járni rajtam kívül? Letöltök egy torrentet, és lényegében egyáltalán nincs upload, pedig nincs limitálva a program.
Elite vagyok leszarom a h'n'r-t rabbit

Én is. pirat
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-21, 12:59

Balthier írta:
Nem tudom, miért, de ncore-on mindig elkúrom a hit n runokat. Valaki szokott így járni rajtam kívül? Letöltök egy torrentet, és lényegében egyáltalán nincs upload, pedig nincs limitálva a program.
Elite vagyok leszarom a h'n'r-t rabbit
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-21, 10:26

Nem tudom, miért, de ncore-on mindig elkúrom a hit n runokat. Valaki szokott így járni rajtam kívül? Letöltök egy torrentet, és lényegében egyáltalán nincs upload, pedig nincs limitálva a program.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-19, 07:58

Bodo írta:
Johnny1 írta:
Bodo írta:
Johnny1 írta:
Ha valaki nagyon expert androidban és táblagépekben, az legyen szíves segítsen nekem majd egy kicsit.

Én mindkettőben érintett vagyok, ha tudok segítek szívesen.

Köszi!

Szóval lett a családban egy Maxtab 7 táblagép, alap cucc, sok mindent nem tud, de a célra megfelel. A problémám az, hogy nincs rajta a Google Play áruház. Leszedtem az app-ot és felraktam. Fel is ment az install, de ha elindítom, akkor összeomlik a play. Azért kéne, mert ami alapból van rajta az a valami Slide Me Market, amin normális dolog nincsen.
Egyébként cuccokat usb-n tudok telepíteni rá?
Más böngészőt tudok rá rakni, vagy csak azt, amit alapból tartalmaz?

Köszi!

Az van, ha nem megy a play, akkor az a rom hibája. Mármint az android oprenszeré. Sok ilyet olvastam, ilyen no name tabletekkel kapcsolatban, de ez egy maxel ügye? Ezt csak valami rom frissítés oldaná meg, de szerintem direkt van letiltva . Amúgy melyik droid van rajta, 4.0? Ha lehetne flesselni a gépet, akkor tehetnél rá egy costum romot, az megoldaná a problémát.
Figyu, az necore-on szinte minden jobb cucc fent van, és igen, simán felrakod usb-n keresztül, csak a setupban állíts be, hogy kezelje a külső, nem playes alkalmazásokat.

Ja, és igen, tehetsz rá bármilyen böngészőt. Bár a chrome asszem csak 4.o-tól megy, én az operát ajánlom, gyors és stabil, meg könnyen kezelhető.


Köszönöm szépen, akkor próbálkozom!
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-18, 10:53

Johnny1 írta:
Bodo írta:
Johnny1 írta:
Ha valaki nagyon expert androidban és táblagépekben, az legyen szíves segítsen nekem majd egy kicsit.

Én mindkettőben érintett vagyok, ha tudok segítek szívesen.

Köszi!

Szóval lett a családban egy Maxtab 7 táblagép, alap cucc, sok mindent nem tud, de a célra megfelel. A problémám az, hogy nincs rajta a Google Play áruház. Leszedtem az app-ot és felraktam. Fel is ment az install, de ha elindítom, akkor összeomlik a play. Azért kéne, mert ami alapból van rajta az a valami Slide Me Market, amin normális dolog nincsen.
Egyébként cuccokat usb-n tudok telepíteni rá?
Más böngészőt tudok rá rakni, vagy csak azt, amit alapból tartalmaz?

Köszi!

Az van, ha nem megy a play, akkor az a rom hibája. Mármint az android oprenszeré. Sok ilyet olvastam, ilyen no name tabletekkel kapcsolatban, de ez egy maxel ügye? Ezt csak valami rom frissítés oldaná meg, de szerintem direkt van letiltva . Amúgy melyik droid van rajta, 4.0? Ha lehetne flesselni a gépet, akkor tehetnél rá egy costum romot, az megoldaná a problémát.
Figyu, az necore-on szinte minden jobb cucc fent van, és igen, simán felrakod usb-n keresztül, csak a setupban állíts be, hogy kezelje a külső, nem playes alkalmazásokat.

Ja, és igen, tehetsz rá bármilyen böngészőt. Bár a chrome asszem csak 4.o-tól megy, én az operát ajánlom, gyors és stabil, meg könnyen kezelhető.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-18, 08:30

Bodo írta:
Johnny1 írta:
Ha valaki nagyon expert androidban és táblagépekben, az legyen szíves segítsen nekem majd egy kicsit.

Én mindkettőben érintett vagyok, ha tudok segítek szívesen.

Köszi!

Szóval lett a családban egy Maxtab 7 táblagép, alap cucc, sok mindent nem tud, de a célra megfelel. A problémám az, hogy nincs rajta a Google Play áruház. Leszedtem az app-ot és felraktam. Fel is ment az install, de ha elindítom, akkor összeomlik a play. Azért kéne, mert ami alapból van rajta az a valami Slide Me Market, amin normális dolog nincsen.
Egyébként cuccokat usb-n tudok telepíteni rá?
Más böngészőt tudok rá rakni, vagy csak azt, amit alapból tartalmaz?

Köszi!
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-17, 14:55

Johnny1 írta:
Ha valaki nagyon expert androidban és táblagépekben, az legyen szíves segítsen nekem majd egy kicsit.

Én mindkettőben érintett vagyok, ha tudok segítek szívesen.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-10-17, 08:14

Ha valaki nagyon expert androidban és táblagépekben, az legyen szíves segítsen nekem majd egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-09-30, 17:43

Balthier írta:


Köszi, kurvajó!

Na, ennek örülünk Vincent! Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-09-30, 15:27

Bodo írta:
Balthier írta:
Mondjatok légyszi jó zenelejátszót vagy equalizert Androidra!
Leszedtem egyet ncore-ról, de így pattog meg akadozik a lejátszott zene, lényegében használhatatlan fülhallgatóval.

Esetleg:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Köszi, kurvajó!
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-09-30, 13:00

Balthier írta:
Mondjatok légyszi jó zenelejátszót vagy equalizert Androidra!
Leszedtem egyet ncore-ról, de így pattog meg akadozik a lejátszott zene, lényegében használhatatlan fülhallgatóval.

Esetleg:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-09-30, 12:01

Mondjatok légyszi jó zenelejátszót vagy equalizert Androidra!
Leszedtem egyet ncore-ról, de így pattog meg akadozik a lejátszott zene, lényegében használhatatlan fülhallgatóval.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-09-26, 14:08

Par napja elkezdett szarakodni a telom aksija. 12 orat sem bir ki, hasznalat nelkul [eccaka, amig alszom]. Nem megy rajta szinte semmi, se mozgo hatter, se a net nincs bekapcsolva, minimalis app. Mitol lehet? Azelott sem birta tul soka, de azert ennyire szar nem volt.
[Zioncsabi, meg se szolalj.]
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-09-25, 10:33

TuneIn
Online radio. Az ingyeneseel csak hallgatod a zenet, a fizetossel( max 500 penz) fel is veszed meglepoen jo minosegben.

Chuchu rocket

A dreamcast csodaja kb 250 forintert
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-09-25, 02:18

Regen sok idot toltottem appok keresgelesevel meg nezegetesevel, de mostanaban leszarom, csak a legfontosabbakat hasznalom.
Mint pl ebay, meg buszerkezes, meg szotar, meg notesz, meg converter a hulye angol mertekegysegek miatt. Ha jatek, akkor meg Another World, csak elakadtam. Meg index, hogy kepben legyek nagyvilagugyben, de Tylert meg nem lattam.

Nekem mondjatok olyat, amivel igazan fasza effekteket lehet csinalni a kamerazott kepeknek.

Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-09-24, 23:06

bundas01 írta:
Bodo írta:


Shazam- valami szól a rádióban, vagy bár hol, ez megadja az előadót, szám címét stb.

Simple mp3 Downloader- beírsz egy zenekart, szám címet, ez listáz és ami kell azt le is töltheted mp3-ban.

Super aTool Box- ez ilyen sok in one. Installer, unistaller, app2sd, filemanager, task killer stb.


OpenOffice- mindenes, ingyenes docu kezelő, olvasó.

ezeket szedem

Ok! Csekkold, hát ha neked is bejönnek.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-09-24, 22:56

Bodo írta:


Shazam- valami szól a rádióban, vagy bár hol, ez megadja az előadót, szám címét stb.

Simple mp3 Downloader- beírsz egy zenekart, szám címet, ez listáz és ami kell azt le is töltheted mp3-ban.

Super aTool Box- ez ilyen sok in one. Installer, unistaller, app2sd, filemanager, task killer stb.


OpenOffice- mindenes, ingyenes docu kezelő, olvasó.

ezeket szedem
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-09-24, 21:03

stealth írta:
Termeltetek rendesen, már nem tudom kinél láttam, de felejtsétek már el a task killereket. Teljesen fölösleges.

Erre a Star cuccra kiváncsi leszek, majd mindenképpen írj róla.

A task killer csak mellékesen volt említve a magic toolbox egyik tulajdonsága ként. Igazából én se használtam.

OK, ha megjön leírom a az első benyomásokat.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
stealth
easy
easy
stealth


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 28.

Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime2012-09-24, 20:29

Termeltetek rendesen, már nem tudom kinél láttam, de felejtsétek már el a task killereket. Teljesen fölösleges.

Erre a Star cuccra kiváncsi leszek, majd mindenképpen írj róla.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mobil. Software-hardware. - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 27 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mobil. Software-hardware.
Vissza az elejére 
27 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
 Similar topics
-
» Mobil games

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: