Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mobil. Software-hardware.

Go down 
+8
ceu
Kiccsidzson
Bula
Balthier
Joii
stealth
Zioncsabi
Sith Lord
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2017-02-05, 15:23

Bodo írta:

Meg újítottunk egy acer tabletet. Olyan jó árban volt, hogy nem bírtuk kihagyni. 8col, 4 mag, 16 GB RAM, 1ROM. 15K!  Minden nagy cucc megy rajta!!

hinnye, ez tényleg jó árban volt de ezt csak onnan tudom, hogy HáziSárkánynak is akarunk egyet hasonló specifikációkkal. vagy pont ugyanilyenekkel, mert szerintem a 7" az kicsi (enyém 9,7-es). szóval tudható honnan van?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2017-02-05, 10:27

Végleg beszart a G2. Crying or Very sad
Több mint 2 évig megvolt. Egy tecsim se húzta ilyen sokáig, nagyon bírtam, és ha nem szarik be, biztos maradt volna.

Egy Z2 lett az utódja, amit még szokok keményen, nem olyan szimpi mint a G2. Viszont rengeteg pozitív tulajdonsága van. A cimbi most vett egy G4-et, ami éppen hogy többet tud antutun. Pedig az 6magos már. Érdekes ez. Amúgy a G4 kicsit csalódás volt, így kézben. Annak jó,aki kamerabaszó.

Meg újítottunk egy acer tabletet. Olyan jó árban volt, hogy nem bírtuk kihagyni. 8col, 4 mag, 16 GB RAM, 1ROM. 15K! Minden nagy cucc megy rajta!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2017-01-27, 09:01

Balthier írta:
Joii írta:
Balthier írta:
Nincs valamelyikőtöknek kompakt fényékpezője, amit ajánlani tudna, mint megfizethető típusú fényképezőt? El akarom kezdeni a fotózást, és egy 60 ezer körüli Sony-t néztem ki magamnak (DSC H300B), ami már kb. olyan ár, hogy tudom, hogy kezdő kamerának jó lesz, aztán ha fejlődök, lecserélem egyszer. Hátha valamelyikőtöknek van ehhez hasonló gépe, és tud véleményt mondani. Tükörreflexesek ugye kizárva az áruk miatt.
nincs sajna, házisárkánynak van egy tükörreflexes gépe azt kalap. nem tudom már honnan de az rögzült, a Sonynál vannak jobbak fényképezőkben.

Igen, nálam DSLR-gép az kizárt az árkategória miatt, viszont ezt a Sony-t addig éltettem magamban, amíg ki nem derült, hogy négy elemet zabál fel, nekem meg akksis gép kéne... tudom, hogy vannak tölthető elemek, de gáznak tartom, hogy 50-70 ezres bridge gépek között (az a kevés érdemleges, amit itthon is lehet kapni) csak elemesek vannak, úgyhogy fogcsikorgatva valószínűleg 80 rongynál kell meghúznom a határt, de az a gép már beszéljen is, meg főzze le reggelenként a kávémat, és legfőképp akkumulátoros legyen. Lehet, hogy Polskában kéne megvennem, csak a garancia érvényesítése meg nem lenne túl nagy boldogság, tekintve, hogy legutóbb 1 éve voltam kint.
Szóval elkezdek spórolni, ha minden rossz pénzköltési szokásomat hátrahagyom, akkor április elején meglepem magam eggyel, hogy végigfotózzam az év maradék részét (tervezzük Liberecet meg Fiumét nyárra).

Ja, ez a külföldi garancia érvényesítés necces, még innen Sopronból is Ausztriában is, pedig itt van egy köpésre. Mondjuk elvileg az EU miatt flottul kéne menni, de az osztrákok az utóbbi időben elég rendesen szopatják a magyarokat (mondjuk meg tudom érteni őket).
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2017-01-26, 14:41

Joii írta:
Balthier írta:
Nincs valamelyikőtöknek kompakt fényékpezője, amit ajánlani tudna, mint megfizethető típusú fényképezőt? El akarom kezdeni a fotózást, és egy 60 ezer körüli Sony-t néztem ki magamnak (DSC H300B), ami már kb. olyan ár, hogy tudom, hogy kezdő kamerának jó lesz, aztán ha fejlődök, lecserélem egyszer. Hátha valamelyikőtöknek van ehhez hasonló gépe, és tud véleményt mondani. Tükörreflexesek ugye kizárva az áruk miatt.
nincs sajna, házisárkánynak van egy tükörreflexes gépe azt kalap. nem tudom már honnan de az rögzült, a Sonynál vannak jobbak fényképezőkben.

Igen, nálam DSLR-gép az kizárt az árkategória miatt, viszont ezt a Sony-t addig éltettem magamban, amíg ki nem derült, hogy négy elemet zabál fel, nekem meg akksis gép kéne... tudom, hogy vannak tölthető elemek, de gáznak tartom, hogy 50-70 ezres bridge gépek között (az a kevés érdemleges, amit itthon is lehet kapni) csak elemesek vannak, úgyhogy fogcsikorgatva valószínűleg 80 rongynál kell meghúznom a határt, de az a gép már beszéljen is, meg főzze le reggelenként a kávémat, és legfőképp akkumulátoros legyen. Lehet, hogy Polskában kéne megvennem, csak a garancia érvényesítése meg nem lenne túl nagy boldogság, tekintve, hogy legutóbb 1 éve voltam kint.
Szóval elkezdek spórolni, ha minden rossz pénzköltési szokásomat hátrahagyom, akkor április elején meglepem magam eggyel, hogy végigfotózzam az év maradék részét (tervezzük Liberecet meg Fiumét nyárra).
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2017-01-26, 03:07

Balthier írta:
Nincs valamelyikőtöknek kompakt fényékpezője, amit ajánlani tudna, mint megfizethető típusú fényképezőt? El akarom kezdeni a fotózást, és egy 60 ezer körüli Sony-t néztem ki magamnak (DSC H300B), ami már kb. olyan ár, hogy tudom, hogy kezdő kamerának jó lesz, aztán ha fejlődök, lecserélem egyszer. Hátha valamelyikőtöknek van ehhez hasonló gépe, és tud véleményt mondani. Tükörreflexesek ugye kizárva az áruk miatt.
nincs sajna, házisárkánynak van egy tükörreflexes gépe azt kalap. nem tudom már honnan de az rögzült, a Sonynál vannak jobbak fényképezőkben.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2017-01-25, 19:23

Nincs valamelyikőtöknek kompakt fényékpezője, amit ajánlani tudna, mint megfizethető típusú fényképezőt? El akarom kezdeni a fotózást, és egy 60 ezer körüli Sony-t néztem ki magamnak (DSC H300B), ami már kb. olyan ár, hogy tudom, hogy kezdő kamerának jó lesz, aztán ha fejlődök, lecserélem egyszer. Hátha valamelyikőtöknek van ehhez hasonló gépe, és tud véleményt mondani. Tükörreflexesek ugye kizárva az áruk miatt.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-29, 12:45

danny2008 írta:
Szifon 7

Gratulálok eme remek termékhez, és hogy ilyen jól kijöttél a 6ból.

Nekem még mindig az LG G2 van már assetom mióta. De egy rossz szavam nincs rá. Ja, de, 16GB fix ROM. De amúgy megállja a helyét. Nem volt még ilyen jó tellóm.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-28, 20:43

Balthier írta:
Ezen a lassú messengeren én annyira felkúrnám az agyam személy szerint, hogy fognám és hard resetelném a telót, ilyenkor olyan lesz mint újkorában, a google meg visszakúrja a telóra az appjaimat meg kontaktokat. Ilyen lehetőség nincs a szifonon? Én ilyen hard resetet a régi telóimon 3-4 havonta toltam.

Az a szar, hogy az oprendszer frissül, és utána a messenger is rá követő nap a facse is. Most is ez volt, szombaton még a 10.0.3. volt a telómon, kijött a 10.1 a héten, ma már frissült a messenger, ugye hozzá igazítják. Ugyan ez volt a szifon 6-nál is. Amikor megvettem, akkor jött be az iOS 8, fasza, gyors minden, de folyamatason frissül az iOS, ezáltal a messenger is. Míg nem elérte az, hogy kijött az iOS 10, aminek a minimum gépigénye olyan magas, hogy azt a szifon 6 annyira nem tudta már leadni, ezért töltött sokáig. Más szifon 6 tulaj is panaszkodott amúgy, hogy mióta kijött a 10, lassú a telója.
Ez olyan köbö, mint anno a pc-mről azért nem váltottam le az XP-t Win7-re mert nem volt meg az a minimum gépigénye, hogy elbírja. Ebben az esetben elbírja a 6-os, de nyögvenyelve.

Hard reset? Gyári beállítás visszaállítása van. De akkor törlődik minden. Olyan "hard reset" van, ha lefagy a képernyő, akkor home-gomb + ki/bekapcs egyszerre hosszan nyomva kombó, és újraindul a teló. Olyan, hogy csak a messengert töröljem, lehet, de az első PC-re dugásnál visszaállna minden. Ugyanis 5 naponta állandóan biztonsági mentést csinál iCloudba.
Most én is azt csináltam, múlthéten. Pénteken este friss biztonsági mentés, szombaton teló elad, új megvesz, ami full üres ugye, este hazahoztam, bizontsági mentés visszaállítás, és ott volt minden, kontakt app kutyafasza minden. Persze a nagyobb appokat újból le kellett tölteni.

Szóval itt inkább a RAM meg a proci a hibás, kevés, vagy az Almánál elbaszták az iOS 10 szifon 6-ra optimalizálását. Látod szifon 7-en semmi gond.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-28, 09:43

Ezen a lassú messengeren én annyira felkúrnám az agyam személy szerint, hogy fognám és hard resetelném a telót, ilyenkor olyan lesz mint újkorában, a google meg visszakúrja a telóra az appjaimat meg kontaktokat. Ilyen lehetőség nincs a szifonon? Én ilyen hard resetet a régi telóimon 3-4 havonta toltam.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-28, 09:09

danny2008 írta:
Szifon 7


Ez jó kis story volt, én azt hiszem feladtam volna hamarabb Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-28, 07:42

danny2008 írta:
Szifon 7

jó az ilyeneket olvasgatni, persze inkább mint átélni. köszi, hogy megosztottad!
vicc, hogy még '16-ban is mennyit lehet sz*pni egy teló vétellel.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-27, 22:31

Szifon 7

Volt egy fasza kálváriám. Múlt héten szerdán csörgött a T-mobiltól a srác, péntekre jön fehérben (tudom silver) a szifon 7, most elsőnek 3db, akkor tegyen félre egyet, ahogy megbeszéltük? Naná!

Bár az a "naná" se volt önmagában egyszerű, mert miután megrendeltem bent személyesen, azóta gondolkoztam, ha lelépek január-február (de tökmindegy, lehet május is), vegyek-e egyáltalán itt még telót részletre, és hosszabbítsam-e az előfizut. Mert az a szitu, hogy lejárt a 2 év hűség, tehát vehetek készüléket, de lejár az előfizura is hűség, és ha azt nem hosszabbítom, akkor a "szófosó" előfizu 10-ről 15-re ugrik, havonta. De mivel sem a telszámom, se az előfizut nem akarom megszüntetni még, egyelőre, így azt gondolom végül is jó lesz így.

Oké, szerdán csörgött a koma. Pénteken bementem hozzá, hogy a maradék 3 havi részletet a szifon 6-ra kifizessem, hogy adjon egy igazoló papírt, miszerint semmilyen tartozás nincs rajta. Ez megvolt, papír a zsebben, hozzáteszem, nem hivatalosan adott egy GSM bolt névjegyet, ami szintén a Sugárban volt, hogy oda vigyem be a telót, és hivatkozzak rá, mert akkor nem adnak rá szar árajánlatot. Oké. 2 GSM bolt van a Sugárban, és anno, mikor még csak informálódtam, mindkettő 80-at adott volna a szifon 6-ért. Ugye ez akkor volt, amikor az arab GSM-es 50-et kínált a telómért.
Odamegyek, kínálom a telómat, de nem vette meg, mert 2 is van most pont neki, és így most nem akar pofátlan ajánlatot tenni. Mondtam, hogy azért tegyen, az arab után kíváncsi voltam. Nos, 60-at mondott, de mondta, hogy menjek a földszinti GSM-be, ott beveszik. Irány a földszinti bolt, telót átadom, kérdi a srác, a Home-gombbal mi történt? Mondom semmi, mert? Azt mondja be van esve, és azzal az a szar, hogy a Home gomb egybe van építve az alaplappal, tehát csak azt nem lehet cserélni, így ő nem veszi be. Menjek az Apple-höz, és adjam oda nekik, mert 2 év gari van rá. Mondom nem, csak 1, a T-mobilnál azt mondták. "Egy nagy szart, hülyék azok, minden Apple termékre 2 év van, csak hülyének néznek!" Zsír, átslattyogok az Árkádba, kivárom a sorom az iStyle-ba, mondom a srácnak mi a szitu, válasz: 1. először is 1 év gari van rá (minden Apple termékre, amit iStyle-ban veszel 2 év van, azonban ha szolgáltatótól veszed, akkor csak 1) 2. ők nem szervíz, menjek az Andrássyra. Kurvajó!! Adott egy számot, felhívom, aztakurvaeget. Ha beszéltetek már olyan "callgirl"-el, aki nincs is otthon a technikai dolgokban, úristen, lekapartam magam, de úriember voltam és nem küldtem el banánt bekapni. Sík hülye volt a csaj, a hangja alapján vagy 18 a kora, és amikor felraktam egy-két keresztkérdést, még félre is rakta a vonalat, hogy hallgassak egy kis Mozartot addig, amíg a kollégáktól megkérdezte a választ. Gecc, akkor minek ülsz ott?? Foglaljak időpontot, blablabla, kabbe.
Szombaton indulok el kis városomból, mondom a helyi GSM boltba beviszem, látásból ismerős a srác úgyis, hátha. Bemegyek, ránéz, nézi 15mp-et, belenéz a laptopba, azt mondja mindjárt egy pilla, megmondom mennyit tudok ma adni érte. Nézi-nézi, majd felnéz: 90-et tudok adni érte, ha neked is jó. Kezet rá, és futás gyorsan! What a Face
Mondjuk érdekes, mert annyira megörült a készüléknek, hogy még a SIM-kártyát is a pénzátadás után, úgy kellett elkérjem, pedig a teló már az asztal alatt volt. Sebaj.

Szóval így jártam, végül 90-et kaptam a szifon 6-ért, ha úgy nézem, akkor maga a szifon 6 nekem 70 ezerbe került, mivel 160 volt, 90 most visszajött, ergo 70-be volt ez a két év szolgálat vele.

Irány a Sugár, ahol várt már a kiszemelt áldozat. Szerződéshosszabbítás, készülék vétel, minden fasza. Úgy voltam vele, hogy a szifon 6 lóvéból 80-at beletolok a 7-esbe, 10-et meghagyok üvegfóliára meg tokra, ergo, hogy ne kerüljön plusz pénzbe a zsebemből a csere. Így is lett, 80 odaadtam, így most elvileg nem kéne telórészletet fizessek jövő augusztusig, de ettől függetlenül, én ugyanúgy megyek minden hónapban és fizetem ezt is, legalább hamarabb letudom. Ja, végül "hiába" raktam félre 10-et, mert kaptam ott egy 7ezres üvegfóliát ingyen, hurrá! Aztán vettem rá 4ezerért krómszélű tokot, oszt' ennyi.

Szóval múlthét szombat óta nyúzom. Ami észrevehető, merthát az eleje full 6-os, hogy kibaszott gyors, de tényleg villám. A 6 nagyon lassú, illetve lassú lett, mióta kiadták az iOS10-et. Az a szoftver már nem volt való 6-ra szerintem, a paramétereinek nagyon nem felelt meg, kurva lassú volt még a messenger is, volt hogy vártam rá 15-20mp-t mire betöltötte, de mást is lassan töltött.
Például a közel 2gigás CSR Racing gamma, a 6-on olyan lassan töltött be a vége felé, hogy a képernyőzár majdnem aktív lett, ugye 55mp után halványul a kép, aztán rá 5mp-re ki is kapcsol a képernyő, nos mindig rá kellett koppintsak, hogy ne aludjon ki a képernyő, mert a játékot még nem töltötte be. Ez a 7 meg? Kb 15 mp és már a játékban vagyok, és játékon belül mikor töltési képernyő van az ezelőtt olyan 12-15mp volt, most 3-4mp.
Ugyanakkor a kamera pixelén is érezni lehet különbséget, pedig azt hittem az a +2MP nem oszt nem szoroz. Pedig de, jóval élesebb a kép. Ez a 3D touch is komoly lett, a Home-gomb meg érdekes, mert nem is gomb, csak amolyan érintőrész, de nem gomb, tehát benyomni nem lehet.
A hangzása jobb lett, tényleg jobban szól így plusz hangszóróval, de azért csak furi, hogy a Jack dugó lukja nincs ott.
A képernyő színe is részletgazdagabb, szebb, mint volt a 6-on.

Szóval eddig csak jó, mindjárt megvettem rá az Enlight fotóappot, a "The Room" gammákat, meg a Black live hátteret. Itt már van hely, ez 32GB-os, nem 16. Meg leszedtem rengeteg olyan free appot is ami a jövőben, pláne külföldön jól jön:

Night Sky 4 (ezt csak érdekességből, csillagászat)
Airbnb
Foursquare
TripAdvisor
Around Me
Foodspotting
Wi-Fi Finder
Uncharted (hiszen Johnny-nak megígértem, hogy rálesek)

British Council progik, Angol nyelv:

Grammar
MyWordBook
Johnny G
LearnEnglish
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-13, 18:43

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Ora nem volt, akkora elkapkodtak mar a media marktbol.
és ha én órával kapom, akkor érdekel téged az óra?

Uh bocsesz, de ha átvesznek próbaidő után, akkor meglepem magam egy Mi Band2-vel, a régit meg odaadom barátnőmnek vagy tesómnak. Szerintem 7-8 ezer környékén el tudnád passzolni.
nempara én is band 2-t akarok az árából venni Very Happy
én is néztem, hogy 8-10 környékén mennek újonnan, annyiért lehet nincs is igazán értelme eladni
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-13, 18:31

bundas01 írta:
Balthier írta:
Ora nem volt, akkora elkapkodtak mar a media marktbol.
és ha én órával kapom, akkor érdekel téged az óra?

Uh bocsesz, de ha átvesznek próbaidő után, akkor meglepem magam egy Mi Band2-vel, a régit meg odaadom barátnőmnek vagy tesómnak. Szerintem 7-8 ezer környékén el tudnád passzolni.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-13, 12:58

Balthier írta:
Ora nem volt, akkora elkapkodtak mar a media marktbol.
és ha én órával kapom, akkor érdekel téged az óra?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-13, 08:41

Ora nem volt, akkora elkapkodtak mar a media marktbol.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-13, 00:01

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Ora nem jart hozza, de igy olcsobb volt. Keves helyen van mar fitnessbanddel, ha meg szeretnel hozza. Engem egy bluetooth speakerrel dobtak meg, de nem szol jol.
nekem is inkább óra nélkül kellene, de ahol vagyok cég ott az árlistában csak órával van.
mennyivel olcsóbb óra nélkül?

Nekem 70-ért odaadták így Mediaban (akkor akció volt), de mint írtam amikor meglett a teló, valszeg elbasztak valamit az árazással. De most megint 80-ért adják sajna. Nem tudom, hogy lesz-e idén még Huawei akció, a mostanit elég sokáig kihúzták, vitték a telót mint a cukrot. Vagy a Tescoban vagy Auchanban láttam, hogy még P8 lite + fitnesspánt kombóval is próbáltak túladni a készleten (az asszem 60 volt).
órát kaptál hozzá? ha igen, akkor milyen?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-11, 20:36

Balthier írta:
bundas01 írta:

tekintve, hogy 8 nap alatt sem dolgozták fel a megrendelésem és telcsibe hebegnek habognak ha esetleg felveszik, így lemondtam a rendelés, megveszem kétezerrel drágábban két utcányira innen a puremobilban raktárról

majd számolj be róla. Ma kapott az EMUI egy frissítést amúgy.
megvan, de a csajom csak nov1 kapja meg
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-11, 20:13

bundas01 írta:

tekintve, hogy 8 nap alatt sem dolgozták fel a megrendelésem és telcsibe hebegnek habognak ha esetleg felveszik, így lemondtam a rendelés, megveszem kétezerrel drágábban két utcányira innen a puremobilban raktárról

majd számolj be róla. Ma kapott az EMUI egy frissítést amúgy.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-11, 11:56

bundas01 írta:
Balthier írta:
bundas01 írta:

csajomnak akarok a szülinapjára venni egy kettest

Ez engem is érdekelne majd (főleg amiatt, hogy mutatja az időt is), de várok, amíg csökken az ára. Honnan szerválnád be?
na, berendeltem, kiváncsi leszek rá.
tekintve, hogy 8 nap alatt sem dolgozták fel a megrendelésem és telcsibe hebegnek habognak ha esetleg felveszik, így lemondtam a rendelés, megveszem kétezerrel drágábban két utcányira innen a puremobilban raktárról
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-10, 07:53

Balthier írta:
Basszátok meg az okostelóitokat, én eladom a Huawei-t, és ilyet veszek...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Legalább egyedi a kinézete Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-09, 00:01

Bodo írta:
Mint ha tegnap lett volna, mikor megvetted a 6-ost!
A jófogáson futottam bele egy helybéli hírdetésbe, miszerint iphone7 eladó 330.000 forintért.
Felötlött bennem a kérdés, hogy van akkora fasz? És ha igen, miért?! De tényleg??
Senki ne magyarázza már meg nekem, hogy egy nyomorult telefon ér ennyit. Tiszta agyfasz.

Na igen, tényleg hamar elrepült az idő vele, nem is érzékelem én se, hogy mindjárt 2 éves, csak ha írok róla, vagy belegondolok mikor vettem. Részedről meg lehet azért a "tegnap lett volna", mert mostanság kicsit eltűnt B főnök úr, khm-khm. Wink
Persze vágom a dolgokat, régi kapcsolat off, új on, tombol a lóvé, csicseregnek a madarak, miegyebek, de nincs baj, jó látni, hogy boldog vagy! Cool

Amennyit lentebb írtam, 180-ért odaadják előfizu mellé. 330-ért a kártyafüggetlent kapod, csak készülék. De annak mi értelme, azt nem vágom. Oké, hogy ilyen kártyát is tudsz beletenni, meg ha kintre mész, akkor külföldi kártyát is. De könyörgöm, milyen kártyát, feltöltőset, dominósat? Szifon 7-be? LOL! Mert itthon is nagyobb kedvezménnyel megkapod, kint meg pláne szaré'-hugyé' előfizu mellé, szóval nem értem. De az is biztos, hogy ennyit telóért nem adnék, az már egy gyengébb otthoni MAC ára, egy kis kocsié vagy egy baszom nagy ívelt TV összege. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-08, 23:45

Balthier írta:
Basszátok meg az okostelóitokat, én eladom a Huawei-t, és ilyet veszek...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Láttam már nem annyira közismert telót (pl: CAT), de ilyenről még anno se hallottam. 320x240 az adja (ejj, régi szép idők), viszont azon hogyan néz az ember 4k-s pornót?? Laughing Cool
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-08, 20:44

Bodo írta:
Balthier írta:
Basszátok meg az okostelóitokat, én eladom a Huawei-t, és ilyet veszek...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nosza, hajrá Eliot. Cool

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-08, 18:59

Balthier írta:
Basszátok meg az okostelóitokat, én eladom a Huawei-t, és ilyet veszek...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nosza, hajrá Eliot. Cool
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-08, 18:15

Basszátok meg az okostelóitokat, én eladom a Huawei-t, és ilyet veszek...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-08, 10:57

Mint ha tegnap lett volna, mikor megvetted a 6-ost!
A jófogáson futottam bele egy helybéli hírdetésbe, miszerint iphone7 eladó 330.000 forintért.
Felötlött bennem a kérdés, hogy van akkora fasz? És ha igen, miért?! De tényleg??
Senki ne magyarázza már meg nekem, hogy egy nyomorult telefon ér ennyit. Tiszta agyfasz.
danny2008 írta:
Szifon 7

Néztem élőben egy darabig a bemutató adást róla. No meg persze azóta képeket, cikkeket, mivel a 6-osom cserére érett. Nos, alma nem alma, oké, hogy minden "nagyobb" belül. Nagyobb tárhely, nagyobb ram, nagyobb proci, nagyobb megapixel. De ez a technikai kötelező fejlődés. Én a külső miatt egyrészt csalódott vagyok, meg persze örülök is.
Örülök, mert a 6-os volt az első szifonom, és baromira tetszik a külseje. Még ma is, de pláne ugye újként, 2éve, 2014-ben.
Ugyanakkor csalódott is vagyok, mivel ugyanaz a külseje mint a 6-osnak (jó nincs rajta jack, illetve a hátulján a wi-fi csík az más), szóval a mérete és formája megegyezik. Ugyanakkor ha jobb és gyorsabb a belső, jobb képpel, azt a Sony jelen esetben úgy hívja, hogy PS4 Pro, de nem PS5.

Szóval ez egy kicsit úgy érzem, inkább Szifon 6 "Pro", mint 7. És ha lehet egy kicsit hinni a pletykának, miszerint az új széria most nem 2 év múlva jön, hanem jövő szeptemberben jön a 8-as, akkor ez a 7 olyan kissé lehúzás is, meg felesleges.

Én azt hittem mer lépni az alma egy baszottul sci-fi hájtek külsőre. Reméltem, hogy valami hasonló, teli képernyős valami lesz, ilyesmi:
[You must be registered and logged in to see this link.]


Na de, gyorsan mentem is a T-Mobilehoz, csávókámat kérdeztem, hogy én hogyan mennyiért kaphatok 7-est. Nos 179-ért oda adják, azt hiszem 8500-ért havi törlesztővel. Amgy nem sokkal több, mint 2 éve a 6-os volt. Akkor 15-öt kellett helyszínen befizessek, plusz 24 hónapig 6ezer., szóval 159 volt.
Királyság, a gyereknél leadva a számom, amint kapható fehérben felhív és mehetek érte. Gondoltam akkor addig utánajárok mennyit kapok a jelenlegi 6-osomért.
Mivel úgy vágtam, hogy olyan 110-125 között mozognak, még ma is, remélem/reméltem, hogy olyan 90-100-ért beveszi a GSM bolt. Azt a lóvét rögtön betolom a 7-esbe és akkor a fennmaradó különbözetet kell csak ugye kicsengetni a Telekom felé. Na meg azért is örülnék ha egy 100-at kapnék a telómért, mert akkor 60ezerbe került végül is nekem a szifon 6.

Miután voltam a Telekomnál, másnap várom az ismerősöm az Orczy téren. Várok-várok, látom ott egy GSM bolt, na akkor benézek, pusztán még csak info miatt, hogy mennyit adnának a kis telómért. Bemegyek, csávókám nem nagyon van a helyzet magaslatán, de elmagyaráztam mi a szitu. Lefotózhatja? Persze. Képet küldi vkinek. Csörög a telója, majd mondja bele, hogy igen ez az a teló, amit küldtem, és a srác kérdi mennyit kap érte. Leteszi. Azt mondja 2 perc és jön a tulaj. Oké.
Eltelik a 2 perc, ajtó nyílik, egy igen hatalmas 150centi "mély" arab csávó bejött, egyenesen a pult mögé. Mondjuk ha mellém áll, hülyén néztünk volna ki!  Nézegeti, próbál kötözködni, megrepedt a képernyő? Nem, az az üvegfólia a sarkán repedéssel. Ja! Igaz! Független? Nem, telekomos. Gondolkozik, majd rávágja, 50-et tudunk adni érte!!! Nem szokásom sem idegent vagy frissen ismert embert kiröhögni, de mikor ezt az összeget meghallottam, nem tudtam mit tenni, én ott felnevettem Zsákos Frodó arab testvérén! Laughing
Mondom mennyi? 50? Annyiért megtartom levélnehezéknek! Ez nem egy Samu Ace! What a Face
Azt mondja akkor mennyi? Mondom az ilyen 110-125 között mozog, oké hogy ti is keresni akartok rajta, én ezt megértem, ezért is gondoltam egy 90-100-ra. Azt mondja, az akkor ha független.

Szóval megyek tovább. Kíváncsi vagyok máshol mennyit mondanak rá, mert hogy itt a kis arab hülyére akart venni, az tuti fix.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-07, 22:12

Balthier írta:
Full le vagyok döbbenve, hogy mennyi embernek kell még használtan is iphone. Az akksija még bírja a tiédnek? Márkafüggetlenül észrevettem, hogy két év után általában már kezdenek nagyon merülgetni (ilyenkor hosszabb kiránduláson alap, hogy viszed a powerbanket is), én meg személy szerint emiatt nem vennék használtat, csak ha tudnám, hogy pár hónapos max vagy cserélhető az akkuja. Szerintem az én Hüvelyemnek is másfél - két év után kezd majd durván csökkeni az üzemideje, és sajna unibody ez is mint a szifon.

Én bátran kijelentem, hogy az enyémnek semmi baja semmilyen téren. Ok, volt egy-két kisebb anomália, amiről írtam, de azon kívül semmi. Az aksija így majdnem a 2 évhez közeledve is teljesen jó. Nem merül ha a szokásos dolgokra használja az ember.
Az más, hogy ez a kurva CSR Racing gamma úgy szívja az aksit, mint egy energiavámpír. Más játék nem ennyire.

Mentem tovább. Ahol dolgozom, szembe ott a Récsey Center, van bent egy OlcsoGSM-es stand, odamegyek sráchoz, elmondom mi a szitu, kérdem mennyit ad érte? Válasz: 85.000.-
Azért ez jobban hangzik, mint a kis buzi arab 50ropis ajánlata. Aznap még bementem a Sugár 2 GSM boltjába is, mindkettőnél ugyanazt az árat mondták, hogy 70 és 80 között, függően, hogy milyen tartozékokkal viszem.

Közben a T-Mobile, hoz is bementem, odamentem a kiállított szifon 7-eshez. Sokban nagyon nem más, de szebb a kijelző, és nincs is rajta "Home" gomb. Csak annak a helye, de ott ugyanolyan üveg van, mint a kijelzőn.

Szar, hogy kint nem lehet venni előfizus telót, ugyanúgy részletre, mint nálunk. Mert ott kell legalább féléves igazolt munkaviszony. Jól tudom Balthi?

Pölö kint ilyet nem is lehet rögtön venni, mi? A szófosósat nézd, amihez havi 30giga adat jár, 57fontért:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Amúgy melyik kint a legjobb telefonos cég?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-03, 20:38

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Full le vagyok döbbenve, hogy mennyi embernek kell még használtan is iphone. Az akksija még bírja a tiédnek? Márkafüggetlenül észrevettem, hogy két év után általában már kezdenek nagyon merülgetni (ilyenkor hosszabb kiránduláson alap, hogy viszed a powerbanket is), én meg személy szerint emiatt nem vennék használtat, csak ha tudnám, hogy pár hónapos max vagy cserélhető az akkuja. Szerintem az én Hüvelyemnek is másfél - két év után kezd majd durván csökkeni az üzemideje, és sajna unibody ez is mint a szifon.
és lassulni is fog meg baszakodni, ne aggódj Very Happy
g620s Wink

Tudom, az eddigi összes okostelóm ezt csinálta, ilyenkor szoktam kurvaanyázva factory resetelni Smile Csak nem mindegy, hogy kéthavonta vagy félévente kell-e, a Huawei meg remélhetőleg az utóbbi lesz. Szegény Galaxy Minimnek gyakorlatilag már a menüjét se lehet megnyitni (2011-től 2013-ig használtam). Pedig akkor milyen nagy szám volt, hogy lett egy okostelóm... (neked ZTE Skate-d volt, nem?)
jajaja a skate már használhatatlan, és a huawein még nem volt factory reset, de már érne neki
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime2016-10-03, 18:07

bundas01 írta:
Balthier írta:
Full le vagyok döbbenve, hogy mennyi embernek kell még használtan is iphone. Az akksija még bírja a tiédnek? Márkafüggetlenül észrevettem, hogy két év után általában már kezdenek nagyon merülgetni (ilyenkor hosszabb kiránduláson alap, hogy viszed a powerbanket is), én meg személy szerint emiatt nem vennék használtat, csak ha tudnám, hogy pár hónapos max vagy cserélhető az akkuja. Szerintem az én Hüvelyemnek is másfél - két év után kezd majd durván csökkeni az üzemideje, és sajna unibody ez is mint a szifon.
és lassulni is fog meg baszakodni, ne aggódj Very Happy
g620s Wink

Tudom, az eddigi összes okostelóm ezt csinálta, ilyenkor szoktam kurvaanyázva factory resetelni Smile Csak nem mindegy, hogy kéthavonta vagy félévente kell-e, a Huawei meg remélhetőleg az utóbbi lesz. Szegény Galaxy Minimnek gyakorlatilag már a menüjét se lehet megnyitni (2011-től 2013-ig használtam). Pedig akkor milyen nagy szám volt, hogy lett egy okostelóm... (neked ZTE Skate-d volt, nem?)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mobil. Software-hardware. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mobil. Software-hardware.
Vissza az elejére 
3 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Mobil games

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: