Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mobil. Software-hardware.

Go down 
+8
ceu
Kiccsidzson
Bula
Balthier
Joii
stealth
Zioncsabi
Sith Lord
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-12, 11:02

Köszke
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-12, 07:52

Zioncsabi írta:
Nnnnnnnnnnnnna
Pár nap használat után a Z1 Compact-ról.

Füles volt a dobozban Smile
Viszont nem annyira jóféle, de legalább agybadugós, én legalábbis azt szeretem.
A hangminőség okés mind a fülesnek, mind a telónak, de( nagyjából mindig az iPhone- t fogom felhozni, mert eddig az volt a legjobb telóm nagyon sok tekintetben) hallottam már sokkal-sokkal jobbat is amikor kiküldtem a jelet a külső hangszóróra. Valahogy a dinamika, vagy pengés, vagy valami hiányzik belőle, de sokkal jobb, mint az S3 párna alá dugott dobozból jövő hangzása.

A képernyő nagyon fasza. SZó szerint az első alkalom droidos telón, hogy nem kellett erőltetni a szememet és össze-vissza tekergetnem a kezemet ha netán meg akarok nézni valamit a napsütésben. Akár lejjebb is vehetném a fényerőt, de nem teszem Smile( a köcsög samun mintha egy olajfolt lett vona a képernyőn, még felhős, de világos időben sem láttam azt amit akartam rajta)

Fényképező
Egész kellemes. A megapixelek helyett rámehettek volna a fénymérésre jobban( szobában vagyok, kint verőfényes nap, bent félhomály, az elhúzható üvegajtó felé fordítom a kamerát, a szoba elsötétül és csak az ablakon túli világ látható. Az ájfónnál ha aszobára bökök akkor a külvilág 'kiég', de le tudom fotózni a szobát és ha a külvilágot akarom megörökíteni, akkor oda bökök és a szoba lesz olyan, mint most a Sonynál. Ha meg odafigyelek, hogy hova bökök, akkor tudok találni egy olyan pontot a két különböző dinamikájú dolog között, ahol össze lehet hozni, hogy mindkét dolog relatíve jól látszódjon. Ezen nem lehet ezt összehozni.), de kellemes az összhatás és jók a filterek is és van külön gomb is az exponálásra, bár jó lenne, ha megjegyezné az utolsó 'hozzányúlásomat', mert amikor bekapcsolom mindig az 'autómatikus kiváló'ról indul a dolog és meg kell keresni újra a filtert, a beállítást, stbstb.

A méret nagyon jó.
4.3 collon nagyon kellemes az én kezemmem foglalatoskodni vele. Még egyszer sem kellett kényelmetlen fogással megfognom a telót, vagy a másik kezemmel megtámasztani( és ezért kivenni a zsebrebaszott kezemet) mert nem akkora, hogy ne tudjak mindent kényelmesen elérni vagy véletlenül megnyomni egy olyan gombot, amit nem akartam , de pont elég nagy, hogy ne sírjak, hogy milyen kicsi( bár hazudok... a képernyőméretből sosincs elég nagy... elgondolkoztam már Samsung Note- on még régebben).

Külső és ergonómia
Minőségi.
Úgy össze van rakva, hogy ihaj. A Samsungot egy év alatt sikerült lelaknom. Sosem nézett még ki ilyen ramatyul egy telefonom sem, mint az( sőt... költői túlzás nélkül mondom az összes telefonom összesen nem nézett ki ilyen ramatyul). Pocsék anyagok gyenge minőségben azon( és ez egy volt csúcskészülék), ez meg olyan, amilyennek mostanában elvárja az ember, ha egy bizonyos összeget rááldoz egy akármilyen használati eszközére( sőt, ez annál is jobb). Viszont a gombok kicsit nehezen járnak? vagy csak rosszul megközelíthetőek? vagy csak a vízállóság miatt nem lehetett jobban megoldani( tényleg bzmg... vízálló :)zseniális Smile... ez akkora királyság Smile... monnyuk amikor tavaly bejött a Z1, akkor olvastam a tesztekben, hogy ez csak európában újdonság, a távolkeleten ez a természetes elvárás. A kurva anyjukat... itt nincs víz, hogy nem kell óvni a telefont?), de pár nap után zsigerből tudom, hogy hova és hogyan kell nyúlnom. Nem kellemetlen, de nem annyira természetes? ahogy hozzányúlok.

Belső
Be kellett állítanom a pinkódos képenyőfelodást, mert ha valami történik( sms, hívás, akármi) és a képernyő kivilágosodik akkor azt egy akármilyen irányba történő húzással fel lehet oldani. Na meló közben azt vettem észre, hogy amióta fél órával ezelött hívott valaki, na azóta melegíti a combomat a teló. Na addigra olyan dolgokat nyitott meg, hogy fényképező pár zsebfotóval és videóval- email fiók válasz küldése opcióval- egy játék és még valami, de addigra már le volt fagyva a rendszer és 2 perc kellett ahhoz, hogy engedelmeskedjen és egyenként be tudjam zárni a dolgokat, amik megnyíltak a zsebemben. De amúgy minden simán megy és nekem személy szerint kézreállóbb- logikusabb a Samunál és az ájfónnál( mondjuk abban is volt logika, csak át kellett állítani az agyamat, hogy milyen úton közelítsem meg az adott témakört). Brahiból megnéztem az antutut. Olyan 33500 lett. Na ez még nekem is durva volt pedig nem érdekelnek ezek a dolgok igazából, de eszembe jutott az S3 14000- es eredménye. Nagyot baszott a sebességen az elmúlt 2 év. Viszont minden saját dolgot szinkronizáltatni és regiszráltatni akar a Walkmantől kezdve a képnézegetésen( sony entertainment network ugye) keresztül. És minden egyes alkalommal. Nekem van két simkártyám. Egy az itteni mindennapokhoz egy meg az Mo.-i hívásokhoz. Hot swap nincs benne, pedig lehetne mivel nem kell kiszedni az aksit meg ilyesmi, de amikor beteszem a másik kártyát állandóan szinkronizálni akar, meg újra beállítani, meg betölteni a kontaktokat... holott már minden ott van a telón. Amikor elöször végigmentem a másik kártyával, kiderült, hogy minden úgy van, ahogy hagytam( mármint letiltva-engedélyezve-beállítva a szám íze szerint egy csomó minden), de ezt minden új kártyaberakásnál nem akarja elhinni. Szóval ezzel együtt kell élnem. De amúgy okés a szoftverezettség és a dizájn és az ezekhez való hozzányúlhatóság.

Összességében elégedett vagyok egyelőre. Samsungot a büdös életben nem akarok annyi kellemetlen kis buzisága volt, viszont ha ilyen kezekben van az android akkor tényleg jó alternatíva az iPhonnal szemben és ha úgy veszem, hogy az iPhone 550 font ez meg 400, akkor az a pár minőségbeli hiányosság helyre van kerülve, meg van bocsátva.

Ja
A samu után jó volt végre úgy írnom, hogy vesszőt tudtam rakni külön karakterváltás vagy egyéb extragombnyomás nélkül. Nem gondoltam, hogy ez ennyire sokat jelent nekem. Meg, hogy egyból kapcsolódik a laptophoz. Meg hogy két napig kitart az aksija ugyanannyi használattal( bár a samu az elején jobb volt, de az még így is csak másfél napos volt a legjobb korában is)ami nem kis meglepetés volt a számomra.

Ja2
Ebben van NFC amire nagyon kíváncsi leszek majd, mert tervezek venni egy fényképezőgépet, ami ezzel távvezérelhető és bellítható lesz majd én meg tudom, hogy ezt ki fogom tudni használni.Na ez a funkció kurvára szarul működik az ájfónnal, mert ugye az nehogy már valamihez is kellemesen és könnyen kapcsolódjon ami nem apple.

Ja3
Aztahogyénmennyitírtambasszus... csak most vettem észre, hogy visszaolvastam Smile

Ez egy korrekt elemzés volt, jó volt olvasni Smile
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-12, 00:50

Ennyire tört be a samu amúgy
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-12, 00:39

Nnnnnnnnnnnnna
Pár nap használat után a Z1 Compact-ról.

Füles volt a dobozban Smile
Viszont nem annyira jóféle, de legalább agybadugós, én legalábbis azt szeretem.
A hangminőség okés mind a fülesnek, mind a telónak, de( nagyjából mindig az iPhone- t fogom felhozni, mert eddig az volt a legjobb telóm nagyon sok tekintetben) hallottam már sokkal-sokkal jobbat is amikor kiküldtem a jelet a külső hangszóróra. Valahogy a dinamika, vagy pengés, vagy valami hiányzik belőle, de sokkal jobb, mint az S3 párna alá dugott dobozból jövő hangzása.

A képernyő nagyon fasza. SZó szerint az első alkalom droidos telón, hogy nem kellett erőltetni a szememet és össze-vissza tekergetnem a kezemet ha netán meg akarok nézni valamit a napsütésben. Akár lejjebb is vehetném a fényerőt, de nem teszem Smile ( a köcsög samun mintha egy olajfolt lett vona a képernyőn, még felhős, de világos időben sem láttam azt amit akartam rajta)

Fényképező
Egész kellemes. A megapixelek helyett rámehettek volna a fénymérésre jobban( szobában vagyok, kint verőfényes nap, bent félhomály, az elhúzható üvegajtó felé fordítom a kamerát, a szoba elsötétül és csak az ablakon túli világ látható. Az ájfónnál ha aszobára bökök akkor a külvilág 'kiég', de le tudom fotózni a szobát és ha a külvilágot akarom megörökíteni, akkor oda bökök és a szoba lesz olyan, mint most a Sonynál. Ha meg odafigyelek, hogy hova bökök, akkor tudok találni egy olyan pontot a két különböző dinamikájú dolog között, ahol össze lehet hozni, hogy mindkét dolog relatíve jól látszódjon. Ezen nem lehet ezt összehozni.), de kellemes az összhatás és jók a filterek is és van külön gomb is az exponálásra, bár jó lenne, ha megjegyezné az utolsó 'hozzányúlásomat', mert amikor bekapcsolom mindig az 'autómatikus kiváló'ról indul a dolog és meg kell keresni újra a filtert, a beállítást, stbstb.

A méret nagyon jó.
4.3 collon nagyon kellemes az én kezemmem foglalatoskodni vele. Még egyszer sem kellett kényelmetlen fogással megfognom a telót, vagy a másik kezemmel megtámasztani( és ezért kivenni a zsebrebaszott kezemet) mert nem akkora, hogy ne tudjak mindent kényelmesen elérni vagy véletlenül megnyomni egy olyan gombot, amit nem akartam , de pont elég nagy, hogy ne sírjak, hogy milyen kicsi( bár hazudok... a képernyőméretből sosincs elég nagy... elgondolkoztam már Samsung Note- on még régebben).

Külső és ergonómia
Minőségi.
Úgy össze van rakva, hogy ihaj. A Samsungot egy év alatt sikerült lelaknom. Sosem nézett még ki ilyen ramatyul egy telefonom sem, mint az( sőt... költői túlzás nélkül mondom az összes telefonom összesen nem nézett ki ilyen ramatyul). Pocsék anyagok gyenge minőségben azon( és ez egy volt csúcskészülék), ez meg olyan, amilyennek mostanában elvárja az ember, ha egy bizonyos összeget rááldoz egy akármilyen használati eszközére( sőt, ez annál is jobb). Viszont a gombok kicsit nehezen járnak? vagy csak rosszul megközelíthetőek? vagy csak a vízállóság miatt nem lehetett jobban megoldani( tényleg bzmg... vízálló Smile zseniális Smile ... ez akkora királyság Smile ... monnyuk amikor tavaly bejött a Z1, akkor olvastam a tesztekben, hogy ez csak európában újdonság, a távolkeleten ez a természetes elvárás. A kurva anyjukat... itt nincs víz, hogy nem kell óvni a telefont?), de pár nap után zsigerből tudom, hogy hova és hogyan kell nyúlnom. Nem kellemetlen, de nem annyira természetes? ahogy hozzányúlok.

Belső
Be kellett állítanom a pinkódos képenyőfelodást, mert ha valami történik( sms, hívás, akármi) és a képernyő kivilágosodik akkor azt egy akármilyen irányba történő húzással fel lehet oldani. Na meló közben azt vettem észre, hogy amióta fél órával ezelött hívott valaki, na azóta melegíti a combomat a teló. Na addigra olyan dolgokat nyitott meg, hogy fényképező pár zsebfotóval és videóval- email fiók válasz küldése opcióval- egy játék és még valami, de addigra már le volt fagyva a rendszer és 2 perc kellett ahhoz, hogy engedelmeskedjen és egyenként be tudjam zárni a dolgokat, amik megnyíltak a zsebemben. De amúgy minden simán megy és nekem személy szerint kézreállóbb- logikusabb a Samunál és az ájfónnál( mondjuk abban is volt logika, csak át kellett állítani az agyamat, hogy milyen úton közelítsem meg az adott témakört). Brahiból megnéztem az antutut. Olyan 33500 lett. Na ez még nekem is durva volt pedig nem érdekelnek ezek a dolgok igazából, de eszembe jutott az S3 14000- es eredménye. Nagyot baszott a sebességen az elmúlt 2 év. Viszont minden saját dolgot szinkronizáltatni és regiszráltatni akar a Walkmantől kezdve a képnézegetésen( sony entertainment network ugye) keresztül. És minden egyes alkalommal. Nekem van két simkártyám. Egy az itteni mindennapokhoz egy meg az Mo.-i hívásokhoz. Hot swap nincs benne, pedig lehetne mivel nem kell kiszedni az aksit meg ilyesmi, de amikor beteszem a másik kártyát állandóan szinkronizálni akar, meg újra beállítani, meg betölteni a kontaktokat... holott már minden ott van a telón. Amikor elöször végigmentem a másik kártyával, kiderült, hogy minden úgy van, ahogy hagytam( mármint letiltva-engedélyezve-beállítva a szám íze szerint egy csomó minden), de ezt minden új kártyaberakásnál nem akarja elhinni. Szóval ezzel együtt kell élnem. De amúgy okés a szoftverezettség és a dizájn és az ezekhez való hozzányúlhatóság.

Összességében elégedett vagyok egyelőre. Samsungot a büdös életben nem akarok annyi kellemetlen kis buzisága volt, viszont ha ilyen kezekben van az android akkor tényleg jó alternatíva az iPhonnal szemben és ha úgy veszem, hogy az iPhone 550 font ez meg 400, akkor az a pár minőségbeli hiányosság helyre van kerülve, meg van bocsátva.

Ja
A samu után jó volt végre úgy írnom, hogy vesszőt tudtam rakni külön karakterváltás vagy egyéb extragombnyomás nélkül. Nem gondoltam, hogy ez ennyire sokat jelent nekem. Meg, hogy egyból kapcsolódik a laptophoz. Meg hogy két napig kitart az aksija ugyanannyi használattal( bár a samu az elején jobb volt, de az még így is csak másfél napos volt a legjobb korában is)ami nem kis meglepetés volt a számomra.

Ja2
Ebben van NFC amire nagyon kíváncsi leszek majd, mert tervezek venni egy fényképezőgépet, ami ezzel távvezérelhető és bellítható lesz majd én meg tudom, hogy ezt ki fogom tudni használni.Na ez a funkció kurvára szarul működik az ájfónnal, mert ugye az nehogy már valamihez is kellemesen és könnyen kapcsolódjon ami nem apple.

Ja3
Aztahogyénmennyitírtambasszus... csak most vettem észre, hogy visszaolvastam Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-08, 07:48

bundas01 írta:
Bodo írta:


danny2008 írta:
Más. Annyira nem értem azokat a vidin facsén, amiket megosztanak, az ember rámenne, mert van, hogy egy-egy talán érdekel(ne), de addig nem tudod megnézni amíg te vagy nem lájkoltad vagy nem osztottad meg. Ez mi?!? Miért tetszedjen egy olyan video, amit még nem is láttam, ezt a szart, szal az ilyeneket ott is hagyom. De állítolag van vmi lájkelleni app, majd meglesem, de ha Ti tudtok vmit az ilyennel kapcsolatban, ne tartsátok magatokban.  Wink 

Ezek épp a like vadászatra mennek, ebből profitálnak. Én az ilyen szarokat kerülöm messze. Bekaphatják nagy ívben, az ilyen erőszakos faszok.
+1

+1
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-07, 22:06

Bodo írta:


danny2008 írta:
Más. Annyira nem értem azokat a vidin facsén, amiket megosztanak, az ember rámenne, mert van, hogy egy-egy talán érdekel(ne), de addig nem tudod megnézni amíg te vagy nem lájkoltad vagy nem osztottad meg. Ez mi?!? Miért tetszedjen egy olyan video, amit még nem is láttam, ezt a szart, szal az ilyeneket ott is hagyom. De állítolag van vmi lájkelleni app, majd meglesem, de ha Ti tudtok vmit az ilyennel kapcsolatban, ne tartsátok magatokban.  Wink 

Ezek épp a like vadászatra mennek, ebből profitálnak. Én az ilyen szarokat kerülöm messze. Bekaphatják nagy ívben, az ilyen erőszakos faszok.
+1
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-07, 20:14

danny2008 írta:
Leszedtem ezt az Instagram-ot a táblára. Nos én nem vagyok mobilról képfeltöltő semennyire, így ez az Insta nekem űj volt. De vagy az én elvárásaim voltak nagyok, vagy nem sikerült kiismernem, de ez Ista elég vérszegény.

Igen, ezek a képszerkesztő appok, azért marha messze vannak egy pc-s programtól. Szinte mind csak ugyan azt tudja.

danny2008 írta:
Más. Annyira nem értem azokat a vidin facsén, amiket megosztanak, az ember rámenne, mert van, hogy egy-egy talán érdekel(ne), de addig nem tudod megnézni amíg te vagy nem lájkoltad vagy nem osztottad meg. Ez mi?!? Miért tetszedjen egy olyan video, amit még nem is láttam, ezt a szart, szal az ilyeneket ott is hagyom. De állítolag van vmi lájkelleni app, majd meglesem, de ha Ti tudtok vmit az ilyennel kapcsolatban, ne tartsátok magatokban.  Wink 

Ezek épp a like vadászatra mennek, ebből profitálnak. Én az ilyen szarokat kerülöm messze. Bekaphatják nagy ívben, az ilyen erőszakos faszok.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-07, 15:13

Gondoltam a GT-s képeimet megnézem egy kis utómunkával milyenek lennének. Nem gondolkoztam semmi nagy progin, csak vmivel többet szerettem volna mint a gyári Samu képszerkesztő. Leszedtem ezt az Instagram-ot a táblára. Nos én nem vagyok mobilról képfeltöltő semennyire, így ez az Insta nekem űj volt. De vagy az én elvárásaim voltak nagyok, vagy nem sikerült kiismernem, de ez Ista elég vérszegény. Őszinte leszek több szűrőeffekt van a gyári progin mint az Instában. Szal ez karcsú.
Leszedtem az Adobe Photoshop Touch-ot, majd felrakom, hátha abban több van, nem csak a méretét tekintve, hiszen az 4x-ese, mert ~40MB szemben az Insta 10MB-jával. Aztán lehet hanyagolni kell majd ezeket a képszerkesztőket, mert az igaziak nagygépen vannak, nem android-on.

Más. Annyira nem értem azokat a vidin facsén, amiket megosztanak, az ember rámenne, mert van, hogy egy-egy talán érdekel(ne), de addig nem tudod megnézni amíg te vagy nem lájkoltad vagy nem osztottad meg. Ez mi?!? Miért tetszedjen egy olyan video, amit még nem is láttam, ezt a szart, szal az ilyeneket ott is hagyom. De állítolag van vmi lájkelleni app, majd meglesem, de ha Ti tudtok vmit az ilyennel kapcsolatban, ne tartsátok magatokban.  Wink 
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-06, 17:10

Zioncsabi írta:
Basszus
Valahonnan elém került és kíváncsian várom, hogy mi lesz a dobozban. Szóval azt olvastam a mobilarénán, hogy nem lesz a csomagban fülhallgató...

A barátnőm M-jéhez se voltam emlékeim szerint. Ami azért elég nagy LOL a Sony-tól, mert még az én Hüvelyemhez is hozzávágtak egy headset-et, ami nem szól annyira szarul, hogy a kukába dobjam.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-06, 12:02

Zioncsabi írta:
Basszus
Valahonnan elém került és kíváncsian várom, hogy mi lesz a dobozban. Szóval azt olvastam a mobilarénán, hogy nem lesz a csomagban fülhallgató...
Ha adnak hozzá akkor is szart.
Nekem a zenehallgatós XPRESS music nokiám fülhallgatója volt az űberLOL.
zenehallgatós telcsi és fos a fülhallgatója
 rabbit 
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-06, 09:57

Basszus
Valahonnan elém került és kíváncsian várom, hogy mi lesz a dobozban. Szóval azt olvastam a mobilarénán, hogy nem lesz a csomagban fülhallgató...
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-06, 09:37

Remélem tényleg jó lesz, mert hájpolom magamnak pedig nem akarnám, nehogy megint köpködjek, mint a Samura( de az tényleg egy rossz telefon akárki akármit mond).

Amúgy ez a csere már érik egy ideje és eleve mostantólra terveztem( hú de magyarosan mondtam...) , de képes lettem volna még elhúzni, ha nem pörörgnek fel az események ezzel a képernyőtöréssel.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-06, 08:41

Zioncsabi írta:
Megrendeltem a Sony Z1 Compactot. Igazából a Nokia 1020- ra lettem volna kíváncsi, de nagyon drágán mérték sajnos( 550 font vs 400 font). Ha nem jön be ez a teló akkor megnézem, hogy mit tudok csinálni, hogy minél kisebb ráfizetéssel Nokiázzak és ha az sem jön be, jöhet az új ájfón és mindegyik másik bekaphatja.

Nem sokat szaroztál!! Jó kis telló tényleg.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-06, 08:20

danny2008 írta:
Zioncsabi írta:
Megrendeltem a Sony Z1 Compactot. Igazából a Nokia 1020- ra lettem volna kíváncsi, de nagyon drágán mérték sajnos( 550 font vs 400 font). Ha nem jön be ez a teló akkor megnézem, hogy mit tudok csinálni, hogy minél kisebb ráfizetéssel Nokiázzak és ha az sem jön be, jöhet az új ájfón és mindegyik másik bekaphatja.

Kemény kis teló, most lestem utána, hogy milyen lehet ez a Z1.
Aztakurvamindenit  Shocked 
"Processzormagok száma 4
Processzor sebessége 2.2 GHz
RAM 2048 MB
Belső memória mérete 16 GB
Hátlapi kamera felbontása 20.7 MPx"

Ez nem pite... Rolling Eyes 


Nekem is az van, én maradéktalanul meg vagyok vele elégedve.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-05, 23:15

bundas01 írta:
danny2008 írta:
Zioncsabi írta:
Megrendeltem a Sony Z1 Compactot. Igazából a Nokia 1020- ra lettem volna kíváncsi, de nagyon drágán mérték sajnos( 550 font vs 400 font). Ha nem jön be ez a teló akkor megnézem, hogy mit tudok csinálni, hogy minél kisebb ráfizetéssel Nokiázzak és ha az sem jön be, jöhet az új ájfón és mindegyik másik bekaphatja.

Kemény kis teló, most lestem utána, hogy milyen lehet ez a Z1.
Aztakurvamindenit  Shocked 
"Processzormagok száma 4
Processzor sebessége 2.2 GHz
RAM 2048 MB
Belső memória mérete 16 GB
Hátlapi kamera felbontása 20.7 MPx"

Ez nem pite... Rolling Eyes 

és még telefonálni is lehet róla bazz

 rabbit 
 Laughing  Laughing  Laughing 

Akkor pláne megéri a pénzét!  What a Face No meg ha lehet vele szelfizni!  Cool
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-05, 23:08

danny2008 írta:
Zioncsabi írta:
Megrendeltem a Sony Z1 Compactot. Igazából a Nokia 1020- ra lettem volna kíváncsi, de nagyon drágán mérték sajnos( 550 font vs 400 font). Ha nem jön be ez a teló akkor megnézem, hogy mit tudok csinálni, hogy minél kisebb ráfizetéssel Nokiázzak és ha az sem jön be, jöhet az új ájfón és mindegyik másik bekaphatja.

Kemény kis teló, most lestem utána, hogy milyen lehet ez a Z1.
Aztakurvamindenit  Shocked 
"Processzormagok száma 4
Processzor sebessége 2.2 GHz
RAM 2048 MB
Belső memória mérete 16 GB
Hátlapi kamera felbontása 20.7 MPx"

Ez nem pite... Rolling Eyes 

és még telefonálni is lehet róla bazz

 rabbit 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-05, 22:16

Zioncsabi írta:
Megrendeltem a Sony Z1 Compactot. Igazából a Nokia 1020- ra lettem volna kíváncsi, de nagyon drágán mérték sajnos( 550 font vs 400 font). Ha nem jön be ez a teló akkor megnézem, hogy mit tudok csinálni, hogy minél kisebb ráfizetéssel Nokiázzak és ha az sem jön be, jöhet az új ájfón és mindegyik másik bekaphatja.

Kemény kis teló, most lestem utána, hogy milyen lehet ez a Z1.
Aztakurvamindenit  Shocked 
"Processzormagok száma 4
Processzor sebessége 2.2 GHz
RAM 2048 MB
Belső memória mérete 16 GB
Hátlapi kamera felbontása 20.7 MPx"

Ez nem pite... Rolling Eyes 

Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-05, 21:31

Megrendeltem a Sony Z1 Compactot. Igazából a Nokia 1020- ra lettem volna kíváncsi, de nagyon drágán mérték sajnos( 550 font vs 400 font). Ha nem jön be ez a teló akkor megnézem, hogy mit tudok csinálni, hogy minél kisebb ráfizetéssel Nokiázzak és ha az sem jön be, jöhet az új ájfón és mindegyik másik bekaphatja.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-05, 10:48

Bodo írta:
Zioncsabi írta:
Nem gondoltam, hogy a világ vezető telefongyártójának a két évvel ezelötti csúcsmodelljére ennyire kellene vigyáznom. Amúgy kb 60 centiről esett le.

Én hiszek neked!!!
[You must be registered and logged in to see this image.]
 rabbit 
Hja...
Nagyjából ilyennek kellett volna lennie a dolgoknak...
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-05, 09:18

Zioncsabi írta:
Nem gondoltam, hogy a világ vezető telefongyártójának a két évvel ezelötti csúcsmodelljére ennyire kellene vigyáznom. Amúgy kb 60 centiről esett le.

Én hiszek neked!!!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-04, 22:08

Zioncsabi írta:
Az előző post után hívott a Cyber. Csók mindenkinek tőle.

Üdvözlet néki!!  Cool 
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-04, 21:19

Az előző post után hívott a Cyber. Csók mindenkinek tőle.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-04, 21:18

Bodo írta:
Zioncsabi írta:
de ma csodák csodájára megszületett az első betört képernyős telefonom.

Neeegecizzzz!!! Gorilla galass!!!  Csabi bazmeg respect érte.  Shocked Shocked 
Szal tuti az a kijelentésed, hogy te vigyázol a telefonjaidra?  Very Happy 
De amúgy egy jó kemény tok aranyat ér!!
Sem az eddigi 3 iphone- ra, sem a régebbi droid próbálkozós HTC- re nem kellett, mert voltak annyira strapabíróak, hogy nem volt szükség rá, mert nem látszott rajtuk semmi a normál használton kívül. Nem gondoltam, hogy a világ vezető telefongyártójának a két évvel ezelötti csúcsmodelljére ennyire kellene vigyáznom. Amúgy kb 60 centiről esett le.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-04, 21:05

Zioncsabi írta:
de ma csodák csodájára megszületett az első betört képernyős telefonom.

Neeegecizzzz!!! Gorilla galass!!! Csabi bazmeg respect érte.  Shocked Shocked 
Szal tuti az a kijelentésed, hogy te vigyázol a telefonjaidra?  Very Happy 
De amúgy egy jó kemény tok aranyat ér!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-04, 20:47

Egyetlen egyszer, az első alkalommal írta ki, hogy egyáltalán kapcsolatot teremtett a két gép egymással. Kiválasztottam,örültem, hogy akkor mosmá dobálom össze- vissza a zenéket- videókat majd később... oszt annyi. Utána soha többé nem jött létre kapcsolat, azt írta ki a gép, hogy nem tudja mivan az usb-n, de érzékel valamit, amivel nem tud mit kezdeni.

Amúgy ápdét
Ma leesett a telóm, amióta megvan harmadszor. Az első kettőnél kibaszottul lepattogott a fémkeretnek álcázott műanyag( kábé mintha végighúztam vona a hungaroring célegyenesén úgy nézett ki), de ma csodák csodájára megszületett az első betört képernyős telefonom.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-04, 20:04

Bodo írta:

A KIES kalap szar, ez alap!! Törölni is kell a gecibe, csak bezavar a kontaktnál.

Adom. Egy nagy rakás fos a KIES.  Twisted Evil 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-04, 12:16

Zioncsabi írta:
Sokféle bajom volt- van a Samu S3- asommal. Kicsi dolgok általában, de az ideg szétvág tőlük mert olyan sok van belőlük és a kellemes dolgok, ami az andorid előnyei lennének, ezek miatt valahogy nem jönnek át.
Na ezek közül az egyik megoldódott. Tönkre ment a töltője ezért vagy 2 hónapja már csak nagyon nehézkesen tudtam tölteni a telót. Egész éjszaka fenn volt a töltőn és ez dobott rajta 40- 50 %- to egy kb 10 órás töltés alatt. Nnnnna, mikörzben nyaraltuk teljesen meghalt és a cimborámtól kértem el a töltőszettet, hogy legyen enerdzsi legalább képeket csinálni. Utána gondoltam kiszűröm, hogy mi a hibás, a kábel vagy a töltőfej, vagy mindkettő. Kiderült, hogy a kábel volt a ludas. Venni azóta sem tudtam kábelt, viszont eszembe jutott, hogy annak idején a kindle- ömet a telefon töltőjéről delejeztem és a saját töltőjét egyszer sem használtam tehát felkutattam azt a kábelt. Aztán most úgy adta ki, hogy a laptopra kellett dugnom a töltés miatt és egyszer csak azt veszem észre, hogy a windows érzékeli a telefont. Kinyitom és ott van teljes terjedelmében az egész. Kártyástól, belső memóriástól, minden egyes mappástól. Ez nektek nem nagy kunszt gondolom, de nekem ez maga a csoda volt, mert amikor megvettem ezt a telót semmit nem lehetett csinálnom vele számítógépen összekötve és mivel azt vettem észre, hogy a Samsung nagyon sokmindent letiltott, ami egyébként az android sajátja lenne, azt hittem, hogy ez is szándékos nyirbálás, hogy a KIES- t használjam. Egyszer feltoltam rá a zenéimet oszt ennyit foglalkoztam vele, mert a KIES is ugyanaz a szar, mint az iTunes. Szóval egy újabb szög került az S3 koporsójába azzal, hogy ennyire gyatra minőséget ad ki a keze közül csúcstelefon címen( amúgy úgy néz ki a telefonom, mintha 2x átment volna egy kutyán, pedig vigyázok a telefonjaimra és még egy sem nézett ki ilyen ramatyul 3 év után sem, nemhogy egy év után). Adok még egy esélyt az androidnak mert látom benne a lehetőséget, de vagy Sony Z1 compact lesz előle, vagy Nexus 5. Ha nem jön be akkor visszatérek az iPhone- hoz mert nem akarok gecizni már a sok kis hülye szarsággal.

Érdekes, mert úgy szokott lenni alapesetben, hogy ha rádugod a telefont usb-vel a pc-re, akkor megjelenik a telefonon, hogy mit szeretnél, hogy szeretnéd, hogy csatlakozzon. Kiválasztod, hogy adathordozó és megnyílik külső, belső memória. Általában!
A KIES kalap szar, ez alap!! Törölni is kell a gecibe, csak bezavar a kontaktnál.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-05-04, 03:18

Sokféle bajom volt- van a Samu S3- asommal. Kicsi dolgok általában, de az ideg szétvág tőlük mert olyan sok van belőlük és a kellemes dolgok, ami az andorid előnyei lennének, ezek miatt valahogy nem jönnek át.
Na ezek közül az egyik megoldódott. Tönkre ment a töltője ezért vagy 2 hónapja már csak nagyon nehézkesen tudtam tölteni a telót. Egész éjszaka fenn volt a töltőn és ez dobott rajta 40- 50 %- to egy kb 10 órás töltés alatt. Nnnnna, mikörzben nyaraltuk teljesen meghalt és a cimborámtól kértem el a töltőszettet, hogy legyen enerdzsi legalább képeket csinálni. Utána gondoltam kiszűröm, hogy mi a hibás, a kábel vagy a töltőfej, vagy mindkettő. Kiderült, hogy a kábel volt a ludas. Venni azóta sem tudtam kábelt, viszont eszembe jutott, hogy annak idején a kindle- ömet a telefon töltőjéről delejeztem és a saját töltőjét egyszer sem használtam tehát felkutattam azt a kábelt. Aztán most úgy adta ki, hogy a laptopra kellett dugnom a töltés miatt és egyszer csak azt veszem észre, hogy a windows érzékeli a telefont. Kinyitom és ott van teljes terjedelmében az egész. Kártyástól, belső memóriástól, minden egyes mappástól. Ez nektek nem nagy kunszt gondolom, de nekem ez maga a csoda volt, mert amikor megvettem ezt a telót semmit nem lehetett csinálnom vele számítógépen összekötve és mivel azt vettem észre, hogy a Samsung nagyon sokmindent letiltott, ami egyébként az android sajátja lenne, azt hittem, hogy ez is szándékos nyirbálás, hogy a KIES- t használjam. Egyszer feltoltam rá a zenéimet oszt ennyit foglalkoztam vele, mert a KIES is ugyanaz a szar, mint az iTunes. Szóval egy újabb szög került az S3 koporsójába azzal, hogy ennyire gyatra minőséget ad ki a keze közül csúcstelefon címen( amúgy úgy néz ki a telefonom, mintha 2x átment volna egy kutyán, pedig vigyázok a telefonjaimra és még egy sem nézett ki ilyen ramatyul 3 év után sem, nemhogy egy év után). Adok még egy esélyt az androidnak mert látom benne a lehetőséget, de vagy Sony Z1 compact lesz előle, vagy Nexus 5. Ha nem jön be akkor visszatérek az iPhone- hoz mert nem akarok gecizni már a sok kis hülye szarsággal.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-04-22, 19:35

Bodo írta:
bundas01 írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Fasza, de ez még így is drága!

Szófosó előfizu mellé olcsóbb és részletre is megkapható. Szólok is a páromnak, hogy nézzen utána ő kaphat-e  What a Face 

Amúgy kikúrt szép a S5, így a teszt képeit nézegetve  Cool
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime2014-04-22, 19:18

bundas01 írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Fasza, de ez még így is drága!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mobil. Software-hardware. - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mobil. Software-hardware.   Mobil. Software-hardware. - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mobil. Software-hardware.
Vissza az elejére 
14 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Mobil games

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: