Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dühöngőőőő!!

Go down 
+7
danny2008
Johnny1
Bodo
Sith Lord
ceu
stealth
Kiccsidzson
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2018-03-17, 17:42

Balthier írta:
Véletlenül belecsöppentem a Margit hídon a békemenetbe. Épp jöttünk haza az Aquincumi múzeumból, és így sikerült időzíteni. Full lehozó élmény volt, a véresszájú nyugdíjasok egy része még egymást is osztotta, volt sok Vesszen Trianon is, ilyesmi. Most akkor ők ki ellen védik az országot? Mert engem a Bayer Zsolti meg vén trottyok ne védjenek mondjuk.

Nagyon mocskos a kampány, hányhatnékom van tőle, igyekszem is kimaradni belőle.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2018-03-17, 17:37

Véletlenül belecsöppentem a Margit hídon a békemenetbe. Épp jöttünk haza az Aquincumi múzeumból, és így sikerült időzíteni. Full lehozó élmény volt, a véresszájú nyugdíjasok egy része még egymást is osztotta, volt sok Vesszen Trianon is, ilyesmi. Most akkor ők ki ellen védik az országot? Mert engem a Bayer Zsolti meg vén trottyok ne védjenek mondjuk.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2018-01-23, 15:44

...itten budán meg kb már minden elsőajtós, tehát a "villants ha fel akarsz szállni" szitu müxik. jó is ez mert a havi bérlet 9500 plusz a melóhoz kell még egy vidéki-helyközi-mittudoménmiez bérlet is, 5200-ért. szóval majd' 15-be van, hogy dolgozni megyek.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2018-01-22, 14:26

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Ma pont láttam köztereseket a négyhaton, úgyhogy lyukasztottam. Gecc, még tomfájuk is van.
Tehát ha jól értem, nekik van joguk visszatartani téged, ha elrohannál, de a normál ellenőrök pl. nem is szólíthatnak fel, hogy mutasd meg a személyidet? Amúgy a helyszíni bírság az 8 kiló, ugye?

Közteres igen, ő hatósági személy.
8 ropi, ja

de a közteres sima, mellényben van, könnyű kiszúrni csak az ajtó mellett kell bandázni Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2018-01-21, 16:36

Balthier írta:
Ma pont láttam köztereseket a négyhaton, úgyhogy lyukasztottam. Gecc, még tomfájuk is van.
Tehát ha jól értem, nekik van joguk visszatartani téged, ha elrohannál, de a normál ellenőrök pl. nem is szólíthatnak fel, hogy mutasd meg a személyidet? Amúgy a helyszíni bírság az 8 kiló, ugye?

Közteres igen, ő hatósági személy.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2018-01-21, 14:16

Ma pont láttam köztereseket a négyhaton, úgyhogy lyukasztottam. Gecc, még tomfájuk is van.
Tehát ha jól értem, nekik van joguk visszatartani téged, ha elrohannál, de a normál ellenőrök pl. nem is szólíthatnak fel, hogy mutasd meg a személyidet? Amúgy a helyszíni bírság az 8 kiló, ugye?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2018-01-20, 12:55

Balthier írta:
Fillérbaszásból tolom a BKV-bérlet nélküli életet kb. december 5 vagy 6 óta. Ekkor járt le a havim, és vettem két 10 darabos gyűjtőt. Még megvan 4 belőle. Ezzel együtt jár, hogy sajna néha bliccelek, pl. négyhaton, de volt olyan is, hogy metrópótlón érvényesíteni akartam, de kajak nem működött egyik fos gép sem. Nyilván nem jó dolog így károsítani az államot, de amikor ránézek a bérjegyzékemre, és látom, mennyi kibaszott pénzt vesznek el tőlem... hát, talán fejlesszék egy kicsit a kicseszett BKV minőségét, ne kelljen pl. szombat hajnalban (!) a a metrópótlón nyomorogni, ha megtennék egy Corvin-Népliget távot, vagy amikor balhé van a vilin, csináljanak valamit stb. Egyúttal a MÁV-ot is fejleszthetnék egy kicsit, de azért sokat elmond, hogy amikor utazok modernebb vonatokon Szolnokra, ki vannak rakva olyan poszterek, hogy miért ne támadd meg a kalauzt... nagybátyám mondta egyszer, hogy a máv olyan mint egy ország Mo-n belül, a milliós lopásokat és csúsztatásokat már nem lehet sehogy se külsőleg megállítani.

Melóba sétálva megyek. Amíg el nem költözünk innen, szerintem tartható a havi 10 darabos gyűjtőjegy, aztán ha bérlet kell, inkább veszek egy negyedéveset, mert az nem 90 napra szól, hanem 100-ra.
Bringás szempontból, mivel már rég vágyok egy versenybringára, lehet, hogy eladom a fixit, és fele pénzből, fele ilyen Edenred kártyából veszek magamnak egyet. Csak arra meg olyan gumi kéne, hogy ne kapjak állandóan defektet...
papi a bliccelés trendi Wink amúgy csak metróra kell jegyet venni, a többin megúszható kivéve ha közteresek is vannak, arra figyelni kell

városi használatra és aszfaltmontit használok, tökéletesen beválik
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2018-01-20, 10:07

Fillérbaszásból tolom a BKV-bérlet nélküli életet kb. december 5 vagy 6 óta. Ekkor járt le a havim, és vettem két 10 darabos gyűjtőt. Még megvan 4 belőle. Ezzel együtt jár, hogy sajna néha bliccelek, pl. négyhaton, de volt olyan is, hogy metrópótlón érvényesíteni akartam, de kajak nem működött egyik fos gép sem. Nyilván nem jó dolog így károsítani az államot, de amikor ránézek a bérjegyzékemre, és látom, mennyi kibaszott pénzt vesznek el tőlem... hát, talán fejlesszék egy kicsit a kicseszett BKV minőségét, ne kelljen pl. szombat hajnalban (!) a a metrópótlón nyomorogni, ha megtennék egy Corvin-Népliget távot, vagy amikor balhé van a vilin, csináljanak valamit stb. Egyúttal a MÁV-ot is fejleszthetnék egy kicsit, de azért sokat elmond, hogy amikor utazok modernebb vonatokon Szolnokra, ki vannak rakva olyan poszterek, hogy miért ne támadd meg a kalauzt... nagybátyám mondta egyszer, hogy a máv olyan mint egy ország Mo-n belül, a milliós lopásokat és csúsztatásokat már nem lehet sehogy se külsőleg megállítani.

Melóba sétálva megyek. Amíg el nem költözünk innen, szerintem tartható a havi 10 darabos gyűjtőjegy, aztán ha bérlet kell, inkább veszek egy negyedéveset, mert az nem 90 napra szól, hanem 100-ra.
Bringás szempontból, mivel már rég vágyok egy versenybringára, lehet, hogy eladom a fixit, és fele pénzből, fele ilyen Edenred kártyából veszek magamnak egyet. Csak arra meg olyan gumi kéne, hogy ne kapjak állandóan defektet...
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-08-15, 18:20

Kiccsidzson írta:
Bratyóval vettünk lenn egy dinnyét, fölvittük a vendéglő mellé, leültünk és megettük. Megvolt egy ezresből.

Rezsicsökkentés ON! What a Face
De legalább faszán lett kivitelezve, a panoráma meg ugyanaz. Wink
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-08-03, 21:24

Bratyóval vettünk lenn egy dinnyét, fölvittük a vendéglő mellé, leültünk és megettük. Megvolt egy ezresből.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-08-01, 16:41

Kiccsidzson írta:
Na de legalább a kutya egyenesben van.

Vasárnap föltekertem a badacsonyi hegyre a Kisfaludy házig (puccos vendéglő, szép kilátás a Balatonra, vastag árak). Na jó, az uccsó 500 métert toltam.
Odakinn a teraszon élő zene, éppen Morricone zenéjét húztàk A profi c. Belmondo filmből. Hibátlanul. Szinte beleborsóztam.
Pár éve mikor ceuval itt zabáltunk egy tizesért jól lehetett lakni/fő. Most már lehet az 15ezer is.
De egyszer megéri kipróbálni.

Nem kicsit pumped prices vannak. Persze gondolom itt a kilátást is meg kell fizetni, ergo tiszta Citadella, azért kell a della. Azért 10 ezer vagy most 15 kicsit sok/fő. Pedig nem vagyok szarrágó e téren, de az étlapon lévő kajákért (amit ha Balthi nem mond utána se nézek a gúgliba) nem adnék annyit.
2db pali 1100? Édes élet... What a Face
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-07-27, 15:06

Balthier írta:
Nézegetem a lakásokat. Az egyik kedvencem a Barát utca, de az lehetetlen kategória, túl közel a Keleti, meg alapból a VII. kerület.
De azért megnéztem az árakat, na. Pl. ezt a retket megvenné valaki 38 milláért? Nézzétek meg a fürdőszobát bazmeg.

[You must be registered and logged in to see this link.]
ha a város trendi, felkapott és egyben zajos közepén akarsz lakni akkor ne csodálkozz ezeken az árakon. amikor tavaly akartunk bérelni, én belvárost akartam, szerencsére békáson megfogtunk egy gecijót. már a faszom se lakna a belvárosban, ott rohadjon meg mindenki a füsttel meg a cigányokkal. inkább utazok, de itt a római, alig van dakota és az ára is jó.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-07-26, 07:38

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
Na de legalább a kutya egyenesben van.

Vasárnap föltekertem a badacsonyi hegyre a Kisfaludy házig (puccos vendéglő, szép kilátás a Balatonra, vastag árak). Na jó, az uccsó 500 métert toltam.
Odakinn a teraszon élő zene, éppen Morricone zenéjét húztàk A profi c. Belmondo filmből. Hibátlanul. Szinte beleborsóztam.
Pár éve mikor ceuval itt zabáltunk egy tizesért jól lehetett lakni/fő. Most már lehet az 15ezer is.
De egyszer megéri kipróbálni.

Azért ezek rendesen feltornázott árak, nem mondom. A születésnapomon voltam egy puccos grúz és egy nempuccos cseh étteremben, előbbiben két személyre 6 ezer jött ki (két-két fogás meg különleges grúz üdítő hozzá, Szép kártyával fizettünk), a csehben meg 5 főre 16 kilóra jött ki a fogyasztás (főleg knédlis kaják üdítővel meg sörrel). Meg Visegrádon is találtunk egyszer egy helyet, ahol 5400 körül volt a számla két személyre (cigánypecsenyét ettem).
Ennek a Kisfaludynak most nézem az étlapját, és ez így elég "nájsz", kb. négyezret magamra kéne költeni, hogy jól lakjak, meg igyak is hozzá. Vínersnicli 3500-ért, szép. És ez csak egy sima magyaros étterem, ahogy látom...

Egyszer voltunk a Kistücsök étteremben Balatonszemesen, egy szakács barátom akart ott enni. Nekem már túl sznob kaják voltak ott, és nagyon drága is volt (két főre fizettünk főétel, desszert, pia) 12.000,- Ft körül. De megértem, hogy a gourmet embereknek tetszik, de én nem tartozom közéjük.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-07-25, 19:16

Kiccsidzson írta:
Na de legalább a kutya egyenesben van.

Vasárnap föltekertem a badacsonyi hegyre a Kisfaludy házig (puccos vendéglő, szép kilátás a Balatonra, vastag árak). Na jó, az uccsó 500 métert toltam.
Odakinn a teraszon élő zene, éppen Morricone zenéjét húztàk A profi c. Belmondo filmből. Hibátlanul. Szinte beleborsóztam.
Pár éve mikor ceuval itt zabáltunk egy tizesért jól lehetett lakni/fő. Most már lehet az 15ezer is.
De egyszer megéri kipróbálni.

Azért ezek rendesen feltornázott árak, nem mondom. A születésnapomon voltam egy puccos grúz és egy nempuccos cseh étteremben, előbbiben két személyre 6 ezer jött ki (két-két fogás meg különleges grúz üdítő hozzá, Szép kártyával fizettünk), a csehben meg 5 főre 16 kilóra jött ki a fogyasztás (főleg knédlis kaják üdítővel meg sörrel). Meg Visegrádon is találtunk egyszer egy helyet, ahol 5400 körül volt a számla két személyre (cigánypecsenyét ettem).
Ennek a Kisfaludynak most nézem az étlapját, és ez így elég "nájsz", kb. négyezret magamra kéne költeni, hogy jól lakjak, meg igyak is hozzá. Vínersnicli 3500-ért, szép. És ez csak egy sima magyaros étterem, ahogy látom...
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-07-25, 07:16

Na de legalább a kutya egyenesben van.

Vasárnap föltekertem a badacsonyi hegyre a Kisfaludy házig (puccos vendéglő, szép kilátás a Balatonra, vastag árak). Na jó, az uccsó 500 métert toltam.
Odakinn a teraszon élő zene, éppen Morricone zenéjét húztàk A profi c. Belmondo filmből. Hibátlanul. Szinte beleborsóztam.
Pár éve mikor ceuval itt zabáltunk egy tizesért jól lehetett lakni/fő. Most már lehet az 15ezer is.
De egyszer megéri kipróbálni.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-07-24, 21:50

Kibicikliztünk Dobapusztára fürödni (21 km kb Szolnoktól), és visszafele találtunk egy útszélére kibaszott kölyökkutyát a susnyásban. Szegény nagyon alultáplált volt, kulacsból öntöttem a kezembe és onnan ivott, a vizet nagyon nyakalta, úgyhogy szerintem egy-két nap választotta el a biztos haláltól. 15 km-t sétáltunk vissza vele a városba, mert nem volt hajlandó a bringás kosárba ülni. Se nyakörv, se chip, nagyon barátságos, pár hónapos kis kölyökkutya volt. Ez volt szombaton, még ma is full depressziós vagyok miatta, de találnunk kellett gazdit neki, mert mi nem tarthattuk meg (azonnal elkezdett kaparni és nyüszíteni, ahogy kimentünk a szobából, és ez nem jó megoldás arra, hogy egy 26 négyzetméteres albiban lakunk, 9-10 órákat vagyunk távol, no meg a tulaj se engedné...). Hálistennek még aznap eljött érte egy amcsi pár, akik ilyen ideiglenes befogadói lettek, de már ma elvitték állatorvoshoz (tele volt bolhával és kullanccsal), és találtak neki új gazdit, aki majd kertben fogja tartani, ott jobb neki, mint nálunk. Örülök, hogy ez lett a sztori vége, de ugyanakkor tényleg gombóc van a torkomban, hogy nem maradhatott nálunk. Ha az amcsik nem jelentkeztek volna, és jöttek le volna maguk Szolnokra, nem tudom, mi lett volna. Felhívtunk menhelyeket, de nem voltak hajlandók befogadni őt.
Szóval így járok mostanában a bringatúrákkal, ezen a hétvégén ez volt, 3 hete meg alighogy elindultunk (kb 5-6 km...), erre tönkrement a szemüvegem, úgy kellett gyakorlatilag vakon hazakerekeznem. Szerintem mostanában nem megyek inkább sehova bringával...
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-07-19, 07:29

Joii írta:
danny2008 írta:

De vidéken felnőtt gyerekként én abban a felfogásban vagyok, hogy 20 milla felett, pláne 32-ért, lehet találni Pest külsőbb kerületeiben, vagy Pest határa melletti településeken kertes házat, ahol akkor sütögetsz, akkor üvölteted a zenét, és akkor kúrsz a kertben amikor akarsz. Wink

na ebben benne is van a lényeg. pont ilyeneket keresgélünk mi is.

Sopronban ez azt jelenti, hogy ki kell költözni a városból és el kell menni Fertőhomokra, Peresztegre vagy Hegykőre. Régen elég volt Kópháza és Nagycenk is, de most már ott is elszálltak az árak. Viszont a közlekedés meg szar, a 85-ös út zsúfolt, a Fertő parti utak meg szarok, kanyargósak és ködösek. Semmi jó kilátás.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-07-19, 04:48

danny2008 írta:

De vidéken felnőtt gyerekként én abban a felfogásban vagyok, hogy 20 milla felett, pláne 32-ért, lehet találni Pest külsőbb kerületeiben, vagy Pest határa melletti településeken kertes házat, ahol akkor sütögetsz, akkor üvölteted a zenét, és akkor kúrsz a kertben amikor akarsz. Wink

na ebben benne is van a lényeg. pont ilyeneket keresgélünk mi is.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-07-18, 11:28

Balthier írta:
Nézegetem a lakásokat. Az egyik kedvencem a Barát utca, de az lehetetlen kategória, túl közel a Keleti, meg alapból a VII. kerület.
De azért megnéztem az árakat, na. Pl. ezt a retket megvenné valaki 38 milláért? Nézzétek meg a fürdőszobát bazmeg.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Az egész kecó egy retro utazás, kezdve a fürdőtől, a szobák és a konyha is. Az ablakokról nem beszélve, ha jól látom, dupla ablakok ami szintén ősrégi. Igaz, helyenként az önkormányzat nem engedi, hogy lecseréld újra, műanyag nyilászáróra, ha rontja az összképet, vagy az épület műemlék besorolást kapott.

Amúgy ennyi pénzért kap az ember a Cházár társasházban is, igaz mivel az újépítésű, ennyi pénzért még csak olyan 32-38nm-es jár, aztán jönnek a 40 millások, és a 60nm felettiek közel 50-ért. Igazán fasza modern ultravékony falakkal, ami által egy kiadósat nem lehet kúrni, hogy a szomszéd ne hallja.

Az más kérdés, és egyéni szemszög, hogy ennyi pénzt lakásra sose adnék. Se a Cházárba, de a fenti linkre se. Nálam egy lakás max 20 milla, a zuglói Füredin is vannak, panel.
De vidéken felnőtt gyerekként én abban a felfogásban vagyok, hogy 20 milla felett, pláne 32-ért, lehet találni Pest külsőbb kerületeiben, vagy Pest határa melletti településeken kertes házat, ahol akkor sütögetsz, akkor üvölteted a zenét, és akkor kúrsz a kertben amikor akarsz. Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-07-18, 07:37

Balthier írta:
Nézegetem a lakásokat. Az egyik kedvencem a Barát utca, de az lehetetlen kategória, túl közel a Keleti, meg alapból a VII. kerület.
De azért megnéztem az árakat, na. Pl. ezt a retket megvenné valaki 38 milláért? Nézzétek meg a fürdőszobát bazmeg.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hát a fürdő az nem szép, az tény. Nem tudom, hogy az elhelyezkedése BP-n belül mennyire jó vagy rossz, de én soknak tartom érte a 38 millát. Bár Sopronban is ilyen szinten vannak a lakásárak, úgyhogy úgy néz ki, hogy marad még jó ideig a csúsztatott zsalus félpanel. Mondjuk alsó-Lőverek vagyunk, legalább a környék szép és rendezett.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2017-07-17, 21:17

Nézegetem a lakásokat. Az egyik kedvencem a Barát utca, de az lehetetlen kategória, túl közel a Keleti, meg alapból a VII. kerület.
De azért megnéztem az árakat, na. Pl. ezt a retket megvenné valaki 38 milláért? Nézzétek meg a fürdőszobát bazmeg.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2016-12-09, 06:11

valami már megint van, 2 hete nem kaptam meg a táppénzt.. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2016-12-07, 17:28

Balthier írta:
Kösz srácok.

Teljesen igazad van haver, hülyeség lett volna magad tönkrebaszni ilyen fiatalon egy fos melóhelyért. Én mindig is olyan munkahelyet kerestem, ahol no stressz, és ha vége a munkaidőnek, még csak eszembe se jusson. OK, a disco-k,kupi nem teljes ilyen volt, de ezeken kívül sikerült úgy lavíroznom nagyjából, hogy ez úgy legyen. Sosem akartam hogy a munkám legyen az életem. Számomra az egy szükséges "rossz", ami kell a sok jóhoz, amik színesítik az életet. Szóval hajrá. Remélem összejön hamar valami jóféle meló.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2016-12-07, 06:49

Balthier írta:
Kösz srácok.

Indamódszer nem volt, bár Joii annyit a nőkhöz, hogy a faszik is ugyanezt tolják, a volt nőmmel is úgy szakítottam, hogy a jelenlegivel még nem voltunk együtt, de egyértelmű volt, hogy kapcsolat lesz belőle később.

Szóval ja, fogtam magam, aztán kiléptem csütörtökön. Idegileg annyira megtépázott voltam aznap, hogy már délben majdnem összeestem, de háromig kitartottam, aztán fogtam és felmondtam. Semmi értelme egy ilyen rabszolgahajcsár helyen dolgozni, főleg ha mindennap gyomorideggel megyek be és el onnan fél ötkor.

Normál meló alatt azt értem, hogy valami értelmiségi irodai cucc, a nyelvtudásomat felhasználva. Tudok angolul és lengyelül, előbbi tárgyalóképes, utóbbi folyékony nyelvtudás. Keresek melókat időközben, leadtam két hét alatt kb. 7-8 helyre a CV-m, de egyelőre még semmi, pedig pl. egy helyre be volt ígérve egy állásinterjú, az azért elég szarul esett, hogy nem hívtak, pedig cégen belül ajánlottak be.

Mivel nem akarok az itthonlét alatt semmilyen káros személyiségtorzuláson átmenni (értsd: kétpofára zabálom a csokit, miközben egész nap csak gémezek), ezért leredukálom a netes jelenlétem csak melókeresésre meg Messengerre, amíg nem találok munkát. Elkezdem napközben az üzleti lengyelt tanulni + átismétlem az Excelt, még programozáson is gondolkodtam, de az ugye több év tanulás, no meg matematikai tehetség is kell hozzá.

szar ám az otthonlét, pláne hosszú távon. mi azt csináltuk, úgy fogtuk fel a dolgot mintha ez is "munka" lenne. célirányos időtöltésekkel, pl önéletrajz írogatások. "értelmiségi" melóknál biztos nagyon számít a cv, így bele lehet vetni magad a témába, csinosítgatni az önéletrajzot stb.
de ez csak ilyen saját példa, nem okoskodni akartam.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2016-12-06, 14:49

Balthier írta:
Kösz srácok.

Indamódszer nem volt, bár Joii annyit a nőkhöz, hogy a faszik is ugyanezt tolják, a volt nőmmel is úgy szakítottam, hogy a jelenlegivel még nem voltunk együtt, de egyértelmű volt, hogy randi lesz belőle később.

Szóval ja, fogtam magam, aztán kiléptem csütörtökön. Idegileg annyira megtépázott voltam aznap, hogy már délben majdnem összeestem, de háromig kitartottam, aztán fogtam és felmondtam. Semmi értelme egy ilyen rabszolgahajcsár helyen dolgozni, főleg ha mindennap gyomorideggel megyek be és el onnan fél ötkor.

Normál meló alatt azt értem, hogy valami értelmiségi irodai cucc, a nyelvtudásomat felhasználva. Tudok angolul és lengyelül, előbbi tárgyalóképes, utóbbi folyékony nyelvtudás. Keresek melókat időközben, leadtam két hét alatt kb. 7-8 helyre a CV-m, de egyelőre még semmi, pedig pl. egy helyre be volt ígérve egy állásinterjú, az azért elég szarul esett, hogy nem hívtak, pedig cégen belül ajánlottak be.

Mivel nem akarok az itthonlét alatt semmilyen káros személyiségtorzuláson átmenni (értsd: kétpofára zabálom a csokit, miközben egész nap csak gémezek), ezért leredukálom a netes jelenlétem csak melókeresésre meg Messengerre, amíg nem találok munkát. Elkezdem napközben az üzleti lengyelt tanulni + átismétlem az Excelt, még programozáson is gondolkodtam, de az ugye több év tanulás, no meg matematikai tehetség is kell hozzá.


Hát sok sikert, megértem a dolgot, nekem is már a hócipőm tele van a jelenlegi melómmal, de ugye ott van a kölök, akinek meg kell enni adni, szóval amíg nem lesz 2000%-os új hely, addig marad a reflux meg az ideg Smile

Hétvégén nem volt fűtés az irodában, mert leesett a kazán nyomás. Amikor ezt megjegyeztem a főnök lányának (szintén itt dolgozik) még én lettem lebaszva, hogy miért nem figyeltünk a titkárnőkkel a nyomásra. Ja, legközelebb meg társadalmi munkában kifestek, nem?

Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2016-12-06, 14:43

Kösz srácok.

Indamódszer nem volt, bár Joii annyit a nőkhöz, hogy a faszik is ugyanezt tolják, a volt nőmmel is úgy szakítottam, hogy a jelenlegivel még nem voltunk együtt, de egyértelmű volt, hogy kapcsolat lesz belőle később.

Szóval ja, fogtam magam, aztán kiléptem csütörtökön. Idegileg annyira megtépázott voltam aznap, hogy már délben majdnem összeestem, de háromig kitartottam, aztán fogtam és felmondtam. Semmi értelme egy ilyen rabszolgahajcsár helyen dolgozni, főleg ha mindennap gyomorideggel megyek be és el onnan fél ötkor.

Normál meló alatt azt értem, hogy valami értelmiségi irodai cucc, a nyelvtudásomat felhasználva. Tudok angolul és lengyelül, előbbi tárgyalóképes, utóbbi folyékony nyelvtudás. Keresek melókat időközben, leadtam két hét alatt kb. 7-8 helyre a CV-m, de egyelőre még semmi, pedig pl. egy helyre be volt ígérve egy állásinterjú, az azért elég szarul esett, hogy nem hívtak, pedig cégen belül ajánlottak be.

Mivel nem akarok az itthonlét alatt semmilyen káros személyiségtorzuláson átmenni (értsd: kétpofára zabálom a csokit, miközben egész nap csak gémezek), ezért leredukálom a netes jelenlétem csak melókeresésre meg Messengerre, amíg nem találok munkát. Elkezdem napközben az üzleti lengyelt tanulni + átismétlem az Excelt, még programozáson is gondolkodtam, de az ugye több év tanulás, no meg matematikai tehetség is kell hozzá.


A hozzászólást Balthier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-12-06, 14:59-kor.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2016-11-27, 14:24

Na igen, ez elég összetett dolog, ahogy a többiek is írták. Ha van időd keresgélni a jelenlegi mellett, akkor keress és ha megvan az új akkor lépj. Gondolom a kirúgás úgy se játszik máról holnapra, mert van 30 napos felmondási idő, vagy ez próbaidő?
Viszont ha meg máról holnapra meló off, és kell a lóvé, akkor nagyon nincs mit variálni, gyorsan egy ideiglenest, amíg nem találsz olyat ami neked kedvező. De ezt te tudod.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2016-11-27, 07:27

Balthier írta:
Ha kirúgnak/kilépek a jelenlegi melóhelyemről, mennyire reális, hogy Pesten max. 2-3 hónap alatt találok valami normálisabb melót? Sajna nincs backup-plan a munkanélküliségre, a nyelvsuli amivel dumáltam, nem kontaktol velem, illetve a BP sem sajna. Fel lett ajánlva két nagyon szar meló közben, egy állásajánlatot buktam, a másikat meg én mondtam le, azért mindennek van határa, nem megyek el customer service-be egy MLM céghez.
Nyelvsulival azt terveztem, hogy ugye az félállás + mellé 7-8 magándiák ha összejönne, akkor ki lehetne hozni egy közepesen szar fizut, csak az a gáz, hogy azt illegálba tolnám, mert egyéni vállalkozói tudtommal havi 50 rongy.
Szóval most egy kicsit meg vagyok lőve, annyit tudok biztosra, hogy ezen a rabszolgahajcsár faszkalap helyen nem akarok maradni.

hát ez nehéz ügy, szerintem nem is lehet erre rendesen válaszolni.mit akarsz dolgozni, mennyiért, mihez van tapasztalatod stb. sok összetevős. sajnos célszerű a majom módszert alkalmazni avagy akkor engedd el az ágat ha már megfogtad a következőt. (ugyanez a nők pasizási praktikája is)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2016-11-27, 04:02

Balthier írta:
Ha kirúgnak/kilépek a jelenlegi melóhelyemről, mennyire reális, hogy Pesten max. 2-3 hónap alatt találok valami normálisabb melót? Sajna nincs backup-plan a munkanélküliségre, a nyelvsuli amivel dumáltam, nem kontaktol velem, illetve a BP sem sajna. Fel lett ajánlva két nagyon szar meló közben, egy állásajánlatot buktam, a másikat meg én mondtam le, azért mindennek van határa, nem megyek el customer service-be egy MLM céghez.
Nyelvsulival azt terveztem, hogy ugye az félállás + mellé 7-8 magándiák ha összejönne, akkor ki lehetne hozni egy közepesen szar fizut, csak az a gáz, hogy azt illegálba tolnám, mert egyéni vállalkozói tudtommal havi 50 rongy.
Szóval most egy kicsit meg vagyok lőve, annyit tudok biztosra, hogy ezen a rabszolgahajcsár faszkalap helyen nem akarok maradni.
ez nagymértékben attól függ, hogy mit értesz normális meló és fizu alatt?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime2016-11-26, 10:18

Ha kirúgnak/kilépek a jelenlegi melóhelyemről, mennyire reális, hogy Pesten max. 2-3 hónap alatt találok valami normálisabb melót? Sajna nincs backup-plan a munkanélküliségre, a nyelvsuli amivel dumáltam, nem kontaktol velem, illetve a BP sem sajna. Fel lett ajánlva két nagyon szar meló közben, egy állásajánlatot buktam, a másikat meg én mondtam le, azért mindennek van határa, nem megyek el customer service-be egy MLM céghez.
Nyelvsulival azt terveztem, hogy ugye az félállás + mellé 7-8 magándiák ha összejönne, akkor ki lehetne hozni egy közepesen szar fizut, csak az a gáz, hogy azt illegálba tolnám, mert egyéni vállalkozói tudtommal havi 50 rongy.
Szóval most egy kicsit meg vagyok lőve, annyit tudok biztosra, hogy ezen a rabszolgahajcsár faszkalap helyen nem akarok maradni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dühöngőőőő!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dühöngőőőő!!
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: