Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dühöngőőőő!!

Go down 
+7
danny2008
Johnny1
Bodo
Sith Lord
ceu
stealth
Kiccsidzson
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-22, 19:46

Bodo írta:
Balthier írta:
Most meg olvasom, hogy lesz internetadó. Bazdmeg, és komolyan, 150 forint egy gigabyte-ért? Ezt így tényleg meg fogják csinálni?

Ha ezt meg merik csinálni, amit így józan ésszel kétlek, nagyon leverik az ékszíjat az hótziher!!!!!!!!!!

Mélyen belegondolva, azért ez nagyon durva. Visszafejlődne a technika nálunk, az 1TB-os vinyókat ki is lehet vinni az országból, mert minek, ki és miből rakja azt teli.
Mondjuk ez olyan kábé, mintha nem elég, hogy fizetsz az üzemanyagba útadót, mindemellé még pályamatricát is veszel/vehetsz, de januártól bevezetnék, hogy havonta jön egy bácsi leolvasni a tulajdonodban lévő kocsid km-óra állását, és km-enként fizetsz 150ft "plusz adót". Mert miért ne.

Ektoplazma....
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-22, 19:39

Balthier írta:
Ncore-on ez csak poén, ne parázz rá Very Happy...

de valszeg az lesz, hogy a szolgáltatók áthárítják az előfizetőkre. Mint a bankok a terheket az ügyfelekre..

Egy pillára meglepődtem, mivel nem figyelek híreket, azt hittem ez már tegnaptól van érvényben. Nem hogy majd januártól (ha lesz)... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-22, 10:02

Bodo írta:
Balthier írta:
Most meg olvasom, hogy lesz internetadó. Bazdmeg, és komolyan, 150 forint egy gigabyte-ért? Ezt így tényleg meg fogják csinálni?

Ha ezt meg merik csinálni, amit így józan ésszel kétlek, nagyon leverik az ékszíjat az hótziher!!!!!!!!!!

Ezt én ebben a formájában kizártnak tartom. De ha ez lesz, akkor itt kurva világ lesz, asszem kereshetek egy osztrák szolgáltatót.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-22, 06:36

Balthier írta:
Most meg olvasom, hogy lesz internetadó. Bazdmeg, és komolyan, 150 forint egy gigabyte-ért? Ezt így tényleg meg fogják csinálni?

Ha ezt meg merik csinálni, amit így józan ésszel kétlek, nagyon leverik az ékszíjat az hótziher!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-21, 23:47

Ncore-on ez csak poén, ne parázz rá Very Happy...

de valszeg az lesz, hogy a szolgáltatók áthárítják az előfizetőkre. Mint a bankok a terheket az ügyfelekre..
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-21, 23:39

danny2008 írta:
Balthier írta:
Most meg olvasom, hogy lesz internetadó. Bazdmeg, és komolyan, 150 forint egy gigabyte-ért? Ezt így tényleg meg fogják csinálni? Levegőadó nem lesz? Adó-adó esetleg?
150/GB? Na akkor enkór-zárás lesz...  What a Face
Karácsonykor meg jön a haladó.  Wink

Baszki Balthi, én azt hittem, vmi jövőbeli téma ez. Erre most megyek az enkórra, és már nem GB-ban, hanem forintban vannak a "méretek".  affraid
És ezt az adót a szolgáltató (digi/upc stb) fizeti az állam felé, mint ahogyan a reklámadót a tévécsatornák, vagy ezt az előfizetők, ergo mi fizetjük innentől kezdve?????  Evil or Very Mad
Mert akkor megbassza Orbán az anyját tényleg...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-21, 23:20

bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
én pl mindenkit utálok

Detto, mármint ha a volt jelöltekről beszélünk. Én úgy voltam voltam, hogy mindegy kire rakom az x-em, csak ne fidesz és jobbik. Viszont túl sok más meg nincsen sajna.
Én senkire nem szavaztam, így nem pofázhatok. De azért nem szavaztam mert nekem egyik párt se szimpatikus.

Én nem azért mentem, mert kurva nagy szimpatizáns vagyok bármelyikkel is, sőt ugyanúgy érzek mint te, olyan amilyen nekem volna szimpi, olyan nem volt. De annyira elegem lett már Orbániából, hogy csak azért mentem el, hogy ellene voksoljak.
Mint írtam én nem nézek híradót, a politikát is leszarom, mert ha érdekel is, akkor se tudok ellene tenni, max annyit, hogy 4 évente x-elek egyet. 2002-ben mehettem volna először választani, leszartam, minek. 2006-ban csak azért mentem el, mert orosz cégnél melóztam, nekik fontos volt, hogy a szocik maradjanak, mert a politika is közrejátszott a cég működésében (földgáz cég volt), nekem meg a zsíros állasom volt fontos, szóval csak azért. 2010-ben megint leszartam, most idén csak azért mentem el mert elegem volt. Remélem a következőn, a 2018-ason meg már nem leszek itthon... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-21, 23:12

Balthier írta:
danny2008 írta:
hosszú szöveg

Én 2010-ben rájuk szavaztam. Életemben először szavazhattam, a Fidesz meg biztosított egy kicseszettül nagy euforikus légkört, mert a maszop már nagyon bukóban volt, a halál faszára kívánta már mindenki. Meg is bántam félév múlva kb.

Azt hiszem, az emberek azért nem szavaznak másra, mert ad1. [You must be registered and logged in to see this link.] ad2. nincs alternatíva. Az én politikai hovatartozásom számára pl. nincs egy értelmes párt sem. Most komolyan, szavazzak a Jobbikra, ahol a szolnoki képviselőjelölt azt írja, hogy semmi gáz sincs azzal, hogy a Kovács Bélájuk kém?

Amúgy kíváncsi vagyok, mi lesz akkor, amikor lejár Orbán 8 éve, és már nem lehet miniszterelnök. Olvastam anno, hogy pár ismerősének bevallotta, hogy lehet bevállalná a köztársasági elnöki posztot. Akkor meg már végképp kis-Oroszországnak nevezhetnek majd minket.

Jó vidi, ez nekem új volt. lol!
Nos igen alternatíva nincsen. A kicsik sose lesznek ütőképesek annyira, hogy "emberszámba" lehessen venni őket. Mi maradt? Jobb és bal oldal össze-vissza maga mellé csődít plusz pártokat, hogy biztosan nyerjen. És akkor milyen választás marad a népnek? Kétféle közül lehet választani, maradt a szar és a szarabb, hajrá.

De ha jönne is egy vadiúj nevű és irányzatú párt, és ha nyerne is, ebből az országból nem tudom mennyi idő alatt tudná rendbe hozni azt a sok szart, amit ez a két kókány köcsög párt, az elmúlt 20 évben csinált.

Ha lett volna olyan rublika, hogy EU, vagyis az unió irányítja a következő 4 évben Mo helyzetét/politikáját, én biztos arra raktam volna a voksom. Ők még úgysem voltak, és hátha nem rabolják szét az országot és a nép zsebét, mint ezek.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-21, 23:09

danny2008 írta:
bundas01 írta:
én pl mindenkit utálok

Detto, mármint ha a volt jelöltekről beszélünk. Én úgy voltam voltam, hogy mindegy kire rakom az x-em, csak ne fidesz és jobbik. Viszont túl sok más meg nincsen sajna.
Én senkire nem szavaztam, így nem pofázhatok. De azért nem szavaztam mert nekem egyik párt se szimpatikus.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-21, 22:54

bundas01 írta:
én pl mindenkit utálok

Detto, mármint ha a volt jelöltekről beszélünk. Én úgy voltam voltam, hogy mindegy kire rakom az x-em, csak ne fidesz és jobbik. Viszont túl sok más meg nincsen sajna.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-21, 22:42

danny2008 írta:
hosszú szöveg

Én 2010-ben rájuk szavaztam. Életemben először szavazhattam, a Fidesz meg biztosított egy kicseszettül nagy euforikus légkört, mert a maszop már nagyon bukóban volt, a halál faszára kívánta már mindenki. Meg is bántam félév múlva kb.

Azt hiszem, az emberek azért nem szavaznak másra, mert ad1. [You must be registered and logged in to see this link.] ad2. nincs alternatíva. Az én politikai hovatartozásom számára pl. nincs egy értelmes párt sem. Most komolyan, szavazzak a Jobbikra, ahol a szolnoki képviselőjelölt azt írja, hogy semmi gáz sincs azzal, hogy a Kovács Bélájuk kém?

Amúgy kíváncsi vagyok, mi lesz akkor, amikor lejár Orbán 8 éve, és már nem lehet miniszterelnök. Olvastam anno, hogy pár ismerősének bevallotta, hogy lehet bevállalná a köztársasági elnöki posztot. Akkor meg már végképp kis-Oroszországnak nevezhetnek majd minket.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-21, 22:30

danny2008 írta:


Amúgy az is érdekes, ahogyan látom itt se rajong senki a Fideszért. Az ismeretségem és család közül is szinte 8/10 aki utálja a fideszt, a facsés ismerősöknél kábé ugyanígy az arány, látván, hogy melyik miket posztolt a választások idején. Mégis ők nyertek, kibaszott nagy fölénnyel.
Akkor kérdem én melyik verzió az igaz?
1. Az emberek nem merik bevallani, hogy fidesz imádók, fújjolják őket mások előtt, de a szavazó helységben akkora X-et raknak a négyzetbe ami alig fér el a papíron, mellé még narancsot is rajzolnak?
2. vagy én vagyok pont olyan "körben"? scratch
én pl mindenkit utálok
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-21, 22:12

Balthier írta:
Kibaszott szépen halad a Fidesz a nép teljes elhülyítése felé. Azt már ugye évek óta elérte, hogyha bekapcsolok egy állami adót, akkor a félórás híradóban 20 percig arról van szó, hogy milyen kurva jó minden ebben az országban.
Valahol sajna azt kell mondjam magunkra, hogy birkák vagyunk. Vagy félünk. Vagy a fasz tudja. De az tuti fix, hogy lángokban kéne álljon már a Parlament, és egész Pestet blokád alá kellene venni, és szarrá zúzni. Itt már egy lázadásnak, forradalomnak, vagy ha úgy tetszik "parasztfelkelésnek" kéne lennie, hadd lássa a világ, az oroszok az EU és az USA.
Na ezért nem Híradót, nem csak államit nem, másikat se. Csak a negatívum és a szardobálás van benne, engem az meg nem érdekel.  

Balthier írta:
Most meg olvasom, hogy lesz internetadó. Bazdmeg, és komolyan, 150 forint egy gigabyte-ért? Ezt így tényleg meg fogják csinálni? Levegőadó nem lesz? Adó-adó esetleg?
150/GB? Na akkor enkór-zárás lesz...  What a Face
Karácsonykor meg jön a haladó.  Wink

Balthier írta:
A faszom kivan ezzel a kibaszott, autokrata állammal. Ebből szerintem lépés lesz Lengyelországba, amint elvégeztem az egyetemet, csak még ki kell találni, hogyan fizessem vissza majd a röghöz kötés kijátszását.
Megértelek, a dobbantás téma megy nálam is. Igyekszem azon lenni, hogy vmi összejöjjön más országban. Még ha ez nem is megy máról holnapra... Rolling Eyes

Amúgy az is érdekes, ahogyan látom itt se rajong senki a Fideszért. Az ismeretségem és család közül is szinte 8/10 aki utálja a fideszt, a facsés ismerősöknél kábé ugyanígy az arány, látván, hogy melyik miket posztolt a választások idején. Mégis ők nyertek, kibaszott nagy fölénnyel.
Akkor kérdem én melyik verzió az igaz?
1. Az emberek nem merik bevallani, hogy fidesz imádók, fújjolják őket mások előtt, de a szavazó helységben akkora X-et raknak a négyzetbe ami alig fér el a papíron, mellé még narancsot is rajzolnak?
2. vagy én vagyok pont olyan "körben"? scratch
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-10-21, 21:36

Kibaszott szépen halad a Fidesz a nép teljes elhülyítése felé. Azt már ugye évek óta elérte, hogyha bekapcsolok egy állami adót, akkor a félórás híradóban 20 percig arról van szó, hogy milyen kurva jó minden ebben az országban. Aztán ott vannak a kritikusabb hangvételű, kicsi rádiók kicsinálása, pl. a Civiltől megvonják a támogatásokat, a Tilos meg most nem fog frekvenciát kapni. Most meg olvasom, hogy lesz internetadó. Bazdmeg, és komolyan, 150 forint egy gigabyte-ért? Ezt így tényleg meg fogják csinálni? Levegőadó nem lesz? Adó-adó esetleg?
A faszom kivan ezzel a kibaszott, autokrata állammal. Ebből szerintem lépés lesz Lengyelországba, amint elvégeztem az egyetemet, csak még ki kell találni, hogyan fizessem vissza majd a röghöz kötés kijátszását.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-03-15, 11:46

Bodo írta:
Johnny1 írta:
Az milyen már, hogy amikor nyírod a bajszodat szakállnyíróval egy levágott szőrszál darab belerepül a szemedbe? Smile

....hát van az úgy, hogy:
[You must be registered and logged in to see this image.]
 Smile 

Amúgy még sosem jártam így, gondolom direkt nem menne!!

Smile
Igen, van így!
Direkt biztos, hogy nem jönne össze századszorra sem Razz
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-03-14, 09:32

Johnny1 írta:
Az milyen már, hogy amikor nyírod a bajszodat szakállnyíróval egy levágott szőrszál darab belerepül a szemedbe? Smile

....hát van az úgy, hogy:
[You must be registered and logged in to see this image.]
 Smile 

Amúgy még sosem jártam így, gondolom direkt nem menne!!


A hozzászólást Bodo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-03-15, 12:45-kor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-03-14, 07:52

Az milyen már, hogy amikor nyírod a bajszodat szakállnyíróval egy levágott szőrszál darab belerepül a szemedbe? Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-01-28, 07:49

Balthier írta:
ÓÓóóóóóóbazmeg, azt hitte már, hogy nem lesz az utolsó félévben péntek reggeli előadás, de azért csak megszopatnak vele.

Az nekünk is rendszeresen befigyelt, bár első és ötöd éven nem volt, de 2-4-ig igen. Ráadásul közigazgatási jog volt, nem szerettem Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2014-01-27, 10:27

ÓÓóóóóóóbazmeg, azt hitte már, hogy nem lesz az utolsó félévben péntek reggeli előadás, de azért csak megszopatnak vele.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2012-11-07, 18:10

Az 1400 forintba kerülő, külföldre feladott ajánlott, prioritásos küldeményem nem érkezett meg a külföldi kézbesítetthez, és emiatt lehet, hogy lekések egy ösztöndíjas határidőt. Magyar Posta <3.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2012-10-13, 21:29

Kiccsidzson írta:
. Először még csak a sarka égett, aztán hirtelen: ZZZZZZZZZZZZSSSSSSSSSSSS!
Mint a Tom és Jerryben a Tom.

Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2012-10-13, 21:12

bundas01 írta:
Két napig nem tudtam az oldalra fellépni... affraid

A Joii-oldallal is így kezdődött. Először még csak a sarka égett, aztán hirtelen: ZZZZZZZZZZZZSSSSSSSSSSSS!
Mint a Tom és Jerryben a Tom.

Azért remélem nem ez lesz pirat
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2012-10-13, 20:59

bundas01 írta:
Két napig nem tudtam az oldalra fellépni... affraid

Egy darabig én sem. Nem két napig, de egy fél napig tuti. Nemtom mi volt.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2012-10-13, 20:12

Két napig nem tudtam az oldalra fellépni... affraid
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2012-10-12, 07:03

Sith Lord írta:

Most lelkiismeretfurdalasom lett, hogy meg nem szereztem neked ACt.. Mindenkepp 10£ alatt akartam, de most meg kicsivel tobbert szoktak menni.

ráér az.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2012-10-11, 02:00

Joii írta:
több mint egy hónapja betegállományban...kezdek fényt kapni.
Most lelkiismeretfurdalasom lett, hogy meg nem szereztem neked ACt.. Mindenkepp 10£ alatt akartam, de most meg kicsivel tobbert szoktak menni.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2012-10-10, 21:11

Joii írta:
több mint egy hónapja betegállományban...
Az de zsír
rabbit
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2012-10-10, 09:40

Kiccsidzson írta:
Senki nem bántott Robot, csak tetszik ez a szmájli.

Ez eléggé dzsonos volt :]
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2012-10-08, 18:03

Senki nem bántott Robot, csak tetszik ez a szmájli.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime2012-10-08, 15:33

Bodo írta:

Ez még a derekad miatt?

igen, sajna.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Dühöngőőőő!! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dühöngőőőő!!
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: