Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dühöngőőőő!!

Go down 
+7
danny2008
Johnny1
Bodo
Sith Lord
ceu
stealth
Kiccsidzson
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-07-22, 14:12

Joii írta:

az elmúlt kb 1 évben nem tudom mi van az ncore-al de már nem ők a leggyorsabbak, egyre többször futok bele olyanba ami nincs fent, na meg ezek a barom, elnyomhatatlan reklámok és hírek..
nálam azt írja 9 órája jártál az oldalon.

Ha le vagyok tiltva, az oldalra még beléphetek, de a letöltés nem kezdődik el sajna a torrentben.

Igen, kár volt anno ezt az arányrendszert eltörölni. Azelőtt soha nem volt problémám az oldallal.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-07-21, 07:27

Balthier írta:


Nekem a kéréseimet törölték folyton, aztán feladtam.
Amúgy nemrég határozatlan időre ki is tiltottak. Nem tudom, hogy még mindig van-e ez, mert van olyan torrent, amit le tudok szedni.

az elmúlt kb 1 évben nem tudom mi van az ncore-al de már nem ők a leggyorsabbak, egyre többször futok bele olyanba ami nincs fent, na meg ezek a barom, elnyomhatatlan reklámok és hírek..
nálam azt írja 9 órája jártál az oldalon.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-07-20, 19:44

Joii írta:
tegnap feltettem a második torrentemet az ncore-ra, teljesen büszke is voltam magamra. estére, 22 leszedés, 2 megköszönés - tipikus.

erre reggelre nem törölték a szemetek??!

Nekem a kéréseimet törölték folyton, aztán feladtam.
Amúgy nemrég határozatlan időre ki is tiltottak. Nem tudom, hogy még mindig van-e ez, mert van olyan torrent, amit le tudok szedni.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-07-20, 12:50

tegnap feltettem a második torrentemet az ncore-ra, teljesen büszke is voltam magamra. estére, 22 leszedés, 2 megköszönés - tipikus.

erre reggelre nem törölték a szemetek??!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-07-15, 07:17

Kiccsidzson írta:
Emó, autómata klíma és tempomat mindenképp legyen benne, mert meg fogod bánni, ha nincs.

2005ben vettem egy astrát, szóba került még a pözsó306 (v 307?) illetve az 1es bmw. Utóbbit azért nem, mert akörül jött be az országba, még kipróbálni sem lehetett. Így maradt az astra, de még ezzel is megszívtam a frankhitel miatt, havi törlesztő 48 ról 77ezerre felment. A bmw kb duplája lett volna.

Ja, klíma az kell, tempomatunk van de soha nem használtam még Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-07-14, 07:16

Emó, autómata klíma és tempomat mindenképp legyen benne, mert meg fogod bánni, ha nincs.

2005ben vettem egy astrát, szóba került még a pözsó306 (v 307?) illetve az 1es bmw. Utóbbit azért nem, mert akörül jött be az országba, még kipróbálni sem lehetett. Így maradt az astra, de még ezzel is megszívtam a frankhitel miatt, havi törlesztő 48 ról 77ezerre felment. A bmw kb duplája lett volna.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-07-12, 07:28

Balthier írta:
Nézegeket kocsikat "2 év múlva hátha" alapon. Bár szerintem saját lakás megszerzése fontosabb, addig marad a bringa + tömegközlekedés.
Szóval van az elérhetetlen kategória, a Honda Civic, abból is az, aminek plexi van az orránál, és azt már nem is gyártják sajna. Az újabb Golfok is kurvára bejönnek, de 4 milla körül vannak az utóbbi években legyártottak (+ azok, amik nincsenek ugye széthajtva).
Ami még bejön, az a Dacia Sandero Stepway, utána pedig a Duster. Bár az utóbbi terepjáró, és tuti zabálja a benzint.

Előbb inkább lakás, szerintem. A Dacia-k nem rosszak egyébként, a Dustert mindenhol dicsérték. Nekünk egy Citroen C3 van, 11 éves, eddig nem volt különösebb gond vele a szokásos kopó alkatrészek cseréjén kívül, meg ugye a szélvédő csere. Nekünk 2 év múlva telik le a lakáshitel, utána el kell kezdeni spórolni egy új autóra. Nálam a Citroen C3 Picasso, a Skoda Fabia kombi játszana, de majd meglátjuk. Az álomautóm egyébként egy 4-es Golf kicsit megpimpelve, nomeg a régi Skoda Rapid (csapott-hátú 120-as Skoda).
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-07-11, 18:47

Vigyázz Emó, ha megveszed lehet, még dagadtabb leszel.

Ami bejön

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gány amcsi fos. De ez a forma. Az összes bmw szétrepül előtte
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-07-11, 17:31

Balthier írta:
Nézegeket kocsikat "2 év múlva hátha" alapon. Bár szerintem saját lakás megszerzése fontosabb, addig marad a bringa + tömegközlekedés.
Szóval van az elérhetetlen kategória, a Honda Civic, abból is az, aminek plexi van az orránál, és azt már nem is gyártják sajna. Az újabb Golfok is kurvára bejönnek, de 4 milla körül vannak az utóbbi években legyártottak (+ azok, amik nincsenek ugye széthajtva).
Ami még bejön, az a Dacia Sandero Stepway, utána pedig a Duster. Bár az utóbbi terepjáró, és tuti zabálja a benzint.
én előbb kéróra költenék aztán kocsira.
bár bp-n lakom, de tökéletesen elvagyok bicajjal, ritka az olyan alkalom amihez verda kell
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-07-11, 16:45

Nézegeket kocsikat "2 év múlva hátha" alapon. Bár szerintem saját lakás megszerzése fontosabb, addig marad a bringa + tömegközlekedés.
Szóval van az elérhetetlen kategória, a Honda Civic, abból is az, aminek plexi van az orránál, és azt már nem is gyártják sajna. Az újabb Golfok is kurvára bejönnek, de 4 milla körül vannak az utóbbi években legyártottak (+ azok, amik nincsenek ugye széthajtva).
Ami még bejön, az a Dacia Sandero Stepway, utána pedig a Duster. Bár az utóbbi terepjáró, és tuti zabálja a benzint.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-19, 21:08

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
Ezeknek a műsoroknak valahogy sokkal nagyobb jelentősége volt a youtube elterjedése előtt. Ha jól emlékszem, a Gamester pl. külön CD/DVD-mellékletként adta régen a saját műsoraikat.

Igen. Én anno alig vártam, hogy jöjjön az 576Kbyte vagycaztàn a Szegasztok, gyakorlatilag akkoriban csak ott làthattumk gameplayeket.

Nana. Azért a fantasztikus Tibi bácsi gémpléjről ne feledkezzünk meg!! Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja, igaz, de az béna volt gameplay szempontból, bár mondjuk telefongombokkal SMB-t tolni nem lehetett egyszerű
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-18, 16:16

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Ezeknek a műsoroknak valahogy sokkal nagyobb jelentősége volt a youtube elterjedése előtt. Ha jól emlékszem, a Gamester pl. külön CD/DVD-mellékletként adta régen a saját műsoraikat.

Igen. Én anno alig vártam, hogy jöjjön az 576Kbyte vagycaztàn a Szegasztok, gyakorlatilag akkoriban csak ott làthattumk gameplayeket.

Nana. Azért a fantasztikus Tibi bácsi gémpléjről ne feledkezzünk meg!! Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-18, 08:04

Balthier írta:
Ezeknek a műsoroknak valahogy sokkal nagyobb jelentősége volt a youtube elterjedése előtt. Ha jól emlékszem, a Gamester pl. külön CD/DVD-mellékletként adta régen a saját műsoraikat.

Igen. Én anno alig vártam, hogy jöjjön az 576Kbyte vagycaztàn a Szegasztok, gyakorlatilag akkoriban csak ott làthattumk gameplayeket.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-17, 21:11

Ezeknek a műsoroknak valahogy sokkal nagyobb jelentősége volt a youtube elterjedése előtt. Ha jól emlékszem, a Gamester pl. külön CD/DVD-mellékletként adta régen a saját műsoraikat.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-17, 20:15

Én a Game One tévécsatonát szerettem nagyon, még kb 15 évvel ezelőtt nyomatták esténként vmelyik kábelcsatornán. FF IX, Bouncer, Mgs2, bakker de szerettem. Talán miatta vettem ps2-t és lettem gémer.
Pedig sok volt az ismétlés, net nálam még sehol, de hogy örültem ha jött egy új epizód. Azóta sokszor kerestem azt a csatornát azzal a kedves női hanggal. De ugye manapság már minek..
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-17, 07:32

Az új Retronauts Mini epizódban erről a műsorról beszélgetnek:

[You must be registered and logged in to see this link.]


Ennek fényében annyira nem volt gáz az 576 TV műsor, éljenek a túljátszott 90es évek műsorvezetők.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-08, 08:03

Balthier írta:
Na, rám tört az utóbbi hetekben a "vége az egyetemnek" depresszió. Bár az évek alatt nagyon sokszor küldtem el az intézményt a halál faszára, az öt év jó emlékei győznek a rosszakkal szemben, bárhonnan is nézem. Főleg amiatt, hogy volt lehetőségem Krakkóban élni ösztöndíj révén.
Csütörtökön szakdogavédés, aztán júliusban diplomaosztó. Ennyi is lett 5 év termése, október környékén a diákigazolványom is ugrik, vehetem a teljes áras jegyeket mindenhova.

Ami még szarul érint, hogy relative kevés hétvégém lesz a 12 órázások miatt melóban, bár egyáltalán, legalább van most állásom.

Az utóbbi napokban a sport is ugrott, csak bebiciklizek melóba, és kész. Hétvégén hazamentem Szolnokra, hogy előszedjem a trekkinget + ússzak egy jót, erre baszki persze akkor kezd el szakadni.

Ismerős szitu, az 5 év és az államvizsgák alatt kígyót-békát (meg durvábbakat) kiabáltam az egyetemre, aztán az államvizsgák után jött a depi. Elmentünk bulizni az évfolyamtársakkal és akkor jött ez a "soha többet nem fogunk találkozni így már" érzés. Nagyon szar volt, valószínűleg ezért is kezdtem el durván piálni az egyetem után.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-07, 21:20

Balthier írta:
Na, rám tört az utóbbi hetekben a "vége az egyetemnek" depresszió. Bár az évek alatt nagyon sokszor küldtem el az intézményt a halál faszára, az öt év jó emlékei győznek a rosszakkal szemben, bárhonnan is nézem. Főleg amiatt, hogy volt lehetőségem Krakkóban élni ösztöndíj révén.
Csütörtökön szakdogavédés, aztán júliusban diplomaosztó. Ennyi is lett 5 év termése, október környékén a diákigazolványom is ugrik, vehetem a teljes áras jegyeket mindenhova.

Ami még szarul érint, hogy relative kevés hétvégém lesz a 12 órázások miatt melóban, bár egyáltalán, legalább van most állásom.

Az utóbbi napokban a sport is ugrott, csak bebiciklizek melóba, és kész. Hétvégén hazamentem Szolnokra, hogy előszedjem a trekkinget + ússzak egy jót, erre baszki persze akkor kezd el szakadni.

Ott a pont! A "legalább van most állásom"-nál. Az a lényeg!! Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-07, 21:19

Joii írta:

nos, 3 óra masszir után kiderült ennek meg a hangkártyája szállt el. hehe.

Azért az audio topikba linkelt zenét hallgasd meg valahogy! Cool
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-07, 20:26

Na, rám tört az utóbbi hetekben a "vége az egyetemnek" depresszió. Bár az évek alatt nagyon sokszor küldtem el az intézményt a halál faszára, az öt év jó emlékei győznek a rosszakkal szemben, bárhonnan is nézem. Főleg amiatt, hogy volt lehetőségem Krakkóban élni ösztöndíj révén.
Csütörtökön szakdogavédés, aztán júliusban diplomaosztó. Ennyi is lett 5 év termése, október környékén a diákigazolványom is ugrik, vehetem a teljes áras jegyeket mindenhova.

Ami még szarul érint, hogy relative kevés hétvégém lesz a 12 órázások miatt melóban, bár egyáltalán, legalább van most állásom.

Az utóbbi napokban a sport is ugrott, csak bebiciklizek melóba, és kész. Hétvégén hazamentem Szolnokra, hogy előszedjem a trekkinget + ússzak egy jót, erre baszki persze akkor kezd el szakadni.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-02, 08:00

köszönöm srácok,
azt, mennyiszer mondtam el hagyom azt egészet a 'csába és veszek egy PS4-et megtippelni sem tudom.

sajna ez laptop, nem lehet semmit kivenni.asszem.
a Win7 ott akadt el egyik vinyót felszabaditottam de valamiért nem akar rátelepülni. hiába van 100 giga hely, nem engedi. a többi vinyó pedig tele van.
Ubuntu? az miaz? nem ezekkel balhéznak a taxisok? Smile (bocs)

azóta már hoztam egy müködő laptopot. tényleg nem akartam sokat, fusson a torrent, lehessen böngészni, netrádiót hallgatni.
nos, 3 óra masszir után kiderült ennek meg a hangkártyája szállt el. hehe.


Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-01, 20:33

Ez szörnyű Joii, rèszvètem.
Èn a legegyszerűbb megoldàst vàlasztanàm, kalapàccsal szètvernèm a gèpet vmi betonon.

Egyèbkènt miòta van oktelòm be se kapcsolom a laptopot.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-01, 19:47

Joii írta:
nos, párom, szerelmem, mátkám volt olyan ügyes még május elején és nyomott egy D-t (delete) a D (download) meghajtóra a laptopon. 300 giga film, zene, könyv, program egyszóval az összes letöltött cumó huss. Párom (innentől: Lakótárs) persze próbálta menteni a menthetőt, például visszaállítással ami ugye csak a filmekben szokott sikerülni. itt már kissé sírásra görbült a szám de a java csak most jött.
....

Akkor ezért voltál eltűnve! Így már stimmel!

Azért remélem egy csokor virággal kiengesztelted az "innentől: Lakótárs"-adat! Hiszen ő csak jót akart... What a Face Cool Wink
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-01, 17:56

Hol akadsz meg a Win7 telepítésében, talán innen is tudok neked segíteni?

Én Ubuntut raknék fel nagy hirtelen, ott talán van olyan opció, hogy nem törli le a merevlemez adatait, csak kell neki pár giga hely. Onnantól kezdve ha fent van, elérhetnéd a fájlaidat, én pölö elkezdeném őket felhőbe pakolgatni. Mármint a legfontosabbakat. Pl. Google Drive tárhelyre meg Dropboxra.

Csak hát az Ubuntu kiírásához/USB-re rakásához is kell egy funkcionáló gép Sad
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-01, 11:57

Joii írta:
no akkor helyezzétek kényelembe magatokat, hosszú történet lesz. tudom ez mehetett volna a pc topikba is, de ez a topik név kihagyhatatlan.

nos, párom, szerelmem, mátkám volt olyan ügyes még május elején és nyomott egy D-t (delete) a D (download) meghajtóra a laptopon. 300 giga film, zene, könyv, program egyszóval az összes letöltött cumó huss. Párom (innentől: Lakótárs) persze próbálta menteni a menthetőt, például visszaállítással ami ugye csak a filmekben szokott sikerülni. itt már kissé sírásra görbült a szám de a java csak most jött.
programok is repültek, naná. utorrent, winamp, stb...ezeket is elkezdte letölteni majd felpakolgatni  mikoris kiderült, az Utorrent virusos. mármint az a verzió amit a "hivatalos" helyről lehet letölteni. másnap már nem is moccant az egész Asztal, se zene se semmi. nembaj, van nekem guru komám, igaz épp tavasszal költözött ki Londonba de majd megoldjuk online.Teamwiewer, Viber mint eszközök, és hát 6 óra masszír után arra jutottunk akkor erre inkább tegyük fel a Win10-et mert ez nagyon gáz már.biztos meg tudjuk ezt oldani online? persze.de mondom közben a TeamW se fog menni tehát mindent nekem kell csinálnom. no gond. jó.

- van Win10-ed?
- nincs, miért lenne?
- ok. mekkora a legnagyobb pendrive-od?
- 16-os.
- az pont jó, állitsuk hadrendbe.
- hát jó.
(Spoiler: a 16-os pendrive-on szoktak lenni a legfrissebb nézendő filmek, plusz zenék. mondanom sem kell, többet ezeket sem láttam.)

16-os pendrive-ra Win10 leszed, mókolás ezerrel, BIOS meg minden. elbasztunk rá olyan 20-25 órát, persze már maga a menet is vicces volt:
- keresd meg a system config-ot
- oké, merre van?
- fotót!
- aha, itt lesz két füllel jobbra.
- megvan!
- fotót kérek!

nahh, igy, lépésről lépésre mindent. hát bazzeg betelt a telómemóriám annyi képet csináltam Very Happy
nem sikerült, szünet. figyi az jó ha szerzek egy Win7-et, azt fel tudod tenni így csukott szemmel? persze.
..és, nem lett meg. ez szar, az szar de a lényeg, hogy ezt igy online, láthatatlanban nem tudja megoldani az arc.
fasza, akkor mi van most?

van egy laptop rendszer nélkül, olyan 700 giga adattal amiket jó lenne nem elveszteni. van egy pendrive-om Win10-el. van mégegy pendrive-om Win7-el.
...
persze közen képeztem is magam, van már torrentem telefonon továbbá tableten is. itt jegyezném meg, hihetetlen mekkora fapad az Utoorent android-on..hihetetlen, hogy egy ekkora felhasználó bázisra nem gondolnak.oké, a sorozatok legalább csurognak.

asszem ennyi, eddig, de lehet kihagytam valamit.


ÚÚÚ, ez szívás tesó.
A vinyót nem tudod kivenni és lementetni/lementetni az adatokat aztán nyomni neki egy formatot? Lehet, hogy az lenne a legjobb.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-06-01, 09:19

no akkor helyezzétek kényelembe magatokat, hosszú történet lesz. tudom ez mehetett volna a pc topikba is, de ez a topik név kihagyhatatlan.

nos, párom, szerelmem, mátkám volt olyan ügyes még május elején és nyomott egy D-t (delete) a D (download) meghajtóra a laptopon. 300 giga film, zene, könyv, program egyszóval az összes letöltött cumó huss. Párom (innentől: Lakótárs) persze próbálta menteni a menthetőt, például visszaállítással ami ugye csak a filmekben szokott sikerülni. itt már kissé sírásra görbült a szám de a java csak most jött.
programok is repültek, naná. utorrent, winamp, stb...ezeket is elkezdte letölteni majd felpakolgatni mikoris kiderült, az Utorrent virusos. mármint az a verzió amit a "hivatalos" helyről lehet letölteni. másnap már nem is moccant az egész Asztal, se zene se semmi. nembaj, van nekem guru komám, igaz épp tavasszal költözött ki Londonba de majd megoldjuk online.Teamwiewer, Viber mint eszközök, és hát 6 óra masszír után arra jutottunk akkor erre inkább tegyük fel a Win10-et mert ez nagyon gáz már.biztos meg tudjuk ezt oldani online? persze.de mondom közben a TeamW se fog menni tehát mindent nekem kell csinálnom. no gond. jó.

- van Win10-ed?
- nincs, miért lenne?
- ok. mekkora a legnagyobb pendrive-od?
- 16-os.
- az pont jó, állitsuk hadrendbe.
- hát jó.
(Spoiler: a 16-os pendrive-on szoktak lenni a legfrissebb nézendő filmek, plusz zenék. mondanom sem kell, többet ezeket sem láttam.)

16-os pendrive-ra Win10 leszed, mókolás ezerrel, BIOS meg minden. elbasztunk rá olyan 20-25 órát, persze már maga a menet is vicces volt:
- keresd meg a system config-ot
- oké, merre van?
- fotót!
- aha, itt lesz két füllel jobbra.
- megvan!
- fotót kérek!

nahh, igy, lépésről lépésre mindent. hát bazzeg betelt a telómemóriám annyi képet csináltam Very Happy
nem sikerült, szünet. figyi az jó ha szerzek egy Win7-et, azt fel tudod tenni így csukott szemmel? persze.
..és, nem lett meg. ez szar, az szar de a lényeg, hogy ezt igy online, láthatatlanban nem tudja megoldani az arc.
fasza, akkor mi van most?

van egy laptop rendszer nélkül, olyan 700 giga adattal amiket jó lenne nem elveszteni. van egy pendrive-om Win10-el. van mégegy pendrive-om Win7-el.
...
persze közen képeztem is magam, van már torrentem telefonon továbbá tableten is. itt jegyezném meg, hihetetlen mekkora fapad az Utoorent android-on..hihetetlen, hogy egy ekkora felhasználó bázisra nem gondolnak.oké, a sorozatok legalább csurognak.

asszem ennyi, eddig, de lehet kihagytam valamit.

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-05-06, 23:36

Szerintem fullos 24, biztos nem dőlhetsz le.
Ja, a bűz, huh, az nagyon durva volt már a Bevándorlásiban is.

(annyira zavar a magyarban, hogy a "szoktam"-ot múltra és jelenre is lehet használni. ha olyan cselekményről beszélek, ami már nem a szokásom, átálltam arra, hogy "szoktam volt", bármennyire is mesterkéltnek hangzik így 2016-ban)
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-05-06, 21:40

Nehogy bemenj a làgerbe Emò. Sec perc alatt megpusztusz.

Èjszakai melò:
Annò katona koromban èjjel le szoktam kapcsolgatni az adòkat a lokàtorban, szèp fokozatosan, ha àlmos voltam. Ìgy nem làtszòdtak a repülők, nem volt mit közvetìteni. Lehetett a monitoron aludni.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-05-06, 19:57

Balthier írta:
danny2008 írta:

Ízlések és pofonok, de ez a második nem hangzik annyira szarul. Nálam. Rolling Eyes
"Porszívóügynöki meló" az távol áll, ez az ingatlanosdi az számomra.

A 8 órásat én is elviselném még. De ez úgy 8, hogy Szegedről elvisznek Kiskunhalasra vagy Röszkére, az utazás is hozzácsapódik így. A 24 óra + utazás nekem teljesen képtelen hangzik egyelőre, sose dolgoztam még teljes napokat, valszeg az ember egészségét tönkre is vágná pár év alatt a dolog. Aztán hazajutnék (ahogy utazol, már pörög a 72 óra) Szegedre, busszal megint lakásba, és lehet, hogy aludnék 12-13 órát egyhuzamban.
Aztán hozzájön még az Auschwitz-feeling a sok bezombult/üvöltöző/síró migránssal. Ezt még nem hogy nekik, de nekem is át kell gondolni.

De a 24-ből ébren kell lenni 24-et, vagy éjszakára ügyelet van, azt' ha nem jön senki ott az ágy?
Mondjuk a migránsokkal szót érteni, hááát. Na meg a hosszú út szaga, az is érzéki. De ha beindul a meló, rájössz a kiskapukra, aztán épületen kívül árulod nekik az útlevelet jó pénzért. Wink

Itt is az ment pesten a Keletinél, iszonyat, a giroszos 24 órás lett, az ingyen adományételt ezek a kukákba baszták, a csövik meg onnan vették ki. A GSM-boltos jó pénzért töltötte fel a telefonjaik aksiját, az, hogy ezek menekültek, még nem azt jelentette, hogy egy lyukas fillérjük sincs, mert a belső zsebbe volt náluk lóvé, még ha az az összes megtakarított pénz is, amit otthonról elhoztak.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime2016-05-03, 21:08

danny2008 írta:

Ízlések és pofonok, de ez a második nem hangzik annyira szarul. Nálam. Rolling Eyes
"Porszívóügynöki meló" az távol áll, ez az ingatlanosdi az számomra.

A 8 órásat én is elviselném még. De ez úgy 8, hogy Szegedről elvisznek Kiskunhalasra vagy Röszkére, az utazás is hozzácsapódik így. A 24 óra + utazás nekem teljesen képtelen hangzik egyelőre, sose dolgoztam még teljes napokat, valszeg az ember egészségét tönkre is vágná pár év alatt a dolog. Aztán hazajutnék (ahogy utazol, már pörög a 72 óra) Szegedre, busszal megint lakásba, és lehet, hogy aludnék 12-13 órát egyhuzamban.
Aztán hozzájön még az Auschwitz-feeling a sok bezombult/üvöltöző/síró migránssal. Ezt még nem hogy nekik, de nekem is át kell gondolni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dühöngőőőő!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngőőőő!!   Dühöngőőőő!! - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dühöngőőőő!!
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: