Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+16
ceu
MoombaSP
noname
Cold_
Johnny1
momotaro
Balthier
Bolyhos
Joii
stealth
bundas01
eszgé
Zioncsabi
Sith Lord
Kiccsidzson
Bodo
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-08, 00:03

eszgé írta:
bundas01 írta:

burzsuj

Ezért szabadulnék tőle.
áruló
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-08, 00:01

bundas01 írta:

burzsuj

Ezért szabadulnék tőle.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-07, 23:47

eszgé írta:
Bula írta:


Télleg venni kellene má egy bokszot.

Nekem pont van egy, amit ótvar táncolós Kinect játékok tesztelésén kívül nem használok semmire...
burzsuj
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-07, 23:45

Szóval...

Catherine
"A" hipszter játék. Vizuálisan totál orgazmus az egész és igen, végre egy olyan cucc, ami komoly, felnőtt embereket érintő problémákkal zsonglőrködik folyamatosan. Nincs fakin világmegmentés, csak a rengeteg döntéshelyzet és hogy végül a szőke vagy a barna csajt viszed ágyba. Sajnos maga a játék része taccsra teszi az élményt némileg, mert az idióta kamera gyakorlatilag trial & error gyakorlattá degradálja a kockamászós logikai vonulatot.
Ja, egyébként egyértelműen a szőke...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Defiance
Kifejezetten érdekes MMO TPS, egyedül kula, meg kiba ronda is, de ha sikerül hozzácsapódnod pár normálisabb pléjerhez iszonyatosan nagy co-op henteléseket lehet csapni (a PVP csak tiniknek és lúzereknek való). 2 zsillió küldetés van kb, a terület meg valami brutálisan nagy, igaz a cucc tele van irritáló glitchekkel, meg az ellenfelek is csalnak, de eddig ilyen konzolon még nem volt, most meg már van és ráadásul egész fasza.
Warez kapitányt kérdezném, hogy ebből milyen a Verbatim verzió? Csak mert ha minden igaz a cucc kizárólag aktív netkapcsolattal futtatható.
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-07, 23:22

Bula írta:


Télleg venni kellene má egy bokszot.

Nekem pont van egy, amit ótvar táncolós Kinect játékok tesztelésén kívül nem használok semmire...
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-07, 14:39

És a legviccesebb, hogy a Hitmant még mindig nem fejeztem be, pedig már fél éve megvan. Az előzőt pedig napok alatt kitoltam annyira élveztem.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-07, 10:08

Bodo írta:
bundas01 írta:
DS3
Tolom de csak becsületből.Érdekes, hogy az első két rész nagyon bejött, ez meg olyan kínkeserves.
Ja és a fejlesztők édesanyját innen üdvözölném, hogy telerakták regenerátorokkal a játékot.
rabbit

Sajnos én is hasonlóakat érzek. Crying or Very sad
Tolom, de csak apránként, mert nem köt le igazán. Asszem 50% körül járok, de már a végét várom.
Nem azt mondom, hogy rossz, de hol van a full para DS1 etalon hangulat. Vannak jó, autentikus részek, amik tetszettek is.
OK. kell az újítás meg minden, de itt nem jön össze igazán. Nagyon sokszor a The Ting jut eszembe róla, ami nem rossz, de én DS akartam.

Ezt szomorúan hallom tőletek. Pedig kíváncsi lettem volna a havas/jeges bolygóra. Mondjuk a legjobb akkor is az első rész volt. Ennyit Isaac-ról... Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-07, 09:08

bundas01 írta:
DS3
Tolom de csak becsületből.Érdekes, hogy az első két rész nagyon bejött, ez meg olyan kínkeserves.
Ja és a fejlesztők édesanyját innen üdvözölném, hogy telerakták regenerátorokkal a játékot.
rabbit

Sajnos én is hasonlóakat érzek. Crying or Very sad
Tolom, de csak apránként, mert nem köt le igazán. Asszem 50% körül járok, de már a végét várom.
Nem azt mondom, hogy rossz, de hol van a full para DS1 etalon hangulat. Vannak jó, autentikus részek, amik tetszettek is.
OK. kell az újítás meg minden, de itt nem jön össze igazán. Nagyon sokszor a The Ting jut eszembe róla, ami nem rossz, de én DS akartam.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-06, 21:44

DS3
Tolom de csak becsületből.Érdekes, hogy az első két rész nagyon bejött, ez meg olyan kínkeserves.
Ja és a fejlesztők édesanyját innen üdvözölném, hogy telerakták regenerátorokkal a játékot.
rabbit
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-06, 17:24

Bula írta:
-Fárkrájhárom van?
-Aham, van egy, kilencezer.
-Vinném.
-Várjá, ez el van téve. Másik... Nincs.

Kilencezerért nincs. Télleg venni kellene má egy bokszot.
Vegyél bokszot. Nincs értelme szopni.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-06, 15:20

-Fárkrájhárom van?
-Aham, van egy, kilencezer.
-Vinném.
-Várjá, ez el van téve. Másik... Nincs.

Kilencezerért nincs. Télleg venni kellene má egy bokszot.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-03, 21:04

bundas01 írta:
Kocsiból, motorcsónakból többfélét, jetskit,quadot és sárkányrepülőt is.

Akkor tényleg nem lehet rossz. Majd megszerzem.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-03, 19:35

danny2008 írta:
[

Semmi csőség? Mittomén elkezdek ostromolni egy bázist aztán ha úri kedvem úgy tartja otthagyhatom a csába? Ez nem hangzik rosszul.
Igen. Hisz mint mondtam a cucc kurvajó.[/quote]
ja és az időjárás is változik randomban[/quote]

Odamész ahova akarsz, random időjárás, lőni lehet. Kocsit lopni lehet benne? Van egy kis GTA fílingje? [/quote]
Kocsiból, motorcsónakból többfélét, jetskit,quadot és sárkányrepülőt is.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-03, 16:51

danny2008 írta:

Odamész ahova akarsz, random időjárás, lőni lehet. Kocsit lopni lehet benne? Van egy kis GTA fílingje?
Es varázsolni meg sárkányon repulni lehet? Ha nem akkor szar. [Akármirol is van szó.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-03, 16:03

bundas01 írta:
bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:

Vedd előre az FC3-t.

Mihelyst eladom a TR-t már meg is veszem. Felépítésre milyen? Szanaszét járkálhatok bármerre benne mint a Skyrimben, vagy ilyen félszendboksz mint a TR, ami nem is szendboksz, inkább cső.
Odamész ahova akarsz bammeg
rabbit

Semmi csőség? Mittomén elkezdek ostromolni egy bázist aztán ha úri kedvem úgy tartja otthagyhatom a csába? Ez nem hangzik rosszul.
Igen. Hisz mint mondtam a cucc kurvajó.
ja és az időjárás is változik randomban[/quote]

Odamész ahova akarsz, random időjárás, lőni lehet. Kocsit lopni lehet benne? Van egy kis GTA fílingje?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-02, 08:29


KOMOLY!!!! Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-04-01, 00:29

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:

Vedd előre az FC3-t.

Mihelyst eladom a TR-t már meg is veszem. Felépítésre milyen? Szanaszét járkálhatok bármerre benne mint a Skyrimben, vagy ilyen félszendboksz mint a TR, ami nem is szendboksz, inkább cső.
Odamész ahova akarsz bammeg
rabbit

Semmi csőség? Mittomén elkezdek ostromolni egy bázist aztán ha úri kedvem úgy tartja otthagyhatom a csába? Ez nem hangzik rosszul.
Igen. Hisz mint mondtam a cucc kurvajó.[/quote]
ja és az időjárás is változik randomban
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 20:04

Bula írta:
...és mi van a Far Cry korábbi részeivel? Azokkal nem érdemes gecizni? Vagy?

Én most nyomom a legelsőt, de még csak az elején járok. Az idióta intrót és az izomagy főszereplőt leszámítva idáig jó minden, és hát eléggé rácsodálkozik az ember, hogy ezt a grafikát 9 éve tudta egy játék...
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 19:16

Kiccsidzson írta:
bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:

Vedd előre az FC3-t.

Mihelyst eladom a TR-t már meg is veszem. Felépítésre milyen? Szanaszét járkálhatok bármerre benne mint a Skyrimben, vagy ilyen félszendboksz mint a TR, ami nem is szendboksz, inkább cső.
Odamész ahova akarsz bammeg
rabbit

Semmi csőség? Mittomén elkezdek ostromolni egy bázist aztán ha úri kedvem úgy tartja otthagyhatom a csába? Ez nem hangzik rosszul.[/quote]
Igen. Hisz mint mondtam a cucc kurvajó.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 19:15

Bula írta:
bundas01 írta:

Odamész ahova akarsz bammeg


kurelni
Azt mindjárt fogok aztán bezabálok és játszok egyet.
rabbit
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 18:52

Bodo írta:
Kiccsidzson írta:
TR kipörgetve. Tény, hogy a játék utolsó harmada sokmindenért kárpótol, 7től 10 pontig bármi adható rá. Szóval fasza gém, bár nem tudom, ha itt mind végigjátszanánk, milyen átlag jönne ki.
Mindenesetre ha hardkórnak, midkórnak, kezsüelnek egyszerre kéne TR játékot készítenem, akkor az pont ilyen lenne.

Na, örülök, hogy végül is jó szájízzel fejezted be.
És épp én is ezt éreztem, hogy " ha hardkórnak, midkórnak, kezsüelnek egyszerre kéne TR játékot készítenem, akkor az pont ilyen lenne". Aztán már az is valami, hogy ezt így megtudták csinálni, mert egy ilyen névnél nem könnyű(RE!!).

Azért le a kalappal a Cristal Dinamics előtt, az Annivarsari óta nem csináltak jó TR-t, sőt, a lövöldözés ott is sz*r volt, sőt, sztem az eddig az össze TR-ben sz*r volt. Erre tessék, megcsinálják. Persze jó nagy lopások vannak benne dehát az miben nincsen, ugyanakkor sok az eredeti ötlet is, amit máshol még nem láttam. Vagyishát lehet, hogy láttam ezt azt, de max egyszer Smile

De ha a diablós larát is a CD csinálta, akkor az azért jobban tetszett.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 18:48

Kiccsidzson írta:

Mihelyst eladom a TR-t már meg is veszem. Felépítésre milyen? Szanaszét járkálhatok bármerre benne mint a Skyrimben, vagy ilyen félszendboksz mint a TR, ami nem is szendboksz, inkább cső.

Nagyon homokozó! Vagy is olyan jó homokozó, hogy alapvetően ha akarod követed keményen a sztori vonalat, tudod nagyjából midig, hogy hová kell menni. De ha akarod úgy elkamolsz és belemélyedsz a mellék dolgokba, a sziget felfedezésébe, a táborok elfoglalásába,kocsikázol, sárkány-repülőzöl, vadászol, stb. Annyi, hogy van a szigetnek egy másik része, ahová csak a játék 80%-ánál tudsz átjutni, de az a része, ahol vagy nagyrészt is baszott nagy!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 18:47

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:

Vedd előre az FC3-t.

Mihelyst eladom a TR-t már meg is veszem. Felépítésre milyen? Szanaszét járkálhatok bármerre benne mint a Skyrimben, vagy ilyen félszendboksz mint a TR, ami nem is szendboksz, inkább cső.
Odamész ahova akarsz bammeg
rabbit
[/quote]

Semmi csőség? Mittomén elkezdek ostromolni egy bázist aztán ha úri kedvem úgy tartja otthagyhatom a csába? Ez nem hangzik rosszul.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 18:45

bundas01 írta:

Odamész ahova akarsz bammeg


kurelni
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 18:39

Kiccsidzson írta:

Vedd előre az FC3-t.

Mihelyst eladom a TR-t már meg is veszem. Felépítésre milyen? Szanaszét járkálhatok bármerre benne mint a Skyrimben, vagy ilyen félszendboksz mint a TR, ami nem is szendboksz, inkább cső.[/quote]
Odamész ahova akarsz bammeg
rabbit
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 18:39

Kiccsidzson írta:
TR kipörgetve. Tény, hogy a játék utolsó harmada sokmindenért kárpótol, 7től 10 pontig bármi adható rá. Szóval fasza gém, bár nem tudom, ha itt mind végigjátszanánk, milyen átlag jönne ki.
Mindenesetre ha hardkórnak, midkórnak, kezsüelnek egyszerre kéne TR játékot készítenem, akkor az pont ilyen lenne.

Na, örülök, hogy végül is jó szájízzel fejezted be.
És épp én is ezt éreztem, hogy " ha hardkórnak, midkórnak, kezsüelnek egyszerre kéne TR játékot készítenem, akkor az pont ilyen lenne". Aztán már az is valami, hogy ezt így megtudták csinálni, mert egy ilyen névnél nem könnyű(RE!!).


A hozzászólást Bodo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-03-31, 19:03-kor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 18:35

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Sith Lord írta:
Kiccsidzson írta:

Jó ezt olvasni. Namostakkor: nekem az ajnározott 1. rész nem feküdt, a lehúzott 2. viszont igen. Ebben az újban tetszene a napfény és a nagy nyitott tér. Szóval a kérdés, hogy hová helyeznéd a két első részhez képest, és mennyire rókabőr, vagyis ugyanaz e nagy vonalakban mint az első 2 rész? A graf nem számít, az úgy is jó.
Keresed mi legyen a kovetkezo a Mass Effect helyett?

A köv az a hergya rpg lesz amit Eszgé lesz*rozott, aztán utána FC3, utána jöhet a Mass3, utána minden aprólékot kifuttatok ami a ps+ által megadatott (Motorsrtom és társai), utána meg nem tudom mi lesz.
Vagy beugrik a Cave a sor elejére, visszaadva a hitet a játékokban.
Vedd előre az FC3-t.

Mihelyst eladom a TR-t már meg is veszem. Felépítésre milyen? Szanaszét járkálhatok bármerre benne mint a Skyrimben, vagy ilyen félszendboksz mint a TR, ami nem is szendboksz, inkább cső.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 18:32

Kiccsidzson írta:
Sith Lord írta:
Kiccsidzson írta:

Jó ezt olvasni. Namostakkor: nekem az ajnározott 1. rész nem feküdt, a lehúzott 2. viszont igen. Ebben az újban tetszene a napfény és a nagy nyitott tér. Szóval a kérdés, hogy hová helyeznéd a két első részhez képest, és mennyire rókabőr, vagyis ugyanaz e nagy vonalakban mint az első 2 rész? A graf nem számít, az úgy is jó.
Keresed mi legyen a kovetkezo a Mass Effect helyett?

A köv az a hergya rpg lesz amit Eszgé lesz*rozott, aztán utána FC3, utána jöhet a Mass3, utána minden aprólékot kifuttatok ami a ps+ által megadatott (Motorsrtom és társai), utána meg nem tudom mi lesz.
Vagy beugrik a Cave a sor elejére, visszaadva a hitet a játékokban.
Vedd előre az FC3-t.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 18:31

TR kipörgetve. Tény, hogy a játék utolsó harmada sokmindenért kárpótol, 7től 10 pontig bármi adható rá. Szóval fasza gém, bár nem tudom, ha itt mind végigjátszanánk, milyen átlag jönne ki.
Mindenesetre ha hardkórnak, midkórnak, kezsüelnek egyszerre kéne TR játékot készítenem, akkor az pont ilyen lenne.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 12:31

Sith Lord írta:
Kiccsidzson írta:

Jó ezt olvasni. Namostakkor: nekem az ajnározott 1. rész nem feküdt, a lehúzott 2. viszont igen. Ebben az újban tetszene a napfény és a nagy nyitott tér. Szóval a kérdés, hogy hová helyeznéd a két első részhez képest, és mennyire rókabőr, vagyis ugyanaz e nagy vonalakban mint az első 2 rész? A graf nem számít, az úgy is jó.
Keresed mi legyen a kovetkezo a Mass Effect helyett?

A köv az a hergya rpg lesz amit Eszgé lesz*rozott, aztán utána FC3, utána jöhet a Mass3, utána minden aprólékot kifuttatok ami a ps+ által megadatott (Motorsrtom és társai), utána meg nem tudom mi lesz.
Vagy beugrik a Cave a sor elejére, visszaadva a hitet a játékokban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: