Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+6
danny2008
Balthier
Bodo
Zioncsabi
bundas01
danny-bann-xd
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-24, 10:59

befejeztem a FC:BD-t, klafa volt. kedvem lenne játszani a harmadik résszel, már csak a színek miatt is.
a Dragon Age még "bontatlanul" pihen, most pedig csinálok helyet a gépen és leszedem a MoH: Warfighter-t.



-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-21, 16:00

Balthier írta:
Untad a Witcher-t? Akkor lehet nem kellett volna neki 10 millió pontot adni?  Cool  Ezt a Dragon's Dogmát én is láttam Steam-en, tök jónak néz ki, de nem állnék neki.

..

jogos, elsőre lenyűgöző a W3, de játékot nem untam még ennyire, mint ezt. elismerem minden pozitívumát, hatalmas, élő "történelemkönyv", de mind a harcok, mind a szörnyek eléggé unalmasak. ezért mondtam, h bezzeg a Dragon dogma, igaz, h csak 2. nekifutásra, de az soha nem fulladt unalomba.

de nem akarom elvenni a kedved, kinek mi tetszik. talán az volt a csalódás oka, h túlságosan ki volt nyalva a valagam, végre kaptam egy full lokalizált rpg-t amit mindig is akartam, de a nirvána/megváltás vhogy elmaradt. talán én olyan vagyok, h jobb nekem, ha bizonyos gémekben én találom meg a szépet és jót. nem kell engem annyira kiszolgálni.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-21, 11:28

Untad a Witcher-t? Akkor lehet nem kellett volna neki 10 millió pontot adni? Cool Ezt a Dragon's Dogmát én is láttam Steam-en, tök jónak néz ki, de nem állnék neki.

Persze, hogy van benne lengyelimádat, különben lehet soha nem állok neki megint egy fantasy RPG-nek. Sőt, a Mass Effect-eket leszámítva az utóbbi 5 évben nem is nagyon játszottam hosszú játékokkkal, mert időrablásnak tartom őket, a szórakozáson kívül nem adnak semmit hozzád, sőt, inkább elvesznek, mert egy csomó más dologgal is tölthetnéd az idődet. A rövidebb játékokat meg hamar letudod, aztán ennyi, mehetsz a dolgodra.

Az utolsó fantasy játék, amivel játszottam komolyabban, az még a Drakan 2 lehetett, ha a Final Fantasy-kat nem számítod bele. Egyiket se fejeztem be...
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-20, 20:38

Balthier írta:
Szokásos Witcher-ömlengés: már 33 órám van benne, és még csak most szabadítottam ki Kökörcsint (én már csak Kökörcsinnek hívom, hiszen a könyvekben is így hívják. A witcher-t meg vajáknak. Rohadtul zavar, hogy nincs meg a kontinuitás a könyves és játékos fordítás között). Szerintem a második részbe kb. ennyi időt raktam, amíg teljesítettem, de 40-45 óránál biztos nem volt több. Ott a cselekmény gyorsabban halad előre, és nem vagy rákényszerítve, hogy folyamatosan másodlagos küldetéseket csinálj meg.

A Djikstrás küldit elbasztam, nem tudtam megszerezni a pénzét, csak egy széfkulcsot tudtam átadni neki. Remélem, nem kapok valami rossz befejezést ezért később.

Orulok, h tetszik, de sztem ebben van egy nagy adag lengyelimadat is. Ami persze nem baj.
Utolag visszagondolva nekem a hasonlo Dragon Dogma sokkal jobban bejott, a harcot barangolast felfedezest tekintve. Azt soha nem untam.

Djriska miatt sztem nem fogsz rossz befejezest kapni. Kire hajtasz, Trissre v Yenre?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-20, 11:42

Szokásos Witcher-ömlengés: már 33 órám van benne, és még csak most szabadítottam ki Kökörcsint (én már csak Kökörcsinnek hívom, hiszen a könyvekben is így hívják. A witcher-t meg vajáknak. Rohadtul zavar, hogy nincs meg a kontinuitás a könyves és játékos fordítás között). Szerintem a második részbe kb. ennyi időt raktam, amíg teljesítettem, de 40-45 óránál biztos nem volt több. Ott a cselekmény gyorsabban halad előre, és nem vagy rákényszerítve, hogy folyamatosan másodlagos küldetéseket csinálj meg.

A Djikstrás küldit elbasztam, nem tudtam megszerezni a pénzét, csak egy széfkulcsot tudtam átadni neki. Remélem, nem kapok valami rossz befejezést ezért később.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-18, 05:56

danny2008 írta:
Beraktam a GT6-ot ki tudja mennyi idő után. Leszedtem havertól a GT logó pályát és a Hungaroringet, mindkettő jó pálya.
Aztán rámentem a Sierra pályás Szezonális versenyre, ahol a Red Bull izomszörnyetegével kell menni. Jól felkúrt idegileg, mert ha egy picit is falhoz érsz, kezdheted előlről, és a pálya meg nem rövid, GT-R-rel olyan 8-9 perc egy kör. Itt, ezzel az izomvassal 5:25 alatt kellett volna beérni aranyra, max 6:00 és akkor még bronz. Nos, egyszer már a vége felé voltam, majd sikerült falkocc nélkül végigmenni, de elkúrtam. Igaz nem lett volna aranyidő, talán éppenhogy még bronz. Feladtam.
Ja, és persze féltávnál elkezd ömleni az eső, a száraz pályán is igen riszáló szörnyeteget, szárazon megfogni is szép feladat, de itt, ááááá. És ne csússz a falnak, köszi.

Joii ezt próbáltad???

Amúgy megnézve más idejét, a barátlistámról senki nem csinálta meg, egynek se volt fent az ideje.

Szóval agyfasz miatt lemez ki, GTA V be, és elmentem Franklinnel golfozni. Ízin, normálon és hárdon is.

nem próbáltam, csak kölcsön volt nálam a game és már visszaadtam. meg feladtam, simán tök jó lenne a játék ha ilyenek nem lennének benne. futottam bele én is vacak szezon versenybe, ezen kivűl a gokart és a nascar volt ami nem tetszett. ja, és a red bull
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-16, 16:46

Beraktam a GT6-ot ki tudja mennyi idő után. Leszedtem havertól a GT logó pályát és a Hungaroringet, mindkettő jó pálya.
Aztán rámentem a Sierra pályás Szezonális versenyre, ahol a Red Bull izomszörnyetegével kell menni. Jól felkúrt idegileg, mert ha egy picit is falhoz érsz, kezdheted előlről, és a pálya meg nem rövid, GT-R-rel olyan 8-9 perc egy kör. Itt, ezzel az izomvassal 5:25 alatt kellett volna beérni aranyra, max 6:00 és akkor még bronz. Nos, egyszer már a vége felé voltam, majd sikerült falkocc nélkül végigmenni, de elkúrtam. Igaz nem lett volna aranyidő, talán éppenhogy még bronz. Feladtam.
Ja, és persze féltávnál elkezd ömleni az eső, a száraz pályán is igen riszáló szörnyeteget, szárazon megfogni is szép feladat, de itt, ááááá. És ne csússz a falnak, köszi.

Joii ezt próbáltad???

Amúgy megnézve más idejét, a barátlistámról senki nem csinálta meg, egynek se volt fent az ideje.

Szóval agyfasz miatt lemez ki, GTA V be, és elmentem Franklinnel golfozni. Ízin, normálon és hárdon is.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-16, 07:56

FC3:BD

(ez így tök jól hangzik, nem? mint valami nagyon elvont szerepjáték vagy hasonló...nem, ez a Far Cry Blood Dragon)

azt olvastam a sztori olyan 4-5 óra, plusz a mindenbizbaszösszegyüjtése mégegyszer ennyi. nos, most tartok 6 óránál, a sztorival alig haladtam (gyakorlatilag amint elengedett a game, mentem is felfedezni) és a mindenbizbaszösszegyüjtésének a felénél se járok. összességében tetszik, kb mint a FC3, viszont vannak bajok is: például kezd roppantul zavarni ez a minden piros szűrő. oké, hogy ez a terminátor látás miatt van de akkor is unalmas az egész játékban végig pirosban mászkálsz mindenhol.

ha tetszett a FC3 akkor ajánlom, ha kimaradt akkor pedig max ha bejöttek a 80-as évek bárgyú akciófilmjei.
(Robotzsaru pisztolya bazz Very Happy)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-14, 18:33

Johnny1 írta:
Balthier írta:
J: nekunk mindenbol van egyszerre, 42 tema, azokbol kell huzni parat. Nyilvan elkummantottam a tanulast, mert nem csak ez adja a diploma jegyet, amit meg kb. magasrol leszarok, ugyse megyek PHDra. Jovo felevben meg szakdogavedes + tanitasi naplo + kotelezo tanitas. A szakdogaval haladnom kell, ugyhogy takarekon lesz a gaming.

Hat akkor hajrá! Még off: miből írod a szakdogát?


On: Donkey Kong Country Gorilla Glacier pálya második felét tegnap kb. egy óra próbálkozás után feladtam. Genyó nehéz egy játék.

A jelenlegi magyar nacionalizmus és annak hajtóerői (pölö konteók, ilyesmi). Még nincs sok konkrétum.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-14, 15:22

Balthier írta:
J: nekunk mindenbol van egyszerre, 42 tema, azokbol kell huzni parat. Nyilvan elkummantottam a tanulast, mert nem csak ez adja a diploma jegyet, amit meg kb. magasrol leszarok, ugyse megyek PHDra. Jovo felevben meg szakdogavedes + tanitasi naplo + kotelezo tanitas. A szakdogaval haladnom kell, ugyhogy takarekon lesz a gaming.

Hat akkor hajrá! Még off: miből írod a szakdogát?


On: Donkey Kong Country Gorilla Glacier pálya második felét tegnap kb. egy óra próbálkozás után feladtam. Genyó nehéz egy játék.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-13, 08:59

J: nekunk mindenbol van egyszerre, 42 tema, azokbol kell huzni parat. Nyilvan elkummantottam a tanulast, mert nem csak ez adja a diploma jegyet, amit meg kb. magasrol leszarok, ugyse megyek PHDra. Jovo felevben meg szakdogavedes + tanitasi naplo + kotelezo tanitas. A szakdogaval haladnom kell, ugyhogy takarekon lesz a gaming.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-13, 07:39

Balthier írta:


Baszki, 2 nap múlva államvizsga, de legszívesebben fél napokat wicsereznék.

Te tudsz ilyenkor játékra gondolni? Smile
Én amikor államvizsgáztam, az életem legrosszabb fél éve volt a szakvizsgák után. Razz
Hány államvizsgátok van? Nekünk 4 alkalom volt 5 tárgyból.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-12, 18:18

Balthier írta:
Dzson: ha nem győződ le a fát, akkor a boszorkányok rád támadnak asszem, és az hatással lesz Annára is. Vagy valami ilyesmi.

Baszki, 2 nap múlva államvizsga, de legszívesebben fél napokat wicsereznék.

hát nem tom, én hergeltem a boszikat ahogy csak tudtam, mindenféle hitvány k*rvának elmondtam őke, de csak nem akartak nekem jönni. de lehet, h úgy van. bár sztem Annának már annyi meg egy bambi.

a vérfarkas mutagén és minden egyéb néven nevezett piros mutagén nem más, mint a szegény ember vörös mutagénja, mert csak 5%ot dob rajtad és nem kombinálható (legalábbis a 12. peccs előtt nem volt az, de sztem most sem).
a kis vörös mutagén viszont igen, 3 db ból lesz egy Vörös mutagén, és 3 vörös mutagénból egy Naaagy Vörös mutagén. no, egy ilyet a 3 piros képesség mellé betenni, és a támadóerő asszem 40%ot nő.

ja, és a nyeregre lehet trófeát bökni, 5%bónusz tapipont emberekért v szörnyekért, ezt a kettőt használtam, nem sokat ad, de végülis nem kerül semmibe.
ja, és van vhol egy 160-as nyereg, ebbe bőven lehet pakolni, csak nem tom honnan van, egyszercsak megláttam a tárgyaim között.

sok sikert az államvizsgához.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-12, 11:45

Dzson: ha nem győződ le a fát, akkor a boszorkányok rád támadnak asszem, és az hatással lesz Annára is. Vagy valami ilyesmi.

Baszki, 2 nap múlva államvizsga, de legszívesebben fél napokat wicsereznék.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-12, 11:42

Balthier írta:
witcher ápdét: na, meg is lett a piros mutagén, csak Vérfarkas mutagénnek hívják.

Télleg Dzsoni, te a Báró feleségével kapcsolatban hogy döntöttél? Én végül legyőztem a fában lakó szellemet, inkább a kölkök legyenek feláldozva, mint egy egész falu. Amennyire jól olvastam, hiába döntenél máshogy, Anna őrült marad. Megigértem a Bárónak, hogy visszamegyek a mocsárba vele, de most egyelőre inkább ellovagolok Novigrádba pénzt keresni meg kurvázni x)

(amúgy poénosak ezek a szláv nevek, Nógrád megye neve is onnan jön, hogy Novigrad, tehát Újvár. Csongrád meg Csornij Grád, azaz Fekete Vár)

Öööö, a fában lakó szellemnek mi köze a báró feleségéhez? De őt én is legyőztem, bár a küldit fel sem vettem, csak kalandozásaim alatt betévedtem a fába. Utána akarták mondani a falusiak, h van a fában egy szellem, le kéne gyakni, és mag mondtam, h ja, az már halott.

Anna valóban őrült marad, van egy utolsó küldi a báróval, a vissza a mocsárba. Na, ott majd meglátod, h mi lesz a feleségével, asszem SPOILER!!! elhajóznak skelligére, de az asszony gyagyás marad. aztán persze lehet, hogy ott a szigeten fel lehet keresni, de én akkor már inkább csak a fő sztorira koncentráltam. de aztán lehet, h nem is oda mentek..
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-11, 07:58

Joii írta:
elkezdtem a Blood Dragont, ami jó de vannak benne "érdekességek". pl: amikor online a gép, el se indul a játék. na bumm, ez nem nagy baj csak nem értem.továbbá a fegyverkiválasztás is hektikus, párszor nem akarja a kezembe adni a kiválasztott fegyvert.
vajon végig ilyen piros lesz a táj? már most hiányzik a tiri-tarka környezet.

Dragon Age leszedve, mellé a magyarul megjelent könyv is. még nem kezdtem bele, egy pötit elriaszt az infó miszerint a játék 60%-a beszélgetés.

A Blood Dragon-ról jókat írtak, majd számolj be, hogy neked mennyire jött be.

Én most a Donkey Kong Country-t tolom. Sajnos csak SNES emulátoron, mert nincsen meg cartridge. Ez az egyik olyan SNES játék a sok közül, amiből kell fizikai példány is. Egyébként hihetelen, hogy mit ki bírtak préselni a SNES vasából az életciklusa végén.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-11, 05:08

elkezdtem a Blood Dragont, ami jó de vannak benne "érdekességek". pl: amikor online a gép, el se indul a játék. na bumm, ez nem nagy baj csak nem értem.továbbá a fegyverkiválasztás is hektikus, párszor nem akarja a kezembe adni a kiválasztott fegyvert.
vajon végig ilyen piros lesz a táj? már most hiányzik a tiri-tarka környezet.

Dragon Age leszedve, mellé a magyarul megjelent könyv is. még nem kezdtem bele, egy pötit elriaszt az infó miszerint a játék 60%-a beszélgetés.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-10, 15:46

witcher ápdét: na, meg is lett a piros mutagén, csak Vérfarkas mutagénnek hívják.

Télleg Dzsoni, te a Báró feleségével kapcsolatban hogy döntöttél? Én végül legyőztem a fában lakó szellemet, inkább a kölkök legyenek feláldozva, mint egy egész falu. Amennyire jól olvastam, hiába döntenél máshogy, Anna őrült marad. Megigértem a Bárónak, hogy visszamegyek a mocsárba vele, de most egyelőre inkább ellovagolok Novigrádba pénzt keresni meg kurvázni x)

(amúgy poénosak ezek a szláv nevek, Nógrád megye neve is onnan jön, hogy Novigrad, tehát Újvár. Csongrád meg Csornij Grád, azaz Fekete Vár)
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-08, 18:43

Joii írta:
belenéztem a PS+ gamékba, SSX ugye és a Blood Dragon. elsőre azt mondom mindkettőben van potenciál.
mától pedig fent a Dragon Age!

játszottatok ezekkel?  

ssx-et mennyire akartam. mindegy, tuti lesz ps4 rebótja, esetleg azzal csapatom majd.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-08, 18:42

Balthier írta:
Kössz'

Piros mutagénnel még nem találkoztam (ha van?), csak kékkel és zölddel. Érdekes mondjuk, most győztük le a boszival az első faszkalapot a Vad Falkából, és a tárgylistámba bekukkantva mintha eltűntek volna a maradék mutagének. Érdekes, de mindegy, remélem, semmi gáz nem lesz később.

Tisztítófőzettel szintén nem találkoztam. A kovácsokhoz járok főleg kereskedni, de tárgyakat még nem tudok készíttetni, valami ilyesmit ír, hogy nem vagyok elég tápos hozzá (vagy a kovács nem elég szaki?)

Ami még szót érdemel: te játszol gwentet? Mert azt abszolút kihagytam idáig, a tanításra nem figyeltem oda játék elején, és már bánom. Bár az első két Witcher játékban is kihagytam a szerencsejátékokat. Lehet, hogy megnézek tanítós videót a Youtube-on, és gwent-mesterré avanzsálok.

Csak legyen időm befejezni a gammát még januárban, istenkém...

van piros muta csak ritkán dobja, ezek szerint nem csak nekem.

a kovácsnak van egy ikú szintje, ha alacsony az adott tárgyhoz akkor azt nem tudja neked összedrehálni.
pl ha csak "kontár" szinten van a kovács, nem fog tudni pl wicser griffkardot kovácsolni, hiába van meg minden cuccod.
és ugye a fegyver kopik is, szal érdemes javíttatni sűrűn, illetve mobil foltot magunkkal vinni, azzal megpeccseled a cuccot az erdőben is ha kell. sokat levesz az erőből egy 50%os kard. be lehet állítani, h lássad a képernyőn, ha nagyon kopott.
és lehet mérget is dobni a pengére, melyikre milyet, pl egy kiváló akasztott ember mérge +50%, ami ugye elég fani.

gwintet abszolút kihagytam, így is sok volt, asszem egy küldiben muszáj játszani, de elvesztheted, nem gond.

januárra? HAHAHAHAHAHAHA Very Happy még nyáron is tolni fogod!
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-07, 20:54

Joii írta:
belenéztem a PS+ gamékba, SSX ugye és a Blood Dragon. elsőre azt mondom mindkettőben van potenciál.
mától pedig fent a Dragon Age!

játszottatok ezekkel?  


Legelső Dragon Age-be belekóstoltam, de undorítónak találtam benne a karakterek kinézetét, úgyhogy kuka. De ismerek olyanokat, akik teljesen rá vannak gyógyulva.

A Blood Dragon király retro-utánérzés lehet, én is játszanék vele, de nincs idő rá.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-07, 18:37

belenéztem a PS+ gamékba, SSX ugye és a Blood Dragon. elsőre azt mondom mindkettőben van potenciál.
mától pedig fent a Dragon Age!

játszottatok ezekkel?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-06, 21:55

Kössz'

Piros mutagénnel még nem találkoztam (ha van?), csak kékkel és zölddel. Érdekes mondjuk, most győztük le a boszival az első faszkalapot a Vad Falkából, és a tárgylistámba bekukkantva mintha eltűntek volna a maradék mutagének. Érdekes, de mindegy, remélem, semmi gáz nem lesz később.

Tisztítófőzettel szintén nem találkoztam. A kovácsokhoz járok főleg kereskedni, de tárgyakat még nem tudok készíttetni, valami ilyesmit ír, hogy nem vagyok elég tápos hozzá (vagy a kovács nem elég szaki?)

Ami még szót érdemel: te játszol gwentet? Mert azt abszolút kihagytam idáig, a tanításra nem figyeltem oda játék elején, és már bánom. Bár az első két Witcher játékban is kihagytam a szerencsejátékokat. Lehet, hogy megnézek tanítós videót a Youtube-on, és gwent-mesterré avanzsálok.

Csak legyen időm befejezni a gammát még januárban, istenkém...
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-06, 20:18

és persze kovács orrba szájba, de érdemes bóklászni is a világban, olyan helyre bemerészkedni, ahol az ellen egy csapásra megöl, mert a legjobb ládák a legjobb kardokkal itt vannak. a játék elején így szereztem nem egy fasza cuccot.

szal először Velen, majd Novigrád, a kalózszigetet hagyd a végére.

és hűség minden előtt, tökmindegy kihez, de tarts ki mellette, ne légy hímpellér.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-06, 20:14

nem érdemes leállni csak úgy egyszerűen szörnyet ölni az xpért, nem hoz semmit. mellékküldiket kell nyomni, abban van a fejlődés, egyébként a progi jelzi színnel a küldiket, hogy melyikhez vagy elég erős. bár lv10-en csináltam meg lv20-ra ajánlott küldit könnyen, de azért érdemes a színeket nézni.

ha találsz, kapsz tisztítófőzetet ne add el, ne dobd el, ne keverd el, kelleni fog, kb 5ször raktam újra a karakteremet. célszerű először karra gyúrni, gyors támadást kimaxolni, erős támadás nagyon lassú, de pl harci transz megint jó, stb. mellé egy 10%os nagy piros mutagént beilleszteni mielőbb, bár nekem annyira ritkán dobta, h még a játék végén is hiányom olt belőle.
másodszorra rányúrtam elmére, axii jó, mert egy csomó párbeszédhez is kell, szintén említésre méltó a pajzs, ami fullon megint jó, harmadiknak tűzre gyúrtam még, de lehet, h a telekinetikus lökés jobb, franc tudja.
és h szép színes legyek, raktam egy sor zöldet is, h a főzetek is jobban hassanak. bár ennyi képességablak csak a játék végén lesz nyitva.
végére megint 3 piros, azaz fizikai képesség, mind feltúrbózva azonos színű mutagénnal, stb

sárga szarok sztem sokat nem érnek, próbálgass, és ha tisztítófőzetet látsz vkinél vedd el!
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-06, 19:24

Csak 7es szinten vagy? hogy lehetsz ENNYIRE csíra??? Én 35ön fejeztem be kb, egy suhintással agyonvágnálak.

Na, majd kiokosítalak W3 ügyileg.

-----------

nem kell elmenned Skelligére, nehéz lesz az még. én a Fehér gyümölcsöskertben mindent, de tényleg mindent megcsináltam, fullra, utolsó erőhelyek is felderítve, kellett is, szal elsőre ezt ajánlanám.
és pirosra gyúrni, csak pirosra, az a tuti, ha az ember utánaszámol, h mit használ legtöbbet.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2016-01-06, 10:26

Ezek pörögnek mostanában, de hamarosan megint abba kell hagynom a géminget egy pár hónapra:

Super Hexagon

Ez a játék egy kibaszott drog. Izzadó tenyerek, koncentrálás, félpercenként hangos kurvaanyázás.

Witcher 3

még mindig kiváló, de kezd kilenni a tököm azzal, hogy NEHÉZ a játék, és már kb. 3 főküldit félbe kellett hagynom, és visszamennem egy korábbi mentéspontra, mert túl gyenge voltam még hozzájuk. Most vagyok 7-es szinten, órák teltek el abból, hogy járom a nyitott világot, és keresem a monsztákat meg a farkasokat. De vannak olyan másodlagos küldik is, amikhez szintén túl gyengusz vagyok még (pl. Erdei Jenny). A játék hangulata ettől függetlenül kiváló, imádom a könyves utalásokat (pl. Novigradban Geralt aggódik Duduért, aki még a második könyvben tűnt fel), a Percival zenéje meg nagyon feldobja a hangulatot (pl. kurvázás közben felismerni véltem a Gusta mi Magla című szerb népdalt).

Kiccsi, tudnál tápoláshoz ötleteket adni? Egyelőre ott vagyok, hogy Skelligére el kéne mennem (tehát a játék elején valahol), de ahhoz nagyobb levelen kéne lenni.

Worms Armageddon Advanced

El lehet vele lődözni mobilon, GBA-emun. Bár gépen hangulatosabb.



Megvettem Steam-en még a Portal 2-t (három euró volt), mert akartam játszani egy rajongók által összedobott prequel-lel, amit kvázi harmadik részként is fel lehet fogni. Ennek nyilván csak hónapok múlva tudok nekiállni, de már nagyon vágytam rá, úgyhogy jól jöttek most a karácsonyi Steam-akciók.


Várom még az új Tomb Raider-t is, remélem, elfuttatja a gépem, és nem kell annyira drasztikusan belenyúlni, mint Geralt kalandjaiba.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2015-12-24, 21:49

megcsináltam a mentős küldit. első szinten egy beteget, a tizenötödik (utolsó) szinten 15 beteget kell kórházba vinni, mentés nincs, egy szuszra. laza másfél két óra. elsőre meglett, nagy a ráhagyás időben, de azért meg kell tervezni az útvonalat. meg nem kell felidegelni a rendőröket, plusz sűrűn kell mentőautót cserélni, mert a kopott jobban borul, s ha egy beteg is elvész oda a küldi.
remélem az örök futást kaptam érte, még nem próbáltam.

annó a 2001-es gta 3-nál 99%nál álltam, ezt az egyet nem tudtam megcsinálni, mert a köcsög triádok mindig kirángattak az autóból és összerugdaltak, ha feléjük mentőztem. pedig a fajtájukat mentettem. na mindegy.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2015-12-24, 14:00

Balthier írta:
Megy a Witcher 3 :3

Egy Hunters Config nevű cuccal lebutítottam egy "kicsit", így már egész elfogadható fps-eket produkál játék közben. Levettem a növényzetet valamennyire, textúrákat butítottam, ilyesmi. Majd később megpróbálok lengyel szinkront is felrakni mellé, most egyelőre élvezem a tényt, hogy egyáltalán tudok vele játszani. Ja meg azt is, hogy ebből nem lesz így szakdoga 4 hónapon belül albino

Csak vigyázz, nehogy a sírba vigyen! Csak óvatosan és csak FELÜGYELETTEL JÁTSSZ!!!

------------

Ingyen tölthető a Resi Revelations 2: Éppen ezt tolom, meg a Vice City storiest, bár inkább az utóbbit. Dobtak is egy aukciófigyelőt a vaterán a vitámra, meg vagy ezren megnézték, gyorsan le is szedtem, mielőtt vki megveszi mert akkor buktam a gta-t. de fasza az a játék.

Januárban meg jön a Resi Nulla!!!!!!!!!!!!!!
Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2015-12-20, 12:42

Megy a Witcher 3 :3

Egy Hunters Config nevű cuccal lebutítottam egy "kicsit", így már egész elfogadható fps-eket produkál játék közben. Levettem a növényzetet valamennyire, textúrákat butítottam, ilyesmi. Majd később megpróbálok lengyel szinkront is felrakni mellé, most egyelőre élvezem a tényt, hogy egyáltalán tudok vele játszani. Ja meg azt is, hogy ebből nem lesz így szakdoga 4 hónapon belül albino
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: