Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+3
Kiccsidzson
Bodo
bundas01
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-02-23, 19:55

Joii írta:
Balthier írta:


Nekem se, a 2-t próbáltam, mint a sorozat legjobbját, de félbehagytam. Elismerem az erényeit, de a harc rettenetes volt benne.

megértek mindenkit, rettenet kazuár egy széria. de pont ezért vagyok el vele mert messze nem játszom annyit mint szeretnék. ezek meg könnyűek, nem éppen megterhelőek, nem kell azon parázni egy hét kihagyás után, hogy hol is tartottam a sztoriban vagy mi is a gombkiosztás. és van bennük instant sikerélmény.

Ja, a Black Flag-et ki fogom próbálni. Az első részt 5 óra után kukáztam.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-02-14, 18:02

Balthier írta:


Nekem se, a 2-t próbáltam, mint a sorozat legjobbját, de félbehagytam. Elismerem az erényeit, de a harc rettenetes volt benne.

megértek mindenkit, rettenet kazuár egy széria. de pont ezért vagyok el vele mert messze nem játszom annyit mint szeretnék. ezek meg könnyűek, nem éppen megterhelőek, nem kell azon parázni egy hét kihagyás után, hogy hol is tartottam a sztoriban vagy mi is a gombkiosztás. és van bennük instant sikerélmény.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-02-13, 20:25

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Én lehet egyszer nekiállok az AC Odyssey-nek, bár elég felemás véleményeket lehet hallani róla, állítólag a csaj sztorivonala nagyon jó, de ugyanakkor sokán mondták, hogy a mellékküldetések nem jók, továbbá a vége felé túl sokat kell farmolni, hogy képes legyél befejezni. Az tántorít vissza, hogy csak különleges esetben vagyok hajlandó ilyen monstre játékórákat feláldozni valamire.

Nekem valahogy nem kattannak az AC játékok, pedig sokan mondják, hogy a Black Flag is nagyon adja, ahogy Joii is írta. A másik baj meg nekem is, hogy túl sokat kell belerakni. Mondjuk mondom ezt úgy, hogy kb. 50 órám van a Spider-Man-ben eddig, a következő meg a Witcher lesz, de tényleg.

Nekem se, a 2-t próbáltam, mint a sorozat legjobbját, de félbehagytam. Elismerem az erényeit, de a harc rettenetes volt benne.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-02-12, 21:54

Balthier írta:
Én lehet egyszer nekiállok az AC Odyssey-nek, bár elég felemás véleményeket lehet hallani róla, állítólag a csaj sztorivonala nagyon jó, de ugyanakkor sokán mondták, hogy a mellékküldetések nem jók, továbbá a vége felé túl sokat kell farmolni, hogy képes legyél befejezni. Az tántorít vissza, hogy csak különleges esetben vagyok hajlandó ilyen monstre játékórákat feláldozni valamire.

Nekem valahogy nem kattannak az AC játékok, pedig sokan mondják, hogy a Black Flag is nagyon adja, ahogy Joii is írta. A másik baj meg nekem is, hogy túl sokat kell belerakni. Mondjuk mondom ezt úgy, hogy kb. 50 órám van a Spider-Man-ben eddig, a következő meg a Witcher lesz, de tényleg.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-02-11, 20:44

Kingdom Come: Deliverance kijátszva. Az ending sajnos nagyon rossz volt, de 48 órát így is beleraktam - 40 óra lett volna mellékküldik nélkül. Nekem mint középkor-rajongónak érdekes volt az egész játék, meg hogy bizonyos esetekben nagyon odafigyeltek a történelmi hűségre, viszont néha túltolták a cseh nacionalizmust, nevezetesen ebben a játékban a genyák a magyarok és a németek, és egy elárvult cseh srác személyében teszünk keresztbe nekik. De a magyarok is úgy magyarok, hogy a fő ellenlábast Tóth Istvánnak hívják, a többi "magyar" meg mind kun, akiknek magyar szinkront adtak, pedig történelmi hűség szerint inkább valamilyen török nyelven kéne beszélniük. No mindegy, érdekes volt megtapasztalni ezt a másik oldalról is.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-02-10, 18:48

Én lehet egyszer nekiállok az AC Odyssey-nek, bár elég felemás véleményeket lehet hallani róla, állítólag a csaj sztorivonala nagyon jó, de ugyanakkor sokán mondták, hogy a mellékküldetések nem jók, továbbá a vége felé túl sokat kell farmolni, hogy képes legyél befejezni. Az tántorít vissza, hogy csak különleges esetben vagyok hajlandó ilyen monstre játékórákat feláldozni valamire.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-02-10, 13:50

Assassins Creed IV - Black Flag

másfél hét, majdnem 80 óra játékidő, 91% a játékban és a felismerés, nem vagyok tengeri beteg mert ha az lennék tuti nem játszottam volna ezzel ennyit. amennyire nem tetszett a harmadik etap, ez most azért visszaadta a hitem a szériába. kicsit ilyen best of jelleg a játék, a szárazföld kb a szokásos, illetve a hajókázást pedig a harmadikból hozták de itt sokkal jobb, élvezhetőbb. a főhős is szimpatikusabb, bár azért nem egy Eizo de végülis nemrossz. viszont. egy érdekesség lenne itt: minden küldetés után lehet értékelni az adott szakaszt, ez pedig elgondolkodtatott. márpedig mert nagyon jó filing mászkálgatni különböző városokban, tök jó kalózkodni, megtámadni másokat vagy befoglalni egy Fortot vagy kifosztani egy bázist. nagyon nagy filing ahogy rád tör egy vihar, jön egy hurrikán vagy mondjuk a szárazföldön azzal hülyéskedni, hogy berzerk darts-al lövöldözni az őrséget aztán nézni ahogy irtják egymást. de a sztori, a kötelező küldetések na az elég ergya. még mindig ott tartunk kövesd és hallgasd ki a beszélgetést, menj utánuk észrevétlenül vagy kapd el a menekülő figurát. és mindezekhez még mindig van egy egygombos parkour illetve egy szintén egygombos harcolás ami meglehetősen érdekes szitukat eredményez. elég sokszor buktam azon küldetést, hogy a karakterem nekiállt fáramászni mikor csak szökkennie kellett volna, meg hasonlók. ezek a dolgok már a második rész óta jelen vannak ami annyit tesz, ez már a negyedik ilyen rész amivel még mindig nem kezdtek semmit (a második után volt két kieg rész, a Brotherhood és a Revelation). és ha nem hívják fel a figyelmem rá (értékeld a küldetéseket) akkor el is mentem volna emellett de így azért már más, mert olyan mintha büszkék is lennének erre.
van 4 etap ami a jelenben játszódik, ebben max annyi a poén, hogy egy Abstergo-nál dolgozó mukit kell irányítani a helyszín pedig (állítólag) meglehetősen hajaz az Ubisoft bázisra. egyébként nagyon látszik, hogy ezeket a részeket egy másik csapat készítette, párhuzamosan mert nagyon kis béna az egész. de legalább nem tart sokáig.
összességében nagyon tetszett a játék, a hangulat, a zenék nagyon betalálósak de a sztori még mindig gyenge illetve technikailag is tovább kéne már lépni pár berögzült dolgon. van csillió kis gyűjtögetni való bizbasz, meglehetősen nagy a világ és akkor még a roncsok kutatását nem is említettem (mert az a rész sem tetszett - az úszás irányítás borzalmas). előzmények ismerete nem szükséges és ha valaki karmolja a kalózós témát annak mindenképp megér egy próbát a játék.

8 pont
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-02-08, 05:51

Balthier írta:


Lemaradtam, akkor van már PS4 otthon? Vagy csak tervben van?
ősszel tervezem a PS-t, ez pedig az egyik első game lesz rá,
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-02-07, 20:28

Joii írta:
Witcher nálam is listás, de majd összel.

Lemaradtam, akkor van már PS4 otthon? Vagy csak tervben van?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-02-06, 05:14

Witcher nálam is listás, de majd összel.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-02-05, 18:56

Johnny1 írta:


RDR még nekem is hátra van, de előbb Witcher 3, de már tényleg Smile

Mindig csak ígérgetsz Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-01-27, 19:54

Joii írta:
RDR 6 év után, kijátszva. oké, valami 88%-on vagyok mert maradt kettő Stranger task de kb kész vagyok. így másodjára jobban tetszett már, nem volt unalmas még ha a szokásos R* húzások itt is megvannak. jelesül: menj el a pontba ahol felveszed a küldetést, onnan b-be majd vissza vagyis keresztül kasul a térképen. összességében ami nem tetszett az a pacik irányítása/sebességadása, illetve a párbajokat sem tudtam "megtanulni" a mai napig nem értem pontosan mit is kell ott csinálni (a két kimaradt Stranger task pont párbajozós). ennyi a negatívum, a többi rendben volt. jaa, a végén a gyerek hangja is zavaró a fizimiskájáról nem is beszélve Very Happy
8 pont

ma meg, nyakamba veszem a várost mert kell valami új game. ezekből szemezgetek, ha találok:
- AC Black Flag
- Saints Row 4
- Far Cry 4
- Sniper Elite v2
- Lego Karib vagy Potter

zömmel vannak is a videojátékboltban, 3-ért per darab.


RDR még nekem is hátra van, de előbb Witcher 3, de már tényleg Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-01-14, 04:25

Balthier írta:
Szokásos R-húzások... Ebben is elárulja valaki a főszereplőt? Smile

ááá, végülis csak kb minden második karakter Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-01-13, 09:13

Szokásos R-húzások... Ebben is elárulja valaki a főszereplőt? Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-01-12, 07:34

RDR 6 év után, kijátszva. oké, valami 88%-on vagyok mert maradt kettő Stranger task de kb kész vagyok. így másodjára jobban tetszett már, nem volt unalmas még ha a szokásos R* húzások itt is megvannak. jelesül: menj el a pontba ahol felveszed a küldetést, onnan b-be majd vissza vagyis keresztül kasul a térképen. összességében ami nem tetszett az a pacik irányítása/sebességadása, illetve a párbajokat sem tudtam "megtanulni" a mai napig nem értem pontosan mit is kell ott csinálni (a két kimaradt Stranger task pont párbajozós). ennyi a negatívum, a többi rendben volt. jaa, a végén a gyerek hangja is zavaró a fizimiskájáról nem is beszélve Very Happy
8 pont

ma meg, nyakamba veszem a várost mert kell valami új game. ezekből szemezgetek, ha találok:
- AC Black Flag
- Saints Row 4
- Far Cry 4
- Sniper Elite v2
- Lego Karib vagy Potter

zömmel vannak is a videojátékboltban, 3-ért per darab.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2019-01-10, 22:37

Kingdom Come: Deliverance

Nagyon nehezen adja magát. Van benne már vagy 5-6 órám, és szinte sehol nem vagyok egyelőre. A zártörés és tolvajlás igazságtalanul nehéz, azonnal menteni csak úgy tudsz, ha van nálad egy drága rövidital, ha elkóborolsz, lehet kivégez egy magyarul káromkodó kun vagy egy tolvaj. Igazi középkor- és emberszimulátor. Ja, és sajnos nagyon sok a bug. A Skyrimhez azért nem hasonlítanám, mert itt aztán végképp nincs semmi varázslat, sem fantasy elem.
más játékok:
RE 7 és Hellblade mellett még mindig félbehagyva. a Shadow of Tomb Raider is - eljutottam a háromnegyedéig, de akkora szar, hogy semmi motivációm folytatni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-11-17, 16:39

Joii írta:
Balthier írta:


Értem, hogy miért mindenki a másodikat mondja, de nekem akkor is az első fog a best maradni, főleg, hogy az volt az egyik legelső kurrens gen játék, amit nyomhattam, mert 2011-ben lett saját laptopom, és szépen bepótoltam egy csomó mindent az addigi PS3/X360 címek közül, amik pc-re is kijöttek.
naná, ha azzal játszottam volna elsőre, nekem is az lenne.

nahh, elkezdtem végre a Dead Space 2-t, Danny adta kölcsön, eddig kimaradt.

Nekem is a 2. rész a favorit, az első elementáris hatással volt rám, aztán jött a ketteske és lefoscsiztam a bokámat Smile
3. rész befejezése engem sem zavar, ekem így kerek a story.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-11-07, 04:35

Balthier írta:


Értem, hogy miért mindenki a másodikat mondja, de nekem akkor is az első fog a best maradni, főleg, hogy az volt az egyik legelső kurrens gen játék, amit nyomhattam, mert 2011-ben lett saját laptopom, és szépen bepótoltam egy csomó mindent az addigi PS3/X360 címek közül, amik pc-re is kijöttek.
naná, ha azzal játszottam volna elsőre, nekem is az lenne.

nahh, elkezdtem végre a Dead Space 2-t, Danny adta kölcsön, eddig kimaradt.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-11-06, 22:05

Joii írta:
..be is fejeztem, valami 40 óra volt. azt kell mondjam nekem még mindig nincs semmi bajom a befejezéssel, illetve a játék is tetszett de a második rész a beszt.

Értem, hogy miért mindenki a másodikat mondja, de nekem akkor is az első fog a best maradni, főleg, hogy az volt az egyik legelső kurrens gen játék, amit nyomhattam, mert 2011-ben lett saját laptopom, és szépen bepótoltam egy csomó mindent az addigi PS3/X360 címek közül, amik pc-re is kijöttek.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-11-06, 05:53

..be is fejeztem, valami 40 óra volt. azt kell mondjam nekem még mindig nincs semmi bajom a befejezéssel, illetve a játék is tetszett de a második rész a beszt.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-10-30, 21:12

Joii írta:
ME3: 35 óra után tartok ott, nincs már visszaút. rövidebb ez a játék mint emlékeztem

Nekem ez úgy volt kihúzva, hogy a két DLC-t is megcsináltam, de fogalmam sincs, mennyi idő volt összesen. A végére már nagyon motiválatlan voltam.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-10-30, 05:58

ME3: 35 óra után tartok ott, nincs már visszaút. rövidebb ez a játék mint emlékeztem
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-10-28, 05:45

nyomatom a Mass Effect 3-at, 25 óránál járok. Tali meg véletlenül meghalt, így tölthettem vissza a korábbi mentésemet, - 4 órányi játék. el nem tudom képzelni ki és miért találta ki azt a rendszert, hogy hallassz valahol valamit - ebből lesz egy küldetés - ami ha megvan menj és keresd meg kinek is kell..
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-10-27, 11:57

Johnny1 írta:
ICO remastert PS3-mon, ez egy régi adósságom volt.
A játék egyébként fasza, a legszebb "Save music" kategóriában abszolúte díjnyertes, sokszor csak azért ültem le a kanapéra a játékban, hogy hallgassam.
Nálam a Shadow of the Colossus 10/10, ez ahhoz képest haloványabb, 8/10.

Fúúúú, hogy az ICO-t én hogy szerettem anno. Úgy beszippantott az a speckó hangulata. PS2-n többször is végigtoltam. A remaster kimaradt, nem tudom PS4-re van-e.
A colossus valahogy nem kapott el, pedig adtam neki esélyt, de lehet a remastered bejönne. Már pár ezresért hozzádbasszák. Szóval......
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-10-24, 19:55

Oksa, kíváncsi leszek. Ne kövesd el azt a hibát, amit én, és folyamatosan csináld már az elejétől a mellékküldetéseket, hogy tápold Geraltot.

Amúgy én elértem a Blood and Wine DLC végére, de a főboss nagyon nehéz, eddig sacc 20 alkalommal nyírt ki. Most hétvégén és tegnap próbáltam legyűrni, de annyira igazságtalanul nehéz még egy feltápolt karakterrel is, hogy az hihetetlen. Tegnap már rám szólt a csajom, hogy offoljam, mert annyira felkúrta az agyam, hogy legszívesebben belebasztam volna az egeret a képernyőbe bounce
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-10-24, 14:27

Balthier: lassan nekiállok a Witcher 3-nak, csak előtte még be keleltt fejeznem az ICO remastert PS3-mon, ez egy régi adósságom volt.
A játék egyébként fasza, a legszebb "Save music" kategóriában abszolúte díjnyertes, sokszor csak azért ültem le a kanapéra a játékban, hogy hallgassam.
Maga a játékmenet egyszerű, meg kell lépni a kastélyból neked és Yordának. a puzzle-ök jók, a grafika érdekes a jó értelemben, hangulat kiváló. Ami idegesítő, hogy sokat kell harcolni az árnyék szörnyekkel, ami az elején frusztráló tud lenni, de amint megvan a kard, már csak gombnyomkodás gyakorlatilag. Aztán persze az árnyékok is más értelmet nyernek a végén. A kamerakezeléssel nem voltam megbarátkozva, értem én, hogy anno a PS2-es időkben ez volt a standard, mert ezt bírta a hardware, node egy PS3 remake-ben nehogy már ne lehessen javítani rajta. Na mindegy. Nálam a Shadow of the Colossus 10/10, ez ahhoz képest haloványabb, 8/10.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-09-29, 06:04

Johnny1 írta:


Nálam Mordin nem élte túl.
elsiettem, nálam sem. úgy emlékeztem mikor meg akarjuk menteni a female Krogant akkor murdált meg, na azt most túlélte viszont az ellenszer beindításakor kinyiffant. kár, őt kedveltem a második részben.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-09-28, 12:40

Joii írta:
Johnny1 írta:

Az szép, kétszer kitolni.
Mondjuk egy ME trilógia egybe a side missionökkel együtt egy laza 120 óra Smile

legalább annyi!
most tartok kb 12 óra játéknál és Mordin is meg Wrex is életben maradtak a Tuchanka után szóval heppiség Very Happy

Nálam Mordin nem élte túl.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-09-28, 10:29

Johnny1 írta:

Az szép, kétszer kitolni.
Mondjuk egy ME trilógia egybe a side missionökkel együtt egy laza 120 óra Smile

legalább annyi!
most tartok kb 12 óra játéknál és Mordin is meg Wrex is életben maradtak a Tuchanka után szóval heppiség Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime2018-09-28, 09:18

Joii írta:
2x játszottam ki a 3. részt és ha jól emlékszem valami négy féle ending van. ha minden igaz van olyan lehetőség, hogy mindenki életben marad de ehhez már számítanak a második részben hozott döntéseink is (meg kellett csinálni a  karakterek misszióit).

mindenesetre most nekiestem megint, bár úgy terveztem egybe kellene lenyomni az egész trilógiát de hát ahhoz minimum fekvő betegállomány kellene egy pár hónapig amit köszönöm de többször nem.

Az szép, kétszer kitolni.
Mondjuk egy ME trilógia egybe a side missionökkel együtt egy laza 120 óra Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
1 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: