Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+3
Kiccsidzson
Bodo
bundas01
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-30, 07:44

Balthier írta:
Én Abádszalókon arcadeoztam, eleinte ott is 20-assal mentek a gépek, de ezek már nem az általad játszott klasszikusok voltak, hanem nagyrészt fénypisztolyosak meg autós gémek. No meg sok flipper. Úgyhogy nekem olyan címek maradtak meg mint Time Crisis 1-2, House of the Dead 1-2, meg a The Lost World. Sőt, volt egy kikúrt jó SW game is.

Azokkal is toltam, a fénypisztolyos gamék faszák nagyon, egyetemista koromban havernál voltunk (Vonyarcvashegy), faszán berúgtunk és ahogy így sündörgünk az éjszakában az egyik krimóban Time Crisis gép. Ötlet: ezt most kijátsszuk. Beváltottunk fejenként ötezer forintot és nyomtuk full metálba. jó volt Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-27, 22:54

Én Abádszalókon arcadeoztam, eleinte ott is 20-assal mentek a gépek, de ezek már nem az általad játszott klasszikusok voltak, hanem nagyrészt fénypisztolyosak meg autós gémek. No meg sok flipper. Úgyhogy nekem olyan címek maradtak meg mint Time Crisis 1-2, House of the Dead 1-2, meg a The Lost World. Sőt, volt egy kikúrt jó SW game is.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-27, 08:58

Balthier írta:
Arcade classic név alatt ott van a Google Playen, ezért kár volt szenvedni Very Happy amúgy rettenet játék, 10 perc után letettem, mert embertelen a nehézségi fokozata, még a Golden Axe is könnyebb. Ha már beatemup, akkor Fighting Force rulez.

Az biztos, kikúrt nehéz, de olyan széééép Smile

Másik nagy kedvenc került elő, Balatonmáriafürdő strandon játékterem: Wild West C.O.W.-Boys of Moo Mesa, bikás-lövöldözős-kovbojos. Ki is toltam tegnap.

Aztán még egy game van, amit MAME-ban akarok tolni: Toki, majom a főhős, szájából lövedéket lő és nagyon nehéz. Anno Sopronban az egyik játékteremben, ahová jártam (szüleim tudta nélkül ofkorz), volt egy gimis srác (én akkor kb. 9 éves lehettem), aki minden nap egy 20,-Ft-ossal játszott. Ha végigtolta a Tokit, akkor fasza, ha nem, hát ez van. Egyszer az utolsó bossnál elvérzett, amikor én is ott voltam és akartam neki adni egy húszast, hogy fejezze be. Nem fogadta el, szigorú politikája volt: ha sikerül egy húszasból, akkor sikerül, ha nem, nem. Tízből kilencszer végigtolta. Minden nap ment játszani.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-26, 13:51

Arcade classic név alatt ott van a Google Playen, ezért kár volt szenvedni Very Happy amúgy rettenet játék, 10 perc után letettem, mert embertelen a nehézségi fokozata, még a Golden Axe is könnyebb. Ha már beatemup, akkor Fighting Force rulez.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-26, 07:29

Mivel az iddqd blogon a Cadillacs and Dinosaurs volt a téma és Stöki belinkelte a rom-ot meg az emulatort és mivel az egyik nagy gyerekkori kedvencem volt, tegnap nagy nehezen sikerült kipróbálnom. Kb. egy óráig tartott, mire el tudtam indítani emulátorban a játékot, mert ezért ez a MAME cucc, bonyolultabb, mint egy SNES emu. Viszont kikúrt jó érzés volt tolni vele, gyerekkor on.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-24, 07:13

Johnny1 írta:


Jó kis hangulatos jàték lehet ìgy a képek alapjàn.

és van ám benne időjárás is, nem mindig ilyen szürke a háttér Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-22, 18:29

Én a warez verziót nem tudom lemérni pontosan, szerintem 40 óra megvan már kb egy-másfél hónap alatt. Szerintem év végéig beosztom.
Amúgy ez már a szétmoddolt verza, szebbek a női arcok (de csak azokra húzta rá az egyik mod, a férfiak még mindig kockafejek), a textúrák HD-ben, színek élénkebbek, meg ahogy a fotón is látható, Cirit is beraktam követőnek a Witcher 3ból. Nem merem már tovább javítani a grafikát, mert nem bírná a gépem.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-22, 06:07

jó képek és jó a game is! a tavalyi gémelésem gerincét ez tette ki a 200+ beleölt órával.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-21, 12:37

Balthier írta:
Skyrim hangulatképek

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jó kis hangulatos jàték lehet ìgy a képek alapjàn.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-21, 12:36

Joii írta:
Johnny1 írta:


A co-op részét kitoltuk, aztán elkezdtem a single player-t is, de közben meg úgy döntöttem, hogy nem hosszabbítom meg a PS+ előfizetésemet és így ugrott a FC3 is. Talán majd megveszem egyszer azt is.

ezzel pont fordítva vagyok, kb 2 co-op pála hiányzik a maxoláshoz.

Az szép!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-21, 07:21

Johnny1 írta:


A co-op részét kitoltuk, aztán elkezdtem a single player-t is, de közben meg úgy döntöttem, hogy nem hosszabbítom meg a PS+ előfizetésemet és így ugrott a FC3 is. Talán majd megveszem egyszer azt is.

ezzel pont fordítva vagyok, kb 2 co-op pála hiányzik a maxoláshoz.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-20, 21:51

Skyrim hangulatképek

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-20, 07:53

Csak nem bírtam ki, elkezdtem a South Park: The Stick of Truth gamét, még húgomtól kaptam karácsonyra. Látszólag egy idétlen faszkodás, ami baromira jól néz ki, full olyan, mint a rajzfilm, aztán egy pár óra után megmutatja, hogy a felszín alatt egy viszonylag komoly RPG rendszer rejtőzik. Na innentől lesz izgalmas a dolog, nagyon ötletes item-ek vannak, amiket kell is kombinálni a harcokban, amik azért nem könnyűek. Szintlépés, item management, skill tree, van minden és jól is működik. A harcok körökre vannak osztva de van benne egy kis aktív dolog is, gombnyomások a támadásnál, speckó mozdulatok. Az első napot megcsináltam, visszaszereztem az elfektől a botot. Aztán hazamentem, lefeküdtem aludni és elraboltak az alienek és a seggembe tettek egy szondát. És itt jön az EU verzió baromsága: az análmatatós jeleneteket nem engedélyezték/Ubisoft döntött így (franc se tudja): kapsz egy képet, amin ki van írva, hogy most mi történik, de nem látod. Ha jól tudom ez a konzolos verzákat érinti, a PC-st nem. Mindegy, igazából a játékélményből nem vesz el, de a játék integritása szerintem sérül.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-20, 07:44

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
CoD Modern Warfare 2 kivégezve. Azt kaptam, amit vártam, nem ért csalódás, jópofa lövölde uszkve 6-7 óra alatt letudva. Egy ezresért megérte.
annyit simán megér, de újonnan tizenezerért, hát a kurva anyjukat

Újonnan nem veszünk FPS-t, csak használtan, főleg én, mint ilyen koca FPS-es Smile
Far Cry 3 megvolt? Na az talán megérné az árát...

A co-op részét kitoltuk, aztán elkezdtem a single player-t is, de közben meg úgy döntöttem, hogy nem hosszabbítom meg a PS+ előfizetésemet és így ugrott a FC3 is. Talán majd megveszem egyszer azt is.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-20, 07:43

Joii írta:
Johnny1 írta:

A Lego cuccokat én is ki szoktam maxolni, valahogy az úgy adja magát, nem izzadság szagú a dolog.

bizony, van benne kihívás de azért nem az a "játszd végig minden nehézségi fokon" falsság,

Ötletes dolgokat raknak bele, mint pl. a Lego Harry Potter 2. részében van egy olyan trophy, hogy Voldemort ölje meg HP mindegyik, a játékban előforduló formáját. Na, ezt úgy kellett megcsinálni, hogy a fogadóban van egy üst és freeplayben be tudsz menni és ott tudod váltogatni a második karakteredet. Tök funny volt.


A hozzászólást Johnny1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-01-20, 07:44-kor.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-19, 14:55

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
CoD Modern Warfare 2 kivégezve. Azt kaptam, amit vártam, nem ért csalódás, jópofa lövölde uszkve 6-7 óra alatt letudva. Egy ezresért megérte.
annyit simán megér, de újonnan tizenezerért, hát a kurva anyjukat

Újonnan nem veszünk FPS-t, csak használtan, főleg én, mint ilyen koca FPS-es Smile
Far Cry 3 megvolt? Na az talán megérné az árát...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-19, 10:44

Johnny1 írta:

A Lego cuccokat én is ki szoktam maxolni, valahogy az úgy adja magát, nem izzadság szagú a dolog.

bizony, van benne kihívás de azért nem az a "játszd végig minden nehézségi fokon" falsság,
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-19, 10:27

Joii írta:
Lego Lotr

megvagyok a sztorival, amúgy tök fasza ahogy majdnem az egész trilógiát le lehet játszani. annyiban más mint az eddigiek, sokkal történet orientáltabb a dolog, végigvisz a game a sztorin aztán lehet csak visszamenni gyűjtögetni. megyek is,
lehet ki is maxolom, *de ráérek bzmeg szmájli*

A Lego cuccokat én is ki szoktam maxolni, valahogy az úgy adja magát, nem izzadság szagú a dolog.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-19, 09:04

Lego Lotr

megvagyok a sztorival, amúgy tök fasza ahogy majdnem az egész trilógiát le lehet játszani. annyiban más mint az eddigiek, sokkal történet orientáltabb a dolog, végigvisz a game a sztorin aztán lehet csak visszamenni gyűjtögetni. megyek is,
lehet ki is maxolom, *de ráérek bzmeg szmájli*
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-16, 07:46

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
CoD Modern Warfare 2 kivégezve. Azt kaptam, amit vártam, nem ért csalódás, jópofa lövölde uszkve 6-7 óra alatt letudva. Egy ezresért megérte.
annyit simán megér, de újonnan tizenezerért, hát a kurva anyjukat

Újonnan nem veszünk FPS-t, csak használtan, főleg én, mint ilyen koca FPS-es Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-13, 10:48

Johnny1 írta:
CoD Modern Warfare 2 kivégezve. Azt kaptam, amit vártam, nem ért csalódás, jópofa lövölde uszkve 6-7 óra alatt letudva. Egy ezresért megérte.
annyit simán megér, de újonnan tizenezerért, hát a kurva anyjukat
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-11, 22:29

CoD Modern Warfare 2 kivégezve. Azt kaptam, amit vártam, nem ért csalódás, jópofa lövölde uszkve 6-7 óra alatt letudva. Egy ezresért megérte.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-06, 08:55

Balthier írta:
Én is tolok most egy CODot, csak a World at War-t. Egész jól működő játék, mondjuk pont nem éri el a COD 1-2 hangulatát. A folyamatos gránát-találatokból viszont már a tököm kivan.

Ez II. Világháborús ugye? Érdekes módon engem ezek a történelmi FPS-ek nem tudtak lekötni valamiért, pedig sokan dicsérik őket, hogy a legjobbak.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-06, 08:53

Joii írta:
Johnny1 írta:


Tegnap toltam vele egy órát (kampányt), jó a játékmenete és tényleg sok scriptelt jelenet van benne. Mondjuk meglepődtem, a 3. misszióban Moszkvában vagy, beépülsz az egyik terrorista szervezetébe és úgy indul a misszió, hogy egy plázában civileket ölnek le a társaid. Fel is ajánlotta a játék, hogy ha érzékeny lelkületű vagyok, akkor minden bünti nélkül átugorhatom ezt a küldetést.

jaja vannak benne ilyen furiságok, gondolom ez akkoriban formabontónak számított. Smile
összességében egy ezrest szerintem simán megért, valami hasonló áron vettem én is.

Ja, szerintem is, egy ezresért mondjuk kapok 5-6 óra játékidőt, az nem rossz, nagyon ilyen játékból többre nem is vágyom.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-06, 08:03

Én is tolok most egy CODot, csak a World at War-t. Egész jól működő játék, mondjuk pont nem éri el a COD 1-2 hangulatát. A folyamatos gránát-találatokból viszont már a tököm kivan.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-06, 07:44

Johnny1 írta:


Tegnap toltam vele egy órát (kampányt), jó a játékmenete és tényleg sok scriptelt jelenet van benne. Mondjuk meglepődtem, a 3. misszióban Moszkvában vagy, beépülsz az egyik terrorista szervezetébe és úgy indul a misszió, hogy egy plázában civileket ölnek le a társaid. Fel is ajánlotta a játék, hogy ha érzékeny lelkületű vagyok, akkor minden bünti nélkül átugorhatom ezt a küldetést.

jaja vannak benne ilyen furiságok, gondolom ez akkoriban formabontónak számított. Smile
összességében egy ezrest szerintem simán megért, valami hasonló áron vettem én is.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-06, 07:21

Joii írta:
Johnny1 írta:
A CoD Modern Warfare 2. milyen játék, vannak tapasztalatok? Megvettem egy ezresért, gondoltam ellövöldözgetek vele. Eddig két pályát nyomtam le, azok tetszettek, főleg az orosz havas, az fasza volt.

ha jól emlékszem a kampány rövid de élvezetes. kb mint annó a Black meg a MoH: Airborne csak felturbózva, plusz sok scriptelt jelenet. multiban nem nagyon nyomtam, kb a pályákat se nagyon jártam be mert mindig leszedtek. azt hiszem ilyen játékoknál nincs esélye annak aki nem premierkor veszi meg.

Tegnap toltam vele egy órát (kampányt), jó a játékmenete és tényleg sok scriptelt jelenet van benne. Mondjuk meglepődtem, a 3. misszióban Moszkvában vagy, beépülsz az egyik terrorista szervezetébe és úgy indul a misszió, hogy egy plázában civileket ölnek le a társaid. Fel is ajánlotta a játék, hogy ha érzékeny lelkületű vagyok, akkor minden bünti nélkül átugorhatom ezt a küldetést.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-06, 05:37

Johnny1 írta:
A CoD Modern Warfare 2. milyen játék, vannak tapasztalatok? Megvettem egy ezresért, gondoltam ellövöldözgetek vele. Eddig két pályát nyomtam le, azok tetszettek, főleg az orosz havas, az fasza volt.

ha jól emlékszem a kampány rövid de élvezetes. kb mint annó a Black meg a MoH: Airborne csak felturbózva, plusz sok scriptelt jelenet. multiban nem nagyon nyomtam, kb a pályákat se nagyon jártam be mert mindig leszedtek. azt hiszem ilyen játékoknál nincs esélye annak aki nem premierkor veszi meg.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2017-01-04, 09:44

A CoD Modern Warfare 2. milyen játék, vannak tapasztalatok? Megvettem egy ezresért, gondoltam ellövöldözgetek vele. Eddig két pályát nyomtam le, azok tetszettek, főleg az orosz havas, az fasza volt.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime2016-12-31, 07:00

Balthier írta:

Bazz, az szép futás volt akkor. A játék elején én is letámadtam egy óriást, jót röhögtem, hogy felküldött az égbe a botjával.

Az a gáz, hogy a tűzmágiám egyelőre nem olyan erős, hogy le lehessen belátható időn belül gyűrni a trollt, úgyhogy ha legközelebb megnyitom a gammát, megpróbálok elmenekülni előle. Még szegény Lydiát is legyűri azonnal.
ja meg a fegyverek, jó ha van nálad a "fagyasztós" meg egy "égetős" is! illetve az alap kiáltásoddal is le tudod dönteni a lábáról amitől nem feltétlen nyikkan meg, viszont bőven le lehet vele lökni mondjuk egy hegyoldalról.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 15 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
15 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: