Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+3
Kiccsidzson
Bodo
bundas01
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-08-22, 14:30

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Nyaralásra a kis 3DS-t vittem magammal és a Tle Legend of Zelda: A Link between Worlds gamét. Előre lelövöm a poént: ez nálam 10/10.  Gyakorlatilag a Link to the Past SNES játék újragondolva, a mai kor igényeinek megfelelő tálalásban. Kb. 20 óra volt kitolni, ebben benne van minden barangolás és elakadás. Nagyon fluid a játékmenet, a feladványok logikusak. Szeretem a Zelda játékokat, mert következetesek: ha egy ajtót egy kapcsolóval ki kell nyitni, és annak nyitva kell maradnia a továbbjutás szempontjából, akkor az nyitva marad, megkímélve a játékost a felesleges köröktől és az idegbajtól. Nem 3D-ben toltam, csak az átvezetőknél húztam fel a 3D-csúszkát, nagyon fless a 3D animációt nézni, játszani már nem olyan jó nekem, engem zavar a 3D.
Sok tesztben azt hozták fel negatívumnak, hogy rövid, szerintem egy kézikonzolos játék, amit 20 óra alatt lehet végigjátszani nem rövid, pont a megfelelő időtartam. A régi Zelda trükkök itt is megvannak, találsz üres üveget, megfogsz egy tündért és máris van gyógyítód és HP utántöltőd.

párszor megpróbálkoztam már ezekkel a retro rpg-kel, és bőven nem az én világom. Egyrészt szégyen bevallani, de nekem ez a japános retro graf se jön be mondjuk egy szétmoddolt Skyrimhez képest, másrészt mivel ezeket nem csinálták meg a kalózok sárgakazis nintendóra, így gyerekkoromban sem volt meg az input, hogy kialakuljon a nosztalgia.

Amúgy ha már szétmoddolt Skyrim: így hogy megvan most már a géped hozzá, nem fogod tolni? Biztos van élvezeti értéke modok nélkül is, és végül is csak a világ egyik legjobb szerepjátéka. Nagyon nincs köze a japán stílushoz, de ez az északi fantasy világ mindent visz nálam.

De, gondolkoztam rajta, láttam marha jó modokat, brutál grafikával.
Nálam a japán RPG-k a number one, nyugati stílushoz félve közelítek. Szeptemberben jön az új Dragon Quest, néztem róla vieókat és képeket, besza-behu szép cell-shaded grafikája van.


Az a helyzet, hogy helyhiány van otthon és emiatt most eldöntöttem, hogy a PS3 restanciámat felhozom. Igazából 3 játék van még, amit ott szeretnék kitolni, aztán vége:
- Mass Effect 3. - Ps3-mon kezdtem el a szériát, mindig vittem tovább a Shepimet, adja magát, hogy ne kezdjem máshol el
- Metal Gear Solid 4 (mert nincs máshol)
- ICO

Aztán ha ezek megvannak, akkor mehet a hármaska nyugdíjba.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-08-22, 11:24

Johnny1 írta:
Nyaralásra a kis 3DS-t vittem magammal és a Tle Legend of Zelda: A Link between Worlds gamét. Előre lelövöm a poént: ez nálam 10/10.  Gyakorlatilag a Link to the Past SNES játék újragondolva, a mai kor igényeinek megfelelő tálalásban. Kb. 20 óra volt kitolni, ebben benne van minden barangolás és elakadás. Nagyon fluid a játékmenet, a feladványok logikusak. Szeretem a Zelda játékokat, mert következetesek: ha egy ajtót egy kapcsolóval ki kell nyitni, és annak nyitva kell maradnia a továbbjutás szempontjából, akkor az nyitva marad, megkímélve a játékost a felesleges köröktől és az idegbajtól. Nem 3D-ben toltam, csak az átvezetőknél húztam fel a 3D-csúszkát, nagyon fless a 3D animációt nézni, játszani már nem olyan jó nekem, engem zavar a 3D.
Sok tesztben azt hozták fel negatívumnak, hogy rövid, szerintem egy kézikonzolos játék, amit 20 óra alatt lehet végigjátszani nem rövid, pont a megfelelő időtartam. A régi Zelda trükkök itt is megvannak, találsz üres üveget, megfogsz egy tündért és máris van gyógyítód és HP utántöltőd.

párszor megpróbálkoztam már ezekkel a retro rpg-kel, és bőven nem az én világom. Egyrészt szégyen bevallani, de nekem ez a japános retro graf se jön be mondjuk egy szétmoddolt Skyrimhez képest, másrészt mivel ezeket nem csinálták meg a kalózok sárgakazis nintendóra, így gyerekkoromban sem volt meg az input, hogy kialakuljon a nosztalgia.

Amúgy ha már szétmoddolt Skyrim: így hogy megvan most már a géped hozzá, nem fogod tolni? Biztos van élvezeti értéke modok nélkül is, és végül is csak a világ egyik legjobb szerepjátéka. Nagyon nincs köze a japán stílushoz, de ez az északi fantasy világ mindent visz nálam.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-07-24, 07:39

Nyaralásra a kis 3DS-t vittem magammal és a Tle Legend of Zelda: A Link between Worlds gamét. Előre lelövöm a poént: ez nálam 10/10. Gyakorlatilag a Link to the Past SNES játék újragondolva, a mai kor igényeinek megfelelő tálalásban. Kb. 20 óra volt kitolni, ebben benne van minden barangolás és elakadás. Nagyon fluid a játékmenet, a feladványok logikusak. Szeretem a Zelda játékokat, mert következetesek: ha egy ajtót egy kapcsolóval ki kell nyitni, és annak nyitva kell maradnia a továbbjutás szempontjából, akkor az nyitva marad, megkímélve a játékost a felesleges köröktől és az idegbajtól. Nem 3D-ben toltam, csak az átvezetőknél húztam fel a 3D-csúszkát, nagyon fless a 3D animációt nézni, játszani már nem olyan jó nekem, engem zavar a 3D.
Sok tesztben azt hozták fel negatívumnak, hogy rövid, szerintem egy kézikonzolos játék, amit 20 óra alatt lehet végigjátszani nem rövid, pont a megfelelő időtartam. A régi Zelda trükkök itt is megvannak, találsz üres üveget, megfogsz egy tündért és máris van gyógyítód és HP utántöltőd.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-07-04, 10:56

Volt lehetőségem Xbox One-on Halozni, így GOW-ot hanyagoltam.
Szóval Halo 5: a kampány nekem kicsit rövidke volt, viszont ez a játék valami elképesztően jól néz ki és beszarás hangulatos. Megérte végigtolni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-06-17, 09:36

Joii írta:
Johnny1 írta:
Joii írta:
120 órán túl a New Vegasban.

Szép, nagyon bejött ez neked!
amúgy igen, bele lehet csúszni rendesen de a lényeg:
kellett ehhez 2 hét táppénz meg egy hét szabi is  Very Happy


Hát az sem rossz
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-06-15, 15:59

Johnny1 írta:
Joii írta:
120 órán túl a New Vegasban.

Szép, nagyon bejött ez neked!
amúgy igen, bele lehet csúszni rendesen de a lényeg:
kellett ehhez 2 hét táppénz meg egy hét szabi is Very Happy

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-06-15, 09:15

Joii írta:
120 órán túl a New Vegasban.

Szép, nagyon bejött ez neked!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-06-13, 15:23

120 órán túl a New Vegasban.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-06-10, 19:11

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Megint sikerült a GOG-on elvernem manit jó kis classic Lucas Arts és Star Wars játékokra. Vissza kell fognom magam Smile

Én legutóbb a Hacknetet szerváltam be ingyen Steam-re, meg az Unreal-t. Hacknet nagyon adja, rendesen meg kell erőltetnem az agyam, de amúgy tiszta Mr. Robot feeling.
Egy-két hónap múlva rendelek egy asztali gépet, aztán viszem majd új albiba Pestre. Nyilván kell majd egy monitor is, meg minden mellé, de jobb döntés volt, mintha új laptopot vettem volna.

Ha nem olyan a munkád, hogy cipelni kell a gépet, akkor jobb döntés. Én sem bántam meg az asztali gépemet, nagyon fasza kis masina.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-06-10, 19:07

Johnny1 írta:
Megint sikerült a GOG-on elvernem manit jó kis classic Lucas Arts és Star Wars játékokra. Vissza kell fognom magam Smile

Én legutóbb a Hacknetet szerváltam be ingyen Steam-re, meg az Unreal-t. Hacknet nagyon adja, rendesen meg kell erőltetnem az agyam, de amúgy tiszta Mr. Robot feeling.
Egy-két hónap múlva rendelek egy asztali gépet, aztán viszem majd új albiba Pestre. Nyilván kell majd egy monitor is, meg minden mellé, de jobb döntés volt, mintha új laptopot vettem volna.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-06-09, 22:14

Megint sikerült a GOG-on elvernem manit jó kis classic Lucas Arts és Star Wars játékokra. Vissza kell fognom magam Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-06-01, 21:44

Joii írta:
Balthier írta:
Joii, tippek és trükkök a Fallout 3-hoz? Beleraktam már pár órát, de nagyon nehéznek tartom, valahogy sokkal nehezebb, mint a Skyrim. Már leszedtem egy modot, amivel lehet kis ideig sprintelni.

fuuu, hát azzal ezer éve játszottam...
ha jól emlékszem ki kell puhatolni merre indulj el mert vannak irányok ahol ilyen 5-10 szinttel erősebb monszták várnak, ergó arra nem jutsz át. sajna a feladatok sincsenek így becsoportosítva, már az elején is lehet belefutni olyanba, hogy iszonyat nehéz lesz megcsinálni, azokat nyugodtan tedd félre. ha jól emlékszem a Brotherhood-ék a jófiúk most és ők is vannak a legtöbben. mindenképpen több (párhuzamos) mentést használj, mert hajlamos a játék lefagyni/kidobni.
meg érdemes lehet teszteket/véleményeket/végigjátszásokat elolvasgatni, általában vannak trükkök/tippek is.

az a bibi, a New Vegas-ra max kinézetében hasonlítanak, utóbbi tényleg sokkal jobb.

Köszi, majd még olvasgatok tippeket. A Skyrimhoz képest nagyon nehezen adja magát, de valahogy hetente párszor elindítom.
A New Vegas-szal kezdtem volna, ha warezolok, de úgy voltam vele, hogy kétezerért ott lehet a Steam-es gyűjteményemben a 3. Majd meglátjuk, hogy folytatom-e, ha ezt végignyomtam.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-06-01, 06:08

Balthier írta:
Joii, tippek és trükkök a Fallout 3-hoz? Beleraktam már pár órát, de nagyon nehéznek tartom, valahogy sokkal nehezebb, mint a Skyrim. Már leszedtem egy modot, amivel lehet kis ideig sprintelni.

fuuu, hát azzal ezer éve játszottam...
ha jól emlékszem ki kell puhatolni merre indulj el mert vannak irányok ahol ilyen 5-10 szinttel erősebb monszták várnak, ergó arra nem jutsz át. sajna a feladatok sincsenek így becsoportosítva, már az elején is lehet belefutni olyanba, hogy iszonyat nehéz lesz megcsinálni, azokat nyugodtan tedd félre. ha jól emlékszem a Brotherhood-ék a jófiúk most és ők is vannak a legtöbben. mindenképpen több (párhuzamos) mentést használj, mert hajlamos a játék lefagyni/kidobni.
meg érdemes lehet teszteket/véleményeket/végigjátszásokat elolvasgatni, általában vannak trükkök/tippek is.

az a bibi, a New Vegas-ra max kinézetében hasonlítanak, utóbbi tényleg sokkal jobb.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-31, 21:24

Joii, tippek és trükkök a Fallout 3-hoz? Beleraktam már pár órát, de nagyon nehéznek tartom, valahogy sokkal nehezebb, mint a Skyrim. Már leszedtem egy modot, amivel lehet kis ideig sprintelni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-23, 21:00

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
Johnny, nem tudom, hogy időben szólok-e, de Gamestar-os Fallout szar, a Steam-es verzióhoz ki van írva, hogy nem kompatibilis win 7-től kezdődően. Kellett bűvészkednem egy 10-15 percet, hogy ne fagyjon ki állandóan... ez elég nagy geciség volt a Gaystartól, de hát mi mást vártam Smile


ÓÓÓ jeee, fasza. Egyelőre nem próbáltam ki, csak aktiváltam.

Szólj majd, ha esetleg kifagy a játék, tudok linkelni youtube videót meg modot, ami segít futtatni.

Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-23, 19:33

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Johnny, nem tudom, hogy időben szólok-e, de Gamestar-os Fallout szar, a Steam-es verzióhoz ki van írva, hogy nem kompatibilis win 7-től kezdődően. Kellett bűvészkednem egy 10-15 percet, hogy ne fagyjon ki állandóan... ez elég nagy geciség volt a Gaystartól, de hát mi mást vártam Smile


ÓÓÓ jeee, fasza. Egyelőre nem próbáltam ki, csak aktiváltam.

Szólj majd, ha esetleg kifagy a játék, tudok linkelni youtube videót meg modot, ami segít futtatni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-23, 12:41

Balthier írta:
Joii írta:
néha jól jön egy kis táppénz vagy szabi, Cool

Na ez is fasza lenne, de nem járható út. Nekem évi 22 napi szabim van csak, azt is részenként veszem ki, mert ha mondjuk kivennék egyszerre 10 napot, már menne a vérszívás a csapatomban. Amikor betegszabin voltam, akkor meg szarul esett látni, mennyivel kevesebb kerestem. Közszolgálatban több szabadnapom volt, de ott meg a fizu szar.
A legjobb az lenne, ha valaki otthonról tudna valami vállalkozást üzemeltetni, így foghatja magát, aztán akkor nyom home office-t, amikor csak akar, és ugyanazon a gépen mehet a gaming. Eléggé irigylem azokat a digitális nomádokat, akik egy bőrönddel meg laptoppal költözgetnek össze-vissza a világban, múltkor hallgattam egy interjút valami nővel, aki abból él meg, hogy nyelveket tanít Skype-on, és lényegében oda költözik, ahova akar, a lényeg, hogy net legyen az albiban. Hát, én ezt nem fogom elérni Very Happy

Ez a digitális nomád életmód nekem sem menne.
Most hétvégén voltunk Balatonon 3 napot, gyerekkel rohangásztam egész nap a strandon. Gémelni nem tudtam, csak filmre volt idő, arra is több részletben. Már 10 napja nem tudtam hozzányúlni a GoW-hoz, pedig Kratos papa kalandjai igencsak jól sikerültek, ezt így 5 óra játék után ki tudom jelenteni.
Szabi meg szintén a gyerkőcről szól, kivéve a VOLT időszakát, akkor nagyszülőknél lesz, hogy apa gond nélkül tudja ordítani a Maiden nótákat Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-23, 12:38

Balthier írta:
Johnny, nem tudom, hogy időben szólok-e, de Gamestar-os Fallout szar, a Steam-es verzióhoz ki van írva, hogy nem kompatibilis win 7-től kezdődően. Kellett bűvészkednem egy 10-15 percet, hogy ne fagyjon ki állandóan... ez elég nagy geciség volt a Gaystartól, de hát mi mást vártam Smile


ÓÓÓ jeee, fasza. Egyelőre nem próbáltam ki, csak aktiváltam.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-19, 13:39

Johnny, nem tudom, hogy időben szólok-e, de Gamestar-os Fallout szar, a Steam-es verzióhoz ki van írva, hogy nem kompatibilis win 7-től kezdődően. Kellett bűvészkednem egy 10-15 percet, hogy ne fagyjon ki állandóan... ez elég nagy geciség volt a Gaystartól, de hát mi mást vártam Smile

Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-19, 11:08

Joii írta:
néha jól jön egy kis táppénz vagy szabi, Cool

Na ez is fasza lenne, de nem járható út. Nekem évi 22 napi szabim van csak, azt is részenként veszem ki, mert ha mondjuk kivennék egyszerre 10 napot, már menne a vérszívás a csapatomban. Amikor betegszabin voltam, akkor meg szarul esett látni, mennyivel kevesebb kerestem. Közszolgálatban több szabadnapom volt, de ott meg a fizu szar.
A legjobb az lenne, ha valaki otthonról tudna valami vállalkozást üzemeltetni, így foghatja magát, aztán akkor nyom home office-t, amikor csak akar, és ugyanazon a gépen mehet a gaming. Eléggé irigylem azokat a digitális nomádokat, akik egy bőrönddel meg laptoppal költözgetnek össze-vissza a világban, múltkor hallgattam egy interjút valami nővel, aki abból él meg, hogy nyelveket tanít Skype-on, és lényegében oda költözik, ahova akar, a lényeg, hogy net legyen az albiban. Hát, én ezt nem fogom elérni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-18, 06:24

néha jól jön egy kis táppénz vagy szabi, Cool
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-17, 19:10

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Baszki, pont akartam írni, hogy akkora a játékos backlogom, hogy a Fallout-okkal már sose fogok játszani, erre most látom, hogy a GameStar-hoz jár a Fallout 3... (2000 forint ugye)

Szintén zenész. Nem tudom, hogy lehetne azt megoldani, kéne fél év szabi, vagy ha van jobb ötlet, jöhet Smile

Nem jó, ha túl hosszú a game, akkor meg csak azzal fogsz játszani. Amikor vártam arra, hogy kezdjek a melóhelyemen, akkor három hónapig szinte csak Skyrimeztem, mást alig nyomtam mellette, Resi 4-et talán, de azt be se fejeztem.
Sokan hajnalban kelnek, hogy toljanak gaminget meló előtt; nekem ez azért nem működik, mert nem tudnék felkelni...
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-17, 13:35

Balthier írta:
Baszki, pont akartam írni, hogy akkora a játékos backlogom, hogy a Fallout-okkal már sose fogok játszani, erre most látom, hogy a GameStar-hoz jár a Fallout 3... (2000 forint ugye)

Szintén zenész. Nem tudom, hogy lehetne azt megoldani, kéne fél év szabi, vagy ha van jobb ötlet, jöhet Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-17, 06:23

Balthier írta:
Baszki, pont akartam írni, hogy akkora a játékos backlogom, hogy a Fallout-okkal már sose fogok játszani, erre most látom, hogy a GameStar-hoz jár a Fallout 3... (2000 forint ugye)
akkor hajrá!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-17, 06:23

Johnny1 írta:
Joii írta:
még mindig a Fallout: New Vegast nyomom, majdnem 70 óránál járok.

Kitartó vagy
hát, ezt követeli meg a játék Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-16, 22:27

Baszki, pont akartam írni, hogy akkora a játékos backlogom, hogy a Fallout-okkal már sose fogok játszani, erre most látom, hogy a GameStar-hoz jár a Fallout 3... (2000 forint ugye)
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-16, 11:39

Joii írta:
még mindig a Fallout: New Vegast nyomom, majdnem 70 óránál járok.

Kitartó vagy
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-16, 07:03

még mindig a Fallout: New Vegast nyomom, majdnem 70 óránál járok.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-14, 16:29

Jaja, logikai game, elég jó.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime2018-05-10, 13:43

Balthier írta:
Androidon most ingyenes pár napig a Monument Valley, tölcsétek!


Jó game?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
3 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: