Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+3
Kiccsidzson
Bodo
bundas01
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-28, 09:17

Balthier írta:
ME:

ha jól emlékszem, én azt választottam, hogy Shepard-ból egy reaper lett, cserébe a többiek túlélték, és új életet kezdtek valami bolygón.


Én is, szintézis, beleugrott Shepard a fénybe, a többiek nálam is leszálltak egy bolygóra de már szintetizált lényekként, master race-ként léptek ki belőle.
Azért a Mass Relayeket sajnáltam, amikor felrobbantak, az nálam megunhatatlan animáció volt, amikor átrántotta egy relay a Normandy-t a hiperűrbe.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-26, 06:24

2x játszottam ki a 3. részt és ha jól emlékszem valami négy féle ending van. ha minden igaz van olyan lehetőség, hogy mindenki életben marad de ehhez már számítanak a második részben hozott döntéseink is (meg kellett csinálni a karakterek misszióit).

mindenesetre most nekiestem megint, bár úgy terveztem egybe kellene lenyomni az egész trilógiát de hát ahhoz minimum fekvő betegállomány kellene egy pár hónapig amit köszönöm de többször nem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-25, 19:34

ME:

ha jól emlékszem, én azt választottam, hogy Shepard-ból egy reaper lett, cserébe a többiek túlélték, és új életet kezdtek valami bolygón.

Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-25, 14:30

Joii írta:
Johnny1 írta:
Befejeztem a Mass Effect 3. részét.
Azért a vége kemény menet volt...
a befejezéssel nekem nem volt gondom igazából.

Spoiler - ha valaki még nem játszott volna a 3. résszel

Én a középső befejezést választottam, azaz egyesítettem mindent.
Ami szarul esett, hogy nyilván a két kedvenc karakteremmel mentem a végső csatába, Garrus és Ashley, és ők ugye nem élik túl.
Így már 3 ember halt meg a kezeim alatt, Tali és ők ketten Sad
Összességében így a 3 részt szemlélve ez egy szép, epikus sci-fi történet volt.
Megérte a ráfordított időt: ME 1 két végigjátszás 60 óra körül, ME 2: kb. 40 óra, ME 3: kb. 35 óra

gratu!
pont tegnap kezdtem el megint a ME3-at..annó robbant tőle az internet de igazából nekem sem volt bajom a lezárással.

Szerintem is teljesen érthető a vége, főleg amikor a "srác" elmagyarázza a ciklusok értelmét. Azért súlyos játék, a vége nem egy könnyed mosolygás.
Szóval adj neki Dodó Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-25, 14:28

Balthier írta:
Yeah!
Amúgy 50-60 óra sacc, aha, ha a főleg a sztorira koncentrálsz. Én kijátszottam szakdogaírás mellett, úgyhogy ha te letudtad a ME trilógiát ilyen időkkel, ez gyerekjáték lesz! Very Happy

Beszámolok róla, ha elkezdtem Smile
Tegnap feltettem a gépre, úgyhogy izzításra kész.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-25, 06:04

Johnny1 írta:
Befejeztem a Mass Effect 3. részét.
Azért a vége kemény menet volt...
a befejezéssel nekem nem volt gondom igazából.

Spoiler - ha valaki még nem játszott volna a 3. résszel

Én a középső befejezést választottam, azaz egyesítettem mindent.
Ami szarul esett, hogy nyilván a két kedvenc karakteremmel mentem a végső csatába, Garrus és Ashley, és ők ugye nem élik túl.
Így már 3 ember halt meg a kezeim alatt, Tali és ők ketten Sad
Összességében így a 3 részt szemlélve ez egy szép, epikus sci-fi történet volt.
Megérte a ráfordított időt: ME 1 két végigjátszás 60 óra körül, ME 2: kb. 40 óra, ME 3: kb. 35 óra

gratu!
pont tegnap kezdtem el megint a ME3-at..annó robbant tőle az internet de igazából nekem sem volt bajom a lezárással.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-24, 22:21

Yeah!
Amúgy 50-60 óra sacc, aha, ha a főleg a sztorira koncentrálsz. Én kijátszottam szakdogaírás mellett, úgyhogy ha te letudtad a ME trilógiát ilyen időkkel, ez gyerekjáték lesz! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-24, 21:17

Balthier írta:
Johnny, akkor jöhet most a Witcher 3 Very Happy

Bakker annyit mondod, hogy okés, most jön egy kis szünet, de utána belevágok a Witcher 3-ba Smile
Úgyis van kb. 60 felesleges órám Laughing
(ez most csak tipp volt, de gondolom hosszú cucc)
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-24, 19:23

Johnny, akkor jöhet most a Witcher 3 Very Happy
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-24, 11:36

Befejeztem a Mass Effect 3. részét.
Azért a vége kemény menet volt...
a befejezéssel nekem nem volt gondom igazából.

Spoiler - ha valaki még nem játszott volna a 3. résszel

Én a középső befejezést választottam, azaz egyesítettem mindent.
Ami szarul esett, hogy nyilván a két kedvenc karakteremmel mentem a végső csatába, Garrus és Ashley, és ők ugye nem élik túl.
Így már 3 ember halt meg a kezeim alatt, Tali és ők ketten Sad
Összességében így a 3 részt szemlélve ez egy szép, epikus sci-fi történet volt.
Megérte a ráfordított időt: ME 1 két végigjátszás 60 óra körül, ME 2: kb. 40 óra, ME 3: kb. 35 óra
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-22, 13:21

Joii írta:
ezekszerint csak én voltam szerelmes Taliba? rabbit Very Happy

Hát én nem Smile
Én a második részben Jacket varrtam le.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-22, 11:21

ezekszerint csak én voltam szerelmes Taliba? rabbit Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-20, 09:16

Balthier írta:
Johnny1 írta:
PS3 kifuttató projekt: Mass Effect 3.
Kicsit több benne a lövöldözés, mint ami nekem bejön, de attól függetlenül még mindig élvezem.
Most tartok ott, jó 25 óra játék után, hogy Legion asszisztálása mellett be kellett mennem a geth networkbe és ott rendet tenni. Érdekes kis színfolt volt, tetszett, hogy adott egy csomó adalékot a quarian-geth kapcsolathoz. Úgy érzem lassan finisben érek.

nekem nem voltak meg a másodikból a mentések, így ott nem Légió, hanem egy másik geth volt a végigjátszásomban. Talit majdnem sikerült a végén öngyilkosságba hajszolnom Very Happy ez tényleg elég deep része volt a ME3-nak. Ha jól emlékszem, gethek csak amiatt rossz fiúk, mert a quarianok rabszolgaságban tartották őket évszázadokig, és mertek fellázadni ellenük?

Én folytattam a ME2 mentésemmel, és mivel Tali nem élte túl a suicide mission-t anno, így nekem ő nem volt, helyette egy másik quarian jött. Igen, a gethek nem voltak alapból "rosszak", csak nem szerették az elnyomást
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-19, 21:08

Johnny1 írta:
PS3 kifuttató projekt: Mass Effect 3.
Kicsit több benne a lövöldözés, mint ami nekem bejön, de attól függetlenül még mindig élvezem.
Most tartok ott, jó 25 óra játék után, hogy Legion asszisztálása mellett be kellett mennem a geth networkbe és ott rendet tenni. Érdekes kis színfolt volt, tetszett, hogy adott egy csomó adalékot a quarian-geth kapcsolathoz. Úgy érzem lassan finisben érek.

nekem nem voltak meg a másodikból a mentések, így ott nem Légió, hanem egy másik geth volt a végigjátszásomban. Talit majdnem sikerült a végén öngyilkosságba hajszolnom Very Happy ez tényleg elég deep része volt a ME3-nak. Ha jól emlékszem, gethek csak amiatt rossz fiúk, mert a quarianok rabszolgaságban tartották őket évszázadokig, és mertek fellázadni ellenük?
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-19, 10:25

PS3 kifuttató projekt: Mass Effect 3.
Kicsit több benne a lövöldözés, mint ami nekem bejön, de attól függetlenül még mindig élvezem.
Most tartok ott, jó 25 óra játék után, hogy Legion asszisztálása mellett be kellett mennem a geth networkbe és ott rendet tenni. Érdekes kis színfolt volt, tetszett, hogy adott egy csomó adalékot a quarian-geth kapcsolathoz. Úgy érzem lassan finisben érek.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-15, 12:19

Balthier írta:
Megint nekifeküdtem a RE7-nek, hogy majd most kijátszom egy hét alatt. Aha, a nagy lófaszt, nagyon szaratós game.

Már egy ideje elkezdtem én is, de közben akciós volt a csajos uncsirke és azt közbeszúrtam, de sajnos most vége, szóval vissza fosni. De hát ha akciós lesz közben a God of War, akkor közbeszúrom azt is, pihenés képpen.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-09, 19:49

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
Megint nekifeküdtem a RE7-nek, hogy majd most kijátszom egy hét alatt. Aha, a nagy lófaszt, nagyon szaratós game.

Én ezért nem állok neki

Kis adagokban haladok, mindig van egy pont, aminél egyszerűen már nem tudom folytatni. El nem tudom képzelni, mennyire rossz érzés lehet ezzel VR-ban játszani, kötélidegek kellenek.

A VR-os beszámolók mind arról szóltak kb., hogy vagy behánytak vagy befostak Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-08, 16:53

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Megint nekifeküdtem a RE7-nek, hogy majd most kijátszom egy hét alatt. Aha, a nagy lófaszt, nagyon szaratós game.

Én ezért nem állok neki

Kis adagokban haladok, mindig van egy pont, aminél egyszerűen már nem tudom folytatni. El nem tudom képzelni, mennyire rossz érzés lehet ezzel VR-ban játszani, kötélidegek kellenek.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-08, 09:38

Balthier írta:
Megint nekifeküdtem a RE7-nek, hogy majd most kijátszom egy hét alatt. Aha, a nagy lófaszt, nagyon szaratós game.

Én ezért nem állok neki
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-09-07, 16:22

Megint nekifeküdtem a RE7-nek, hogy majd most kijátszom egy hét alatt. Aha, a nagy lófaszt, nagyon szaratós game.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-08-26, 08:35

Balthier írta:
Ilyeneket én is elkövetek/szenvedek benne, van nálam 8 éve pl. egy kölcsönadott könyv, de egyszer rokonoknak kölcsönadtam egy PS2-es Nightfire lemezt, aztán ők meg TOVÁBB ADTÁK másoknak kölcsönbe. Ott nagyon felkúrtam magam, és valahogy sikerült visszaszerválni. Azóta nem nagyon adok oda cuccokat.


Jaj, ezt én is utálom. Legutóbb is kölcsön adtam a szeretett Asimov gyűjteményemből egy könyvet, fél év múlva rákérdezek, a válasz: kölcsön adtam a sógornőmnek, baj. Fasza
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-08-25, 20:12

Ilyeneket én is elkövetek/szenvedek benne, van nálam 8 éve pl. egy kölcsönadott könyv, de egyszer rokonoknak kölcsönadtam egy PS2-es Nightfire lemezt, aztán ők meg TOVÁBB ADTÁK másoknak kölcsönbe. Ott nagyon felkúrtam magam, és valahogy sikerült visszaszerválni. Azóta nem nagyon adok oda cuccokat.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-08-25, 16:59

Joii írta:
Johnny1 írta:

Hát ez a szívás Smile
az, pedig annyiszor megfogadtam már, ha valakinek kölcsön adok valamit azt felírom valahova..

Szintén zenész...aztááán meg nem Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-08-25, 08:24

Johnny1 írta:

Hát ez a szívás Smile
az, pedig annyiszor megfogadtam már, ha valakinek kölcsön adok valamit azt felírom valahova..
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-08-24, 07:38

Joii írta:
Johnny1 írta:


Ne is mond, én a GTA V.-öt nem találom és ne tudom, hogy kinek adtam oda...
muhahhaha, na az pont nálam van..ja várj, az Danny-é nem a Tied Very Happy szóval igen, néha becsúsznak ilyen effektek kb egy éve nem vágom merre lehet az Infamous 2 se.

Hát ez a szívás Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-08-24, 04:20

Johnny1 írta:


Ne is mond, én a GTA V.-öt nem találom és ne tudom, hogy kinek adtam oda...
muhahhaha, na az pont nálam van..ja várj, az Danny-é nem a Tied Very Happy szóval igen, néha becsúsznak ilyen effektek kb egy éve nem vágom merre lehet az Infamous 2 se.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-08-23, 07:22

Joii írta:
Johnny1 írta:


Köszi, nekem is megvannak Smile
csak még nem jutott időm kitolni őket.
ja oké Smile (közben úgy néz ki elhamarkodottan irtam a SoC/Ico-t nem találom ami azt jelenti vagy valakinél kölcsönben van már vagy online van meg..?)

Ne is mond, én a GTA V.-öt nem találom és ne tudom, hogy kinek adtam oda...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-08-23, 04:21

Johnny1 írta:


Köszi, nekem is megvannak Smile
csak még nem jutott időm kitolni őket.
ja oké Smile (közben úgy néz ki elhamarkodottan irtam a SoC/Ico-t nem találom ami azt jelenti vagy valakinél kölcsönben van már vagy online van meg..?)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-08-22, 15:39

Joii írta:
Johnny1 írta:

- Mass Effect 3. - Ps3-mon kezdtem el a szériát, mindig vittem tovább a Shepimet, adja magát, hogy ne kezdjem máshol el
- Metal Gear Solid 4 (mert nincs máshol)
- ICO

Aztán ha ezek megvannak, akkor mehet a hármaska nyugdíjba.
ezek megvannak, ha nem megvenni akarod őket hanem csupán kölcsönbe, elintézhetjük a dolgot.

Köszi, nekem is megvannak Smile
csak még nem jutott időm kitolni őket.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2018-08-22, 14:49

Johnny1 írta:

- Mass Effect 3. - Ps3-mon kezdtem el a szériát, mindig vittem tovább a Shepimet, adja magát, hogy ne kezdjem máshol el
- Metal Gear Solid 4 (mert nincs máshol)
- ICO

Aztán ha ezek megvannak, akkor mehet a hármaska nyugdíjba.
ezek megvannak, ha nem megvenni akarod őket hanem csupán kölcsönbe, elintézhetjük a dolgot.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
2 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: